AlECNtA DE WENSEN GAAN NAAR MARJAN IN NIJMEGEN. DE CENTEN GAAN NAAR SHRESTHA IN NEPAL. MET 'N KAARTJE VAN UNICEF MAAK JE TWEE MENSEN BLIJ. CDA-vrouwen op verkiesbare plaats Snelheidscontrole Vreemd geld Wordt lid van het Rode Kruis ANBO houdt kerstmiddag FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 10 DECEMBER 1985|NJ TEXELSE COURANT PAGINA 2 17.00 uur; donderdag gesloten; vrijdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur. aan- en opmerkingen, in het bijzonder over kwesties die in de raadsvergade ring aan de orde zullen komen. Texels Belang houdt dit fractiespreekuur op de maandagavond voorafgaand aan de raadsvergadering. De Texelse CDA-leden hebben be paald dat twee vrouwen op een verkiesbare plaats meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Na Piet Zegers (nr. 1) en Ate Rienstra (nr. 2) vermeldt de CDA-lijst op de derde plaats de naam van Nel Eelman-van 't Veer en op de vierde plaats het zittende raadslid Riet Huitema-Vos. Het CDA-bestuur en een adviserende commissie maakten na de ledenverga dering, waarin de kandidaten zich had den voorgesteld, een volgordevoorstel dat naar de leden is toegezonden. De leden konden die lijst goedkeuren of wijzigingen aanbrengen. In een bijzon dere ledenvergadering werd zaterdag middag de uitslag van de stemming bekend gemaakt, wat genoemd resul taat opleverde. De CDA-kieslijst bestaat verder uit: 5. Piet Brouwer, 6. Jaap Kreeft, 7. Jur van der Wal, 8. Jan Witte, 9. Jan Daalder (De Koog), 10. Dick Lap, 11. Gerrit de Wit en 12. Jos Witte Veel te vroeg verloren wij onze beste vriend Richard. Henk, Arnold, Biem en Harm Begeleidingsgroep borstamputatie Den Helder en omstreken. Wie be langstelling heeft voor individuele of groepsgesprekken kan contact opne men met de kruisvereniging Den Hel der, Antwoordnummer 10, 1780 AM Den Helder, telefoon 02230-14375. Dinsdag 10 december De gemeenteraad vergadert in het raadhuis, aanvang 19.30 uur. Na een lange ziekte is onze vriend Richard overleden. John Bianca Annette Wim Caroline Hans Majanka Harm In het kader van de ,,Dag van de rechten van de mens" wordt van 20.00 tot 21.00 uur schrijfavond t.b.v. politie ke gevangenen gehouden in de Open bare Bibliotheek. Iedere eerste dinsdag van de maand kunnen leden van de diabetesvereni ging spuiten en testmateriaal kopen bij de zusters J. B. Mannessen en J. Hol, Schoorwal 45, Den Burg (tel. 02220-3242) tussen 16.00 en 19.00 uur. Bewijs van lidmaatschap meebrengen. In dringende gevallen kan telefonisch een afspraak gemaakt worden. De club Texelkoers speelt elke dins dagmiddag koersbal van 13.30 tot 15.30 uur voor mensen die al langer lid zijn. Nieuwe leden zijn welkom van 15.30 tot 17.30 uur. Gespeeld wordt in De Buureton aan de Molenstraat in Den Burg. De Texelse AA-groep (Anonieme Al coholisten) komt elke dinsdagavond van 20.00 tot 22.00 uur bijeen in De Schakel bij de Hervormde kerk in Den Burg. leder met alcoholproblemen is vrijblijvend welkom voor een of meer dere gespreksbijeenkomsten. De dam- en schaakclub En Passant komt elke maandagavond, aanvang 20.00 uur bijeen in hotel De Lindeboom. Jack Henk Arnold Lisette Biem Pieter-Jan Richard, we zullen je missen. Niels, Evert en Victor. Nooit meer met z'n tweeën, want ons lid Richard van Tatenhove ging van ons heen. Mogen z'n ouders en zus de kracht vinden dit verlies te dragen. Leden w.s.v. ,,Het Gouden Boltje" gedichten van Hans Oasterhc illustraties Arend Nijkamp De Rijkspolitie hield gistermorgen en - middag snelheidscontroles op het Schilderend in Den Burg en in de Dorpsstraat in De Koog. In Den Burg werden 50 auto's gecontroleerd en tien daarvan reden te snel. In De Koog werd de snelheid van 100 auto's geme ten en hier reden 20 automobilisten te hard. De hoogst gemeten snelheid was 84 km, waar 50 km is toegestaan. Het Natuurrecreatiecentrum is geo pend van maandag tot en met zater dag van 9.00 tot 17.00 uur. Entreeprijs 74— voor volwassenen en 72,50 voor kinderen. de boekhande Psychologe. Spreekuur volgens af spraak: op woensdag van 14.00 - 17.00 uur, tel. (02220) 4887, het Groene Kruisgebouw, kamer A1, Witte Kruis- laan 19, Den Burg. Mevrouw drs. R. Postma. Tevens bereikbaar: tel. (02220) 3842, Bernhardlaan 64, Den Burg. Spreekuren college van B en W: Wethouder Zegers maandag van 10.00 tot 11.00 uur; wethouder Schilling vrij dag van 14.30 tot 15.30 uur en we thouder Barendregt vrijdag van 10.00 tot 11.00 uur. Richard, het nieuwe schooljaar begon zonder jou, want jij moest vechten voor je leven en we leefden mee. We vonden je dapper. Dat is onvergetelijk qeworden. Je klasgenoten van H3C en de juf. Hulp zoeken bij de Dienst Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg in Den Helder is dag en nacht mogelijk via te lefoon 02230-15805 of 17044. Boven dien op maandag van 14.00 tot 15.00 uur bij het bureau van de maatschap pelijk werker in d'Ouwe ULO in Den Burg, telefoon 02220-4185. De speel-o-theek is elke woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur en elke vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur geopend in de voorspeelzaal van het dorpshuis aan de Wilhelminalaan. De Openbare Bibltiotheek aan de Drijverstaat in Den Burg is (behoudens feestdagen en andere bijzondere gele genheden) geopend op de volgende tijden: Maandag 10.00 tot 12.00 uur; dinsdag 14.30 tot 17.00 uur en 19.00 tot 21.00 uur; woensdag 14.30 tot Westduitse marken Belgische franken Franse franken Zweedse kronen Zwitserse franken Deense kronen Amerikaanse dollars Engelse ponden Oostenrijkse schilling Italiaanse lires Spaanse peseta's Hallo! Wij zijn Wij zijn bedroefd door het heengaan van Richard van Tatenhove. Voor ons een fijne leerling en een goede vriend. Wij wensen vader en moeder Van Tatenhove en Marion de kracht om hun verdriet te verwerken. Leerlingen, personeel en leraren R.S.G. Texel. Joris en Tristan geboren op 7 december 1985. Onze trotse ouders zijn: Geert en Margriet Ellen Trompstraat 17, 1792 BJ Oudeschild. Tijdelijk: Gemini-zieken- huis Den Helder. Postzegelvereniging ,,de Postzegel- beurs" heeft iedere tweede donder dagavond van de maand een ruilavond in De Witte Burcht om 20.00 uur. Elke eerste donderdag van de maand (na het fractieberaad) houdt de VVD Texel in hotel Rebecca in De Waal een instuifavond voor leden en introducees. Iedere woensdagavond houdt de Volksdansvereniging Texel een volksdansavond in De Wielewaal in De Waal, aanvang 19.45 uur. Nieuwe le den zijn welkom. Informatie via tele foon 02220-3565. Maatschappelijk werker Frank van Lare houdt spreekuur in d'Ouwe ULO dinsdags, woensdags en vrijdags van 8.30 - 9.30 uur en donderdags van 18.30 - 19.30 uur. Spreekuu raadsfracties: Iedere don derdag vooraigaand aan de week waa- Naam: rin de raadsvergadering wordt gehou den hebben de raadsfracties van C^A, |PSP, Pakt en VVD spreekuur in hei Adres: raadhuis, van 19.30 tot ca. 20.15 uur. leder kan daar terecht met vragen, Postcode: Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van Hilde Marianne Marlou Anna Marie en Piet Reiding Texel, 5 december 1985, Schilpbanck 41, 1791 WH Den Burg. Wij houden ons middag dutje van 1 tot 3 uur. Diep verslagen hebben wij afscheid moeten men van onze buurjongen Richard. Maarten en Betty Kees en Wies Ine Rina Richard Henk en Wieb Hans en Riet Roelie Joke De afdeling Den Burg van de Algeme ne Bond van Ouderen (ANBO) heeft vrijdag 20 december de traditionele kerstmiddag met broodmaaltijd in De Buureton aan de Molenstraat, aanvang 16.30 uur. Het programma biedt onder meer muziek (Henny Kok met zijn or gel) en samenzang. De toegangsprijs is 75— per persoon. Ook ouderen die nog geen lid zijn van de ANBO zijn welkom. Toegangskaarten kunnen vrij dag 13 december in De Buureton wor den afgehaald van 15.00 tot 16.30 uur. Verdere informatie geeft mevrouw J. Wassenaar-Wilmink, Willem van Beie- renstraat 34, telefoon 02220-2181. JA, het Nederlandse Rode Kruis kan op mij rekenen. U kunt mij noteren als onder steunend lid. Voorletter(s) Voor de vele blijken van medeleven bij het overlijd: van onze vader en opa In plaats van kaarten. Jan Witte en Hanny van Dijk gaan trouwen op 20 de cember a.s. U bent welkom op de re ceptie van 20.00-21.00 uur in de Witte Burcht. Ons adres is: Hogereind 1, 1793 AD De Waal. AUKE VAN DER MEER, n willen wij iedereen bedanken. er In het bijzonder Ds. Ter Haar en het personeel v St. Jan. Ie De kinderen en - kleinkinderen Texel, december 1985, g( Oost 2, Oosterend. Woonplaats: Het contributiebedrag (er is géén minimum, ondersteunende leden bepalen bij het Nederlandse Rode Kruis zélf de hoogte, van hun bijdrage), waarvan de hoogte door ondergetekende wordt vastgesteld op fper jaar, zal na ontvangst van een stortings-acceptgirokaart worden voldaan. Bij het heengaan van mijn lieve en zorgzame vrouife wil ik alle familieleden, vrienden en kennissen hartel u dank zeggen voor Uw blijken van medeleven tijdei l haar verpleging en bij haar overlijden betoond. Jan Rommel. De Koog, 10 december 1985, Schumakersweg 110. Hiermede wil ik mijn hartelijke en oprechte dank b2; tuigen aan alle medewerkers/sters alsmede aan del g rectie van het Verpleeghuis Texel, voor de liefdevo e en de persoonlijke, menselijke verzorging, tijdens verpleging èn bij het heenga-i van mijn lieve en zoi - zame vrouw. e Alles heeft mij zeer getroffen ook mijn vrouw tod' ze nog in leven was en dank zij Uw hulp heeft ditl! in hoge mate toe bij mogen dragen, haar ondragelijv lijden te verzachten. Jan Rommel De Koog, 10 december 1985, Schumakersweg 110. Handtekening: Datum Met verdriet delen wij u mede, dat door een ernstige ziekte is overleden onze lieve neef Richard, op de leeftijd van 16 jaar. Wij wensen Henk, Ankie en Marion veel sterkte toe. D. van Tatenhove J. van Tatenhove-Kouwen Nieske, Wieger en Aukje Wilfred Martin Jolanda Oosterend, 7 december 1985. Veilig in Jezus armen". Na een half jaar van hopen en vrezen", hebben wij na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis „Samen Eén" afscheid moeten nemen van Richard Hij is 16 jaar geworden. Jouw inzet was „leven". Tot het laatst vocht je ervoor. We zijn trots op je. Henk, Ankie Marion van Tatenhove Oosterend, 7 december 1985. Robbepad 6 1794 AW Oosterend. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 11 december 1985 om 14.00 uur in de Neder lands Hervormde kerk te Oosterend, waarna de bfegrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Oosterend. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30 tot 20.30 uur in het Verpleeghuis te Den Burg en na de begrafenis in het Kerkelijk Centrum, Pe perstraat 9. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, in we vorm dan ook, die wij ter gelegenheid van rr 60-jarig jubileum als organist en later bij ons 50-ja l| huwelijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij u hc telijk dank. J. Visser i G. P. Visser-Ka If Emmalaan 12, Den Burg. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van mijn kleinzoon en onze neef Richard van Tatenhove., De verhuizing naar Hoorn is volbracht! Nu wij weer op orde zijn, willen wij allereerst bedank voor de vele hartelijke brieven en goede wensen o vangen op de dag van onze pensionering. Wellicht ontmoeten wij elkaar nog eens. Met vriendelijke groeten, Familie Peters. D. van Tatenhove kinderen en kleinkinderen Oosterend, 7 december 1985. Tot ons verdriet is na een ernstige ziekte van ons weggenomen Richard. Maar aan het eind stond Hij en zeiMijn liefde houdt je eeuwig vast. Sjukkie Christa Kees Harm Geeske Femke Oosterend, 7 december 1985. Onze huwelijksdag werd, mede door uw belangst ling, voor ons onvergetelijk. Hiervoor onze hartelijke dank. Jan Jacob en Anita Rab Op 7 december hebben wij afscheid genomen van mijn lieve kleinzoon en onze dappere neef Richard. Hij is 16 jaar geworden. Oma Eelman, Tante Corrie, Tante Tiny, neven en nichten. Wij, Rob en Meta Maas, willen iedereen bedanken, die 29 oktober tot een vergetelijke dag gemaakt hebben. Het was grandioos. Duinroosstraat 4, De Koog. UNICEF wenskaarten zijn te koop in de openbare bibliotheek in Den Burg, tijdens de normale openingsuren.

Texelsche Courant | 1985 | | pagina 2