f FRMILi Hoorzitting Vernielingen op het strand C-selectie naar kampioenschap NH kampioenschap zaalvoetbal Stroper betrapt Luidruchtige haan terug bij eigenaar Nieuwjaarswens van Georgiërs M.S.T. programma Programma eilandcompetitie volleybal PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 27 JANUARI VERVOLG VAN PAGINA 1 Toekomst en niet bij hem op het ter ras. Thans staan daar veel mensen de taxi's op te wachten en zorgen voor onrust. Tijdens deze discussie liet ambtenaar Wout Stam weten dat de Texelse taxi's op het eiland geen monopolie hebben. Taxiondernemers uit andere plaatsen van het gewest waartoe Texel behoort, mogen hier ook opereren en helpen de ver- voerspieken opvangen. De burge meester herinnerde eraan dat het sluitingsuur en het uitloophalfuur zijn bedoeld om de openbare orde te ver beteren en niet om de bedrijfsvoering van de taxiondernemers gemakkelij ker te maken. Het feit dat de taxi's de piek niet kunnen verwerken, mag althans op zichzelf geen reden zijn om iets aan het sluitings- of uitloo puur te doen. Horecaf De belangenorganisatie van hoteliers Horecaf had per brief laten weten te vreden te zijn over het effekt van de maatregelen die het afgelopen sei zoen hebben gegolden en sprak zich uit voor voortzetting ervan. Er was weinig lawaaioverlast geweest. Rein Stam van „De Toekomst" zei dat de periode waarin de nachtcafé's als gewone café's geëxploiteerd moesten worden weinig invloed kan hebben gehad op de openbare orde Hij pleitte daarom voor nachto penstelling tot 04.00 uur gedurende het hele seizoen. Jan Hennink leek dit standpunt te onderschrijven („De Koog is hèt uitgaansdorp. Die functie moet niet worden belemmerd!") maar er waren meer mensen die zich tegen de nachtexploitatie verzetten. Nieuw voor de burgemeester was een klacht van Gerda Rungs-Wuis, die zei nog steeds veel hinder te on dervinden van jongeren die zich be wegen tussen camping en uitgaansgelegenheid, niet alleen op de terugweg maar ook opweg naar de disco, omstreeks elf uur 's avonds. Nu al wordt er veel ge schreeuwd en worden vernielingen aangericht zoals het uittrappen van lichtmasten. Als er straks op het zuidelijke deel van „Kogerstrand" werkelijk 1000 jongeren extra bijko men, zal dat nog veel erger worden. Mart Nouwen onderschreef dat veel jongeren al laveloos zijn als het uit gaan nog moet beginnen. Overdag op de camping drinken ze de ene krat bier na de andere leeg. Hij vond dat de RST daar paal en perk aan zou moeten stellen. Beheerder G. van der Vring van De Vogelmient zei dat het jongerendeel van „Kogerstrand" op de verkeerde plek zit, niet goed te overzien door de beheerder en met veel te lange aan- en afvoerwegen naar de uitgaansgelegenheden. Con centratie in de buurt van de Badweg zou beter zijn. Daartegen protesteer de echter Gerard Zoetelief, die vond dat de Badweg het visitekaartje van De Koog moest zijn, dus géén aan- en afvoerweg van jongeren. Zoetelief wilde juist geen concentra tie van jongeren maar vond dat deze leeftijdscategorie over meerdere cam pings moest worden verspreid, zoveel mogelijk geïntegreerd. Door meerdere aanwezigen werd gekankerd op de RST wegens de weigering om de jon- gerencamping zodanig te verplaatsen en in te richten dat zo weinfg moge lijk overlast ontstaat in De Koog. Ad judant Moeskops vond dat de RST te negatief werd bejegend en sprak zijn waardering uit voor de bewakings dienst die deze stichting in het leven heeft geroepen en die op de camping goed werk heeft gedaan. Een heet hangijzer is het sluitingsuur van de nachtcafé's. Hoewel veel aan wezigen pleitten voor voortzetting van de regeling van afgelopen zomer, liet de burgemeester doorschemeren dat er heel sterke argumenten nodig zijn om dat te rechtvaardigen. Er is namelijk ooit een raadsbesluit geno men om de nachtcafé's met hun af wijkende sluitingstijd in het leven te roepen, maximaal vijf stuks op Texel. De burgemeester kan dat besluit niet zomaar blijvend ongedaan maken en daarmee de betrokken bedrijven schade toebrengen. F. Kaczor zei dat de belangen van de van rust afhan kelijke hotelbedrijven ook moeten meetellen en Kees Mets beweerde zelfs dat zijn bedrijvigheid aanmerke lijk was toegenomen dank zij het vroegere sluitingsuur van de nachtca fé's. „Mijn publiek komt weer". Sus-ploeg Over de „sus-ploeg" die de afgelo pen zomer de orde hielp bewaren, werd vrijwel niets dan lof vernomen. Een kritisch geluid liet echter Hans Zijm van het beveiligingsbedrijf „Best" horen. Hij zei dat de rust van de afgelopen zomer vooral door heel andere factoren is veroorzaakt. („We hebben ook zomers beleefd waarin deze susploeg niets had kunnen uit richten"). Verder betwijfelde hij of deze ordedienst wel legaal functio neert. Adjudant Moeskops wees die kritiek met kennelijke verontwaardi ging van de hand. „De sus-ploeg valt niet onder de wet op de weerkorp sen. De leden hebben geen opspo ringsbevoegdheid en inzake hun optreden zijn goede afspraken ge maakt. Wat zij doen zou elke burger ook kunnen doen en soms zelfs móe ten doen". Moeskops zei dat er ju risprudentie is waaruit blijkt dat zo'n organisatie niet strijdig is met de wet. Horecamensen mogen toezicht uitoefenen op hun klanten, ook in de buurt van het bedrijf. Zijm gaf zich echter niet gewonnen en meende dat de ploeg in elk geval over de schreef gaat als zij haar activiteiten uitstrekt tot de Badweg. Dat kon de overige aanwezigen weinig schelen. Wim Mets: „Of het nu wel of niet mag, we zijn er blij mee!" Gerard Schui ling, lid van de susploeg, zei ook de komende zomer weer actief te willen zijn, maar dan moet eerst worden ge praat over wie er voor de kosten op draait. Het is niet billijk dat alles voor rekening komt van de betrokken ho recabedrijven Slag van Wuis Tevredenheid was er ook over het verleggen van het strandslag bij hotel Opduin. Het pad is zelfs van verlich ting voorzien (op kosten van „Op- duin") hoewel dat licht alleen 's avonds brandt en niet midden in de nacht. Volgens Kees Mets was die verlichting er gekomen op verzoek van mevrouw Carla Burgman, die be zwaar had gemaakt tegen het onveili ge karakter van het nieuwe pad, omdat het eerste gedeelte tussen dicht geboomte loopt. Mevrouw Burgman protesteerde. Volgens haar was de verlichting net zo goed ten gerieve van de in de duinen verblij vende toeristen. Andere zaken De Kogers maakten van de gelegen heid gebruik om ook andere grieven en wensen naar voren te brengen. Naar aanleiding daarvan werd meege deeld dat er wat het gemeente bestuur betreft direct een openbaar toilet kan komen in De Koog. De ge meenteraad heeft er f100.000,- voor uitgetrokken onder voorwaarde dat De Koog zelf de exploitatie behartigt zodat er voor de gemeente geen ver dere financiële lasten uit voorkomen. Overleg hierover is gaande. Dat open baar toilet is overigens niet alleen be doeld voor het nachtelijk uitgaanspubliek maar ook voor de ge wone dagelijkse bezoekers van De Koog. Het komt voor dat zich in het dorp wel 15000 mensen ophouden; een openbaar toilet is dan geen over dreven service. Bovendien kan de po litie dan beter optreden tegen mensen die op ongewenste plaatsen urineren; er is immers een alternatief. Van der Vring vroeg om een parkeer verbod voor de Ruijslaan, zodat hier niet langer vele tientallen auto's van kampeerders van „Kogerstrand" kun nen staan. Argument was dat hier geparkeerde auto's vaak worden ge bruikt om in te slapen. De burge meester en de adjudant legden uit Zaterdag of zondag hebben onbe kenden grote schade toegebracht aan een schaftkeet en een kraan op het strand van De Koog. De deur van de schaftkeet (eigendom van aannemer Daalder) werd inge trapt en binnen werd een ravage aan gericht waarbij een raam en serviesgoed kapot werden geslagen. In de gasolietank van de kraan (eigendom van aannemer Niek Drosl werd zand gedaan. De boel bleek dus defekt toen men gisterochtend met de werkzaamheden (het slopen van een bunker) wilde beginnen. Met het schoonmaken en opnieuw monteren van de machine zijn de medewerkers bijna de hele dag bezig geweest wat aanzienlijke bedrijfsschade betekent. Dros heeft de politie ingelicht en f150,- uitgeloofd voor degene die aanwijzingen geeft die leiden tot opsporing van de daders. Zaterdag gaat de Texelse C-junioren zaalvoetbalselectie naar het Noord- holiandse kampioenschap zaalvoet bal in Hoorn. Het team dat een goede voorbereiding kende zal daar met vijf andere deelnemers uit gaan maken wie de sterkste van Noord holland is. Het team onder coach Willem Oosterhof heeft dankzij het beleid van de rayoncommissie Texel en de financiële ondersteuning van de Re creatie Stichting Texel een uitsteken de voorbereiding gehad. In de wedstrijden tegen de andere Noord hollandse rayons bleef Texel ongesla gen: twee maal winst tegen Den Helder en eenmaal winst en een ge lijkspel tegen West-Friesland. De ray oncommissie Texel laat de volgende spelers het rayon vertegenwoordigen: Marcel Ris, Gerko van Putten, Hans Kraay, Roald van der Slikke, Arjen van der Slikke, Henk Jan Ramaker, Marco Koorn, Eric Wuis, Vincent Hui- zinga, Emiel Keyzer (allen Gamma) en Denhard van der Slikke (Texel). Het team heeft alle kans om dit toernooi tot een goed einde te brengen. dat een parkeerverbod alleen kan worden gerechtvaardigd als de ver keersveiligheid wordt gediend en dat is hier niet het geval. Mevrouw Boswinkel pleitte voor het spoedig plaatsen van verwijsborden of een plattegrond in De Koog zodat de gasten zich kunnen orienteren. Ri chard Bakker vond dat een strandpa viljoen of kiosk moet worden toegestaan bij de stradtoegang ter hoogte van de Boodtlaan. Hij kreeg te horen dat het huidige beleid alleen toestaat dat dergelijke voorzieningen bij de „echte" strandslagen worden getroffen, maar dat hij gebruik kan maken van de binnenkort te starten procedure inzake het nieuwe bestem mingsplan buitengebied om daar ver andering in te brengen. Desgevraagd kreeg Wim Mets te ho ren dat de sluitingstijd voor ontnuch- teringsbedrijven (patat- en broodjeszaken ed. is gesteld op half drie. Naar aanleiding daarvan vertelde de burgemeester dat hij het RST- bestuur had voorgesteld zo'n ont nuchteringszaak te stichten op cam ping Kogerstrand, waardoor zou worden gestimuleerd dat de kam peerders zo snel mogelijk na het ver laten van het café naar de camping teruggaan, waarmee de openbare or de is gediend Discriminatie Gerard Zoetelief sprak er zijn afkeu ring over uit dat steeds meer kam- peerbedrijven jongeren weigeren. Hij vroeg zich af of dat geen discrimina tie is. De burgemeester en de adju dant dachten van niet. Het is het recht van een particulier om uit te maken wie hij wil toelaten. Wim Mets verklaarde niets tegen paarden te hebben maar wel tegen de uitwerpselen die zij achterlaten op de Badweg. De burgemeester zei dat hij zojuist een brief had ondertekend waarin de manege-exploitanten wor den gevraagd hier rekening mee te houden. Frits Agter stelde voor een ruiterroute aan te leggen in het arti kel 11-gebied, zodat paarden met meer langs het Mienterglop hoeven te lopen. Zondag wordt voor de zesde maal het Noordhollands kampioenschap zaalvoetval verspeeld in sporthal Ons Genoegen. Het kampioenschap is voor B-juniorenselecties en telt acht deelnemers. Het is de zesde keer dat dit toernooi wordt gespeeld, georganiseerd door de rayoncommissie Texel. Ten opzich te van de vijf eerdere edities kent het toernooi twee verschillen. Als hoofd sponsor heeft de Recreatie Stichting Texel zich vorig seizoen bereid ver klaart de Texelse jeugd zaalselecties financieel te ondersteunen. De R.S.T. steunt ook dit toernooi. Een tweede verschil met vorige jaren is dat het rayon Waterland is vertegenwoordigd, zodat het aantal deelnemers naar acht is gestegen. Er wordt nu gestre den in twee poule's van vier teams, waarna kruisfinales en finales volgen. De kans van de Texelse B-selecties, de mannen van coach Jan Raven, is gezien de resultaten in de voorberei ding goed. Zelfs een finaleplaats is mogelijk. Dit zou een definitieve doorbraak voor de Texelse selecties kunnen zijn op afdelingsniveau. De tweede Texelse deelnemer heeft min der kansen, maar heeft aan kleine succesje genoeg om voor hen dit toernooi te laten slagen. Het toernooi begint om 10.15 uur. Poule A: West-Friesland; Alkmaar; Waterland; Texel 1. Poule B: Amsterdam; Den Helder; Haarlem; Texel 2. Programma: 10.15 u. West-Friesland-Waterland A 10.37 u. Amsterdam-Den Helder B 10.59 u. Texel 1-Alkmaar A 11.21 u. Haarlem-Texel 2 B 11.43 u. Waterland-Alkmaar A 12.05 u. Den Helder-Texel 2 B 12.27 u. West-Friesland-Texel 1 A 12.49 u. Amsterdam-Haarlem B 13.11 u. Texel 1-Waterland A 13.33 u. Texel 2-Amsterdam B 13.55 u. Alkmaar-West-Friesland A 14.17 u. Den Heider-Haarlem B Kruisfinales: 14.19 u. Ie kruisfinale: 2e poule A-1e poule B 14.41 u. 2e kruisfinale: 1e poule A-2e poule B 15.03 u. 7e en 8e plaats 15.25 u. 5e en 6e plaats 15.47 u. 3e en 4e plaats 16.09 finale. In de nacht van maandag op dinsdag werd een 24-jarige inwoner van De Cocksdorp door jachtopzichters ver dacht van stroopactiviteiten. Toen zij hem later aanhielden in het noorden des eilands, troffen de jachtopzich ters een pasgebruikte huls aan in de auto van de Cocksdorper. Tegenover de intussen gewaarschuwde politie verklaarde de man dat hij inderdaad gestroopt had. Zijn wapen, een .22 vuurbuks „Long Rifle" met vizier en geluiddemper, bevond zich in zijn wo ning. Het werd in beslag genomen, evenals 115 patronen. Over een even tuele buit is niets bekend. Donderdag 26 januari De verzamelaarsclub Texel houdt een voor ieder toegankelijke ruilbeurs in De Witte Burcht; aanvang 20.00 uur. In De Schakel houden Jean Luc Bus- schaert en Jan Witte een voor ieder vrij toegankelijke dialezing over Kenia als safariland; 20.00 uur. In een andere zaal van De Schakel is een openbare vergadering ter voorbe reiding van de koninginnedagviering in Den Burg; 20.00 uur. Voor leden van de Cineclub en ande re bioscoopbezoekers draait in Cine- De loslopende haan die de afgelopen tien dagen de bewoners van de Koe- tebuurt en de Wierstraat in Ooster end uit de slaap hield zit weer achter slot en grendel. Naar aanleiding van het bericht in de vorige krant kwam eigenaar Albert Hoven in actie. Hij heeft het dier gevangen en terugge zet in zijn hok achter de woning aan de Verlorenkost. Oud-strijder Eugenie Artemidze van het Georgische bataljon dat in 1945 in opstand kwam tegen de Duitsers, heeft de burgemeester een nieuw jaarswens gestuurd, bedoeld voor al le Texelaars, met het verzoek deze te publiceren in de Texelse Courant. De tekst: Geëerde burgemeester van het eiland Texel, U zou mij dankbaar stemmen als als u uit naam van het Georgische volk en mijn vrienden die dank zij de hulp en steun van het Texelse volk de opstand overleefden, onze nieuw jaarsgroeten zou willen overbrengen aan de Texelaars. Laat dit het jaar worden van geluk en vrede op deze wereld. Een diep gevoel van dank baarheid gaat van ons uit naar de Texelse mensen die ook zorg dragen voor het Georgische oorlogskerkhof, waar onze gevallen broeders rusten. Laat leven, vriendschap en broeder schap, door bloed bezegeld, altijd voortbestaan. Hopelijk kan ik bij de volgende herdenkingsceremonie op 4 mei 1989 aanwezig zijn. Met hoog achting: uw toegenegen Eugenie Ar temidze, Tbilisi. Afdeling volleybal, zaterdag 28 januari. Sporthal Tref punt, Julianadorp: 12.00 u. asp/jongens Juvoc-Tevoko 2 Jocohal, Den Helder: 13.45 u. dames Tevoko 1-Katepult 1 Sporthal Wieringen: 15.30 u. asp/meisjes Wieringen-Tevoko 1 Sporthal Walderwaard, Schagen: 17.00 u. asp/jongens Rood-Wit-Tevoko 1 Sporthal de Groet, Tuitjenhorn: 13.30 u. dames De Boemel 2-Tevoko 2 Maandag 30 januari: Sporthal Sportlaan, Den Helder: 18.45 u. dames Zeemacht-Smash '68 Dinsdag 31 januari: veld A mannen: 18.30 u. Versluis-Smash 1 Graaf Sp. 19.05 u. BCT-Graaf Sp. Versluis 19.45 u. Gem.-Stoepa Haarstudio 20.25 u. Haarst.-SI. de Boer Stoepa 21.05 u. 12 Balcken-S./E. SI. de Boer 21.45 u. Paal 28-v/d Woude Westersl. 22.25 u. Westersl.-Cocky kap. Paal 28 Veld B vrouwen en mannen: 18.30 u. De Rival-Antiekh. Smash 2 19.05 u. Smash 2-Opel Rent. Antiekh. 19.45 u. DA-Eelman/S. Opel Rent. 20.25 u. CZN-RWS Autocentrale 21.45 u. Autocentr.-Gr.Slock Bremak.1 22.25 u. Bremak.l-Amrobank Gr.Slock Veld C vrouwen: 19.05 u. Question-Leydek. Taveerne 19.45 u. Mantje-Taveerne Sportshop 20.25 u. Haarst.-Sportshop Mantje 21.05 u. Zegel M.-Westerlaken Haarst. 21.45 u. Retsina-Ass. Bremer W+W 22.25 u. Visserb.-W+W Ass. Bremer Wedstrijdleiding: Agnes en Nico 13540. Uitslagen 24 januari Mannen: Gemeente-Slagerij De Boer 2-0, Haarstudio-Bremakker 2 0-2; Theodorahoeve- Kobeko 2-0; Teso-Smash 1 2-0; Versluis-Paal 9 2-0: Musicshop-De Krim 0-2; Paal 28-Cocky's Kapsalon 0-2; DGM-BCT Sport shop 0-2; Groote Slock-De Kuip 2-0: Bremak ker 1-Stuc v/d Woude 2-0. Vrouwen: Visserbouw-Ass Bremer 0-2, Meermarkt- Witte en Witte 1-1; Klif 23-Leydekkers 2-0; Smash 2-DA 2-0; Rival-Rabobank 2-0; Antiekhuisje-Opel Rentenaar 0-2; Haarstudio- Westerlaken 0-2; Purper Drup-Taveerne 0-2; Zeven Provincièn-De Verfbus 1-1; Boetiek 22-Eelman/Segerink 1-1. ma Texel „Cry Freedom" (over het leven van Steve Biko); aanvang 20.00 uur. Vrijdag 27 januari In De Lindeboom wordt de Dubbele Von Sion-uitreikingsavond gehouden, verzorgd door de 30-jarige Muziek- en Dansschool, uitsluitend toeganke lijk voor genodigden; aanvang 20.00 uur. In paviljoen Paal 28 houdt de Cocks dorper Kustzeilveremging een extra vergadering, gevolgd door een feesta vond; aanvang 20.30 uur. In Ecomare geeft Theunis Piersma een lezing „Steltlopers en Saha- rastof". Aanvang 20.00 uur; toegang f4,-. In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Coming to America". Men hoeft niet altijd een kikker te kussen om met een prins te kunnen trouwen, zo blijkt uit dit moderne sprookje. Daarin is Eddie Murphy de vooruitstrevende kroonprins in een even rijk als onbe kend Afrikaans ministaatje. Ter gele genheid van zijn 21e verjaardag presenteren zijn ouders hem zijn bruid, de aanstaande koningin. Ze is er zorgvuldig voor opgeleid om aan al zijn wensen te kunnen voldoen. Maar de prins wil een vrouw met persoon lijkheid, iemand die hem weerwoord geeft. Als zijn vader hem nog veertig dagen als vrijgezel gunt om de ko ninklijke bloemetjes buiten te kunnen zetten, vertrekt prins Eddie naar Amerika om daar in het geheim de bruid van zijn keuze te vinden. Waar kan de toekomstige koning dan beter zoeken dan in de New Yorkse wijk „Queens"? Zaterdag 28 januari In De Lindeboom brengt de Muziek- en Dansschool het muzikale sprookje „Matthijs Mooimuziek", aanvang 10.30 uur. Entree f5,- Toneelvereniging Nieuw Leven voert in dorpshuis 't Skiltje te Oudeschild het stuk „Zwendelaffaire" op; 20.00 uur. De toneelgroep van de Oud- leerlingenvereniging van de Land bouwschool brengt in De Wielewaal in De Waal de klucht „Zilveruitje augurken"; 20,00 uur. In manege Akenburg wordt een springwedstrijd gehouden: 10.30-11.30 uur oefenparcours |p suitreiking om 11.45 uur); 12.15-1 uur eerste manche officiële weds 14.45-16.15 uur tweede manche ciele wedstrijd; 16.30 uur prijsui treiking. Vanaf 20.30 uur zijn alle Hoornd welkom in De Waldhoorn om me doen aan een sjoelwedstrijd. Insc geld f 1,-. Om 19.00 en 21.30 uur draait in nema Texel „Coming to America' Om 18.00 uur begint in Ons Gen gen het zaalvoetbaltoernooi van De Koog (voor lagere teams). Zondag 29 januari Van 8.30 tot 10.00 uur wordt ter hoogte van de R.K. kerk te Oude schild een wedstrijd gehouden i de sportvisserclub Texel. De Roemeense choreograaf en dansdeskundige Vasilescu geeft ii Ferrever voor de Volksdansgroep Texel instructie in Roemeense vo! dansen, van 13.30 tot 1730 uur. In „De Pilaar" (Kantoorstraat) is af 15.00 uur een live optreden va de folkgroep Kees Ouwejan Mj kers. De 12 jaar bestaande Leidst formatie brengt Nederlands repen in cabareteske sfeer en daarnaasi kele Engelse en Ierse kroeg- en t, mansliederen. De groep bestaat n troubadour/folkzanger Kees Ouwr (zang en gitaar), Peer vd Burgh cordeomst die ook gitaar speelt de blues zingt), Mick Ryan (Ierse ooivirtuoos die op zijn 14e reeds Ireland fiddle-champion werd) en Hendrik Jan Teerink (snarenspeci op banjo en bouzouki). Om 15.00 uur begint in De Zwa; een darts-toernooi. In sporthal Ons Genoegen gaati 10.15 uur het Noordhollands kan pioenschap zaalvoetbal voor B- juniorenselecties van start. Finale ongeveer 16.00 uur. In Cinema Texel draait om 20.00 Coming to America. Maandag 30 januari Om 19.30 uur wordt in het raadl een extra bestuursvergadering ve Texelse Sportraad gehouden in v band met de organisatie van de jubileum-sportmarkt. In Cinema Texel draait om 20.00 Coming to America. I Hiermede betuigen wij onze oprechte dank va belangstelling en het medeleven ons betoond n overlijden van onze lieve moeder en oma CATHOLIJNTJE GEERTRUI VERBERG Texel, januari 1989 Namens de familie J. de Ridder De Cocksdorp Namens de families willen wij u allen danken de vele blijken van belangstelling na het over van mevrouw M. DE BOER - WITTE MIEP In het bijzonder de directie „Huize Oudtburgh" personeel afd. Noord, Pastoor de Haan, Pa Stolk, dr. van Breugel en Paulien Gul van Uitï verzorging Egmond. Fam. Witte Fam. De Boer Fam. Dijk 1949 Wij hebben de eer u kennis te geven van het 40 huwelijksfeest van Jaap Kooger en Annie Kooger-de Waard dat we op 3 februari a.s. met elkaar willen vk Een ieder die hen wil feliciteren, is van harte we op de receptie van 17.00 tot 19.00 uur in dorp De Bijenkorf, Mulderstraat 17 te Oosterend. De kinderen en kleinkmde1 Piet en Hiddy Peter, Arian en Christa Arie en Marian Annika en Karin Fia en Jan Nanja, Mirjam en Cees Bas en Marja Anneke en Jaap Wendy, Piet, Cisca, Ma' Jaap en Marie José Robbepad 15, 1794 AW Oosterend Indien u iets wilt geven, dan graag onder cou

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 2