AUTORUITEN H Autoschade Schoenmaker FIETSENVEILING Siebe Waaijer Gesloten Schoenmakerij Van Osch Uitnodiging MAKELAARSKANTOOR EELMAN voor alle merken leverbaar. Ook zonwerende ruiten. „Als u op zoek bent naar een gunstige hypotheek, dan hebben wij er één waar u wég van bent" Verkiezing van de leden van het Europese parlement Stemmen bij volmacht Slaapzak of tent CARAVANCENTRUM TEXEL aan Magazijnmeester M/V De Texelse apotheek Texels Eigen Stoombooi teSO onderneming GESLOTEN 'e- Dagschotel arrangement RESTAURANT Den Burg-Texel Verkiezing van de leden van het Europese parlement Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer WW:®} rMliaMm I EEN VRIJSTAAND WOONHUIS (voormalige premie A woning) EEN LUXE UITGEBOUWDE VRIJSTAANDE RECREATIE BUNGALOW NVM s Makelaars in onroerende goederen PAGINA 6 TEXELSE COURANT WOENSDAG 3 MEI J telefoon 02220 - 3111 b.g.g. 2178. Personen die aangifte doen van verlies of diefstal van een fiets, ontvangen van de poli tie een aankoopcertificaat waarmee op een veiling van gevonden fietsen een fiets kan worden teruggekocht. Degenen die nog geen certificaat hebben ontvangen kunnen deze alsnog bij de politie verkrijgen, mits al eerder aangifte is gedaan. In tegenstelling tot hetgeen op het aankoop- certificaat staat vermeld wordt de halfjaarlijk se fietsenveiling niet gehouden op de eerste zaterdag van mei maar op zaterdag 20 mei 1989. Politie en gemeente organiseren de veiling, die zal beginnen om 10.30 uur in de garage van het politiebureau aan de Keesomlaan. Tussen 9.30 en 10.30 uur bestaat de gele genheid voor een ieder om zijn of haar fiets alsnog op te halen. Deze wordt dan alsnog uit de verkoop gehaald. Nadere informatie kunt u verkrijgen op de ge meentesecretarie (kamer 209) bij de heer Bijma. Een hypotheek-advies op maat voor iedereen ASSURANTIËN HYPOTHEKEN Schoudieck 28, 1791 WG Den Burg telefoon 02220 - 15207 Uw hypotheek-adviseur: agent van o.a. Postbank, A.B.P., C.D.K.-bank, Bouwfonds, enz. De burgemeester van Texel brengt ter open bare kennis dat het bij de aanstaande verkie zing van de leden van het Europese parlement een kiezer toegestaan is bij vol macht te stemmen. Daarbij gelden de volgen de bepalingen. A. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op de veertiende dag voor de dag der stemming, dus voor of op 1 juni 1989, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandi daatstelling (3 mei 1989) in het kiezersre- gister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd wan neer aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen of per brief te stemmen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als ge machtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zijn opgenomen in een kie- zersregister. 5. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtlegitimatiekaart, waarmee hij zich kan aanmelden in een stem bureau van zijn keuze binnen Nederland. B. Machtiging door overdracht van de oproepingskaart 6. De kiezer kan ook, in plaats van een ver zoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepingskaart, tot en met de dag der stemming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproepings kaart aan die kiezer over te dragen. 7. Een op deze wijze aangewezen gemachtig de moet op de dag der kandidaatstelling (3 mei 1989) in hetzelfde stemdistrict staan in geschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 8. De aldus gemachtigde kan de vol- machtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stemdistrict waar hij staat inge schreven, uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwij zingen als gemachtigde aannemen. De vol machtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Nadere inlichtingen worden ter ge meentesecretarie verstrekt. Den Burg, 2 mei 1989 De burgemeester voornoemd, A. Schipper Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuurbe drijf Bruining, Nikadel 20, De Koog, tel. (02220) 17333. Diverse maten kinderrij wielen. Pils voor een piek. Zaterdag middag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. De complete Levis-collectie vind je in de Levishoek bij Boetiek 22. Nieuwe en gebruikte Honda gazonmaaiers Watersport centrum Duinker, Oude- schild. De complete Levis-collectie vind je in de Levishoek bij Boetiek 22. Filmpje vol? Wij zorgen voor fraaie afdrukken voor perma nent lage prijzen. Bv. 7 x 10 45ct., 9 x 13 69 ct.. 10 x 15 79 ct Bremer, Kerkstraat 5. Oosterend. Edwin! De sterkste broek van de wereld, getest door de Konsumentenbond, vind je in de jeanshoek van Boe tiek 22. Onderhouds- en Timmerbe drijf Rob Souverein, tel. 14870 Edwin! De sterkste broek van de wereld, getest door de Konsumentenbond, vind je in de jeanshoek van Boe tiek 22. Heeft u belangstelling om een kraam te huren op markt Hoornder donderdagen? Inl. tel. 19369. Informatieavond 30 mei a.s. Hotel Op Diek, 20.15 uur. De complete Levis-collectie vind je in de Levishoek bij Boetiek 22. Prachtige kwaliteit meu belstoffen halve prijzen. Bosma. Waalderstraat. Voor nieuwe en gebruikte te gels. Loonbedrijf „De Tijd" Tel. 18334-18810-13347. Muziek voor uw bruiloft of partij Hammond-org./zanger Cor Rood, tel. 14412 Hiemstra houtbouw voor schuren, garage's, tuinhuis jes enz. Voor dok. en inl. (02518) 56647 Belangrijk. Voor een goede nachtrust moet je wel op een goede matras liggen. Bosma,. Waalderstraat. Heeft u spullen voor de Rom- meltjesmarkt v.d. zwemclub. Bel fam. Buren 13875 Partij gordijnstoffen nu per m. H7,50. Bosma Waal derstraat. Voor al uw kunstgebitrepa raties naar R. van Oosten tandtechnieker. U kunt te al len tijden bellen en reparaties klaar terwijl u wacht. Tel. (02220) 16441. Een goed stuk tapijt en vak kundig gelegd. Bosma Waalderstraat. Feestje of partijtje? Zwem bad Eierlandsche Huis elke dag geopend. Tel. 16507. Moederdagtip: De grootste collectie sieraden van Texel, lederwaren, trendmode. Boe tiek Lisette Kogerstraat 4. Te koop Freetime vouwwa gen i.z.g.st. Pr.n.o.t.k. Tel 14704 Oudeschild. Pasfoto's laat je maken bij Pieter de Vries dé fotograaf. Waar? Weverstr. 36 natuur lijk. Tel. 14280. Ecomare nu ook op zondag open van 9.00 tot 17.00 uur. Tennisballen Tecno. Tin 3st. KNLTB 'gekeurd ƒ9,95 Sportshop Texef Den Burg, De Koog. Voor vakkundig stucadoor- werk en sierpleisterwerk Stuc. bedr. D. Oudendag, Den Burg. Tel. 13972. Inlijsten doe je bij Pieter de Vries dé fotograaf Waar? Weverstr. 36 natuurlijk Tel. 14280. Muziek. Bladmuziek, kleine instrumenten en accessoires zoals snaren en rieten uit voorraad leverbaar of via on ze speciale, snelle bestelser vice. U kunt ons bellen; 12495. Nauta Boek, daar zit muziek in. Edwin! De sterkste broek van de wereld, getest door de Konsumentenbond, vind e in de jeanshoek van Boe tiek 22. Een grote collectie tref je bij 4, 5 en 6 mei Wegens vrijwillig vervroegd uittreden is bij de dienst gemeentewerken een vakature ont staan voor een De vakature is zowel intern als extern open gesteld. Binnen de dienst gemeentewerken is het aantal vrouwen ondervertegenwoordigd. Daarom nodigen wij ook vrouwelijke kandida ten uit te solliciteren. Indien zij aan de gestel de eisen voldoen genieten zij de voorkeur. De arbeidstijd bedraagt 40 uren per week. De arbeidstijdverkorting wordt door middel van roostervrije dagen ingevuld. Funktie-informatie: Tot de taak van de magazijnmeester m/v be hoort ondermeer: het beheer van het magazijn van de dienst gemeentewerken waaronder de uitgifte van materialen en het doen van bestellingen alsmede de administratieve verwerking; het bedienen van de (telefoon- en mobilofoon) centrale: het onderhouden van contacten, zowel extern met burgers, leveranciers en dergelijke, als wel intern. De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Dit houdt onder meer in dat, afhankelijk van leeftijd en ervaring, niveau 5 kan worden geboden. Aanstelling in de aan loopschaal, niveau 4, kan tot de mogelijkhe den behoren. De salariëring zal lopen van minimaal 72.100,— tot maximaal 73.152,— bruto per maand. Voor jeugdigen geldt de leeftijd-salariëring. Funktie-eisen Kandidaten dienen over een Mavo- of LTS- diploma te beschikken. Een aanvullende vak opleiding magazijnmeester of studie hiervoor is gewenst. In verband met het te zijner tijd automatiseren van de magazijn-administratie is ervaring met en belangstelling voor het werken met beeldschermen een vereiste. De vrouw of man die wij zoeken kan goed met mensen omgaan en dient vriendelijk, beleefd en hulpvaardig te zijn. Overige informatie Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heren P. Bolier of J. A. Frederici. Schriftelijke sollicita ties dienen binnen 2 weken na verschijnen van dit blad gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 200, 1790 AC Den Burg. Kandidaten dienen in de linkerbovenhoek van de brief en enve loppe te vermelden, vakaturenummer 89-7. Op 5 mei geopend als op zaterdag. Van 11.00 - 12.30 uur en van 15.00 - 17.00 uur. Buiten deze tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Burgemeester en wethouders van Texel ma ken bekend dat de gemeentesecretarie en al le gemeentelijke diensten gesloten zijn voor het publiek op donderdag 4 mei 1989 en vrij dag 5 mei 1989. Hierdoor vervallen op 5 mei 1989 de spreekuren van de wethouders Ba- rendregt en Schilling. Op deze algemene re geling gelden echter de volgende uitzonderingen. Ophalen huisvuil Op donderdag 4 mei 1989 (Hemelvaartsdag) wordt geen huisvuil opgehaald. De donderdagroute van 4 mei en de vrijdag route van 5 mei worden beiden gereden op vrijdag 5 mei. Destructie Destructiemateriaal kan op vrijdag 5 mei 1989 tot 9.30 uur worden aangeboden op te lefoonnummer 12510. Kolkenzuiger Voor spoedgevallen kan gedurende de slui tingsperiode worden gebeld op nummer 15005. Vuilstortplaats De vuilstortplaats is op 4 mei 1989 gesloten; op 5 mei 1989 is de vuilstortplaats geopend. Op maandag 1 mei 1989 gaat de dienst ge meentewerken de zomertijd in. Dit houdt in dat de gemeentewerkplaats open en bereik baar is van: 07.00 - 09.30 uur; 10.00 - 12.30 uur; 13.00 - 16.00 uur. Vrijdag 5 mei is ons kantoor Pont weg 1, Den Hoorn man alleen vrouw alleen tweeverdieners mensen die geen zin hebben mensen die geen tijd hebben Dus eigenlijk voor iedereen. fkc Wij zorgen voor de broodnodige vitaminen ei besparen u een hoop tijd. Voor het geld hoeft u het niet te laten. Allo Sagen van de-week een wisselende, dagschotel 711,50. Op abonnement (10x) 797,50 Dagschotelarrangement tot 18.00 uur. De burgemeester van Texel brengt ter open bare kennis dat het bij de aanstaande verkie zing van de leden van het Europese parlement een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijk verzoek 1. Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formulieren voor ver zoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk 14 dagen, voor de dag der stemming, dus uiterlijk op 1 juni 1989 door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (3 mei 1989) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht of per brief te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart die daardoor wordt omgezet in een kiezerslegiti- matiekaart. B. Mondeling verzoek 5. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen ter secretarie van de gemeente, waar hij op de dag der kan didaatstelling (3 mei 1389) in het kiezersre gister is opgenomen, om deze te doen omzetten in een kiezerslegitimatiekaart. Dit kan geschieden tot op de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 9 juni 1989. Een kiezer, die in het bezit is van een kie zerslegitimatiekaart, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in een stembu reau van zijn keuze binnen Nederland. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Den Burg, 2 mei 1989 De burgemeester voornoemd, A. Schipper Op woensdag 10 mei 1989 is het moment aangebroken waarop wij onze nieuwe Albert Heijn winkel aan onze klanten kunnen presenteren. Ter gelegenheid van deze opening nodigen wij u gaarne uit om op dinsdag 9 mei a.s. tussen 17.30 en 19.30 uur de winkel te komen bezichtigen. Namens Albert Heijn, W. Hendriks en medewerkers(sters). April 1989. Albert Heijn, Waalderstraat 48, 1791 EC Den Burg, Texel. OOSTEREND: met 190 m2 onder en bijgelegen eigen grond aan de Schoolstraat 5. Indeling: Hal met toilet en trapopgang, bijkeuken, woonkamer met open keuken en grenen houten vloer. Verdieping: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. voorzien van een gas gestookte c.v. installatie. inclusief vaste vloerbedekking, rails en gordijnen. premie gedeeltelijk overdraagbaar. zeer rustige ligging oplevering in overleg EIERLAND: met 825 m2 onder en bijgelegen eigen grond aan de Zanddijk 132. Indeling: Entree, ruime woonkamer, met luxe open keuken, gang met toi let, badkamer met ligbad en apar te douche, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste wastafel. voorzien van een gas gestookte c.v-installatie voorzien van vloerverwarming geheel voorzien van plavuizen inclusief inventaris oplevering in overleg DONDERDAG EN VRIJDAG 4 EN 5 MEI A.S. IS ONS KANTOOR GESLOTEN. MAKELAAR Weverstraat 94, 1791 AG Den Burg, telefoon 02 2 20 - 13555

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 6