i rs aalvoetballers Alkema pnieuw ten onder osterend/Z laat jnten liggen Koopman wint veldrit in Dennen Tabakshop Centrum rook overwinning Hoge score voor echtpaar Spaans Geslaagd Aanmelding nieuwe basketballteams Verrassende show van gespierde Texelaars Winst en verlies badmintonners Exploitatietekort zwembad conform begroting Voetbaluitslagen GVT jongens tweede bij kampioenschap 'i 17 NOVEMBER 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 9 ema heeft opnieuw punten ver- eld. Tegen Citroën kwam men verder dan een 3-1 nederlaag, lino won sterk spelend van ntje met 7-2. De Krim had dui- ijk meer moeite met ZDH, on- nks de 5-0 winst. Oosterend en leboog wonnen respectievelijk Oosterend 2 en Meermarkt. gelijke kandidaat voor de titel. Veel- ivende ploeg. Enige superlatieven in het begin van het seizoen aan sma werden toegeschreven. Hele- il onwaar waren deze uitlatingen Maar de oplettende toeschouwer al aan het begin van het seizoen men zien dat Alkema niet zo hoog reiken. Daarvoor mist de ploeg het rwicht. In de eerste ontmoeting een beetje tegenstander verloor al een punt. Deze tendens werd ndeweg het seizoen steeds herken- rder. Ook tegen Citroën, dat toch In geweldige ploeg is, maar ver- id de zege binnensleepte. Een be- irijke winst voor Citroën, dat uit de eiste regionen opklimt. Alkema ikte door deze verliespartij een dui- ïg van de derde naar de zesde its. Ook al omdat alle concurrenten 5terend/Z heeft zaterdag tever- ifs geprobeerd om één van de rlopers. DZS, een punt af te iepen. In een toch wel rare dstrijd kwam Oosterend twee al op voorsprong maar verloor in de laatste minuten door een ite fout in de Oosterend- ediging. 3-4. Voor Oosterend orden Rien Brouwer, Jan Eel- n en Piet Koopman. terend had een moeilijke start, rdoor DZS enkele malen dicht bij Oosterend-doel kon komen. Na er een kwartier spelen kreeg een vrije trap op de rand van het r fschopgebied die werd afgeschoven de Prins, aangeraakt kreeg de bal ilka eel effect dat hij bij contact met de ld een heel andere kant op ging irdoor keeper Drijver kansloos was: Na deze tegenvaller begon Ooste- il beter te voetballen. Laatste man l v/d Brink schoof op waardoor idert Eelman laatste man werd. J rdoor kreeg Oosterend meer grip TlH het middenveld. Vooral over de iterkant werd goed gecombineerd at er doelrijpe kansen ontstonden, goede voorzetten werden gemist, ir ongeveer halverwege de eerste t kwam Oosterend toch gelijk, tin Land kon vanaf ongeveer twin- neter op doel schieten en doordat reeper de bal los liet kreeg Wim nan de kans om te scoren. Deze [JJ aot op de keeper waarna de bal ®r de voeten van Rien Brouwer im en deze schoot de bal in een I doel: 1-1. Vrijwel meteen daarna im Oosterend op een voorsprong, tin Land kon vanaf de achterlijn strakke voorzet geven waarna Jan aan de bal in het doel schoot: 2-1. dit doelpunt bleef Oosterend door- ai, maar doordat de gecreëerde en niet werden benut bleef het bij Totdat DZS kon doorbreken over echterkant. Enkele Oosterend ver gers werden uitgespeeld en er i vanaf de achterlijn strak voorge- waarna DZS speler v/d Ven, tussen Oosterenders staand, de bal kon :ken; 2-2. Dit was tevens de stand. Spelletje e tweede helft begon Oosterend 1. Meteen de eerste aanval was al raak. Een voorzet van Martin vanaf de rechterkant ging via de van invaller Piet Koopman in de ven: 3-2. terend bleef ook na dit doelpunt elfde spelletje spelen, waardoor er en op 4-2 waren. Maar naarmate vedstrijd vorderde kreeg DZS meer P op de wedstrijd Halverwege de 'de helft maakte DZS dan ook ge- a een kopbal van invaller Doedse. kopbal verdween over keeper er net onder de lat in het doel: DZS begon te geloven in een winning. Het kreeg meerdere kan- die toch goed werden verwerkt de Oosterend-verdediging. Maar minuten voor tijd was het dan tover. Een hoog ingebrachte vrije van DZS werd opgevangen door 'dert Eelman. Deze speelde de bal ig terug op keeper Drijver maar 'werd onderschept door DZS-er "ijl en deze kon simpel afmaken: Dit was tevens de eindstand van wedstrijd waarin Oosterend toch 'lens een punt had verdiend. 3.25 troon wonnen. Allereerst de leider in de hoofdklasse, Casino, dat ondanks een 1-0 achterstand tegen Mantje soepel voetballend en met veel overtuiging naar een 7-2 winst ging. Hoogtepunt in deze wedstrijd was de goal van Kees van Heerwaarde vlak voor rust. Van Heerwaarde is op het ogenblik op Texel de beste zaalvoetballer en kan zich moeiteloos meten met de spelers die op een hoger niveau uitkomen. Een uitverkiezing in de seniorenselectie zou zeker op zijn plaats zijn. De Krim won met 5-0 van ZDH, maar dat kost te moeite. Nadat De Krim op 1-0 was gekomen drong ZDH sterk aan. Pech, de De Krim-keeper en de paal hielden ZDH af van de verdiende gelijkmaker. Nadat Dennis Vonk uit een vrije schop de gelegenheidskeeper van ZDH te eenvoudig passeerde, stortte ZDH in een. Oosterend 1 won met 2-0 van Oosterend 2 en dat is geen verrassing. Meermarkt verloor met 5-2 van Jelle- boog en heeft nu definitief de aanslui ting met de middenmoot verloren. In de eerste klasse won Casino 3 met 8-3 van Albert Heijn. Nioz haalde een belangrijke winst op Oosterend 4 en komt nu wat verder van de degradatieplaatsen. In de derde klasse handhaaft Nissan 2 zich in de bovenste regionen na de winst op Gempo. Bij de dames viel een 9-0 winst te noteren voor Casino op Nis san en een 2-0 zege van concurrent Gamma op Casino 3. Deze week Gamma 1 zal nu toch eens een presta tie thuis moeten neerzetten om de steun van het Texelse publiek te kun nen verdienen. Vrijdag speelt Gamma om 19.15 uur tegen het onbekende Gede. Woensdag 18 november: 16.45 u. Texel 5-Texel 6(j) 17.25 u. Oosterend 2-Casino 2 (j) 18.10 u. Sel. A-jumB-jun. 19.00 u. De Krim 1-ZDH (d) 19.40 u. Casino 2-De Krim 2 (d) 20.15 u. Texel 3-Ue Krim 2 21.10 u. De Krim 3-Gamma 6 22.00 u. Gamma 2-ZDH Zaaldienst: Oosterend Donderdag 19 november 17.00 u. Casino 5-Texel 7(j) 17.30 u. De Krim 2-Oosterend 3 (j) 18.00 u. Oosterend 1-Nissan (j) 18.45 u. Mantje 2-Casino 6 19.35 u. Tex.Lamsvlees-Gempo 20.25 u. Nioz-Gamma 3 21.15 u. Gamma 4-Albert Heijn 22.05 u. Casino 4-Meermarkt 3 Zaaldienst: Gamma Vrijdag 20 november 16.45 u. Texel 3-Texel 1 (j) 17.30 u. Texel 6-ZDH 2 (j) 18.20 u. Ver.Schilders 3-Nissan 19.15 u. Gamma-Dege 20.05 u. Meermarkt-De Krim 20.55 u. Meermarkt 2-Casino 2 21.45 u. Casino 5-Texel 2 22.35 u. De Muy-Alkema 2 Zaaldienst: Citroën Zaterdag 21 november 17.45 u. Ver.Schilders 4-Casino 7 18.35 u. Ver.Schilders 2-Oosterend 5 19.25 u. Texel 4-Nioz 2 20.15 u. ZDH 2-Oosterend 6 21.05 u. De Koog 2-Rab 2 Zaaldienst: Casino Maandag 23 november 17.20 u. De Krim-ZDH 18.05 u. Selectie Zaaldienst: De Krim Uitslagen. Hoofdklasse: Meermarkt-Jelleboog 2-4; Texel-Rab 3-6, Alkema-Citroèn 1-3; Mantje- Casino 2-7; ZDH-De Krim 0-5; Oosterend 2- Oosterend 0-2. Eerste klasse: Casino 3-Albert Heijn 8-3; Alkema 2-Jelleboog 2 6-1, Oosterend 4-Nioz 1-5. Tweede klasse: Meermarkt 3-Texel 3 5-2. Derde klasse: Nissan 2-Gempo 5-3; Rab 2-Texels Lamsvlees 4-1; Casino 4-Casino 6 7-0; De Koog 2-Gamma 6 3-3 Dames: Casino- Nissan 9-0; Gamma-Casino 3 2-0. Junioren- Oosterend 2-De Krim 2-4; ZDH-Texel 2 2-8; Gamma-Casino 3 7-1; Texel 3-Nissan 0-4; Casino-Texel 7 6-2; Oosterend-Casino 2 4-0; De Krim 2-Texel 7 1-2; Texel 9-Oosterend 3 0-12. Tijdens de zaterdag in de Dennen gehouden veldrit wisten Richard Koopman en Evert Koopman al in de eerste ronde een grote voor sprong te nemen op de rest van het veld. Halverwege de wedstrijd wist Richard Evert van zich af te schudden en won onbedreigd. Om de derde en vierde plaats streden toen Van Osch en Theo Boom. Ze bleven lange tijd bij elkaar maar tegen het eind van de wedstrijd moest Theo toch het onderspit delven. Tijmen Wit kwam na een slechte start goed terug. Simon Appel wist na goed doorzetten Niels Jimmink achter zich te houden. Uitslag: 1. Richard Koopman, 2. Evert Koopman, 3. Hans van Osch, 4. Theo Boom, 5. Tymen Wit, 6. Simon Appel, 7. Niels Jimmink, 8. Jan Buis. De dames van Tabakshop 't Cen trum gooiden ijzersterk tijdens de afgelopen bowlingavond. Vooral Marja van der Vis met een serie van 707 was niet te stuiten. Helaas was het Metro-team hierdoor de si gaar. De heren van de Tabakshop deden het duidelijk minder en moesten alle punten aan IBS prijs geven. Het huisteam van Bowling De Koogel dacht het deze week gevonden te hebben door vrouwe lijk schoon in de strijd te gooien maar Reisburo Texel bleek hier niet gevoelig voor. Het nieuwe team Stark Et Co speelde uitzondelijk goed tegen de kampioen van vorig jaar, Hotel De Weal. Met na me Martijn Kuiter en Marcel Bakker waren niet te stuiten en de overwin ning was dan ook meer dan verdiend. Graaf Spuiterij wist met klein verschil te zegevieren op de met een invalster opererende Opel-dealer. Voor het Kwartet zette Tiny Kok een 200-game neer en CKB moest dan ook genoe gen nemen met twee punten. Strand- plevier 2 blijkt ook op de goede weg, want de Sommeltjes werden ruim schoots verslagen. Bij de Spare Ladies was Carolien Markus duidelijk terug van weggeweest en BTS Hordifood 2 kon hier dan ook niet tegen op. Het V-team lijkt dit jaar ook sterk op weg. Met Rob van Heerwaarden aan het hoofd (1771 lijkt niets ze meer van de prijzen af te kunnen houden. Ook de Champion Sisters ondervonden dit. Bij Strandplevier 1 gooide Bram de Ridder opnieuw sterk met 175 gemiddeld en de Yuppies werden dan ook netjes op zij gezet. Dat Kees Kooiman de laatste tijd in topvorm is, bewees hij ook deze week weer door de Buurtjes op winst te zetten tegen Dubbel El. Na een slechte start van DX 11 kreeg Anneke Visman het plotseling op haar heupen en strike na strike viel, het resultaat was dan ook een schitterende 220-game en de winst op rivaal Eldorado. Op de competitieavond van de klaver- jasclub "Den Burg,, wist het echtpaar Jan en Corrie Spaans met de hoge score van 7646 punten als eerste te eindigen. Dit koppel, dat meestal hoog in het klassement te vinden is, steeg nu maar liefst acht plaatsen en staat nu ineens als tweede genoteerd op de ranglijst. Het koppel Gerard Festen en Gerrit Smit wist deze keer met 7158 punten als tweede te eindigen en dat leverde hen acht plaatsen winst op. Ze staan nu op de elfde plaats. Het dit seizoen uitstekend voor de dag ko mende koppel Harry van Katwijk en Bert Witte werd met 6864 punten der de, en handhaafde zich hierdoor hoog in het klassement waarin zij nu vierde staan. Met 6822 punten werden Caro lien Moonen en Harm de Vries vierde en Bertus en Gerda Ofrein werden met 6753 punten vijfde. Hen kan de eerste periode titel, waarin nog een partij te spelen is, niet meer ontgaan. Stand eerste periode na 28 partijen: Echtp. B. Ofrein 46.615; Echtp, J. Spaans 45 009; W. Maas-B. Bakker 44.894; H. v. Katwijk-B. Witte 44.784; W. Koomen-H. Snoek 44.659; Echtpaar J. v. Heerwaarden 44.427; R. Caspers-K. v. Heerwaarden 43 961, F. Hopman-R. de Ruwe 43.901; H, de Vries-C Moonen 43.865; G.v/d Slikke-J. Witte 43 845. De met veel kabaal omgeven topper Top Oldies tegen BZP werd een over winning voor het eerstgenoemde team in de dinsdagleague door sterk gooien van old-timer Kees Keijzer. Snackbar Nikadel had hoofdsponsor Johan Dan- kaart weer in de basis staan en dit re sulteerde in een 4-1 overwinning op Kiosk Pad Opduin. Bij BTS Hordifood 1 gooide Johan van Schaik een leuke serie en het dapper strijdende Slagerij de Boer moest dan ook met één punt tevreden zijn. Janny Mets van Tabakshop Mets was in goede vorm in de damestrioleague en kon hierdoor de volle overwinning op CCM vieren. De T Fords waren niet opgewassen tegen de sterk spelende Pins. Hoewel Klavervier haar uiterste best deed waren ze niet opgewassen tegen het geweld van Wil Rovers met een 179-game voor de Lollipops. Uitslagen. Woensdag/donderdagleague: Ta bakshop 't Centrum 1-De Metro 5-0, IBS- Tabakshop 't Centrum 2 3-2; DX 11-Eldorado 3-2; De Buurtjes-Dubbel El 4-1, Strandplevier 1- Vuppies 4-1; Strandplevier 2-Sommeltjes 4-1; Y-team-Champion Sisters 4-1; Spare Ladies-BTS Hordifood 2 4-1; Reisburo Texel-De Koogel 4-1; Kwartet-CBK 3-2; Graaf Spuiterij-Rentenaar Opel 3-2; Stark 8- Co-Hotel De Weal 4-1. Dinsdag league: BTS Hordifood 1-Slagerij De Boer 4-1; Snackbar Nikadel-Kiosk Pad Opduin 4-1, Top Oldies-BZP 4-1 Damestrioleague: Tabakshop Mets-CCM 4-0, De Pins-T Fords 3-1; Lollipops- Klavervier 3-1 De mogelijkheid is er om nieuwe teams op te geven voor de eilandcom petitie basketball. Deze teams spelen dan een halve competitie. Ook mensen die graag mee willen spelen, maar geen team bij elkaar kunnen krijgen, kunnen zich opgeven. Dit kan men te lefonisch doen bij Peter de Hoogh, te lefoon 02220-4861 vóór 18 december. Mensen die willen gaan trainen zijn al tijd welkom tijdens de trainingsuren en kunnen dan eerst een paar keer vrijblij vend mee trainen om daarna te beslis sen om eventueel lid te worden van de basketballvereniging. De trainingsuren zijn voor de dames op maandag van 20.30 tot 21.30 uur; voor heren op dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur en voor de jongens op donderdag van 17.30 tot 18.30 uur. Alle trainingen worden gegeven in de Burgemeester De Koning-hal. Programma 20 november: 20.30 u. Paracentrum-Pilaar 2 21.00 u. Vespertina-Team XI 21.30 u. The Jump-GVT 22.00 u. Mantje Sport-Pilaar 1 Een demonstratie bodybuilding van twee Texelse knapen was het on aangekondigde hoogtepunt tijdens de viering van het tweejarig bestaan van Sportschool Texel in Oudeschild. Mare Wijsman (24) en Paul Bosma (23) schotelden het verraste publiek, dat juist was be komen van een wedstrijd bank- drukken, een puntgave show voor. Het was het resultaat van bijna vier jaar hard trainen en vijf weken intensieve voorbereiding. Sportschool-eigenaresse Catharina Witte had het tweetal uitgedaagd om hun spierbundels eens in het openbaar te showen. Aarzelend zeiden de jon gens ja, en pakten de zaken daarna serieus aan Want een bodybuilding show is niet een kwestie van zonder poeha de spieren aanspannen. Om alle spiergroepen zo goed mogelijk tot uit ing te laten komen, dient er zeer ge richt te worden getraind. Ook moest er een streng dieet worden nageleefd, om maar zo weinig mogelijk vet te hebben en er zo afgetraind mogelijk uit te zien. Met een zonnebank- gebruinde huid, nieuw kapsel en glim mend van de massage-olie was het uiterlijk perfect in orde. Toen Paul en Marc in vol ornaat (dat wil zeggen: slechts gehuld in zwembroek) ten to nele verschenen in het goedbezette sportschool-zaaltje en vervolgens hun spieren „oppompten", vielen vele toe schouwers van verbazing haast van hun stoel. Op muziek en met bijpas sende verlichting demonstreerden Paul en Mare diverse poses. Speaker Martin Trap gaf daarbij deskundige uitlegt. Het was vooral interessant om de ver schillen te zien als beide bodybuilders dezelfde houding aannamen. Na zeven „verplichte" poses, deed elk nog een „vrije" serie en werd het optreden af gesloten met een gezamenlijke toegift. Het was voor de eerste maal dat op Texel een dergelijke demonstratie werd gegeven, maar volgens de direct be trokkenen was het zeker niet de laatste maal. Aan het bankdrukken namen niet zo veel personen deel als vorig jaar, hoe wel was geprobeerd om het „bloedse rieuze" karakter van de wedstrijd wat af te zwakken. De deelnemers moch ten gekostumeerd met de gewichten aan de slag. Het toeval wilde dat de leukst verklede man ook de meeste ki logrammen omhoog wist te brengen: Gerrit Lely drukte in zijn derde poging 130 kilo, als ma Flodder uit de gelijk namige film. Voorts was Rob van Beurden een gewonde Rambo en Nel Bertrand was in „achterste voren" vermomming de origineelste dame. Uitslagen: Heren: 1. Gerrit Lely 130 kg., 2. Cor Schotanus 110 kg., 3 Mare Wijsman 110 kg., 4 Harry Kulk, 5. Paul Bosma, 6. Nanning Kikkert en Pieter Kamp, 7. Jan Kooy, 8. Johan SChra- ma, 9. Noud Ellen, Dames: 1 Elly Kuiper 65 kg 2 Nel Bertrand 65 kg., 3 Anneke Hutjes 40 kg., 4 Mleke Legieree, 5. Ina Gerritsen. Texelslag 2 behaalde een zwaar be vochten overwinning van 5-3 op Dorus Rijkers 2 uit Den Helder. Zowel Texelslag 1 als 2 hebben nog gepro testeerd tegen Dorus Rijkers omdat er op een te gladde vloer met slechte be lijning gespeeld moest worden, maar het mocht niet baten. De Texelslag 2 heren moesten hun en kelpartijen gewonnen geven, doch de dames trokken de stand weer recht. Ook bij de dubbelpartijen waren het de dames die de stand op 3-3 wisten te brengen Bij het gemengd dubbel wist Texelslag alle punten aan haar kant te krijgen, zodat Texelslag 2 aan zijn achtste overwinning is gekomen in de competitie. Texelslag 1 moest met een 3-5 verlies zijn meerdere erkennen in Dorus Rijkers 4, De beide heren enkels en dames enkels gingen verloren. De tweede dames-enkel werd door Mar griet Reij in drie sets gewonnen. Vol gende week zijn beide teams vrij. Het werkelijke exploitatietekort van zwembad Molenkoog over het afgelo pen seizoen, zal vermoedelijk rond het geraamde bedrag van 7160.000,— lig gen. Er moeten nog enkele rekeningen binnenkomen, dus het exacte cijfer is nog niet bekend. Dat deelde ambte naar G. Praamstra donderdagavond mee aan de leden van de commissie welzijn, naar aanleiding van een vraag van Nel Eelman (CDA). Niettemin be tekent dat bedrag een teleurstelling, omdat was gehoopt het tekort te kun nen beperken tot 7130.000,— door het ontplooien van allerlei nieuwe activitei ten en een andere organisatie. De in komsten zijn echter 740.000,— bene den de verwachtingen gebleven. Daar entegen kon 710.000— worden bespaard op de uitgaven. Als alle cij fers op een rijtje zijn gezet, zal er een evaluatierapport volgen. Op zondag slaagden in het marine zwembad te Den Helder voor het zwemdiploma A: Anton Kalusche, Maurits Bakker en Mariska Witte. Zaterdag 14 november 1987 KNVB, afdeling Noordholland: SVO/Z-DZS 3-4 Reiger Boys 2-SVO/Z 2 afgelast Junioren: Oosterend A1-W.meer A2 afgelast De Koog B1-ZAP B2 afgelast SRC B3-Texel B2 4-1 Helder C1-Texel C2 1-0 Pupillen: WGW D1-Texel Dl 3-1 Tex.Boys-ZDH D1 5-4 Texel D2-SVO D1 1-3 Tex.Boys E1-De Koog E1 1-4 Tex.Boys E2-SVO E1 6-1 SVO F1-De Koog F1 10-0 Zondag 15 november 1987 KNVB, afdeling Noordholland: De Koog-Vesdo afgelast Schellinkhout-Oosterend afgelast WMC-Tex.Boys 1-0 ZAP 2-Texel 2 4-0 Zeemacht 5-De Koog 2 afgelast BKC 4-Tex.Boys 2 3-1 JVC 7-Texel 3 afgelast Oosterend 2-BKC 6 afgelast Texel 4-ZAP 7 afgelast Zaterdag beleefde de oudste jon- gensploeg van GVT in Varseveld een waarlijk hoogtepunt in het bestaan van die ploeg. Tijdens de aldaar gehouden nationale vereni gingskampioenschappen turnen voor jongens/jeugdturners op B- niveau werd dankzij inzet van de hele ploeg de tweede plaats behaald. De ploeg, bestaande uit Mark Jan Mulder, Emile Keijser, Karei Dijker en Joost Brügemann, kon zaterdag vroeg hun bed uit. Met de boot van zes uur op weg naar het verre Varseveld, al waar om 9.00 uur het inturnen een aanvang zou nemen. Na de voorspoe dige heenreis kon dan ook zonder veel wachten worden begonnen. Samen met elf andere verenigingsploegen werd de strijd om de nationale titel gestreden. Als eerste toestel brug ge lijk. De cijfers vielen niet tegen, terwijl ook direct duidelijk was dat vooral Mark Jan Mulder, die hier 9.05 scoor de, van zeer grote waarde voor de ploeg zou zijn. Eén misser van hem zou voor de hele ploeg hard aanko men. Alleen bij langemat was er bij hem sprake van een licht mislukken van de oefening. Vooral ook het tur nen van Joost Brügemann was verras send. Samen met Mark Jan moest hij de meeste punten verdienen. Zijn paardsprong voerde hij met de nodige interne en externe amplitude uit. Emile Keijser draaide als enige uit de ploeg iets onder zijn kunnen. De kracht ont brak hem maar ook enige lichte bles sures droegen bij tot licht concentra tieverlies in deze zeer spannende wedstrijd waar gestreden werd op het scherp van de snede. Beslissend Karei Dijker draaide voor zijn doen een zeer geslaagde wedstrijd. Op langemat sprong hij voor het eerst alleen een flic-flac. Het hier behaalde cijfer bleek bij de einduitslag eigenlijk beslissend voor de tweede of derde plaats. Het wedstrijdverloop had een nogal grillig karakter. Schommelend tussen de der de en vijfde plaats hield de GVT-ploeg zich goed in de hand. Het in dezelfde groep als GVT draaiende Thor, Goude rak, legde het vuur in de laatste drie ronden aan de schenen van de Texelse turners. Op mat werd veel verloren, op ringen weer veel teruggewonnen en op paardspring een licht voordeel voor Thor. Einduitslag De einduitslag liet dan ook een mini male voorsprong zien van GVT op Thor van 0.6 punten. Voor een ploe- genwedstrijd een wel heel klein ver schil. Als eerste eindigde met ruime voorsprong het zeer geroutineerde R.K. Dos 1 uit Kampen met 127.10. Tweede dus GVT met 119.35, derde Thor met 118.75, vierde R.K. Dos 2 116.35, vijfde VGV uit Varseveld 116.35. Mark Jan Mulder wist in dit toernooi als beste turner te eindigen. Hij kreeg dan ook uit handen van de burge meester van Varseveld een herinne ringsbord aangeboden. Met de tweede plaats op de nationale verenigingskam pioenschappen is vooral de leiding bij zonder blij. Hiermee laten we zien dat we op de goede weg zijn en dat we ook in de breedte aan kracht winnen, aldus trainer Nico Stoter. Individuele uitslag GVT (resp. langemat, rin gen, sprong, brug, rek en totaal). Mark Jan Mulder 7.95, 8.95, 7.65, 9.05, 9.25, 42.85 Joost Brügemann 7 60. 7 70, 7 75, 7.95, 8.05, 39 05 Emile Keijser 6.65, 7.55, 7.25, 7.30, 8.25, 37 00. Karei Dijker 7.10, 6.55, 7.00, 6.00, 7.60, 34.25. Junioren: Texel A1-W.waard A1 ZAP A2-Tex.Boys A1 Recreatievoetbal: SVC-De Koog afgelast 4-1 3-1

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 9