Texel 1 speelt gelijk maar titelkans stijgt Mark Jan Mulder districtskampioen Hoofdklasse zaalvoetbal komt in beslissende fase 1 Kampioen De e punten in Koog deelt Den Hoorn Terugkeer na 52 jaar in 3e klasse Drie turners naar finales N.K. jpringwedstrijd door barrages beslist Verleende bouwvergunningen Jeugdclub Eierland verzorgt feestavond Supermarkt-toernooi geslaagd initiatief Grafschennis Goede opbouw Texelse Boys Kustzeilvereniging begint seizoen DINSDAG 11 APRIL 1989 TEXELSE COURANT PAGINA 5 i)H heeft de kersverse kampioen Ln de 3e klasse A, De Koog. zon- Lq een punt afhandig gemaakt. Op ■i| veld aan de Witteweg eindigde K Texelse voetbalderby in 1-1, een ,nd die al bij rust was bereikt. De oog had met verzorgd voetbal het itere van het spel. ZDH stelde daar Jel inzet tegenover en had diep in K tweede helft een goede kans om X wedstrijd in zijn voordeel te Sslissen. it was voor ZDH-begrippen ouder its druk. Aan de Witteweg ontston- in parkeerproblemen en langs de i koesterden zich zeker 150 toe- ■houwers (waarvan een groot deel I uit De Koogl in het aangename voor- jrszonnetje. Het dit seizoen flink |n de weg timmerende ZDH had igal wat reclame voor deze wed- ijd gemaakt, koppelde daaraan een ierij en zag alle inspanningen be nd. Bovendien zorgden de voetbal- s ervoor dat het publiek zich niet efde te vervelen. Al na acht minu- n sloeg de vlam in de pan. Een [bitterende afstandsknal van Wilco jkker belandde in de kruising en dat Lekende 1-0 voor ZDH. De Lisploeg slaagde er niet in de voor tong lang vast te houden. Een ho- bal in het ZDH-strafschopgebied ird verkeerd beoordeeld door de ■dedigers. De bal kwam in de voe- van de vrijstaande Wally van k, die met een hoog en hard lot doelman Frans Stolk passeer- 1-1. Vanaf dat moment ging de 3 Koog-machine draaien. De ene na J andere soepele aanval via de flan- iln golfde op het ZDH-doel af. Kee per Stolk hield zijn ploeg die periode it enkele goede reddingen in de idstrijd. De beste kansen van De jg waren voor Richard Daalder en Ike Wassenaar. Éénmaal ging Stolk |f in de fout, toen een zwakke uit- Ip in de voeten van Richard Daal- dér belandde. De De Koog-spits fandag werd in manege Akenburg ten indoorspringwedstrijd voor paar- len en pony's gehouden. Na twee inches over verschillende parcour- |n werd een barrage op tijd over lén verkort verhoogd parcours (sprongen. de paarden hadden Tineke Kossen t Zamora en Annemarie van de ide met B.B. na twee manches bei- In vier fouten en moest een barra- tijd de beslissing brengen, leke startte als eerste en bleef Itloos in 27.2 sec. Annemarie st vrij snel rijden om die tijd te (beteren. Dat lukte bijna, maar B.B. op de derde hindernis even de iterbenen hangen, met als gevolg er een balk afging dus vier straf- fiten. Zo kon Tineke na afloop de 'ste prijs in ontvangst nemen. Bij de pony's was de strijd om de eerste plaatsen bij het B-springen nog feller. In de barrage verschenen vijf combi naties die over twee manches fout- is gebleven waren. Ilse immersma die met Mira als eerste 'est starten, bleef foutloos en zette flijk een scherpe tijd neer, namelijk sec. Zij werd eerste bij de C- py's. Marjet Loning met Marina 9 nog net iets sneller en kwam itloos rond in 25.3 sec. waardoor (eerste werd bij de D-pony's. Twee- werd Tessa Blom met Lady Daisy, bleven ook foutloos, maar waren 2 je. langzamer, Marleen Roeper met cal probeerde door korter te wen- nog iets van de snelle tijd af te ibbelen. Jammer genoeg kwam ■cal niet goed uit voor hindernis wee en weigerde. Marleen werd der- Imet drie strafpunten in 35.4 sec. Jij de E-pony's zette Sanna Pelgrim (lies op alles en haar tijd was duide- 1de beste, nl. 24.2 sec. Alleen jam Shadow Boy een balk mee en lat betekende vier strafpunten. Maar |l een eerste prijs in de categorie Hony's. Bij het L-springen was de |jd al beslist na twee manches, tartje Duin met Sophia liet zien hoe het moest door beide parcoursen itloos te blijven. Maartje mocht de [ste prijs van de A- en B-pony's P ook in ontvangst nemen. Sigrid (Hou met Dandy had in beide par- irsen een weigering, maar was BI de beste bij de O- en E-pony's. ■or de officiële wedstrijd was er ge- genheid voor beginnende ruiters om L.n oe*enParcours te springen. De missen staan dan wat lager en ■ls aeskundige instructie aanwezig, 'eraan deden veertien combinaties Ei en 9ez'en het resultaat is dit ze- voor herhaling vatbaar. De vol- e wedstrijd van Kleppertjes en 'ddenruiters is zaterdag 15 april, wordt de onderlinge wedstrijd 8 en aan de Ploeglanderweg. Ijjjflön oefenparcours luntPfiV'3 Kooiman-Belinda-0 fout-59 10 fa,,', ft?0 E-P°nV's: 1- Lilian Dijker- ■-Bian Pijlpunten; 2. Danielle van Jn-NfiAiJ"rt!?Ut"60 Pijlpunten; 3. Danielle Plaats f°ut'57 stijlpunten. Paarden: 1. I man-Djahil-0 fout-57 stijlpunten. schoof de bal echter ruim voorlangs. ZDH-verdediger Richard de Leeuw redde nog een bal van de doellijn. Te gen de rust nam de druk wat af. De Koog Irriteerde zich aan enkele ver warrende arbitrale beslissingen en ZDH maakte van die mindere con centratie gebruik. Op slag van rust scoorde Gerard Timmerman uit een niet goed afgeslagen corner. Hij liep daarbij echter keeper Ipenburg omver, zodat het doelpunt werd geannu leerd. Na de pauze liet De Koog weer het best uitgevoerde spel zien. Veel uit gespeelde kansen leverde dat niet op, wèl een aantal gevaarlijke momenten die ontstonden door de druk op de ZDH-verdediging. In de tiende minuut moest Stolk redding brengen nadat een in het hart van de verdediging geplaatste bal voor verwarring had gezorgd. Negen minuten later gaf een verkeerde terugspeelbal van Marcel Witte aanleiding tot een penibele si tuatie, maar Stolk redde ten koste van een hoekschop. Het tegenspel van ZDH was in de tweede helft ze ker niet onverdienstelijk en leverde enkele kansen op. Aan de afwerking schortte het bij pogingen van Gerard Timmerman (te zacht ingeschoten) en Erik Bakker. De allerbeste kans was voor Wilko Bakker in het laatste kwartier. Hij brak door en stormde al leen op Ipenburg af. Bakker verzuim de af te spelen naar de meegekomen Erik Bakker en liep zich vervolgens vast, zodat de kans op een verras sende voorsprong was verkeken. Ook De Koog kwam niet meer tot grote daden, zodat de punten broederlijk werden gedeeld. Burgemeester en wethouders hebben aan de volgende personen en/of in stanties bouwvergunning verleend: W. G. Rienks, Vroonlant 11, Den Burg voor het plaatsen van een berging; Fam. J. G. van Hoften, Beatrixlaan 25, Den Burg voor het ged. verande ren/vergroten van een woonhuis; T. H. R. T. Haarsma, Molenstraat 64, Den Burg voor het veranderen van een woonhuis. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze beschikkingen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen een be zwaarschrift indienen. Vrijdag geeft de jeugdclub Eierland de jaarlijkse uitvoering in „Bethel". Vanaf 20.00 uur is eenieder welkom. Voor de pauze voert de jeugd van 8 tot 12 jaar een toneelstuk op en is er een playbackshow. Na de pauze zijn de oud-leden aan de buert met een eenacter. De entree bedraagt voor volwassenen 74,- en voor kinderen f 2,50. Do Koog-speler Wally van Beek lllnksl passeert ZDH-keeper Frans Stolk met een herd schot en scoort 1-1. Daaraan kan ook good-old Henk de Ruyter (rechtsl niets meer veranderen Texel 1 had het afgelopen zondag niet gemakkelijk tegen een voor een laatste kans vechtend St. Adelbert. Bij de rust keek Texel tegen een 1-2 achterstand aan en leek St. Adelbert voor een verrassing te zorgen. Halverwege de tweede helft scoorde Rien Brouwer met een enorme pegel 2-2 en bezorgde Texel daarmee een gelijkspel. Texel had dus een punt verloren maar na afloop, toen het feest vanwege het kampioenschap van Texel 2 reeds in volle gang was, bleek dat naaste concurrent VIOS met 1-2 had verloren van DTS. Texel heeft nu met nog twee wedstrijden te gaan drie punten voorsprong. Zondag gaat Texel naar SRC en bij winst is men verzekerd van het kampioenschap in de 4e klasse A. Het laatste kampioenschap dateert van 1951 toen men kam pioen werd in de vierde klasse B, maar men promoveerde niet omdat men in de promotie-wedstrijden niet verder kwam dan een gelijkspel en een nederlaag. Texel speelde in 1938 één jaar in de derde klasse van de KNVB nadat men in het seizoen 1936-1937 kampioen was ge worden. Texel had bij het begin van de wed strijd reeds de morele steun van de wetenschap dat Texel 2 kampioen was geworden. Tevens werd Texel door middel van een reclamesleep (vliegtuig) door het reeds kampioen zijnde De Koog sterkte toegewenst en ten derde bleken zo'n vijf zes honderd toeschouwers naar het Texel-veld gekomen te zijn. Texel be gon voortvarend en het was Paul van Exel die na 2 minuten een voorzet van Leendert Eelman inkopte en Texel op een 1-0 voorsprong zette. Adelbert kwam hier niet van onder de indruk en via Peter Arntz (ex-AZ) nam men De turnselectie had afgelopen zater dag in Winschoten één van de zwaarste wedstrijden van het sei zoen voor de boeg. De in de voor ronden geselecteerden moesten bij de eerste zes eindigen voor directe plaatsing voor de finale. De negenja rige Wilco Drijver werd in zijn klasse vijfde. Mark Jan Mulder turnde zich naar het gecombineerde districts kampioenschap door als eerste te eindigen en trainer Nico Stoter nam zonder noemenswaardige moeite de vierde plaats in zijn klasse voor zijn rekening. Gastvereniging Hera uit Winschoten liet zien de nodige aandacht aan de wedstrijd te hebben besteed. Een goed aangeklede zaal, prima turn- toestellen en een uitstekende geluids installatie. Daarnaast was voor de nodige sfeer gezorgd zodat om 8.15 uur het inturnen onder ideale om standigheden kon beginnen. Wilco Drijver ging met langemat (7.45I en voltige (6.80) goed van start. Na twee onderdelen lag hij op de eerste plaats. Bij ringen (5.75) viel het cijfer wat tegen, zodat de opgebouwde voorsprong van 0,5 punten door de concurrende turners snel was ingelo pen. Ook bij sprong (7.75) verloor Drijver punten, door bij de landing van zijn salto uit balans te raken en zelfs op zijn zitvlak te stuiteren. Brug, één van zijn zwaktste toestellen, ging voor zijn doen weer uitstekend. Een 7.35 was hier zijn score. Tot slot rekstok. Waarschijnlijk door zere han den, overgehouden aan de trainingen was hier de afwerking onvoldoende en turnde Wilco een stukje onder zijn kunnen. Het cijfer bleef dan ook bij 6.60 steken. Totaal behaalde Wilco 41.70 punten. Voldoende voor een vijfde plaats en plaatsing voor de fi nale. Na een redelijke start op ringen (6.50 voor Rutger Zoetelief en 7.15 voor Michiel Spitzer) ging het wat minder. Soms vlagen van goed tur nen zoals op voltige (7.25 en 7.50), rek (7.15 en 7.75) en sprong (7.25 en 8.20). Maar er waren ook mindere momenten zoals langemat (6.10 en 5.70) en brug (5.70 en 6.00). Vooral de missers op brug maakten de beide GVT-turners kansloos. Met resp. 39.95 en een twaalfde plaats en 42.30 en een negende plaats hebben Zoetelief en Spitzer zich voor de Play-off wedstrijden geplaatst die op 23 april in Amsterdam zullen plaats vinden. Tijdens de middagwedstrijd konden Mark Jan Mulder en Nico Stoter aan de turntoestellen. Mulder had het makkelijk met zijn tegenstan ders. Weinig echte concurentie, en natuurlijk goed turnen van zijn kant, leverde hem tijdens de wedstrijd al een flinke voorsprong op. Slechts op brug waren er wat aarzelingen. In to taal schraapte hij 43.70 punten bij el kaar en werd daarmee eerste van district 1 en 2. Deze prima resultaten zullen zeker de motivatie sterken om straks bij de finale in Hellevoetsluis een goed resultaat neer te zetten. Een plek bij de eerste vijf moet er dan ook zeker in zitten. Trainer Nico Stoter bleek ook in goede vorm te verkeren. Goed turnend op alle toestellen deed hem lang op de der de plaats staan. Alleen bij voltige toonde de concurrentie zich een klas se beter waardoor een duikeling in het klassement een feit was. Met 46.75 punten werd Nico uiteindelijk vierde. Ruim voldoende voor plaat sing voor zijn tiende N.K. toernooi. het initiatief en zette Texel onder druk. Texel vergat in te grijpen door bijvoorbeeld een mannetje op Arntz te zetten en liet zich in de verdedi ging drukken. Nadat een paar kansen door Adelbert om zeep waren gehol pen was het na zo'n kwartier toch 1-1 toen één van de snelle spitsen op de rand van buitenspel door mocht gaan en scoorde. Ondanks protesten van Texel-zijde voor buitenspel bleef het een doelpunt. Hierna ging Adel bert door en halverwege de eerste helft haalde Peter Arntz van zo'n vijf entwintig meter doeltreffend uit: 1-2. Adelbert vergat hierna de zaak af te maken. Bij Texel ging men er inmid dels wat feller tegenaan. Jan Hein Studulski werd opgeschreven wegens het neerleggen van een tegenstander. Texel begon terug te komen. Via ge vaarlijke acties van Paul van Exel en Rien Brouwer was het zowaar toch weer Texel dat tegen het einde van de eerste helft voor opwinding zorg de. Paul van Exel had vooral pech toen hij na een corner van Jan Hein Studulski keihard inkopte maar een prima reflex van de doelman van Adelbert voorkwam een Texel- doelpunt. Een ander Texel Na de pauze een geheel ander Texel. Nu wel de felheid in de duels die in de eerste helft ontbrak. Joost Brou wer schoof door naar het middenveld en ontfermde zich min of meer over Peter Arntz die beduidend minder aan de bal kwam dan voor de pauze. Hierdoor kon Simon Brand meer ach ter zijn voorhoede gaan spelen en dat kwam het aanvallende spel van Texel ten goede. Vooral Paul van Exel was een plaag voor de Adelbert- verdediging, hij groeide uit tot de uit blinker aan Texel-zijde. Trainer Assel- man besloot na 20 minuten Jan Hein Studulski te wisselen voor Rob van der Stap. Hierdoor verhuisde Rien Brouwer van de rechterspits positie Het eerste zaalvoetbaltoernooi voor de Texelse supermarkten is een groot succes geworden. Het veelkoppige publiek zorgde voor „Italiaanse" tafe relen op de tribune en ook op de zaalvloer werd gestreden alsof het om de wereldcup ging. De wedstrijd om de derde plaats ging tussen Goënga en Albert Heyn en werd ge wonnen door Goënga. De finale ging tussen organisator Super Maas en Meermarkt. Na een tamme wedstrijd moesten penalty's voor de beslissing zorgen. De Meermarkt schoot er niet één raak. Super Maas werd winnaar en mag het toernooi volgend jaar weer organiseren. Einduitslag: 1. Super Maas: 2. Meermarkt; 3. Goenga; 4. Albert Heyn; 5. Dagmarkt; 6. Attent, 7. Ga rant Markt; 8 Super Maas 2. Vorige week is van een graf op de Algemene Begraafplaats van Den Burg een zwart marmeren „boek" ontvreemd. De losse steen van 30 x 30 centimeter stond los op het graf. Er stond een gouden inscriptie en een afbeelding van een roos op. Er zijn geen vernielingen geconstateerd. Eventuele getuigen worden verzocht zich te melden bij de politie, telefoon 12222. naar een soort hangende spits achter Erwin Koning. Dit pakte voor Texel prima uit want het was Rien Brouwer die ongeveer twintig minuten voor tijd op links aan de bal kwam. Hij passeerde een verdediger, trok naar binnen en knalde keihard en onhoud baar voor de verraste Adelbert- doelman in de linkerhoek: 2-2. Texel was helemaal terug in de wedstrijd en er had mogelijk zelfs meer Ingeze ten, maar men koos, vooral in de laatste fase, toch voor de zekerheid van één punt. Het was jammer voor Texel dat uitblinker Koos Tjepkema na een toch wel vrij onschuldige overtre ding door de prima leidende scheids rechter Hogeveen werd opgeschreven. Mogelijk moet Texel zondag in de uitwedstrijd tegen SRC zowel Studulski als Tjepkema missen. Vlak voor tijd was het de weer prima spelende Leendert Eelman die met een sliding een tegentreffer voorkwam. Nog twee punten Uit de laatste twee wedstrijden van deze competitie heeft Texel nog twee punten nodig om zich kampioen te mogen noemen. Aanstaande zondag 9 april de altijd zeer lastige uit wedstrijd tegen SRC en daarna op zondag 23 april de thuiswedstrijd te gen ZAP. Als zondag zowel Studulski als Tjepkema geschorst zijn kan trai ner Asselman een beroep doen op spelers van Texel 2, dat met het kampioenschap op zak best één of twee spelers kan missen. Texel 1 zal zondag de steun van het publiek hard nodig hebben en daarom is er op nieuw gelegenheid om als supporter mee te gaan. De supportersbus naar Schagen vertrekt zondag om 12.45 uur vanaf het Texel-veld. Opgave kan tot aanstaande vrijdagavond bij Aad Blom, telefoon 13456 of Wim Koorn, 15323. Omdat de belangstelling nu al vrij groot is, verzoekt men de sup porters zich zo snel mogelijk op te geven zodat er nog eventueel een tweede bus mee kan gaan. Door het jeugdbestuur van SV Texel is voor een aantal jeugdelftallen al een extra bus geboekt. De stand in de vierde klasse A is als volgt: 1. Texel 20-27; 2. Vios 20-24, 3. 0TS-20-24, 4. St. Adelbert 20-23; 5. Helder 20-22; 6. ZAP 20-21; 7. VZV 20-19; 8. WGW 20-19, 9. SRC 20-17; 10. Hollandia T 20-17; 11 Wierin- gerwaard 20-16; 12 Alkmaarse Boys 20-11 Alkmaarse Boys is gedegradeerd. Aanstaande zondag de drie belang rijkste wedstrijden: SRC-Texel; DTS- Alkmaarse Boys; Hollandia T-Vios. Een gehandicapt Texelse Boys heeft een uitstekende uitwedstrijd tegen HOSV uit Opmeer gespeeld. De af wezigheid van ervaren krachten als John Boogaard en Bert Witte deed zich nauwelijks voelen. Vervangers Bart van Heerwaarden en Jasper Joosten speelden een prima partij. De uitslag 1-2 geeft de veldverhou- ding maar matig weer; Texelse Boys miste 3 4 opgelegde kansen zodat de score veel hoger had kunnen uit vallen. Vooral de eerste helft was het veldspel van de Texelaars goed ver zorgd. Er werd goed bewogen zonder bal, zodat steeds vrijstaande spelers werden gevonden. Ook het wapen van de lange bal, veel door de Boys gehanteerd, kon in de kast blijven. Al in de openingsfase kreeg Johan van 't Hoeft een goede kans, maar buiten zicht van de scheidsrechter werd hij aan zijn arm getrokken. Erik Schnei der en Frank de Grave braken door, maar hun voorzetten misten precisie. De Boys had pech toen een terugge legde bal van Ronald v/d Wetering door Frank de Grave tegen de paal werd geschoten. Ook Barry Betsema vormde een voortdurend gevaar aan de rechterkant. Een keihard schot van zijn voet ging maar net over. Na rust probeerde HOSV met drie spit sen te spelen. De opbouw van Texel se Boys via de vleugelverdedigers werd daardoor bemoeilijkt, maar de middenvelders kregen zoveel ruimte dat de verdediging van de Opmeer- ders het niet meer kon bolwerken. Met name uitblinker Ronald v/d Wete ring stond aan de basis van vele ge vaarlijke aanvallen. Hij stond ook aan de basis van de eerste goal. Erik Schneider werd in vrije positie aan gespeeld, draaide kort en gaf de bal op maat aan Frank de Grave mee die doelman Sappé verschalkte. Vlak daarna was Ronald v/d Wetering dichtbij een tweede treffer, maar zijn keiharde kopbal uit een voorzet van Alfred Bakker ging naast. Halverwege de tweede helft bekroonde Van de Wetering zijn goede spel toch nog met een treffer. Johan van 't Hoeft won het luchtduel na een corner van Frank de Grave. Ronald v/d Wetering schoot keihard raak. Tien minuten voor tijd dreigde de sportieve strijd toch nog te ontsporen bij een licht vaardig gegeven penalty voor de thuisploeg. Wegens vermeend natrap pen verloren diverse Opmeerders hun beheersing, maar alles werd gesust. De strafschop werd door Ab Bobbel- dijk beheerst benut. Wel had de scheidsrechter in de slotfase nog drie boekingen nodig om alles in de hand te houden. Erik Schneider en Barry Betsema waren beiden nog vlakbij een derde Boystreffer maar hadden het geluk niet mee. Enkele corners van het nog aandringende HOSV ver oorzaakten wat opwinding, maar het ijzersterke centrale verdedigingsduo Bart van Heerwaarden en Ruud v/d Wetering hield ook nu het hoofd koel. De Cocksdorper kustzeilvereniging begint zaterdag het seizoen met het opbouwen van de accommodatie. Omdat bijvoorbeeld het nieuwe club gebouw moet worden gemonteerd, wordt op een grote opkomst van le den gerekend. Begonnen wordt om 10.00 uur op het strand van Paal 33. De strijd om het kampioenschap in de Texelse hoofdklasse zaalvoetbal komt in de beslissende fase. Casino 2 zette vrijdag een belangrijke stap op weg naar een eventueel kam pioenschap door van Gamma 2 te winnen. Vijf teams doen in principe nog mee om het kampioenschap van het rayon Texel. De grootste kanshebber is Ca sino 2 dat tot nu toe de minste ver- liespunten heeft. Dan volgen Gamma 2 en De Koog die respectievelijk één en twee verliespunten meer hebben. Texel BV en Mantje volgen op drie punten achterstand. De Krim, zesde op de lijst, is feitelijk uitgeschakeld voor de titel. Casino 2 zette vrijdag zonder mankeren Gamma 2 opzij. Gamma 2, dat vier basisspelers moest missen, (Wilke Wassenaar, Gert Pansier, Pieter Jan Boekei en Wim van Veen), kwam er in deze wedstrijd niet aan te pas. In de eer ste minuten kreeg Casino 2 al drie goede mogelijkheden, maar Gamma keeper Biesboer kon vooralsnog Gam ma 2 in de race houden. Later moest hij twee keer het hoofd buigen; eerst voor een inzet van Kees van Heer waarden en daarna in de tweede helft voor een schitterende goal van Bert Witte. Kort voor het einde van de wedstrijd haalde Gamma zijn kee per naar de kant. om met een extra veldspeler te gaan spelen. Casino 2 kwam op een curieuze manier aan de winnende treffer. Kees van Heerwaar- de in duel met speler/keeper Joost Brouwer wist de bal net een tikje richting Gamma-doel te geven. Lang zaam rolde de bal richting doel, Joost Brouwer stond er bij en keek toe hoe zijn ploeg langzaam de beslissende treffer om de oren kreeg. Dat het later 4-1 werd, was voor de statistiek. De punten waren voor Ca sino, dat dit jaar heel af en toe het niveau van vorig seizoen weet te be reiken. Blijkbaar heeft niet iedereen binnen deze ploeg in de gaten dat het overgrote deel van de ploeg het moet hebben van heel hard werken, en technisch gezien maar twee spe lers een ruime voldoende scoren. Niettemin blijft Casino 2 de grootste kanshebber voor de titel, ook al om dat alle andere kanshebbers aan het zelfde euvel lijden. Gamma 2 heeft drie goede spelers maar voor de rest heeft het in de formatie waarmee men vrijdag speelde geen enkele kans op het kampioenschap. De in breng van Joost Brouwer is lang niet altijd om blij mee te zijn. Normaal gesproken een motor voor een team, maar pratend en mopperend zoals vrijdag, een blok aan het been. Texel BV 1 won gemakkelijk met 7-2 van Jelleboog, al kwam deze winst pas in de tweede helft tot stand. De Krim won heel ruim van Texel BV 2 met 6-0, en deze wedstrijd werd al in de eerste tien minuten beslist.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 5