lommissie-meerderheid oor kermis in De Koog ACEND4 „Vervoer Strijbosschool tot 1989 subsidiëren" iColtof ERVOLG VAN PAG. 2 ig Vergadering over Koninginnedag '88 Alcoholcontrole Voorlichtingsavond Mestwetgeving Lichtwedstrijd Looptrainingen Nieuwe optredens muziekleerlingen Besmeurd „BeST" ten onrechte weer gepasseerd? Sluiting zonder verzet verlopen Boerenkoolrit had ongelukkige afloop Najaarsverkoop Welfare Begrotingsvergadering Texelse Boys hield schade beperkt Standpunt Texels Belang: ER SDAG 17 NOVEMBER 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 6 ziet er naar uit dat de kermis gend jaar in De Koog zal wor- gehouden. Een meerderheid de raadscommissie voor wel- sbeleid sprak zich donderdaga- d uit voor het experiment om eens een jaartje in De Koog te beren, nu de Groeneplaats in Burg na de herinrichting als itie niet meer in aanmerking nt. meningen zijn echter nog verdeeld, rnamelijk vanwege het operhare -probleem zijn twee college-leden mstander van een kermis in De g. De overige twee (onder wie :ijn-wethouder Piet Zegers) willen verplaatsing wel eens een jaartje rien. Invaller-commissielid Gerbrand :er zei dat de Texels Belang-fractie Koog afwijst. Nel Eelman-van 't zei aarzelend vóór een experiment fjn en wil nog overleg plegen met CDA-fractiegenoten. Ook Peter rer (PSP) was niet van harte vóór. kermis op de eerste plaats voor èxelse bevolking en is voor de toe- n niet zo interessant, daarom twij- onelc aan De Koog", zei hij. Het expe- erei nt wil hij evenwel aangaan, itgi s Roeper (PvdA) en Erna Eelman- igre der Kooi (WD) konden met een reir iriment instemmen, temeer daar er nes nu fis andere geschikte lokaties elders iet eiland zijn gevonden en de ker- dus anders geheel niet zou plaats- lelie Bn. blijl er noemde De Koog hoogst on- t éj kkig", in verband met de onrust ir 's zomers (de tijd dat de kermis It gehouden) reeds heerst. Boven- vroeg hij zich af: „Willen we nog in hÉtermis eigenlijk? Kermis is hier al iscl geen dorpsfeest meer, zoals vroe- lang iet geval was en tegenwoordig lijmt zo is in al die kleine Noordhol- ie dorpjes. Ik krijg het gevoel dat ■one iet meer voor het geld doen. dan rein de bevolking." irdig meen werd beaamd dat de lotst iis-traditie op Texel afwijkt van el- jsvo it h voor de centrale verwarming. Bij irichting van de huizen en het on- ovd worden ook Texelse bedrijven ichakeld. Daarbij wordt naar stan- lisatie gestreefd, wat makkelijk en lisch is bij reparatie en vervanging, er en verhuur van de huizen is lrel11 dig in handen van de EMK, die Jnn! dig op zijn beurt WV, Duitse reis- au's e.d. kan inschakelen. De ver- iten daarvan komen ten goede e' de verdere ontwikkeling van de i) kz 3|e voo zieningen van De Krim. oet een kap over het zwembad en er zijn aanvullende overdek- et P iorzieningen nodig op het gebied ïtness, horeca, sauna, tennis en betreft de in eerste instantie de provincie afgewezen golf- lijkt de deur weer op een kier aan. Er is nu een aangepast ngediend waarbij een veel ir stuk agrarisch gebied (20 ha inland) is betrokken. Volgens naar zal bij de uitvoering van plan meer natuurgebied ont- n dan er ooit in deze omgeving iweest wat hopelijk de rstand bij Gedeputeerde Staten og zal wegnemem. aken ;t r een straal n vat zijn tot at te des inge Dor tege iede ipstei iep in de ergun it lillen lorno j mei Zilverberk belangrijk ook, het beheer van alows is voor de EMK een neven- teit. Intussen gaat het met het ei- ledrijf ook prima. Ondanks de e ve« le. zom r gaf de camping om ging te zien. Twee weken gele- loot de EMK zich aan bij de ke- Zilverberkparken", een samenwer- verband van vijf "betere" recrea- 'ken die zich richten op dezelfde roep en fraai zijn gelegen. Met ud van de eigen onafhankelijkheid gezamenlijk promotie gemaakt andere in de vorm van een folder. Verder wordt know-how jvisseld, wordt aan pereoneelstrai- rTsta 'ec'aan en worden bepaalde za- ezamenlijk ingekocht. Op de camping zullen verdere verbete- Hare worclen aangebracht. Het del e ^ee' van ^et terrein (destijds be- beJ. als de gemeentelijke tien hectare) eer aan renovatie toe, waarbij de plaatsen groter worden. Er komt sanitair, er komen meer electrici- ansluitingen en op het hele Krim- zal een video-net worden aan- waarop ook de bugalows van rede' !n,ie Texe' en vil|apark Texel zul- •P'den aangesloten. Via dat net n in de caravans en huizen ilms worden vertoond, maar ook ^programma's, eigen opnamen btstreekse beelden. Zo wordt het 'beeld mogelijk dat de aan de 'erbonden recreatieleiders zich beeldbuis tot de gasten wenden vertellen wat er die dag of de ornofjde dag op het terrein is te ster, I, ders, maar zowel de wethouder als en kele raadsleden zeiden blij te zijn dat de kermis hier niet in een massaal zuipfeest ontaardt. Nel Eelman noemde het experiment een „veilig besluit" en bovendien vindt zij een verschuiving naar de tweede week van juli (na de Helderse kermis) een goede zaak. Zij betreurt het dat de Koger bevolking zo weinig enquêtefor mulieren had ingevuld, ondanks dat de dorpscommissie daar alles aan heeft gedaan. Als alternatief voerde ze nog de speelweide aan de Emmalaan in Den Burg aan. Chef culturele zaken Praamstra antwoordde dat in dat geval de weide zal moeten worden bestraat. Desgevraagd zei wethouder Zegers dat alle mogelijke lokaties (w.o. alle par keerterreinen) in Den Burg zijn bestu deerd en dat aan de organisatie van kermisexploitanten ook de haven van Oudeschild (zoals Erna Eelman opper de) was voorgesteld. Oudeschild ont beert traditie en dan is er geen exploi tant te porren, aldus had de gemeente als bezwaar te horen gekregen. De Koog heeft evenmin traditie, maar door de zomerdrukte is daar wel een redelijke inschrijving te verwachten, al moet de kwaliteit van de attracties worden afgewacht. Peepshow Een voorstel van Bakker om de kermis toch op de Groeneplaats te houden maar dan gedeeltelijk in het park, stuitte op weerstand van Praamstra. „Ten eerste is het park na de herin- Om Koninginnedag 1988 weer net zo goed te laten slagen als afgelopen keer, wordt woensdagavond om 20.00 uur in De Schakel te Den Burg een vergadering gehouden voor mensen die zich bij de organisatie betrokken voelen of willen voelen. Gert Pansier en Dik Haker hebben het druk met hun actieve verenigingsleven en willen hun plaatsen in de Koninginnedag organisatie graag overdragen aan anderen. De politie heeft zaterdagnacht een grootscheepse controle gehouden op het gebruik van alcohol in het verkeer. Van de zeventig haltgehouden wegge bruikers, bleek er slechts één teveel genuttigd te hebben en kreeg een rij verbod van acht uur opgelegd. Het merendeel van de gecontroleerde auto mobilisten bleek geen druppel te heb ben gedronken. De controle werd uit gevoerd op diverse plaatsen op het ei land met twee surveillancewagens. Het Ministerie van Landbouw en Vis serij verzorgt donderdagavond in hotel De Pelikaan een voorlichtingsavond over de Mestwetgeving. Medewerkers van het Akkerbouwconsulentschap te Lelystad zullen ingaan op de waarde van organische mest en een uiteenzet ting geven over de mestwet. Vragen kunnen worden gesteld over mogelijke onduidelijkheden in de groene informa tiefolder die iedere veehouder/akker bouwer in het voorjaar van 1987 heeft ontvangen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. richting dit jaar teveel groen en te wei nig plein. En ten tweede gaat het deel van de kermis dat achter de gebouwen schuilgaat, voor het publiek verloren. Dan moet je ze er zowat met peep shows naar toe lokken..." Bakker informeerde verder naar (ge luidshinder voor de omliggende cam pings, indien de kermis aan de Groe neplaats wordt gesitueerd. Uit gesprekken die de gemeente heeft ge voerd is gebleken dat men inderdaad opziet tegen de verwachte hinder, maar dat de kermis anderzijds als een attractie voor de gasten wordt be schouwd. Onder de gestelde voor waarden m.b.t. de ordehandhaving is men bereid om het experiment aan te gaan. PvdA'er Roeper sprak de hoop uit dat De Koog een traditie zal worden, maar mocht het experiment mislukken dan is er wat de PvdA betreft geen weg terug naar Den Burg. De weer in perfecte staat verkerende verlichtingsinstallatie van S.V. Texel maakt het mogelijk dat donderdaga vond a.s. een wedstrijd wordt gespeeld Texel 1-De Koog. Aanvang 19.00 uur. De A.V. Texel wil de looptrainingen hervatten. Omdat Gerard Muts, één van de trainers, elke woensdagavond aanwezig is om training te geven aan de leden van de atletiekvereniging, heeft het bestuur hem voorgesteld ook de lange afstandslopers te willen trai nen, waartoe hij gaarne bereid is. Hij zal tijdens de training de lopers advie zen geven over warming-up, interval, loopstijl en eventueel een trainingsche ma opstellen. Het is vaak nuttig om met meerdere lopers bijeen te zijn en te trainen. Je kunt ervaringen uitwis selen, elkaar motiveren en helpen de snelheid te verhogen. Hoe precies de trainingen worden ingevuld hangt af van de deelnemers. Wie nog aarzelt, kan eerst een keer komen kijken of zo maar meedoen. De trainingen zijn van 19.00 uur tot ongeveer 20.00 uur op het Tex. Boys terrein, waar ook kleed kamers en douches aanwezig zijn. Er wordt gestart op 18 november. Morgenavond houdt de Texelse muziek- en dansschool in de voor speelruimte van d'Ouwe ULO een voorepeeluur. Het programma vermeldt optredens van orgel, viool, slagwerk, saxofoon, gitaar en dwarsfluitleerlin gen, alsmede leerlingen op koperen blaasinstrumenten. De aanvang is om 19.30 uur. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Bij de Texelse politie zijn een aantal klachten binnengekomen over besmeurde wegen, nadat er met land- bouwverkeer (bietenrijden) van gebruik is gemaakt. De politie verzoekt de ver oorzakers de wegen zelf weer schoon te maken. Overigens is de politie van mening dat dit al redelijk goed ge beurt. Hans Zijm van Beveiligingsservice Texel ligt opnieuw in de clinch met de gemeente, deze keer omdat hij niet in de gelegenheid is gesteld offerte te doen voor de brand- en inbraakbeveiliging waarmee de Oudheidskamer wordt uitgerust. Hij wil van de gemeente alsnog een programma van eisen ontvangen op basis waarvan hij (opnieuw) offerte kan doen. In een protestbrief aan de raadscommissie voor financieel, eco nomisch en technisch beleid (die don derdagavond a.s. vergadert) vertelt Zijm dat hij, ondanks dat de gemeente daarom niet vroeg, in mei 1986 ook prijsopgaaf heeft gedaan voor het brand- en inbraakalarm van de Oud heidskamer, nadat hij bij toeval had vernomen dat dit er moest komen. De raadsleden Poster en Bakker deden na dien navraag en wethouder Barendregt zou toen hebben gezegd dat de brand beveiliging nog niet aan de orde was maar dat ook Zijm erbij zou worden betrokken als het zover was. Ziim was boos geworden toen hij vorige week in de Texelse Courant las dat de zaak al praktisch in kannen en kruiken was: B en W stellen voor f28.700,— uit te trekken voor een brand- en inbraakbe veiliging die door IBS (laagste inschrij ver) zou moeten worden aangelegd. Zijm heeft echter ingeschreven voor een enorm veel lager bedrag maar had nooit meer iets vernomen. In de afge lopen raadsvergadering deelde wethou der Barendregt desgevraagd mee dat het bedrijf Best de beveiliging niet zal leveren omdat hij niet voldoet aan de eisen die de gemeente stelt. Gewend „Hoewel ik gewend begin te raken aan vreemde uitspraken van de ge meente, vind ik deze uitspraak niet ge past en niet begrijpelijk", aldus Zijm die nu opheldering wil hebben. Hij wil weten of de gemeente vindt dat hij en zijn bedrijf niet aan algemene eisen voor beveiligingsbedrijven voldoet (en legt uit dat dit wel degelijk het geval is) of dat Barendregt bedoelde dat de door Zijm te leveren installatie niet vol doet aan de eisen (en legt uit dat ok hier het probleem niet echt kan zitten). Het zou kunnen, zo veronderstelt hij vervolgens, dat de prijsopgaaf van Zijm niet is gebaseerd op een pro gramma van eisen, maar dat heeft de gemeente nooit gegeven en het zich daarnaar richten zou alsnog kunnen. In het voorstel dat donderdag in de commissie wordt besproken laat het college weten wel te hebben overwo gen „andere" Texelse beveiligingsbe drijven in de gelegenheid te stellen of ferte te doen, maar dat werd ongepast gevonden omdat de eerder ingewon nen offertes in openbaarheid zijn be handeld zodat een nieuwe gegadigde er makkelijk onder kan gaan zitten. Twintig minuten. Deze tijd hadden medewerkers van gemeentewerken en de afdeling milieu donderdag middag nodig om met een hek werk het terrein van het transport bedrijf A.P.C. Koopman aan de Achtertune af te sluiten. De hek ken alsmede de bijbehorende schuur werden afgegrendeld en verzegeld. Politie was niet aanwe zig. Dat hoefde ook niet: de fami lie Koopman had beloofd zich niet tegen de afsluiting te zullen verzet ten en dat gebeurde dan ook niet. De gemeentemensen sloten een intus sen geheel ontruimd bedrijf af. Op het plein tussen woonhuis en schuur van de familie Koopman was geen vracht wagen of oplegger meer te bekennen. Deze waren allemaal verplaatst naar Twee deelnemers aan de „Boeren koolrit", de traditionele rondrit met aangespannen paarden voor leden van de Texelse paardensportvereni gingen, werden zondag gewond toen hun paard losbrak en het rij tuig kantelde. De bestuurder. Rein Eelman uit het Meiertebos, moest met verwondingen aan zijn rug in het Gemini-ziekenhuis worden op genomen. terwijl zijn mede- opzittende Kees Hin na behande ling aan zijn gekwetste schouder huiswaarts mocht keren. Het ongeval vond rond half twee plaats op de Californiëweg. Door een nog onduidelijke oorzaak brak plotse ling een teugel doormidden, waarna het paard de vrije ruimte koos. De stuurloze combinatie botste op de voorganger en kantelde. Ook de wagen van de voorganger (een Tilbury met kap) kantelde en raakte beschadigd. Geen der opzittenden raakte gewond. Ook de drie overige passagiers van het eerste rijtuig bleven ongedeerd. Bij de botsing kreeg ook het paard van de eerste wagen de kans om los te breken. Beide dieren konen verderop in De Dennen tot stilstand worden gebracht. Ze hadden zich allebei niet verwond. De Welfare-afdeling van het Rode Kruis houdt op donderdag morgens van 9.00 tot 12.00 uur een najaarever koop in het Rode Kruisgebouw aan de Jonkerstraat. Er worden o.a. Noorse sokken in alle maten, gebreide kinder kleding en geborduurde tafelkleden verkocht. De artikelen zijn gemaakt door deelnemers van de Welfare organisatie. Door deze verkopingen kunnen de deelnemers weer van nieuw materiaal worden voorzien. De agenda van de begrotingsvergade ring van hedenavond luidt: 1. Opening 2. Bepaling volgorde stemming. 3. Ingekomen stukken. 4. Beantwoording vragen uit de sa mengestelde commissievergadering. 5. Gelegenheid tot het houden van al gemene beschouwingen over de ontwerp-begroting c.a. 1988 van de gemeente Texel. 6. Sluiting. Tegen een oppermachtig WMC, waar van Texelse Boys op Texel nog met 2-1 had gewonnen, heeft de Boys dankzij uitstekend keeperswerk van Kees Kooy de „nul" lang vast kunnen houden. Halverwege de tweede helft echter werd de bal, na een botsing van Ja cob van Heerwaarden met de WMC- spits, op de stip gelegd. Tegen de goed genomen strafschop had keeper Kooy geen verweer en wist WMC ein delijk de verdiende voorsprong te ne men. Texelse Boys wist hier niet veel tegenover te stellen maar gaf ook wei nig kansen weg, zodat de 1-0 stand tot het einde gehandhaafd bleef. Niek Dros in Harkebuurt, zodat welis waar het terrein werd afgesloten maar het bedrijf kon doorgaan. Deze tijdelij ke oplossing is evenmin in over eenstemming met de hinderwet en bo vendien strijdig met het bestem mingsplan, maar de gemeente wil deze situatie gedogen. Koopman zal binnen kort vooretellen doen voor een defini tieve lokatie. De door de gemeente voorgestelde lokatie op het industrie gebied aan de Slotskolk blijft onaan vaardbaar, aldus mevrouw Koopman. Ook de schuur was geheel ontruimd, de aldaar opgeslagen materialen waren snel naar elders overgebracht zodat het bedrijf er evengoed over kan blij ven beschikken. „De schuur is nu dus niet meer hinderwetplichtig, dus dan hoeft ie ook niet te worden afgeslo ten", concludeerde mevrouw Koopman donderdagmiddag. Bij navraag op het raadhuis bleek dat dat theoretisch on duidelijk is. „Maar de familie Koopman heeft gezegd dat men het bevel tot sluiting niet vrijwillig zal naleven, dus heeft de gemeente uiteindelijk zelf de sluiting moeten effectueren", aldus Jo ke Goedhart van de afdeling milieu. Op 1 november was de schoreingster- mijn afgelopen en had het bedrijf aan de Achtertune moeten gesloten zijn. Bij gemeentelijke controle op 2 novem ber bleek echter dat daar geen sprake van was. Vervolgens werd Koopman schriftelijk op de hoogte gesteld dat de gemeente het bedrijf donderdag middag zou komen sluiten. Dinsdag 17 november Om 19.00 uur worden in de raadszaal de algemene beschouwingen gehou den als begin van de begrotingsbehan deling. De werkgroep dialect van de Histori sche Vereniging heeft in dorpshuis d'Ouwe ULO een bijeenkomst, ook toegankelijk voor geïnteresseerde niet- leden; 20.00 uur. In „De Pelikaan" heeft de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, afdeling Texel een algemene ledenvergadering, gevolgd door een causerie van de heer V.d. Berg van de Stichting Vrije Re creatie over „Kamperen bij de boer". De vergadering begint om 20.00 uur en is alleen toegankelijk voor leden. De causerie is ook voor andere be langstellenden bestemd en begint om 21.30 uur. Woensdag 18 november De federatie van Doopsgezinde zuster- kringen heeft in de kerk een bijeen komst; 20.00 uur. In het gebouw naast de Hervormde kerk in De Cocksdorp wordt vanaf 14.30 uur bazaar gehouden met hand- werkverkoping van de Hervormde vrouwenvereniging De Kaarsvlam; om 20.00 uur bingo. OM 19.30 uur wordt in de raadszaal de begrotingsbehandeling voortgezet. In De Schakel wordt om 20.00 uur vergaderd over Koninginnedag 1988. Om 19.30 uur begint in de muziek school het voorspeeluur. Donderdag 19 november Van 9.00 tot 12.00 uur wordt in het Rode Kruis-gebouw aan de Jon kerstraat de najaarsverkoping van de Welfaregroep gehouden. In De Schakel wordt van 20.00 tot 22.00 uur de jurycureus van GVT gegeven. In Het Eierlandsche Huis is van 17.00 tot 19.00 uur de afscheidsreceptie van schoolhoofd G. Monen. In „De Pelikaan" worddt om 20.00 uur een voorlichtingsavond over de mest wetgeving gehouden. Het vervoer van leerlingen naar de J.P. Strijbosschool in Midden- Eierland moet tot 1 januari 1989 door de gemeente volledig worden gesubsidieerd. Dat verklaarde Ger brand Poster (Texels Belang) don derdagavond tijdens de vergade ring van de raadscommissie voor welzijnsbeleid. Dit fractiestandpunt wijkt daarmee af van het B en W- voorstel om de bestaande regeling per 1 augustus (dus tot het volgen de schooljaar) stop te zetten. Wethouder Zegers vindt het prakti scher om de regeling parallel te laten lopen met het schooljaar, maar Poster was niet te overtuigen. „We willen fi nanciële ruimte geven voor het hele begrotingsjaar 1988. Volgende week bij de begrotingsvergadering zullen we de dekking daarvoor aangeven, daar hoeft u zich niet bezorgd over te maken, voorzitter!" verzekerde Poster. Na de datum van 1 januari 1989 moet een andere oplossing voor het brengen en halen van de meerderheid van de leerlingen zijn gevonden, aldus Poster. Ook dan blijft het Texels Belang geld waard om het leerlingenvervoer te handhaven en daarmee de school van het voortbestaan te verzekeren, al kon het raadslid niet garanderen dat de subsidie dan even hoog zou zijn als nu het geval is. Ook andere commissieleden zijn deze mening toegedaan, maar zij delen het standpunt van het college om de rege ling per 1 augustus te stoppen. Bij de vergadering was een delegatie van de Strijbosschool aanwezig, van wie mevrouw D. Adema-Weijdt, secre taresse van de ouderraad, het woord voerde. Zij legde uit dat stopzetten van het leerlingenvervoer de nekslag voor de school zou betekenen. Een belang rijke overweging om hun kind toch „in de buurt" op school te doen, valt dan weg. Per openbaar vervoer is de school niet te bereiken, en dan is het makkelijker om te kiezen voor bijvoor beeld een school in Oosterend, De Cocksdorp of zelfs Den Burg. „Dan wordt Midden-Eierland een raar klein schooltje, waar je met de bus niet kunt komen", aldus mevrouw Adema. Grote afstanden fietsen, langs de gevaarlijke Postweg en door onbe schut gebied, noemt zij bezwaarlijk. Om de kinderen met eigen auto's op te halen is vanwege de grote afstan den duur en moeilijk uitvoerbaar. Bo vendien zijn weinig auto's beschikbaar. Een argument waarvoor de commissie leden zich niet ongevoelig toonden, was dat aantasting van de school haast automatisch ook aantasting van de gemeenschap zal betekenen. Om na 1 augustus helemaal niets meer bij te dragen, ging de meerderheid van de commissie daarom te ver. Mevrouw Adema verklaarde dat andere vervoersmogelijkheden worden onder zocht, maar dat de oplossingen tot dusver te duur waren om geheel zelf te bekostigen. Zij wil daarom graag ze kerheid krijgen of er geld beschikbaar komt na 1 augustus. Brandbeveiliging De commissieleden Poster, Bakker (PSP) en Roeper (PvdA) deden een beroep op het college om beveiligings bedrijf Best van Hans Zijm alsnog in de gelegenheid te stellen een offerte uit te brengen voor een brand- en in braakinstallatie voor de Oudheidkamer. In de laatste raadsvergadering had wethouder Barendregt gezegd dat het aanbod van Best niet voldeed aan de gestelde eisen. De commissieleden wisten echter te melden dat Zijm zijn offerte had gedaan zonder op de hoogte te zijn van de exacte eisen (een aanvullend eisenpakket was Best niet toegezonden). De gemeente had toen al twee bedrijven, Lips uit Dor drecht en IBS uit Den Burg, verzocht een offerte te verzorgen. Zijm kreeg dat toevallig te horen en maakte gauw een eigen voorstel. Zijn totaalbedrag lag aanzienlijk lager dan die van beide andere beveiligingsbedrijven: flO.000,— tegen f24.500,— „De eerdere openbare behandeling van de offertes maakte het echter wel zeer eenvoudig voor een derde bedrijf om een lagere offerte te verzorgen", oordeelden B en W en kozen voor IBS. Vanuit de raad wordt nu dus getracht het college op andere gedachten te brengen. Peter Bakker: „Het eisenpak ket moet ook aan Best wonden toege zonden. Anders krijgt dit bedrijfje nooit de gelegenheid om op onze markt te komen." Hans Roeper constateerde dat Zijm aan dezelfde kwaliteitseisen moet vol doen en van dezelfde apparatuur ge bruik maakt en dat dus moet worden geconcludeerd dat hij duidelijk goedko per werkt. Aangezien het ook om een financiële keuze gaat, mag Best best nog in aanmerking komen, aldus Roe per. Hij en Bakker gaan evengoed wel akkoord met een investeringskrediet van f28.700,—, in tegenstelling tot Poster. „Als je weet dat een andere offerte veel goedkoper is, dan is dat geld wegsmijten." In de vergadering van de raadscom missie voor financieel, economisch en technisch beleid deze week, zal hier over verder worden gediscussieerd.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 5