„Politie moet meer letten op fietsers zonder licht" Crosskampioenschap telt 8 deelname-categorieën erlingenpresentatie de vrije school arathon in Schoorl Zaalvoetbalteam s de kluts kwijt Ouderschapsverlof waarschijnlijk één jaar als proef Texelse Boys speelt doelpuntloos gelijk Goede resultaten handboogschutters Goede resultaten In de dressuur Weer winst voor dames Tevoko 3 INA 9 TEXELSE COURANT DINSDAG 20 MAART 1990 zaterdag hield de Vrije School in Burg onder een stralende lente een open dag. Een van de he nrijkste onderdelen was de leerlin- presentatie. Leerlingen van klas 1 en met 4 lieten zien hoe er in de gewerkt wordt. Zo klapten en mpten de eerste klassers de ta- van 2, 4 en 5 en lieten de hoge- klassen een soort canon van els horen, waaruit de wetmatig- d van getallenreeksen blijkt. het taalonderwijs liet de eerste horen hoe de letters middels ge- htjes geleerd worden en de hogere ssen lieten onder andere zien hoe met grammatica wordt omgegaan, presentatie werd besloten door Duitse liedsprookje van de kat en muis door de eerste klas en het stige Engelse zangspelletje van de ere klassen. Van alle klassen was chtig schilder- en tekenwerk ten- ngesteld Er waren boekentafels t zowel prenten- en opvoedings ken als boeken voor de wat oude kinderen, waarbij advies kon rden gevraagd. Buiten werden lletjes gedaan en stonden kramen gesteld. In een hoek van het ter- werd een vuur gestookt, waarop deren stokbroodjes bakten. De t oudere kinderen konden zich be amen in het koperslaan. Doordat een grote belangstelling was en or het prachtige weer bood het in een bijzonder gezellige aanblik, eral stonden of zaten mensen, al niet met iets lekkers uit het staurant", te kijken en te praten, in het eind van de middag was er een tafelpoppenspel voor de üters en kleuters. Bij een dergelijk el wordt een verhaal verteld, terwijl tafel het spel met de poppen rdt gespeeld. De Vrije School zowel wat betreft sfeer als be- igstelling, terugzien op een islaagde dag. ndag werd voor de dertiende keer marathon van Schoorl gehouden, was een record aantal deelne- lers: ruim 4000, maar ook een re- grd aantal uitvallers. sel lopers bleken de hitte te hebben iderschat en raakten in de duinen evangen door de warmte. Men kon schrijven voor verschillende afstan- en. Tilly Eelman koos voor de 30 ki- meter (tijd 2.36.151 dit in verband iet haar voorbereiding voor de Ma- ithon van Rotterdam op 22 april. Een blokfluitserenade door leerlingen van de Vrije School. In de hoofdklasse van het Texelse plvoetbal, lijkt het erop, dat Casino I de kluts volkomen kwijt is. Op hieuw werd er niet gewonnen zodat de achterstand op de Jelleboog nu per verliespunten bedraagt. Casino wam afgelopen week niet verder Jan een 4-4 gelijkspel tegen Klif. |et is echter allerminst zeker of Jel- deze voorsprong tot het eind Jan het seizoen zal kunnen of willen psthouden. KNVB heeft voorafgaande aan het [pende seizoen de verenigingen in hoofdklasse gevraagd of men wil- promoveren. De afspraak was dat lien er één of meer verenigingen jilden promoveren naar een hogere isse (spelen aan de vaste wal) dan jende de kampioen van de Texelse lofdklasse daadwerkelijk te promo ren. Twee verenigingen, te weten isino en Klif, lieten de rayoncom- l'ssie Texel weten te willen promo ren zodat er niets anders overbleef >n de promotie/degradatie regeling te maken, dat de kampioen moest 'omoveren. Van deze regel lijkt Jel- fooog het slachtoffer te worden. Als 'Heboog kampioen wordt, moet het 'omoveren. Daar kan men niet on- iruit. Men heeft echter al te kennen igeven dat men niet wil (kan) pro- ioveren, zodat de enige mogelijkheid tegen alle voetbalwetten in, dan 'aar een paar wedstrijden verliezen 'dat Casino alsnog kampioen wordt, lantje won met 4-2 van De Krim en net zoals Gamma 2, wat zelf niet •eelde, nog steeds in de race voor !t kampioenschap. De Koog ver joeg Casino 2 met 2-0 en ZDH won 'et ruim verschil van Rab (6-2). In eerste klasse gaat het nog steeds ptstekend met Klif 2. Dit keer werd ncurrent Casino 3 met 3-2 versla- n Verrassend was de 5-4 overwin ing van Texel BV 3 op Klif 3. In de 'de klasse won Klif 5 met 17-0 n Texel 4. De medekoploper Ooste- !nd 2 versloeg ZDH 2 met 10-6. jamma 5 klom op naar de derde laats door een overwinning van 6-2 p Gempo. I Interregionale klasse, verloor [anima na een 5-0 achterstand toch Pg nipt met 5-4 van Weldamboys. jfe komende week wordt er alleen fjoensdag gezaalvoetbald. Belangrijk- Te wedstrijd is die van Texel BV 1 p?gen Schager-Weekblad, aanvang Bö-25 uur. Het ziet ernaar uit dat de gemeente dit jaar kan gaan experimenteren met het zogeheten .ouderschapsver lof". Een meerderheid van de raad scommissie voor algemeen en organisatorisch beleid toonde zich gisteravond daarvan voorstander. Ambtenaren die ouder zijn van kinde ren, geboren op of na 1 januari 1989, komen voor het ouderschaps verlof in aanmerking. Zij kunnen voor de opvoeding van hun jonge kind maximaal een half jaar halve dagen gaan werken, zonder'dat zij hun baan kwijtraken. Er zijn bij de gemeente Texel vijf gegadigden, hetgeen de ge meente f65.000,- kan kosten. Het meest opmerkelijk was de opstelling van Tine Krijnen-Baijs. De fractie van Texels Belang had in eer der stadium het ouderschapsverlof unaniem afgewezen, maar Jan van Asselt blijkt er nu anders over te denken. Tine Krijnen hield voet bij stuk, maar liet tenslotte toch een opening om eventueel „ja" te zeg gen. Zij had gehoord van een geval dat pa ging te klussen terwijl moeder werkte en het kind in de creche werd gestopt. „Ouderschapsverlof lost in Texelse Boys heeft zondagmiddag op eigen terrein tegen Strandvogels een groot veldoverwicht niet in doelpun ten weten uit te drukken. Het doel puntloos gelijkspel was desondanks een goed resultaat, gezien de uit wedstrijd die met 0-3 werd verloren. De zenuwachtig en onnauwkeurig spelende ploeg van Strandvogels maakte het de Boys in de beginfase vrij makkelijk. Goed opgebouwde aanvallen vormden een gevaar voor de Strandvogels-defensie. Mede door de sterk keepende doelman werd een snel doelpunt voorkomen. Halverwe ge de eerste helft kwamen de gasten iets beter in hun spel en lieten de Boys-spelers zich meer op eigen helft terugdringen. Strandvogels liet in aanvallend opzicht echter te veel ste ken vallen. De verdediging van Strandvogels bleek in dit stadium be ter te functioneren. Wèl kwamen er nog vóór de rust diverse doelrijpe kansen, maar het geluk ontbrak. De tweede helft gaf een heel ander beeld. Beide ploegen waren over en weer in de aanval en het spel oogde veel feller. Veel overtredingen waren het gevolg, die door de scheidsrech ter in praktisch alle gevallen werden beboet met een vrije trap. De voet ballers van Strandvogels uitten hun ontevredenheid hieromtrent iets meer dan Texelse Boys en zij ontvingen daarom een paar boekingen. Een aanval op links van Strandvogels leek de doorbraak te brengen, maar de bal belandde op de punt van de schoen van keeper Kees Kooy. Texelse Boys was iets daarna zelf ook heel dicht bij een doelpunt na een scherpe diepte-pass van Frank de Grave kreeg Martijn Beerling de ruimte om alleen naar doel door te gaan, maar hij schoot net naast. Inmiddels was Jel- te van der Kooi als derde spits in het veld gekomen voor de geblesseerde Germain Raalte, maar gescoord werd er niet meer. wezen niets op als je allebei werk hebt. Kinderopvang is een veel urgen tere voorziening", zei Krijnen eerst. Later bleek vooral het feit dat in de jaren na 1990 mogelijk ouders van kinderen tot 4 jaar voor de regeling in aanmerking komen, een struikel blok. Tine Krijnen: „Als het gaat om kinderen tot twee jaar, denk ik er al iets anders over." De VVD toonde zich bij monde van Erna Eelman-van der Kooi uitgespro ken tegen. Zij vindt de voorziening niet noodzakelijk als er tevens kinder- dagopvang is. „Opvoeding is een ver antwoordelijkheid van de ouders, dat mag niet op de gemeente worden af geschoven", betoogde zij. Burge meester Schipper zei dat dit ook niet het geval is: volgens hem treedt de gemeente slechts stimulerend op. De linkse fracties hadden zich al her haaldelijk een warm voorstander ge toond en Bakker en Beumkes braken ook gisteravond weer een lans voor Controleert de Texelse politie te wei nig op fietsers die zonder licht over straat gaan? Raadslid Peter Bakker heeft deze indruk, zo liet hij blijken in een gisteravond gehouden com missievergadering. Met hem was de gehele commissie van mening dat de politie hierop scherp de aandacht moet vestigen. Groepcommandant J. Moeskops verdedigde zich door te wijzen op de jaarlijkse controle en voorlichting op de basisscholen en op de frequente controles die elk na jaar plaatsvinden. „Vroeger werd ik vaak aangehouden en één keer kreeg ik zelfs een prent wegens het fietsen zonder licht", vergeleek Bakker. Volgens de PSP'er kan de controle, gezien het aantal fietsers zonder deugdelijke verlichting dat hij tegenkomt, tegenwoordig niet zo streng zijn als in zijn tijd. Moes kops grapte dat Bakker vroeger vast niet zo „link" was, zodat hij vaak te gen de lamp liep.... Maar diens kritiek nam Moeskops serieus; hij beloofde althans er alert op te zijn. De politiecommandant was aanwezig om een toelichting te geven op het jaarverslag van de groep Texel van de rijkspolitie, wederom opgesteld vol gens de zogeheten „rapportage Mes- schaert". Hij ging onder meer in -na vragen van verscheidene commissieleden- op de consequen ties van de voorgenomen herindeling in regio's. Texel zal dan gaan deel uit maken van de regio Alkmaar en/of de subregio Kop van Noordholland. Wel ke gevolgen dat voor Texel heeft, is volgens Moeskops nog onduidelijk. Hij verwacht dat Texel vanwege de eilandpositie in elk geval een bijzon dere positie blijft innemen. Burge meester Schipper, die de vergadering ouderschapsverlof. Het CDA had een sleutelrol Riet Huitema-Vos zette het licht op groen: „De tijden zijn veran derd, deze regeling lijkt de moeite waard om uit te proberen. Vrouwen kunnen blijven werken en vaders kunnen met hun kroost optrekken. Na één jaar is het wel nodig om de zaken te evalueren." Burgemeester Schipper toonde zich niet bevreesd voor de financiële consequenties. Hij achtte de geschapen ruimte groot genoeg en wees erop dat het een wens is van de medewerkers zélf. Een probleem kan zijn dat een gespe cialiseerde medewerker door een minder gespecialiseerde moet worden vervangen, maar over dit bezwaar willen B en W heenstappen. Voor de zesde achtereenvolgende maal wordt aanstaande zondag het open Texels crosskampioenschap betwist. In liefst acht categorieën kunnen de deelnemers om de titel strijden. De inschrijving is, volgens goed ge bruik, in de kantine van Dennenoord aan de Grensweg. Vanaf 13.00 kun nen de lopers er terecht. Deelname kost ƒ5,- zonder en f6,- met herinne ring. Jeugdleden van Atletiek Vereni ging Texel doen gratis mee, oudere leden betalen f 2,50. De start van de jeugd is om 13.45 uur, de senioren volgen om 14.30 uur. Het parcours van de crossloop is bij de senioren identiek aan dat van voorgaande jaren. Het kortere rondje van de jeugd is -ondanks een kleine wijziging- in lengte gelijk gebleven. Zeven leden van de „Eilandschutters" hebben in de winter aan vijf wedstrij den bij Noordkop in Den Helder mee gedaan. De drie beste resulaten werden geteld. In de eerste klasse eindigde H. Witte met 821 punten op een gedeelde derde plaats. In de tweede klasse werd H. Keyser zesde met 737 punten. In de derde klasse haalde P van Heerwaarden een tweede plaats met 683 punten en was D. Slot zevende met 518 punten. E. van Bockom Maas haalde 696 punten en een tweede plaats bij de veteranen. Ook de Texelse jeugd deed het goed. M. Drijver haalde een tweede plaats met 678 punten, ter wijl de 13-jarige Ewoud Huisman een aanmoedigingsprijs kreeg. Hij was de jongste deelnemer. Voor jongens en meisjes tot en met 12 jaar duurt de wedstrijd één ronde van 2,6 km. De strijd bij de jeugd van 12 tot en met 16 jaar neemt twee ronden in beslag. De dames senioren leggen eveneens twee ron den af, de heren nemen er drie voor hun rekening en de recreanten kun nen kiezen tussen één of twee ron den. Eén ronde bij de senioren heeft een lengte van 3,6 kilometer. Verbeteringen van parcoursrecords worden beloond met bonnen voor sportartikelen ter waarde van ƒ25,-. Bij de jeugd t/m 12 jaar staan die re cords op 10 min. 19 sec. en 11.46 (Roald van der Slikke 1987, resp. Mi randa van Bavel 1989). Nicolaas Schoo (1986, 18.54) en Ingrid van Lubek (1987, 23.06) zijn de record houders bij de jeugd t/m 16 jaar. Scherpe staan er bij de heren, 36.50 van Gerhard Jager in 1989 en in het eerste jaar 1985 realiseerde Dirk Bak ker een niet meer overtroffen 40.06 bij de veteranen. Marijke Stark won vorig jaar bij de dames in een nieuw record (31.07), terwijl Truus van der Berg in 1988 bij de veteranen finishte na 31.57. Minne Goënga schreef het kampioenschap van de heren senioren driemaal op zijn naam, maar moest vorig jaar de snelle Duitser Ja ger laten voorgaan. Piet Bakelaar was bij de veteranen driemaal succesvol en Ingrid van Lubek bij de meisjes t/m 16 jaar. Coby Bakelaar won tweemaal bij de dames-veteranen, in 1985 en 1989, al was daar geen kampioenstitel aan verbonden. Zon dag wordt in die categorie voor het eerst een apart kampioenschap ge houden. Het aantal deelnemers schommelde de afgelopen jaren rond de 55, waarbij de teruggang van het aantal jeugdlopers en de stijging bij de recreanten opmerkelijk is te noe men. voorzat, stelde voor om alvast een standpunt in te nemen. „We moeten uitgaan van wat we no dig hebben op ons eiland. Langzaam begint het door te dringen dat Texel niet te vergelijken is met andere ge meenten van 12.500 inwoners. Hope lijk kunnen we in komend overleg zowel justitie als district voor dit standpunt winnen." Schipper weet zich gesteund door de VNG, de Vere niging van Nederlandse Gemeenten. Deze maakt zich zorgen over de regio-indeling. Volgens de VNG leidt het ertoe dat de invloed van gemeen ten op het lokale politiebeleid zal af nemen. Nachtcafé's De klachten van burgers over geluids overlast in de nachturen, veroorzaakt door vertrekkend cafépubliek, moeten zeer serieus worden genomen. In dit verband pleitte Peter Bakker ervoor om het beleid ten aanzien van de nachtbedrijven opnieuw bespreekbaar te maken. „De klachten zijn hardnek kig en lijken onoplosbaar. Het lijkt daarom nuttig om in het kader van de openbare orde huidige maatrege len weer ter discussie te stellen." De burgemeester waarschuwde hem. „U moet van goede huize komen om dit beleid terug te draaien." Volgens de burgemeester moet het beleid ten aanzien van de nachtbedrijven wor den beschouwd als een onderdeel van een totaalpakket van maatrege len. „Ik wil niet de indruk wekken dat ik nu de jacht op de nachtcafé's heb geopend." Schipper gaf daarbij overigens aan dat hij onlangs een aanvraag voor een tweede nachtcafé Afgelopen zondag zijn dressuurproe- ven verreden in manege Akenburg. Hierbij waren zo'n 51 proeven te zien van zowel de paarden als de pony's. Het meeste succes had An drea Keyser. Met het paard Unicum behaalde zij vier winst punten uit twee proeven. Er werd gereden in de klassen B, L1 en L2. Er werd 's morgens gejureerd door Mw. W. Bakker-Speur en 's middags beoordeelde mej. H. L. Lunenberg het geheel. Er werd over het algemeen goed gereden, vooral gezien de aan gename temperatuur buiten. Dit heeft als nadeel dat het in de binnenmane- ge vrij warm kan worden, waardoor het voor ruiter en paard zwaar wordt. Van de zes B-dressuur pony's behaal den er 's middags vijf een winstpunt. Ook Tessa de Graaff reed een goede wedstrijd, 's ochtends behaalde zij met haar paard Davy 130 punten in de L2 en 's middags 124 punten in de L1. Bij de B-dressuur voor pony's reed Daniëlle Boom genoeg punten om gepromoveerd te worden naar de L-klasse. Bij de B-paarden promoveer den Andrea Keyser, Piet Beers en Ar nold Leystra naar de L-dressuur. Anjo Kikkert reed in manege Noor derlicht een Z-proef. Hierbij behaalde zij met haar paard Amber 183 pun ten, is goed voor één winstpunt en de eerste prijs. Kampioenschap Chloë Weel reed met Zamba in de Nederlandsche Kampioenschappen in door springen mee in de klasse M. Hierbij waren 31 deelnemers. Er re den 12 deelnemers het basisparcours foutloos waaronder Chloë. In de eer ste barrage kwamen zes ruiters fout loos door. Chloë had hierbij één pechfoutje waardoor zij een balk raakte. In de tweede barrage kwa men drie ruiters foutloos door. Chloë behaalde een goede tiende plaats. Ook Lieneke Roeper presteerde goed met haar pony Arabel. Zij waren ge plaatst voor de rijstijl competitie In- door Brabant. Van de achttien deelnemers die al tijdens eerdere wedstrijden geplaatst waren, kwa men er elf foutloos rond waaronder Lieneke. Zij behaalde 52.66 punten en hiermee legde zij beslag op de zesde plaats. De volgende Indoor dressuur wedstrijd in manege Aken- burg is op 8 april. Uitslagen: (resp. punten en winstpunten) B-dressuur pony's. 1 Daniëlle Boom met Noëlle 132, 2, Nu L; 2. Jacqeline Kooiman met Patty 120 1; Diana Kooiman met Tessa 120, 1. B-dressuur pony's: tweede proef 1. Di ana Kooiman met Tessa 125, 1; 2. Petra Kooi man met Storm 124, 1; Harma Eilander met Valentine 121 1; Benno Beuving met Robin 121, 1; Ilse Brommersma met Rira 120, 1 Ll-dressuur pony's: 1. Femke de Harde met Sindie 122, 1, Lilian Dijker met Lady 120, 1. L2-dressuur pony's: 1. Marjet Loning met Ma- sina 126, 1; 2 Martine de Wit met Cinderella 121, 1. L2-dressuur pony's: tweede proef 1. Marjet Loning met Marina 126, 1; 2. Martine de Wit met Cinderella 121, 1. B-dressuur paar den: 1. Andrea Keyser met Unicum 133, 2; 2. Piet Beers met Cadans 123, 1; 2. Arnold Leystra met Alona 123, 1, Nu L B-dressuur paarden tweede proef 1. Andrea Keyser met Unicum 134, 2, Nu L, 2 Piet Beers met Ca dans 125, 1, Nu L; 3. Addy van Tatenhoven met Bianca 118 L1-dressuur paarden: 1. Ria Bakker met Animo 125, 1, 2. Tessa de Graaff met Davy 124, 1; Joke Dros met Sermene II 122, 1. L2-dressuur paarden: 1. Tessa de Graaff met Davy 130, 2. in Den Burg niet heeft ingewilligd. Volgens een oud raadsbesluit is dit wél mogelijk: er mogen op Texel vijf nachtcafé's zijn gevestigd, maar mo menteel zijn er slechts drie. Bakker zei dat het allerminst zijn be doeling is om de bestaande nachtca fé's te sluiten. Dat zou niet fair zijn tegenover de desbetreffende onder nemers en een dergelijke maatregel zou de gemeente veel geld kosten. Bakker zag meer heil in een zogehe ten „uitsterfregeling" (geen nieuwe nachtbedrijven toestaan en wachten tot de bestaande bedrijven stoppen). Moeskops erkende het pro bleem van de nachtelijke overlast. Volgens hem vertoont het aantal klachten uit Den Burg een stijgende lijn. Moeskops wilde niet zonder meer met de beschuldigende vinger richting nachtcafé's wijzen. Wellicht dat in de binnenkort te houden hoor zitting meer informatie hieromtrent naar voren komt. Oosterburen Henk Beumkes (PvdA) ergerde zich aan verkeerd geparkeerde auto's en dan met name die van Duitse vakan tiegangers. „Moeten ook onze Oosterburen hun bekeuring nu einde lijk eens betalen?" Moeskops ant woordde dat dit nog altijd niet het geval is. De Duitse justitie neemt Ne derlandse bonnen voor foutparkeren niet in behandeling. Hij kwam zelf met het voorstel hardere maatregelen te treffen, zoals wegslepen en/of wielklemmen. „Niet in alle gevallen, maar wél als een auto op een uit verkeersoogpunt ongewenste plaats staat én als preventieve maatregel. Het parkeerprobleem lossen we er niet mee op. Je kunt dat ook anders aanpakken, bijvoorbeeld door het plaatsen van paaltjes in plaats van verbodsborden." Tine Krijnen (Texels Belang) wilde weten in welke mate op Texel sprake is van criminaliteit als gevolg van het gebruik van soft- en harddrugs. Moeskops antwoordde dat het drugsprobleem hier „op een zeer laag pitje staat". Krijnen suggereerde ook weer een bord met opschrift langs de Pontweg te plaatsen om toeristen erop te attenderen dat Texel niet is berekend op snelverkeer. Weliswaar zijn op Texel vorig jaar geen verkeers doden gevallen, maar bij verschillende ongevallen vielen wel 15 zwaarge wonden. Het eerste damesteam van Tevoko heeft meer moeite gehad met WSOV dan de uiteindelijke uitslag van 3-0 doet vermoeden. Het mooie (warme) weer en een aanpassing in het spel systeem waren mogelijke oorzaken voor de moeizaam tot stand geko men overwinning. De eerste set kenmerkte zich door vele foute services en lange ralley's, zodat veel energie weinig punten opleverde. Uiteindelijk bleek de ster kere aanval van Tevoko toch voor een doorbraak te kunnen zorgen en werd de eerste set gewonnen met 17-7. Ook in de tweede set kon WSOV Te voko lang bijhouden, maar ook nu trok Tevoko uiteindelijk aan het langste eind, 15-12. In de derde set kwam Maria Witte in het veld voor Hetty Westerink en nam Carla Hop man de spelverdelerspositie in. Deze omzettingen in het team, samen met de wat langere loopwegen voor de spelverdeelsters, zorgden voor veel onrust. WSOV zag winstkansen in deze set en had tot 14-15 steeds een kleine voorsprong. De Tevoko-dames zetten echter nog één keer alles op alles en konden deze set toch nog met 17-15 op hun naam schrijven. Tevoko blijft met dit resultaat nog één van de promotiekandidaten, al zullen ze dan wel de resterende vier wedstrijden in winst moeten om zetten. Het tweede damesteam staat in de zelfde klasse aan de onderkant van de ranglijst en zal na de nederlaag van 0-3 tegen HCSC 1 van afgelopen zaterdag alle zeilen moeten bijzetten om niet te degraderen. Het derde team van de Tevoko dames speelde de derby tegen Smash'68. Voor Smash'68, dat iets hoger op de rang lijst staat, begon de wedstrijd goed. De eerste set werd dan ook vrij een voudig gewonnen met 6-15, daarna sloeg het tevokosyndroom toe en werden de volgende drie sets een makkelijke prooi voor Tevoko 3 waar door Tevoko met 3-1 aan het langste eind trok. Het tweede Tevoko heren team kwam de afgelopen week twee keer in actie. Maandag werd de uit wedstrijd tegen HPSV met 1-3 ge wonnen en zaterdag kwamen daar twe punten bij door een moeizame 3-2 overwinning op het sterke Gruma Seahawks 3. Tevoko 3, pakt in de tweede competitiehelft regelmatig punten en zo werd het in de midden moot staande HCSC 4, in een span nende wedstrijd toch met een 3-1 nederlaag naar huis gestuurd. Uitslagen: Dames: Tevoko 1-WSOV 1 3-0; Tevoko 2-HCSC 1 0-3; Tevoko 3-Smash'68 1 3-1. He ren: HPSV 1-Tevoko 2 1-3; Tevoko 2-Gruma Seahawks 3 3-2; Tevoko 3-HCSC 4 3-1. Meis jes C: Tevoko 1-Advendo 1 2-2. Meisjes B: Te voko 1-Juvoc 1 1-3.

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 9