C/V timmert door, maar niet aan de weg.... talaartjes teelklascursussen van iziekschool begonnen AI3CND4. urgerlijke stand :hade ag achterhaald irnieling Iser botst op auto Vaste data Opening nieuw gebouw toch gevierd FAMILIEBERICHTEN r„SDAG 3 SEPTEMBER 1985 TEXELSE COURANT PAGINA 3 ^week zijn de nieuwe speel- !Urssusen van de muziek- begonnen. Aan deze lessen |worden deelgenomen door Ingen vanaf groep 5 van de ischool. De twee-jarige cur- /ormt een schakel tussen de ieklessen op de basisschool en |ituele toekomstige instrumen- op de muziekschool. iatsen en -dagen zijn; Den Hoorn :hool) op dinsdag van 15.45 tot uur; De Koog (basisschool) ins op dinsdag van 15.30 tot uur; De Cocksdorp/Eierland (Ei- dsche Huis) op woensdag van tot 14.15 uur; Den Burg (muziek- .ol) op donderdag van 15.45 tot ""•uur en van 16.45 tot 17.45 Oosterend (school met de bijbel) J sens op donderdag van 17.00 tot uur. Kinderen uit De Waal en ischild kunnen deelnemen aan de in in een van de bovengenoemde Instrumentaal voor de instrumentale lessen (mo eheden: viool, klarinet, koperen snstrumenten, slagwerk, harp, gi- banjo, saxofoon, blokfluit, dwars- piano, orgel, spinet, akkordeon armonika) kunnen nog enkele leer- m geplaatst worden mits zij nog 21 jaar oud zijn en zij nog niet Ijrende 7 jaar instrumentale lessen ijlgd hebben. Kinderkoor lenkort beginnen ook weer de re is van het mkinderkoor van de liekschool. De leiding zal het ko lde jaar in handen zijn van de heer fellegen. De miniumleeftijd voor name is gesteld op 8 jaar. Goed ïh kunnen lezen is nog niet echt Eg, want in het begin kan op het oor worden meegezongen. Het re- are zal bestaan uit een- of twee- rmige liederen met of zonder in- .-nentale begeleiding. Ook voor het sende schooljaar staan er weer di- aktiviteiten op het programma, repetities zullen worden gehouden maandag van 18.15 tot 19.15 uur in voorspeel ruimte van de muziek- doI (ingang Wilhelminalaan), en voor het eerst op 16 september kosten bedragen ƒ30,per leerlingen van de speelklassen van muziekschool kunnen gratis mee- i. Zowel „oude" als nieuwe leden nen zich aanmelden. AMV voldoende belangstelling zal er bin- tort ook weer een cursus algeme- muziekale vorming voor volwasse- van start gaan. Deze lessen zijn il bedoeld voor hen, die graag iaan muziek willen doen en een il basisregels onder de knie willen ;en of hun kinderen willen helpen iet muziekonderwijs, cursusprogramma omvat o.a. zin- zelf muziek maken met behulp >Orff-instrumenten, de grondbegin- van de muziekthorie, gehoor- en ■training, kennis van instrumenten blokfluit leren spelen. De kosten (ertrouwd: Jacob Eelman en Di- Bugel; Petrus J.M. Verberne en A. Bakker; Aart D. Slegh en Eli- eth M. Keijser. terochtend ontdekte een vakantie- iger uit Beesd dat een onbekende de Nikadel geparkeerde auto aangereden met als gevolg schade bumper en beplating, terwijl het terlicht was vernield. groepje jeugdige toeristen uit de jeving van Amsterdam had zondag et verlaten van hun verblijf Son- hof in De Koog uit balorigheid de onale vlag uit de mast gehaald en genomen. De politie ging er ach- en ontmoette de groep op de i, waar de vlag tevoorschijn uit de kofferbak van een van auto's. nacht van vrijdag op zaterdag Ide kentekenplaat, spiegel en an- vernield van een auto die op parkeerterrein stond van een hotel Koog. De schade is ongeveer '5-jarige Texelaar die zaterdag met Meefiets op de Randweg reed, m daar in botsing met een Duitse «nobilist. De fietser kreeg een lich- «rsenschudding en schrammen. De 'jding gebeurde omdat beide weg- uikers toen zij elkaar toegemoet 1, onvoldoende voor elkaar sken. zijn afhankelijk van het aantal deelne mers, de lessen worden op maandaga vond gegeven in de muziekschool door de heer Teilegen. Eveneens bij voldoende belangstelling zal eind september een cursus over de ontwikkelingsgeschiedenis van de Westerse kunstmuziek beginnen, on dersteund door voorbeelden van (frag menten van) muziekwerken die een weerspiegeling geven van de muziek geschiedenis. Aan deze cursus kan ook worden deelgenomen door volwasse nen en andere niet- muziekschoolleeriingen. De kosten zijn afhankelijk van het aantal deelnemers, dag en tijd worden in overleg met hen vastgesteld, bocent is de heer Kemper. Ook een aantal ensembles van de Texelse muziekschool kan worden meegedaan door volwassenen en an dere niet-muziekschoolleerlingen, mits zij over voldoende vaardigheid op een instrument beschikken en noten kun nen lezen. Met name het accordeon- ensamble (onder leiding van Betty Witte-Bakker) en het heterogeen en semble (onder leiding van Saskia Ou- wenhand), waaraan voornamelijk blokfluit-,dwarsfluit-; viool- en gitaarleer lingen deelnemen, staan open voor deelname van buiten de muziekschool. De kosten hiervan bedragen 730,— per jaar, de repetities vinden plaats in de muziekschool. Nadere informatie over de genoemde lessen en cursussen kan worden ver kregen bij de muziekschool, Schilde rend 39, tel.(02220) 3493. Aanmelding als deelnemer/leerling is daar ook mo gelijk en tevens bij de administratie in het raadhuis (afdeling Culturele Zaken, kamer 304, tel. 3041). Dinsdag 3 september In de openbare bibliotheek is van 20.00 tot 21.00 uur schrijfavod voor politieke gevangenen, georganiseerd door de Texelse afdeling van Amnesty International. Woensdag 4 september Om 20.00 uur heeft het Texels Vre- desplatform in dorpshuis d'Ouwe ULO een bijeenkomst van vrijwilligers die handtekeningen gaan ophalen voor het volkspetitionnement tegen de kruisraketten. Donderdag 5 september In dorpshuis 't Skiltje heeft het Pakt een openbare fractievergadering met spreekuur, aanvang 20.30 uur. Psychologe. Spreekuur volgens af spraak: op woensdag van 14.00 - 17.00 uur, tel. (02220) 4887, het Groene Kruisgebouw, kamer A1, Witte Kruis- laan 19, Den Burg. Mevrouw drs. R. Postma. Tevens bereikbaar: tel. (02220) 3842, Bernhardlaan 64, Den Burg. Elke eerste donderdag van de maand (na het fractieberaad) houdt de VVD Texel in hotel Rebecca in De Waal een instuifavond voor leden en introducees. Spreekuur raadsfracties: Iedere don derdag voorafgaand aan de week waa rin de raadsvergadering wordt gehou den hebben de raadsfracties van CDA, PSP, en VVD spreekuur in het raadhuis, van 19.30 tot ca. 20.15 uur. leder kan daar terecht met vragen, aan- en opmerkingen, in het bijzonder over kwesties die in de raadsvergade ring aan de orde zullen komen. Texels Belang houdt dit fractiespreekuur op de maandagavond voorafgaand aan de raadsvergadering. De WAO groep komt elke woens dag van 10.00 tot 12.00 uur bijeen in dienstencentrum De Buureton (oude St. Jan) aan de Molenstraat in Den Burg. Trombosedienst. Iedere woensdag ochtend bestaat na afspraak van 9.00 tot 10.30 uur in het Groene Kruisge bouw in Den Burg (ingang tandartsen praktijk) gelegenheid om bloed te laten prikken. Telefoon 02220-4887 (b.g.g. Geminiziekenhuis Den Helder 02230-11414). Wie niet op dit tijdstip kan komen, moet contact opnemen met het laboratorium van het Gemini ziekenhuis in Den Helder, telefoon 02230-11414, toestel 232 of 299. Men dient trombosedienstgegevens en ver zekeringspapieren (ziekenfondskaart) bij zich te hebben. Milieuklachten (over b.v. stank of la waai, bodemverontreiniging, e.d.) kun nen dag en nacht worden ingediend via telefoonnummer 023-310200. De privacy van de indieners wordt gega randeerd en elke klager krijgt antwoord. Het Natuurrecreatiecentrum is geo pend van maandag tot en met zater dag van 9.00 tot 17.00 uur. Entreeprijs 74,— voor volwassenen en 72,50 voor kinderen. De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminalaan. De Openbare Bibltiotheek aan de Drijverstaat in Den Burg is (behoudens feestdagen en andere bijzondere gele genheden) geopend op de volgende tijden: Maandag 10.00 tot 12.00 uur; dinsdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur; woensdag 14.30 tot 17.00 uur; donderdag gesloten; vrijdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 Begeleidingsgroep borstamputatie Den Helder en omstreken. Wie be langstelling heeft voor individuele of groepsgesprekken kan contact opne men met de kruisvereniging Den Hel der, Antwoordnummer 10, 1780 AM Den Helder, telefoon 02230-14375. Iedere eerste dinsdag van de maand kunnen leden van de diabetesvereni ging spuiten en testmateriaal kopen bij de zusters J. B. Mannessen en J. Hol, Schoorwal 45, Den Burg (tel. 02220-3242) tussen 16.00 en 19.00 uur. Bewijs van lidmaatschap meebrengen. In dringende gevallen kan telefonisch een afspraak gemaakt worden. De club Texelkoers speelt elke dins dagmiddag koersbal van 13.30 tot 15.30 uur voor mensen die al langer lid zijn. Nieuwe leden zijn welkom van 15.30 tot 17.30 uur. Gespeeld wordt in De Buureton aan de Molenstraat in Den Burg. De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur bijeen in De Schakel bij de Hervormde kerk in Den Burg. leder met alcoholproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meer dere gespreksbijeenkomsten. De dam- en schaakclub En Passant komt elke maandagavond, aanvang 20.00 uur bijeen in hotel De Lindeboom. Hulp zoeken bij de Dienst Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg in Den Helder is dag en nacht mogelijk via te lefoon 02230-15805 of 17044. Boven dien op maandag van 14.00 tot 15.00 uur bij het bureau van de maatschap pelijk werker in d'Ouwe ULO in Den Burg, telefoon 02220-4185. In vergelijking met andere Texelse bedrijfstakken komt de visserij weinig in de publiciteit. Eén van de belangrijkste oor zaken is de mentaliteit van de meeste vissers en van de bestuursleden van hun plaatselijke organisaties. ,,We houden er niet van om ons op de borst te kloppen door steeds in de openbaarheid te verklaren wat we allemaal doen. We gaan liever in stilte, rustig ons gang." Aldus voorzitter C. Vonk en secretaris B. Trap van de Coöperatieve Inkoopvereniging voor Visserijbenodigdheden (CIVJ zaterdagmiddag in het haven restaurant van 't Horntje. De bestuursleden spraken tijdens een diner dat daar door de CIV leden werd gebruikt ter gelegenheid van de ope ning van het nieuwe bedrijfsgebouw op de haven van Oudeschild. Dat ge bouw, dat tonnen heeft gekost, is een belangrijke stap in de ontwikkling van de succesvolle visserscoöperatie maar als het aan het bestuur had gelegen zou er bij de ingebruikneming geen enkel feestelijk vertoon zijn geweest. Het was dan ook op aandrang van an deren dat toch besloten was een etentje te organiseren en zelfs kwam men ter elfder ure op het idee om mensen uit te nodigen om het nieuwe gebouw te bezichtigen. De afkeer van uiterlijk vertoon is dus bij niet alle betrokkenen even sterk. Tijdens het diner bleek zelfs dat er mensen zijn die deze terughoudend heid afkeuren. Eén van hen is Ben Daalder die van mening is dat de vis- serijbelangen, ook plaatselijk, soms zeer gediend kunnen zijn door wat meer in de publiciteit te treden. ,,U timmert te weinig aan de weg", aldus Daalder in zijn speech. Hard nodig Het nieuwe bedrijfsgebouw moest er komen wegens de sterk toegenomen commerciële activiteit van de CIV. In vijf jaar tijd, aldus voorzitter Vonk, nam de omzet met 75% toe, vooral in de smeerolie en staaldraadsector. Er was meer ruimte nodig voor de opslag van deze artikelen en voor het uitme ten van de visdraden. Daarnaast deed zich het verschijnsel voor dat meer vis sers ruimte nodig hadden om hun steeds grotere netten „op te pezen", omdat hun eigen gebouwen daarvoor te klein waren geworden. Een derde reden om tot nieuwbouw te besluiten was dat men de opbrengst van het ge bouw Haven 17 zo effectief mogelijk wilde benutten. De CIV heeft eerst overwogen het voormalige groothan delscentrum van De Wit aan te kopen, maar daarvan werd afgezien omdat men liever op de haven zat en het ge schikt maken van het genoemde ge bouw veel geld zou kosten. Toen ging men in april met Jan Joosten van het architectenbureau Alkema praten en dat leidde tot het nu in gebruik geno men gebouw. Bedreigde saamhorigheid Net als de andere zaken die de CIV tot stand heeft gebracht, is ook dit be drijfsgebouw te danken aan de saam horigheid die de vissers betrachten bij het behartigen van hun gezamenlijke belangen. Die saamhorigheid, zo liet Vonk met enige zorg weten, wordt overigens wel bedreigd. De internatio nale ontwikkelingen die zich op het gebied van visserijbeleid hebben voor gedaan, hebben de kansen op naijver en onderling wantrouwen vergroot. In ieder geval is het „buiten het tonne tje" niet meer zoals het geweest is. Er waren nog meer sprekers. DETV- voorzitter Dert Weijdt verklaarde dat het nieuwe gebouw het bewijs is dat de Texelse vissers vertrouwen hebben in de toekomst ondanks het woelige water waarin zij (spreekwoordelijk) zitten. Secretaris B. Trap die in het kort de 54-jarige geschiedenis van de CIV me moreerde, constateerde dat de CIV „rustig en onopgemerkt" doet wat goed is voor de leden. Ook hij hechtte veel waarde aan de mentaliteit van „met elkaar en voor elkaar" waardoor de coöperatie tot bloei is gekomen en hij hoopte dat die gezindheid zou blij ven „ondanks quotering, logboeken, spraakvervormers en internationale voorschriften". Spreker hoopte dat het gezellige samenzijn van het diner daar aan zou bijdragen. De heer Kees Harting, hoofd dienst- kring Texel van Rijkswaterstaat, ging in op de technische problemen die moesten worden opgelost toen de CIV vroeg een nieuw gebouw op de ha venkade te mogen zetten. Het was echter allemaal vrij vlot rondgekomen. Hij meldde dat ook de verbouwing van het havenhoofd naar wens verloopt. De bredere havenmond die daardoor ontstaat, is thans beschikbaar. Helaas is het rijk nog niet met geld over de brug gekomen voor de verlengde ha venkade, hoewel de gemeente en pro vincie dat wèl hebben gedaan. Ben Daalder had het uitdrukkelijke ver zoek van het bestuur gekregen om in zijn speech nu eens geen „onheils boodschappen" op te nemen maar de nadruk te leggen op wat eensgezinde collectiviteit vermag. Dat deed Daal der. Hij vond dat heel wat andere be drijfsorganisaties een voorbeeld kun nen nemen aan de Texelse CIV. Zo erg somber over de toekomst was hij ook niet. Dank zij diezelfde eensgezind heid, met handhaving van de vrijheid in gebondenheid en respect voor el- kaars methoden kan de Nederlandse visserij zich tegenover „Brussel" staande houden, zo verklaarde hij. Oud-CIV-voorzitter Jan van der Vis Azn. huldigde het huidige CIV bestuur over het beleid inzake het nieuwe ge bouw. De roep om eensgezindheid was ook hem uit het hart gegrepen. Wij maken alsnog het verlies van onze broer en oom Dirk Sijbrand Eelman bekend. Dat hij ruste in vrede is de wens van zijn zusters. N. Keijser-Eelman M. Dros-Eelman A. G. Eelman G. Roeper-Eelman neven en nichten. Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden Dirk Sijbrand Eelman Op de leeftijd van 80 jaar. Namens de familie: Guurtje en Dieter Stoll Jacob en René Texel, 1 september 1985 Hoofdweg 86, 1795 JE De Cocksdorp. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 4 september om 14.30 uur op de Algemene be graafplaats te Den Burg. Vertrek huis 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de vergaderzaal van de Doopsgezinde kerk te Den Burg. Wij zijn heel dankbaar voor uw meeleven bij het heen gaan van moeder DIEUWERTJE DE VRIES-KIKKERT en voor uw meedanken in de kerk. Minke - Grandchemt Jan - Vancouver Pieter - Montréal Een wens is in vervulling gegaan. Ons tweede kind je is geboren! Willian Fredrik Johannes Zoon van Jillert Blom en Margerethe Blom-v. Tunen Broertje van Leander. 28 augustus 1985 Potgietersstraat 9 1702 EA Heerhugowaard. Meter: tante Jolanda In plaats van kaarten. Vandaag 3 september trouwt Yvonne U kunt haar feliciteren van af 20.00 uur. Geen cadeaus (geen plaats) Geen geld (geld genoeg) Geen bloemen (niet van Toekomstig adres (bekend) Den Burg, 3 september 1985. Voor de overweldigende blijk van belangstelling on dervonden bij mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heel veel dank. Mevr. Van Leersum Tuinema Bestuur Windsurfclub Texel bedankt voor de per fecte organisatie, begelei ding en steun tijdens de Holland Surf Pool. De Texelse surfers. Kruisraketten NEE! Stuur de kaart op. Te koop 4-jarig tuigpaard vos, bles, 4 witte benen. Vader India, stokmaat 1.65 m. Super gereden rijpony, stokmaat 1.47 m„ vos, bles met 4 witte benen. 1 Spider voor 1 en 2 span. Grote maat, in staat van nieuw en 1 span tuigen grote maat. J. Stammis, Westerweg 36, Bergen, (02208) 13038. Wie heeft mijn I.groene fiets gezien? Merk Loco motief. Bea de Boer, Ker- kesteeg 9, Oudeschild, tel. 5210. Voor inkoop en verkoop van gebruikte kleurentele visies en video's, overjarige toestellen met volledige garantie. Service Center Texel. Hoofdweg 55, De Cocksdorp, De Ruy- terstraat 37, Oudeschild, (02225) 777. Te koop aangeb. kabinet uit oma's tijd. Te bez. tus sen 10-12 uur op 5 sept. Oost 85. Texel kernwapenvrij. La ten we dat zo houden. Alle verenigingsshirts bij Sportshop Texel, We verstraat 50. Profielschets nieuwe burgervader: Hij dient ook zo verstandig te zijn z'n stoomgoed naar de Quickynette te brengen T.k. Zundapp voor on derdelen. Rijdt niet. (02220) 4077. Wegens overgang naar grotere pony te koop mijn Welsh pony Jello, stok maat 125, eerlijk, zeer be trouwbaar langs de weg, geschikt voor beginnend ruiter. Annette Kossen (02220) 3202. Texel kernwapenvrije ge meente! Nederland kern wapenvrij land? Gevr. goed elec. spinne wiel. Tel. (02228) 286. Snel klaar en starten maar naar Weikoop. Moeite met het gasbe drijf. Stomerij Quicky- nette blijft vriendelijk voor uw portemonnee. Ge vestigd bij Reisburo Texel t.o. Dagmarkt. Allen die 22 aug. aan ons hebben gedacht, zeg gen wij hartelijk dank. Fam. Buijsman. T.k. Toyota Corolla 30 hardtop coupé, b.j. 1976 7500,-. Tel. (02220) 2331. Voetbalschoenen Pu- ma Tahamata, nog enkele maten van 149,— voor 109,— Sportshop Texel, Weverstraat 50. Komt onze nieuwe bur gervader in een buiten dorp te wonen? Dan kan hij met z'n stoomgoed heel makkelijk bij één van de Quicky nette-depots terecht. Te koop aangeb.: 4 na- tuurboeken (paddestoe len, wilde planten); partij tegels (grond en gewoon); polaroid camera en Etna electr. fornuis. Peperstraat 38, Oosterend, tel. (02223) 277. Sinds juni ben ik mijn blauwe sportfiets kwijt (merk Motobecane). Wie heeft hem gezien? Fred Standaar, Kerkesteeg 9, Oudeschild, 5210. Gratis af te halen 2 mooie jonge katertjes: 1 cypers en 1 rood. C. Ve!d, tel. 3032 na 18.00 uur, De Waal. Waar nu dat zwempara dijs komt is nog een raad sel, maar waar Stomerij Quickynette gevestigd is, dat is alom bekend bij Reisburo Texel, We verstraat 36. Voetbalschoenen Adi das v. Hanegem, nog en kele maten van 169,— voor 75— Sportshop Texel, Weverstraat 50. Zelf iets maken? Ja pon, rok, blouse of broek. De nieuwste modestoffen. Bosma, Waalderstraat. Een raket plaatsen kost geld. Een raket tegenhou den ook. Giro KKN Amsterdam 3725743. Texels Vrouwenkoor begint 19 september i.p.v. 5 september in de voor speelruimte van de mu ziekschool. Aanvang 14.00 uur. T.k. Kreidler RM 7350,-. Tel. (02220) 5177. Wijzonol. Dekkend en transparant. Uit voorraad leverbaar. Arn Looyer, Spinbaan 1, Tel. (02220) 3179. Te huur gevr. op Texel huisje voor permanent, voor alleenstaande vr. 57. Ruilen mogelijk. Tel. (05130) 26913 Heerenveen. Te koop aangeb. cirkel zaagtafel, prijs 7375,—. Tel. 2837. De naaicursus van Co- ra Bakker-Voogt gaat weer van start. Inl. en opgave, tel. 2672. Texels Vrouwenkoor begint 19 september i.p.v. 5 september in de voor speelruimte van de mu ziekschool. Aanvang 14.00 uur. Te koop complete super 8 filmuitrusting, camera met 8x zoom, projector en scherm, vieuwer, etc. Alles in prima staat. Billijke prijs. Tel. (02222) 292. Tafeltennislief hebbers opgeletl vanaf dinsdag 3 september weer elke dins dagavond tafeltennis in de Bijenkorf. Aanvang 20.00 uur. ledeieen is welkom. Wij zijn verhuisd van Wulkpad 3 naar Pe perstraat 34, Oosterend, tel. (02223) 862. Rob, Jen ny, Wout, G reetje en Willem-Peter Haak. Spijkerbroeken merk Blue West 760— Strak, gem. wijd en wijd. mt. 27 t/m 36. bij Mantje Mode. Voor al uw inlijstwerk naar kunsthandel Hans van der Klift (ook voor ver doeken, schoonmaken en restaureren van uw schilderijen). Te huur zomerhuisje met c.v. tot juni 1986. Tel. 4364 na 18.00 uur. Onbekende heer die zondag onze verdwaalde kleindochter thuisbracht, hartelijk dank. Fam. Ran, Beatrixlaan. Te koop aangeb.: 3 zits- bank 1 fauteuil massief hout, stoffen bekl. 7250,—. Tevens Tourquosine par kieten 725— p.st. (02220) 2141. Laatste Mantet hand- en moesappels voor 77,50 per kist bij Kees Keyser, Fruit- bedrijf Molenbuurt. Ver koop vanaf 13.30 uur. Te huur te Oudeschild gestoffeerde kamer met c.v., uitzicht op zee. Apar te keuken. Tel. (078) 144333. Tevoko Mix toernooi zaterdag 7 september a.s., aanvang 17.00 uur. Alle comp. en recreatievolley ballers getraind door P. de Hoogh worden verwacht. Ik teken wel, tegen kruisraketten en laat Lub bers barsten. Ad van Loon. T.k.a. Suzuki GS 450 L, bouwjaar '82. Wilhelmina laan 110, tel. 2087 na 18.00 uur. ,Nu volop pruimen. L. Huisman, Fruitkwekerij „De Veen", tel. 2203. T.h. aangeboden gara- ge. Tel. (02226) 622. Te koop electr. orgel. Beatrixlaan 121, na zes uur, tel. 2043. Te koop Opel Ascona, i.g.st. bj. '76. Tel. 2924 na 19.00 uur. Ook voor schilderijen, brons, aardewerk en glas naar Kunsthandel Hans van der Klift. Kwark van Donatus voor gezonde prestaties in de branding. Volend jaar onze eigen Texelse kwark-pool! Assurantiekantoor J. Witte, Warmoesstraat 38, tel. (02220) 4314. Banden 155-13 vanaf 778,50 all in. Autocen trum Segerink-Eelman, (02220) 5055. Bovag-lid.

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 3