Rabobank fZi GVT hield weer onderlinge wedstrijden Hoofdrol voor scheidsrechter tijdens St.Adelbert-Texel V. De Koog fortuinlijk aar overwinning op ZDH Veeverzekering xelse Boys gaf lorsprong weg averjaspunten lor Witte/Kleinveld Gamma wint wedstrijd met slap zaalvoetbal Voetbaluitslagen Toneelstuk in De Cocksdorp Bowler Mattner gooide eerste serie van 800 Opbrengst fancy-fair Oosterend en Z.T.S. deelden de punten Hout zagen- elektrisch of met benzine motor? Bakker's Ijzerhandel b.v. JSDAG 8 NOVEMBER 1988 TEXELSE COURANT ok deze Koog-aanval In de eerste helft werd goed door ZDH gestopt Texelse derby tussen SV. de jg en ZDH trok zondag veel be- ikers. De wedstrijd ging over en er, maar door een prachtig doel- lt van Hans Polderman trok De og de winst naar zich toe. Een ge- spel zou de verhoudingen echter ter hebben weergegeven. jral in de eerste helft kon geen de ploegen domineren. Er waren inig kansen. Richard Daalder van Koog zag zijn harde schot via de van een ZDH-verdediger over al Kort daarna raakte Bernard nburg geblesseerd en zijn plaats in veld werd ingenomen door Den- Saai. tweede helft gaf het publiek meer ar voor het geld. Kansen aan bei zijden brachten de spanning weer jmaal terug, maar beide keepers nden hun mannetje. Via uitbraken rd ZDH enkele malen heel gevaar- Bram Brouwer ging alleen op per Ipenburg van De Koog af, ar die wist met zijn lichaam debal ist het doel te werken. Koog speelde in dit deel van de dstrijd slordig en leed regelmatig verlies. ZDH leefde op, maar wist niet van deze kansen te profiteren. In de twintigste minuut leek Polderman van De Koog een voorzet van links aan te nemen, maar hij liet hem lo pen voor Wilke Wassenaar. Deze keek goed en tikte de bal meteen weer terug naar de inmiddels doorge lopen Polderman, die stiftend in schoot. De Koog hervond het spel en binnen twee minuten deed zich een nieuwe kans voor. Richard Daalder kon een voorzet van Riewert Pol ech ter net niet raken. ZDH was geschrokken van het te gendoelpunt en wierp zich met alle macht op de strijd. Enkele zeer goe de kansen gingen in rook op door de sterke Koog-keeper Charles Ipenburg. Vooral het 15 meter-schot van ZDH- speler Gerard Timmerman werd stijl vol uit de hoek getikt. John Eelman viel geblesseerd uit en voor hem in de plaats kwam Roel Verra. Hij stond koud twee minuten in het veld toen hij de kans kreeg een goede voorzet van rechts af te ronden. Dat mislukte echter. Vlak voor tijd ontstond beroering na een lange bal van Henk de Ruyter die door Hans Polderman met de hand werd geraakt. De scheidsrechter liet egenstelling tot voorgaande Jstrijden, waarin Texelse Boys ds goed na een achterstand te- (wam, waren de eilanders nu in staat een 2-0 voorsprong te houden. H.O.S.V. voetbalde weede helft beter en mocht ge- het spelbeeld een 2-2 gelijk spel iend noemen. sures van Richard Maas en Frank rave en de afwezigheid van John gaard hadden diverse omzettin- in het team tot gevolg. De wed- d begon zeer voorspoedig voor Ise Boys. Al in de vijde minuut H.O.S.V.-doelman Sappé tegen van zijn verdedigers op zodat Al- t Poelman een leeg doel voor zich De gasten leken aangeslagen, in deze fase had Texelse Boys r ruim afstand kunnen nemen. Te individuele akties en te weinig loten zorgden ervoor dat H.O.S.V. ids op kon ruimen. Na ongeveer half uur vergrootte Texels Boys voorsprong. Een prachtige diepte- is van Bert Witte werd door de ille Albert Poolman op de juiste arde getaxeerd. Met een hard dia- laal schot versloeg hij doelman ipé voor de tweede maal. Vlak f rust kwam de thuisclub nog d weg bij een prachtige vrije trap Frank Rood, die slechts de paal Na rust leek Texelse Boys in ip gedommeld. Ongeïnspireerd :ht de jonge ploeg de twee punten t de tas te hebben en eenvoudig i.S.V. van het lijf te kunnen hou- de vijfde competitieavond van de rerjasclub „Den Burg" waren is Witte en Richard Kleinveld het est succesvol. Met een score van 16 punten werden zij eerste, en gezien de onderlinge verschillen iet begin van de competitie nog groot zijn leverde dat in het isement 10 plaatsen winst op. 6809 punten werden Frans Boer Martien Bakelaar tweede. Het was r de eerste keer in deze competi- dat zij boven de zesduizend pun- wisten te scoren. Op de ranglijst sn zij nu als 18e genoteerd. Het Pel Henk van Loo en Maarten van i'waarden werd met 6720 punten de, na de lage score van vorige k een goed herstel. Truus en Vin- f Witte werden vierde met 6508 ten en Gerard Festen en Gerrit it vijfde met een score van 6492 ten. ld 1e periode na 20 partijen: Dijker-N. Koomen 33925; 2. Echtp J 3fls 32786; 3. Echtp. J. v Heerwaarden 12; 4. J, Kloosterman-A. v. Heerwaarden 5 W. Derksen-P. v Heerwaarden I; 6. E. Zijm-N. v/d Veen 31434; 7. R. Xrs-K. v. Heerwaarden 31291; 8. G. v/d «-J. Witte 31283; 9. T. Witte-V. Witte 19; 10. Fr. Witte-R. Kleinveld 31038. den. Vooral op het middenveld waren de gasten heer en meester en de als extra middenvelder spelende laatste man Frank Rood werd niet door een van de spitsen verdedigd. De Boys verdediging met Gerard Boogaard aan het hoofd werd steeds met een over macht van roodhemden geconfron teerd en het leek een kwestie van tijd voor H.O.S.V. zou scoren. Uitein delijk werd het een goal met een dui delijke buitenspellucht maar scheidsrechter Mol wilde nergens van horen. Uit een scrimmage scoorde Carlo Cosseddu de aansluitende tref fer. Vlak daarop maakte de sterk spelende Gerard Boogaard zijn enige fout van de wedstrijd. Hij speelde te kort terug op doelman Kees Kooy en dankbaar profiteerde Ab Bobeldijk van dit presentje. Aan beide kanten deden zich nog diverse mogelijkhe den voor. Vooral Erik Schneider vorm de een gevaar over de linkerkant, maar hij had weinig geluk met de af ronding van zijn acties. Tom Rijkers mocht nog invallen voor de moe gestreden Albert Poolman, maar de terechte 2-2 bleef op het scorebord staan. Het is duidelijk dat Texelse Boys defensief nog het een en ander moet leren. Het aantal tegendoelpun ten is ondanks de hoge positie fors te noemen. Wanneer de jonge ploeg van trainer Bakker dat onder de knie heeft wordt een 2-0 voorsprong niet meer zo gemakkelijk weggegeven. De zaalvoetballers van Gamma (die vorige week nog vrij gemakkelijk „de rest van Texel" opzij zetten met 3-1) hebben vrijdagavond een matige wedstrijd gespeeld. De ploeg voet balde slap, en miste de spirit van de afgelopen weken. Toch werd de wedstrijd gewonnen met 3-1 door doelpunten van Rob v/d Stap, Joost Brouwer en Simon Brand. Gamma opende vrijdag sterk, Eller- man werd meteen vastgezet op eigen helft en kreeg weinig kans om uit te breken. Dit resulteerde na ongeveer vijf minuten spelen in de eerste goal. De prima spelende Rob v/d Stap scoorde beheerst 1-0, hierna vatte Gamma het allemaal te gemakkelijk op. Het vastzetten (wat de afgelopen weken zo goed ging) verslapte en El- lerman kreeg kansen om langszij te komen. Toch was het wederom Gam ma dat scoorde; Een 4-3 situtatie werd goed uitgespeeld en Joost Brouwer schoot 2-0 in. Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd. Ellerman startte na rust goed en Gamma liet zich onnodig terug druk ken. Dit resulteerde al gauw in 2-1. Hierna kregen beide ploegen goeie kansen. Voor Gamma door Gerry Plaatsman (schot) en Rob v/d Stap (kopbal). Eén voordeel van de 2-1 stand was dat het spannend bleef. Aan die spanning kwam een eind door een vrije trap die Simon Brand keihard in het kruis schoot: 3-1. Hier na maakte de keeper van Ellerman zoveel problemen dat hij naar de kant doorspelen in verband met een ver wachte voordeelsituatie voor ZDH. Tot aan het fluitsignaal bleef de stand gelijk. Zaterdag 5 november 1988 KNVB afdeling Noord-Holland Dindua-SVO/Z 1 3-1 Reiger Boys-SVO/Z 2 4-2 Junioren: Texel B1-WGW B2 2-0 Petten B1-Texel B2 2-3 Reigerboys C1-Texel C1 1-4 Texel C2-Flevo C1 3-3 Pupillen: Tex. Boys D1-Oosterend Dl 2-3 Texel D1-Texel D2 1-2 De Koog E1-Tex. Boys El 0-8 Texel E1-Tex. Boys E2 6-5 Tex. Boys E3-Texel E3 3-1 Oosterend E1-Texel E2 15-0 Oosterend E2-ZDH E1 3-10 Oosterend Fl-Tex. Boys F2 4-3 Tex. Boys Fl-De Koog F1 11-0 Texel F1-Oosterend F2 9-1 Texel F2-S.V.C. F1 1-2 Dames: De Koog-Wieringermeer 0-5 Zondag 6 november 1988 KNVB St. Adelbert-Texel 1-1 KNVB afdeling Noord-Holland Tex. Boys-HOSV 2-2 De Koog-ZDH 1-0 ZTS-Oosterend 2-2 Texel 2-VZV 2 4-1 Tex. Boys 2-Succes 6 5-0 Oosterend 2-Watervogels 4 2-1 JVC 4-De Koog 2 3-4 HRC 9-Texel 4 1-1 ZAP 10-Tex. Boys 3 0-1 Junioren: Hollandia A2-Texel A1 4-2 Petten A1-Tex. Boys A1 1-1 Tex. Boys C1-JVC C2 5-0 Dames: Tex. Boys-Helder 1-3 Recreatievoetbal: De Koog-De Cocksdorp 1-1 In een tumultueuze wedstrijd heeft Texel één punt mee huiswaarts ge nomen uit Egmond-binnen. Tijdens deze wedstrijd was een hoofdrol weggelegd voor scheidsrechter Beentjes uit Heemskerk. Hij deelde in totaal zes boekingen uit, stuurde Simon Brand het veld uit en verwij derde trainer Asselman en verzorger Willem Koorn uit de dug out. De twee ploegen probeerden en een leuke wedstrijd van te maken, maar het optreden van de scheidsrechter irriteerde de spelers mateloos. Het mag nog een wonder worden ge noemd dat het geen vreselijke schoppartij is geworden. Na een onderbreking van vijf minuten werd de wedstrijd vlak voor tijd uit gespeeld met als eindresultaat een puntendeling. Adelbert won vorige week met 4-1 van SRC, dus Texel wist wat stond te wachten. Het team trad aan met Jan Hein Studulski voor de geschorste Rien Brouwer De hele wedstrijd was Texel duidelijk de betere ploeg. Vanaf het begin deden zich goede scorings kansen voor. Simon Brand, Erwin Ko ning en Leenderd Eelman kregen volop kansen, doelpunten bleven ech ter uit. Martin Bootsma hield zich niet aan de negen meter en kreeg een boeking. Adelbert bleef stug verdedigen en loerde op een counter. Het eerste doelpunt werd door het team echter op andere wijze bemachtigd: een aangeschoten hands van Erwin Ko ning leverde Adelbert een strafschop op die werd benut. Texel bleef tot de rust drukken, maar wist de score met gelijk te trekken. Na de rust waren de Texelaars zo mogelijk nog feller en het Adelbert- doel werd bestookt. Na een kwar- tierspelen in de tweede helft kwam de gelijkmaker. Leenderd Eeiman nam een schitterende hoekschop en Erwin Koning kopte fraai in. Het wedstrijdbeeld werd ernstig ver- Toneelvereniging SVC speelt zaterdag om 20.00 uur in het Eierlandse Huis het blijspel „Voorzichtig....breekbaar" van Hans vanWijngaarden. Er is bal na. stoord door de scheidsrechter, die om alle kleinigheden floot en veel boekingen uitdeelde, war iedere keer weer irritatie door ontstond. Van Texel-zijde werden Jan Hein Studulski en Paul van Exel genoteerd. Ge scoord werd er niet meer. Beide ploe gen waren blij met het bevrijdende eindsignaal van een wedstrijd die al lerminst gladjes verliep. De bowlingleague is nog maar aan de tweede week bezig en nu al is de 800-grens doorbroken. Rudi Mattner, spelend voor Hotel de Weal, was de gene die dit seizoen dit staaltje bow len van de bovenste plank op zijn naam zette. Menno Schuyl gooide voor IBS een 740 serie en hoewel Jeannette Key- zer haar persoonlijk record voor De Koogel verbeterde, wisten zij toch geen punten te behalen. De Jutter kon nog net de overwinning van Strandplevier 2 pakken, waar Gerry Verseput een baanrecord van 206 neerzette. Piet Kok was de drijvende kracht achter het Tabakshop 't Cen trum 2. Met een 220-game werden de Sommeltjes aan de kant gezet. De een na de andere 200-game werd door Klaas Veldman en Kees Kooi man van Kakelvreugd gemaakt en dit werd het eerste team van Tabakshop 't Centrum noodlottig. Strandplevier 1 had de winst te danken aan Simon Verseput. De Spare Timers hadden een goede avond door de volle winst op de Champion Sisters. Reisburo Texel had geluk en versloeg het X- team. Jan Mantje verkeerde in goede vorm maar kon toch niet verhinderen dat La Casserole met sterk spel van Marian van Schaik de overwinning op de Luwe Boshoek naar zich toehaal de. De Kegelvreters gaan door na hun overwinning van vorige week. Ditmaal was Lamperije hun slachtof fer. Dirk Trap leidde het team van Trap en Jaspers naar de overwinning op Dubbel EL. In de dinsdagleague moest BTS Hordifood 1 het ondanks een baanrecord van John van Schaik afleggen tegen het sterke spel van de Pindrillers waarbij Libberdien Witte de sterspeelster was. Piet Kok moest het voor zijn nieuwe team Paal 20 Afgelopen week hield GVT weer on derlinge wedstrijden in het vertrouw de „Beatrixlokaal". In iedere leeftijdsgroep konden drie medailles worden gewonnen. Alle nummers 1 en 2 mochten op vrijdag hun wedstrijd in de recreatie ve finale nog eens overdoen. De strijd ging hier om de „Heerschaps beker". Deze werd uiteindelijk met overmacht gewonnen door Marlies Koorn met 36,1 punt. Traditiegetrouw werd ook weer een aanmoedi gingsprijs uitgereikt voor de meest talentvolle jeugd-turn(st)er. De techni sche commissie kende deze prijs toe aan Pieter Daalder. Halverwege de week konden de leden van de selec tie hun vorm en kunnen demonstre ren. Vooral de oudste meisjes lieten zien dat zij dit jaar weer serieus in training zijn. Weinig fouten en mooi turnen om naar te kijken. Daar de jongens zes toestellen turnen en de meisjes vier, werd door middel van het gemiddelde per toestel berekend wie GVT-kampioen werd. Titelverdedi ger Mark Jan Mulder verloor veel punten op het paardvoltige en werd met 7,74 zesde. Suzanne Boeyen werd vijfde met 7,83 en Esther Witte vierde met 7,88 punten. Een knappe prestatie, daar zij voor het eerst in ja ren meer punten wist te vergaren dan Mulder. Rutger Zoetelief eindigde heel verrassend op de derde plaats. Ook de prestatie van Liesbeth Brou wer om boven de 32 punten uit te turnen was bijzonder knap en zij had dan ook met de beker naar huis ge- moest. Een speler die daar weer weer wat van zei kreeg ook vijf mi nuten. Een grote chaos, die twee mi nuten voor tijd werd opgelost door de scheidsrechter, die de wedstrijd staakte. Door deze overwinning staat Gamma op de vijfde plaats met 7 uit 7. Vrijdag speelt Gamma uit tegen Smit stort. Deze ploeg staat gelijk met Gamma. Zijm 35,2 p. Jongens 9 en 10 jaar: 1 Dennis Bakker 35,9 p., 2. Harm Elzmga 35,5 p.; 3. Patrick Pronk 35.4 p. Jongens 11 en 12 jaar: 1 Maarten Elzinga 37,0 p.; 2. Stephan Rate- land 33,9 p., 3. Stijn Reinders 33,3 p Meisjes 6 jaar: 1 Jolijn Smit 35,7 p.; 2 Esperanza Smidt 35,5 p.; 3. Bettine Schraag 35,3 p. Meisjes 7 jaar: 1. Eline Zijm 36,1 p.; 2. Imme Duin 35,7 p; 3. Christiene Geense 35,5 p. Meisjes 8 jaar: Manon Kikkert 36,2 p.; 2. Sas- kia van Heerwaarden 35,9 p., 2. Evalien Zijm 35,9 p., 3 Amy Verveer 35,7 p. Meisjes 9 jaar: 1. Marlies Koorn 37,8 p., 2. Tamara Ou dendag 36,7 p., 3 Diana Bakker 36,5 p. Meis jes 10 jaar: 1. lete Rienks 37,5 p., 2. Ingrid Le Roux 37,4 p.; 3. Floor Zijm 36,1 p. Meisjes 11 jaar; 1. Katrien Arendsen 37,6 p.; 1. Nelleke Kmpscheer 37,6 p.; 2. Corine van Noort 36,6 p.; 3. Liesbeth Veth 36,0 p. Meisjes 12 jaar: 1. Joyce v/d Wetering 36,7 p.; 2. Jana Visser 36,5 p., 2. Anneke Veltkamp 36.5 p., 3. Leo- me Daman 36,0 p Meisjes 13 jaar 1. Ingrid Jansen 36,5 p.; 1 Maaike van Dijk 36,5 p.; 1 Marike Westerlaken 36,5 p.; 2. Mirjam Pansier 36,4 p.; 3. Mieke Steenbrugge 35,6 p. Meis jes 14 tot 16 jaar 1, Anuska v/d Berg 35,7 p.; 2. Ingrid v/d Wetering 35,1 p.; 3 Sanny Snoek 34,9 p. Extra traning meisjes C: 1. Annemieke Moor 30,70 p.; 2. Arianne van Noort 29,95 p.; 3 Anneke Witte 28,00 p., Extra training meisjes B: 1. Liesbeth Brouwer 32,40 p.; 2. Unda Goes 29,65 p.; 3. Wendy Moor 29,55 p. Extra training meisjes A: 1 Esther Witte 31,50 p.; 2. Suzanne Boeyen 31,30 p., 3. Marielle Vonk 30,65 p. Extra training B jongens: 1 Rutger Zoetelief 47,50 p., 2 Michiel Spitzer 42,50 p.; 3. Jozef Smidt 41,70 p. Extra training A jon gens: 1. Nico Stoter 51,35 p.; 2 Mark Jan Mulder 46,45 p.; 3. Joost Brugemann 41,65 p. Het viel niet mee op de hoge rekstok, als eerst het been er maar over was kund als niet ook trainer Nico Stoter zijn vorm aan een serieuze test had willen onderwerpen. Dat het daarmee goed gesteld was bleek wel uit de uitslag want met een gemiddelde van 8,56 punten legde hij beslag op de titel GVT-turnkampioen en de daarbij behorende wisselbeker. Na een lange week waarin 245 leden 1354 oefe ningen uitvoerden die bij toerbeurt door zo'n 16 juryleden werden beoor deeld, konden de 20 overige mede werkers vrijdagavond eindelijk nagenieten van een goed verlopen GVT-evenement. Uitslagen Jongens 6 jaar; 1, Pieter Daalder 36,00 p.; 2 Milo Siebert 35,00 p.; 3. Bas Buysman 34,50 p Jongens 7 en 8 jaar: 1 Patrick Bakker 36,4 p.; 2 Luciano van Karsen 35,4 p.; 3. Kasper Laat u informeren door de RABOBANK tussenpersoon voor o.a. INTER POLIS, DELTA LLOYD en CERES VEEVERZEKERINGEN. Telefoon tijdens kantoortijden: 02220 - 4341 Buiten kantoortijden: 02220 - 5622, 4984 en 4389 PAGINA 7 waarmaken en versloeg met een prachtige 774 serie Kiosk Pad Op- duin. Het team van het Koogerend won door een mooie 176 game van Erwin Lobato, van Slagerij de Boer. In de damestrioleague haalde BTS Hor difood 2 geweldig uit door de Pins met 4-0 te verslaan, met name Han- neke Veldman en Dinie Nicolasen gooiden zeer sterk. CCM had in Cor- ry v/d Slikke met 167 een goede speelster en Klavervier moest met 1 punt genoegen nemen. Clara Hemel rijk bracht haar persoonlijk record op 182 en Tabakshop Mets haalde dan ook de meeste punten binnen op de T-Fords. Uitslagen Woensdag/donderdag league: La Casserole-Luwe Boshoek 4-1, Kegelvreters- Lamperije 4-1; Trap en Jaspers-Dubbel EL 5-0; Reisburo Texel-X team 4-1; Spare Timers- Champ. Sisters 5-0; Strandplevier 1-Texel bv 4-1; Hotel de Weal-Deurdouwers 5-0; Tabak shop Centrum 2-Sommeltjes 5-0; Kakelvreugd-Tabakshop Centrum 1 3-2; De Jutter-Strandplevier 2 3-2; IBS-De Koogel 4-1 Dinsdagleague: Koogerend-Slagerij de Boer 4-1, Paal 20-Kiosk Pad Opduin 5-0; Pindrillers-BTS Hordifood 1 4-1. Damestrioleague: Tabakshop Mets-T Fords 2Vi-iy2; CCM- Klavervier 3-1; BTS Hordifood 2-De Pins 4-0. De fancy-fair van de Jacob Daalder- school te Oosterend heeft 12000,- opgeleverd. Op onderstaande lotnum mers zijn prijzen gevallen die kunnen worden afgehaald in school: 2019, 2458, 815, 2500, 2408, 601, 929, 1580, 564, 2250, 1101, 402, 1047, 359, 534, 1552. Oosterend heeft in Zaandam tegen Z.T.S. met 2-2 gelijk gespeeld Oosterend nam onmiddellijk na het begin van de wedstrijd de leiding via Roberto Casiola. maar nog voor het rustsignaal kwam Z.T.S. op gelijke hoogte. In de tweede helft nam de thuisploeg de leiding. Dennis Vonk bracht de eindstand op 2-2. Oosterend ging verrassend van start: De eerste aanval leverde al een doel punt op. Tinus de Vey kopte een ho ge voorzet door naar Roberto Casiola die met een gericht schot fraai scoorde, Z.T.S. deed er vervolgens al les aan om zo snel mogelijk weer op gelijke hoogte te komen. De thuisploeg slaagde daar ook enkele keren bijna in. De lat stond een tref fer echter in de weg en ook S.V.O.- doelman Rob Vonk bleek in een uit stekende vorm te verkeren. Halfver- wege de eerste helft kwamen de Zaandammers echter toch gelijk. Een moment van onachtzaamheid in de defensie werd onmiddellijk afgestraft. De wedstrijd was weer volkomen open. Voor beide doelen ontstonden rijpe kansen. Tinus de Vey was vlak voor rust wel heel dicht bij een doel punt. Na een knappe aanval kwam hij oog in oog te staan met de Z.T.S. doelman. De Oosterender kopte de bal echter juist over het Z.T.S. doel. De thuisploeg dacht S.V.O. op de knieën te hebben en ging nog aanval lender spelen. Dat was precies wat Oosterend nodig had om het gevaar lijke wapen van de counter toe te passen. De Oosterenders kregen en kele zeer fraaie mogelijkheden om de stand gelijk te trekken. Een kwartier voor tijd lukte dat ook: Jan de Vries bracht uit een vrije schop de bal hoog voor het Z.T.S. doel. Er ont stond een zeer rommelige situatie voor het doel van de thuisclub. Den nis Vonk was vervolgens de gelukki ge die de bal vrij simpel in het doel kon schuiven. Na rust nam de pressie van de thuisploeg toe. Met vaak technisch zeer goed verzorgd voetbal werd S.V.O. onder druk gezet. De Ooster- end-defensie bleef aanvankelijk vrij gemakkelijk overeind. Vooral laatste verdediger Jitze Beintema maakte een sterke indruk. Na ongeveer twin tig minuten had de pressie van Z.T.S. echter toch succes. Een harde schui ver van een der aanvallers trof (on houdbaar voor doelman Vonk) doel. Of het nu voor openhaardhout, boomverzorging of houtverwerking Is. in huis of op de boerderij: Een SACHS DOLMAR is in ieder geval de juiste keus Elektro kettingzagen van 1200 tot 1500 Watt. benzine kettingzagen van 1.2 tot 5.9 KW Naar duitse veiligheidsnormen getest en goed bevonden. a Betrouwbare merkkwali- teit voor een gunstige prijs. tel. 02220 - 2346 Alle soorten zaagkettingen uit voorraad leverbaar.

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 7