exel was alleen oed in eerste helft SCHAKEL EEHS OVER OP EEN VOLAUTOMAAT. Texelaartjes t t t A'5' FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN garage westend, Oosterend Present 1988 ;ddee'! itaalwijze xelaartjes U wilt een compacte auto rijden. Om allerlei redenen waarvan uw beurs er misschien ook wel één is. Boven dien stelt u het gemak van 'n volautomaat op prijs. Maar tot nu toe was dat binnen uw budget niet haalbaar. Gelukkig is er nu de Suzuki Alto in een volautoma tische uitvoering voor slechts f 14.295,-*. Een auto die zo handig en compact is dat je 'm op ieder plekje kunt parkeren. Maartegelijkertijd comfortabel de ruimte biedt aan vier volwassenen. Met een pittige motor die genoe gen neemt met maar een heel klein beetje (eventueel loodvrije) benzine en die bovendien door en door betrouwbaar is. Dus kom eens kijken en kom eens praten en maak eens een proefrit in zo'n Alto. Tien tegen één dat u over schakelt op een volautomaat. SUZUKI ALTO VOLAUTOMAAT F 14.295,-.* Oosterenderweg 52,1794 GB Oosterend (Texel), 02223-396 ÏE« SPAG 6 OKTOBER 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 3 rm k !Yt Go Ahead is een wedstrijd twee gezichten geworden. De ta helft kenmerkte zich door oppermachtig Texel, dat zich olijk weer eens van de goede tiin; not zien. De ruststand van2—0 Pu ,t voordeel van Texel was meer verdiend. In de tweede helft o Texel door gebrek aan con- ele< ratie en later ook aan zelfver wen terug naar een bedenke- m«i „iveau en kon Go Ahead als- gelijk spelen. en lie vj linge wet. startte de wedstrijd voortvarend, combinerend en het goed vast- n van de tegenstander op eigen leverden direct al enige kansen werl4naar de harde schoten van Simon den Joost Brouwer gingen net het Go-Ahead doel. In de dertien- linuut kwam Texel verdiend op toen Simon Brand een strakke 1 mc4et gaf op Martin Koorn, die de eheerst terug kopte op Paul van die hard raak schopte. Texel kreeg iels en binnen vijf minuten scoor- te9 «el opnieuw. Het was Klaas Dirk die Joost Brouwer op maat jeelde en dat betekende 2—0. leek op rozen te zitten, vooral imdat de ploeg goed bleef voet- I. Martin Koorn schoot rakelings toen gelegenheidsbuiten Wim van bal uit een voorzet doorkopte. na een half uur spelen kon Go- d voor de eerste maal gevaarlijk en. De ploeg uit Alkmaar kreeg antal corners te nemen. Uit een en gflie corners ontstonds een scrim- waaruit de spits van Go Ahead il inschoot, maar Bart Heerschap een reflex de bal met zijn voet Texel bleef de wedstrijd beheer- n was in de 36 minuut dichtbij 5rentk lerde treffer toen Koos Tjepkema Jk en lange solo begon. Maar hij jjn schot voor het doel langs Op slag van rust leek Piet ter een bal vrij in te kunnen kop- maar op het laatste moment hij een duw in de rug waardoor opbal net naast ging. In de twee ling» ten rt va krati toold r teg toen 'en. in", it op der» ginp in w op ide Is ei abee eng- n lat ten. ral ti oosh intal tal va ik di) me en va op Geli de helft dacht ongeconcentreerd Texel hautain de wedstrijd uit te kunnen spelen. Slordige passes en knullig bal verlies wisselden elkaar met de regel maat van de klok af. Texel verslapte en Go Ahead profiteerde onmiddelijk door in de dertiende minuut 2—1 te scoren. Op dat moment knakte er iets bij Texel en gingen diverse spelers beneden hun niveau spelen. En dan blijkt weer dat Texel geen leider heeft, bij tegenslag valt deze ploeg ver terug en is er niet één speler die op dat moment de mouwen opstroopt en voorgaat in de strijd. Go Ahead rook zijn kans en ging in de aanval. In de 27e minuut kon Simon Brand in een reflex op de doellijn redding brengen en even later schoot de spits van Go Ahead rake links over. Texel kwam nauwelijks aan aanvallen toe en als men al ten aanval trok, ging dit over links, waardoor de rechterkant van Texel met agressieve spelers als Joost Brouwer, Simon Brand en Wim van Veen niet aan de bal kwamen. Tien minuten voor tijd kwam Go Ahead verdiend langs zij toen een goed genomen vrije trap in het Texel doel verdween. Na deze ge lijkmaker ontwaakte Texel eindelijk en wist de laatste acht minuten van de wedstrijd Go Ahead goed terug te dringen. Te laat echter, want de ploeg uit Alkmaar hield stand tegen een ploeg die de eerste helft goed voetbal de, waardoor diverse spelers dachten met ongeconcentreerd voetbal van de tweede helft een formaliteit te maken, maar dat pakte anders uit. Gedurende de maand oktober zullen leden van de dorpscommissie begin nen met het zoeken van borgen voor het naderend Oosterend Present. Zoals gebruikelijk zullen vissers, boeren en middenstanders worden gevraagd, maar voor het eerst kunnen ook parti culieren dit jaar borg staan, ledereen die zich zozeer met het naderend feest voelt betrokken, dat hij of zij er geld in wil steken, kan contact opnemen met mevrouw Van Tatenhove-Dros, Oran jestraat 3, telefoon 684. ding llij Oli at les ijn en rd in 3StUIK jbeeij lat het bij het afre- n van Texelaartjes om kleine bedra- jaat, verzoeken wij zelf i adverteerders dat» delijk doch drin- le' 1^ I rekening te hou- met de betaalwijze Texelaartjes: ei mi en ta er ze' Blaartjes dienen tant afgerekend morden. denifllonisch opgegeven Jaartjes dienen bin- êén week na plaat- aan onze balie be- I te zijn, daarna it een acceptgiro anden. erf dt spors Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan onze lieve dochter, zuster, schoonzuster, tante en nichtje Carolina Maria van Leeuwen, echtgenote van Gerrit Stolk. We zullen je erg missen. S. P. van Leeuwen C. D. M. van Leeuwen-Kok A. Schouten-van Leeuwen J. C. Schouten Jannie en Simon J. Koopmans-van Leeuwen A. J. Koopmans Wout en Simon Pieter N. Raukema-van Leeuwen T. Blom A. P. Schagen Oudeschild, 3 oktober 1987. ZsfflBStfólI» Zij zag het leven in vrolijk licht, zij was de zon, een bloem, een vriendelijk gezicht, zij deelde ons haar geluk hier op aarde, zij hechtte aan het leven zoveel waarde, nu is zij van ons heengegaan, maar laat ons niet met lege handen staan, haar lach en blijdschap zullen verder leven Lien bedankt voor wat je ons hebt gegeven. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verpleging in het Gemini- ziekenhuis te Den Helder, geheel onverwacht nog veel te jong van ons is heengegaan mijn lie ve vrouw en onze zorgzame moeder Carolina Maria van Leeuwen, echtgenote van Gerrit Stolk, op de leeftijd van 47 jaar. G. Stolk Willem Tina en Jan Texel, 3 oktober 1987, Heemskerckstraat 1, 1792 AA Oudeschild. De crematie zal plaatshebben op woensdag 7 oktober om 16.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 oktober van 19.00 - 20.00 uur in het dorpshuis ,,'t Skil- tje" en na de crematie in het crematorium. Na een ernstige ziekte hebben we afscheid moeten nemen van onze voorzitster Lien Stolk-van Leeuwen. Na bijna 20 jaar aktief lid te zijn geweest van on ze vereniging, zullen we haar inzet en spontani teit moeten missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Toneelvereniging „Nieuw Leven" Na een welbesteed leven vol dienstbetoon is he den te Alkmaar overleden, gesterkt door het sacrament der zieken, mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Cornelis Hubertus Fransiscus Duin geboren te Spierdijk op 13-1-1915, echtgenoot van Cornelia Divera van Kampen, Texel: C. D. Duin-van Kampen Jan en Gemma Gré en Frits Marijke en Tom Nelleke Anki en Rob Texel: Pieter en Dilly Kees en Hubertine Bert Olaf Wijdewormer: Alkmaar: Amsterdam: Amsterdam: Wageningen: en kleinkinderen Texel, 1 oktober 1987 Molenstraat 22, 1791 DL Den Burg. Maandag 5 oktober is de uitvaartmis gevierd en heeft de begrafenis plaats gevonden. "Er is al een Alto vanaf f 11.695,-. Prijzen exclusief f 365.- afleveringskosten. Met leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van de oprichter van ons bedrijf C. H. F. Duin. Tot in zijn laatste dagen voelde hij zich sterk ver bonden met het bedrijf. Zijn doorzettingsvermogen, vasthoudendheid en positieve levenshouding blijven in onze herinnering. DUIN BOUWBEDRIJF en medewerkers. C. J. F, Duin, Maricoweg 8, 1791 MD Den Burg. Texel, 1 oktober 1987. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter, C. H. F. Duin. Zijn grote inzet voor de vereniging en zijn ge toonde collegaliteit, zullen in onze herinnering blijven voortbestaan. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid, Afdeling Texel. Texel, oktober 1987. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele werk dat hij voor onze school heeft gedaan, geven wij U kennis van het overlijden van de heer C. H. F. Duin, oud-voorzitter van ons bestuur. De Stichting Katholiek Onderwijs Texel Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat na liefde rijk verzorgd te zijn in het verpleeghuis „Texel", voorzien van de H. Sacramenten der zieken van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Luutse Johannes Haarsma (Luut) op de leeftijd van 60 jaar. F. R. Haarsma T. Haarsma-Witte S. M. Kuip-Haarsma C. N. Haarsma M. Haarsma-Scholten R. T. Haarsma T. M. Haarsma- van Heerwaarden N. J. Haarsma T. Haarsma-Celie A. A. Reij-Haarsma J. H. Haarsma G. Haarsma-Schulte Th. Haarsma H. Haarsma-Berntzen M. Besseling-Haarsma J. Besseling A. de Raat-Haarsma G. C. de Raat J. Haarsma C. A. Haarsma-Raaijmakers neven en nichten Texel, 4 oktober 1987, Verpleeghuis „Texel". Correspondentie-adres: Gasthuisstraat 48, 1791 GM Den Burg. De H. Eucharistieviering zal worden gehouden op donderdag 8 oktober om 14.00 uur in de pa rochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 okto ber van 19.00-20.00 uur in het verpleeghuis Texel en na de begrafenis in de Witte Burcht. Den Burg, Texel: Den Burg, Texel: Den Helder: De Waal, Texel: Amstelveen: De Waal, Texel: Delfzijl: Den Helder: San José, Californië: Amsterdam: Rhoon (ZH): Lieve Ome Wim, we zullen je missen. Jeanet, Monique, Natascha, Winda, Sacha, Isabel, winkelpersoneel Bakker Timmer Wij willen iedereen bedan ken, die ons 50-jaric, u 'we- lijk tot zo'n groot feeai heeft gemaakt. A. Moor T. N. Moor-Bruin Op 30 september heb ik mijn papa en mama ver blijd met mijn komst. Mijn naam is: Martine Wilhelmina Theodora M::n i- .u.na zijn. Meiert en Silvia de Ridder Warmoesstraat 57. Blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze Wim Herman Ridderinkhof Ria Horzelenberg 3 oktober 1987, Stolpweg 18, 1797 AV Den Hoorn - Texel Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje Peter Maarten, Dorothé, Esther en Arjan Koorn Texel, 5 oktober 1987, Nieuwlanderweg 41, 1793 ES De Waal. ledereen héél erg bedankt. Het was voor ons onvergetelijk. Biem en Ferrie Trap Texel, september 1987. Hierbij wil ik iedereen, me de namens mijn vrouw, be danken voor de vele atten ties en het bezoek, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ontvangen. D. Swartsenburg Hierbij wil ik allen, van wie ik geen afscheid heb kun nen nemen, van harte groeten. M. Koelewijn, ass. dr. Coutinho Hans. Veel succes ge wenst met het nieuwe ser vies. Het breukenbeultje. Te k. 1 gebr. stal- mestspreider, 3 ton. Prijs n.o.t.k. Tel. (02228) 289. Te koop eiken bankstel, zw./w., TV, teakhouten wandmeubel 1.55 breed, electr. petroleumlamp, ka merlamp (leder), keukenta fel en damesfiets. Wo. en do. tussen 14.00 en 18.00 uur. Warmoesstraat 72. Nette heer, 53 jaar, zoekt jonge vrouw. Eigen huis met mooi uitzicht. Tel. 5101. Poppenkast Koko's Droomreis. Woensdag middag om 15.00 uur in de bibliotheek. Opruiming bij Jeans- boetiek De Koog. 30, 40, 50% korting. Te koop Kreidler RMC. Tel. 2141. Heeft u oude leren jas sen? Astrid maakt er een nieuwe van, naar eigen ontwerp. Hoek We- verstr./Warmoesstr., tel. 5583. Te k.a. electr. boiler, 80 liter, gasgestookte CV- ketelTel. (02226) 414. Een pluim voor Cappa, groep 28. Wie heeft gevonden een zw. tas met regenpak en agenda. Verloren tussen O'end en Den Burg. Tel. (02220) 4162. Spijkerbroeken. Enor me kollektiel Vanaf f49,— tot f149,—. Rabbit Habit, Kogerstraat 2. Gratis schoonmaken en een nuttig kado, wan neer U tijdens onze Win- teraktie Uw auto laat tec- tyleren. Het erkende Tec- tyl ML station. Graaf Spuiterij, (02220) 2250 Nu weer volop handap pels en handperen. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Te k. rietmatten, 1.80 m. hoog. Tel. 5671. Loofhuttenfeest. Kamphuis ZdrHaffel 27, 9, 10, 11 okt. Welkoml Te koop 3 wasbakken (witte, blauwe en beige). Tel. (02225) 233. Jonge vrouw, ver pleegkundige, zoekt werk. Liefst op eigen ge bied, maar alternatieven zijn ook welkom. Brieven onder nr. 1034 aan bur. Tex. Crt. Colltruien (alle kleuren) v.a. 19.90. Mantje Mode. U loopt toch ook mee op 16 oktober? Meisje. 19 jaar, zoekt permanente woonruim te. Liefst omgeving Den Burg. Tel. (02220) 4533. Texelaars, „loop de stukken ervan af" op 16 oktober. Vernieuwen, repareren en winteropslag van caravan- en bootkus sens. De Bolder. (02220) 3141, Wezenland 1, Den Burg. Te koop Ford Taunus 16 GL, bouwjaar '79, LPG, APK jan. '88, sunroof, ste reo, trekhaak, t.e.a.b. Tel. 4418 Te k. gevraagd dames brommer. Tel. (02220) 3659. Unicef Sponsorwandel tocht - 16 oktober. Te koop caravan, type Sprite 5 m voortent f1800,-. Tel. (02220) 5359, tussen 18.00 - 22.00 uur. 24-jarig Texels meisje zoekt met spoed woon ruimte. Tel. 5520 (na 18.00 uur) Oude gereedschappen, brillen, kleding e.d. Scou ting Texel zamelt in op 17 oktober. Te koop aquarium, 80x40x40 cm, compleet met onderstel en lichtkap. Tel. 4504. Vanavond weer de 1e klaverjasavond in de Witte Burcht. Komt u ook? Het wordt weer gezellig. Aan vang 8 uur. Jonge vrouw zoekt per manente woonruimte in of nabij Den Burg. Reacties onder nr. 1033 aan bur. v.d. blad. Vernieuwen, repareren en winteropslag van caravan- en bootkus sens. De Bolder, (02220) 3141, Wezenland 1, Den Burg. Tijdelijke woonruimte gevraagd, zomerwoning o.i.d. voor 1 persoon. Tele fonische reacties op (02226) 413 of 593, uitslui tend overdag. Vragen naar Jan Willem de Vries. Te koop broeikas 7 bij 214. Tel. (02220) 3594. Woningruil gevraagd van nieuwbouw naar ou dere woning in Den Burg, (02220) 5169. Verhuisd van De Winstraat 31 naar Stuif weg 7. Ton en Dean, tel. (02223) 322. Tripper - Riffle - Nix - Trader - Levis - Basta Jeans. Mantje Mode. Poppenkast Koko's Droomreis. Woensdag middag om 15.00 uur in de bibliotheek. Opruiming bij Jeans- boetiek De Koog. 30, 40, 50% korting. Winterjacks, katoen en spijker, gevoerd lekker warm. Rabbit Habit, Ko gerstraat 2 Gev. 1 zw. en 1 zw./wit te kat 6 mnd. Dienen pension Ellen, tel. 3308 Nieuwe rits in broek of jas! Leeratelier Astrid voor al uw reparaties. Ook voor niet leren kleding. Hoek Weverstr./War moesstraat, tel. 5583. Te koop: z.g.a.n. boot trailer, 9.00 x 2.85 me ter. Tegen e.a.b. (02228) 791 of 617. Speciaal voor hotel, restaurant en café. De in gelijste plattegrond van Texel in groot formaat (75x 120 cm). Gun het uw gasten en het komt uzelf ten goede. Natuurlijk bij Kunsthandel Hans van der Klift. Hoe kan dat nou!? Trui en vanaf f49,—. Nou ja, toegegeven die van f89,— zijn ook wel mooier. Rab bit Habit, Kogerstraat 2. Zelf kleding maken is nu weer lonend I Witex biedt aan: 1. Kreuk pol./katoen in de kl. zwart en modisch groen, van 16,50 voor 12,95 p.m.; 2. Snow-washed Denim, van 18,50 voor 12,95 p.m.; 3. Effen flannels wol/pl., van 16,50 voor 14,95 p.m.; 4. Prachtige ruiten in wol/pl. van 18,50 voor 15,95 p.m.; 5. Grandioze wollen man telstoffen nü 25,— p.m. Al le aanbiedingen dubbel- breedl Tevens voordelige kleinvak en alle Burda- patronen voorradig. Let opl Bij aankoop van min. f25,— een gratis Burda kadol Tot ziens bij Witex!

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 3