VAN HET i RAADHUIS AT IK ZEGGEN WOU..' pjaardenalarm ree keer gepakt et windbuks verbod larvergadering rerkoepeling Aanvaring TX 80 met Deense coaster Bromfiets uit verkeer Auto uit verkeer Halfuurdiensten Teso ingekrompen Sluitingstijd Raadsvergadering Twee bromfietsen uit verkeer Te snel voor surveillancewagen Mededelingen van B.mW J Schoorsteen vegen Tarieven Auto met hond in sloot achtergelaten Diefstal uit sloopauto i SDAG 5 MAART 1985 TEXELSE COURANT PAGINA 3 onaangenaam verbaasd bij het van het artikel in de Texelse van vrijdag dat handelde over intraal alarmsysteem voor oude- dat op Texel zal worden ingevoerd, blijkt dat men aansluiting wil zoe- jij de regionale alarmcentrale en nisschien alles al in kannen en >n is. Reeds in april vorig jaar had n gesprek met bejaardenwerker Nagtègaal over een alarmsysteem jxel, waarbij ik mijn diensten en antie heb aangeboden. Ik heb dui- gemaakt dat ik voor een systeem zorgen dat evenwaardig is aan dat men nu wil installeren, tegen lage- isten. De prijs van een alarm- luiting, die dus op dezelfde wijze het Telesignaal-systeem dat nnelijk nu moet komen, bedraagt ij hoogstens ƒ850,— en dat wordt minder als grotere aantallen wor- afgenomen. Aansluiting op onze ile zou slechts ƒ12,— per maand n, alle kosten inbegrepen dus Ie kosten van actie als het alarm •rking komt. Daarbij wordt de in- atie door ons regelmatig gecontro- en onderhouden. Het spreekt zelf dat ons computergestuurde be- lenalarm en onze computer- tuurde professionele meldbank aan loogste (PTT) eisen voldoet. Kor- wij zijn in staat tegen lagere len tenminste dezelfde kwaliteit en gheid te bieden. Zelfs is het zo dat ij elk alarm onmiddellijk in actie (dus niet een halve minuut hten om er rekening mee te hou- dat de bejaarde het alarm per on- in werking zet); als hulp niet no- kunnen we altijd worden terug iepen. Nagtègaal heb ik nooit meer iets lomen. Nu moest ik in de krant le- dat er vergevorderde contacten de alarmering bestaan met de re- ale centrale in Den Helder. Ook in de levering van de benodigde ap- tuur heeft men ons nooit bena lk heb begrepen dat het ge- ntebestuur in deze aangelegenheid rol speelt. Ik dacht dat het ge- ntebestuur er naar streeft de plaat- ie werkgelegenheid te bevorderen uinig wil omgaan met overheids- en. Waarom dan deze handelwij- heb het gemeentebestuur om sldering gevraagd en ben be- .vd om welke reden men mijn nog bewakingsbedrijf wil passeren. i hoop dat het alsnog mogelijk is liligings Service Texel bij deze zaak ïtrekken. J. J. A. Zijm Beveiligings Service Texel paar omstreeks 17-jarige jongens Jen zaterdag door een inwoner van Koog aangehouden toen zij met windbuks door het bos liepen. De nam het wapen af en deed aan- bij de politie die de buks in ag nam. Bij controle op het bureau dat één van de jongens een eerder al eens in aanraking was eest met een onbezoldigd politie- itenaar, die toen ook een buks in ag nam. Windbuksen worden be- ouwd als een ongeoorloofd jacht- Jel, men mag zich er dan ook niet in het jachtveld bevinden. Texelaar die in de nacht van zater- op zondag met zijn auto werd aehouden in de Dorpsstraat van kreeg na de blaastest een rij- od van acht uur opgelegd. De daarna werd een 24-jarige Texe- aangehouden in de Weverstraat, man weigerde eerst de blaastest, liet die uiteindelijk toch uitvoe- Een bloedproef was de volgende l die hij eerst ook weigerde. Mede andrang van zijn gezelschap liet chter ook deze test uitvoeren. Het leverde hem een rijverbod van uur en een proces verbaal op. Je opening van de jaarvergadering de Overkoepeling kon mevrouw tert-Duinker dertig dames welkom in. Na het lezen van de notulen goedgekeurd werden, werd met bloemetje afscheid genomen van James Kager-Wijten en de secreta- a mevrouw Schouwstra. Ze wor- iopgevolgd door de dames Eel- i, Ran en Monen. Na de pauze Jen er vier groepjes gevormd die Jjssieerden over het nut van de rkoepeling, ideëen voor de open I. het nut van koffie-ochtenden, en 'de tanende belangstelling voor tossen. Er kwamen goede reacties waar het bestuur zeker wat mee doen. Het nu gevormde bestuur kat uit de dames W. Kikkert- iker voorzitster, A. Oskam-v.d. "e vice-voorzitster, C. Eelman- *n penningmeester, B. Monen- tius secretaresse, E. Eelman-v.d. ilid. De TX 80 van Havis BV had vrij dagmiddag omstreeks 17.10 uur een aanvaring met de Deense co aster „Karin Clipper". De kotter zat al in de TX-route, ongeveer tien mijl ten noordwesten van het Mo lengat. Beide schepen liepen scha de op. Ten tijde van de aanvaring was al leen de wachtsman in de brug, de schipper en de andere drie beman ningsleden lagen te kooi. Het zicht was een paar honderd meter. De roerganger van de kotter zag de coaster, die voorrang had, aanko men op de radar en voerde een uit wijkmanoeuvre uit. Hij nam de bocht om achter de kustvaarder langs te komen echter te krap zo dat de kotter tegen het achterschip van de Deen aanvoer. Dat resul teerde bij de TX 80 in schade aan de boeg, die ongeveer een meter naar binnen werd gedrukt. De Ka rin Clipper liep schade op aan brug en bakboordzijde. De schepen wa ren direct weer van elkaar los en konden hun weg vervolgen. De kustvaarder ging door naar zijn thuishaven Esbjerg. De TX 80 ging niet door naar Oudeschild, zoals oorspronkelijk de bedoeling was, maar stoomde naar IJmuiden om de vis bij de afslag te brengen. Vervolgens werd het schip naar de werf in Zaandam gevaren. Havis is verzekerd tegen de schade, maar niet voor de inkomstenderving die ontstaat omdat het schip minstens een week in reparatie moet blijven. De politie haalde donderdag een brom fiets uit het verkeer. De bromfietser viel op door van de verkeerde kant een straat met eenrichtingsverkeer in te rij den. Het apparaat bleek enigszins op gevoerd te zijn en wat mankementen te vertonen. Een 21-jarige inwoner van Anna Pau- lowna werd zaterdag aangehouden door een politiepatrouille. Zijn wagen bleek voorzien te zijn van slechte rem men, nauwelijks functionerende schok- brekers, een lekke uitlaat, vier gladde banden en enige kleine mankementen. Bovendien was de man niet in het be zit van een geldig deel drie. De auto werd in beslag genomen. Dinsdag 5 maart De vrouwenbond FNV heeft in De Buureton jaarvergadering, aanvang 20.00 uur. Amnesty International houdt van 20.00 tot 21.00 uur schrijfavond voor politie ke gevangenen in de openbare bibliotheek. Woensdag 6 maart In De Buureton wordt een informatie bijeenkomst gehouden over het „flan kerend" beleid voor bejaarden en over het functioneren van de plaatselijke in dicatiecommissie. leder is welkom van 14.00 tot 17.00 uur. Het Lager Beroeps Onderwijs houdt open huis. Van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur is iedereen welkom in de gebouwen aan de Em- malaan (LTS), Haffelderweg (huishoud school) en Beatrixlaan (landbouwschool). De dorpscommissie van Den Hoorn heeft in De Waldhoorn jaarvergade ring, 20.00 uur Donderdag 7 maart Om 11.00 uur wordt in het provincie huis in Haarlem een hoorzitting gehou den naar aanleiding van het bezwaar dat de werkgroep Landschapszorg heeft ingebracht tegen de bouw van een palingkwekerij van Texvis B.V. bij Oudeschild. In De Poort, Elemert 3 in Den Burg houdt mevrouw Van Ingen Schenau een lezing voor vrouwen: „Opvoeden in 1985."; aanvang 10.00 uur. In de aula van de Rijksscholengemeen schap houdt de heer Den Boer een le zing over spellingsbegeleiding; 19.00 uur. 1 Volgens de nieuwe dienstregeling van Teso die 2 juni ingaat is het aantal halfuurdiensten in de zomer periode fors ingekrompen. De zomerdienstregeling met afvaarten van twee boten loopt van 25 juni tot 26 augustus (was 25 juni t/m 26 au gustus). In die periode zullen er min der „tussenboten" varen dan vorig jaar, uitgezonderd de dagen dat er wachttijden zijn. De halfuurdienst gaat op zon- en feestdagen in de zomer om half tien 's morgens van start in plaats van half acht. De tussenboot vaart zondags tot acht uur uit Den Helder. Totaal vaart de halfuurdienst in de zo mermaanden per week 16 keer minder. Veilig Desgevraagd verklaarde Teso-directeur Theo Hoogerheide dat de halfuur diensten die zijn geschrapt qua ver voersaanbod ook geschrapt kunnen worden. Hoogerheide: „De uren die nu niet meer worden gevaren zullen geen extra wachttijden opleveren. On ze prognose is zelfs aan de veilige kant. We hadden nog enkele halfuur- diensten kunnen schrappen maar daar over was twijfel, wat betreft de exacte grootte van het aanbod, zodat die diensten doorgaan". Tegen een Koger horeca-ondernemer werd zaterdagnacht proces verbaal op gemaakt omdat hij zijn zaak een half uur na sluitingstijd nog in bedrijf had. De man draaide al met een speciale ontheffing tot 3.00 uur. Dinsdag 12 maart vergadert de ge meenteraad, aanvang 19.30 uur, in het raadhuis. De agenjfa luist als volgt: 1. Vaststelling besluitenlijsten van de vergaderingen van 5 en 12 februari 1985. 2. a. Ingekomen stukken; b. Medede lingen; c. Beantwoording vragen. 3. Aanvraag ex artikel 50 van de Kleu teronderwijswet ten behoeve van de Stichting Kleuterschool Den Hoorn, 4. Vaststelling bedrag per leerling ten behoeve van het openbaar buitenge woon onderwijs voor 1985. 5. Voorzieningen ten behoeve van de speelplaats van de openbare lagere school Jacob Daalder te Oosterend, 6. Huisvestingsoverzichten en bouw kundige aanpassingen van de bijzon dere scholen. 7. Omzetting bijzondere kleuterschool te Den Hoorn tot openbare kleuterschool. 8. Garanderen geldlening Stichting Be jaardenzorg Texel ter grootte van ƒ650.000,— voor de bouw van zes be jaardenwoningen te Den Burg Noord west. 9. Voorbereidingsbesluiten: a. Bouw plan van de heer H.J. de Ruiter, Witte- weg 3c te Den Hoorn; b. Bouwplan van de heer D.P. van Egmond, Ger- ritslanderdijkje/Tempeliersweg te Den Burg; c. Bouwplan voor het plaaatsen van trekkershutten op de campings Loodsmansduin, Kogerstrand, Prins Hendrik en De Krim; d. Verzoek tuin dersvereniging Den Hoorn om gebruik perceel grond aan de Stolpweg., 10. Verdaging van beslissing op be roepsschrift H. den Teuling tegen wei gering bouwvergunning. 11. Overzicht onvoorziene uitgaven. 12. Beschikbaarstelling krediet in ver band met ontsluitingskosten be drijfsterrein Oudeschild. 13. Keuze omtrent het al 'dan niet ver kopen van de woning Sommeltjesweg 1. 14. Voorschot exploitatievergoeding bij zonder kleuteronderwijs over 1985. 15. Bezwaarschrift B. Kemper over aantal lesuren directeur muziekschool. 16. Bezwaarschrift Welzijnsstichting Texel tegen vaststelling van het sociaal cultureel plan 1985. 17. Bezwaarschriften tegen opheffing MZW project. Een motorpatrouille van de politie hield vrijdag twee jeugdige bromfietsers aan, één uit Den Hoorn en één uit Ooster end. Beide voertuigen werden in beslag genomen omdat ze vermoede lijk zijn opgevoerd. Een Oosterender reed in de nacht van zaterdag op zondag zo snel weg op de Schilderweg dat de surveillancewagen van de politie hem niet kon achterha len. Zijn kenteken was echter wel op genomen. De man is de volgende dag gehoord. Onlangs moest de brandweer weer uit rukken voor een brandje in een schoorsteen. De laatste jaren komt dat steeds meer voor. De indruk bestaat dat veel mensen zelf een schoorsteen hebben gebouwd ten behoeve van een open haard of een houtkachel. Niet al tijd is daarbij gelet op een degelijke constructie. Het is vooral van belang dat een schoorsteen regelmatig wordt gereinigd, in de meeste gevallen is twee maal per jaar noodzakelijk. U kunt over het maken van een schoorsteen en het schoonhouden daarvan advies inwinnen bij erkende installateurs en de vrijwillige brand weer. Indien u hieraan de nodige aan dacht besteedt, kan het aantal schoorsteenbrandjes (of erger) vermin deren en onnodige materiële schade worden voorkomen. Wij willen ook graag onder uw aandacht brengen dat de in de volksmond zo genoemde gi psbranders" niet geschikt zijn om van alles in te verbranden. Dit type kachel is bedoeld voor het verbranden van hout of kolen. Het verbranden van pa pier, plastic, oude schoenen, kle dingstukken etc. kan stankoverlast ge ven aan uw buurtbewoners en brengt allerlei milieuvervuilende en kankerver wekkende stoffen in de lucht. Gebruik deze kachels dus voor het doel waarvoor zijn gemaakt zijn. Na verkregen koninklijke goedkeuring heeft op 1 maart j.l. een tariefsverho ging plaatsgevonden van de gemeen telijke leges, de begraafrechten alsme de de marktgelden. De gemeentelijke leges zijn met 3% omhoog gegaan zo dat de kosten van bijvoorbeeld een uit treksel uit het bevolkingsregister thans ƒ1,80 bedragen, die voor het verlengen van een rijbewijs ƒ10,05, een paspoort ƒ67,65 (hierbij is nog geen rekening gehouden met de verhoging van de rijksleges die binnenkort zal afkomen). De kosten van een bouwvergunning, hinderwetvergunning, alle gemeentelij ke ontheffingen, zijn dus ook met 3% omhoog gegaan. De begraafrechten zijn met 20% verhoogd zodat het be- graafrecht thans ƒ329,35 bedraagt. De ze vrij forse verhoging was noodzake lijk om de werkelijke kosten enigszins te kunnen dekken. De heffingen op de marktgelden zijn 14% verhoogd, zodat de kosten van een jaarplaats ƒ69,15 per m2 bedragen (met een minimum van ƒ276,70); een seizoenplaats gaat ƒ42,— per m2 kosten (met een minumum van ƒ168,— Overigens vindt de afrekening van marktgelden voor de jaar-/ half jaarplaatsen voortaan per bank/giro plaats, na aanbieding van een nota. Betaling mag in termijnen geschieden. Nadere informatie over tarieven kunt u inwinnen op kamer 209 of 202. De politie werd vrijdagmiddag gealar meerd omdat een auto in een sloot langs de Muyweg lag. In de auto be vind zich een hond, die luidkeels zat te janken. Onderzoek van de papieren die in de auto lagen maakte duidelijk dat de eigenaar van de wagen uit Haarlem afkomstig was. Noch zijn familie, noch zijn werkkring, kon echter uitsluitsel geven over de verblijfplaats van de man. Uiteindelijk kon van een klein pa piertje worden afgeleid dat hij in een hotel in de polder zou kunnen logeren, dat bleek het geval te zijn, de honden- bezittende automobilist lag zijn roes nog uit te slapen. Nadat de politie hem had opgespoord haalde hij zelf zijn auto, inclusief de levende inventa ris, weg uit de sloot. Uit een sloopauto die bij de voormali ge VTB loods in Den Burg stond is in de tweede helft van februari een reser vewiel gestolen en er is een sportstuur uit losgezaagd en meegenomen. De dieven hebben vermoedelijk de sloten geforceerd om in de wagen te komen. Het voertuig behoort toe aan een 20-jarige Amsterdamse. AAN ONZE ADVERTEERDERS Adverteerders, die gebruik maken van de rubriek „Texe- laartjes" worden verzocht de kosten gelijk te voldoen. Bij het verzenden van een nota wordt voor deze kleine bedragen ƒ2,50 administratie kosten in rekening gebracht. Administratie T.C. Na een liefdevolle verpleging in ons verpleeg huis is van mij heengegaan mijn lieve vrouw Grietje Kikkert echtgenote van J. Roeper Op de leeftijd van 85 jaar. J. Roeper Texel, 5 maart 1985 Pijpersdijk 11 De Koog. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 maart 1985 om 14.00 uur in het ver pleeghuis (voordien gelegenheid tot condole ren), waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Den Burg. Na een smartelijk lijden, is tijdens de liefdevolle verpleging in het verpleeghuis, voorzien van het H. Sacrament der zieken overleden, onze lieve man en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Theodorus Witte Echtgenoot van C. C. E. Witte-v.h. Noordende In de ouderdom van 80 jaar. Den Burg: C. C. E. Witte-v. h. Noordende Lohheide (Dld.)Lia en Ab Purmerend: Jeanne en Wim Den Burg: Thea en Sieb Alkmaar: Nel en Jan Kleinkinderen en achterkleinkind Texel, 3 maart 1985 Schoorwal 32, 1791 HN Den Burg De overledene is opgebaard in het verpleeghuis „Texel", Hollewal 2, Den Burg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 5 maart van 19.30-20.30 uur. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden woensdag 6 maart 1985 om 14.00 uur in de pa rochiekerk Joannes de Doper, Den Burg, Texel, waarna de begrafenis om plm. 15.00 uur zal plaatsvinden op de r.k. begraafplaats te Den Burg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de „Witte Burcht", Molenstraat 19, Den Burg, Texel Op zondag 3 maart 1985 werd ons leven verrijkt met de geboorte van een dochter Lianne De trotse ouders zijn: Yvonne en Niels Koorn Hogereind 16 1793 AG De Waal Tijdelijk adres: Gemini zie kenhuis, kamer 532. Hartelijk dank! Voor alle opgestoken kaarsjes, bezoek, bloemen, post en niet te vergeten al le oppas. Heerlijk om weer thuis te zijn. José Huisman. Te koop Kreidler RMC, bj. '81. Tel. (02220) 3874. T.k. Vespa Scooter 200 cc, bj. '83, 6000 km. T.e.a.b. Cor Zijm, Wester- weg 47 (02220) 2326. T.k. kamp.auto (Hano- mag), compl. ingericht (in- cl. 60 dgn.krt). Tel. (02220) 2150. Prijs ƒ3000,-. Nieuwe en netge- bruikte goederen, w.o. eiken wandmeubel 160 br., blank eiken eethoek, eiken bankstel, blank grenen buffetje, draagbare TV (is prima), eiken tweezits- bank, diverse spiegels en kapstokken, 3-deurs hang- legkast enz. enz. Barhorst Meubelhal, Maricoweg 2a, Den Burg. Joggingbroeken, rose, geel, turquoise en vele an dere kleuren, ƒ34,90 Mantje Sport. 16-jarige MEAO scholier i.b.v. typediploma zoekt ty pewerk. Tel. (02220) 4862. Te koop aangeboden leuke kleine bar met 7 ei ken barkrukken, partij eet- kamerstoelen met rood skai. Tel. (02228) 281. Vrouwenbijeen komst donderd.m. om 10 uur in „De Poort", Elemert 3. In en verkoop van ge bruikte voetbalschoenen. Mantje Sport. Hans van der Klift heeft plannen! Muurtje eruit, verfje erop, nieu we opzet. Dus nu op bij na alle oude prenten vanaf 20% korting. Wel eerst even 4043 bellen. Te huur een Combi box voor 6 paar ski's en skidragers. Mantje Sport. Opvoeden in 1985. Mevr. V. Ingen-Schenau, dond.d. 10 u. „De Poort". Meisje 17 jr. zoekt vakan tiewerk vanaf 17-6 )oppas o.i.d.). Tel. 4435. Wie mist v.a. begin jan jonge kater, rood-wit met vl.bandje. Heel lief dier. Dijkmanshuizen (02220) 2538. Te koop gevr. gitaar. Margo Witte, tel. 2647. La Casserole, Dorpsstraat 20, De Koog, weer iedere dag geopend. Woensdag 6 maart (morgenavond) klaverjas- drive in Café De Kuip, aanvang 20.00 uur. Wie heeft er een licht blauwe kindertrui (4 jr.) met pandabeer-kop gevon den. Zoek geraakt in kro kusvak. Terug brengen p/a Fam. Hopster, Hotel Bos en. Duin. Woensdag 6 maart (morgenavond) klaverjas- drive in Café De Kuip, aanvang 20.00 uur. Te koop gevr. wagentje voor fjordenpaard. Op knappen geen bezwaar. Tel. (02220) 5196 of 4437. Woensdag 6 maart (morgenavond) klaverjas- drive in Café De Kuip, aanvang 20.00 uur. Voor Uw feest of party Hammond organist zanger C. Rood, tel. 4412. Te koop Citroën HY Vee wagen met alle goedk. pa pieren en 60 dgn.kaart. In clusief reservemotor en div. onderdelen. (02220) 2746 na 19.00 uur. Weet u het nog? K. den Boer spreekt speciaal voor ouders en belangst. over Lees- en spellingsbe geleiding a.s. do. 17.00 u. Aula RSG. Boetiek 22 is vrijdag avond en ook dinsdag de hele dag geopend. Te koop 1 gebr. ketting- zaag. Tel. (02225) 233. Woensdag 6 maart (morgenavond) klaverjas- drive in Café De Kuip, aanvang 20.00 uur. Journal, (één pers.) zoekt woonruimte. Tel. (02228) 556, na 17.30 uur. Briev. Brink 15, De Koog. Gevraagd hulp in dê huishouding voor één of twee ochtenden per week. Mevr. Timmer, Weverstraat 90, Den Burg, tel. 2032. Afgestudeerde jonge man met werk op Texel zoekt woonruimte in de vorm van een etage met vrije opgang, woonhuis of een gedeelte hiervan in Den Burg. Brieven onder nr. 811 aan burau van dit blad. PS Elektrotechniek voor aafdleidingen. Peter Schoo, Molenstraat 74 (02220) 3333. Woensdag 6 maart (morgenavond) klaverjas- drive in Café De Kuip, aanvang 20.00 uur. Puma sweaters van 69,90 voor 39,90. Deze week bij Mantje Sport. Luchtbuksen, pistolen. Grotere keus in het betere soort. Dros' Smederij, tel. (02225) 229, Eierland. Te koop jonge grijze roodstaart papagaai met grote kooi. Begint te pra ten, lacht, fluit, zingt. Inl. (02220) 5373. Te koop Simca 1308, 1977, t.e.a.b. Tel. 4236. Klaverjassen. Heden (dinsdagavond) weer ge zellig kaarten in De Witte Burcht. Aanvang 20.00 uur. Akku's ƒ89,—, 1 jaar ga rantie. Autocentrum Segerink-Eelman, Wezen land 7, Den Burg, tel. 5055. Te koop bloembollensor- teermachine „Langco" met krokus- en narcissen- platen en zandschutzeef met twee platen voor trek ker of motor en twee bol- lenploegen. M. Bakker, Beatrixlaan 78, tel. (02220) 3483-2738. Jan Brouwer, TV - Hifi - Stereo, Spinbaan 15, Den Burg, tel. (02220) 5130. De zomer nadert: - conditieverbetering; - figuurverbetering; - een gezonde kleur. Kom naar het Fitnesscen trum. Daar kan het! Artifort Artima voor uitmuntend woon comfort! Artima, Gra- venstr. 7, tel. 3592. Elke dinsdagmiddag en vrijdagmiddag verkopen wij Boerenkaas op de boerderij „Wezenspyk", Hoornderweg 27-29 (hal verwege Den Burg-Den Hoorn). Hobie Cats nw. en gebr. inruil, inkoop, reparatie. Polypol catamarans Egmond a. Zee (02206) 1411 of 2897 Gezocht met spoed wo ning of appartement voor permanente bewoning, door vrouw van 35 jaar. Is bekend met het eiland, heeft er zeven jaar met veel plezier gewoond en ge werkt. Maakt beslist niet uit in welke plaats of om geving. Reacties aan: An nie Anker, Koog a.d. Zaan, tel. (075) 167693. Texelse kampioen schappen Badminton - 10 maart. „Ons Genoe gen", aanvang 11.00 uur. Opgave t/m 8 maart bij Margriet, tel. 2345, of Nel ly, tel. 4239. De Rekramart in De Koog is dagelijks open van half elf tot half drie. Lompen- en metalen- handel Cobus Spigt, Eier land, telefoon (02225) 297. 0 Nu vast gordijnen 'kijken, straks sneller besluiten! Artima, Den Burg, Gravenstr. 7, tel. 3592. Te koop aardappelen Ire ne. Er wordt bezorgd. S. Wuis, Schorrenweg 21, tel. 02223-885. Afslanken. Reeds vele dames zijn enthousiast be zig. Met veel succes! Waar blijft U? Fitness centrum Texel. 0 Steengoed zijn onze serviezen! Artima, Den Burg, Gravenstraat 7, tel. 3592. Zondag 10 maart Texel se kampioenschappen Badminton. Opgave t/m 8 maart, tel. 2345 of 4239. Steek uw licht op bij Ar tima voor verlichting! Gra venstraat 7, Den Burg. Verse eieren, jonge hen nen, wekelijks thuisbe zorgd. Pluimveebedrijf „Hennenhof", (02220) 4479. Bruiloft, conferentie, koud buffet, receptie, reü nie, vergadering enz. Alles mogelijk in Hotel „De Pe likaan", Pelikaanweg, De Koog, tel. (02228) 202. Theoriecursus. Bij vol doende belangstelling gaat er op vrijdag 8 maart de nieuwe theoriecursus van start, aanvang 20.00 tot 21.30 uur. Deze cursus incl. met C.B.R. tentamens met computer wordt gehouden in de Schakel. Kosten ƒ95,—. Autorijlessen ƒ35 per uur. Inlichtingen Rij school Langereis, (02230) 28816. mevr. Van Kouwen, (02220) 2490 en de heer Wiersma, (02220) 4082. Stichting Dorps- herstel vraagt panden te koop om te restaureren. Inl. Th. Timmer, tel. 4422.

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 3