FILM 'elleboog ook te :wak voor Gamma 2 gongar Zaalvoetbal 'rogramma tnieproblemen Uriot Uitzege voor Gamma 1 dankzij Martin Koorn QQO OOOOOOOOQOQQ ,,The simple-minded murderer" TEMLSCHA In weekend Texelse schaatskampioenschappen Schaatswedstrijden bij IJsclub Oost Wedstrijden op IJsbaan Den Burg Kampioenschappen onder ideale omstandigheden Schaatsactiviteiten op ijsbaan De Koog Wedstrijd om de ,,Aris Smit-troffee" Vrouw brak been tijdens schaatsen Gecombineerd toernooi een groot succes Clubkampioenschappen IJsclub Oost ideaal Handbalsters zetten hun zegereeks voort ,uAR|«NSDAG 3 FEBRUARI 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 7 Ir en i topper van afgelopen week in I hoofdklasse Gamma 2U'elle- [oog is geëindigd in een ruime T-3 winst voor Gamma 2. A&O I speelde gelijk tegen Mantje. Isino won met 4—0 van 2DH. Isterend won met 5—2 van psterend 2. Bij de dames ver- eelde Gamma verrassend een Jnt aan Topido. de hoofdklasse was de wedstrijd ■mma 2-J'elleboog topper" van de ek. Het ging er niet om dat J'elle- og zelf hoger zou stijgen op de glijst. Bij winst van de J'elleboog i dit de competitie kunnen openbre- n ten faveure van Casino en ook g Oosterend. Jelleboog was een iek eerder in defensief opzicht ten jder gegaan tegen Alkema en kon as niet met veel vertrouwen aan deze Irtij beginnen. Maar ook Gamma 2 jponeerde de laatste weken niet. Ma- |re, in het laatst van de wedstrijd be- lalde, overwinningen tegen Gamma 3 Oosterend 2 gaven te denken. Het is J'elleboog dat in het begin van de idstrijd de toon aangaf. Met weer iul van Exel en Dirk de Lugt in de lofdrollen werd Gamma 2 terug ge kt. Toch was het geen uitgespeeld ielpunt van J'ellenboog waarmee de ore werd geopend. Paul van Exel hoot vanaf rechts in een halve draai bal keihard achter charles Ipenburg. imma 2 kwam op 1—1 doordat de I door een J'elleboog-speler in eigen iel werd gelopen. J'elleboog kon iglopen naar een 3—1 voorsprong i goals van Paul van Exel en Gerrit aming. Pas na de wissel kon Gamma wat terug doen. Gerrie Plaatsman acht met schitterend schot Gamma terug in de race. Een hele mooie imbinatie tussen Jan Hein Studulski Koos Tjepkema bracht Gamma op lijke hoogte. Na de gelijkmaker heeft amma 2 de wedstrijd gedicteerd. De iploper kon moeiteloos weglopen lar een 7—3 winst, die zonder meer rdiend was. Casino, a.s. vrijdag te- nstander van Gamma 2 kende wei- g zorgen tegen ZDH, het werd een gelmatige 4—0 overwinning. Ook osterend had weinig problemen; te- n Oosterend 2 werd het 5—2. Mant en A&O 2000 speelden met 3—3 lijk. Mantje nam eerst een 2—0 orsprong die A&O 2000 met veel Woensdag: 4 februari 1987: 17.15 u. Casino 1-Nissan 2 (Juni |7,55 u. Topido-Nissan 1 (Juni S.40 u. Selectie Afd. C-Texel C |9.30 u. Gamma-De Ruif 0.25 u. A&O 2000 2-Texel |1-15 u. Casino 4-Gamma 5 - 05 u. Alkema-Gamma 3 taldienst: Oosterend bonderdag: 5 februari 1987: 7.15 u. Texel 3-Texel 1 (Juni ■7.55 u. Gamma-Casino 2 (Juni ■8.40 u. RAB 2-Oosterend 5 |9.30 u. ZDH-Casino (Damesl 3.25 u. Oosterend 3-RAB |l-15 u. Albert Heijn-Casino 3 2.05 u. J'elleboog 2-Nissan 2 taaldienst: Gempo Ifrijdag: 6 februari 1987: 17.00 u. ZDH 3-Texel 6 (Jun) 17.30 u. ZDH-De Koog (Jun) 18.15 u. Ver.Schilders 3-Vissersbouw |9.05 u. Texel 2-ZDH 2 3.00 u. Mantje 2-Citroën 10.50 u. Nissan-Gamma 3 |1.45 u. Ver. Schilders 2-Oosterend 4 2.35 u. Gamma 2-Casino 1 (aaldienst: Nissan aterdag: 7 februari 1987: Junioren: jj.45 u. Texel 7-Texel 8 1.15 u. Oosterend 3-Casino 5 7.45 u. ZDH 3-Texel 6 [0.20 u. ZDH 2 Oosterend 2 [1.00 u. Texel 5-Casino 4 [1.45 u. Casino 3-Gamma 2 taldienst: Casino. daandag: 10 febrauri 1987: [17.15 u. Gamma 2-Casino 3 (jun) 18.00 u. Oosterend-Nissan (Damesl aaldienst: ZDH. 'uïs Uriot, voetbalvedette van Gam ma en SV Texel, is mogelijk voor lange bid uitgeschakeld. Na de zaalvoetbal wedstrijd van vrijdagavond tegen WGW blesseerde hij zich aan een knie. Uriot vreest een meniscusblessure. moeite wist weg te werken tot 2—2. Een minuut voor tijd leek Mantje de volle winst weg te slepen door een treffer, maar Dirk Barends bracht de stand toch weer gelijk. Overige teams In de tweede klasse geen verrassin gen. In de vierde klasse gaat het tus sen Oosterend 6 en Texel 3. Beide teams wonnen respectievelijk van Vere nigde Schilders 4 en Casino 6. Bij de dames speelde Topido verrassend ge lijk tegen Gamma met 1—1, een prima resultaat voor de Topido dames. Door dat Topido 2, Casino 1 niet kon bijbe nen en deswege Casino regelmatig met 4—1 won profiteerde Casino ten volle. Uitslagen: Hoofdklasse: Casino-ZDH Mantje-A&O 2000 Gamma 2-J'elleboog Oosterend 1-Oosterend 2 Tweede klasse: Gamma 4-A&0 2000 3 4-0 3-3 7-3 5-2 2-5 KSMT 2-A&0 2000 3 3-1 Casino 4-NIOZ 0-0 Mantje 3-Gamma 4 1—2 Vierde klasse: KSMT 3-NIOZ 1-1 Oosterend 6-Ver.Schilders 4 4—3 Casino 6-texel 3 2 5 Oosterend 7-Lamsv. Texel 5—3 Gempo-De Koog 1 1 Dames: ZDH-Nissan 7-0 Gamma-KSMT 1-1 KSMT 2-Casino 1-4 Casino 2-Oosterend 4—1 Junioren: Nissan 2-Texel 3 10—2 De Koog-Casino 1 1 Topido-Texel 7 0 Oosterend-Casino 2 3—2 ZDH-Gamma 0—7 Junioren 2: Texel 5-Texel 4 0—5 Junioren 3: Texel 7-Oosterend 3 5—0 Deze week Deze week belooft allezins prima te worden voor de zaalvoetballiefhebbers. Op woensdag komt naar Texel de af- delings C junioren-selectie. De beste zaalvoetballertjes van Noord-Holland spelen om 18.40 uur tegen een Texelse jeugdselectie. Met Noord-Holland spe len mee Jeffrey Androg en Barry Bet- sema. Direct daarna komt gamma aan de bak, ditmaal tegen De Ruif. Een wedstrijd die gewonnen dient te wor den door Gamma, aanvang 19.30 uur. Vrijdag laat (22.35 uur) heel interes sant: Gamma 2 tegen Casino. Wordt Gamma 2 kampioen, of zal de compe titie voor het eerst in vele jaren een spannende laatste fase kennen? Gamma 1 speelde vrijdag tegen het Helderse W.G.W. De wedstrijd had tot ongeveer een kwartier voor het einde een weinig spectaculair ver loop. Tot dan had Gamma al coun terend een 2—0 voorsprong geno men. Door twee keer niet attent te zijn scoord W.G.W. binnen vier mi nuten twee keer en leek zo, met nog vijf minuten te gaan, nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. Martin Koorn zette Gamma met nog twee minuten te gaan met een inviduele actie echter op een 3—2 voorsprong die niet meer uit han den werd gegeven. De achtervol gers van Gamma in de kop van de afdelingshoofdklasse kwamen zo doende niet dichterbij. J.V.C. won met 7—6 en Sparta '67 speelde ge lijk (2-2). Gamma begon de wedstrijd tegen het gevaarlijke W.G.W., dat in René Kwast de uitblinker had, voorzichtig en pro beerde met counters via Louis en Mar cel Uriot gevaarlijk te worden. Dit had in de beginfase bijna succes, ware het niet dat de W.G.Wrkeeper twee doel rij pe kansen van Louis Uriot onschadelijk maakte. Gamma bleef rustig op kans jes wachten. Uiteindelijk was het Louis Uriot die Gamma vlak voor rust op een 1—0 voorsprong zette. Een prima uitgooi van Bart Heerschap op Louis Uriot werd door deze knap aangeno men. De bij Uriot staande verdediger werd uitgekapt, waarna de keeper kansloos was. Na de rust het zelfde spelbeeld en het was dus opnieuw Louis Uriot die Gamma met een knap pe actie op een 2—0 voorsprong zette. Met nog 15 minuten te gaan leek niets een gamma-overwinning in de weg staan. W.G.W. had nog geen kans ge had door uitstekend verdedigingswerk van de Gamma-verdediging met uit blinker Simon Brand. Door twee mo menten van onoplettenheid kwam W.G.W. binnen een paar minuten op 2—2. Gamma raakte niet van slag en nam het initiatief in handen. Louis Uri ot speelde Martin Koorn op links aan. Deze speelde een verdediger knap uit en scoorde onhoudbaar voor de kee per in de verste hoek. W.G.W. wissel de de keeper voor nog een veldspelen Uriot zou zeker nog 4—2 hebben ge scoord, maar de veldspeler/keeper maakte buiten zijn doelgebied opzette lijk hands, anders was de Uriot's boog- bal zeker in het lege doel verdwenen. Gamma speelt woensdag in sporthal Ons Genoegen tegen De Ruif. De wedstrijd begint om 19.25 uur. Na de ze wedstrijd heeft Gamma bijna een maand vrij en dan volgen, met nog vijf wedstrijden te gaan, de twee belangrij ke wedstrijden, thuis tegen Crawnford en uit tegen Sparta. De stand aan de kop is momenteel: 1. Gamma 15—21 2. J.V.C. 14-18 3. Sparta 14-17 4. Crawnford 14—17 Op de vaste filmgangeravond (donder dag) om 20.30 uur wordt ,,The simple- minded murderer" van Hans Alfredson uit Zweden vertoond. Het verhaal is in de stijl van de traditionele sociale aanklacht. De simpele moordenaar is het per soonlijke drama van een jongen met een hazelip, die wat traag denkt en niet makkelijk uit zijn woorden kan ko men. Deze jongen, Sven geheten, komt door de dood van zijn moeder, als zeventienjarige alleen te staan in zijn wereld, een Zweeds dorp. Het dorp is grotendeels afhankelijk van een hereboer, tevens fabrikant, de rijke Hoglund. Het is een grove patser van een vent. Die krijgt van de voogdij het toezicht op Sven toegewezen: de jon gen wordt gehuisvest in een box in de koestal van Hoglund. Hij moet hard werken en krijgt zijn loon in de vorm van eten en de smerige huisvesting. In dit kader speelt het drama zich af: een dolgetreiterde jongen van simpele geest, die in zijn dierbaarste bezit (een fraai opgelapte motorfiets) wordt ge troffen, slaat in een vlaag van uitzinni ge woede de tiran van het dorp Hog lund dood. Hoofdrolspeler Stellan Skarsgaard kreeg in Berlijn een Zilve ren Beer voor zijn acteerprestatie. Als de weergoden het toelaten zal de schaatswedstrijden-compentitie van de Texelse Ijsbond woensdag avond worden voortgezet. Het hoogtepunt van de reeks vindt dan tijdens het weekend plaats, want zaterdag staan in Den Hoorn de Texelse kampioenschappen korte- baan op het programma en zondag in De Cocksdorp wordt de ti telstrijd op de lange baan gehouden. Het totale programma ziet er als volgt uit: woensdagavond klassements wedstrijd in Den Burg, start 18.30 uur; vrijdagavond shorttrack-afvalwedstrijd te Oudeschild, start 19.00 uur; zater- IJsclub Oost houdt morgenmiddag (woensdag) schaatswedstrijden voor de jeugd. Er wordt begonnen om half twee op het Wagejot. Op dezelfde baan wordt zaterdag een toertocht verreden, Op een parcours van circa twee kilometer lengte kan worden ge kozen tussen het volbrengen van tien, twintig of veertig kilometer. De in schrijving is van elf uur tot half drie, terwijl tot half vijf kan worden ge schaatst De kosten bedragen voor de jeugd tot en met zestienjaar 72,50 en voor de ouderen 75,—. Na afloop is er voor de deelnemers een herinnering beschikbaar Woensdag zijn er schaatswedstrijden voor de jeugd op de ijsbaan in Den Burg. Om 13.30 uur kunnen kinderen van 7 tot 15 jaar starten. Deelname is gratis en voor iedere deelnemer is er een vaantje beschikbaar. Voor de win naars zijn er prijzen. Om 18.30 uur wordt een wedstrijd meetellende voor het klassement van de Texelse Ijsbond gehouden. De baan is de gehele dag gewoon voor alle schaatsliefhebbers geopend. Zaterdag hield ijslub Eierland onder wel haast ideale omstandigheden kampioenschappen op de Rog- gesloot in De Cocksdorp. De baan was van uitstekende kwaliteit en het zonnetje scheen. Helaas liep het aantal deelnemers tegen, voor al bij de dames junioren. In de morgen streden de heren junioren van 12 tot 15 jaar om het kampioenschap van Eierland. Er waren zes deelnemers. Zij reden over een af stand van ongeveer 140 meter. Van de twee die tegen elkaar uitkwamen kreeg de winnaar een punt. Degene met de meeste punten werd uiteindelijk de winnaar. Voor de kampioen was er een wisseltrofee. De junioren-dames klasse kon helaas geen doorgang vinden door gebrek aan deelnemers. Bij de senioren-dames werden met enige moeite vier schaatsers bereid gevon den in het strijdperk aan te treden. Zij reden 500 meter en 100 meter. Vooral die laatste afstand bleek een hele klus, maar alle dames hebben hun rit uitge reden. Per afstand waren er drie prij zen beschikbaar, bestaande uit ereme taal en voor de winnaar over alle af standen was er de wisseltrofee. Baanrecord Tien deelnemers deden mee in de heren-senioren klasse. Er werd hard gereden, harder dan in voorgaande ja ren. In deze klasse moest een afstand van 500 meter en van 1500 meter wor den afgelegd. Volgens P.J. Stolk, van de ijsclub Eierland, zijn er zeker baan records gesneuveld. Ook hier waren er drie prijzen voor de winnaars per af stand, en een wisseltroffee voor de kampioen over beide afstanden. Uitslagen: Junioren-jongens: 1. (en tevens kam pioen) Dirk Boon, 5 punten; 2. Meivin Everwijn, 4 punten en 3. Arjen Saai, 3 punten. Senioren-dames: 1. (en kampioen) Natasja van der Vis; 2. Hermien Boon; 3. Marjan van Heer waarden en 4. (net buiten de prijzen) Cindy Brokken. Senioren-heren: 1. (en kampioen) Ard Schraag, 500 M in 51.7 sec. (1500 M in 2.44.3 sec.); 2. Jan van Bennekom, 500 M in 54.4 sec. (1500 M in 2.57.7 sec.) en 3. Nico Boon 500 M in 56.0 sec. (1500 M in 3.00.5 sec.). Over de 500 meter waren er drie ex aequo geëindigd op de derde plaats. Naast Nico Boon waren dat Willy van Rossum en Peter Stolk. Zij realiseerden ieder een tijd van 56 seconden rond. dag kortebaankampioenschappen in Den Hoorn, start 13.30 uur; zondag langebaankampioenschappen in De Cocksdorp, start 11.00 uur. Bij de he ren worden de 500, 1500 en 3000 me ter verreden, bij de dames de 500 en 1500 en bij de jeugd de 500 en 1000 meter. Inschrijving telkens een half uur voor aanvang van de wedstrijden. Verder wil de Ijsbond een tweede toertocht houden. Deze zal worden verreden op het Eierlandsche kanaal. De plannen hiervoor zijn nog in voor bereiding; in de volgende krant zullen nadere mededelingen worden gedaan. In elk geval is voor de diverse kluun plaatsen op dit traject nog oude vloer bedekking nodig. Wie de IJsbond daaraan denkt te kunnen helpen, wordt verzocht contact op te nemen met Martin Visser (tel. 02220 - 2488 of Wieb van der Berg (tel. 02223-243). De ijsclub van De Koog mocht zich bij de clubwedstrijden verheugen op een grote belangstelling, zowel van deelne mers als belangstellenden Zaterdag schaatste de jeugd tot 12 jaar en dat leverde een spannende strijd op, zowel bij de jongens als bij de meisjes. Zon dagavond was het de beurt aan de ouderen. Zij streden om de ,,lepe de Boer"wisseltrofee. De weersomstan digheden waren optimaal en er werden snelle tijden gerealiseerd. Bij de junio ren gingen Anton van der Vis en Katja de Boer met de eer strijken, maar de trofee ging naar Ivor van Onzen en Magda de Boer. Uitslagen: Groep 1/2 1. Merlin Huisman; 2. Sanne Schoo; 3. André Schahidi; 4. Marleen Bakker en 5. Miranda Veeger Groep 3/4: 1 Karlijn Habraken; 2. Sander Joosten en 3. Ralf Keizer. Groep 5/6 jongens: 1. Erik Witte; 2. Barry Huisman en 3. Jeroen Gieles Groep 5/6 meisjes: 1 Erna Kikkert, 2. Nienke van Atteveld en 3. Martin Rotteveel. Groep 7/8 meisjes: 1. Kiersta Zoete lief en 2. Nienke Baars. Jongens tot 16 jaar: 1. Anton van der Vis; 2. Marcus Bruining en 3. Mar cel van Egmond. Meisjes tot 16 jaar: 1. Katja de Boer; 2. Leorvie Kooiman en 3. Angelia Stiehl. Heren: 1. Ivor van Onzen; 2. Hans List en 3. Kees Burgman. Dames: 1. Magda de Boer; 2. Paula Bruining en 3. Silvia Schoo. IJs en weder dienende staat zondag een groots opgezet gekostumeerd feest op het programma met allerlei activiteiten en leuke prijzen, aanvang 14.00 uur. Woensdagavond houdt ijsclub ,,De Geul" op de ijsbaan van Den Hoorn een schaatswedstrijd om de ,,Aris Smit-trofee". Deelnemers, uitsluitend uit Den hoorn en wijk H, moeten rij den over twee afstanden. Afstanden en toegangsprijs waren bij het ter per se gaan van de krant nog niet bekend. Er kan gestart worden in de klasse Ju nioren (15-17 jaar) jongens en meisjes en Senioren dames en heren. De aan vang is 19.00 uur, prijzen bestaan uit eremetaal. Een Texelse vrouw heeft gistermiddag rond vijf uur een been gebroken toen zij aan het schaatsen was op het ijs van Waalenburg. Omstanders schakel den direct hulp van de ambulance dienst in, waarna de vrouw naar het Gemini-ziekenhuis werd vervoerd. Het gecombineerde volleybal- en zaal voetbaltoernooi, dat werd georgani seerd door „Klif 23" in samenwerking met de Verenigde Schilders is bijzon der geslaagd verlopen. Aanvankelijk zag men er tegenop, om dat het over twee dagen verspreid was, maar de aanwezigheid van de volleyballers bij het voetbal en vice versa bleek een groot succes. Het zorgde ervoor dat de tribunes goed gevuld waren en de sfeer gezellig. Uitslagen: Volleybal: 1. Waterschap; 2, Nioz; 3. Teso, 4. Mantje; 5. Klif 23; 6. Casino; 7. Leijdekkers; 8. A&O; 9. Verenigde Schilders; 10. Albert Heijn. Zaalvoetbal: 1. Nioz; 2. Scheepswerf Visser; 3. Mantje; 4. Klif 23; 5. Albert Heijn; 6. Texel 4; 7. Verenigde Schil ders 1; 8. Verenigde Schilders 3; 9. Verenigde Schilders 4; 10. Verenigde Schilders 2. Zaterdag werden bij IJsclub ,,Oost" de schaatswedstrijden om het clubkampioenschap verreden. Unieke weersomstandigheden en prachtig ijs hadden menig schaat ser en toeschouwer naar ijsbaan het Wagejot" gelokt. Om half twee heette voorzitter Kalis rijders en toeschouwers welkom. Er werd gestart met de junioren t/m 16 jaar. De jongens en de meisjes re den 140 meter. Bij de jongens reed in een mooie slag Stefan Bousma naar de eerste plaats en werd juniorenkam pioen. Om de tweede en derde plaats moest nog een spannende strijd gele verd worden. In tegenstelling tot voorgaande winters waren bij de meisjes slechts vier deel neemsters. Hier was Marijke Eelman oppermachtig. Na de junioren kwamen de heren aan bod. Zij reden 160 meter. Hier hadden zich twaalf deelnemers opgegeven. Op het laatste moment en na veel aan dringen kon Dick Bousma nog gestrikt worden voor deelname. Later bleek dat hij meer kon dan hij zelf wist André v.d. Berg wist met grote overmacht al le ritten te winnen en zodoende club kampioen te worden. André werd voor de derde achtereenvolgende maal club kampioen en mag de wisselbeker nu definitief in zijn prijzenkast zetten. Dick Bousma wist na een felle strijd met Theo Boom beslag op de zilveren me daille te leggen. De dames reden de officiële afstand (140 meter). Was bij de heren André v.d. Berg favoriet, bij de dames was dit Rianne Vonk. Zij wist dit in mooie stijl waar te maken. Evenals bij de voorgaande wedstrijden moest om de 2e en 3e plaats fel gestreden worden. Uitslagen clubkampioenschap: Junioren jongens: 1. Stefan Bousma; 1. Willem Eelman; 3. André Timmer; 4. Jan Eelman. Meisjes: 1. Marijke Eelman; 2. Esther Klippel; 3 Karin Visman; 4. Ingrid Visman. Senioren heren 1. André v.d. Berg; 2 Dick Bousma; 3. Theo Boom; 4. Kees Aris Trap. Dames: 1, Rianne Vonk; 2. Henny Kaercher; 3. Fia Joustra; 4. Marga Smit. Koppelwedstrijd Zondagmiddag werd onder dezelfde ideale weersomstandigheden een kop pelwedstrijd gehouden. Het bestuur van IJsclub ,,Oost" had op de ruime en prima ijsbaan een baan van 333 meter uitgezet. Er hadden elf junioren en elf senioren ingeschreven, waardoor evenzovele koppels gevormd konden worden. Om half drie werd het startsein gege ven voor een strijd van 45 min. schaatsen. De toeschouwers konden onder wintersportachtige omstandighe den volledig aan hun trekken komen. IJsclubbestuur en schaatsers kunnen terugzien op een prachtig schaatsweekend. Uitslag koppelwedstrijd: 1 Sjors Jimmink - Arnold Kaercher 57 punten; 2. André v.d. Berg - Gideon Boogaard 55 punten; 3. Martin Vla ming - Mattias Smit 54 punten. Na twee achtereenvolgende uit wedstrijden waren de supporters van M.S.T. uiteraard benieuwd of de zegereeks ook thuis zou wor den voortgezet. Ze kregen echt handbalwaar voor hun verwachtin gen. Het laag geklasserde W.G.W. deed zijn best, maar was tegeno ver M.S.T. niet opgewassen. Een M.S. T. dat op verzoek van de coach in gewijzigde opstelling speelde en dat experimenteerde met kortgeleden op de training aangeleerde schijnbewegingen. Dat leidde uiteraard niet direct tot goed lopende aanvallen, maar doordat de schootkracht en precisie zich iedere week verbeteren, werden ook kleine kansen soms goed benut. Dat leidde tot voorsprong en na tien minuten was het 3—0. Ook bij vrouwenhandbal wordt vaak spectaculair hard gegooid. Dat ondervond de keepster van W.G.W. in de vijftiende minuut. Ze liet de harde bal tussen haar vingers door gaan en deze schoof via haar gezicht naar de andere kant van de cirkel. Ter wijl de doelvrouwe nog verbaasd stond rond te kijken, kreeg een M.S.Tr speelster de bal in handen en met een sprongschot werd in het niet afge schermde doel gescoord. Hoewel en kele aanvallen een schoonheidsprijs verdienden, betoonden de M.S.Tr speelsters zich te vaak nog te ongedu rig en wilden zij te snel veranderingen in de stand. Die kwamen ook, alleen aan de verkeerde kant, zodat het ver schil met de rust gering was: 4—2. Na de rust kon W.G.W. de 6—0 verde diging niet echt verontrusten, zelfs niet toen men tot twee keer toe een speelster meer in het veld had. De tweede keer scoorde M.S.T. met een stuitbal. De stuitballen bleken het meest effectief. Twee van de drie W.G.Wrdoelpunten waren stuitballen en zes van de elf M.S.Trdoelpunten werden op dezelfde manier gescoord. 11—3 was de uitslag.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 7