UI ^11 Texelaartjes BEZOEK KONINGIN BEATRIX SLAGERIJ OTT winkelbediendes m/v medewerkers(sters) slager of slagersleerling STROPDAS GRATIS HEREN COMBINATIE DE FUIK" Diabetesvereniging Nederland. 033 - 725083 Commissaris bleef nog een paar uur Speciaal drugsteam voor de Waddenzee WIJ ZUN 25 JAAR GETROUWD. Aanrijding ADVERTENTIETEKSTEN PER TELEFOON Bij Ecomare kreeg de koningin een tekening van Dennis Laan. ..Ik bekijk hem straks wel torbegeleiders In de houding op vliegveld Texel. Restaurant ,,lk weet dat mijn Verlosser leeft" In haar Here en Heiland ontslapen, onze lieve moeder en oma Trijntje Steenman weduwe van Cornells Roeper Pzn., in de ouderdom van 90 jaar. Alie en Flip Agie Henny en Jac Piet en Ada Henk Elly Tiny en Sip Wil en Joop klein- en achterkleinkinderen Texel, 20 april 1988 Tienhoven 1, 1793 EC De Waal. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 25 april om 14.00 uur in het verpleeghuis Texel, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verpleeghuis Texel. Voor de rouwdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Donderdag 21 april In het raadhuis vergadert de raads commissie voor financieel, economisch en technisch beleid, aanvang 19.30 uur. De agenda vermeldt o.a. jaar verslag gemeentewerken, reconstructie Boodtlaan en de begroting 1988 van de RST Vrijdag 22 april De vrouwenbond van de FNV heeft een praatavond in De Buureton, aan vang 20.00 uur. De Windsurfclub Texel houdt om 20.00 uur de voorjaarsledenvergadering in het clubgebouw bij Dijkmanshuizen. Om 20.00 uur heeft de Watersportver eniging Texel de voorjaarsvergadering op het clubschip in de haven. De stand van zaken met betrekking tot de jachthaven wordt gegeven en er is een bestuursverkiezing. Zaterdag 23 april Alle Texelse gymnastiekverenigingen nemen deel aan springwedstrijden in het Eierlandsche Huis, vanaf 9.00 uur De prijsuitreiking is om ongeveer 12.30 uur. Vanaf 11 00 uur is er in bowling De Koogel een recordpoging 12 54 uur bowlen. In Het Eierlandsche Huis wordt de kla- verjasnacht van Texel gehouden. Gyvo heeft een volleybaltoernooi in De Kaapsnol vanaf 19.30 uur. Zondag 24 april Bij De Cocksdorp wordt een vis wedstrijd om het Texels kampioen schap gehouden tussen 8 00 en 10.00 uur. In sporthal Ons Genoegen is een ken- nismakingsinstuif van zaalvoetbal, aan vang 12.00 uur. Om 12.00 uur start een windsurf- wedstrijd bij Dijkmanshuizen. Na af loop boerenkool. De voorjaarsrit van de Vrienden van het Paard gaat om 13.00 uur bij het parkeerterrein bij garage Grisnigt aan de Bernhardlaan van start. Om 15.00 uur treedt in d'Ouwe ULO een capella-groep op. Kaarten zijn gratis verkrijgbaar in de openbare bibliotheek. In de Gereformeerde kerk van Den Burg is een dienst voor belangstellen den, aanvang 19.00 uur. Medewerking wordt verleend door het koor Eljakim uit Bolsward o.l.v. dirigent Goos Hoo- geveen. Voorganger is ds. Salakay en organist Kees Prins. Thema is ,,Zijn wij één van hart en ziel" Tot ons verdriet overleed onze dierbare moeder en grootmoeder Louise Lucretia Margaretha Lanjouw gehuwd geweest met Gerard Johan Enuma Geboren 26 maart 1902. A. J. Enuma E. M. Reijsenbach-Enuma Garmt Pien Jan Willem 9712 TT Groningen, 20 april 1988 Grote Kruisstraat 26. De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum „Algemeen Belang", Esdoorn laan 187, wijk Selwerd te Groningen (alwaar geen bezoek). De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maandag 25 april om 11.30 uur in aula II van het crematorium te Groningen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Met droefheid delen wij u mede dat toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Keimpe Holtewes echtgenoot van Roelofje ten Kate, op de leeftijd van 77 jaar. R. Holtewes-ten Kate Anneke en Jack Texel, 20 april 1988 Watermunt 7, 1796 BN De Koog. Gelegenheid tot condoleren donderdag 21 april van 19.30 - 20.30 uur in de zaal bij de Doopsge zinde kerk te Den Burg en na de crematieplech tigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 22 april 1988 om 15.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. DEN BURG DE KOOG Gevraagd: van mei t/m oktober. Voor de vakantieperiode vragen wij eveneens nog enige Tevens gevraagd: Inlichtingen: 02220 - 2321, na 18.00 uur 2868 PAGINA 3 Honda, Johnson, Mercury en Yamaha B.B., motoren. Verkoop en service. Uw vertrouwde adresl Watersportcentrum Duinker, Oudeschild, tel. 3831. Lamsbont. Verant woord voor mens en mi lieu. Bontcouture Martin Karlas, Kantoorstr. 2, (02220) 5089 Te koop gevr. gebruikte kleuren-TV's. Defect geen bezwaar. (02225) 476. Heeft u nog boeken of andere goed verkoopbare spullen voor de Tessel- huuskraam op de konin- ginnemarkt? Bel 2346, we komen het graag halen. T.k.a. klein autootje (40 km). Tel. 4240. I.v.m. vakantie is a.s. maandag en dinsdag de eetbar van Casino geslo ten. De nachtbar is wel geopend. Vergat u de inschrijving aan de Jozefschool? Doe 't vandaag nog! Vr. d. Autocrossers! Voor aankoop vierpunts rally gordels via MAB, bel Ar nold Langeveld, (02225) 262 Wijncoupons van Loodsmansduin gratis af te halen bij café In den Groot- en Slock, Parkstraat 36. ANWB erkende rij school Willemen. Voor al uw rijbewijzen. Tel. (02230) 35663. Gezellig tafelen in sfeer vol Restaurant Bos en Duin. Wijncoupons van Loodsmansduin gratis af te halen bij café In den Groot- en Slock, Parkstraat 36. Te koop kofferschrijfma chine, handmaaimachine, Brabantia uitneembare ta fel (90x60 cml. Alles in uit stekende staat. Meester Kraaistraat 4, Den Burg (3019). Administratie, Adviezen Belastingzaken. Admi nistratiekantoor Rood, De Dageraad 51, tel. (02226) 429 Strandpaviljoen De Krim Paal 28. Alle dagen geopend. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (02228) 333. Te koop z.g.a.n. driewie ler fiets (voor invalide). Tel. (02220) 3490 na 19.00 uur. T.k. bungalowtent in ventaris. Tel. (02220) 3550. bij aankoop van een Volop nieuwe T SHIRTS en SWEATERS bij IJDAG 22 APRIL 1988 tekjoon [Q2220J 2578 T-ÏTL van Splunter - L* Ulaai1 Maandags en dinsdags GESLOTEN. TEXELSE COURANT De directeur Heeft u nog verkoop bare spullen voor de rommelmarkt op konin- ginoedag. De Kompas- school komt ze graag bij u ophalen. Tel. 2655 of 4512. Voor leren riemen, tas sen, broeken en jassen Leeratelier Astrid. Ook voor al uw reparaties. Hoek Weverstr./War- moesstr. Tel 5583. Telefonische hulpdienst voor diabeten die hulp of steun nodig hebben: De commissaris der koningin van Noordholland, R.J. de Wit, bleef na het bezoek van koningin Beatrix nog even op Texel. In gezelschap van zijn echtgenote bracht De Wit, begeleid door onder anderen de burgemeester, informele bezoekjes aan De Schorren en de vuurtoren. De Schorren was verkozen in verband met de overdracht van dit natuurgebied door het Water schap Texel aan Natuurmonumenten, een instantie waarbij De Wit zich per soonlijk betrokken voelt. Er werd een korte rondleiding verzorgd door Cees Boot. Hoofd kustwacht Piet Stam gaf op de toren een toelichting op de ge volgen van de voorgenomen afslanking van de kustwacht. De commissaris heeft hiermee te maken omdat hij zit ting heeft in de nieuwe kustwachtor ganisatie. Verder wierp de commissaris een blik op de bouw van de Coltof- huisjes in De Krim. Een ieder die ons daarmee wil feliciteren is van harte welkom en wel op 29 april tussen 16.00 en 17.30 uur in De Schakel, Den Burg. Ben en Jannig de Bloois 't Horntje Ria Bernhard en Linda Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor geld, cadeaus, bloemen, enz. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Bram en Dorien van Haastrecht Geboren: Nina en Ruben Dochter en zoon van Marlies de Visser en Marnix Beekman 18 april 1988. Als u langs wilt komen, belt u dan even, telefoon 02220 - 4820. Schilderend 147 1791 BE Den Burg, Ultra-licht start onze se rie Victa motormaaiers. Cebeco Handelsraad. Bernhardlaan 172. Zondag zanggroep 't Vrouwvolk in 'd Ouwe ULO. Gratis kaarten ver krijgbaar bij de openbare bibliotheek. Pieter de Vries, dé fo tograaf heeft elk formaat wissellijst in voorraad. Rest. Het Kleine Ver schil, Gravenstraat 16, tel. (02220) 5262, is iedere donderdag, vrijdag en za terdag v.a. 17.30 uur ge opend. Honda gazonmaaiers, van 2,4 t/m 13 pk. Wa tersportcentrum Duinker. Oudeschild, tel. 3831. 9 keuken bij Opduin was het hard werken geb/ezen. r: los ven Texelse bodem. goed achterin de auto, want nu moet Ik snel naar binnen', zei ze. Justitie heeft een speciaal onder zoeksteam in het leven geroepen, dat het binnensmokkelen van ver dovende middelen via de Wadden zee gaat bestrijden. De coördinatie ervan berust bij de officier van justitie in Alkmaar, C. van Riel. Het hasjtransport dat eind oktober vo rig jaar bij de Waddenzeedijk op Texel kon worden onderschept, was mede aanleiding tot de oprich ting van het team. Ook andere vangsten en de vele ge ruchten over de Waddenzee als een voudig te nemen barrière voor drugssmokkelaars, hebben tot het initi atief bijgedragen. In het speciale team werken marechaussee, RP te water, douane en rechercheurs van politie korpsen van enkele kustplaatsen, sa men. Maandag 25 april In het zaaltje van de Doopsgezinde kerk in Den Burg is om 20 00 uur Leerhuis met medewerking van Dr. Vreekamp, secretaris van de Raad voor kerk en Israël. Dinsdag 26 april De leden van de Historische Vereni ging hebben om 19.30 uur een biblio theekavond. Een vrachtwagen van een bedrijf uit Oosterend raakte woensdag een langs het Schilderend geparkeerde auto van een Duitse vakantieganger. Lichte ma teriële schade was het gevolg. Ondanks teruglezen van telefonisch opgegeven ad vertentieteksten blijft er een risico voor foutjes in namen, telefoonnummers, enz. Adverteerders die adver tentieteksten per telefoon aan ons doorgeven, wijzen wij erop dat eventueel in geslopen fouten voor risi co van de adverteerder zijn. Irgemeester Schipper, commissaris j Koningin De Wit en programma- jördmator Stam. Met een helicop- [Alouette 3 ,,HD 20" van de Linklijke luchtmacht maakte de ko- igin zich los van Texelse bodem. Zal Lel weer bijna twintig jaar geduld Leten hebben? i de kosten van het bezoek hoeft niet te liggen: er hoeft niet meer i 71000,— 71250,— uit de gemeen ds te worden gehaald. Dit zijn di- fte kosten, dus de uren die ambte en aan het bezoek hebben besteed J er niet in verwerkt. Overige kosten lis de veiligheidsvoorzieningen zijn br rekening van het rijk. Tdim verblijf in Opduin Is achter de rug en het bezoek aan Texel bijna. been bij het Tesselhuus. ie iting del et i. D snd

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 3