TESO praat over 5-vaartenkaart Texdaartjes ^0 mnesty fietstocht brengt uim 3000 gulden op Gemeente boos over voortijdig TESO-verweer Drie BKE-opleidingen dicht in de buurt M&disckenéttieet tslaagd clamevlaggen weg aste data Inbraak in kermistent WATERSCHAP TEXEL Fa. Frans Zegel Mantje Schoenen iSPAG 3 JULI 1984 TEXELSE COURANT PAGINA 3 de afdeling electrotechniek van jïs Alkmaar slaagde Walter Oskam pen Burg in de studierichting meet- egeltechniek. f]Garage Dros in Eierland werden in nacht van vrijdag op zaterdag twee bevlaggen gestolen. dat wachttijden met volledige inzet van de dubbeldekker tot het verleden zullen behoren: „Dat is net als met een file op de weg. Er kunnen duizenden auto's rij den met gewone snelheid. Dan komt er nog één bij en opeens is het een file. Bo vendien komt er bij ingebruikname van de dubbeldekker nog een lokethuisje bij." Theo van den Berg wees er in de rondvraag van de Teso- aandeelhoudersvergadering op dat vanuit de gemeenteraad stemmen op- fexl3 VefMeSt tW6e gaan om volgend jaar geen subsidie meer te geven voor een goedkope Texe- laarskaart: „Ate Rienstra van het CDA heeft ter sprake gebracht dat de ge- KOStD8r6 piintÖn meente geen subsidie meer zou moeten geven. Ik wil voorstellen om de f100.000— van het schatzoekspel te reserveren voor het invoeren van een In een spannende wedstrijd heb- 5-overtochtenkaart voor Texelaars die het bedrag van een ben de honkballers van Texla de pun- 15-overtochtenkaart niet in één keer kunnen opbrengen." De schatzoekactie ten moeten laten aan de naaste con- is een promotie-activiteit waarbij Teso mogelijk als hoofdsponsor zal current Flying optreden. Woensdag 4 juli 19,45 uur begint op de Groeneplaats Taptoe Texel 1984 met medewerking lalle Texelse muziekkorpsen en drum- Tevens optreden van het orkest muziekschool tot 21.45 uur. Psychologe. Spreekuur volgens af- iak: op woensdag van 14.00 - 17.00 iel. (02220) 4887, het Groene Kruis- jiouw, kamer A1, Witte Kruislaan 19, aBurg. Mevrouw drs. R. Postma. Te- is bereikbaar: tel. (02223) 234, Kot- straat 24, Oosterend. yip zoeken bij de Dienst Ambulante sestelijke Gezondheidszorg in Den Hel mis dag en nacht mogelijk via telefoon 230-15805 of 17044. Bovendien op mderdag van 14.00 tot 15.00 uur bij •tbureau van de maatschappelijk wer- fin d'Ouwe ULO in Den Burg, tele- on 02220-4185. |ce woensdag van 14.00 tot 17.00 uur ivan 19.00 tot 21.00 uur wordt in het bouw naast de Hervormde kerk in De :ksdorp verkoping van handwerken ■houden. De door Amnesty groep Texel van Amnesty International georganiseerde lonsor-fietstocht van Texel naar Amsterdam heeft 3150 gulden opgebracht, at geld zal gebruikt worden ter bestrijding van martelingen en andere hendingen van mensenrechten waar Amnesty International zich al vele ja- voor inzet. Daarover staat elders in dit blad een komsten van het buffet niet vermeld wa- verhaal. Van den Berg geloofde niet dat ren omdat die gegevens nog niet bekend het eventuele reclame-effect van een zijn. Als antwoord op de opmerking dat dergelijke actie groot zal zijn: „Dat zie je het verslag steeds meer summier wordt aan het geringe effect van de Ster- zei de directeur: „U merkte tot dusver reclame die we eerder hebben gehad, telkens op dat het verslag te duur was De rek is er uit bij de mensen en Texel is uitgevoerd. Op deze manier wordt het een relatief duur eiland. Het is beter voor steeds goedkoper." Dat bracht Koorn er het toerisme om de prijzen te weer toe te zeggen dat het papiertje dat beheersen." nu om het versfag zat, wél weer erg duur Voorzitter Bob Bakker beloofde om de was. Bakker pareerde: „De verzorging suggestie van Van den Berg te zullen be- van het jaarverslag is belangrijk. Zo ko- kijken: „We zullen zeker in de raad van men de verliezen tenminste in een posi- commissarissen over een vijfrittenkaart tief jasje op tafel bij de bankiers. Dan praten." Op welke termijn daar uitsluitsel denken ze misschien gunstiger over over gegeven kan worden was echter ons." nog niet te zeggen. Harry Ran had een hele lijst aanmer kingen maar die waren allemaal van Havengebouw technische of formele aard, afgezien van De vaststelling van het jaarverslag en zijn vraag wat er met het havengebouw de balans en winst- en verliesrekening op het Texelse terrein gebeurt als de fuik gaven weinig aanleiding tot discussie, wordt aangepast. Destijds was er sprake Cees Koorn had uitgerekend dat de ren- verriwnnen. telast van Teso gelijk staat aan jaarlijks 7295,— per hoofd van de bevolking. Hij van dat het zou moeten verdwijnen. Hoogerheide: „Dat was in het begin omdat gesteld werd dat er een tweede middels is die eis van de baan. Het ge bouw blijft dus gewoon staan. Computeranalyse In de rondvraag kwam Ran nog met een inhoudelijk punt: „Ik ben nu zestien Zaterdagmorgen vertrokken negen ixelaars (Ron Flens, Karin Bakker, Dyo lassink, Joke Tuinema, Lenie Bremer, artine Boon, ,Jan Frederici, Kees de ong en Willem Witte) met de eerste oot richting Amsterdam. Ze werden asponsord door tientallen kennissen en milieledén die een bepaald bedrag be- alden per gefietste kilometer. Het iste gedeelte van Den Helder naar leiloo verliep met de wind in de rug vrij at. Daar had de Amnesty groep Heiloo :ffie en cake klaar waar de fietsers inkbaar gebruik van maakten. Na deze en nadat de pers een foto had ge- aakt voor een artikel in de plaatselijke -antging de tocht verder. Vanaf Heiloo ng de tocht naar het einddoel in de puistraat in Amsterdam waar de fiet- hartelijk werden ontvangen door an van de 33 Amsterdamse werkgroe- en. Hier was gezorgd voor koffie, thee broodjes. Er was ook een verslagge- •rvan Radio Stad die enkele fietsers in- wiewde. De tocht in de stad verliep helemaal vlekkeloos. Dyo Wassink ram met zijn voorwiel in een tramrail recht en liep bij de val enkele schaaf- randen op. In de hoofdstad stonden lans Westerlaken en Willem Duvekot Z.ZJOUCI IIUUIU -uil uv Z) - constateerde dat het jaarverslag weer aanleg.nnchtrng zou moeten komen. In- aardig wat verliezen bevatte, dat de in komsten van het buffet niet opgenomen waren en dat het verslag steeds sum mierder werd, nu was het aantal over tochten weggelaten. Bakker vond dat hij dergelijke detail- kwesties beter met de directie kon opne- jaar van het eiland af maar ik kom er nog men. Hooqerheide vertelde dat de in- veel en graag. Vroeger reed ]e van Alk- maar tot de boot in een file, terwijl je nu overal op die weg mensen ziet afslaan, naar Bergen, naar Callantsoog en noem maar op. Dat vind ik een zorgwekkende ontwikkeling." Bakker antwoordde daar op dat de teruggang van het toerisme op Texel niet groter is dan elders, maar hij voegde eraan toe dat geen ondernemer zal investeren in slechtweervoorzienin- gen zolang hij weet dat zijn klanten met wachttijden worden geconfronteerd. Ran verwachtte dat er altijd wachttij den zullen blijven, zeker bij het gebrekki ge functioneren van de lokethuisjes in Den Helder. Hoogerheide vertelde daar op dat computeranalyse had uitgewezen echter met hun auto's en een karretje klaar om zes fietsers en hun fietsen te rug te brengen naar Texel. De andere drie stapten na een pauze weer op om de terugtocht fietsend af te leggen. Met de wind tegen viel dat niet mee, maar met het goede doel voor ogen werd de rit volbracht. Bij aankomst op Texel werden de fiets- sers met bloemen verwelkomd door de rest van de Texelse Amnesty groep die ook gezorgd hadden voor een warme maaltijd in De Schakel. De fietsers keken terug op een nuttige dag en gingen on getwijfeld met een voldaan gevoel naar huis. Donderdagnacht werd ingebroken in een kermistent. Het zeil van de kraam werd stukgesneden en een videospel met een waarde van veertig gulden werd meegenomen. Dezelfde nacht werden ook twee andere kermiskraamzeilen stukgesneden maar hier werd niets vermist. Petrels uit Purme- rend. Texla's voorsprong bedraagt nog drie punten, maar met de dub bele wedstrijd tegen Urbanus voor de deur betekent dit waarschijnlijk een tijdelijk verlies Van de tweede plaats. Waarschijnlijk heeft een te korte in- speelperiode Texla deze midag de das omgedaan. Feit is dat de achterstand die de Texelaars in de eerste inning opliepen niet meer weggewerkt kon worden. De eerste inning begon Flying Petrels over rompelend. Alleen Adrew Cosslett kwam op de honken, maar hij wist he laas niet te scoren. Aanvallend profiteer den zij van twee maal 4-wijd van de wer per Paul Schneider. Bovendien volgden daar nog wat honkslagen op, waaronder een technische homerun. Bij de derde uit was de stand 5—0. In de volgende in ning kreeg Texla meer grip op het spel Vooral korte stop Simon Lap speelde verdedigend sterk. Tevens bleek dat Fly ing Petrels onder druk gezet ook fouten maakten. Honkslagen van vooral Marijn de Wolf toonden dat aan, hoewel het hele team daar een aandeel in had. Tus senstanden; tweede inning: 6 5, derde inning 10—9. Beslissing In de vierde inning viel de beslissing. Opnieuw scoorde Texla en wisselden met 10—12 voorsprong. Flying Petrels had zijn antwoord klaar. Rustig scorend wisten ze tot 15—12 uit te lopen, voordat de derde nul door 3-slag viel. In de vijfde inning werd de stand nog teruggebracht tot 15-13, maar de tegenstander bleef onbereikbaar. Resumerend kan gezegd worden dat naast het tekort aan inspe len, Texla net het kleine beetje geluk heeft gemist dat nu eenmaal nodig is. De cijfers tonen dit aan. Texla: vijf maal 3-slag; 6 maal 4-wijd; 7 honkslagen te gen; 5 veldfouten; 2 vangballen en 6 soelers achtergebleven op de honken. Flying Petrels: 3 maal 3-slag; 6 maal 4-wijd; 9 honkslagen tegen; 6 veldfou ten; 3 vangballen en 4 spelers achterge bleven op de honken. Te k. „nieuw' 2003. mengp. Phonic a 7375- Tel. Wie wil software voor Sinclair Spectrum ruilen? (02222) 491. Te k. Blok van der Velde '68. Tel. (02228) 805, na 17.00 uur. Te k. gevr. elektr. orgel. H. van Splunter, tel. (02228) 348. Creatieve jongeman zoekt vakantiewerk. Tel. (050) 418389, na 19.00 uur. Texel in oude ansich ten van Nan Huusman. Van 34,90 nu voor 16,50 ir Het Open Boek. 5 juli Texelse kampioen schappen schapenmelken en schapenscheren op de Hoornder Donderdag, aanvang 19.30 uur. Gezocht woonruimte voor alleenstaande per 1 - 15 aug. Tel. (02230) 14314, na 18.00 uur. Te k. gevr. 2e hands elektr. oven. M. Platteeuw, Dorpsstr. 23 G, De Koog. Tel. overdag (02226) 343, toestel 22, vragen naar Maarten. Te koop gevraagd goede oude piano. Tel. (02220) 3896. Een mooie foto vanuit de lucht? Inlichtingen na 18.00 uur: (02220) 4396. Jan Haag/Tessel Air. Stichting Dorps herstel vraagt panden te koop om te restaureren. Inl. Th. Timmer, tel. 4422. Automatische zonwe ring! Met één druk op de knop regelt U het scherm. Jan Waaijer, (02223) 446, Peperstraat 25, Oosterend. Wij kunnen u alles over de Rumtopf vertellen. Kooymans Slijterij. Moerbeek bv, Ho- gerstaat 8-14, Den Burg, voor alle soorten zonwe ring. Bel voor vrijblijvende informatie en prijsopgave (02220) 2572. Heuga tapijttegels, o.a. velt, flor, lux, enz. B- keus, 50x50 cm, van nor maal 716,95 nu voor 75,84 (excl.). Tel. (076) 132128. Verzending mogelijk. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. Te k. Zündapp sprinter, incl. verzekering. (02225) 288. Te koop antieke tafel. Tel. 4425. Te koop ledikantje met bijpassende kommode. Tel. 4425. Wie wil over 3 weken jonge poesjes (2 zwart en 1 rode). Tel. 3945. Open haardenbezitters! Husqvarna kettingzagen reeds vanaf 7475,—. Fa. Ta- tenhove, Oosterend, Tel (02223) 202. Alleen uw Combifoto- vakman geeft op uw kost bare foto- en videoappara tuur 2 jaar garantie en ver zekering. Nauta foto video. Weet je wel wat al die advertenties kosten? Hans van der Klift welVoor een originele Texelse prent, aquarel of een schilderij naar Kunsthandel Hans van der Klift. Verse zuivelprocucten van de boerderij. Sint Donatus, Hoornderweg 46. Geopend do. en za. van 8.30 - 18.00 uur. Steun- en wan delstokken. Artima, Gra venstraat 7, Den Burg, te lefoon (02220) 3592. Gevraagd: 2 pony's in de kost, van: zo gauw mo gelijk tot zo lang mogelijk. Ze „moeten": betrouw baar langs de weg zijn, een stokmaat van 130 of hoger hebben en goed met ande re pony's kunnen opschie ten (i.v.m. ponyclub enz.) Graag te leen zadel(s) en hoofdstel den). Bel zo gauw mogelijk naar: (02222) 214: Susanne; (02222) 380: Mirjam. Wist u dat Harry Keizer Autobanden uitlaten mon teert tegen messcherpe prijzen? Spinbaan 3a (02220) 3348. Luchtbuksen, pistolen Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel (02225) 229, Eierland. Te koop: koelbox voor tent of caravan. Aanslui ting lichtnet, gas en 12 Volt. Tel. (02220) 3564. B en W hebben directeur Hooger heide van Teso geschreven „onge lukkig" te zijn met de wijze waarop deze heeft gehandeld ten aanzien van de bezwaren die bij het college zijn ingebracht tegen de bouwver gunning voor op- en afritten voor de dubbeldeksfuik. Het wordt hem kwalijk genomen dat hij eraan heeft meegewerkt dat zijn schriftelijke reactie op de bezwaren in de Texelse Courant is verwoord op een moment waarop dat volgens B en W onge oorloofd was. Het college schrijft: „De bezwaarschriften werden u voor zover van belang in kopie ter hand gesteld. Daarbij bent u ervan op de hoogte gesteld dat voor u de mogelijk heid bestond uw standpunt ten over staan van de commissie ter zitting ken baar te maken. U hebt verkozen daarvan prettiger geweest wanneer uw brief ten minste één dag eerder was ingekomen, zodat de leden daarvan ook van tevoren kennis hadden kunnen nemen. Dat was nu niet goed meer mogelijk. Het staat aan een ieder vrij om zijn schriftelijke mededelingen aan ons college in af schrift aan de pers te verstrekken. Wan neer echter in zo'n brief wordt ingegaan op de inhoud van stukken die op zichzelf (nog) niet openbaar zijn en die nog be handeld moeten worden in een niet openbare commissievergadering, past het naar ons gevoel niet om daarvan de pers zonder voorbehoud deelgenoot te maken. Het zal u bekend zijn dat wij over het algemeen geen moeite hebben met openbaarheid van stukken in de ruimste zin des woords. In dit geval was het ons inziens juister geweest met beschik baarstelling van uw brief voor publicatie te wachten tot na een heroverweging van de beschikking waar het allemaal Per abuis aan de weg gezet. Wie heeft woens dag 27 juni twee vuilnisem mers meegenomen. Gaar ne terug Schilderend 141 Den Burg. Vermist sinds vrijdag middag bastaard reu, bruin met zwarte rug. Roep naam „Asterix". Wie heeft inl. fam. D. Eelman. Tel 3981. Vakantie! Texel te huur zomerhuisje. Wegens om st. vrij van 21 juli tot 4 aug., voor 4 pers. Tel. (02220) 4364. Margriet Schouten. Leraar zoekt woonruim te per half aug. Tel. (020) 717042. geen gebruik te maken en uw standpunt om begonnen is, zou hebben kunnen schriftelijk aan ons college c.q. bezwaar- plaatsvinden. Die heroverweging zal schriftencommissie kenbaar te maken, haar wij verwachten binnen drie weken Tot zover is er niets aan de hand, al was na heden gebeuren. Wi, vertrouwen dat het met name voor de commissieleden onze zienswijze zult kunnen delen. In september gaan in Den Helder Bn/of op Texel beroepsopleidingen 'oor volwassenen van start, bedoeld 'oor langdurig werklozen en vrou wen van 23 jaar en ouder. Deze zoge naamde beroepskwalificerende cur sussen (volgens hetzelfde systeem als de onlangs afgesloten horecacur- sus op Texel) bieden drie mogelijk heden: een eenjarige opleiding tot verkoopmedewerker (per week één in Den Helder en één lesdag op Texel), een eenjarige opleiding voor het praktijkdiploma boekhou den (vier dagen per week in Den Hel der) en een anderhalfjarige schakel opleiding verzorgende beroepen die opleidt voor het LHNO diploma op C-niveau (twee dagen per week in Oen Helder). Per groep kunnen maximaal 16 deel nemers worden toegelaten. De kosten slechts 760,— per persoon voor een hele cursus. De opleidingen worden mede op verzoek van het Texels Verbond van Ondernemers gegeven. Bij de organisatie is onder andere betrokken kelingswerk van de Welzijnsstichting en het Arbeidsbureau Texel. Donderdag a.s. van 10.00 tot 12.00 uur bestaat in het arbeidsbureau gelegenheid om zich aan te melden. Tevens kan men hier na dere informatie krijgen. Afgezien van de ze gelegenheid kan men zich op kantoor uren ook aanmelden bij de afdeling cul turele zaken in het raadhuis, uiterlijk tot 12 juli. De opleiding is bedoeld om mensen die wegens beperkte opleiding weinig kansen op de arbeidsmarkt hebben als nog een behoorlijke vorming te geven. Om de opleidingen met vrucht te kun nen volgen is overigens wel enkele jaren voortgezet onderwijs gewenst met uit zondering van de cursus verkoopmede werker waarbij lagere school voldoende is. De medewerking van het TVO bestaat uit het beschikbaar stellen van stageplaatsen. Naast de genoemde cursussen zijn er nog tal van andere BKE-opleidingen (ho reca, middenstandsdiploma, groente teelt, metselen, konfectie, bloementeelt, etc.) maar die worden gegeven in Alk maar of Heerhugowaard, wat voor cur- raSng'cJtürëïe'zakënvanTe'gë- Texe' meestal ™9al bezwaar" meente, de sektie vormings- en ontwik-hJk ls- Geboren op 30 juni 1984 Suzanne Jantine Margreet dochter van Els Bas en Herman Dikkes Hoofdweg 64, 1175 LB Lynden. Blij en gelukkig zij we, want in een grote, blauw omhulde mand ligt schitterend Sander Merijn Marrigje Barnard Ruud Nooy Texel, 30 juni 1984, Bakkenweg 12, 1797 RJ Den Hoorn. ledereen nog bedankt voor kaarten, bloemen, planten, cadeaus en gezel ligheid. Het was een enorm feest. Marco en Marja van der Vis Te k. ingeb. 5 watt zen der a 775,—. Tel. 2003. Te k. draait. NEC, nieuw, autom., pitch controle en stroboscoop a 7250,—. Tel. 2003. Te koop vergroter DURST 601 met Schneider comparon 4.5/75 en doka timer. Na 20.00 uur. (02220) 4017. Te koop Renault 30 TS, eltr. ramen en dak, bj. 1977. Vr.prijs 71200- Tel. (02223) 822. „Papillon" van Henri Charrière. Beroemde avon turenroman. Nu in een goedkope editie van 716,90. Het Open Boek. Te k. motormaaier merk Wolf, prijs 7150,—. Te bevr. Bij Biekmann, tel. (02228) 738. Nu weer aardbeien ver krijgbaar. L. Huisman, Fruitkwekerij, De tel. 2203. Veen Te huur gevraagd wo ning in Den Burg, per sept. a.s. Tel. (02990) 37999. Gratis af te halen we gens ruimtegebrek: 1 oude zw. bast. herder. Klimpstraat 51, De Cocks dorp, tel. (02222) 461. Wij maken altijd iets po sitiefs van uw negatief! Fo tohandel Pieter de Vries, Herenstraat 11, Den Hoorn. Te k.a. witte Daf 33, met veel acc. Eventueel met verzekering. Inl. na vrijdag 8 uur. Tel. 3285. Zojuist verschenen: Sus- ke en Wiske nr. 198. De Lieve Lilleham 74,55. Nau ta boek beeld. Te koop Mazda 818. Vr.prijs 7650,—. Tel. 4184. Vermist sinds vorige week oude zwarte dames fiets. Waalderstr. 74, tel. 2972. Oudeschild, vakantie huis 6 pers. met grote tuin. Vrij vanaf 4 aug. Inl (02220) 3791. Banden- en uitlaatspeci alist. Hoge kortingen, gra tis montage. Bovag-lid Autocentrum Segerink Eelman, Wezenland 7, tel (02220) 5055. Te koop racefiets, 10 ver- sn., zeer goed onderh. Eli sabeth Siersma, Kogerstr. 43, tel. 4373. US Top, een ijzersterke spijkerbroek! Strak model gebleekt en stoned was hed! 64,90. Mantje Mo de, Hogerstraat 5. Grolsch beugel 19,95. Kooymans Slijterij, de win kel naast je autodeur! Zonwering. Met onze diensten en adviezen staan wij altijd voor U klaar. Jan Waaijer, (02223) 446. Oost, west, thuis best! Mooie zonwering voor als U lekker in huis wilt zitten. Jan Waaijer, (02223) 446. Hooghout jenever 717,95; Hartevelt C.B. 713,95. Kooymans Slijterij. Wist U dat Harry Keizer Autobanden 155x13 Mi- chelin MX Tub levert voor 7115,00 (incl. BTW en montage!) Spinbaan 3a, (02220) 3348. Bij accu-problemen kon- takt met Garage Kievit, Jonkerstraat, opnemen. Tel. 2525, Snel-service. Wist u dat Harry Keizer Autobanden ook een ge deelte van uw uitlaat ver vangt? (Dat scheelt!). Vakbekwame reparatie van radio, TV en antenne installaties. Ook aanleg van nieuwe antenne installaties. Gebr. Schoorl, b.v. Honda: stil, snel, sterk en veilig. O.a. buiten boordmotoren, generato ren, waterpompen, statio naire motoren, grasmaai- machines, 2-wielige trek kers met zeer vele werktui gen. Verhuur van tuin- bouwtrekker F400 D 11 met' hakfrees. Wat een Honda niet kan is te ver waarlozen. Inlichtingen: W.S.C. Duinker, Heems- kerckstr. 11a, Oudeschild. Met al uw stoomgoed gaat U natuurlijk naar de Quickynette, gevestigd in het Reisburo Texel, t/o Dagmarkt (Berg uw win- terkleding alleen fris gerei nigd op). Het dagelijks bestuur van het waterschap Texel brengt op grond van het bepaalde in artikel 35 van het Algemeen Waterschapsreglement voor Noord- Holland ter openbare kennis, dat met ingang van 4 juli 1984 gedurende een termijn van veertien dagen voor de ingelanden ter inzage ligt op de secretarie van het waterschap, Vismarkt 7 te Den Burg de lijst der stemgerechtigden. Den Burg, d.d. 3 juli 1984. Het dagelijks bestuur voornoemd, M. Roeper Pzn., dijkgraaf L. Flisijn, secretaris. Voor bouwen verbouwen renovatie en onderhoud van klein tot groot Oudeschild, tel. (02220) 5351 b.g.g. 2719 Vraag vrijblijvend prijsopgaaf!! 5 juli Texelse kampi oenschappen schapen- melken en schapenscheren op de Hoornder Donder- I dag, aanvang 19.30 uur. De Rockport® voetbedsandaal, superlicht veerkrachtig. Gemaakt van het befaamde oerdegelijke Bufflox®-leer. Gezond loopplezier voor hem J en haar, maten 36 t/m 46. Uw official Rockport dealer Hogerstr. 1 - 5, Den Burg, (02220) 2102

Texelsche Courant | 1984 | | pagina 3