ursusprogramma voor de komende winter 4 V I NI A *8 reativiteitscursussen Agrarische cursussen Algemeen vormende cursussen VOW laat natuur op Texel spreken \t I J. Duursma tengewoon hoogleraar Illegalen betrapt Controle fietsen zonder licht Brommers uit verkeer Aanrijding door modder Duo Kenbeek wint Dartklasse Wampex bijna vol Jeugdtraining atletiekvereniging Eilandcompetitie volleybal Texelslag speelde gelijk Voetbaluitslagen Biljartclub weer actief U IJSDAG 29 SEPTEMBER 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 5 niu dp* (vu i, dit jaar organiseert de Stich- j Ondersteuning Welzijnswerk <r een groot aantal wintercur- ssen op Texel. Nieuwe cursus- i maar ook veel herhalingen voorgaande jaren. Een aantal pussen is inmiddels van start g9an. De desbetreffende organi- ies hebben daar zelf via de nt aandacht aan geschonken. maar ook bij veel van deze cursus sen is nog plaats voor nieuwe leer lingen. Ook mensen die een uitke ring genieten kunnen zich opgeven voor een van de cursussen. Voor hen kan een regeling worden ge troffen. Opgeven voor een of meer cursussen kan via de vermelde te lefoonnummers. Als bij een cursus geen contactadres staat vermeld. kan men zich met behulp van ne venstaande bon opgeven via de Stichting Ondersteuning Welzijns werk, dorpshuis d'Ouwe ULO, Schilderend 39, Postbus 143, 1790 AC te Den Burg, telefoon 02220-5582. Ook voor nadere inlich tingen over cursussen kan men hier terecht. Tenzij anders staat vermeld, bedra gen de cursuskosten f7,50 per keer, te voldoen bij de tweede les. De vermelde bedragen zijn exclu sief materiaalkosten, tenzij anders wordt vermeld. Opgave is mogelijk tot een week na het verschijnen van deze krant. itislschilderijen schilderen met tiel. Afgelopen seizoen werd deze sus voor het eerst gegeven. De en- usiaste cursisten hebben de cursus tsloten met een expositie. Komend ioen gaat deze cursus wederom van rt en wordt gegeven door mevr. Iny toys. De cursus wordt in principe woensdagavond gegeven in d'Ou- JLO (evt. kan in overleg met de sisten een andere dag en tijdstip tgesteld worden). Aantal lessen: 12; len f7,50 per keer; start cursus: 14 jber, tijd 19.30-21.30 uur. tien voor beginners en gevor- den. Deze cursus is voor iedereen graag wil leren naaien en voor isen die de fijne kneepjes willen le- Er wordt gewerkt met bestaande ionen. Naaimachine meenemen. De sus bestaat uit acht lessen van euur en wordt gehouden op don- Jagavond van 19.30-21.30 uur in uwe Ulo. Kosten f60,—. Docente rouw De Kleijn-Odinga. Aanvang derdag 29 oktober, atieve handvaardigheidsmidda- Spreekt voor zich. Docente me- iw Klomp verzorgt bij haar thuis zestaI middagen. Aanvang, dag en wordt nader afgesproken met de isten. Plaats: Thijsselaan 90, Den Kosten f5,— per middag, louettenknippen. De cursus dt gegeven door mevrouw M. Wie- en bestaat uit zes lessen. Tijd en wordt nader afgesproken. Kosten tmschikken. In de week van 0 oktober gaat er een algemene imschikcursus van start. Tijdens cursus kunnen er ook, in overleg Je cursisten, specifieke onderde- ven het bloemschikken aan de or- ;omen. Tijd en dag in overleg met ;uisisten. Aantal lessen: 6 lessen 2 uur; Kosten f45,— Docente me- iw Nijman. len bakken. De docent, de heer ager, verzorgt de cursus in zijn ate- in De Koog. Er wordt met een üschijf gewerkt en er worden pot- met de hand gemaakt. De cursus :aat uit acht lessen. Dag en tijd dt in overleg met de cursisten vast gesteld op een nader te bepalen open dag in het atelier van de heer Jager. De cursus start waarschijnlijk in de week van 26-30 oktober. Kosten f60,—. Klusjes in huis. Deze cursus wordt, in samenwerking met de reg. Stichting Welzijn voor Ouderen, georganiseerd. Eind september/begin oktober start de cursus klussen in en om huis. De les sen zijn als volgt ingedeeld: Les 1 en 2: eenvoudige elektrotechniek; les 3: eenvoudige reparaties aan waterlei ding; les 4: klussen in en om huis; les 5: alles over de fiets; les 6: kleine re paraties aan de auto; les 7: open avond (alle vragen worden behandeld). De docent, de heer W. Duvekot, geeft deze cursus in zijn werkplaats te Oosterend. Dag en tijd: dinsdag- of donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kosten f37,50 per persoon. Kookcursussen. In januari 1988 start er bij voldoende belangstelling een cursus Koken voor jongeren". In no vember start er wederom een cursus Koken voor ouderen". De datum wordt nog nader bepaalt. Op woens dag 7 oktober gaat in samenwerking met het LBO een cursus „Fijne keu ken" van start. De cursus zal acht avonden beslaan. Docent is de heer Dirk Breedveld. De kosten zullen bij deelname van 15 personen f130,— be dragen. Als er meerdere mensen mee doen (tot max. 20), zal het cursusgeld dalen tot f104,—. Dit is inclusief materi aal. De cursus wordt 's avonds van 19.00 tot 22.00 uur gegeven in het ge bouw van het LBO. Sterrenbeeldtypogolie. Bij voldoende belangstelling start medio januari 1988 een cursus Sterrenbeeldtypologie (geen horoscoop). De cursus bestaat uit zes lessen en wordt overdag gege ven. De kosten zullen fl50 per les bedragen. Plaats d'Ouwe ULO. Do cent: Hans Hornstra. Huidverzorging. Eventueel start in ja nuari 1988 een cursus huisverzorging. De cursus zal door een erkend schoonheidsspecialiste worden gege ven en bestaat uit 8-10 lessen. Inlich tingen 02220-5582. Praktisch computergebruik. 8 avon den; kosten f100,— per deelnemer; maximaal 8 deelnemers. Start oktober. Snoeien en onderhoud erfbeplan- ting. (1 theorieavond). Start decem- berfjanuari. Kosten f75,—. Africhten agrarische werkhonden. 5 S 6 instructieavonden. Minimaal 4 deelnemers en maximaal 7. Start voor jaar 1988. Bedrijfsbegeleidingscursus voor agrariërs. Onderwerpen zijn gezond heidszorg, vruchtbaarheid runderen. Vijf avonden, start oktober/november. Kosten f50,—. Beoordeling slachtlammeren. In houd cursus: eerst lammeren levend beoordelen en daarna de karkassen. Start oktober. Minimaal 4 avonden. Kosten f25,—. Bloembollen- en bolbloementeelt. In deze cursus wordt aandacht besteed aan algemene aspecten van de bloembollenteelt, oogst en verwer king, bewaring, broeierij, gewasbe scherming, bodemkunde en be mesting. Duur: 60 lesuren. Minimum leeftijd 21 jaar en werkzaam in de agrarische sector en bij voorkeur diplo ma L.A.S. Kosten f225,—. Ziekzoeken in de bloembollenteelt. De bedoeling van deze cursus is dat er kennis en vaardigheden voor de her kenning en het opsporen van aan tastingen van bollen en bolbloemen in de schuur en op het veld worden aan geleerd. Inhoud cursus: veroorzakers van aantastingen, ziektebeelden en aantastingsbeelden. Duur 80 lesuren. Toelatingsvoorwaarden: diploma MAS of diploma LAS of gelijkwaardig diplo ma. Minimum leeftijd 21 jaar en mini maal 3 jaar praktijkervaring. Kosten f350,-. De cursussen voor de bollenteelt kun nen alleen plaatsvinden bij voldoende deelname. Wanneer de belangstelling op Texel voor deze cursussen groot is, zal worden geprobeerd de lessen op Texel te laten plaatsvinden. Belangstel lenden kunnen zich tot 1 oktober op geven bij Jan Koolhof, Vloedlijn 23, Den Burg, tel. 02220-2780. Avondmavo: dependance van het Al- brechtcollege in Den Helder, voor Texel: gebouw RSG, Haffelderweg 43, Te Den Burg. Het lesrooster voor dit schooljaar ziet er als volgt uit: Dinsdag 18.30-20.00 uur: Textiele werkvormen 1 2, Spaans. Dinsdag 20.15-21.45 uur: Biologie 1, Duits 2, Spaans 2. Donder dag 18.30-20.00 uur: Frans 2, aardrijks kunde 3. Donderdag 20.15-21.45 uur: Engels 1, Spaans 1, Wiskunde 3. Men is niet verplicht alle vakken te volgen. Evenmin is het volgen van een cursus een verplichting tot het doen van exa men. De cursus is begin september van start gegaan. Kosten: inschrijfgeld f35,— voor 1 vak vanaf f135,— voor 2 vakken vanaf f145,—voor 3 vakken vanaf f155,—. Informatie en opgave bij mevr. C. Ampt-van Oosten, Duinreep 9, Den Burg, 02220-4259 of op de le- savonden in de RSG. Middenstandsdiploma: De cursus wordt georganiseerd door het Instituut voor Middenstands Onderwijs en wordt gegeven in het gebouw van de RSG, Haffelderweg 43, Den Burg. De cursus is 25 augustus van start gegaan en vindt plaats op dinsdag en donder dag van 19.15-22.00 uur. Kosten: cur susgeld f425,— boeken ±f200,— examengeld f150,—. Informatie en op gave bij de heer Studulski, Vloedlijn 26, Den Burg, tel. 02220-3323. Cursussen georganiseerd door de Stichting Basiseducatie Texel: Cur sus: Nederlands voor anderstaligen; tijdstip: maandagavond van 19.45-22.15 uur in d'Ouwe Ulo. Kosten f150,— per jaar. Cursus: lezen en schrijven voor begin ners. Tijdstip: maandagvond van 19.45-22.15 uur in d'Ouwe ULO. Kosten f150,— per jaar. Cursus: lezen en schrijven voor gevor derden. Tijdstip: Maandagavond van 19.45-22.15 uur in d'Ouwe Ulo. Kosten f150,— per jaar. Cursus: rekenen. Tijdstip: maandag avond van 19.45-22.15 uur in d'Ouwe Ulo. Kosten f150,— per jaar. De cursussen zijn begin september van start gegaan. Informatie en opgave bij Mijkje Uittenbogaard, tel. 02220-4203 of bij Siem Zijm, tel. 02225-741. Tekenen (basistechniek): De cursus wordt gegeven door de heer F, T. Vos kuil en bestaat uit acht lessen. De cur sus begint op maandag 25 oktober. Tijd: 19.30-21.30 uur. Kosten f70,— plaats: d'Ouwe ULO. Evt. start er, bij voldoende deelname, op dinsdag 26 en/of woensdag 27 oktober een cursus schilderen in olieverf of aquarel. Opga ve bij de heer F. T. Voskuil, Pontweg 118, Den Burg, tel. 02220-3296. Algehele sportverzorging, bandage ren en massage. De cursus zal op vier nader te bepalen avonden in okto ber/november in Den Burg worden ge houden. De cursus is bestemd voor sporters en begeleiders. Het cursus geld bedraagt f25,— (incl. materiaal kosten tijdens de les). Evt. consump ties en reiskosten zijn voor rekening van de deelnemers. De docenten zijn mevrouw H. Timmermans en de heer B. Zegeren. In samenwerking met de MST wordt in november/december 1987 een jurycursus georganiseerd. In lichtingen en opgave bij de Stichting Texelse Sportraad, kamer 304, Groene- plaats 1, Den Burg, tel. 02220-3041, tst. 132. Naast het organiseren van cursus sen wil het VOW deze winter onder het motto „Natuur op Texel" vere nigingen en organisaties stimuleren aandacht te besteden aan de Texel se natuur. Diverse organisaties en verenigingen hebben al hun mede werking toegezegd. Zoals het na- tuurcentrum Ecomare dat een aan tal lezingen over de natuur op Texel gaat organiseren, evenals de geza menlijke landbouworganisaties die willen laten zien hoe de Texelse boe ren met de natuur omgaan. Ook de creativiteitscommissie, de Stichting Basiseducatie en de peu terspeelzalen hebben hun mede werking toegezegd. De werkgroep denkt ook aan een fotowedstrijd waarbij het publiek jury zal zijn. Het eindresultaat zal in het weekend van 19 en 20 maart te zien zijn middels een tentoonstelling en workshops. De werkgroep zal de komende we ken nog tal van organisaties bena deren, maar iedereen die zich be trokken voelt bij dit thema kan con tact opnemen met de administratie van het VOW, telefoon 02220-5582. Voor een aantal cursussen kan men zich opgeven door onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar: Stichting Ondersteuning Welzijnswerk. Post bus 143, 1790 AC Den Burg. Ook kunt u de bon inleveren bij één van onderstaande contactpersonen: Oudeschild: mevrouw Visser, Loodssingel 42; Den Hoorn: mevrouw De Kleijn. De Kuil 3; De Cocksdorp: mevrouw Moonen, Kikkertstraat 10; De Koog: mevrouw Kamstra, Strijbosstraat 10. Het rondje voor de bedoelde cursus(sen) zwart maken. Als meerdere perso nen belangstelling hebben in een cursus dan graag het aantal vermelden. De bon, voorzien van een handtekening, binnen een week na het verschijnen van dit blad inleveren. De cursussen zullen alleen doorgang vinden als het minimum aantal deelnemers is bereikt. Naam: Adres: tel geeft zich hierbij op voor de volgende cursussen: O Textielschilderijen Schilderen met textiel O Potten bakken O Naaien voor beginners en gevorderden O Creatieve handvaardigheidsmiddagen O Shilhouettenknippen O Bloemschikken O Klussen in en om huis O Fijne keuken Handtekening, Texel, A ■er K. Duursma ingang van 1 oktober is dr. J. "sma, wetenschappelijk direc- van het NIOZ, benoemd tot •ngewoon hoogleraar aan de ^universiteit van Groningen. ^er Duursma, die zich nu dus ssor mag noemen, is de opvolger Waf. dr. H. Postma, die met pen- 1's gegaan. De benoeming is een ch vervolg op de aanstelling als ■leur van het NIOZ, dat een bij- ere band heeft met de universiteit Groningen. Groningen is namelijk ™ge plaats waar het vak marine- W wordt gegeven, professor Duursma, die nu voor eerde in dienst is van de universi- ™eft deze benoeming nauwelijks leo praktische gevolgen. Al onge in jaar gaf hij colleges in Gro- in in de algemene oceanologie, 'deze worden in blokken gegeven, er niet heen en weer hoeft te 'en gereisd. Carrière 'ma, woonachtig in Callantsoog 'n 1929 geboren te Smallinger- Aan de Vrije Universiteit in erdam studeerde hij chemie met 'akken oceanografie en bedrijfs- 09'e Drie jaar was hij werk zaam in de zuivelindustie („Lyempf" in Leeuwarden) en kwam in 1956 bij het Zoölogisch Station in Den Helder (het latere NIOZ) met een beurs van Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek naar dis sertatie. Hij promoveerde in 1960 op een proefschrift over organisch stofon- derzoek in de oceaan. Van 1960 tot 1965 werkte hij bij de afdeling radio activiteit van het NIOZ en van 1965 tot 1975 bij het Musée Océanografique in Monaco, afdeling mariene Radio activiteit van de ITAEA. Vervolgens was hij een jaar actief in het pestici- denlaboratorium van een FAO- viskweekproject op Java en werd in 1976 benoemd tot directeur van het Delta-instituut in Yerseke, dat zich bezig houdt met het bestuderen van de biologische effecten van de afslui ting van de zeegaten. Vorig jaar werd professor Duursma benoemd tot we tenschappelijk directeur van het NIOZ op Texel. Daarnaast is hij voorzitter van de Nederlandse Raad voor Zeeon- derzoek, een overkoepelend orgaan dat ingaand volgend jaar wordt gesplitst in een soort sectorraad (de Raad van advies voor zeeonderzoek) en een uitvoerend orgaan dat valt on der ZWO (Zuiver Wetenschappelijk On derzoek). Gevolg van deze verandering is onder meer dat nu vast kan worden gerekend op jaarlijks f6,5 miljoen rijks- geld, voor het grootste deel te beste den aan zeeonderzoek met de schepen „Tyro" en „Tideman". De politie heeft in samenwerking met de afdeling vreemdelingenzaken van gemeente Texel bij een Chinees restau rant in De Koog een onderzoek in gesteld naar daar werkende, illegaal in Nederland verblijvende pesonen. Twee mensen van Oosterse afkomst konden geen geldige verblijfpapieren tonen. Als na onderzoek blijkt dat zij zich in derdaad illegaal in Nederland bevin den, zullen zij het land worden uitgezet. Afgelopen nachten heeft de Texelse politie tientallen personen aangehou den die zonder licht fietsten buiten de bebouwde kom. Tijdens deze korte, gerichte controle werden verschillende bekeuringen uitgedeeld. De politie wijst erop dat dergelijke controles we gens het veelvuldig zonder licht rijden meerdere malen zullen plaatsvinden in de komende donkere wintermaanden. Woensdag werden twee bromfietsen voor technisch onderzoek uit het ver keer genomen. Tevens werden de bestuurders bekeurd voor rijden in het „gesloten" gebied van Den Burg. 's Avonds werd nóg een bromfiets uit het verkeer genomen, waarvan werd vermoed dat de technische toestand niet in orde is. Doordat de weg met modder was besmeurd raakte een 27-jarige Oude schilder donderdag de macht kwijt over het stuur van zijn auto op het ha venterrein van Oudeschild, waardoor hij tegen een hekwerk van een daar aan het werk zijnd bedrijf vloog. Over de gehele linkerzijde liep de wagen krassen op. Dinsdag 29 september En Eben Haëzer houdt de Baptistenge meente een bijbelstudieavond, die toe gankelijk is voor ieder, aanvang 19.30 uur. Thema: „Uitverkiezing". In de zondag gehouden catamaran wedstrijden in de Dartklasse aan 't Haringvliet te Hellevoetsluis heeft het duo vader en zoon Kenbeek de overwinning behaald. Dat het zeilniveau op Texel erg hoog ligt blijkt uit de uitslagen van deze wedstrijd, die werd gehouden door ca tamaranvereniging Hellecat te Helle voetsluis. Donald en Remco Kenbeek, die drie keer als eerste finishten, wer den op de voet gevolgd door Dirk en José Pool die drie keer als tweede ein digden en in totaal ook tweede werden. Wampexers blijken niet voor één gat te vangen. Hoewel de organi satie dit jaar al bij voorbaat voor flink wat verwarring zorgde door het inschrijfadres naar Duitsland te verplaatsen, hebben zich al meer dan 90 deelnemers opgegeven. Sommige aanmeldingen werden zelfs per expresse verstuurd. Zo kon het ge beuren dat, nadat er donderdagmiddag een bericht in de Texelse Courant stond de eerste brief al vrijdagochtend in Duitsland werd bezorgd. Onder de brieven was er ook een van Jan Fre- derici en Hans de Porto, Wampexers van het eerste uur, die speciaal meld den dat zij dit jaar niet mee konden doen. Om het nog wat ingewikkelder te maken, moesten de deelnemers ook nog een Duitse slagzin afmaken: Wir nehmen teil am Wampex weil... Dat leverde enkele fraaie staaltjes dicht kunst op waarbij opvallend veel men sen de combinatie maakten met „zo nat als een dweil". Eén groep vind de Wampex „beter than sex" en een an der schrijft: „Wir nehmen teil am Wampex weil, wann sie einmal mit ge- tan hast, gehst du für die Bijl". Ande re slagzinnen waren niet voor publica tie geschikt. Er zijn nog enkele plaat sen vrij voor de Wampex. De tocht die op 2 en 3 oktober wordt gehouden, zal weer het uiterste vergen van de vindingrijkheid en het doorzettingsver mogen van de deelnemers. Mensen die zich alsnog op willen geven kun nen dit doen bij Peter de Hoogh, Haf felderweg 6, Den Burg, telefoon 02220-4861. Het inschrijfgeld bedraagt f12,50 per persoon en de grootte van de groep moet tussen de twee en vier personen liggen. Met ingang van aanstaande vrijdag zal de jeugd van de atletiekvereniging weer trainen in de burgemeester De Koning-hal. Jongens en meisjes tot en met elf jaar zijn welkom van 18.00-19.00 uur, oudere kinderen (vanaf twaalf jaar) van 19.00-20.00 uur. Op de eerste avond zullen de clubrecords indoor-kogelstoten worden opgeno men. De buitentraining op woensdag avond gaat gewoon door. KNVB, afdeling Noordholland: De Koog-Strandvogels Petten-ZDH Tex. Boys-Wherevogels HRC 3-Texel 2 Tex. Boys 2-BKC 4 Zeemacht 4-ZDH 2 JVC 6-De Koog 2 Texel 3-BKC 5 Texel 4-0osterend 2 Junioren: SRC Al-Texel A1 Kaagvogels Al-Tex. Boys A1 Dames: Oosterend-Apollo DWB-Tex. Boys Recreatievoetbal: De Koog-Cocksdorp Tex. Boys-Oosterend 1-2 0-0 1-3 9-2 1-8 4-1 1-3 6-1 5-4 3-1 3-3 6-1 1-6 2-1 0-2 Biljartclub De Rog in De Cocksdorp is weer in actie. Elke maandag, aanvang 20.00 uur wordt gespeeld in het gelijk namige etblissement in de Kikkertstraat. Dit weekend speelde Texelslag 1 in Grootenbroek gelijk tegen Flinters 4. Texelslag 2 won in Den Helder van Turnlust 5. De heren van Texelslag 1 moesten in de Flinters hun meerdere erkennen. Marius Witte verloor in een spannende tweesetter van Steven van Hees en ook Ruud de Vries verloor van Roy Wielandt. Maar de dames trokken de zaak weer recht door hun partijen in twee sets te winnen. Toen zowel het heren- als het damesdubbel werd ge wonnen, stond Texel op winst, maar het verliezen van de beide mixen, bracht de eindstand uiteindelijk op 4 4. Texelslag 2 speelde met invalster Vera Zoetelief in Den Helder tegen Turnlust 5. Er werd redelijk spel gespeeld met weinig tegenstand, zo dat Texelslag 2 met een 8—0 overwin ning naar huis kon gaan. Volgende week spelen beide teams thuis. Texelslag 1 tegen De Burcht 3 uit An na Paulowna en Texelslag 2 tegen de Netmeppers uit Middenmeer. Zaterdag 26 september: KNVB, afdeling Noordholland: SVO/Z 2-Alcm.Victrix 3-3 Junioren: HRC B2-Texel B1 Texel n.o.g. ZDH B1-Tex. Boys B1 0-14 Texel B2-JVC B2 1-3 JVC B3-De Koog B1 4-11 ZAP C1-Oosterend C1 7—1 HCSC C2-Tex. Boys C1 4-2 Texel C1-SVAP C1 4-6 Uitslagen 22 september Mannen: Smash-Albert Heijn Kobeko-Musicshop Nissan-Theodorahoeve Super Maas-Paal 9 Grooten Slock-Gemeente Teso-Graaf Spuiteri) Krim-40 Plus Waterschap-RWS Autocentrale-Haarstudio Segerink/Eelman-12 Balcken Sieb de Boer-Stuc. v.d. Woude Vrouwen: Antiekhuisje-Retsina Smash '68-Drog. Mets Haarstudio-Leydekkers Ass. Bremer-DA Klif 23-Durper Drup Taveerne-Samen een Vinke-Westerlaken Grooten Slock 2-Hannibal Meermarkt-Eelman /Segermk Molenkoog-Witte Witte 2-0 1-1 1-1 2-0 1-1 0-2 2-0 2-0 2-0 2-0 0-2 0-2 0-2 2-0 2-0 1-1 2-0 1-1 0-2 2-0 2-0 Pupillen: Texel D1-HRC D1 ZDH D1-Tex. Boys D1 Oosterend D1-Texel D2 Texel E1-Tex. Boys E1 ZDH E1-Tex. Boys E2 Oosterend E1-Texel E2 De Koog F1-ZDH F1 Texel F1-Oosterend F1 Tex. Boys F1-Texel F2 Zondag 27 september: 4de klasse KNVB: ZAP-Texel 1-3 3-1 3-1 1-4 2-3 3-8 6-0 0-11 7-1 2-1 Programma 29 september Veld A, mannen: 18.30 u. Versluis-Smash Super Maas 19.05 u. DGM-Super Maas Versluis 19.45 u. Kobeko-Seg /Eelman DGM 20.25 u. Albert Heijn-Paal 9 Seg./Eelman 21 45 u Molenkoog-Autocentrale 40 Plus 22.25 u Krim-Siep de Bqer Molenkoog Veld B vrouwen en mannen: 18.30 u. Wasserij Best-TX 40 Antiekhuisje 19.05 u. Durper Drup-Antiekhuisje Wass.Best 19.45 u. Zegel Mode-Casino Durper Drup 20.25 u Musicshop-Teso Zegel Mode 21.05 u. Paal 28-Waterschap Teso 21.45 u Cocky's Kapsalon-Mantje Sp. Bremakker 22.25 u- Bremakker-BCT Nissan Cocky's Kapsal. Veld C vrouwen: 18.30 u. Witte Witte-Haarstudio Klif 23 19.05 u. Klif 23-Ass. Bremer Witte Witte 19.45 u Mantje-Sportshop Ass. Bremer 20 25 u. Vinke-CVI Mantje 21.05 u Westerlaken-Meermarkt CV 21 45 u. Lindeboom-Smash '68 Westerlaker 22.25 u. Molenkoog-Gr. Slock 1 Lindeboon-

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 5