4CEND4 Texelaartjes FAMILIEBERICHTEN Vier G.V.T. turners door naar finale N.K. "exels duurrecord owlen neergezet Knappe zege ZDH Surfwedstrijd met wintersfeer Onnodig verlies voor Texelse Boys Aanrijding Verdiende overwinning van Oosterend tegen Twisk Geen oud papier Damkampioen Vittali speelt simultaan Opa VRIJDAG 29 APRIL 1988 TEXELSE COURANT PAGINA 3 londag vonden er voor de eerste naai in Hoorn de nieuwe districts- vedstrijden plaats. Voor G.V.T. had den zich hier via de voorwedstrij- len zeven turners geplaatst. In een SVaak zeer spannende strijd, waarbij het ging om het eindigen bij de eerste vier, wisten maar liefst vier urners plaatsing naar de N.K. af te jwingen, die voor de C lijn in Vee- jïiendaal plaats zulen vinden en diel /oor de B lijn in Haaksbergen. Br. )r Morgens vroeg vond de wedstrijd Tioor klasse 6C plaats. De drie ge- ipelllaatste G.V.T.'ers Jasper Keizer, Rutger *oetelief en Michiel Spitzer konden de ipits afbijten op de ringen. In tegen- itelling tot voorgaande wedstrijden berden prima oefeningen geturnd. Op jle langemat ging het iets minder. Ge- [irek aan lenigheid is hier het grootste struikelblok voor de jeugdige turners. van«B)ok op voltige vielen de cijfers niet te- jen. De behaalde 6.00 van Michiel |vas in ieder geval vijf volle punten ho- jer dan in zijn eerste voorwedstrijd, raditioneel zijn de G.V.T. turners altijd veer sterk op de rek. Hier werden dan lok de hoogste cijfers behaald. Rutger ien 7.70 en Michiel 7.75, Bij brug en iprong werden matige prestaties gele- rerd. Bij de prijsuitreiking bleek Michiel lis vierde te zijn geëindigd. Hij mag vanMtraks deelnemen aan de finale waar bijtte beste zestien turners van Nederland lorljot en met tien jaar vertegenwoordigd lullen zijn. Jammer voor Rutger, die ipel jloor de leiding was getipt voor de Berde of vierde plaats. Hij greep er net rs a^iaast, vooral door foutjes op voltige in langemat. Meer dan een teleurstel- Ïnde zesde plaats was er voor hem iet weggelegd. Jasper Keizer bleek 'oor deze wedstrijden nog iets te Dng. Te weinig concentratie voor de ranc^efeningen leverde matige prestaties in een zevende plaats op. 'Shu lute. del chil: laterdag hebben twaalf bowlers an de Bowlingbond Texel een uit- onderlijke prestatie geleverd door I2V4 uur achter elkaar te bowlen. Ir werd gestart om 11.00 uur met ee personen per baan, na elke Irie uur bowlen mocht er tien mi- tuten worden gebruikt om wat te ten en voor de nodige verfrissing e zorgen. r werd in hoog tempo gebowld met len minimum van zes games in een iur, wat voor een officieel bowling- ecord ook verplicht is. Ondanks de lermoeidheid werd er de hele dag Boor flink gescoord. Piet Kok gooide !00- na 200-game met een uitschieter ran maar liefst 244. Over de 39 games Jie hij had gegooid, kwam hij uit op ien gemiddelde van 184. Er werd na ilke game van baan en van medespe er gewisseld. De twaalf bowlers had- len om 24.00 uur het Texels record levestigd met een aantal van 39 ga- nes, wat zelfs 1 V4 game meer is dan iet minimum toegestane. Ook het mi- limum gemiddelde van honderd over alle games werd makkelijk gehaald, 'och in de avonduren kregen met na pe Wil Rovers en Remco de Beer het moeilijk, maar door aanmoediging van Je overige medespelers wist ook dit tweetal het vol te houden. Wil Rovers ;wam op een gemiddelde van 140 en lemco de Beer op 144. Bij de dames ;wam Corine Plaatsman als beste Juurbowlster uit de bus met een ge middelde van 157 over 39 games. De Berde vrouwelijke deelneemster was Joke Kamminga die met 120 gemid- leld ook boven haar normale gemid- ierd lelde gooide. Marcel Bakker kreeg het n B< 'a drie uur bowlen even moeilijk, ulaar na deskundig ingrijpen van :HBO-er Nico Ruis kon ook hij de 2 '/i uur volmaken met een gemiddel- ap h ie van 143. Ton Witte stond ook de iele dag goed te bowlen al kon hij met 173 gemiddeld geen bedreiging ieer voor Piet Kok vormen. Door een 'fzegging was er ook een invaller, die ongetraind aan de start verscheen. Dit was John Boswinkel, maar met een 'raai gemiddelde van 145 was er geen 'erschil te zien. Ook Kees Kooiman, die met wat overgewicht komt, kwam niet in moeilijkheden en kon met een gemiddelde van 155 trots terugkijken. Dirk Bakker had nog wel een paar uur Boor kunnen gaan, want hij toonde nog geen sporen van vermoeidheid na 12'/j uur bowlen met een gemiddelde 'an 148; Eerstejaars bowler John Windhorst kreeg in de laatste uren wat ast van zijn pink, maar ging verbeten Boor en kwam uit op 147 gemiddeld. J Jan Plaatsman gooide het meest constant en kwam uit op 142 gemid deld. Met het gevestigde record van '2'/i uur bowlen heeft het Texelse aowling er weer een nieuwe dimensie oijgekregen. Het is niet onwaarschijn- "jk dat er volgend jaar wordt gepro- om dit nog weer te verbeteren, maar voorlopig hebben deze twaalf Bowlers op zeer gedisciplineerde wijze ™t duurrecord gezet op 12 uur. De wedstrijd 4B verliep voor Mark Jan niet zonder problemen. Een matige sprong en slecht resultaat op brug en voltige leverden niet meer op dan een derde plaats. De toch wat teleurstel lende prestatie was in ieder geval goed voor een medaille en doorstroming naar de N.K. De wedstrijd 4C leverde de volgende finalist op. Joost Brüge- mann die net als Mark Jan voor zijn doen een kwakkelwedstrijd turnde, werd tweede. De tweede turner van G.V.T. Arjan Hemelrijk weerde zich fel, maar kreeg op langemat en ringen net te weinig punten om als vierde te eindigen. Een zesde plaats voor Arjan. In klasse 1B had trainer Nico Stoter nog een zware wedstrijd te gaan Door zelf steeds goede prestaties neer te zetten terwijl de naaste concurrenten steeds kleine foutjes maakten wist Ni co langzaam uit te lopen. En wat in de afgelopen tien jaar niet was ge beurd gebeurde nu. De heren van Volo Haarlem namen niet de eerste plaats in beslag op de distriktswedstrijden. Deze eer viel na al die jaren ten deel aan Nico Stoter. Hiermee was hij tevens de vierde tur ner van G.V.T. die zich wist te plaatsen voor de finale. ZDH kreeg in haar laatste thuis wedstrijd Oudesluis op bezoek. De wedstrijd leverde voor de toe schouwer een boeiend beeld op. Het resultaat, een knappe 3-1 over winning voor de Hoornders, mocht er zijn. ZDH gooide meteen na het fluitsignaal vaart in de wedstrijd, waardoor Ou desluis direct in de verdediging werd gedrongen. In de achtste minuut kreeg Erik Bakker een goede dieptepass, zijn schot werd echter van de lijn gehaald door de keeper. Oudesluis zette op haar beurt een offensief in dat eindig de in een schot dat net naast ging. De bezoekers kwamen hoe langer hoe be ter in hun spel, waardoor er voor ZDH een gevaarlijke situatie voor het doel ontstond. De bal kon echter door Henk de Ruyter van de lijn worden gered. ZDH liet het er niet bij zitten en het was Wilco Bakker die zich na een half uur goed vrij speelde en een prima voorzet afleverde die maar ternauwer nood door de keeper kon worden on derschept. Even later had dezelfde keeper grote moeite met een vrije schop van Bram Brouwer, die hij maar net uit de hoek kon tikken. Na de rust leek het alsof ZDH spijkers met kop pen wilde gaan slaan, want de aanval len volgde elkaar in een razend tempp op. Uit een hoekschop van Ton Arnout kopte Wilco Bakker net naast. Enkele ogenblikken later bracht Ruud Willner ZDH op voorsprong, nadat de keeper op het verkeerde been was gezet. Na een kwartier kwam Hans Zijm in bal bezit vrij voor de goal en bracht de stand beheerst op 2-0 voor de Zwalu wen. Vijf minuten later kreeg Marcel Witte de kans van z'n leven na een prima pass van Richard de Leeuw. In een één tegen één situatie met de doelman aarzelde hij te lang en de kans ging verloren. Hij maakte dit meer dan goed toen hij op aangeven van Hans Zijm vanaf twintig meter loepzuiver in de rechterbovenhoek schoot. Met een 3-0 voorsprong ging ZDH iets defensiever spelen, maar zag zich in de zesentwintigste minuut toch nog geconfronteerd met een tegen doelpunt. Oudesluis mocht een vrije trap tot vervelens toe overnemen en de bal belandde, tot ieders verbazing, uiteindelijk in de rechterbovenhoek. De windsurfclub Texel hield zondag onder winterse omstandigheden haar eerste surfwedstrijd van dit seizoen. Bij een watertemperatuur van 10° en een koude, matige noordoosten wind gingen om 12.00 uur veertien surfers van start. De wedstrijdcommissie had een course racebaan uitgelegd. Door de lage wa tertemperatuur en de koude wind werd gekozen voor een start en finish op het strandje bij Dijkmanshuizen. Bij een start en finish op het water zou den de surfers last kunnen krijgen van de kou. Door te kiezen voor een strandstart moesten de surfers tegen de wind opkruisen naar de eerste boei, waarna ze op de andere rakken met grotere snelheden op de finish af kon den gaan. Voor de pauze werden drie manches gevaren, die in de B-poule alle drie door Eddy Bakker en in de A- poule door Andrè van den Berg wer den gewonnen. Van den Berg had weinig concurrentie doordat twee top- surfers van de club door omstandighe den niet aan de start konden verschij nen. In de pauze werden de surfers weer op temperatuur gebracht met warme erwtensoep, wat er prima in ging. Na de pauze werd in verband met het snel lager wordende water besloten om nog één manche te va ren. Ook deze manche werd door Van den Berg en Bakker gewonnen. Door de goed beschermende kleding heb ben de surfers weinig last van de kou. Terwijl de bemanning van de volgboot ondanks ijsmuts toch blauw van de kou de surfers volgde, doken enkele surfers na een manche gevaren te heb ben, te water om afkoeling te zoeken. Dit bezorgde menig toeschouwer kip- pevel en koude rillingen. Na de wedstrijd werd iedereen getrakteerd op oer-Hollandse winterkost, boerenkool met worst. Dit was een toepasselijke overgang van de winter naar het zo merseizoen. Tijdens de boerenkool maaltijd werd door de wedstrijdleider de uitslag bekend gemaakt. A-poule: 1. André van den Berg, 2. Niels Kos- sen; 3. Menno Loning B-poule 1 Eddy Bak ker, 2. Jaap Kees Snoeij; 2. Jan van der Vis. In de uitwedstrijd tegen Beemster had Texelse Boys de 2-1 nederlaag geheel aan zichzelf te wijten. Voor de rust werd bijzonder ongecon centreerd gevoetbald, wat leidde tot een 2-0 stand. Pas daarna zat Texelse Boys goed in de wedstrijd, maar meer dan een tegengoal zat er niet in. Al snel kwam Beemster op een 1-0 voorsprong toen Veenman ongehin derd een corner in mocht koppen. Nog was Texelse Boys niet wakker. Halverwege de eerste helft kon Mulder alleen op Boyskeeper Kees Kooy af gaan na een enorme misser in de ver dediging. Hij scoorde beheerst 2-0. De Boys deed nog wel wat terug voor rust. Een corner van Jan Zijm draaide in een keer op de binnenkant van de paal, en een knap schot van John Boogaard werd fraai geschopt door Beemstergoalie Van Splunter. Na rust deelde Texelse Boys de lakens uit. De defensie die weer in een andere opstelling speelde, deed het nu veel beter. Na twintig minuten kon Alfred Bakker alleen op doel afgaan na een dieptepass van Bert Witte. Hij werd neergehaald door Van Splunter, maar deze vergat de bal ook te stoppen. De goed meegelopen Guido Banda kon de bal in het lege doel schuiven. Halver wege de tweede helft moest Beemster met tien man verder. In de rust had de thuisploeg al twee maal gewisseld, en na een botsing viel Mulder uit met duizelingen. Achterin werd het paniek voetbal bij Beemster, maar met kunst en vliegwerk werd de 2-1 voorsprong behouden. Texelse Boys miste in deze Op de Bernhardlaan vond woensdag middag een aanrijding plaats toen een 82-jarige man uit Den Burg met zijn Peugeot weg wilde rijden van een par- keerstrook en daarbij een 54-jarige Texelaar in een BMW over het hoofd zag. Beide wagens liepen plaatschade op. Donderdag 28 april Om 13.30 uur is in De Buureton een klaverjasdrive voor ouderen. De Blijde Rijders hebben om 20.00 uur soosavond in manege Akenburg met een videofilm over de postkoetsenrace Groningen-Leiden 1987. In d'Ouwe ULO is om 20.00 uur de voorjaarsledenvergadering van de Abva/Kabo, afd. Texel, met op de agenda o.a. verkiezing van een nieuwe voorzitter. Vrijdag 29 april Van 17.30 tot 20.00 uur wordt bloed afgenomen door het Rode Kruis in het RSG-gebouw. Damkampioen Vittali speelt vanaf 19.45 uur simultaan in dorpshuis de Bijenkorf te Oosterend. ledereen mag gratis meedoen. In De Lindeboom is om 20.00 uur de lezing ,,Goed omgaan met je tijd" op initiatief van de in oprichting zijnde ondernemersvereniging voor vrouwen. De toegang is gratis. Oosterend heeft de thuiswedstrijd tegen Twisk met een verdiende 4-3 overwinning afgesloten. Aanvanke lijk zag het er niet naar uit dat S.V.O. de volle winst zou behalen: Twisk haalde het rust signaal met maar liefst een 2-0 voorsprong. Na rust kwam Oosterend al vrij snel op gelijke hoogte om vervolgens opnieuw een achterstand op te lo pen. Via twee snel opeenvolgende goals in de slotfase van de wedstrijd trok S.V.O. echter alsnog aan het langste eind. Onmiddellijk na het beginsignaal van scheidsrechter Jan Boon lieten de Oosterenders merken gebrand te zijn op een overwinning. Via vaak goed opgezette aanvallen werd Twisk onder druk gezet. S.V.O. kreeg kans op kans om de score te openen maar de af werking liet te wensen over. Vooral Jit- ze Beintema en Arnold Kaercher misten de scherpte om hun ploeg naar een voorsprong te tillen. Twisk slaagde er ondertussen niet in het de Ooste rend defensie lastig te maken. Toch waren het de bezoekers die onver wacht en totaal tegen de veldverhou- ding in, een voorsprong namen. Een corner van Jan Rempt werd ongelukki gerwijze door Oosterend verdediger Gerard Legierse in eigen doel gewerkt. Ondanks deze tegenvaller bleef Ooste rend goed voetballen en het scoren van de gelijkmaker leek een kwestie van tijd. Ongeveer tien minuten voor het rustsignaal kreeg S.V.O. echter op nieuw een tegenvaller te verwerken. Een overtreding op de rand van het strafschopgebied leverde Twisk een vri je trap op en Jan Rompt wist Ooste rend doelman Doede de Vries met een lage schuiver te passeren. Ondanks de 2-0 achterstand bleek de Oosterend ploeg na rust niets van haar zelfver trouwen te hebben verloren. Met veel inzet werd geprobeerd zo snel mogelijk iets aan de opgelopen achterstand te doen. Dit lukte wonderbaarlijk snel. Het was aanvoerder Jan de Vries die zijn ploeg de weg wees. De Vries werd op maat bediend door Willem van der Linden en maakte alleen voor Twisk doelman Renè Hooiman geen fout. Niet zolang daarna was het opnieuw raak. Edgar Klippel speelde zich op rechts knap vrij en zag vervolgens zijn voorzet onhoudbaar in de bovenhoek verdwijnen. De wedstrijd was weer ge heel open. Halverwege de tweede helft nam Twisk echter opnieuw een voorsprong. Alweer was een vrije trap net buiten het strafschopgebied de in leiding. Ruud Bakker tikte de bal iets terug naar Jan Rompt, die met een keihard schot in de bovenhoek op nieuw doelman De Vries kansloos liet. Nog was echter de strijd niet gestre den want al snel bleek dat Oosterend nog veerkracht genoeg over had om ook deze tegenvaller te boven te ko men. Een kwartier voor tijd bracht Jit- ze Beintema via een fraaie actie zijn ploeg opnieuw op gelijke hoogte. Even later bleek dat er nog meer inzat voor de Gortbuukers. Weer was Jitze Bein tema de gehele Twisk defensie te snel af en schoot doelpunt nummer vier in de touwen. Gezien het spelbeeld een dikverdiende overwinning voor de thuisploeg en als in de laatste wedstrijd tegen D.W.O.W. met eenzelf de inzet en enthousiasme wordt gespeeld, zijn ook volgend weekend zeker punten te behalen. Zaterdag 30 april Koninginnedag. Zie het programma voor alle Texelse dorpen elders in deze krant. Van 9.00 tot 18.30 uur zijn wedstrijden in manege Akenburg, ter afsluiting van het winterseizoen. Zondag 1 mei Van 8.00 tot 10.00 uur is bij Nieuwe- schild een viswedstrijd van de sportvissersclub. Om 9.00 uur worden de wedstrijden bij de manege voortgezet. Slot 16.30 Om 14.00 uur begint de tulpenrit van de MAB-club bij het crossterrein aan de Hoofdweg. In d'Ouwe ULO wordt de ,,Dag zonder arbeid" gehouden. Om 15.00 uur be gint deze met een kindervoorstelling, om 16.00 uur gevolgd door samenzang met het koor van G. Gerrits en om 20.00 uur wordt de minimusical „Het aards paradijs" opgevoerd. Na afloop speelt de band „Feedback". De toe gang is gratis. Om 17.35 uur is op de televisie het Vara-programma Nederland- Museumland te zien met opnamen van Jan Wolkers vanuit Ecomare. Dinsdag 3 mei Van 10.00 tot 16.00 uur hebben de christelijke plattelandsvrouwen een contactdag in het Havenrestaurant 't Horntje. De oudere doopsgezinde zusterkring heeft om 20.00 uur een voorjaarsavond. Van 20.00 tot 21.00 uur houdt Am nesty International schrijfavond in de openbare bibliotheek en op het adres Trompstraat 15 te Oudeschild. In De Schakel begint om 20.00 uur een dia-avond met B. Zigterman uit Almelo over een project van het eilan- delijk diakonaal werkverband in Burki na Faso. In verband met de viering van konin ginnedag haalt Scouting Texel zater dag geen oud papier op. Wel kan men zelf oud papier bij de container naast het Scoutinggebouw aan de Bernhard laan brengen. wedstrijd duidelijk Jacob van Heer waarden, die, met gescheurde enkel banden, de rest van dit seizoen wel kan vergeten. Hoewel de onderlinge damcompe- titie van Damclub Oosterend-Texel nog niet is gedindigd, staat het wel vast dat M. Vittali het kampioen schap niet meer kan ontgaan. Met een score van dertig punten uit ne gentien partijen staat hij royaal op kop. J. van Heerwaarden, K. Bak ker en H. van der Wetering strijden nog om de tweede plaats. Vrijdag speelt kampioen Vittali simul taan in De Bijenkorf te Oosterend, aanvang 19.45 uur. ledereen kan daar aan meedoen en er zijn geen kosten aan verbonden. Op 7 mei wordt in Oosterend de traditionele damwedstrijd gespeeld tegen TOG uit Zwolle. Er ver schijnen twee achttallen achter de bor den. Het thuisspelende Texelse team zal aangevuld moeten worden met en kele oud- of gastspelers. Voorgaande keren bleken de clubs aan elkaar ge waagd. Er wordt begonnen om ca. 13.00 uur. Voor de vele blijken van belangstelling na het overlij den van onze moeder, groot- en overgrootmoeder C. DE RIDDER - VAN DER KNAAP willen wij allen hartelijk danken. Huib, Door, Neeltje, Piet klein- en achterkleinkinderen Texel, april 1988 Niet meer langer zeuren, want het trouwen van Kees Zoetelief en Truus Paagman gaat op vrijdag 6 mei 1988 gebeuren. De voltrekking van het huwelijk zal plaatsvinden om 13.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Om 14.00 uur vragen wij Gods zegen over ons huwe lijk in de kerk van H. Johannes de Doper te Den Burg. Wij nodigen u uit op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in hotel Tatenhove, Bosrandweg 202, De Koog. Ons adres blijft: Buytengors 45, 1791 WL Den Burg, Texel telefoon 02220 - 2890 1938 Op dinsdag 3 mei a.s. hopen onze ouders en grootouders C. J. Commandeur an M. J. Commandeur-Hin samen met ons, hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren Eucharistieviering uit dankbaarheid om 14.30 uur in de H. Joannes de Doper-kerk te Den Burg. Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom van 17.00 tot 18.30 uur in hotel De Lindeboom. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Schilderweg 160, 1791 LP Den Burg. Mare Kok en Yvette van der Weide trouwen op woensdag 11 mei 1988 om 15.00 uur in het oude gemeentehuis van Zaandijk, Lagedijk 104. Receptie van 17.30 tot 19.00 uur in Hotel De Prins, Kerkbuurt 31 te Westzaan, Ons adres: Van der Helststraat 10 1506 LR Zaandam van harte GEFELICITEERD met uw 60e verjaardag. Jan Jr. Andrea Uw belangstelling en vriendschap voor en tijdens het verblijf in het verpleeghuis aan moeder CORNELIA LAP-JONKER bewezen, als ook uw medeleven na haar overlijden en de teraardebestelling die wij van u mochten ontvan gen, betuigen wij u onze oprechte dank. J. Roeper-Lap L. Roeper J. A. Lap Klein- en achterkleinkinderen Den Hoorn-Texel, april 1988 Diep ontroerd en dankbaar waren wij met de be langstelling na het plotseling heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma WIETSKE BEIJERT - MEDEMA Wij betuigen hiermee onze welgemeende dank, in het bijzonder ds. Salakay, ds. Medema, dr. Barnard, dr. Vos en A. Maat. Mede namens kinderen en kleinkinderen L. Beijert Den Burg, april 1988 Warmoesstraat 56. 1988 Tiet veur 't Steiger tje. Tiet veur een bier van 21.00 tot 4 uur. Te koop mooie Opel Ascona i.g. met veel ex tra's, o.a. brede banden, spoilers, skirs, trekhaak. Bouwjaar juni '81. Vraag prijs f5.500- Tel. (022201 4156. Ma. 2 mei slotavond klaverjassen in de SVO- kantine. aanvang 20.00 uur. Stropersboek van BCK, aanvankelijk met 60 ver halen en 6 foto's, doch nu 80 om 80, hetgeen de prijs f5,— hoger maakt, kunnen de inschrijvers voorst van mei thuis ge bracht, verwachten. Elk verhaal en elke foto komt op nog geen 2 dubbeltjes en u houdt er een mooi geheel aan over, gebon den in harde 4-kleurendruk band. Wie nog niet inschreef, zonder vooruitbet. kan alsnog! Bel (022301 22979 of (022201 5357 b.g.g. Voor koninginnedag versieren we het gebak met een kroontje. Bakke rij Timmer, Oosterend. Op koninginnedag ie dere bezoeker een gra tis glas oranjebitter. In Den Grooten Slock. 1 kilo Goudse belegen kaas 710,98. Buurtwin- kel Ria Trap, Oosterend. Koninginnedag. De swingende allround band Fantasy in Question. Toegang gratis. De openbare biblio theek is a.s. zaterdag gesloten. Verloren gouden hals ketting met munststukje (dollar), aandenken. Tegen beloning terug bezorgen. W. Grisnich, Bernhardlaan 145, Den Burg. Paviljoen Vliezicht iedere dag geopend. Met een prachtig uitzicht op Vlie land en de „Vriendschap". Te koop in pr. st. Honda CB 650 S custom, bj '82, km. 25.600, met wind scherm. Vaste prijs 74000,—. Evt. 2-delig pak mt. XL 7200,-. Tel. 5296. Partij schroten en vloer hout 71,20 p. mtr. Loon bedrijf De Tijd, tel. (02223) 334 - 810 (02220) 3347. Na 3 winters achter el kaar wordt het nu zomer! Huur nu een tweede huis aan zee bij paal 12. Een rustig en gezellig strand. De surfschool is verplaatst naar de noordzijde voorbij de huisjes. Bij het paviljoen is elke vrijdag om 6 uur een barbecue, vaak met een band. Het paviljoen gaat 7mei open. De huur van een strandhuisje bedraagt 7425— per seizoen. Wie nu reserveert en meteen betaalt, hoeft maar 7400 te betalen. Tel. (02220) 4365. Vera en Henk Griffioen. Op paal 33 heeft u geen windscherm nodig. Fuchsiastekken, zaden en vaste planten. Kwekerij en Handel C.P. v.d. Werve, Bernhardlaan, tel. 2925. Hallo Louis, hier ben ik weer van harte. Welk meisje, 16/17 |aar, wil mij helpen, een halve dag in de week. Bij geble ken geschiktheid 6 weken seizoenwerk. Huishoude lijk en licht kantoorwerk. Bellen (022201 4675 na 19.00 uur. Strandhuisje huren op paal 33. Ook voor het hele seizoen. Tel. (02222) 340. Hekschroten, balken, vloerhout en palen. Loon bedrijf De Tijd (02223) 334-810 (02220) 3347. Geïmpregneerd tuinhout en bielzen Kwekerij eri handel C.P. v.d. Werve, Bernhardlaan, tel. 2925. Zwembadpasfoto's 77,50. Foto De Waal, Bin- nenburg 23. Wie wil mij een lift ge ven op koninginnedag van/naar A'dam. Tel. 5175. Zondag tulpenrit, start 14.00 uur MAB- dubgebouw. Diverse soorten grind en betontegels. Loonbe drijf De Tijd, Tel. (02223) 334-810 (02220) 3347.

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 3