40END4 t Texelaartjes FAMILIEBERICHTEN l )osterend 2 en Mkema gelijk „Molengat" krijgt schilderbeurt in Harlingen Sporttrainingen in kerstvakantie pmemB tpraten? Betaalwijze Texelaartjes *VV C* ER Dinsdag 22 december 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 3 op VI instl raat gesti sft gt s Nu* derij 1 aan aling ipnieuw heeft Alkema een punt erspeeld. Tegen Oosterend 2 wam men niet verder dan een ge- jk spel. De wedstrijd De Krim te- jen Texel is met een 2-3 stand ft ien> oegtijdig gestaakt. Koploper Ca- <apot no won met 2-0 van Jelleboog. nomei vje| er winst te noteren voor an9ei leermarkt. n op lere ie stoi sn. Di gelop e glas bord ng het mgevi de ka id. bove« iet in zonde Het d esteld sterim soo, van ei Er is r het i deel at was ikt. en wo ok de dat hel zo diet er van iet ge gaan ig dat idelingi leschai jwtje osterend 2, dat was afgezakt naar de nderste regionen van de hoofdklasse, «ft een belangrijke punt behaald op Ikema. Na de wedstrijd stond er een 2 score, waar maar weer eens te- eer uit bleek dat Alkema de hoge de I rwachtingen, die vri|wel iedereen geen zins kon waarmaken. Als cuus kan de ploeg aanvoeren dat en niet op volledige sterkte aantrad, kapoti jar Cjat overkomt alle hoofdklassers. isterend 2 kon het punt in ieder ge goed gebruiken. Texel trad aan te- n De Krim. Met twee man over- cht scoorde Texel, al ketste deze bal een Texel speler het Krim doel :er uit. Het doelpunt werd goedge- urd. Kort daarop besloot de scheids- ij de p :hter verstandig de wedstrijd te sta ll met als stand 3-2 voor Texel. Wat met deze wedstrijd zal gaan gebeu- ligt aan de tuchtcommissie van de IVB in Alkmaar. Jelleboog verloor it 2-0 van Casino, een wedstrijd met ee doelpunten van Kees van Heer- arden en een speler van de Jelle- og die vroegtijdig de kleedkamer icht opzoeken. Meermarkt won met van Rab en dat is volgens de com- litiestand. In de tweede klasse gaat renigde Schilders 3 aan de leiding, geslagen nog. Ditmaal wonnen de lilders van Meermarkt 3. De onder- je strijd tussen het tweede en het 'de team van Texel eindigde in een t zege voor Texel 2. De Krim 2, ook in deze klasse, won met 4-2 van mma 5. Toernooien idag 3 januari 1988 organiseert de gebet»yexe| a|weer voor qe vjerqe keer Noordhollands kampioenschap ir B-Junioren. Het toernooi begint 10.00 uur en de toegang is lis. nd;. m tsdag 22-12'87: (5 u. Texel 2-Casino 3 !0 u. Gempo-Texel 4 !0 u. Casino 3-Casino 2 invesl o u Nissan-Casino 1 25% ti gen. n het it loemde sidies hun li hun dr irechtk n ze 2' alt nu v hun irijk det hieraan hobby- 15 u. Meermarkt 2-Oosterend 4 35 u. Jelleboog 2-NIOZ 5 u. Casino 3- Ver. Schilders Idienst: Gamma ensdag: 23-12;87 15 u. Gamma 2-Oosterend 1 5 u. Casino 1-Nissan 0 u. Ver. Schilders 3-Casino 6 X) u. De Krim 1-ZDH 10 u. De Krim 2-Gamma 15 u. Gamma 3-Gamma 4 0 u. Alkema-AH X) u. Texel-Mantje ildienst: Casino ensdag 30-12;87 ngezet. lelijk mi oetreffk willen al dat ers. De Dl ij kt to 15 u. Texel 6-Texel 5 willen !5 u. Texel 4-ZDH 2 10 u. Nissan 2-Rab 2 XI u. De Krim 1-Nissan voor et 10 u. Casino 1-ZDH reaget 15 u. Oosterend 6-De Krim 3 0 u. De Koog 2-Ver. Schilders 4 iet langfOO u. ZDH 2-NIOZ 2 (dienst: Texel itagen: Hoofdklasse: Casino-Jelleboog 2-0; ma-Oosterend 2 2-2; Meermarkt-Rab 5-1 V «de klasse: Texel 3-Texel 2 1-10; Ver. Schil g jino 6 7-2; Gamma 5-De Krim 2 2-4; Mantje sino 4 4-7; De Koog-Nissan 4-4; Casino sterend 5 3-4; Verenigde Schilders er Slee sermarkt 3 4-1; Derde klasse: Texels ren, zou Wlees-NIOZ 1-4; Casino 7-De Krim 3 5-2; zijn", Jn 2-De Koog 2 6-4; Oosterend 6-Texel 4 iresseet Dpneme De dubbeldeks veerboot „Molengat" vertrekt half februari naar Harlingen om in het overdekte dok aldaar een schilderbeurt te ondergaan. Het schip wordt niet drooggezet omdat onder de waterlijn geen werkzaamheden hoeven te worden verricht. Gebleken is dat de hoge veerboot het dok kan binnenva ren zonder dat de masten eraf hoeven. Alleen enkele marifoonantennes moe ten worden verwijderd. Tijdens de kerstvakantie gaat de trai ning van atletiekvereniging Texel op vrijdag niet door. De woensdagtrainin gen gaan wel door. Naast trainer Ge rard Muts zal op 23 december ook de bekende lange afstandloper Frans Fo- reer de training mede verzorgen. Een goede reden voor alle lopers om van de partij te zijn. De training begint om 19.00 uur en wordt gehouden op het Texelse Boys-veld. S.V. Oosterend Door de vakantie van Jitze Beintema en de komende feestdagen zijn som mige trainingstijden van S.V. Oosterend gewijzigd. Dinsdag wordt normaal ge traind. Verder vervallen alle trainingen tot 4 januari (C-junioren 19.00-20.00 uur), 5 januari (senioren en A- junioren), 7 januari (dames en meisjes) en 8 januari (senioren en A-juniorenl. Na deze data gaat alles weer volgens de normale tijden. Op 2 januari wordt om 16.00 uur een nieuwjaarsreceptie gehouden in de kantine van S.V. Oosterend. Dinsdag 22 december De raadscommissie voor financieel, economisch en technisch beleid heeft een openbare vergadering in dorpshuis 't Skiltje; 19.30 uur. De Historische Vereniging houdt een bibliotheekavond in dorpshuis d'Ouwe ULO, aanvang 19.30 uur. Om 20.15 uur geven de Rose Harmony Singers een kerstconcert in de R.K. kerk in Den Burg. Ouderen van De Cocksdorp-Eierland hebben in het Eierlandsche Huis een adventsmiddag; 16.00 uur. Woensdag 23 december Tussen 14.00 en 18.00 uur kunnen stemgerechtigde ingelanden in De Lin deboom hun stem uitbrengen voor de benoeming van een hoofdingeland van het Waterschap Texel. Om 20.00 uur wordt in dezelfde lokaliteit de uitslag bekend gemaakt. Om 19.30 uur wordt in de Hervormde kerk van Den Hoorn het Oberufer kerstspel uitgevoerd. Toegang gratis. In De Witte Burcht wordt opnieuw gestemd over de fusie van het Zieken fonds Texel met „Noordholland Noord"; 19.30 uur. Op het Texelse Boys-veld begint om 19.00 uur een atletiektraining voor lan ge afstandlopers met Gerard Muts en Frans Forrer. Donderdag 24 december Rond de kerstboom op het pleintje bij de Hervormde kerk in De Koog wordt een kerstzang in de openlucht gehou den; 19.00 uur. 2-7. Dames: Casino-Casino 2 4-2; Gamma-De Krim 1-0; Junioren: Gamma-Gamma 2 3-2; ZDH-Oosterend 2-4; De Krim-Texel 4-0; Texel 5-Texel 4 2-4; ZDH 2-Texel 6 9-4; Texel 9-Casino 5 0-11; Oosterend 3-Texel 8 10-0; Casino 5-Texel 7 0-2. erveren ran TesJ keuze ui Mpr N Holland Noord t vele n die vii Dag en nacht bereikbaar rd word ellige av vele i ïatie en od-witte spaarkaart- "ders let op de inlever- h. T/m 28 dec. maan- thtend 12.30 uur. Plotseling is uit ons midden weggenomen na een kort, maar zeer intens leven, onze lieve Pim van Heerwaarden op de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Aad, Thea en Sander van Heerwaarden Colette Texel, 19 december 1987 Wilhelminalaan 94, Den Burg. De H. Mis zal plaatsvinden op woensdag 23 de cember om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg, waarna de begrafenis op de R.K. begraafplaats zal plaatsvinden. De avondwake zal gehouden worden op dins dag 22 december 's avonds van 18.30 tot 19.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te Den Burg. Tevens gelegenheid om te condoleren. Door een noodlottig ongeval is van ons wegge nomen onze lieve kleinzoon en neef Pim van Heerwaarden Hij mocht 17 jaar worden. Jaap van Heerwaarden Lena van Heerwaarden-Gieles let Kees Thea en Frank Willibrord Agnes en Joan Coen en Chris Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het tragisch ongeval waardoor uit ons midden is weggenomen onze spontane en levenslustige kleinzoon en neef Pim J. M. Schraag-Witte Ina en Wieb v.d. Berg-Schraag Jany en Harry v.d. Wetering- Schraag Sjaak en Ria Schraag-Zijm Ria en Tjalling Kampstra- Schraag Catrien van Swinderen-Schraag Guus de Geest Henk en Hanneke Schraag- Heerschap Elly en Adrie van Liere-Schraag Texel, 19 december 1987 Plotseling moesten wij afscheid nemen van on ze fijne neef Pim We zullen hem missen. André en Claudia, Joke en Bart Astrid en Michel, Paulien Rik, Anet Leon, Jenny Sandra en Gerard, Ester en Rob Marion, Rob, Kristien Pascal, Bianca Texel, 19 december 1987 Lieve Pim Ik zal je nooit vergeten. Rust zacht. Colette Den Burg, 19 december 1987. Lieve Pim Veel te kort hebben wij van je unieke persoon lijkheid kunnen genieten. Vader en moeder Kikkert Den Burg, 19 december 1987 ,,Het leven wordt je verleend om het even vast te mogen houden" Wij zijn geschokt door het overlijden van Pim We zullen je missen als een trouwe en plezierige medewerker. Fam. O. Goënga Fam. W. Goënga Je bent niet dood - de Heer heeft je geroepen Bij hem te wonen in zijn glanzend huis Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken Je hebt ze nu - want je bent veilig thuis Je bent niet dood - je mag eeuwig leven Je bent verlost van onvolkomenheid God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd Je bent niet dood - maar we zullen je missen Zoals een mens de meest geliefde mist De jaren van vriendschap zijn nooit meer uit te wissen. Pim Je collega's: Hans, Rob Nel, Brenda Leen, Jennie Linda, Joke Den Hoorn, 19 december 1987 Pim We zullen je nooit vergeten. Wij wensen de familie en Colette veel sterkte. Cindy en Richard Pim Te zijn, bij wie er niet meer zijn. Heel diep in je gedachten en niet met woorden lang en luid, kan af en toe een stille pijn verzachten. Piet, Tineke, Martine Petra, Ingrid en Liesbeth Brouwer Met grote verslagenheid vernamen wij dat van ons is heengegaan Pim Met dit grote verlies wensen wij Aad, Thea en Sander veel sterkte toe. Fam. C. J. Betsema Fam. A. P. Gieles Pim dear friend Life shortens when a friend departs But we will keep you in our hearts. Paul Willie Eric Jeroen Pim We zullen je missen. Piet-Wim en Daniëlle Romein en Marina We wensen Colette en de familie Van Heerwaar- den veel sterkte toe. Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotseling overlijden van onze vriend Pim Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Pieter-Jan Anka Henk Jan Van het concert des levens, krijgt niemand een program. Pim Voor ons ben je iemand die we nooit zullen vergeten. Wij, als jouw vrienden, zullen je erg missen. Je was een te gekke maat. Astrid Barry Ben Benita Bill Christa Cora Diana Erik Erwin Gemma Gert-Jan Hans Hayo Inge Ingrid Jeanette Jeroen Johanna John Johnny Kets Leo Marcel Marcel B. Marco Marco K. Marg Marion Marijn Mark Martin Menno Micha Michael Nanna Patrick Peter Rob Ron Sabine Sandra Serge Sid Simone Sophie Tamara Tanja Welmoed Wendy Willy Pim We zullen je missen. Rob en Mirjam Verslagen zijn we, nu zo plotseling onze goede vriend Pim van ons is weggerukt. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Peter en José Voor alle attenties en be langstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, wil ik u, mede namens mijn vrouw, hartelijk bedanken. Siem Zijm Trentgeest. Wij wensen u prettige kerstdagen en een ge zond 1988. Opa Boet gaat in de VUT. Wij wensen hem gezond heid en geluk, het kleine grut. Monique, Edwin, Robin, Patricia, Ivo. Heel hartelijk bedankt voor uw fijne belangstel ling, getoond bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Wij wensen u goede kerstdagen en een geluk kig nieuwjaar. Ab Dros An Dros-Koorn Texelaartjes dienen contant afgerekend te worden. Telefonisch opgegeven Texelaartjes dienen bin nen één week na plaat sing aan onze balie be taald te zijn, daarna wordt een acceptgiro verzonden. a Blij zijn wij met de ge boorte van onze dochter en zusje Simone Willemiek Simone Piet, Trijn, Peter Sandra Stiggelbout Texel, 17-12-1987 Schansweg 12 1791 LK Den Burg. Tevens wensen wij u pret tige kerstdagen en een voorspoedig 1988. Geboren op 16 december 1987 Esther Marije Dochter van Simone Dros en Willem Duvekot Robbepad 2 1794 AW Oosterend telefoon 02223-838 Familie en vrienden, wij willen jullie hartelijk dan ken voor de vele cadeaus en belangstelling op 4 december. Tevens wensen wij een ieder prettige feestdagen. Eduard en Marjan Bos. ledereen hartelijk dank voor de grote belangstel ling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Tevens prettige kerstda gen en een gezond 1988. Henk Flens Mijn verblijf in het zieken huis te Alkmaar was dankzij jullie medeleven minder zwaar. Want door alle bloemen, post en fruit was ik snel m'n bed weer uit. Bedank voor de belangstelling, 't was dik voor mekaar. Ik wens u 'n fijne kerst en een gelukkig nieuwjaar. Marco van Sambeek Bij iedere kilo Goudse kaas, pakje roomboter gra tis. NCM Buurtwinkel, Oosterend. Bedankt voor alle post. Ik zal gas terugnemen. Jan Bakker. S.V. De Koog bakt weer oliebollen en appelflappen. Kruidenboter van Sint Donatus past bij ieder kerstmenu. Nog even m'n rood witte spaarkaart volmakenl Red je dat? Makkelijk, want ik doe toch al m'n boodschappen bij de plaatselijke winkeliers. Alle hoofd; afdelings bestuursleden en andere vrijwilligers die zich in het verleden belangeloos heb ben ingezet en degenen die zich nu daarvoor inzet ten, bedankt voor 10 jaar MST. Helly Hansen kleding, Lifa super onderkleding. W.S.C. Duinker, Oudeschild. Gezondheid is niet te koop. Appels en peren wel. Kees Keijser, Molenbuurt. Vrijdag 8 januari 1988 zijn N. Spaans en A. Spaans-Dijt 40 jaar getrouwd. Ter gelegenheid hiervan is er op zaterdag 9 januari 1988 een gezongen H. Mis om 14.00 uur in de paro chiekerk, Molenstraat, Den Burg. U kunt ons feliciteren van 16.00 tot 17.30 uur in hotel Rebecca te De Waal. Wilhelminalaan 24, 1791 AN Den Burg, Texel. Tevens wensen wij u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1988. Disco-dancing Jelle boog. Dagelijks geopend. Extra geopend zondag middag 27 december vanaf 15.00 uur. Heeft u oude leren jas sen. Astrid maakt er een nieuwe van. Ook in combi natie met imitatiebont (lui paard of panterl. Leerate lier Astrid ook voor al uw reparaties. Hoek We verstraat/Warmoesstraat. Tel. 5583. Wegens vakan tie gesloten van 1/1 tot 17/1. Dynamische yoghurt, lekker langzaam. Een een voudig en lekker toetje bij een overvloedige maaltijd. Bestel tijdig uw oliebol len en appelflappen van S.V. De Koog. (02228) 729 732. Gebr. pallet handhef trucks, gec. stoppelbak- ken. Dros, Spinbaan 18, tel. 2108. Kerstpakketten verge ten? Een Hoornder Hart kunt u altijd nog cadeau doen. Ook maken wij nog kerstpakketten tot de laatste dag. Bel Sint Dona- tus (02226) 426. T.k. VW Golf 1100, bj. 1980. Tel. (02226) 509. T.k. eiken bankstel, geen leer. Weidesteeg 6, Oude schild, tel. 3529. Woensdagavond koopa vond. Goenga's Super markt, Den Hoorn. Kunsthandel Hans van der Klift is: iets moois voor een redelijke prijs. Dat geldt voor een olieverf schilderij, een aquarel van een Texels landschap of een ets van een Texels dorpsgezicht. Maar we hebben meer, zoals: mooi aardewerk, brons, antiek en kleine kunstobjecten. Dus spreken over stijl is denken aan Kunsthandel Hans van der Klift. Verhuisd naar Heems- kerekstraat 35, 1792 AC Oudeschild. Wij wensen iedereen prettige feestda gen en een gelukkig 1988. Koos Tjepkema en Angeli- ne Smit. T.k.a. Renault 4 7750,—. APK gekeurd tot 30-5-1988. Telefoon (02220) 4753. Voor een witte kerst.... Koop een Texels Witje van Sint Donatus. Te koop stacaravan 12 - 3Vi meter. Compl. inge richt. Inlichtingen 18.00-19.00 uur, tel. (02223) 885. T.k.a. Renault 5 GTL, compleet vernieuwd en gespoten. Sportvelgen, sunroof en meer extra's. Motor defect, maar spot goedkoop, APK 5-88. Te vens gratis erbij R 5 voor de motor. APK 8;88. Na 16.30 uur (022261 602. Geen geteut! Stem woensdag 23 dec. Giel Kuip in het Waterschap. Te koop Ford Taunus 2.0 L, 4-drs. H. Spigt (02226) 627, De Grie 3. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28, elke dag geopend. Aangeboden kinderop vang van 8.00 tot 17.00 uur. Tel. (02220) 3987 Te koop klei voor de jeugd 71,25 p. kilo. Bij de pottenbakker in De Koog Ook geschikt voor kerststukjes. Woensdagavond koopa vond. Goenga's Super markt, Den Hoorn. Theoriecursus. Op maandag 4 januari starten wij weer een cursus in De Schakel, aanvang 19.00 uur. Kosten 7100,—. Opga ve bij Rijschool Langereis (02230) 28816. Anders 102230) 33655. Het bestuur van de Stichting Jeugd- en Jon gerenwerk bedankt ieder een die samen met haar bezwaar heeft gemaakt te gen het schrappen van de functie van jeugdwerkbe geleider. Wij wensen hen tevens een prettig kerst feest en een gelukkig nieuwjaar. Woensdagavond koopa vond. Goenga's Super markt, Den Hoorn. Te koop klei voor de jeugd 71,25 p. kilo. Bij de pottenbakker in De Koog. Ook geschikt voor kerststukjes.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 3