euringsuitslagen Schapenfokdag 1987 n. AVONEDERLAND SP#RT Hii ,s. HANDIG ZIJN EN 'T KOPPIE ERBIJ KAN OOK VANUIT EEN ROLSTOEL lod es ert ED 5;- or 9e termijn-agenda Steun de collecte GIRO 625000 Bas Vaars wint sprint Onnodig gelijkspel ZDH-Dirkshorn Scouting opende seizoen met spel en spelctakel ,sDAG 8 SEPTEMBER 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 5 .I en 2A, tweejarige en oudere ram- la en kampioen, fokker: L. C. Eelman, nd eigenaar: M. C. Hin, Oosterend; 1b Jtfvt'kampioen: fokker. Gebr. Kuipers, M. C. Hin, Oosterend; 1c, fok- [.jtn, ©'9 n be- oon- keu- >la- j Eelman, Oosterend; 2a, fokker: J. J Oudeschild, eig. A. Brans Pzn, Ooster- t f0Kker P. Zijm, Den Burg, eig J Bak- L De Waal; 2c fokker. P. Zijm, Den Burg, Ï8akker M- Czn' Den Hoorn- j.k28. tweejarige rammen: Aker. K Franzen, Wijde Wormer, eig.: Kooiman, Oosterend; 1b, fokker/elg. P. J. De Waal; 1c, fokker J. Mantje, Oude- jeig. C. H. Cupido, Oudeschild; 2a, fok- h Tjepkema, De Waal, eig. J. Eel- Oosterend. 3A. Éénjarige rammen: 'leserve-jeugdkampioen, fokker/eig. C. Kik- Den Burg; 1b, fokker gebr. Kooiman, .itnd, eig. Mts H Tjepkema en Zn, De 1c, fokker: J. Ligthart, Warmenhuizen, Verberne, Oosterend; 1d, fokker/eig. P Oosterend; 1e, fokker/eig. P. Zijm, Den 11 fokker L. C. Eelman, Oosterend, eig. Zuidewind, Oudeschild; 2a, fokker, fa. J. pen Zn, Oosterend, eig M. C. Hin, Oos- d 2b, fokker: gebr. Kooiman, Oosterend, L Brans Pzn, Oosterend 1ek3B, Éénjarige rammen, iter/eig C A. Commandeur, Den Hoorn; jyer: C. Kikkert, Den Burg, eig L. C. Eel- Oosterend, 1c, fokker: C. Kikkert, Den g L C. Eelman, Oosterend; 2a, fok- Gebr Kooiman, Oosterend, 2b, fokker: 'tter, Oosterend, eig. R. J. Witte, Den 2c, fokker/eig W, J. Bakker, Den Hoorn; ikér J Mantje, Oudeschild, eig. M. C. [Oosterend; 2e, fokker' D. C Kikkert, Den eig Fa. J. D. Roeper en Zn, De Waal j|(3C. Éénjarige rammen: iter: L. C. Eelman, Oosterend, eig, C. Den Burg; 1b, fokker-eig. M. C Hin, _nd; 1c, fokker/eig. C A. Commandeur, [itoorn, 1d, fokker, fa J. C. Hin en Zn, md, eig. J Eelman, Oosterend; 1e, fok- J. C. Hm en Zn, Oosterend, eig. gebr. Oosterend, 1f, fokker/eig. Mts. H. en Zn, De Waal; 2a, fokker/eig. W. J. Den Hoorn, 2b, fokker/eig. A Brans iterend. jk 3D, Éénjarige rammen: ijeugdkampioen, fokker: D. C. Kikkert, Den eig. L C. Eelman, Oosterend; 1b, fok- C A Commandeur, Den Hoorn; 1c, D. C. Kikkert, Den Burg, eig Gebr Kooi- [Oosterend, ld, fokker D. C. Kikkert, Den jeig. Mts. H. Tjepkema en Zn, De Waal; ,'eig. gebr. Kooiman, Oosterend; 2a, j. A. Brans Pzn, Oosterend; 2b, fokker: M. Wagemaker, de Weere, eig J. Eelman, «nd, 2c, fokker/eig. A. Brans Dzn, Ooste- 3a, fokker/eig W. J. Bakker, Den Hoorn. ek4A, tweetallen ramlammeren: 1c, 2a, 2b, 2c, 3a en 3b, allen inzendin- büG. Bakker, Oosterend ik4B, tweetallen ramlammeren: landing van C. A. Commandeur, Den 1b, C. A Commandeur, Den Hoorn; 1c, ikter, Oosterend, 1d, G. Bakker, Oosterend, Bakker en W. Bakker M Czn, Den :2b, C A. Commandeur, Den Hoorn (be- gop de benen); 2c, G. Bakker, Ooste- !d, G. Bakker Oosterend. De Jeugdkampioen voorgronden reserve-kampioen, ven resp. L. C. Eelman en C. Kikkert. Rubriek 4c, tweetallen ramlammeren: 1a, beste tweetal ramlammeren, inzending van C Kikkert, Den Burg; 1b, C. Kikkert, Den Burg; 1c, L. C. Eelman, Oosterend; 1d, gebr. Kooiman, Oosterend; 2a, M C Hin, Oosterend; 2b, C. A. Commandeur, Den Hoorn; 2c, M C. Hin, Oosterend, 3a, M. C. Hin, Oosterend. Rubriek 4D, tweetallen ramlammeren: 1a. inzending van Gebr. Kooiman, Oosterend; 1b, P. Verberne, Oosterend; 1c, P Verberne, Oosterend; 1d, P Verberne, Oosterend; 2a, P. Verberne, Oosterend; 2b, J. C. Roeper, Ooster end; 2c, Fa. J D. Roeper en Zn, De Waal; 2d, P J Verberne, De Waal; 3a, M D. Kuiper, Oosterend; 3a, J. Mantje, Oudeschild; 3a J. Mantje, Oudeschild. Rubriek 4E, tweetallen ramlammeren: 1a, inzending van Mts. H. Tjepkema, De Waal; 1b, Mts. H Tjepkema, De Waal; 1c, P. Verberne, Oosterend; 1d, Mts. H Tjepkema, De Waal, 2a, Mts. H. Tjepkema, De Waal; 2b, Mts. H. Tjep kema, De Waal; 2c, Mts H. Tjepkema, De Waal; 3a, H v.d. Star, 't Noorden; 3a, R. J. Witte, Den Burg. Rubriek 5A, drietallen ramlammeren: 1a, inzending C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1b, C. A Commandeur, Den Hoorn; 1c, J. Eel man, Oosterend; 2a, J. Eelman, Oosterend; 2b, J. Eelman, Oosterend; 2c, W. J. Bakker, Den Hoorn. Rubriek 5B, drietallen ramlammeren: 1a, beste drietal ramlammeren, C. Kikkert, Den Burg, 1b, C. Kikkert, Den Burg; 1c, L C. Eel man, Oosterend; ld, C. Kikkert, Den Burg, 1e, Fa. J. C Hin en Zn, Oosterend; 1f, L. C. Eel man, Oosterend, 2a, Fa. J. C. Hin en Zn., Oosterend; 2b, L. C Eelman, Oosterend; 2c, L. C. Eelman, Oosterend; 2d, J. Eelman, Ooster end; 2e M. C. Hin, Oosterend; 2f, M. C. Hin, Oosterend Rubriek 5c, drietallen ramlammeren 1a, inzending van J. Mantje, Oudeschild; 1b, D C. Kikkert, Den Hoorn; 1c, D. C. Kikkert, Den Hoorn, 1d, Gebr. Kooiman, Oosterend; 2a, J. C. Roeper, Oosterend; 2b, J. C. Roeper, Oosterend; 2c. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2d, J. Mantje, Oudeschild; 3a, Gebr. Kooiman, Oosterend; 3b, Gebr. Kooiman, Oosterend; 3c, Gebr Kooiman, Oosterend Rubriek 5D, drietallen ramlammeren: 1a inzending van P Verberne, Oosterend; 1b, P. Verberne, Oosterend; 1c. P. J. Verberne, De Waal; 1d, P. Verberne, Oosterend; 1e, P. J. Ver berne, De Waal; 2a, P. J. Verberne, De Waal, 2b, P. J. Verberne, De Waal; 2c, mevr. Zulde- wind, Oudeschild; 2d, mevr. Zuidewind, Oude schild; 3a. Fa. J. D. Roeper en Zn, De Waal. Rubriek 6A, schaap met 2 ramlammeren: 1a, beste stel, fokker/eig C. Kikkert, Den Burg; 1b, fokker/eig. Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 1c, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1d, fokker/eig. J Eelman, Oosterend; 1e, fokker/eig L C. Eelman, Oosterend; 2a, fokker/eig. W. J Bakker, Den Hoorn; 2b, fokker/eig. W. J. Bak ker, Den Hoorn; 2c, fokker/eig. C. A. Comman deur, Den Hoorn Rubriek 6B, schaap met 2 ramlammeren 1a, fokker/eig. C. Kikkert, Den Burg; 1b, fok ker/eig, P Verberne, Oosterend, 1c, fokker/eig. L. C. Eelman, Oosterend; 1d, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2a, fokker/eig. D. C. Kik kert, Den Hoorn; 2b, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn Rubriek 7A, schaap met ooi- en ramlam: 1a, fokker/eig. P. Verberne, Oosterend; 1b, fok ker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1c, fokker/eig, D C. Kikkert, Den Hoorn, 1d, fokker/eig. Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 2a, fokker/eig Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 2b, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2c, fokker/eig. A. Brans Pzn, Ooster end; 2d, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2e, fokker/eig. Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 2f, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend. Rubriek 7B, schaap met ooi- en ramlam: la, fokker/eig Mts. H. Tjepkema, De Waal; 1b, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 1c, fokker/eig. C. A. Commandeur, Den Hoorn; ld, fokker/eig. Fa. J. C Hin en Zn, Oosterend; Ie, fokker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; If, fokker/eig. J. Eel man, Oosterend; 2a, fokker/eig L. C. Eelman, Oosterend, 2b, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend, 2c, fokker/eig M. D. Kuiper, Oosterend; 2d, fok ker/eig. J. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 7C. schaap met ooi- en ramlam: 1a, fokker/eig. J Eelman, Oosterend; 1b, fok ker/eig. D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1c. fok ker/eig. A Brans Pzn, Oosterend; 1d, fokker/eig. J. Mantje, Oudeschild; 1e, fokker/eig. Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 2a, fokker/eig. J. Eelman, Oosterend; 2b, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2c, fokker/eig Gebr. Kooiman, Oosterend; 2d, fokker/eig J. C. Roeper, Ooster end; 2e, fokker/eig. C. H. Cupido, Oudeschild. Rubriek 8, schaap met 3 lammeren: 1a, fokker/eig. P. Verberne, Oosterend; 1b, fok ker/eig. Fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 1c, fok ker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 1d, fok ker/eig. P Verberne, Oosterend Rubriek 9, schaap met 2 ooilammeren: 1a, fokker/eig C. Kikkert, Den Burg; 1b, fok ker/eig. G. Bakker, Oosterend; 1c, fokker/eig. P. Verberne, Oosterend; 1e, fokker/eig. L. C. Eel man, Oosterend; 1d, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; If, fokker/eig J Eelman, Oosterend, 2a, fokker/elg. L. C. Eelman, Oosterend, 2b, fok ker/eig. J. Mantje, Oudeschild; 2c, fokker/eig. Gebr. Kooiman, Oosterend; 2d, fokker/eig. M. C. Hin, Oosterend Rubriek 10, viertallen oudere fokooien. 1a en kampioen: inzending C. A Commandeur, Den Hoorn; 1b en res-kampioen, inzending van P, Verberne, Oosterend; 1c, J. Mantje, Oude schild; ld, C. A Commandeur, Den Hoorn; 1e, J. Eelman, Oosterend; 1f, L. C Eelman, Ooster end; 2a, L. C. Eelman, Oosterend; 2b. J. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 11, drietallen éénjarige ooien ge zoogd: 1a, inzending van Mts. H. Tjepkema, De Waal; 1b, C. Kikkert, Den Burg; 1c, M. C. Hin, Oosterend. Rubriek 12A, viertal éénjarige ooien van één vader. 1a en res. kampioen drie- en viertallen 1 jarige ooien, inzending Fa J. C Hin en Zn, Oosterend; 1b, Fa J C. Hin en Zn, Oosterend; 1c, C A. Commandeur, Den Hoorn; 1d, L. C. Eelman, Oosterend; 1e, L. C. Eelman, Ooster end; If, J. Eelman, Oosterend. Rubriek 12B, viertal éénjarige ooien van één vader: 1a, en kampioen drie- en viertallen 1-jarige ooien, inzending P. Verberne, Oosterend; 1b, Gebr. Kooiman, Oosterend; 1c, Mts. H. Tjep kema, De Waal, 1d, Gebr. Kooiman, Oosterend; 1e, J. Mantje, Oudeschild; 1f, Mts H. Tjepkema, De Waal; 1g, J. C. Roeper, Oosterend. Rubriek 13A, viertal ooilammeren van één vader. Ia en kampioen viertal ooilammeren in zending C Kikkert, Den Burg; 1b, C. A. Com mandeur, Den Hoorn; 1c, C. Kikkert, Den Burg; ld, fa. J. C. Hin en Zn, Oosterend; 1e, L. C. Eelman, Oosterend; 1f, L. C. Eelman, Ooster end; 1g, C. A. Commandeur, Den Hoorn; 1h, R. Bakker en W. Bakker M. C.zn, Den Hoorn; li, C. A. Commandeur, Den Hoorn. Rubriek 13B, viertal ooilammeren van één vader: 1a. reserve-kampioen viertallen ooilam meren, inzending P Verberne, Oosterend; 1b, J. Mantje, Oudeschild; lc, D. C. Kikkert, Den Hoorn; 1d, Gebr. Kooiman, Oosterend; 1e, J. C. Roeper, Oosterend; 1f, Gebr. Kooiman, Ooster end; 1g, J. C. Roeper. Oosterend; 2a, H. v.d. Star, 't Noorden; 2b J. C. Roeper, Oosterend. Arie Brans ontvangt de wisselbeker uit handen van Kees Commandeur (voorzitter van de scha pencommissie van de standsorganisatiesomdat hij de eigenaar is van het meest produktleve schaap van Texel. Dit dier bracht in zes worpen 21 lammeren ter wereld. De vorige twee keren ging de wisselbeker ook naar Brans, zodat hij hem nu mag houden. 3 orizontaal: 45. werelddeel kleurrijk 46. reeds duw 47. pro deo (afk.) deel van de kachel 48. boom groot zoogdier 50. rondhout op dit moment 51. herkauwer lopend touw 52. als volgt (afk.) rustplaats 54. stofmaat namelijk (afk.) 56. selenium (afk.) afstandsmaat (afk.) 57. uitroep onderwereld 58. engels telwoord met dank (afk.) 59. hagedisachtig dier ik llatijns) 62. gewicht telwoord 64. jongensnaam in orde 66. gebogen been uitroep van pijn 67. muziekterm (afk.) •N.V. (Duits) 68. de oudere (afk. lidwoord 69. onderricht voorzetsel 72. steundraad voorzetsel 74. bevestiging vlaktemaat (afk.) 76. aaien hoofddeksel 80. kier deel van een Franse ontkenning 81. meisjesnaam briefaanhef (afk.) 82. plaats in Overijssel. verwaande, waanwijze Verticaal: 2. rivier in Siberië 3. gesloten 4. onmeetbaar getal 5. aanbieding 6. rondhout 7. godin 8. soort onderwijs (afk.l 9. inkeping 11. Chinese maat 12. noorderbreedte (afk.) 13. water in Zeeland 15. geografische mijl (afk.) 17. afstandsmaat (afk.) 19. lage temperatuur 20. uitroep 21. rang in het leger (afk.) 23. rivier in Rusland 25. Indonesisch muziekinstrument 26. soort vlag aan een stok 27. landbouwwerktuig 28. hetzelfde (afk.) 29. verlegen zijn 31. soort hoender 36. familielid 37. beet 38. wortel 39. kraan 41. tijdperk 43. sluis 49. zacht en onhoorbaar voortgaan 53. weidedieren 55. Frans lidwoord 56. N.V. (Frans) 57. trekvogel 58. windrichting 60. gewicht (afk.) 61. jongensnaam 63. weekdier 65. inhoudsmaat (afk.) 67. onmeetbaar getal 70. Europeaan 71. heilige (afk.) 72. voorzetsel 73. volkerenorganisatie (afk.) 75. deel van een Franse ontkenning 77. het romeins imperium (afk.) 78. Frans lidwoord 79. bestaat. 8 De sportvissersclub heeft jeugd- middag bij 't Florntje van 8.30-10.00 'uur. 13 Instructiedag van fanfarekorpsen o.l.v. P. Bakker in de Burg. De Koninghal. 14 't Amateurtje geeft uitvoering in Dorpshuis De Waal. Instructiedag Burg. De Koninghal. 17.00 uur uitvoering van het geleerde in het openbaar. 15 MAB estafettecross op cross terrein Eierland. 20 In de expositieruimte van het raadhuis heeft de S.O.S. Wereldwinkel een tentoonstelling t/m 4 december. 21 Toneelvereniging UDI voert in de Lindeboom het stuk ,,Pas op dat je geen woord zegt" op. 29 Sinterklaaswedstrijd sportvissers club. MAB puzzelrit „Sinterklaasrit". DECEMBER 15 50-jarig bestaan Plattelandsvrou wen. Feestavond in De Lindeboom. 1988 9 januari MAB-puzzelrit. 27 februari toneeluitvoering St. Jan. 5 maart toneeluitvoering 't Ama teurtje in Dorpshuis De Waal. 2 april uitvoering UDI in De Linde boom, ,,De logé" 6, 7, 13 en 14 mei uitvoering musi calvereniging in De Lindeboom. Juni juli Oosterend Present. AVO-Nederland bemid delt bij en zoekt werk voor mensen met een handicap. Reeds 60 jaar. Jaarlijks kunnen vele ge handicapten zich via AVO-Nederland maat schappelijk ontplooien. Bij een bedrijf of als star tende ondernemer. Daarnaast geeft AVO- Nederland financiële ondersteuning voor be paalde aanpassingen, re creatie en opleidingen. Want AVO-Nederland helpt waar wettelijke voorzieningen écht te kort schieten. Voor iedere ge handicapte. iember Mevr. Zwaanswijk exposeert met 'en in de expositieruimte van =edhuis, t/m 24 september. Triathlon, start 13.30 uur. Dia-avond in Herv. kerk te De 20.00 uur. Jwernclub heeft kampeerweek- "et zwembad. Sluiting Zwembad Molenkoog. ubcross op crossterrein, aan vang 14.00 uur. 21 en 28 Dia-avond in Herv. kerk te De Koog om 20.00 uur. OKTOBER 3 MAB puzzelrit ..Herfstrit". 5 Dia-avond in de Herv. kerk te Den Koog om 20.00 uur. 9 In de expositieruimte van het raadhuis exposeert Harry Tielemans t/m 22 oktober. 12 Dia-avond in de Herv. kerk te De Koog om 20.00 uur. 16 t/m 18 Rotary organiseert Unicef loop. In de Kotex-ruimte aan het Marsplan is een S.O.S. wereldwinkelmanifestatie. 18 MAB clubcross, crossterrein Ei erland, 14.00 uur 19 Dia-avond in de Herv. kerk te De Koog om 20.00 uur. 31 MAB puzzelrit, „Snertrit". NOVEMBER 7 ,,Kaarsenaktie door kinderen van de zwemclub. Toneelvereniging Sint Jan heeft een uitvoering in De Lindeboom. VERENIGING VOOR WELZIJN EN WERK beschermvrouwe Postbus 850, 3800 AW Amersfoort HM de Koningin Tel. 033-63 52 14. Bij de jeugd wieten Frans Witte en Jordi Vinke (vrijdag tijdens de wie lerwedstrijd) bij de andere renners weg te rijden en een flinke voor sprong te nemen. Denhard v.d. Slikke was in eerste instantie ook mee met deze twee, maar moest na enkele ronden lossen. Frans Witte was in de sprint de sterkste nieuwkomer. Roel Bakker reed zijn wedstrijd ook prima uit. In de B-poule mislukten alle demara- ges, zodat het aankwam op de sprint. Deze werd gewonnen door Kees Koop man, die net voor Wil Braam en Jan Buis zijn wiel over de finishlijn drukte. In de A-poule ontstond halverwege de wedstrijd een kopgroep van 5 man., die niet meer ingelopen werd. Bij deze sprint was Bas Vaars de snelste voor Leen van Elk en Dirk Vinke. Uitslag: Jeugd; 1. Frans Witte; 2. Jordi Vinke; 3. Denhard v.d. Slikke; 4. Robin Ver- duyn; 5. Jasper Braam; 6. Roel Bakker. B-poule: 1. Kees Koopman; 2. Wil Braam; 3. Jan Buis; 4. Eelke Seepma; 5. Martin Visser. A-poule: 1. Bas Vaars; 2. Leen van Elk; 3. Dirk Vinke; 4. Edo Kooiman; 5. Theo Boom. Nadat ZDH 2 ondanks een goede inzet een 1—2 nederlaag opliep te gen WGW 4, trad ZDH 1 aan voor de eerste competitiewedstrijd te gen Dirkshorn. De 0—0 eindstand was gezien de vele scoringskansen voor de Hoornders niet nodig geweest. ZDH startte met wind tegen. De ploeg, getraind door Piet van Vliet, had het eerste kwartier niet volledig controle over de wedstrijd. Dirkshorn mocht tweemaal een hoekschop ne men en een daverend schot in de hoek werd gered door de nieuwe goa lie, Frans Stolk, die daarmee zijn kracht voor dit elftal benadrukte. Gaandeweg werden de Zwaluwen ge vaarlijker en in de 18e minuut ging een schot van Bram Brouwer net naast. Twee schoten van Ton Arnout onder gingen hetzelfde lot, nadat deze ver zuimd had zijn spits te gebruiken. Het spel verplaatste zich wat meer over de vleugels en met name de scherpe voorzetten van nieuwkomer Erik Bak ker hadden beter benut kunnen wor den. De tweede helft mocht ZDH af trappen met de wind in de rug. ZDH bleef schietgraag maar Wilco Bakker zag tot drie keer toe zijn inzet af gestopt door de voortreffelijke keeper van Dirkshorn. Schoten van Erik Bak ker en Henk de Ruyter misten vol doende zuiverheid om gevaar op te le veren. In de zevende minuut kroop Dirkshorn door het oog van de naald toen de vrij voor doel staande Bram Brouwer de bal overwerkte. Dirkshorn, dat na een kwartier spelen met 10 man verder moest, kwam op een en kele uitzondering na niet uit de verde diging. ZDH profiteerde echter onvol doende van de geboden ruimte en ver speelde te veel ballen in het centrum. Een schot op de lat van de Dirkshorn- goal leverde nog enige spanning op maar de overige kansen hadden voor het verdere verloop weinig betekenis. Te hopen valt dat volgende week ZDH met dezelfde inzet meer goals maakt in Heerhugowaard. Circa zeventig leden van Scouting Texel werkten zaterdagmiddag een zeskamp-achtig programma af op recreatieterrein 't Kerckeland. Tot de twaalf onderdelen behoorden spectaculaire spelletjes als vlotje varen, de kabelbaan, zeephelling en skilopen, bekend van de zes kamp die op Koninginnedag op de zelfde plaats werd gehouden. De clubleden hadden het strijdperk eerst moeten zien te bereiken via een zgn. ,,kruispuntentocht". Hongerige magen en dorstige kelen werden 's middags van voldoende smering voor zien. De scouting beleefde aldus een geslaagde opening van het seizoen. Bij de verschillende leeftijdsgroepen zijn nog enkele plaatsen vrij. Jongens van zeven tot en met tien jaar komen elke maandagavond bijeen in het gebouw aan de Bernhardlaan, en donderdag avond de meisjes van die leeftijd, van af hetzelfde tijdstip. Meisjes van elf tot vijftien jaar kunnen vrijdagavond tus sen zeven en negen uur terecht. Voor de jongens van die leeftijd is er een kleine wachtlijst. Bij de oudere jeugd is nog wel voldoende plaats; ook zij hebben vrijdagavond hun bijeenkomsten. Het eerstvolgende grote Scouting- evenement is te verwachten in het weekend van 3 en 4 oktober. Bij vol doende deelname zal er op Texel door groepen uit Noordholland worden ge kookt om de „gouden potlepel".

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 5