Met een stukkie Amsterdamse ef komen ze tien keer verder" Gehavend Texel geeft overwinning weg ieuwe S.V. Texeltrainer Aad Vaars: Hoogste serie door >owler Piet Kok „Gemeentelijke service voor Sportraad moet worden gestaakt" Uitslagen voetbal Geen revanche voor Gamma Geslaagd Nederlaag voor Texel BV Puntendeling in slechte wedstrijd Geen bestuursleden Koppel Festen/Smit maakt sprong in klassement Grote klappen bij bowling De Koog ongeslagen de winter in RbINSDAU zu ututivit31n iaöö TEXELSE UUUHAIM I or de meeste voetballers is hij geen onbekende Aad Vaars, jaar, instrumentenmaker bij het NIOZ. Tien jaar was hij kee- r bij Texel 1 en hij trainde vele jaren de jeugdteams van die reniging. Twee jaar geleden hield hij het voetbal voor gezien, 'u komt hij terug half juli, als trainer van Texel 1 en 2. Hij volgt Ka armee Gerrit Asselman op, die om gezondheidsredenen zijn ainingswerk moet staken. I nee jaar geleden stopte Aad Vaars iet het trainen van de Texel-jeugd. Ik had alle leeftijdcategorieën door- werkt en dan heb je alles wel ge in. Als ik door was gegaan was ik herhaling gevallen". Vaars heeft inkele getalenteerde spelers vanaf I jn zesde jaar begeleid en zag ze I pgroeien. Met name Martin Koorn, I sn Hein Studulski en Wim van Veen I reet hij zich goed te herinneren. I aars heeft zo'n zeven jaar geleden lan jeugdplan ingediend om het I jat" tussen junioren en senioren I einer te maken. Hij vond dat Texel I moest van het ieder jaar opnieuw I jlecteren van een team. „Als je het 1 am dat je vanaf de E-jeugd hebt bij I kaar houdt, worden het vrienden en I ijven ze elkaar stimuleren om te blij- m voetballen. De praktijd heeft in- iddels bewezen dat het werkt", fcnstateert Vaars. Hij wil meer de ladruk leggen op een samenhangend I iam, dan op prestaties. „Die komen sn vanzelf". I jxel heeft geen problemen met lede- Banwas. Sinds het begin van de smpetitie hebben zich 39 nieuwe setballers aangemeld, waarvan 80% ugdspelers. ijdens de woensdag/donderdag lea- ue heeft Piet Kok het record van de oogste serie aller tijden van heer eyser (865) verbroken. Piet Kok be- on met een gewonne 193 game naar kwam daarna pas echt los met !33, 208 en 247. Hij bracht het lieuwe record over 4 games op 881, dat is gemiddeld 220. Tabakshop 't Centrum won zodoende ook met 4-1 n Dubbel El. ij de Sommeltjes bracht Janny Hin ar persoonlijk record op 610. Toch in ze maar 1 punt afsnoepen van iakelvreugd. Jan Mantje (219) en larja Burgman (190) waren goed in rm voor De Luwe Boshoek, maar leisburo Texel ging toch met de 314 In 1V4 overwinning strijken, mede loor 205 en 201 van Gré Penha. IBS ad een goede week door Texel BV et 4-1 op te rollen. Hotel de Weal ireeg van de Koogel alle punten zo naar cadeau. Remco de Beer eindig- Ie goed met een 189 game en kon :o met 3-2 winnen van CBK waar óke Kamminga met 151 en 134 ge- niddeld goed voor de dag kwam. jtrandplevier 1 had in Simon Verse- iut (185) zijn goede man en pakte La asserole met 4-1 in. Strandplevier 1 itaat door deze overwinning op een :e plaats. Bij het X-team gooide lieuwkomer Marcel Schuyl constant naar meer dan één punt zat er tegen 3e Jutter niet in. Fred Woerlee gooi- 1e hier 184 en 188 achter elkaar. Ti- ïy Kok gooide voor kwartet 158, I63, 155 en 152, wat een 4-1 over winning betekende op de Spare Ti neis, waar Carolien Markes met 174 /oor de ene punt zorgde. Hanneke 'eldman bracht haar seizoenrecord ip 191, maar kon niet verhinderen lat de Championsisters al hun pun- len aan Strandplevier 2 verloren. Trap n Jasper zijn ook op weg om de ansluiting met de top 3 te verove- en. Bij de Lamperije was het een re- :ordfestival: Anna Visman (665), luud van Oosten (525) en Sietske 'an Vliet (625) verbeterde alle drie hun seizoenrecord, wat even teveel voor Tabakshop 't Centrum was. De dinsdagleague was deze week zeer rustig. Kees Kooiman begon goed met 211 voor Paal 20. Maar BTS Hordifood wil dit jaar graag kam pioen worden en liet dit ook duidelijk merken door met 4-1 van Paal 20 te winnen. Johan Dankaart bracht de Pindrillers weer op het goede spoor. BZP moest dan ook met twee punten tevreden zijn. Slagerij de Boer laat ook niet meer met zich sollen: Reina van Hoorn en lepe de Boer maakten korte metten met Kiosk Pad Opduin. Vvon Lasthuizen gooide 160 en 159 voor Klavervier in de damesleague wat een 3-1 overwinning op CCM. De T-Fords met Janie Eelman 168 en Trui Mets 120 gemiddeld, speelden gelijk tegen de koploper Tabakshop Mets. Bij de vrijdagavond juniorenlea gue vielen ook weer hoge scores: Ludmilla Verseput (149) en Monique van Splunter (136) pakten de Stre bers met 4-0 in. Erik Daalder gooide voor de Bowling Boys een 130 game en was de matchwinnaar door het geroutineerde Spare Times met 3-1 te verslaan. Veel voetballers die de middelbare school hebben afgerond, gaan stude ren aan de overkant. Ze stoppen met spelen. S.V. Texel zoekt daar een oplossing voor. „We investeren jéren in de jeugd en dan gaan ze weg, dat is zonde", aldus bestuurslid Aad Blom. De remedie: er wordt geregeld dat die spelers bij een club aan de overkant mogen meetrainen en ze krijgen een reiskostenvergoeding om in het weekend naar Texel te komen. Zo blijven ze behouden voor de seni orenteams. Veertig procent van de voetballers uit Texel 1 en 2 zit door de week aan de verkeerde kant van het Marsdiep. Twaalf daarvan zijn al ondergebracht bij andere clubs. Trainen móet Voetballers met ambitie streven naar een plaats in Texel 1. „ledereen wil daar wel, in, maar zo'n plaats moet wel worden verdiend. Trainen móet, en niet zo'n beetje ook. Er moet voor worden gewerkt", vindt Vaars. Er is bewust gekozen voor een Texel se trainer. „Op het eiland heerst altijd een beetje de mening van: wat je van ver haalt is lekkerder. Maar waar om zou er geen goede trainer óp Texel zijn? Nu hoeft na afloop geen race naar de boot te worden onder nomen en is er tijd om zaken door te spreken met het team of spelers indi vidueel", meent Aad Blom. Hij onder kent het gevaar dat met minder ontzag tegen Vaars, die de meesten zich uit hun jeugd herinneren, zal worden aangekeken. „Maar ik denk niet dat het problemen geeft. Toen Asselman aan het begin van het sei zoen problemen kreeg heeft Vaars het ook al overgenomen", aldus Raadslid Peter Bakker (PSP) vindt de gratis service die de gemeente ver leent aan de Stichting Texelse Spor traad niet terecht. De Sportraad mag gratis in het raadhuis vergaderen en ook voor secretariaatswerk dat door ambtenaren van de afdeling Culture le Zaken wordt verricht, hoeft niets te worden betaald. Bakker zei in de donderdag gehouden vergadering van de raadscommissie voor Welzijnsbeleid dat dit een sche ve toestand is ten opzichte van ande re organisaties op Texel die wel overal zelf voor moeten zorgen. Hij wilde dan ook dat hier een eind aan wordt gemaakt. „Al begrijp ik best dat de sportraad mij dit niet in dank zal afnemen". Blom, die door twee andere trainers („nee, ik noem geen namen") is be naderd die gehoord hadden van het afscheid van Asselman. Opgemaakt bed? Aad Vaars krijgt een contract voor een jaar. Hij wil eerst kijken of het klikt tussen hem en de spelers. „Als het slecht gaat is het voor de club beter dat ik eruit stap". Het gaat goed met Texel 1 en 2, maar Vaars vindt niet dat hij in een opgemaakt bed stapt. Er moet nog veel trainingsarbeid worden verricht. Hij is blij dat de basis zoveel breder is geworden. „Nu heb ik 17 18 man om uit te selecteren. Dat maakt de dwang om te komen trainen voor die jongens ook groter. Vroeger wa ren er maar twaalf en dan wist je dat je toch wel werd opgesteld, of je kwam of niet. Nu moeten ze er echt voor vechten". De nieuwe Texeltrainer gelooft in per soonlijke benadering. Hij denkt dat het team nog veel verder kan komen dan het nu is. „Dat gekke idee dat we minder zijn dan spelers van de overkant, dat moet eruit gepraat. We hebben talent zót! Met een stukkie Amsterdamse lef komen ze tien keer verder." Vaars vindt het tweede elftal even belangrijk als het eerste. „Vaak wordt Zaterdag 17 december 1988 KNVB afdeling Noord-Holland SVO/Z-Zaandijk 2-3 Dirkshorn 2-SVO/Z 2 niet gespeeld Junioren: Oosterend B1-WGW B2 2-7 HCSC B2-Texel B1 0-0 Texel B2-Schagen B2 3-0 Texel C1-Succes C1 4-0 ZDH CTFIevo C1 2-4 HRC C2-Texel C2 4-6 Pupillen: Tex. Boys Dl-De Koog Dl 6-0 Oosterend D1-Texel D2 6-1 Tex. Boys E3-Tex. Boys E1 0-9 Oosterend El-Tex. Boys E2 4-3 Texel E3-Texel E1 4-8 Texel E2-Z.D.H. E1 0-3 De Koog El-Oosterend E2 0-3 Texel F1-Tex. Boys F1 0-2 De Koog F1-0osterend F2 5-2 Tex. Boys F2-S.V.C. F1 0-12 Zondag 18 december 1988 KNVB Texel-Alkmaarse Boys 3-3 KNVB afdeling Noord-Holland ZDH-Dirkshorn 2-4 Oosterend-Beemster 1-2 Texel 2-HRC 4 2-2 Oosterend 2-JVC 4 2-2 JVC 6-Texel 3 0-2 BKC 6-Texel 4 2-1 Junioren.' Texel A1-SCR A1 0-6 Kaagvogels B1-ZDH B1 3-1 Aad Vaars tekent onder het toeziend oog van die óndere Aad IBIoml het contract voor één jaar minderwaardig gedacht en gesproken over Texel 2, met het idee van: als je bij Texel 1 speelt, dén ben je pas een voetballer. Nonsens natuurlijk. Er zijn maar elf plaatsen te verdelen en je móet gewoon een tweede team heb ben met spelers die qua niveau zó in pasbaar zijn in dat eerste elftal". De trainingen van Texel 1 en 2 zullen verschuiven naar dinsdag en vrijdag. Dat is om de studenten van de over kant ook de gelegenheid te geven een keer in teamverband te spelen. Voor die verschuiving moest wel iets worden geregeld met het zaalvoetbal, waar veel Texelspelers aan meedoen. In overleg met competitieleider J.W. Boon is besloten de wedstrijden met Texelspelers niet vóór 21.10 uur te la ten beginnen. „Het zal vrijdag geen zware training worden. Het zal gericht zijn op de onderlinge verstandhoudingen en sa menhang in het elftal", vertelt Vaars. Zaalvoetbalvereniging Gamma heeft geen revanche kunnen nemen op Jan 3 uit Alkmaar. Gamma, dat door om standigheden zonder wissels speelde, kon het de tegenstander evengoed lastig maken. De einduitslag was 5-3. De doelpunten van Gamma werden gemaakt door Paul van Exel, Joost Brouwer en John List. Aan de Rijkspolitieschool te Harlingen slaagden Cor Moojen en Bob van Heerwaarde voor het Politiediploma A. Beide geslaagden volgden de 21 maanden durende opleiding en gaan per 1 januari de praktijk in. Texel BV heeft vrijdag een nederlaag geleden tegen De Krim. Gamma won overtuigend van Mantje en Casino 2 won met 4-0 van Casino 3. Gamma 2 staat nu alleen bovenaan in de Texelse hoofdklasse. In de di recte confrontatie met Mantje wist Gamma overtuigend met 4-1 te win nen. Mantje miste de gebroeders Ko ning, maar dat gemis alleen is geen verklaring voor het feit dat Gamma zoveel beter speelde. Het veldspel van Gamma was goed verzorgd en Mantje is, behoudens een enkele indi viduele actie, weinig gevaarlijk ge weest. Het team speelde rommelig en onverzorgd. Het feit ligt er dat Mantje de twee duels tegen de ko plopers van het vorig seizoen heeft verloren en dat roept de vraag op of Mantje in staat moet worden geacht om dit jaar mee te draaien op de beste plaatsen. Texel BV verscheen tamelijk gehandi capt tegen De Krim. Jeffrey Androg, Jitze Beintema en Jasper Joosten waren niet aanwezig, terwijl De Krim een beroep moest doen op invaller Rob Haak als keeper. De eerste kan sen waren voor Texel BV. Een keihard schot van Rien Brouwer werd ternau wernood gestopt. De Krim scoorde Texel 1 bleek na afloop van de wed strijd tegen Almaarse Boys opnieuw „lucky" te zijn. Zelf kwam men te gen het onderaanstaande Alkmaarse Boys niet verder dan een gelijkspel, maar de naaste concurrenten profi teerden hier opnieuw niet van. D.T.S. speelde gelijk tegen Z.A.P. en S.R.C. verloor van het Helderse W.G.W., zo dat Texel 1 uiteindelijk als koploper in de vierde klasse A van de K.N.V.B. de winterstop in gaat. Texel 1 begon zwaar gehavend aan de wedstrijd tegen Alkmaarse Boys. Simon Brand geschorst, Erwin Koning op vakantie, Gerrie Plaatsman, Leen- dert Eelman, Rob van der Stap en Martin Bootsma geblesseerd. De af wezige spelers werden verdienstelijk vervangen door Piet Monster, Arjen van der Knaap, Ruud Beerling en Wim van Veen. Men startte met de harde wind in de rug voorvarend en zette Alkmaarse Boys met de rug tegen de muur. Ech te kansen wist men echter niet te creëeren en het duurde dan ook tot een kwartier voor de rust, dat de pri ma spelende Piet Monster gebruik maakte van een verdedigingsfout aan de zijde van Alkmaarse Boys. Hij strafte dit zonder medelijden af en zette Texel op een 1-0 voorsprong. Op dat moment van de wedstrijd vol komen verdiend. Lang duurde echter de vreugde niet want vijf minuten la ter mocht Alkmaarse Boys een vrije trap nemen op de rand van het straf schop gebied. De bal belandde in de ptuur, maar sprong terug en kwam voor de vrijstaande linkerspits, die al leen voor Bart Heerschap verscheen en deze kansloos liet middels een harde schuiver in de verste hoek. Vlak voor de rust kwam Texel weer op voorsprong toen Arjen van der Knaap plotseling bij de eerste paal opdook en de cornerbal van Jan Hein Studulski verzilverde: 2-1 voor Texel. Na de rust een omgekeerd spelbeeld. Mede gesteund door de nog hardere wind en de regen zette Alkmaarse Boys Texel vast in het eigen straf schopgebied. Door kunst en vlieg werk wist Texel de schade beperkt te houden. Eenzaam en bijna ontmoedi gend was het voor Texel-spits Piet Monster om voorin te blijven zwoe gen. Texel had in Piet Monster, Paul van Exel en vooral in Jan Hein Stu dulski zijn beste mensen. Halverwege de tweede helft moest Rien Brouwer worden gewisseld wegens een lichte blessure en hierdoor maakte „Kobus" (Jacob) van Heerwaarden, dit seizoen overgekomen van Texelse Boys, zijn debuut als rechterspits. Veel kon Van Heerwaarden echter niet betekenen want ook hij moest zich vooral verdedigend bezighouden. Desondanks leek Texel de 2-1 voor sprong vast te kunnen houden. Dat was nog steeds de stand toen men de laatste vijf minuten inging. Het was echter opnieuw een vrije trap voor Alkmaarse Boys die deze ploeg op een gelijke stand zou brengen. Opnieuw belandde de bal, via een Texelspeler, in het Texeldoel. Het leek een gelijkspel te worden, maar Jan Hein Studulski scoorde één minuut voor tijd met een prachtig schot en nu leek Texel toch echt op rozen te zitten: 3-2. Het waren echter wel ro zen met doornen, want in de laatste minuut zag de laatste man van Alk maarse Boys kans zich vrij te spelen in het doelgebied van Texel en zijn slappe schot belandde in het Texel doel en de eindstand in deze toch wel slechte wedstrijd werd daardoor 3-3. Een terechte uitslag. Stand Na de winterstop moet Texel nog slechts acht wedstrijden spelen. In dien de technische staf van Texel alle spelers op één lijn kan krijgen wat betreft de inzet en de interesse maakt het team een kans om het kampioenschap te behalen, anders niet. Het zal een moordend slot van de competitie worden, want er zijn zeker vier of vijf clubs die in de race zijn voor het kampioenschap. Dus al leen met 100% inzet en verantwoor ding zal het misschien lukken. Texel kan dus de winterstop gebruiken om op vakantie te gaan en zich op te la den voor de laatste acht wedstrijden. De stand wijst uit dat er zeker nog van alles mogelijk is: Texel 14-18; D.T.S. 13-16; S.R.C. 13-15; Z.A.P. 14-15; VIOS 13-14; Helder 13-14; W.G.W. 13-13; V.Z.V. 14-13; Wieringer- waard 14-13; St. Adelbert 13-12; Hol- landia T 13-9; Alkmaarse Boys 13-8. als eerste, een zacht schot van Bep Vonk werd door de keeper van Texel BV verkeerd beoordeeld. Door een schot van Rien Brouwer kwam Texel BV op gelijke hoogte, maar zijn team moest daarna nog een verlies incas seren door het uitvallen van Leendert Eelman, die geblesseerd raakte. Daar door kon het gebeuren dat De Krim uitliep naar 3-1. Texel BV leek on machtig iets aan deze stand te ver anderen, totdat twee minuten voor tijd 3-2 werd gescoord. Maar De Krim wist de eindstand op te trekken naar 4-2. Casino 2 won de altijd lastige wed strijd tegen Casino 3 met 4-0. Casi no 2 speelde degelijk en gaf weinig kansen weg. ZDH won met 3-0 van een incompleet Gamma 3, een duel uit de onderste regionen van de hoofdklasse, Jelleboog pakte een be langrijke winst tegen Rab (5-2). Texel BV 2 won met 2-0 van De Koog en kruipt daarmee omhoog in de hoofd klasse. In het stuk over de „Club van 50" van ZDH, stond dat bestuursleden zitting mochten hebben in het bestuur. Hier is een woord weggeval len. In de Club van 50 mogen géén bestuursleden van ZDH zitting hebben. De elfde competitie-avond van de klaverjasclub „Den Burg" leverde een overwinning op voor Gerard Festen en Gerrit Smit met de zeer hoge score van 7799 punten. Ook op de vorige speelavond was dit koppel goed op dreef en met deze punten erbij stegen zij in het klasse ment met een enorme sprong van de achttiende naar de zevende plaats. Ook Fenny Hopman en Ruth de Ru we deden met een score van 7422 punten goede zaken, zij stegen acht plaatsen in het klassement en staan nu op de negende plaats. De onder linge verschillen zijn erg klein, van daar dat deze twee koppels zoveel winst konden maken. Geri van der Slikke en Jaap Witte werden derde met 7272 punten en handhaven zich hiermee hoog in het klassement. Met 6924 punten werden Harm de Vries en Carolien Moonen vierde. Na lange tijd ook voor dit koppel weer eens een mooie score. Corry Zijm en Nel van der Veen werden vijfde met 6922 punten en herstelden zich hier mee van de slechte score op de vori ge avond. Totaalstand na 44 partijen: 1. Echtpaar Ofrein, 72507; 2. Echtpaar Spaans, 711718; 3. W. Derksen-P. van Heerwaarden, 70588; 4. G. van der Slikke-J. Witte, 70283; 5. Echtpaar Van Heerwaarden, 70230; 6. J. Kloosterman- A. van Heerwaarden 69978; 7. G. Festen-G. Smit, 68765; 8. C. Zijm-N. van der Veen, 68590; 9. R. de Ruwe-F Hopman, 68480; 10. G. Douma-L. Bessels, 68398. Tweede periode na vijftien partijen: 1. Echtpaar Ofrein. 26249; 2 Gen van der Slikke-J. Witte, 24603; 3. G. Festen-G. Smit, 24533; 4. W. Derksen-P. van Heerwaarden, 24468; 5. G, Douma-L. Bessels, 24458. In de woensdag/donderdagleague vie len deze week grote klappen. Tabaks hop 't Centrum 2 haalde fel uit naar Hotel de Weal en Piet Kok liet zien dat hij na zijn recordserie van de vori ge week nog niet is uitgeblust. Ook Marco van der Vis stond te schitte ren en verbeterde zijn persoonlijk re cord met een serie van 647 en de 4-1 overwinning was een feit. Hoe wel de Sommeltjes maar twee man op de baan had, konden ook zij een overwinning boeken op Spare Time. Strandplevier, dat ook maar met twee man speelde, wist dankzij Harry van Splunter Lamperije van de baan te vegen. Van Splunter moest hier voor een game van 198 gooien. Het X-team won in een tamme wedstrijd van de Kegelvreters, terwijl de Jutter de joker had ingezet in de persoon van Ger Bongers die het team direct naar een 5-0 overwinning bracht. Het slachtoffer was het met twee man spelende team van de Deurdouwers. Ook het team van CBK speelde maar met twee man en dat kostte hen de kop tegen de Luwe Boshoek. Kakel vreugd, ook met twee man op de baan, wist echter te winnen van IBS. La Casserole begint weer terug te krabbelen en wist de directe tegen- stader Texel BV door een prima serie van Marian van Schaik met 4-1 te verslaan. Het prima spel van Hans lo- bato voor Dubbel El mocht niet ba ten, want zijn team verloor met 4-1 van de Champion Sisters, mede door een game van 196 van Winnie Schraag. Het Kwartet versloeg het in opkomst zijnde Trap en Jaspers met 4-1. Mieke Flens haalde deze week goed uit met games van 200, 186 en 176 en hoewel Gerry Verseput van Strandplevier 2 ook goed draaide, kon Tabakshop 't Centrum de over winning naar zich toe halen. In de dinsdagleague ging het er ruig aan toe. Cor Elsendoorn verbeterde zijn hoogste serie voor Paal 20, wat re sulteerde in een 5-0 overwinning op Kiosk Pad Opduin. BTS Hordifood 1 behoud de aansluiting met koploper Paal 20 door een 5-0 overwinning op de Pindrillers. Theo van Hoorn pakte zijn seizoenrecord en bracht dit op 578 tijdens de 3-2 zege op Kooge rend. Dames In de damestrioleague is de spanning ook nog steeds groot. En hoewel Ti ny Kok twee games van 180 neerzet te voor de T-Fords, ging de Pins met de 4-0 overwinning strijken. BTS Hor difood 2 liet de koploper weer verder uitlopen. Doordat maar met twee spelers werd gespeeld, moest dit team de 3,5-0,5 overwinning aan CCM laten. Tabakshop Mets had dit keer een eersteklas kracht aan Clara Hemelrijk die met games van 191 en 170 de 3-1 overwinning op Klavervier bninnensleepte. De jeugd is ook trouw elke vrijdag aan het bowlen in de jeugdleague. Monique van Splun ter bleek in goede vorm te steken en versloeg met games van 139 en 161 Team 6 met 6-0. Bij de Strenders verbeterden Meetma Bakker en Ma deion Schraag hun persoonlijk record en waren daarmee net iets sterker dan de Sparetimers. Erik Daalder be gint ook goed te gooien en Bowling Boys veegde Eldorado van de baan. SV De Koog heeft het in de laatste wedstrijd voor de winterstop weer gepresteerd om de twee punten te pakken. Vooral in de tweede helft liet De Koog bij vlagen zien waarom het team nog steeds ongeslagen aan de kop van de ranglijst staat. In het begin van de wedstrijd kreeg Richard Daalder een goede kans toen een verkeerd genomen doelschop van AGSV bij hem terecht kwam. Daalder lepelde de bal echter over. Wil Was senaar maakte in de vijfentwintigste minuut 1-0 voor De Koog na een mooie vrije trap die door de aanval lers van De Koog en de verdedigers van AGSV werd gemist. Tien minuten later was het de sterk spelende Den nis Saai die prachtig opkwam en hard uithaalde. De bal draaide echter net naast de kruising. De tweede helft liet bij vlagen het echte De Koog zien met mooie aanvallen over de flanken waar AGSV geen ant woord voor had. Een aantal malen re sulteerde dit bijna in een doelpunt. In de twaalfde minuut werd een corner van John List door Wil Wassenaar pr achtig met het hoofd afgerond. Daarna viel De Koog enigszins terug, maar AGSV kon hier niet van profite ren. Deels uit onmacht, deels door goed verdedigend werk van de zijde van De Koog. Tien minuten voor tijd scoorde Bernard Ipenburg na een voorzet van List 3-0. Ipenburg kon de bal mooi inglijden. Zo gaat De Koog nog steeds ongeslagen de winterstop in. Het tweede elftal van De Koog heeft in de uitwedstrijd tegen Helder 5 met 2-1 verloren. De dames van De Koog hebben zaterdag met 4-0 gewonnnen.

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 9