^olybouw komt met igen ontwerp visboot rondernemers-aktiviteitenl j (amende klaverjasavond rlies voor GVT Voetbalvooruitzichten ^jugdploeg Harde duels bij En Passant Sterk herstel Tetak 1 Texelse deelname aan zwemmarathon ÜDAG 8 FEBRUARI 1985 TEXELSE COURANT PAGINA 9 firma Polybouw uit Den Burg komt over een maand op de markt met eigen ontwerp visboot, die gebouwd wordt volgens het principe ledkoop en degelijk". Onder de type-aanduiding „Gema 525" is de kin een open en gesloten uitvoering te krijgen. Bovendien zijn er di- je accessoires die eventueei door de koper zelf gemonteerd kunnen (den. Een ander Gema-project is een kano, die vooral voor de verhuur ichten op het wad geschikt zal zijn. it Keyser van Polybouw: ,,We heb- |een snel schip ontworpen dat jzijdig is. Er kan een 40 pk buiten- ramotor aan of een 20 pk diesel in- i motor in. We overwegen een te te maken met een zelflozende zodat er bijvoorbeeld mee op s gevist kan worden en er komt luitvoering met een kajuit zodat er igepoerd kan worden. Er worden lederland eigenlijk niet meer van Jelijke bootjes gemaakt. We heb- ■jmet de maatvoering rekening ge lden met de ook op Texel erg po- jire Rana. Iemand die een nieuw op zijn Rana wil hebben kan een ha dek of opbouw laten monteren. (Rana is één van die boten'die niet jr gemaakt worden." Gema 525 heeft een romplengte 5,25 meter, een breedte van 2.00 er en een holte van 75 centimeter, [ijl de diepgang ongeveer 15 centi- ipr moet bedragen. De onderkant is |aI vlak voor stabiliteit terwijl de j uitwaaiert om de zeewaardigheid fergroten. Over praktisch de hele Kte van de romp loopt een kiel. De Jte dié daardoor binnenboord ont- it kan benut worden voor de aan- van een schroefas. ,,We willen l eventueel gaan leveren met een driecilinder Mitsubishi diesel. Bmotortje kost 78500,—. Ik weet nog niet hoeveel de inbouw gaat kosten." De open Gema 525 komt ex clusief motor op ongeveer zevendui zend gulden, de gesloten uitvoering met een kajuit en een stuurhuis zal 75500— duurder worden." Dicht Voor het dek en de romp zijn aparte mallen gemaakt. De opbouw zal ook een eigen mal krijgen, zodat er geen naden tussen dekhuis en gangboord komen. ,,Dat moet goed dicht zijn, ander krijg je alleen maar lekkage." De delen worden met weefselband aan el kaar gemaakt. Het toepassen van weefsel in combinatie met glasmatten is een kenmerk van de Gema- produkten. ,,Het weefsel zorgt voor de kracht, terwijl de matten voor de stijf heid verantwoordelijk zijn." In de spie gel is een ruimte uitgespaard voor de buitenboordmotor(en). Het schip is sterk genoeg voor veertig pk buiten boord en moet goed kunnen planeren. De stuurconsole is voorin aan de stuurboordzijde gemaakt. ,,Dat zit voorin om bij het planeren een goede gewichtsverdeling te krijgen. Als er een inboardmotor in zit kan er bijvoor beeld een aangehangen roer toegepast worden waarbij achterin met een helmstok gestuurd kan worden". Het stuur en de roerkabels zijn inclu sief, tegen meerprijs kan echter ook een hydraulische bedieningseenheid geïnstalleerd worden. De open boot kan worden geleverd met een spat- scherm. Bij alle modellen is het moge lijk om grijplijnen te installeren. Die worden echter voor palingsvissers af geraden omdat de paling zich daaraan vast schijnt te houden. Het scheepje wordt voorzien van grote luchtkasten en die kunnen eventueel uitgebouwd worden tot kasten waarin ook hengels en dergelijk opgeborgen kunnen worden. Standaard zijn een ankerrol, een bol der op het voordek en geleiders voor de landvasten, extra kan een preekstoel en dergelijke geleverd wor den. Een bijzonder accessoire dat in polyester maar wellicht ook in roestvrij staal te leveren zal zijn is een hengel- klem. Dat is bedoeld voor vissers die met meer dan één hengel willen vis sen. De klemmen zijn zo geconstru eerd dat de vis de hengel er niet uit kan trekken. Over ongeveer een maand zal de eerste Gema 525 geschikt zijn voor een proefvaart. De voorbereiding van het hele project heeft ongeveer 780.000,— gekost, als Polybouw er veertig per jaar verkoopt komen die kosten er ruimschoots uit. Keyser is op zoek naar dealers in het land die de boten voor hem kunnen slijten. Texel ,,Voor dergelijke zaken zit je op Texel toch in een andelige positie. Je zou ei genlijk met je bedrijf naar de overkant moeten om goed te kunnen concurre ren. Ik merk bij potentiële opdrachtge vers dat ze schrikken als je op Texel zit. Bij echt grote zaken maakt dat niet uit maar bij kleinere opdrachten scheelt dat wel degelijk. Bovendien merk je dat er op Texel zelf ook niet aan je gedacht wordt. Ik las nu bij voorbeeld in de krant dat de RST zo'n glijbaan voor het zwembad wil kopen voor 790.000,—. Dan komen ze niet eerst eens bij ons vragen of wij dat Martin Keyser is hier bezig met de kano, rechts de mal die van het dek is getrokken. ook kunnen maken en ik maak me sterk dat we zo'n ding voor de helft van de prijs kunnen leveren." Keyser is op zoek naar nieuwe orders. Tot vorig jaar maakte het bedrijf bemantelingen voor Chevron-benzinepompen, maar toen dat merk over werd genomen door Texaco werd de opdracht zonder enige vorm van overleg opgeheven. ,,Wij hebben hier een uitstekend uitge rust bedrijf. We kunnen alle moderne technieken als polyester spuiten en in jecteren uitvoeren." Polybouw probeert naast hem staat het prototype van de Gema 525, hier nog met houten dek. De kano ligt op dus nu zelf een markt te veroveren. Naast de visboot is er ook een kano ontwikkeld. Dit vaartuigje zit wat uit voering betreft ongeveer midden tus sen een toer-%?n een wedstrijdkano in en moet geschikt zijn voor bijvoor beeld tochten over het wad. Ook hier is een combinatie van weefsel en mat ten toegepast om het polyester te wa penen. Romp en dek van de vrij brede kano worden aan elkaar vastgemaakt en afgewerkt met weefsel band waar door een onzichtbare naad ontstaat. Door zijn breedte is de 4,25 meter lan ge kano behoorlijk stabiel, bovendien is hij voor de koersvastheid nog voor zien van een schegje achteraan de romp. Het vaartuigje wordt dan ook als geschikt voor de verhuur verkocht. Bovenin de romp is ruimte uitgespaard voor de knieën van de stuurman of - vrouw. Dar verhoogt de stabiliteit ook weer. De kano zal ongeveer 7750,— gaan kosten. Het stoeltje vormt één geheel met een speciale kuiprand die het mogelijk maakt een afsluitzeiltje vast te maken. Bij Polybouw werken twee mensen. lsen zeer spannende strijd is het pel J. Bakker en C. Hoogenboom Ais de clubavond van de Burger Berjasclub kampioen van de tweede «ode geworden met slechts 17 pun- ^verschil op nummer twee. Eerste ~^jie avond werd het echtpaar P. van |®rwaarden met 7332 punten. Als l^de eindigden G. Smit en A. Bak- Inet 7040 punten. Met 6967 pun- Nerd het koppel B. Witte en Me- w Huisman derde. De dames J. de f en J. Pranger eindigden als vier- let 6899 punten. Het echtpaar F. uer scoorde 6872 punten en werd Jstand tweede periode: Jakker-C. Hoogenboom 58021 26 koomen-W. Bakker 58004 17 Eelman-F. Bos 57515 15 LJlftP' v-Heerwaarden 56514 22 ftp. F. Veeger 56289 18 |tp. J. Spaans 55741 17 j.Xoomen-G. Linneman 55215 21 Huisman-L.Hoogenbosch 55151 18 [Ie Ruwe-F. Hopman 55088 28 bmit-A. Bakker 54910 15 Salstand: elman-F. Bos 117577 34 p. J. Spaans 115437 41 (oomen-W. Bakker 115131 30 tp. F. Veeger 115041 42 tp. P.v.Heerwaarden 114510 36 Speets-J. Witte 113959 32 fe Ruwe-F. Hopman 112119 45 lakker-C. Hoogenboom 111838 41 .d.Gracht-P. Kooiman 111762 28 £ijm-J. Koomen 111712 33 Ie derde wedstrijd van de turn- 'npetitie voor meisjes tot 13 jaar am de jeugdploeg van GVT id voor de dag. GVT wist echter te winnen van het sterke irtlust uit Den Helder. grootste verschillen traden op bij j en balk. Ondanks de prima balk- ningen, waar de meisjes een keer regelmatig van afstapten, wist Jhlust al direct uit te lopen door een betere prestatie neer te zetten, jfbeeld zag men in de gehele jdstrijd. Bij paardsprong en vrije oe- Jng waren de verschillen minder. *ral door goeie sprongen van Ingrid uwer, Hennieta Mulder, Martine igemann en Linda Moor wist GVT aardig bij te blijven. iet totaalbeeld was bij de Texelse ijeg duidelijke vooruitgang zichtbaar geleken bij vorige wedstrijden. De gende wedstrijd van GVT vindt zon- plaats om 10.00 uur in de Beatrix- I. Het betreft hier de jongenscom- :ie, waar de strijd aangegaan zal len met de sterke jongensvereni- uit de kring, gymnastiekvereni- Dokev. flag; achtereenvolgens vrije oefe- brug, balk en paardsprong: ine Brugemann 7-7.1 - 6.6 - 7.3; |rid Brouwer 7.35 - 7.25 - 6.95 - 7.7; nnieta Mulder 7.1 - 6.3 - 7.3 - 7.3; nke Postma 6.1 - 5.4 - 5.45 - 4.55; da Moor 6.1 - 5.55 - 5.9 - 7.2; sanne Kikkert 7.05 - 5.85 - 6.2 - 6.7; nique de Ridder 6.25 - 5.1 - 6 - 4.3. Texelse Boys Dit weekend een inhaalprogramma voor de senioren. Alleen het derde komt voor de competitie in actie en ontvangt om 14.00 uur Zeemacht 4. Terreindienst: Kees van Osch en Aad Schoo. Zaterdag een volledig program ma. De junioren B1 gaan met de boot van 13.05 uur naar Succes B1 en C1 naar Watervogels C2. De meisjes B- junioren gaan met dezelfde boot naar Vios W. Het busje vertrekt om 12.30 uur vanaf het Boysveld. Op eigen terrein speelt B2 tegen kop loper Öosterend B1. Alleen bij een overwinning blijven de Boys medekan didaat voor de eerste plaats. Aanvang 13.30 uur. Op dezelfde tijd speelt C2 tegen Callantsoog C2 en deze ploeg is bij een overwinning al bijna zeker van het kampioenschap. De meisjes C- junioren ontvangen om 14.45 uur de meisjes van MFC. S.V. Texel Het eerste krijgt Geelzwart op bezoek dat het nieuwe jaar ook begon met een overwinning en blijkbaar de geva renzone wil verlaten. De Zandtemers zijn altijd geduchte tegenstanders, niet direct een technische ploeg, maar wel opschieters, recht toe recht aan op doel af en fysiek heel sterk. Zondag tegen Hollandia Tuut was het romme lig en niet best maar de punten bleven wel op Texel. Hopelijk blijven nu de punten weer op Texel na een goede wedstrijd. Het tweede gaat naar WGW 3, ook één van de gegadigden voor de laatste plaats, en als de reserves nog iets wil len dan moet deze vier punten wedstrijd gewonnen worden, geen on mogelijke, maar wel een heel zware opgave. Het zesde moet uit van Helder 8 kunnen winnen. B1 krijgt het uit te gen Zeemacht B1 ook al niet gemakke lijk maar de verwachting is dat de punten mee gaan naar het eiland. B2 en C1 die De Koog B1 en Zeemacht C1 ontvangen hebben goede kansen op winst. JVC C3 lijkt in Julianadorp te sterk voor Texel C3. D1 krijgt het uit tegen HRC D1 te moeilijk. S.V. Cocksdorp Het eerste speelt een uitwedstrijd in Anna Paulowna tegen BKC. Er is nog geen eerdere ontmoeting tussen beide ploegen geweest. Vertrek Eierlandsche Huis 12.30 uur, boot 13.05 uur. Het tweede ontvangt een ploeg uit Anna Paulowna: SVAP. Ook deze ploe gen hebben nog niet eerder tegen el kaar gespeeld. SVC heeft de beste kansen, maar winnen zal wel moeilijk zijn. Aanvang 14.45 uur. De junioren spelen in Julianadorp tegen JVC. Er kan winst behaald worden, maar JVC is al jaren een moeilijke tegenstander op eigen terrein. Vertrek Eierlandsche Huis 12.30 uur, boot 13.05 uur. De pu pillen spelen hun laatste wedstrijd in de zaal (misschien nog een finale maar dat wordt later nog bekend gemaakt). Ze vertrekken om 13.30 uur bij het Ei erlandsche Huis. De vrouwen spelen dit weekend ook op zaterdag. Ze spe len thuis tegen Wieringermeer. Deze tegenstander is erg sterk en zelfs een gelijkspel zal veel moeite kosten. Aan vang 13.30 uur. S.V. De Koog Het zaterdagteam gaat dit weekend op bezoek bij koploper Huiswaard. Bij een overwinning voor De Koog zal dit door Uitgeest beloond worden. Vertrek met de boot van 13.05 uur. Zaterdag op het Texel-veld de derby Texel B2 -De Koog B2. Texel is hier wel favoriet maar ze zullen het niet cadeau krijgen. Vertrek uit De Koog om 12.45 uur. De D-pupillen vertrekken om 15.00 uur voor hun laatste wedstrijden in de sporthal. De F-pupillen spelen tegen Oosterend F2 en vertrekken om 11.15 uur. Het eerste elftal is zondag vrij. De dames ontvangen zondag het sterke Kolping Boys, dat samen met Reiger Boys om het kampioenschap zal strij den. Alleen bij een overwinning telt De Koog ook nog enigszins mee. Aan vang 14.30 uur. Z.D.H. Zondag gaat het tweede naar Den Helder voor de wedstrijd tegen WGW 7. Aanvang 12.45 uur, vertrek boot 12.05 uur. Het eerste speelt een oefen wedstrijd in Oosterend tegen Ooste rend 1, aanvang 14.00 uur. De spelers worden om 13.30 uur in Oosterend verwacht. S.V. Oosterend Zaterdag een viertal wedstrijden in Oosterend. Zaterdag 1 en 2 evenals de A- en C-junioren spelen een thuis wedstrijd. Zaterdag 1 komt uit tegen HSV, een subtopper. Oosterend 1 zit momenteel in de hoek waar de klap pen vallen. De wil is wel aanwezig maar het lukt niet, en tevens zijn er nog steeds vele blessures. Aart Johan van de Brink is nog steeds gebles seerd, Piet Grisnich is aan zijn knie ge opereerd en Biem Trap moet waar schijnlijk op medisch advies helemaal stoppen met voetballen. Toch is het te hopen dat Oosterend in deze thuis wedstrijd weer eens een overwinning pakt zodat men aansluiting houdt met de middenmoot. Zaterdag 2 zit vol met kampioensaspi raties. Als koploper in zijn klasse ont vangt het zaterdag hekkesluiter Alcma- ria V 3, wanneer de tegenstander niet onderschat wordt moet dit een over winning voor Oosterend worden. De A-junioren staan op de onderste plaats en ontvangen Sint Boys op eigen veld. Sint Boys staat een plaatsje bo ven Oosterend met drie punten meer. Alleen winst geeft Oosterend nog kans om van de onderste plaats vandaan te komen. Zo niet dan lijkt degradatie on ontkoombaar. De B-junioren spelen uit de topper tegen Texelse Boys B2. Texelse Boys is de enige concurrent nog voor Oosterend met drie punten achterstand. Weet Oosterend deze wedstrijd te winnen dan kan het kam pioenschap hen haast niet meer ont gaan. Texelse Boys zal echter voor zijn laatste kans strijden zodat er een spannende wedstrijd zal ontstaan met een uitslag met klein verschil. De C-junioren ontvangen na de 31 0 overwinning van afgelopen week een sterkere tegenstander. Succes C2 is een goede middenmoter welke niet onderschat moet worden omdat SV Oosterend C1 anders wel eens onver wachts een puntje zou kunnen verspe len. De meisjes gaan uit naar WGW. Deze tegenstander zal te sterk blijken maar probeer de nederlaag zo klein mogelijk te houden. Zondag is het seniorenteam vrij. De dames gaan uit naar AFC 3. In deze klasse zijn vier ploegen die gelijk bove naan staan. Afgelopen zondag wist Oosterend één van de andere koplo pers met 4—0 te verslaan, wanneer men nu AFC weet te kloppen komt het damesteam er riant voor te staan maar men is er dan nog lang niet. In een lange, maar zeer onderhou dende schaakpartij versloeg W. Al- bers maandagavond in De Linde boom M. Bremer, die wat al te gretig een paard buitmaakte. Al- bers lokte met dit offer een onmis bare verdediger uit het kamp van Bremer, die na een korte aanval pardoes werd matgezet. Twee kandidaten voor de hoofdgroep, Wim Hoekman en Bart Heijnen, zagen tijdens de clubavond van En Passant hun promotiekansen ernstig teruglo pen, nadat beiden tegen respectievelijk E. de Visser en W. Pranger op een nul waren gezet. De overwinning van De Visser was er een uit één stuk. Al vroeg in de partij nam hij terloops een pionnetje mee en hij zag kans dit klei ne materiële plus te behouden. Tenslotte belandden de spelers in een toreneindspel, waarin Hoekman een blunder maakte. Zijn stelling was op dat moment echter al verre van pret- Tetak 1 moest het zaterdag in Medem- blik opnemen tegen De Roemer 3. Het werd een zeer merkwaardige wedstrijd met wisselende kansen voor beide teams. Lieuwe van der Veen verloor z'n eerste partij, waarna Max Hagen doorn de stand weer gelijk trok naar 1—1. Fred Mosk verloor z'n enkelspel en het ook daarop volgende dub belspel ging verloren, waardoor Tetak 1 tegen een 1—3 achterstand aankeek. Door winst van Lièuwe van der Veen en verlies van Fred Mosk was de ach terstand opgelopen naar 2 4 en be gon het voor Tetak 1 aardig kritiek te worden, maar door een enorme vecht lust en doorzettingsvermogen zagen alle Tetakspelers kans hun volgende partij te winnen, waardoor het ineens 5 4 voor Tetak 1 stond. Een gelijk spel was hiermee al behaald, maar bij winst in de laaste partij van Max Ha gendoorn zou de eerste overwinning een feit zijn. Het werd een zeer span nende tweesetter, die uiteindelijk net door Tetak werd verloren: 24-26 en 18-21. Tetak 2 moest naar Heerhugowaard en was daar te gast bij DOV 12. Het werd uiteindelijk een 7—3 overwinning voor Tetak 2, maar het spel verliep aanzien lijk moeizamer dan deze eindstand doet vermoeden. Veel sets werden met nipt verschil gewonnen of verloren. Het dubbelspel ging in drie sets verlo ren: 21-17, 18-21 en 12-21. Martin Jans sen was goed op dreef en won alle enkelspelen. Frans Room en Ruud Koorn moesten eenmaal capituleren en wonnen elk 2 partijen. Het Tetak jeugdteam moest ook naar Heerhugowaard en nam het op tegen DOV 4. Mirjam Gerritsen en Melanie van der Kooi kwamen niet tot winst, hoewel Melanie van der Kooi er twee maal een spannende 3-setter uitsleep te, die door haar net verloren gingen. Ook Mirjam Gerritsen wist het in één set te brengen tot 20-22, maar beide meisjes kwamen toch net iets te kort om de partij winnend af te sluiten. Alexander Bakker was, evenals vorige week, weer erg goed op dreef en won al z'n enkelspelen. Samen met Melanie van der Kooi won hij ook het dub belspel. Zodoende werd het een 4—6 nederlaag voor het Tetak jeugdteam. Zaterdag 9 februari a.s. spelen alle Te tak teams wederom een uitwedstrijd. Tetak 1 en Tetak jeugd gaan het in Den Helder opnemen tegen resp. Noordkop 5 en Noordkop 1. Aanvang van de wedstrijden om 13.00 uur. Ver trek met de boot van 12.05 uur. Tetak 2 speelt om 13.00 uur in Schoorl te gen Duintreffers 4. Vertrek met de boot van 12.05 uur. Was de zwemvereniging TX '71 de af gelopen zondag met een enthousiaste groep van leden actief in Breezand, het komend weekend zijn er wederom veel activiteiten. Als zaterdagavond om 21.00 uur in zwembad De Horst in Heerhugowaard-het starsignaal is ge geven voor de nachtzwemmarathon van zwemvereniging Olympus dan ligt daar ook een deelnemer van ZPC TX '71 in het water. Een zwemlokatie die voor de eilanders totaal vreemd is wat tevens opgaat voor de confrontatie met een aantal totaal andere verenigin gen die aan deze marathon meedoen. De wedstrijd duurt tot zondagmorgen acht uur. Het is de eerste maal voor de TX '71 nachtmarathonploeg dat men in een binnenbad meedoet aan zo'n marathongebeuren. Ondanks de mindere trainingsmogelijkheden is men niet van plan om zomaar over zich heen te laten zwemmen. De selectie „kilometervreters" die de groenwitte zwemclubkleuren zullen vertegenwoor digen zijn Petra van der Vis, Petra Boom, Mark Peter Graaf, Robert Jan Graaf, Peter Haker, Maarten Dijker, Norbert Eelman en Adriaan Verkaart. Verzamelen deelnemers om 18.30 uur bij zwembad Molenkoog, boot 19.05 uur. Zondagmiddag gaat TX '71 weer haar maandelijke portie trainignsarbeid in het marinebad verrichten. Men ver trekt met de boot van 14.05 uur en de terugreis met de boot van 16.35 uur. Naast het les- en conditiezwemmen is er het laatste uur kunstzwemmen. tig. Heel anders kwam de nederlaag van Bart Heijnen tot stand. Hij bouw de een veelbelovende stelling op tegen Pranger, die in hevige tijdnood geraak te. In de hitte van de strijd liet Heijnen zich door de haast van zijn opponent meeslepen en schoot toen een bok die Pranger de kans gaf mat in twee te geven. Misgreep Rob Terpstra verkreeg tegen de sterke M. Witte groot openingsvoordeel. Tot in het verre eindspel wist hij zijn supe rieure stelling te behouden. Na enige doelloze zetten beging ook Terpstra een akelige misgreep op deze avond van vergissingen. J. Hooijberg en F. van Tatenhoven kwamen tot een volstrekt gelijkwaardige puntendeling. Minder fortuinlijk was Van Tatenhoven in zijn afgebroken partij tegen A. Terpstra. Enkele zetten na de hervat ting volgde hij een verkeerd plan, waarna Terpstra nog vrij gemakkelijk de winst binnenhaalde. De frivoliteit in het spel van Klaas Bruining werd hem opnieuw noodlottig. P. Booster strafte de onbesuisde aanval van Bruining moeiteloos af. Vechtschaak In de hoofdgroep werd vechtschaak van de hardste soort op het bord ge bracht. Drie duels moesten worden af gebroken, zonder dat in één van deze partijen de balans beslissend verstoord lijkt. H. Broekema weerde zich prima tegen Joop Rommets, dié in de afge broken stelling misschien zelfs een tik keltje minder staat. Frank van Lare zal moeten trachten een eindspel met lo pers van ongelijke kleur remise te hou den tegen Rinus Vittali. Een zeer fraai en instructief eindspel van loper tegen paard was te zien bij Peter Bergman en Frans Eijgenraam. Beide schakers lieten zich in dit partijdeel van hun beste kant zien. Ook hier lijkt een eindspel de waarschijnlijke uitslag. De enige zege kwam op naam van Jaap Dros die een ernstige positionele fout van Paul Eelman hardhandig af strafte. Gerard Zoetelief en A.C. Bakker kwamen na felle strijd namelijk ook tot een puntendeling. Bakker stond in de slotstelling misschien een fractie beter, maar ging desondanks direct akkoord met Zoeteliefs voorstel de vrede te tekenen. In de tweede ronde om het persoonlijk kampioenschap van de kop van Noord holland heeft Jaap Dros zaterdagmid dag in Den Helder verloren van de Schager kampioen Arno de Visser. Dros heeft nu één punt uit twee partijen. Uitslagen: B-groep: E. de Visser-W.Hoekman 1—0 B. Heijnen-W. Pranger 0—1 K. Bruining-P. Booster 0 1 J. Hooijberg-W. v.d. Rijke 1—0 W. Albers-M. bremer 1—0 R. Terpstra-M. Witte 0—1 F. van Tatenhoven-J. Hooijberg 14 Ms F. van Tatenhoven-A. Terpstra 0 1 A-groep: P. Bergman-F. Eijgenraam afgebr. J. Dros-P. Eelman 1—0 J. Rommets-H. Broekema afgebr. F. van Lare-R. Vittali afgebr. G. Zoetelief-AC. Bakker 1/4 Yi

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 9