Ëx-vlieger op wereldreis met zeiljacht Martien Witte voegt zich bij schaaktop Drie sportverenigingen houden „4 tegen 4" Sportvissers-nieuws Dammer Dros zet zegereeks voort Kookcursus fijne keuken Junioren Tetak zegevieren Eilandcompetitie basketball: gevarieerd wedstrijdbeeld Programma basketball Reddingvlot opgevist SV De Koog koploper na vierde overwinning M.S.T. Programma jo ;r< Eilandcompetitie volleyball Zon, maan en hoog wati Zondagsschooljuf neemt afscheid PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 21 OKTOBER Rl. De eerste kennismaking met Texel hoeft niet persé aangenaam te zijn om er toch altijd weer heen te willen. Dat blijkt uit het le vensverhaal van de als KLM-vlieger gepensioneerde Ferry van der Geest (57) uit Heemstede. Op 12 september 1952 sloeg hij in Ei- erland met zijn vliegtuig over de kop omdat hij het toestel (een Harvard) niet aan de grond zette op het vliegveld maar vijf kilo meter noordelijker, op een drassig terrein bij ,,Rio Grande". Ferry en zijn passagier (oud-Texelaar Kasse Beumkes) kropen practisch ongedeerd uit het ondersteboven liggende, zwaarbeschadigde vliegtuig. De schrik was groot, maar Ferry van der Geest is na dien tientallen malen teruggeweest op Texel. „Een schitterend eiland, vooral door zijn variatie en uitgestrektheid", luidt zijn oordeel. Als uitvloeisel van die herhaalde be zoeken en de kontakten met mensen die hij daarbij opdeed, is de oud KLM vlieger intussen min of meer vaste inwoner van het eiland geworden. Hij maakt deel uit van de jachtcombina- tie Den Burg, is lid van de Wa tersportvereniging Texel en woont sinds vorige week in appartement nummer 114 van het „Juliana"- complex in De Koog. Toch zal hij voorlopig niet op Texel worden gesig naleerd, want hij acht de tijd om rustig van zijn oude dag te genieten nog lang niet aangebroken. Vandaag verlaat hij met zijn jacht „Corona Bo- realis" de haven Oudeschild voor een wereldreis die vier tot vijf jaar in beslag zal nemen... Onderbroek Die eerste „harde" kennismaking met Texel is een verhaal dat de in Suraba- ja in Indonesië geboren en op 15-jarige leeftijd naar Nederland ge komen Ferry van der Geest graag vertelt. „Ik was toen leerling van de Rijksluchtvaartschool en maakte met een Harvard een vlucht Beek- Schiphol-Texel-Beek. Vanaf Schiphol vloog Kasse Beumkes die toen in opleiding was voor tower operator (luchtverkeersleider - red.l met me mee. We hadden havenmeester Van Harn op Texel gebeld dat we eraan kwamen en die was al begonnen met Zo verliep de eerste kennismaking met Texel. De Harvard ligt met een gebroken poot op zijn rug op het land van ,.Rio Grande'' Rechts de met de schrik vrijgekomen 21-jarige Ferry. Ferry van der Geest: ouwe dag vol avontuur. het wegjagen van de schapen die toen nog op het vliegveld liepen. De instructeur had op de kaart aangewe zen waar het veld (een jaar tevoren heropend) moest liggen, maar had daarbij een te noordelijke plek aange geven. Ik had dat veel te laat in de gaten. Toen we boven Texel zaten leek het allemaal te kloppen want bij het terrein dat ik voor het vliegveld hield stond een schuur die wel wat op een hangar leek en ik zag een windzak wapperen. Toen ik landde bleek het echter zacht bouwland te zijn. De wielen zakten erin weg en de Harvard ging over de kop. Onderste boven hingen we in de riemen. Als het toestel in brand was gevlogen had ik hier nu niet gezeten. Kasse Beumkes kroop als eerste naar bui ten. Even later konden ze mij ook door hetkapotte raam naar buiten trekken, nadat de grond die tegen de kabine zat, was weggegraven. We hadden wat wondjes die door dokter Feikema werden verbonden. Het toestel werd afgevoerd en was pas een jaar later weer vliegklaar. De windzak die ik had zien wapperen bleek een lange onderbroek te zijn geweest, die aan de waslijn hing te drogen". Carrière De jeugdige vlieger kreeg een be risping omdat hij beter had moeten uitkijken maar er was ook een verwijt richting Luchtvaartschool die hem verkeerd had verwezen. Ook in zijn militaire diensttijd was Ferry van der Geest vlieger en telkens als hij de kans kreeg zette hij koers naar Texel om te gaan zwemmen in de Slufter en voor ander vermaak. In 1955 kwam hij in dienst van de KLM waar hij een complete carrière doormaakte. Drie jaar was hij navigator op DC 4, DC 6, Superconstellation en andere vliegtuigtypen uit die tijd. Daarna werd hij vlieger en zijn loopbaan ein digde kort geleden als „baas" (ge zagvoerder) op een Boeing 747. In de tijd dat de hele KLM-vloot nog uit vliegtuigen met zuigermotoren be stond, leerde hij een stewardes ken nen die later zijn vrouw Erna werd. „In mei heb ik haar in de Slufter ten huwelijk gevraagd". Jager De banden met Texel werden nog versterkt toen Van der Geest in kon- takt kwam met Willem Munnikhuizen waarvan hij een jachtterrein bij Hoe velaken overnam. Munnikhuizen ver huisde later naar Texel, waar hij „Het Jachthuis" ging exploiteren en hij no digde Van der Geest uit om te komen jagen als gast in de combinatie van Den Burg Daar ging hij maar al te graag op in, geïnteresseerd als hij is in natuur en avontuur. Die elementen plus een portie hoog waardige techniek beleeft hij ook in een hobby die voor hem nog belang rijker is: varen. Sinds kort heeft hij een eigen jacht. Een twaalf meter lange tweemaster, een Carena 40, die volgens zijn heel speciale wensen is gebouwd bij Kempers in Alphen aan de Rijn en is voorzien van zeer geavanceerde navigatie- en beveili gingsapparatuur. Het is zijn eerste eigen schip. Nautische ervaring deed hij in de afgelopen jaren op aan boord bij anderen. Met schepen van uiteenlopend type en onder diverse omstandigheden zeilde op op het IJs- selmeer, maar ook in het Caribisch gebied, de Middellandse zee en de Indische Oceaan. „Op het laatst wist ik precies wat voor schip ik wilde hebben", zegt hij. De „Corona Borea- lis" lijkt aan dat ideaalbeeld te vol doen, zodat Van der geest en de KLM-collega's waarmee hij het eerste deel van de tocht maakt, alle vertrou wen hebben in hun onderneming. De geplande route voert via Engeland en Portugal naar de Canarische eilanden. Atlantic ralley De oversteek over de Atlantische Oceaan wordt gemaakt als deelne mer aan de Atlantic Ralley for Crui sers. Het gezelschap aan boord wordt dan gedeeltelijk vervangen. Onder andere de ontwerper van de Carena 40, Lemstra, komt aan boord. Het is de bedoeling in de Caribean wat rond te varen en langs de oost kust van de VS toten met de Hud son. Dan gaat het terug naar de Caribische zee en via het Panamaka naal naar de Pacific waar de Galapa gos eilanden, Tahiti en mogelijk Nieuw Zeeland op het reisprogramma staan. Vervolgens Australië en Van der Geest's geboorteland Indonesië („Ik ben nog nooit op Bali geweest"). Dan gaat het langzamerhand weer op /«HF*' Met collegavliegers aan boord van zijn Corona Borealis" tijdens de voorbereidingen van de wereiareis. Door maandagavond in De Linde boom tijdens de competitie van schaakclub En Passant opnieuw een lastige tegenstander achter zich te laten heeft Martien Witte zich op een comfortabele tweede plaats ge nesteld, achter Jaap Dros die door een overwinning op Rinus Vittali met een maximale score de leiding stevig in handen heeft. Aanvankelijk leek het er niet op dat Martien Witte zijn hoge positie zou vasthouden, want Frans Eijgenraam stelde hem in de opening voor grote problemen. Ongetwijfeld miste Eij genraam ergens een kans, want Wit te kreeg de mogelijkheid af te wikkelen naar een middenspel zonder dames dat ongeveer gelijk stond. Bei de spelers wilden echter het onderste uit de kan, waardoor de complicaties op het bord zeer groot werden. Tenslotte ontstond een eindspel dat door Witte nèt werd gewonnen. Ri nus Vittali lijkt een beetje de Ajax van de Texelse schaakcompetitie te worden: door zijn reputatie hoort hij natuurlijk bij de top, maar momenteel is hij op geen stukken na bij de bo venste helft terug te vinden. Tegen Jaap Dros creëerde hij in de opening weliswaar enige gevaren, maar tij dens de overgang naar het mid denspel verspeelde hij een pion, waarna hij in een ijzeren greep te recht kwam van waaruit ontsnappen met mogelijk bleek. Een tragi komische situatie ontstond aan het bord van Harm Broekema en Bahman Rahmani. De laatste verbruikte zeeën van tijd tijdens de aanvangsscher- mutselingen, geheel gevangen in zijn concentratie ging Rahmani na slechts Zaterdag van 10.00 tot ca 12.30 uur is op het terrein van Texelse Boys een „4 tegen 4"-voetbaltoernooi voor de pupillen van SV De Koog, Texelse Boys en SV Oosterend. Het evenement wordt georganiseerd door de gezamenlijke aktiviteitencom- missie van genoemde verenigingen. Uit de gewone teams worden viertal len gevormd die in de categorieën D, E en F de strijd aangaan. Er kan ook aan worden meegedaan door jongens en meisjes die (nog) geen lid zijn van een voetbalvereniging. Aanmelden op het terrein. achttien zetten door de vlag. Zijn ontreddering was groot toen Broeke ma de partij opeiste; Rahmani bleek in de veronderstelling te verkeren dat hij nog een uur bedenktijd had. Een echte vechtpartij speelden Thijs Witte en Dirk Leegwater. Aanvankelijk beschikte Leegwater over de beste papieren, maar Witte verdedigde zich inventief en hield de strijd gaande. Na de tijdscontrole begon Leegwater nu en dan onnauwkeurig te spelen, waarna hij op listige wijze door Witte werd opgebracht. Uitslagen: R. Vittali-J. Dros 0-1; F Eijgenraam- M. Witte 0-1, H. Broekema-B Rahmani 1-0; R Eelman-E. de Visser 1-0; T. van Lingen-R. Ro- zemeijer 1-0; R. Daan-G Zoetelief 0-1; Th. Witte-D. Leegwater 1-0, N van Heeringen-F van Tatenhove 0-1; H. Tuinema-C. van Zuilen 11-0. Zaterdag is in Rockanje de eind- wedstrijd van het Nederlands kam pioenschap kustvissen gehouden. Paul Verhagen is als controleur mee- geweest met André de Geest en Cor Huisman, die zich niet wisten te plaatsen en in de middenmoot bleven steken, maar ze keerden een ervaring rijker huiswaarts. De volgende wed strijd voor de zomerserie is extra en wel op 30 oktober bij de Otter- saat van 8.00 tot 10.00 uur. De feestavond is zaterdag 5 november in De Schakel. Op de clubavond van damclub Oosterend/Texel kwam Gerrit Dros op fortuinlijke wijze voor de tweede achtereenvolgende keer aan de winst. Wim Timmer overzag een eenvoudige slagzet, de punten gin gen naar Den Burg. Jaap van Heerwaarden boekte schijf winst tegen Lou Boonman, dit bleek door goed tegenspel niet genoeg voor de overwinning (remise). Klaas Burger gaf onnodig een schijf weg, Hans de Beurs won daardoor de par tij. Harry van de Wetering speelde goed tegen Rinus Vittali, maar kon het tenslotte niet bolwerken tegen de huidige kampioen. In een spectaculair eindspel speelden André Brouwer en Jos de Wolf remise. Cees Vinke was de schok van vorige week nog niet te boven. Hij verloor opnieuw, nu van Wijnand Bakker. Ate Sijtsma liet de punten liggen tegen Frans Bos in een zeer boeiende en langdurige partij. Uitslagen: J. de Wolf-A Brouwer 1-1; F. Bos- A. Sijtsma 2-0, K. Burger-H. de Beurs 0-2; H. van de Wetermg-R. Vittali 0-2; W. Bakker-C. Vinke 2-0; W. Timmer-G. Dros 0-2; J. van Heerwaarden-L Boonman 1-1 Na twee opeenvolgende nederlagen herstelde Cees Vinke zich door een overwinning te noteren tegen Jos de Wolf. Twee nieuwe jeugdspelers de den het erg goed, Adriaan Bruin haal de zelfs de volle winst tegen „oude rot" Sijtsma. Ook Victor Voskuil deed het goed, al kon hij het niet bolwer ken tegen Wim Timmer. Rinus Vittali nam de kop over door een overwin ning op Wijnand Bakker. Frans Bos had het geluk dat zijn te genstander, die gewonnen stond, een slechte zet deed, zodat beiden het met één punt moesten doen. Uitslagen M. Vittali-W. Bakker 2-0; H. van der Wetering-K. Burger 2-0; J. de Wolf-C. Vin ke 0-2, F. Bos-H. de Beurs 1-1; J. van Heerwaarden-A. Brouwer 2-0, L. Boonman-G. Dros 1-1; A. Bruin-A. Sijtsma 2-0; V. Voskuil- W. Timmer 0-2. De stand aan kop: 1. M. Vittali 5-8; 2 P. Ba- kelaar 4-7; 3. J. van Heerwaarden 4-6; 4. H. de Beurs 5-6; 5. F, Bos 5-6 Op maandag 25 oktober start weer een kookcursus onder leiding van Dirk Breedveld in de LTS-keuken. Voor het tweede jaar houdt hij een acht weken durende cursus, waarin allerlei aspecten van het feestelijke menu aan de orde komen. Daarnaast zal er aandacht zijn voor de Indonesi sche rijsttafel. De bereide gerechten kunnen ter plekke worden genuttigd of worden meegenomen. De lestijden zijn van 19.30 - 22.00 uur. De kosten bedragen 7145,— te voldoen bij aan vang van de cursus. Bel voor aanmel ding de Stichting Ondersteuning Welzijnswerk of Dirk Breedveld, tele foon 02220 - 2941 tussen 17.00 en 19.00 uur. Zaterdag speelden de senioren van Tetak in Alkmaar tegen 't Hooge Huys 4. De junioren speelden in Juli- anadorp tegen De Stolp. De junioren Alex Bakker, Reindert Kuiper en Pas cal Veeger hadden een gemakkelijke middag. Met veel gemak wonnen Alex en Reindert opnieuw al hun en kelspelen. In deze competitie zijn ze beiden nog ongeslagen. Pascal Vee ger wist zeer knap twee partijen te winnen. Tetak won het dubbelspel in drie sets, zodat men met een 9-1 overwinning huiswaarets kon keren. De senioren namen het op tegen het nog ongeslagen Hooge Huys. Fred Mosk wist geen enkele partij in winst om te zetten. Lieuwe van der Veen verloor zijn eerste partij in drie sets en zijn tweede partij won hij knap in drie sets, de derde partij verloor hij in twee sets. Samen met Mosk verloor hij in drie sets het dubbelspel. Martin Janssen was vandaag in een goede vorm. Zijn eerste partij won hij in drie sets. De tweede partij (tegen een speler die vorig jaar landelijk speelde) wist hij een set te winnen. Winst zat er net niet in, hij verloor de derde set met 21-17. Ook zijn laatste partij ver loor hij net in drie sets. Hierdoor ver loor Tetak de wedstrijd met 8-2. De tussenstand in de najaarscompetitie: Senioren: 't Hooge Huys, 5-10; Dito 5-6, Noordkop 5-6; Polisport 5-4; Wham Wham 5-3; Tetak 5-1. Junioren: Tetak 4-8, Be Fair 4-6, Doko 4-4; De Stolp 4-2; Polisport 4-0. In de eerst wedstrijd van vrijdag avond maakte Dames Moerbeek het zichzelf al extra moeilijk door incom pleet aan te treden, 't Asiel maakte dankbaar gebruik van deze gelegen heid om het doelsaldo eens flink op te vijzelen. Vespertina tegen Crops had een geheel ander karakter. Aan vankelijk was het Vespertina dat ge makkelijk de wedstrijd controleerde maar in de tweede helft boog Crops, dankzij een puike conditie, de 6-2 ruststand om in een stevige overwin ning. In Hotel Opduin trof B&M een onverwacht pittige tegenstander. Ook hier een wedstrijd met twee gezich ten. Een spannend eerste deel, waar in Hotel Opduin slechts tegen een 10-9 achterstand opkeek en een spanningsloze tweede helft waarin B&M korte metten maakte met de il lusies van haar tegenstander. De laat ste wedstrijd werd de klapper van de avond. Dikke Mik en Oranjeboom ontliepen elkaar heel weinig. Het ver schil tussen beiden was nooit groter dan twee punten en het bleef tot het eind toe spannend. Uiteindelijk was de enige aanwijsbare winnaar dan ook het publiek dat een felbevochten gelijkspel met applaus beloonde. Uitslagen, 't Asiel-Dames Moerbeek 65-7; Vespertina-Crops 8-17; Hotel Opduin-B&M 11-36, Dikke Mik-Oranjeboom 16-16. Vrijdag 28 oktober 1988 20.30 u. Pilaar-D.Moerbeek Mantje 21.00 u. Paracentrum-Mantje Pilaar 21.30 u. 12 Balcken-'t Asiel Paracentr. 22.00 u. GVT-Crops 't Asiel. De TX1 van Vonk heeft vorige week een beschadigd reddingvlot opgepikt. De Rijkspolitie te water is gewaar schuwd en zal zich erover ontfermen. In een weinig overtuigende wedstrijd heeft De Koog toch een verdiende vierde overwinning behaald op een stug verdedigend en counterend Nieuwe Niedorp. Het eerste half uur gaf een rommeli ge aanblik met een iets sterker De Koog dat het veldoverwicht niet kon uitbuiten. In de 30ste minuut was het Wilke Wassenaar die een vrije trap van circa 20 meter knap in de bovenhoek krulde. Het antwoord van Nieuwe Niedorp liet niet lang op zich wachten. In de 41ste minuut werd het na een snelle uitbraak 1-1 via het lichaam van keeper Ipenburg. In de tweede helft werd het al snel 2-1 voor De Koog na een corner van John List die Bernhard Ipenburg van dichtbij in kon koppen. Hierna bleef De Koog goed verzorgd spelen en volgden nog enige goede kansen waarvan twee voor Riewert Pol, die ze echter net niet in doelpunten kon omzetten. Vijftien minuten voor het einde van de wedstrijd kwam Nieuwe Niedorp toch weer langszij door mid del van een buitenspeldoelpunt dat echter (na hevig protest van Koger- zijde) toch werd goedgekeurd door de scheidsrechter. Een paar minuten kon Nieuwe Niedorp spelen met de hoop op een gelijkspel, maar toen was het de ingevallen Cees van Beek die een wederom sterke voorzet van John List in kon koppen. Zo speelde De Koog zich naar de vierde achter eenvolgende overwinning en een eer ste positie op de ranglijst. Opvallend bij De Koog is op het ogenblik de goede onderlinge sfeer en het vermo gen om ook kritiek te aanvaarden tij dens en na de wedstrijd, iets dat in het verleden ook wel eens anders ge weest is. Vooral de verdediging zit erg goed in elkaar nadat er vorig sei zoen nog enige aanpassingsmoeilijk heden waren. De Koog 2 heeft in een toch lastige uitwedstrijd tegen WGW 4 1-1 gespeeld en draait in de middenmoot mee. Zaterdag 22 oktober Volleybal Sporthal 't Trefpunt, Julianadorp 12.00 u. Juvoc-Tevoko 1 (J.asp) 13.00 u. Juvoc-Tevoko 1 (h) Sporthal de Groet, Tuitjehorn 13.00 u. De Boemel-Tevoko 1 (m.asp) Maandag 24 oktober Sporthal Sportlaan, Den Helder 18.45 u. WSOV 2-Smash '68 (d) Texel aan, mogelijk via de Seychelli Rode Zee en Middellandse zee. Eei race wordt het niet. Overal wordt gebreid rondgekeken, zodat Ferry y der Geest de eerste vier a vijf jaar met op Texel terug is. Zijn vrouw maakt de tocht niet mee, want zij houdt niet van langdurig op zee zip Gebruik makend van de voor haar voordelige KLM faciliteiten zal ze en toe echter naar een haven vlieg iej en mogelijk een stukje meevaren. De „Corona Borealis" heeft als ofl ciele thuishaven Willemstad op Cu cao. Dat heeft een belastingvoorde van 20% opgeleverd, maar omdat Curacao tot het koninkrijk der Ned landen behoort, voert het schip to e- de nationale driekleur, waarover V; 'e' der Geest zeer voldaan is. „Ik heb "e mijn leven enorm veel gereisd en b sef daarom misschien wel heel ste dat Nederland een fantastisch land !rs is, waar ik echt trots op ben. Ik zo niet graag een andere vlag in de mast hebben". Js c ;rzi Dinsdag 25 oktober 1988: Veld A mannen: 18.30 u. BCT-Versluis Stuc.v.d.Wo chi 19.05 u. Paal 9-Stuc.v.d.Woude I 22. 19.45 u. Theodorahoeve-Graaf Pa [3, 20.25 u. Seg.Eel.-HaarstudioTheoc eld 21.05 u. 12 Balcken-GemeenteHaa 21.45 u. Gr. Slock-Kuip 12 Bale 22.25 u. Bremak 1-Kobeko Gr. Veld B mannen en vrouwen: 18.30 u. Was. Best-Rival Visserbc 19.05 u. Ass. Bremer-Visserb. I 19.45 u. Antiekhuisje-CZN Brei 20.25 u. SI. de Boer-Stoepa Sma: 21.05 u. DGM-Smash 1 De I 21.45 u. Krim-Cocky Paal 22.25 u. Paal 28-Westerslag Co Veld C vrouwen: 18.30 u. Rabo-W en W Eelman Se 19.05 u. Opel Rent-Eel.Seg W ei 19.45 u. CVI-QuestionOpel Rentei 20.25 u. Westerlaken-Sportshop 21.05 u. Dr Mets-Meermarkt Verf 21.45 u. Leijdekkers-Verfbus l\ 22.25 u. Mantje-Zegel Mode Leij-: Wedstrijdleiding: Agnes en Nico, ti foon 02220 -3540 of 02228 - 72 Uitslagen 18 oktober: Bremakker-Stoepa 1-1, Haarstudio-Gemee* 0-2; SI De Boer-Seg/Eelman 0-2; DGM- Versluis 1-1, Teso Stuc van der Woude 0-i Paal 28-Cocky's Kapsalon 1-1; Durper Dri Haarstudio 0-2, Klif 23-Question 2-0; Wa rij Best-DA 1-1; Ass. Bremer-De Verfbus 0 De Kuip-Autocentrale 1-1; Amrobank- Westerlaken 1-1; Smash 2-Witte en Witte Retsina-Visserbouw 1-1; Zeven provinciën Meermarkt 0-1; Westerlaken-Mantje Sport 2-0; Taveerne-Zegel Modes 0-2; Leijdekke CVI 2-0; Eelman Segerink-Boetiek 22 2-C Iedere zaterdagochtend haalt Scot ting Texel oud papier, lompen en oude schoenen op. De mensen w( den verzocht deze spullen vóór 1C uur aan de straat te zetten, zodat vlot kunnen worden ingeladen. Bij oud papier-wagen kunt u ook gere schap voor de derde wereld kwijt. Komende zaterdag wordt het oude papier etc. opgehaald in de volger straten: 5. De Zes, Jonkerstraat, Willem Beierenstraat, Boogerd, Schoonoo singel, Witte Kruislaan, Wagema- kerstraat. De zon komt 23 oktober op om 7 en gaat onder om 17.29 uur. Maan: 25 oktober V.M. Springtij: 27 oktober Hoog water te Oudeschild: Vrijdag 22 oktober 5.12 en 1E Zaterdag 23 oktober 6.19 en 1 Zondag 24 oktober 7.21 en 2( Maandag 25 oktober 8.22 en 2 Dinsdag 26 oktober 919 en 21 Woensdag 27 oktober 10.06 en 22 Donderdag 28 oktober 10.44 en 22 Vrijdag 29 oktober 11.14 en 23 Zaterdag 30 oktober 11.36 en 22 Laagwater valt gemiddeld 6.15 uur hoogwater. Aan het strand is het een uur eerder h water. Met een feestelijke kerkdienst wor zondag om 11.00 uur in De Cock: dorp afscheid genomen van mevri H.Jansen, die zich 30 jaar heeft zet voor de zondagsschool. Na de dienst wordt koffie gedronken in gebouwtje naast de kerk. Het winnende nummer van d opening van het snertseizoen eetcafé „Parkstraat" is gevalle1 op nummer 88. Goed voor een diner voor 2 pet sonen in restaurant „De Raadt kelder" of Havenrestaurant Texel Gaarne telefonische melding bij Jan C. Stolk, 02226 - 310

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 2