PSP: Zorg voor natuur en betere voorlichting iir Nog geen uitbreiding Roggesloot-reservaat LKamperen en fietsvakanties bevorderen" Re/atienotavoorstel definitief Videomiddag voor Boysjeugd Volleybal toernooi FAMILIEBERICHTEN '6 VRIJ DAG 21 FEBRUARI 1986 TEXELSE COURANT PAGINA 3 „De relatienota is inmiddels zo uitgehold dat deze uit natuurbescher mingsoogpunt niet veel meer voorstelt. Daarom is het beter dat de nota niet wordt toegepast, zodat de natuurbeschermingsorganisaties vrijer zijn in hun aankoop- en pachtbeleid." Zo luidt één van de meest opmerkelijke npassages in het verkiezingsprogramma van de PSP Texel. Met de slogan „Opnieuw in zee met de PSP" gaat de Texelse Pacifistisch Socialistische Partij de aanstaande gemeenteraadsverkiezingen in. Afwijzing van de relatienota betekent (jt|iiet dat de PSP afziet van een rege ling waarin de relatie tussen landbouw inin natuurbescherming wordt vastge- n legd. „Het liefst zien we wél een goed rjj.plan op tafel komen. Maar de huidige enrelatienota is alleen maar een verslech tering van de situatie", vertelt PSP- aadslid Peter Bakker in een korte toe- chting. Zoals bekend treedt Bakker iO) wederom op als lijsttrekker. De af- elopen vier jaar heeft hij op realisti- che wijze bijgedragen aan de Texelse olitiek, en „niet als een vreemde loie eend in de bijt, die slechts socia- itische kreten kon kwaken", aldus de amenstellers van het program in een ileiding. De uitspraak over de relatie- ota is daar een voorbeeld van en het e program, vervat in een leesbaar verzorgd drukwerkje, ademt die Duinen atuurbehoud is een belangrijk item in it PSP-programma. De pacifistisch- icialisten zijn voor de aanwijzing van !t Texelse duingebied tot Nationaal irk. Weliswaar zijn de duinen in het ïstemmingsplan buitengebied tot na- urgebied aangewezen, maar dit is jchts een planologische aanwijzing i die regelt niets over het beheer, on- irhoud, onderzoek en informatie (Na- urrecreatiecentrum). Op dit punt hiet de rijksoverheid tekort en kan gemeente een actievere rol spelen, dus de PSP. Het plan van minister nit-Kroes van verkeer en waterstaat n de duinkust ten zuiden van De „dynamisch" te beheren (de na- ur zijn gang te laten gaan) wordt ge- keld. „Elk stukje behouden duin is el waard." Kamperen r ït bevorderen van kamperen, als irm van sociaal toerisme, lijkt strijdig et deze opvatting. De PSP wil daar- pr ruime gelegenheid bieden en de Imeente moet met een lange termijn- inning het huidige aantal garanderen tr i nieuwe kampeerplaatsen scheppen, ïee grote kampeerterreinen, odsmansduin en Kogerstrand, bevin- n zich in de duinen. In de planning beten deze kwetsbare gebieden wor- ier !n ontzien, zo staat geschreven. Pe- tr. Bakker realiseert zich dat er eigen- ook geen meter landbouwgrond loren mag gaan, dus er zal nog k over moeten worden gediscus- erd. De combinatie natuurbe- yd/toerisme blijkt ook uit het stre ber h van de PSP om fiets- en wandel- ;anties te bevorderen en het hebben i zodanige busverbindingen met de tendorpen dat die dorpen vóór het trek van de eerste boot en tot na ïkomst van de laatste boot via het enbaar vervoer kunnen worden be- 1 |t. Uiteraard zonder drastische ta fstijgingen. De gemeente kan wat I betreft onderzoeken of zogenaam- belbussen' dienst kunnen doen. PSP wil het toeristisch autoverkeer jgdringen maar vreest dat de Stich- VVV Texel Promotie (en Teso) dit it bevorderen. Windmolenparken Ihet gebied van natuurbehoud ,n9:nst de PSP milieu- en landschaps- <^en indelijke landbouwmethoden, liever I of twee windmolenparken in het ld'!e: eer van het electriciteitsbedrijf dan nietelke woning of bedrijf in het buiten lied een eigen windmolen, betere gang met openbaar groen, de aan- ling van een milieudeskundige op neentelijk niveau en milieu- en vre- pnderwijs als schoolvak invoeren. n en|rts constateert de partij dat in de :hnf-|tselijke politiek haast geen middel (eproefd blijft om het bestem- g^gsplan buitengebied af te zwakken Uit zijn verband te rukken. „Dit on- ks het feit dat dit rechtse college B en W het plan tegenover het en de provincie altijd heeft verde als voldoende voor de bescher- I van de verschillende waarden op I. Dit om de aanwijzing als natio- park en grote landschappelijke heïd en toepassing van het reiatie- en Ibeleid buiten de deur te houden." end Openheid en informatie n PSP vindt een goede band met de i»lking belangrijk. Dit werken vanuit iasis is in verschillende punten te- te vinden. Zo zouden in gemeen- pcJtö commissies ook niet-raadsleden ig moeten kunnen nemen, voor of jsen die op de kandidatenlijst voor- it en. Niet alleen praktisch voor een tiansfractie als de PSP (tot nu toe ^_^ns) maar zo kan kwaliteitsverbete- jontstaan en zijn mensen mogelijk eerder bereid zich met de gemeentelij ke politiek bezig te houden. Vergade ren in verschillende dorpen kan dat ook bevorderen. Meer openheid en in formatie wensen de pacifisten ook van gemeentezijde. Aanpassing van het raadhuis met een balie en aparte spreekkamers en een informatietele foon zijn mogelijkheden om het geven van voorlichting te verbeteren. Daar naast kan een onafhankelijk „soci aal/juridisch raadsmens" hulp bieden bij ingewikkelde regels rond bijvoor beeld huursubsidies, plaatselijke be lastingen en uitkeringen. De PSP zal in de komende raadsperio de met een nota komen over een be leid door de gemeente voor de sociale minima, bijvoorbeeld door het voeren van een actief kwijtscheldingsbeleid bij gemeentelijke heffingen. Dorpshuis Een idee dat van de PSP afkomstig is, is de realisatie van de zogenoemde „vierde fase dorpshuis Den Burg". Een aantal verenigingen en organisatie op zoek naar ruimte hebben het oog laten vallen op leeggekomen kleuterschool gebouwtjes. Peter Bakker: „Het colle ge onderschat de zaak, want dat gaat veel kosten aan subsidie voor gebou wen, gebruikers, beheer, energie en schoonmaken. Het is rendabeler om een stuk te bouwen aan d'Ouwe ULO. Dat kan dan worden bekostigd uit de verkoop van de kleuterscholen. Die kunnen dan een ruime bestemming krijgen, bijvoorbeeld woningbouw". De vierde fase kan worden uitgevoerd in het kader van het plan „Jongeren bouwen voor jongeren", zodat gelijktij dig werkervaringsplaatsen worden geschapen. Actuele zaken Hoe denkt de PSP over een aantal ac tuele zaken? Plan Lievense: kritisch bekijken wat de effecten zijn op de natuur ter plaatse en of dit spaarbekken niet wordt gebruikt voor de opslag van atoomstroom van elders. Bakker: „Het plan is nog zo vaag. Lievense is een man van de tekentafel, ik moet het al lemaal nog zien". Vuilverwerking: „Texels afval is een Texelse aangelegenheid", zo staat met nadruk te lezen. Verbranding te Alkmaar is afschuiven van het pro bleem en bovendien is er dan geen controle op de verwerkingssmethode, waarbij voor het milieu schadelijke stoffen vrij kunnen komen. De PSP vindt daarom dat het Texelse afval op het eiland moet worden verwerkt tot bijvoorbeeld compost en wel op een plaats die zo min mogelijk overlast be zorgt. Peter Bakker: „Benutting van een compost-restprodukt voor een wormencultuur-experiment lijkt een goed idee." TESO: De bootverbinding moet de status „openbaar vervoer" krijgen. Voetgangers mogen dan op de lande lijke strippenkaart over: één overtocht kost dan twee strippen (waarvan één basisstrip). Volgens Bakker is een goedkoop abonnement voor Texelaars ditmaal bewust niet in het programma opgenomen. Niet alleen de eilandbe woners, maar al het voetgangersver keer moet voor een lager tarief de overtocht maken. Wel wil de PSP een zeer laag tarief voor de Texelse sport clubs zolang de „openbaar vervoer" status nog geen feit is. Texelpromotie: deze moet op kwaliteit zijn gericht. Al voorgesteld is dat de ƒ150.000,— van de gemeente niet aan de stichting wordt overge maakt, maar wordt gebruikt voor alge mene voorzieningen, die ook het toe risme ten goede komen, zoals schone straten, instandhouding musea, open bare toiletten in de buitendorpen en uitbreiden van de passantenhaven. Zwemparadijs: „allerlei „wilde" plannen om op korte termijn slecht- weervoorzieningen te realiseren moe ten niet, of slechts na zeer uitgebreid haalbaarheidsonderzoek worden uitge voerd. Wanneer kleinschaligheid en de specifieke en karakteristieke waarden, die Texel kenmerken, verloren gaan in massa-toerisme en grootschalig den ken, is dat een grotere ramp dan een verregende zomer", zo staat letterlijk te lezen. Werken en wonen Een ander belangrijk strijdpunt in het PSP programma betreft werken en wo nen op Texel. Veel standpunten zijn rechtstreeks overgenomen van het lan delijke PSP-programma. Verregaande arbeidstijdverkorting met een 100% herbezetting, bij sollicitaties bij gelijke geschiktheid voorkeur geven aan vrou wen, werkgelegenheid zoeken in vor men van arbeid die van belang zijn voor het algemeen welzijn en behoud van waarden in de natuur, een 25-urige werkweek en een basisinko men voor iedereen, waarbij de ge meente (als grootste werkgever) een voortrekkersrol moet verullen, een ge meentelijk fonds waaruit subsidies kunnen worden verstrekt aan mensen die voor zichzelf iets willen beginnen. De sociale woningbouw op Texel ge beurt niet onverdienstelijk, maar aan dacht voor woningzoekende al leenstaanden en jongeren kan nog beter. Platform Tot slot uiten de pacifisten de (onver mijdelijke) mening dat de gemeente moet trachten alle militaire activiteiten in het Waddengebied te verbieden. Militaire activiteiten zijn in lijnrechte te genstelling met het promoten van Texel, waarbij vaak de nadruk op stilte wordt gelegd. Geconstateerd wordt dat boven de Vliehors oefenende straaljagers van hun koers afwijken en hinderlijk boven Texel vliegen, wat no ta bene verboden is. Het programma biedt niet alleen uitgangspunten om „parlementair bezig te zijn, maar ook ook om buitenparlementaire actie te voeren, de zogeheten „platformfunc tie". Naast het verspreiden van de reeds genoemde huis-aan-huis-folder zal de PSP de verkiezingscampagne ondersteunen door drie maandagen met een informatiestand op de markt te staan. De uitbreiding van het Roggesloot- relatienotagebied met 60 hectare nog aan te kopen reservaat gaat voorlopig nog niet door. De uitbrei ding was bedoeld als vergroting van het rotganzenreservaat van De Eendracht. GS willen de ontwikke lingen in het gebied echter eerst nog drie tot vijf jaar aanzien en dan opnieuw beoordelen of vergro ting van het rotganzenreservaat no dig is. Het bovenstaande blijkt uit de eind beslissing die gedeputeerde staten hebben genomen ten aanzien van de relatienotagebieden op Texel. Deze ge bieden omvatten nu totaal 960 ha, waarvan 585 hectare al is aangekocht als reservaat, 244 hectare nog als re servaat moet worden verworven en 131 hectare wordt aangewezen als be heersgebied. Zoals bekend gaat het om de relatienotagebieden Roggesloot, De Bol, Waalenburg, dijkmanshuizen, Hogeberg en De Eendracht. Hogeberg De enige afwijking van het eerder be kend gemaakte ontwerpvoorstel heeft betrekking op een terrein van vijf hec tare Hogeberg, dat niet als beheersge bied maar als reservaat zal worden aangewezen. Aanvankelijke voorstellen (buiten de reeds aangekochte reservaatgebieden) van achtereenvolgens 508 ha en 411 ha relatienotagebied zijn, na herhaaldelijk overleg met. het gemeentebestuur van Texel, met de gezamenlijke landbouw organisaties en met het Waterschap Texel, uitgemond in een ontwerp voorstel van GS om 375 ha als relatie notagebied aan te wijzen, waarvan 239 ha nog aan te kopen reservaat en 136 ha beheersgebied. Nadat GS de be trokken agrariërs op Texel hadden ge hoord en het ontwerp-voorstel hadden besproken in twee statencommissies, zijn GS gekomen tot het huidige voor stel van 960 ha relatienotagebied Aanvulling GS wijzen er op dat de relatienota, naast de gemeentelijke bestem mingsplannen, aanvullende mogelijkhe den voor het behoud van natuur en landschap biedt. In relatienotagebieden worden op vrijwillige basis met de agrariërs beheersovereenkomsten af gesloten, waarbij afspraken worden ge maakt over bijvoorbeeld veebezetting, mestgift en maai-intensiteit. Gronden' in reservaatgebieden worden op basis van vrijwilligheid aangekocht. GS achten voor een doelmatig beheer een logische en doelmatige begrenzing van beheerseenheden noodzakelijk. De eenheden moeten een zekere omvang hebben en aaneengesloten liggen. In de huidige situatie ligt een aantal per celen als enclaves in reeds gevormde reservaten. De begrenzingen in het voorstel maken het mogelijk om, als bij de agrariërs de bereidheid tot ver koop bestaat, deze percelen toe te voegen aan de reservaten. GS adviseren de minister de volgende reservaat- en beheersgebieden op Texel vast te stellen: Roggesloot Polder De Eendracht De Bol Waalenburg Dijkmanshuizen Hogeberg reservaat aangekocht aan te kopen 35 35 105 42 20 240 90 55 2 108 97 beheersgebied 585 ha 244 ha Voetbalvereniging Texelse Boys houdt zaterdag een jeugdmiddag in de kanti ne. Net als vorig jaar is er voor de D, E en F-pupillen weer video. Het begint om twee uur. Van Wijngaarden en Leydekkers heb ben zaterdag a.s. voor de tweede maal een volleybaltoernooi in „Ons Genoe gen". Er doen in totaal 15 teams mee: heren 1e klasse en 2e klasse en dames 2e klasse. De aanvang is om 19.00 uur en het is af om 23.00 uur. Enige en algemene kennisgeving Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze geliefde oom en oud-oom Pieter Martinus Langeveid Azn. op de leeftijd van 85 jaar. Rotterdam: E. A. van der Graaf-Piek G. van der Graaf Wassenaar: C. ,A. P. Bakker R. J. A. Bakker-Selman Arousse Paul-Jan Nieuwersluis: M. C. J. Bakker Y. A. M. Bakker-Bax Texel, 18 februari 1986 Verpleeghuis Texel. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 21 fe bruari om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Den Burg, vanuit de zaal bij de Doops gezinde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal bij de Doopsgezinde kerk. Geen bloemen. Correspondentie-adres: J. Boon, Kogerstraat 79, 1791 ER Den Burg. Voor de vele blijken van belangstelling na het overlij den van onze oom CORNELIS DAALDER zeggen wij u allen heel hartelijk dank. Namens neven en nichten G. Eelman Texel, februari 1986. In de laatste dagen van het leven van mijn man, SJOERD VISSER, hebben vele mensen hem liefdevol en zorgzaam ge holpen en mij en mijn kinderen gesteund. Ook na zijn overlijden ontving ik vele blijken van mee leven die mij gesterkt hebben. Daarvoor dank ik iedereen hartelijk. Met name wil ik noemen Pastor Kolkman, dokter Van Rossum, de buren, maar vooral het personeel van het verpleeghuis Samen Eén. In het verpleeghuis werd meer gedaan dan verpleging: hij werd daar met liefde verzorgd. J. M. C. Visser-Dernison en kinderen Den Burg, februari 1986 Elemert 18. Wegens de vele belangstelling die wij mochten ont vangen, is het mij niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Daarom wil ik u langs deze weg, mede namens mijn kinderen, heel hartelijk bedanken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader JOOP VERMEULEN In het bijzonder ds. Ter Haar, verplegend personeel en dr. Van Reenen, ziekenhuis Amsterdam en de heer A. Maat. Tinie Vermeulen-v.d. Heide en kinderen Texel, februari 1986. Geboren op 17 februari 1986 Frank Wouter Ron en Marianne van Dijk-Keyser Stephan Fuutstraat 20, 6883 EN Velp. Op 18 februari 1986 zijn wij de gelukkige ouders ge worden van Barbara Elrieke dochter van Abelia Gleles Menno Eelman Schorrenweg 5, 't Noorden, 1794 HD Oosterend. ledereen die 7 februari voor ons onvergetelijk maakte, zeggen wij langs deze weg hartelijk dank. Truus en Ben Boogaard Langs deze weg willen wij allen die ons 25-jarig hu welijksfeest tot een voor ons onvergetelijke dag hebben gemaakt, ook na mens onze kinderen, heel hartelijk danken. Joop en Emma Schraag-Barhorst Boogerd 27. Ik wil iedereen hierbij heel hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en fruit in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Nelly Boekei-Roeper Aerobic: Dinsdags 9.30 uur; woensdag 19.30 uur; vrijdags 9.30 uur en 19.30 uur. Sportschool Texel, tel. 5421. Zondagmiddag 23 fe bruari biljartkampioen schappen, aanvang 14.00 uur, hoogste klasse, in Loodsmanswelvaren. Slieten en palen. Loon bedrijf De Tijd, tel. (02223) 334/ 810 (02220) 3347. A.s. vrijdag en zaterdag appeltaartjes van 4,95 voor 4,45. Suikerbrood van 4,10 voor 3,65. Bakkerij Tim mer, Oosterend, tel. (02223) 293. Disco dancing Jelle- boog dagelijks geopend vanaf 20.00 uur. Extra ge opend zondag 23 februari vanaf 15.00 uur. Kom gerust achterom en zie onze verbouwings koopjes. Schoenhandel Hoogerheide. Aerobic: 's morgens en nu ook 's avonds. Sport school Texel, tel. 5421. Zuivere zuivel van St. Donatus. Rabbit Habit is: am bachtelijk keramiek, o.a. olielampen, vazen, wijnsteilen etc. Kom langs Kogerstraat 2, Den Burg. Aerobic: Dinsdags 9.30 uur; woensdag 19.30 uur; vrijdags 9.30 uur en 19.30 uur. Sportschool Texel, tel. 5421. Zondagmiddag 23 fe bruari biljartkampioen schappen, aanvang 14.00 uur, hoogste klasse, in Loodsmanswelvaren. Hekschroten. Loonbe drijf De Tijd, Tel. (02223) 334/810 (02220) 3347. Opgelet! De wijnproe verijen (voor de ex- cursisten van de wijncur sus '85) zijn verschoven van de woensdag naar de dinsdagavonden in maart. Wilt u nog meedoen, bel dan even (02226) 382 tus sen 19.00 en 20.00 uur. T.k.a. eiken tafel met uit schuif bladen en 6 stoelen. Tel. (02220) 5171 na 18.00 uur. Hekschroten en vloer hout. Loonbedrijf De Tijd tel. (02223) 334/810 (02220) 3347. Kampeerauto t. huur v.a. ƒ500,— p.w. (02228) 728. T.k.a. antiek bankstel Louis XV en salontafel, ei ken eettafel Vossepoot. Tel. 5068. Stacaravan met staan plaats. Tel. (02220) 5471. Warme pantoffels v.a. 7,50. U moet er wel even voor achterom lopen. Schoenhandel Hoogerheide. Brandhout. Loonbe drijf De Tijd. Tel. (02223) 334/810 (02220) 3347. T.k. Datsun 160 J, bj. '78. Na 18.00 uur tel. 5263. T.k. eiken bergmeubel 250 x 45 x 195 cm., 3-delig. Tel. 2878. Al een idee voor het weekend of voor uw gasten? B.v. Kartingbaan Texel. Verhuur van Go- karts, mini trikes voor kin deren, speeltuin, kantine, midgetgolfbaan. Inl. (02220) 3921. Aerobic: 's morgens en nu ook 's avonds. Sport school Texel, tel. 5421. Rabbit Habit is: pop posters, filmaffiches en fo to's. Kom langs. Ko gerstraat 2, Den Burg. Neons, Kardinalen, Con- gozalmen, etc. vrijdaga vond weer in de Visbeurs. In Aqua Vita. Gevonden: blauw/creme-kleurige kinderwant. Af te halen in de winkel. Langeveid en de Rooy. Te koop: Chesterfield 2-zits bank, salontafeltje, Pioneer tuner/versterker, boxen. Tel. (02220) 2248. Verhuisd van We verstraat 96 naar Marico- weg 7. Fam. D. Roeper, tel. 2264. Rabbit habitis: over hemden, jacks, sweaters, etc. Feestelijk laag ge prijsd. Kom langs! Ko gerstraat 2. T.k. gevr. electr. naaima chine. N. Witte. Tel. 4239. Huis verkopen? Naar Eelman lopen! Dirk. Tijdens de computer beurs op 22 februari han gen er speciale prijskaart jes aan de Atari compu ters, dus ook aan: de computer van het jaar 1985: De 520+ ST (1 me gabyte), maar ook de 800 XL en de 130 XE zijn extra voordelig. Laat dit voor deel niet lopen, dit is eenmalig! Alle computers staan demonstratieklaar en deskundige gebruikers zullen u de mogelijkheden graag demonstreren.... Atari maar computers betaalbaar. Rabbit habit is be drukte t-shirts uit eigen zeefdrukkerij. Kom Langs! Kogerstraat 2, Den Burg. St. Donatus. Elke dinsdagmiddag, donder dag en zaterdag neopend. Verhuizen? Of ge woon nieuw tapijt. Snel en vakkundig gelegd. Dan naar Arn. Looyer, Spin- baan 1, Den Burg, tel. 3179. Rest. d'Gravenmolen. Dagelijks geopend vanaf 16.00 uur voor een drankje aan de bar en een sfeervol etentje. Tevens verzorgen wij uw koude buffet of bor relgarnituur bij u thuis. Voor reservering of inlich tingen (02220) 2204. Rest. d'Gravenmolen, Gra venstraat 4, Den Burg. Rabbit habit is keus uit 500 broeken van ƒ49,—. Kom langs! Kogerstraat 2, Den Burg. Karnemelk van St. Do natus zit nu in een handi ge fles. Voor al uw glas, schilder of behangwerk binnen en buiten. Dan naar Arn. Looyer, Spinbaan 1, Den Burg, tel. 3179. Poes weg! zw./br. met witte bef en poten. Wie heeft haar gezien? Tel. 3088. B.z.a. man 50+ voor hulp in horeca, winkel o.i.d., parttime. (02220) 4873. Opa en Oma van harte gefeliciteerd. Sanne. Hoge sportschoenen v.a. ƒ15,— bij Hoogerhei de. Ingang Achterom. Als je die plannen be kijkt voor de Groeneplaats en het park blijkt dat er nog niets verandert is sinds de bouw van dat ge meentehuis, enz. Kunst handel Hans van der Klift. Te koop 3-zits bank stoelen, 1 leisteentafel, uit- trektafel en 6 stoelen Top- form; 1 eiken kast 2.50 breed; judopak 9 jaar. Tel. (02228) 616. T.k. Renault Estafette busje, grijs kent., bj. '76, t.e.a.b. Tel. (02226) 676. Fruitverkoop alleen vrijdag- en zaterdagmid dag bij Kees Keyser Mo lenbuurt, O.a. nog prima Goudreinette. Te koop Zundapp Sprin ter met helm. Tel. (02223) 238. A.s. vrijdag en zaterdag appeltaartjes van 4,95 voor 4,45. Suikerbrood van 4,10 voor 3,65. Bakkerij Tim mer, Oosterend, tel. (02223) 293. Disco dancing Jelle- boog dagelijks geopend vanaf 20.00 uur. Extra geo pend zondag 23 februari vanaf 15.00 uur. Aerobic: Dinsdags 9.30 uur; woensdag 19.30 uur; vrijdags 9.30 uur en 19.30 uur. Sportschool Texel, tel. 5421. Te koop eiken bankstel salontafel i.z.g.st. Tel. (02226) 343 na 18.00 uur. Aerobic: 's morgens en nu ook 's avonds. Sport school Texel, tel. 5421.

Texelsche Courant | 1986 | | pagina 3