Albert Heijn, Waalderstraat 48, Den Bung. Op 17 maart is het zestig jaar geleden, dat onze Albert Heijn winkel aan de Binnenburg 6 in Den Burg openging Met natuurlijk 'Albert Heijn's koffie en thee", die als "de beste" bekend stond. Met voor die tijd, een rijkdom aan kruidenierswaren, die nog voor het grootste deel los verkocht werden en per onsje of per pond moesten worden uitgeschept en afgewogen. Met "boekjes" en een bezorgwijk Meteen karen een paard dat drie dagen in de week van een boer werd gehuurd. Ja, zestig jaar is een hele tijd. In die tijd is er heel wat gebeurd en veranderd. Maar onze Albert Heijn winkel leek er niet ouder op te worden. Integendeel. Nu - eind tachtiger jaren - zijn we vitaler dan ooit en kijken we vol vertrouwen vóóruit naar de volgende zestig jaar Daarom maken we van onze zestigste verjaardag ook een bruisend feest Een feest vol voordeel en gezelligheid. Kom een kopje koffie en - misschien - een feesttaart halen. Bij een verjaardagsfeest hoort trakteren natuurlijk Daarom schenken we van de week (van woensdag 16 t/m zaterdag 19 maart) een lekker kopje koffie voor iedereen die ons een bezoekje brengt Een gebakje doen we erbij. Om u - om het nu maar eens ouderwets te zeggen - te bedanken voor uw trouwe klandizie. Een extra verrassing in de vorm van een feestelijke taart hebben we klaar staan voor alle Texelaars die déze week (maandag 14 t/m zaterdag 19 maart): 60 jaar worden of zijn geworden. 60 dagen worden of zijn geworden. 60 dagen getrouwd zijn. EN voor alle Texelaars die in 1988 hun 60 jarig huwelijksfeest vieren of hebben gevierd. Komt u 'm even halen, die lekkere taart? En meer gezelligheid. Natuurlijk laten we het niet bij een kopje koffie. Ook aan de kinderen is gedacht We hebben stoere wielrennerspetten voor ze en vrolijke ballonnen. Op vrijdag 18 en zaterdag 19 maart bent u verder welkom in onze winkel voor een inspirerende Cover-Girl make-up demonstratie. Op die dagen geven we ook 100 cent korting op alle Cover Girl produkten. En feestvoordeel. Ook uw portemonnee laten we feestvieren dezer dagen. Kijk maar naar de vele extra voordelige verjaardagsaanbiedingen in deze advertenties en in de winkel. We hopen dat u ons nog steeds "DE BESTE" vindt De tijd dat meneer Dral - bedrijfsleider van het eerste uur-onze winkel bestierde, ligt al lang achter ons. De tijd datwij op Texel in de wandeling werden aangeduid als "de winkel van Pieterse" eveneens. Bezorgd wordt er niet meer in 1988 door meneer J.R Maat. Maar we doen - als Albert Heijn - nog steeds alles om het u naar de zin te maken. Met een ruime keus aan dagelijkse boodschappen èn extra lekkere dingen. En met waar mogelijk, altijd voordeel. Want we zijn niet alleen een begrip op Texel, maar we zijn ook 's lands grootste kruidenier die altijd op de kleintjes let. Zó willen we de volgende zestig jaar in. Als het even kan mét u! PAGINA 12 TEXELSE COURANT DINSDAG IS MAAR- 17 maart 1988 wonden wij zestig

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 12