Hardwerkend Texel werd niet beloond Gamma 2 sterkste in zaalvoetbaltopper Basketballcompetitie trekt veel toeschouwers Spannende onderlinge wedstrijden GVT Voetbaluitslagen Voetbalteam in het nieuw Verdiend gelijkspel voor Oosterend/Z Korte metten met ZDH Verrassende Hoornse winnares van boscross Tetakjeugd op weg naar kampioenschap Oosterend verloor thuis van MOC Kampioenen CKZ gehuldigd tijdens najaarsvergaderi n PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 10 NOVEMBER 5D. Texel 1 had zondag meer verdiend dan het 0-0 gelijkspel tegen Hollen- dia T, de koploper In de vierde klasse. Deels heeft Texel dat aan zichzelf te danken, omdat een aantal goede kansen slecht werden benut en deels was het de goede keeper van Hollandia T die Texel van een klei ne overwinning afhield. Vanaf de eerste minuut liet Hollandia T al zien waar men op uit was, nl. een gelijkspel. Vanuit een sterk verdedi gend concept met slechts twee spit sen liet men het initiatief aan Texel. Texel had voortdurend een veldover- wicht maar kon in die beginfase nau welijks gevaarlijk worden. Hollandia T hanteerde het „lange halen-systeem" waardoor de Texel-achterhoede steeds attent moest blijven. Het duurde tot tien minuten voor rust voordat Texel zijn eerste kans kreeg. Een verre ingooi werd door Klaas Dirk Koorn doorge- kopt naar Piet Monster, die met zijn rug naar het doel met een korte draai de bal goed inschoot. De keeper tikte de bal uit de hoek en de hoog opspringende bal werd door Martin Koorn te haastig ingekopt waardoor de keeper uit Tuitjenhorn zich gemakkelijk kon herstellen. Op slag van rust mocht Texel een corner nemen waaruit Wim van Veen tegen de paal kopte. Texel probeerde in de tweede helft de over winning te forceren. Vooral het mid denveld van Texel moest bergen werk verzetten om de linies sluitend te hou den. Paul van Exel bracht tien minuten na rust Piet Monster alleen voor de Hollandia T keeper maar Monster strandde. Ook trad de keeper goed op bij een schot van Van de Stap en een kopbal van Monster. Toch ging Texel ondanks het grote veldoverwicht nog bijna onderuit. Twee minuten voor tijd mocht Hollandia T op de rand van het strafschopgebied een vrije trap nemen. Jos Bruger krulde de bal tegen de lat en de terugspringende bal werd pre cies in de handen van Bart Heerschap gekopt. De afgelopen week vonden onder veel publieke belangstelling de jaarlijkse onderlinge wedstrijden van de Gymnastiek Vereniging Texel in de Beatrixzaal in Den Burg plaats. In totaal streden meer dan 170 jongens en meisjes om de Heerschap-bokaal en dongen 52 le den naar het verenigingskampioenschap. De wedstrijden hadden een vlot ver loop en ook de prestaties waren van goed gehalte. De uitslagen van de re creatieve groepen waren als volgt: Jongens 6-7 jaar 1 Dirk Jurgen Buijsman 35.3 pnt.; 2. Mike de Bruijn en Marcel Keijzer 35.2 pnt; 3. Pa trick Bakker 34.9 pnt. 8-9 jaar: 1. Dennis Bakker 36.3 pnt.; 2, Harm El- zinga 36.0 pnt.; 3. Sander Siemonsma 35.5 pnt. 10-11 jaar: 1. Maarten Elzinga 36.3 pnt.; 2. Den nis Schouwstra 36.2 pnt.; 3 Dennis Jaspers 34.8 pnt. Meisjes: 6 jaar: 1. Eliene Zijm 37.8 pnt.; 2. Marlon Witte 36.8 pnt.; 3 Sanne Vlaming 35.6 pnt. 7 jaar: 1. Madeion den Brok 36.2 pnt.; 2. Eva- lien Zijm 35.7 pnt.; 3. Annemieke Moor en Amy Verveer 35.4 pnt. 8 jaar; 1. Diana Bakker 37.7 pnt.; 2. Tamara Ou dendag 36.3 pnt.; 3 Mariska Witte 35.6 pnt. 9 jaar: 1, Maartje Duin 36.5 pnt.; 2. Ingrid Ie Roux 36.4 pnt.; 3. lete Rienks 36.3 pnt. 10 jaar: 1. Katrien Arendsen 37.6 pnt.; 2. Inge Zaterdag 7 november 1987: KNVB, afdeling Noordholland: Dindua-SVO/Z 1-1 Zaanse Boys-Cocksdorp 3-5 SVO/Z 2-BOL 2 2-3 Junioren: Zwaluwen A1-Texel A1 HCSC B2-Tex.Boys B1 SRC B2-Texel B1 Texel B2-JVC B3 SVAP B1-De Koog B1 Texel C2-JVC C1 Oosterend C1-Flevo C1 Tex.Boys C1-HRC C2 Texel C1-SRC C2 Pupillen: Texel Dl-Watervogels D1 SVO D1-Tex.Boys Dl Texel D2-ZDH D1 Tex.Boys E2-Tex.Boys E1 SVO El-De Koog E1 Texel E1-ZDH E1 Texel F2-De Koog F1 SVC F1-SVO F1 Tex.Boys F1-ZDH F1 Zondag 8 november 1987: KNVB, vierde klasse: Texel-Hollandia T 5-1 0-4 7-0 10-2 12-1 0-2 1-1 1-0 1-2 5-1 2-1 1-4 1-5 1-9 0-3 0-0 0-12 3-0 0-0 Siemonsma 36.4 pnt.; 3. Nelleke Knipscheer 35.9 pnt. 11 jaar: 1. Monique v.d. Broek 37.4 pnt.; 2. An neke Veltkamp 36.9 pnt.; 3. Leonie Dam 36.4 pnt. 12 jaar: 1. Marjet v.d. Werf 39.1 pnt.; 2. Louise Kortenhoeven 38.4 pnt.; 3. Mirjam Pansier 38.2 pnt. 13-14 jaar: 1. Marie Visser 38.2 pnt.; 2. Ingrid van de Wetering 38.0 pnt-, 3. Sandra Rouwen- horst 37.5 pnt. Vervolgens streden de nummers één en twee van deze groepen om de Heerschap-bokaal, het clubkampioen schap van de recreatieve groepen. Na een prima verlopen finale kon Katrien Arendsen met 36.9 punten deze bokaal in ontvangst nemen, terwijl Louise Kortenhoeve met 36.5 punten als tweede eindigde en Marjet van der Werf en Ingrid van de Wetering met 36.3 punten als derde. De aanmoedi gingsprijs 1987 ging dit jaar naar het aankomend talentje Eliene Zijm. Ook de Extra Traininsgroepen van GVT kwamen in actie, waarbij we naast een toename van het aantal deelnemers, tevens een vooruitgang in kwalitatieve zin konden bespeuren. Na een span nend wedstrijdverloop luiden de uitsla gen als volgt: Jongens E.T. C: 1. Jozef Smidt 39.65 pnt.; 2. Wilco Drijver 39.45 pnt.; 3. Björn Verduyn 38,75 pnt. B: 1. Rutger Zoetelief 42.90 pnt.; 2. Jasper Kei zer 42.45 pnt.; 3. Michiel Spitzer 38,90 pnt. A: 1. Mark Jan Mulder 48.15 pnt.; 2. Emiel Keij zer 36,7 pnt.; 3. Joost Brügemann 43.40 pnt. Meisjes E.T. C: 1. Marlies Koorn 29,90 pnt.; 2. Laura Witte 28,80 pnt.; 3. Yvonne Hin 28.40 pnt. B: 1. Liesbeth Brouwer 30.85 pnt.; 2. Monique de Ridder 30.25 pnt.; 3. Wendy Moor 28.50 pnt. A: 1. Martine Brügemann 30.95 pnt.; 2. Mariëlle Vonk 30.80 pnt.; 3. Esther Witte 30.60 pnt. Hierdoor werd Mark Jan Mulder voor de vierde maal in successie de vereni gingskampioen van GVT, waarvoor hij de nieuwe wisselbeker in ontvangst mocht nemen. Tweede werd Martine Brügemann en derde Liesbeth Brou wer. De wedstrijden werden beëindigd met een feestelijke prijsuitreiking waar bij tevens melding werd gemaakt dat het „nieuwe" lid Nico Stoter, welke buiten mededingen deelnam en een totaal van 49.3 punten behaalde de GVT kleuren verder zal verdedigen. In navolging van Oosterend 1, heeft nu ook Oosterend 2 een nieuw tenue. De shirtjes, broekjes en kousen werden beschikbaar gesteld door Ronald Vis ser van Het Cafeetje uit Oosterend. Op de foto tonen de mannen hun nieuwe pak. In een sportieve voetbalwedstrijd is Oosterend/Z er in geslaagd om In Enkhuizen tegen Dindua een punt te veroveren; 1-1. Na een slechte eerste helft kwam Oosterend In de tweede helft goed terug. Voor de Oosterenders scoorde Kees Bremer het enige doelpunt. Oosterend probeerde, zoals in de laatste paar wedstrijden, combinerend naar het Dindua-doel te komen. Dit was gauw over, wegens veel foutieve passes en weinig concentratie. Dindua kon in deze periode enkele malen ge vaarlijk dicht bij het Oosterend-doel komen via hun snelle spitsen. Toen er steeds meer druk kwam van Dindua en Oosterend er niet meer uitkwam, scoorde Dindua. Doordat de Oosterend-verdediging een meerder heid tegenover zich kreeg, werden zij uitgetikt, waardoor Dindua-speler Swiep vanaf de linkerkant vrij voor keeper Drijver verscheen; 1-0. Na deze tegenslag probeerde Oosterend het nog wel maar er zat geen overtuiging in bij de meeste spelers. Martin Land Het hooggenoteerde AGSV maakte zondag korte metten met ZDH. De Inzet van ZDH schoot duidelijk te kort in deze wedstrijd. Het forse verlies was dan ook beslist niet no dig geweest. Al na vijf minuten kreeg Hans Zijm een uitstekende scoringskans. De bal werd door een speler echter van de lijn gehaald. Na acht minuten spelen werd ZDH compleet verrast door een afstandsschot dat hard langs keeper Stolk suisde; 1-0. Het werd 2-0 in de 25e minuut toen op soortgelijke wijze de bal hard werd ingeschoten. De tweede helft liet ZDH wat meer zijn tanden zien. Er werd meer over de vleugels gespeeld maar de voorzetten kwamen niet goed aan. In de tiende minuut raakte de ZDH-verdediging in de problemen wat leidde tot een derde tegentreffer. In de twaalfde minuut viel ZDH massaal aan, maar een drie te gen één-situatie werd door ZDH niet uitgebuit. Even later stopte de AGSV- doelman een schot van debutant Rico Meertens. Een lange dribbel langs drie man van Ton Arnout rondde Meertens af met een fraai schot op doel, dat net kon worden gestopt. De uitvallen van AGSV bleven gevaarlijk en in de 34e minuut keurde de scheidsrechter een buitenspel-goal van de thuisploeg goed. Wilco Bakker, die een prima wedstrijd speelde, redde in de veer tigste minuut de eer voor ZDH door uit een hoekschop mooi in te koppen, zodat het 4-1 werd. KNVB. afdeling Noordholland: AGSV-ZDH 4-1 Oosterend-MOC 2-4 Oosthuizen-Tex.Boys 2-0 Texel 2-Helder 3 1-2 Tex.Boys 2-Watervogels 4 5-1 DTS 8-Texel 3 5-4 De Koog 2-BKC 5 3-0 Watervogels 5-Oosterend 2 1-1 BKC 6-Texel 4 0-7 Junioren: Tex.Boys A1-SVW A4 Dames: KGB-Oosterend Zeemacht-T ex. Boys Recreatievoetbal: De Koog-Texel Tex. Boys-Cocksdorp 7-4 4-2 0-1 0-0 6-0 Veel publiek maakte het afgelopen vrijdag gezellig druk op het toneel van de Bgm. de Koninghal, de sportzaal waar deze competitie wordt afgewerkt. In de eerste wedstrijd die het kreeg voorgeschoteld, tussen Vespertina en Pilaar 2, ging het er zeer serieus aan toe. Het tweede Pilaar-team, vaak zor gend voor een komische noot, liet zich nu van een andere zijde zien. Vesperti na moest uiteindelijk het onderspit del ven, ook enigszins veroorzaakt door het eigen spel. Bij het rondspelen van de bal werden de dames in het ge mengde team te vaak overgeslagen. Dit euvel wordt overigens bij meerdere teams gesignaleerd, aan de heren om hierin verandering te brengen.... Bovendien moest worden opgebokst tegen de nummer 14 van de Pilaar, die bleek te beschikken over een loepzui ver, en niet te verdedigen „turnaround jumps hot". Van de tweede wedstrijd heeft het pu bliek genoten. De veel kleinere spelers van The Jump gaven met hun snelle spel zó goed partij tegen het team Pi laar 1, dat het publiek weinig moeite had om partij te kiezezn. Elke score van The Jumps werd begeleid met veel applaus. De derde wedstrijd was eveneens leuk, GVT tegen Team 11. Team 11 kon niet op tegen het geweld van de tegenstander en ging ten on der. In de laatste wedstrijd leken zo nu en dan rugby-onderdelen verwerkt. De wedstrijd. Samen Een tegen Sport- shop Texel, werd uiteindelijk in het voordeel van laatstgenoemde beslist. Bij Samen Een ontbrak een belangrijke speler, een euvel dat werd opgelost door een crack van de tegenpartij te lenen.... Vrijdag wordt er niet gespeeld. Volgen de week wordt er weer fel gestreden om de overwinning. Aanvang 20.30 uur, de laatste wedstrijd is om 22.30 uur afgelopen. Uitslagen Vrijdag 6 november: Vespertina-Pilaar 2 12-24; Pilaar 1-The Jump 34-25; GVT-Team 11 28-14; Samen Een- Sportshop Texel 13-21. verscheen nog alleen voor de keeper maar schoot vanuit een moeilijke hoek net langs de verkeerde kant van de paal. In de tweede helft een heel an der beeld. Oosterend speelde veel agressiever na ongeveer een kwartier resulteerde dit in een verdiende gelijk maker. Rien Brouwer kreeg de bal op de rechterflank en ging een één-twee aan met Martin Land maar in plaats van de bal terug te spelen, draaide Land weg en gaf een goede voorzet welke met een zweefduik door Kees Bremer bij de tweede paal werd inge kopt; 1-1. Na dit doelpunt golfde het spel heen en weer waarbij keeper Drij ver enkele malen reddend moest optre den. In het laatste kwartier begon het slotoffensief van Dindua waarbij Oosterend toch nog één keer door het oog van de naald kroop. Bij een scrim mage voor het Oosterend-doel kon Jan Eelman de bal van de doellijn ha len, zodat de stand 1-1 bleef. Zondag hield de Atletiekvereniging Texel haar tweede boscross, bij mooi weer. Hierbij werd Miranda van Bavel uit Den Hoorn verrassend eerste bij de meisjes tot en met 12 jaar, voor Natas- ja en Nanda Koopman. Bij de heren fi nishte Theo Franchimon ruim als eerste voor Nico Kikkert en Leo Schil ling. De tijden zijn afwijkend van die van de eerste loop. Dat komt doordat de vorige keer het parcours niet geheel beschikbaar was en ingekort moest worden. Vanaf nu kunnen de tijden dus per loop vergeleken worden. De volgende loop wordt gehouden op 22 november. Uitslagen: Jongens t/m 12 jaar: 1. Rob Schraag 6.20 min., 2. Sjors Takes 6.37 min., 3. Martijn Schrama 6.50 min. Meisjes t/m 12 jaar: 1. Miranda van Bavel 6.27 min., 2. Natasja Koopman 6 34 min., 3. Nanda Koopman 6.53 min. Jongens 13 t/m 16 Jaar: 1. Jeroen Takes 18.59 min., 2. Dennis van Bavel 19.44 min., 3. Pieter C. Duin 19.45 min. Meisjes 13 t/m 16 jaar: 1. Ingrid van Lubek 18.54 min., 2. Nicole Bakker 19.56 min., 3. Debbie Mosk 22.23 min. Dames 4.2 km: 1. Janny Tijsen 23.14 min. Da mes 8,5 km: 1. Nel Bruining 38.54 min., 2. Ma rijke Stark 39.28 min., 3. Coby Bakelaar 39.41 min. Heren veteranen: 1. Dik Bakker 31.41 min., 2. Piet Bakelaar 3324 min., 3. Emile van Bavel 35.06 min. Heren: 1. Theo Franchimon 29.30 min., 2 Leo Schilling 32.20 min., 3. Nico Kikkert 32.29 min. Tafeltennisvereniging Tetak speelde zaterdag in Breezand tegen Be Fair. De junioren waren goed op dreef tegen het op de tweede plaats staande Be Fair 3. De senioren moesten tegen het sterke Be Fair 1 het onderspit delven. Fred Mosk begon bij de senioren en speelde zijn tegenstander geheel zoek door in de aanval te gaan. Hij won in twee sets. Martin Janssen begon zeer sterk. Hij wist de eerste set te winnen. De tweede en derde set kwam hij net te kort. Frans Room had het niet ge makkelijk en verloor zijn eerste partij. Het dubbel, gespeeld door Janssen en Mosk werd een spannende partij. De eerste set ging maar net verloren met 23—21. De tweede set werd knap met 15—21 gewonnen. In de derde set kwam Tetak al snel achter en dat werd niet meer bijgehaald. Zo verloren ze met 21—16 de derde set. Fred Mosk was ook zeer goed op dreef in zijn tweede partij die hij in twee sets won. Hierna was het bekeken en de overige partijen gingen allen in twee sets ver loren en werd het een 8—2 nederlaag voor Tetak. De junioren, die twee punten meer hadden dan Be Fair, waren gebrand op een overwinning want dan kwam het kampioenschap heel dichtbij. Bram Spitzer begon de eerste partij met 21 —13 setverlies, de tweede sets ging verloren met 21—19. Alex Bakker speelde tegen de sterke invaller John Boerman, maar won knap in twee sets. Invaller bij Tetak was de talent volle Nico Dapper. Hij won zijn eerste partij met 21—14 en 21—7. De volgen de twee partijen gingen verloren maar na de 3—2 achterstand was het alles Tetak wat de klok sloeg. Nico Dapper en Alex Bakker wonnen elk twee par tijen en ook Bram Spitzer won zijn laatste partij. Eindstand 3—7 in het voordeel van Tetak. De junioren kun nen zaterdag 14 november bij winst op DOV kampioen worden. Tetak speelt zaterdag in De Ferrever vanaf 14.30 uur tegen DOV uit Heer- hugowasard. Toeschouwers zijn van harte welkom. Ook als men zelf even wil spelen kan dat en kost niets. De topper in het Texelse zaalvoet- bal tussen Gamma 2 en De Krim werd gewonnen door de Texelse zaalvoetbaikampioen met 3-2. Alke- ma en Jelleboog speelden 2-2 ge lijk. Casino blijft leider in de hoofdklasse na de 5-2 winst op Meermarkt. Na de teleurstellende wedstrijd in de interregionale klasse B tussen Gamma en Swagerman, kwam de topper tus sen Gamma 2 en De Krim. Qua tech nisch niveau haalde deze Texelse top per het niet bij Gamma 1, qua kijkspel en spanning heeft het publiek dat was blijven zitten, gelijk gekregen. Gamma 2 tegen De Krim was een boeiend du el, dat qua scoreverloop spannend bleef. Gamma 2 startte voortvarend en kreeg in de eerste tien minuten door vlot combinatiespel de beste kansen. Gamma 2 beging na deze eerste goede fase de fout om te gaan „pingelen" wat De Krim de kans gaf om terug te komen in de wedstrijd. Dennis Vonk scoorde met een van richting veran derd afstandschot zelfs 1-0. Gamma moest tot kort voor de wissel wachten op de gelijkmaker, gescoord door Jan Hein Studulski, na een blunder van de De Krim-defensie. In de tweede helft kwam Gamma op voorsprong. Gert Pansier veroverde de bal op Frans Stark. De Krim claimde een overtre ding, maar de scheidsrechter oordeel de anders. Uit de ontstane situatie tik te Pansier de bal naar Van Veen die met een goede beweging Studulski bereikte, die wederom niet faalde. De Krim nam nu het initiatief over en dat kwam tot uitdrukking in twee harde schoten en een kans voor Hans Witte, maar alle drie de kansen werden gepa reerd door Charles Ipenburg. Doordat De Krim aanvallender speelde kreeg ook Gamma kansen. Zo schoot Koos Tjepkema op de lat nadat Ipenburg met een goede aanworp Martin Land had bereikt. Roberto Casciola maakte plotseling 2-2. Beide ploegen bleven op de volle winst spelen. Gamma 2 trok uiteindelijk toch wel verdiend door het betere spel aan het langste eind door een „gelukkige" goal van Wim van Veen. Oosterend is er in de thuis wedstrijd tegen MOC uit Midwoud niet in geslaagd een punt te vero veren. SVO nam vlak na het begin van de wedstrijd nog wel de lei ding maar nog voor rust stelde MOC orde op zaken. Na rust bouwden de bezoekers al vrij snel hun voorsprong uit. Halverwege de tweede helft kwamen de Oosteren ders toch nog dichterbij maar In de slotfase nam MOC definitief af stand. De leiding van de uitermate sportieve wedstrijd was in goede handen van scheidsrechter J. L. Goossens. Direct na het begin van de wedstrijd was sprake van een bijzonder „open" wedstrijd. Zowel SVO als MOC kozen voor aanvallend voetbal, wat meteen veel kansen voor de beide doelen ople verde. Oosterend zou als eerste ploeg één van de vele mogelijkheden benut ten. Een hoekschop werd onvoldoende onschadelijk gemaakt door de MOC- defensie en de in het veld terugstuite- rende bal werd vanaf de rand van het strafschopgebied keihard door Ooster- end-asnvoerde Jan de Vries in de uitlflle benedenhoek geschoten. Kop loper MOC reageerde vrijwel meteen. De bezoekers zochten het vaak in af standsschoten die echter meestal on zuiver waren. Bovendien stond SVO- doelman Robert Daalder sterk te kee pen, zodat de 1-0 voorsprong vrij lang kon worden vastgehouden. Ongeveer twintig minuten voor rust kwam MOC echter toch langszij al had de ploeg daarbij alle hulp van diezelfde Oosterend-doelman nodig. De SVO- goalie verkeek zich volkomen op een slappe inzet van Peter Bakker en de gelijkmaker was een feit. Een wat aan geslagen Oosterend-ploeg moest daar na zelfs nog toestaan dat MOC vlak voor rust nog aan de leiding zou ko men. De goed meegekomen linker ver dediger Piet Roskam verraste via een knappe solo de gehele Oosterend- defensie om vervolgens onhoudbaar te scoren. Na rust beslisten de bezoekers al vrij snel de wedstrijd. Uit een corner wist de volkomen vrijstaande J. Koomen op simpele wijze te scoren. Wonderwel ging SVO na deze vrij hopeloze achter stand opeens veel beter voetballen. MOC moest terug en de Midwouders slaagden er enkele keren met moeite in om een tegentreffer te voorkomen. Halverwege de tweede helft had Oosteren tóch succes. Na goed voor bereidend werk van de weer sterk spe lende Piet Koning, wist Ralph Koning zijn ploeg naar 2-3 te schieten. De wedstrijd leek weer alle kanten op te kunnen. Ongeveer een kwartier voor tijd maakte MOC een eind aan alle Oosterend-illusies. Uit een vrije trap op de rand van het strafschopgebied schobt Loek Cromodes zijn ploeg naar de definitieve winst. 311 'P' Alkema had na de wedstrijd tegei leboog ook over geluk niet te kla; Een 2-0 voorsprong gaf Jelleboog feite zomaar weg. Jelleboog kwaï voor door een goal van Hans Poli man. Deze voorsprong bleef staar vijf minuten voor tijd. Daarop bes Alkema een extra veldspeler in te ten. De eerste actie leverde balver op, waardoor Rieuwert Pol 2-0 kor maken. Direct na de aftrap schoo' ze Beintema onder het motto „wi niet waagt, wie niet wint" op het Jelleboog-doel en tot ieders verbs bracht hij Alkema terug in de wedstrijd. Kort voor tijd bracht de de speler Alkema nog op 2-2. Alk heeft nu de aansluiting verloren ns Casino en dat geldt ook voor Jelli boog. Oosterend verspeelde een 1 aan Rab met een 3-3 gelijkspel. A excuus kan Oosterend aanvoeren men zeer gehavend aan de wedsti begon. Oosterend heeft al vijf ver- Mespunten méér dan Casino en dj na acht wedstrijden rijkelijk veel. no, dat regelmatig won met 5-2 v Meermarkt, draait dit seizoen wee sterk en heeft alleen nog maar ve ren van Gamma 2, en dat op een gelukkige wijze. Het is altijd zo ds kampioenschappen worden gewot door de meest regelmatige ploege voor die titel komt Casino het me aanmerking. De tweestrijd Gammi 3' e 2-Casino zal ook dit seizoen weer geval zijn, waar nu Casino nu in i geval de beste papieren heeft. Cil won met 6-3 van Oosterend 2. Ee verdiende overwinning. Citroën worstelt zich met deze overwinnin s"-j de degradatiezóne. Zwaarder zijn problemen voor Mantje dat verloo met 5-4 van ZDH. Winst voor ZDI was nuttig maar ook de Hoornder blijven in de moeilijke zóne hangei )f Deze wi jj Gamma 1 speelt weer thuis. Ditmi voor de Noordholland beker. Tegei stander is het Volendamse Succes ex-prof Nico Runderkamp in de gr deren. Volendams zaalvoetbal staa kend om het aanvallende karakter het is in ieder geval te hopen dat wedstrijd meer spektakel zal biede 'e dan afgelopen vrijdag. ien Uitslagen: Hoofdklasse: De Krim-Gamma 2 2-3; Citr Oosterend 2 6-3; Mentje-ZDH 4-5; Oostera iftr Rab 3-3; Casino-Meermarkt 5-2; Jelleboo yOC Alkema 2-2; Eerste klasse:: Meermarkt 2 Muy 3-1; Jelleboog-Ver.Schildere 3-4; Oost 4-Casino 3 1-4; Casino 2-Gamma 4 3-4; IV ïnil klasse:; Meermarkt 3-Cesino 6 8-0; Nissan >n Gamma 5 1-2; Casino 5-De Krim 2 4-2; D» mes:; Nissan-Casino 3 1-3; De Krim 2-De 0-6; Junioren:: ZDH-Casino 3 1-4; Gamm Casino 3-7; Gamma 2-Texet 2 2-7; Texel 4-1 8-0; Casino 4-Texel 5 5-1; ZDH 2-Casino 4 Oosterend 4-Casino 5 2-3: De Krim 2-Texei 01 we et I o rtui ist ne' re' ok ien: voc Vc •de oor ker ïmi Ei 9' :uui en ner he dï ens jdoi me rki ier ree Programma: Woensdag 11 november: 16.45 u. Gamma 1-Casino 3 Ij) 17.25 u. ZDH-Texel 2 (j) 18.10 u. Casino 4-Casino 6 19.00 u. Casino 1-Nissan (d) 19.40 u. Casino 3-Gamma (d) 20.15 u. Gamma 6-De Koog 2 21.10 u. Texel-Rab 22.00 u. Meermarkt-Jelleboog Zaaldienst: Casino Donderdag 12 november: 17.00 u. Texel 9-Oosterend 3 (j) 17.30 u. De Krim 2-Texel 7 (j) 18.00 u. Oosterend 1-Casino 2 (j) 18.45 u. Nioz-Oosterend 4 19.35 u. Meermarkt 3-Texel 3 20.25 u. Nissan 2-Gempo 21.15 u. Rab 2-Tex.Lamsvlees 22.05 u. Casino 3-Albert Heijn Zaaldienst: Gamma Vrijdag 13 november: 16.45 u. Texel 3-Nissan (j) 17.30 u. Casino 1-Texel 1 (j) 18.20 u. Alkema-Citroön 19.15 u. Gamma-Succes 20.05 u. ZDH-De Krim 20.55 u. Casino-Mantje 21.45 u. Alkema 2-Jelleboog 2 22.35 u. Oosterend 1-Oosterend 2 Zaaldienst: Rab Maandag 16 novambar: 17.20 u. Texel 4-Casino 4 (j) 18.05 u. Gamma 5-De Koog Zaaldienst: Alkema Aan Herman Boks en Willam K wing werd vrijdagavond tljdeni najaarsvergadering van de Cock dorper kustzeilvereniging de e« prijs van het clubkampioenschi uitgereikt. Er was een aanmoei gingsprijs voor Corry Kuip als meest fanatieke stuurvrouw. Tijdens deze vergaderingen werden ook de overige prijzen van het clul kampioenschap uitgereikt. Alle mé die zich afgelopen jaar extra hebbt ingezet voor de verenigingen krege een fles wijn aangeboden, leder ja jj" wordt een pen beschikbaar gesteld y aan wie zich extra verdienstelijk he gemaakt. Dit jaar waren het er tvn en wel voor Art en Leo Saai. Zij I* ieder jaar met hun zware materiaal verenigingskeet van het strand en mag op hun erf worden opgeslage Er werd niet verder ingegaan op <4 sabotage- en diefstaltoestanden vj afgelopen maanden. Wel is een co missie ingesteld voor een nieuwe Half januari wil CKZ samen met ki zeilvereniging Westerslag een avon «r\ organiseren voor alle watersporten Texel met als sprekers Huub Lamb: over zeiltrim en wedstrijdtactiek er win Lodder over wedstrijdregelen!' ten. kso in r ise el' Fsc ite lell iet ksi na ico hi d£ ipti i e m n Ci ige rva lin m vo< ier]: iei f. ezi en kt it< M; in

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 8