o0g verliest door ebrek aan felheid elleboog koploper zaalvoetbal Klaverjasclub Den Burg startte competitie Bowlingcompetitie weer van start Herfstwandeling Programma M.S.T. 190 (|SDAG 9 OKTOBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 3 «wel SV De Koog al na zes mi- 1)n op een 0-1 voorsprong stond. ^Huiswaard toch aan het langste ld Na 90 minuten voetbal was de 3-2 voor Huiswaard. ieen mooie aanval over rechts kon Betsema een goed aangesne- p voorzet met het hoofd na zes dillen afronden: 1-0. Lang duurde y overwicht van De Koog niet. Na nodig balverlies op links van Ber- idlpenburg kon de rechtsbuiten Huiswaard ongehinderd voorzet ten liet Frank Groot Charles Ipen- Bj kansloos. De straffe wind liet de hele wedstrijd gelden en dat ondervond De Koog de eerste helft. Het was erg moeilijk de bal van ach teren naar voren te verplaatsen. Daar kwam nog bij dat De Koog niet fel genoeg in de duels was en zodoende kon Huiswaard greep op het spel houden. Vlak voor rust scoorde Huis waard opnieuw via Martijs Flik, na een vrije trap van de rechter flank: 2-1. Alhoewel De Koog de tweede helft de wind mee had kon het hier van toch te weinig profiteren. Huis waard liep zelfs naar 3-1 uit, na een snelle counter. Na aangeven van Dennis Mulder scoorde Frank Groot zijn tweede doelpunt. De Koog nam risico's door achterin één tegen één te gaan spelen. Een kwartier voor het einde werd Marco Vos in het straf schopgebied van Huiswaard neerge legd. De scheidsrechter kon niets 0 0 pkzij een 4-1 overwinning op ttl heeft Jelleboog zich aan de van de Texelse zaalvoetbalhoofd iise genesteld. Gamma rukte op ai een tweede plaats door met te winnen van ZDH. Casino im door een 4-2 overwinning op Krim op naar een derde plaats Lijl Mantje dankzij een 5-1 over hning op De Koog op de vierde ats staat. ,je reserve hoofdklasse zijn het .derde" teams die momenteel i leiding gaan. Klif 3, dat deze wk niet in de zaal actief was en »no 3 dat de strijd om de bo- >pf nste plaats met 3-2 won van De l( j ;og 2. Dat team is door deze ne- ■I Haag gezakt naar een vierde >ats. In de eerste klasse wordt de ranglijst aangevoerd door drie teams. Rab, Klif 4 en Oosterend 3 (dat met 5-1 de Krim 2 versloeg) hebben allen vijf punten. In de tweede klasse ver loor koploper Klif 5 van De Muy met maar liefst 5-1. Hierdoor is De Muy opgerukt naar een tweede plaats achter de nieuwe koploper Texel 3, dat met 6-1, Jelleboog 3 versloeg. Klif 5 is gezakt naar een vierde plaats, waar het ook Gempo nog voor moet laten gaan. In de derde klasse won De Koog 4 ruim van Rab 2 met 6-2, terwijl concurrent Texel 4 met 8-2 Casino 6 versloeg. Bij de da mes heeft Mantje door met 10-0 te winnen van De Krim er geen twijfel over laten bestaan wie momenteel het sterkste damesteam is. De Koog behaalde de eerste overwinning door met 10-2 Casino te verslaan. Komen de vrijdag komt koploper Jelleboog in actie tegen nummer 4 Mantje. Num mer twee. Gamma speelt tegen De Koog. anders doen dan een penalty geven. Hans Polderman miste in eerste in stantie, maar herstelde zich goed door in de rebound raak te schieten. Het bleef 3-2, de eerste nederlaag van dit seizoen voor het team van trainer Lieuwma. De klaverjasclub Den Burg is afgelo pen donderdagavond gestart met de competitie 1990-1991. Het aantal spelers dat aan deze competitie meedoet is net als in de twee voor gaande twee seizoenen weer 60 leden. De competitie is verdeeld in vier peri odes waarbij in iedere periode alle koppels één keer tegen elkaar spelen. Het totaalklassement levert de uitein delijke kampioenen op. Op de eerste speelavond werden nog geen opzien barende uitslagen gnoteerd. Met 6849 punten werden Dini Winters en An Baker eerste. De tweede plaats was voor Jelle Wiersma en Johan Vinke met 6800 punten terwijl Geri van der Slikke en Jaap Witte met 6647 punten derde werden. Tiny Veeken en Jo Keyser scoorden 6611 punten en Frans Boer en Frans Bos werden met 6490 punten vijfde. Lief hebbers die willen meespelen om het kampioenschap van Texel kunnen zich van nu af opgeven bij Freek en Gerda Veeger. Telefoon 12212. De eerste speelavond is op vrijdag 26 oktober. Tot ons groot verdriet is geheel onverwacht heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Gerrit Bakker echtgenoot van Jansje Kalf op de leeftijd van 76 jaar. De Cocksdorp: J. Bakker-Kalf Julianadorp: Jan en Elly Remco, Patrick Schoorl: Nico en Anneke Robert-Jan, Misha Texel, 8 oktober 1990 Klimpstraat 3, 1795 AD De Cocksdorp Gelegenheid tot condoleren donderdag 11 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het ge touw bij de Hervormde kerk te De Cocksdorp en na de crematieplechtigheid in het crema torium. crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 12 oktober om 12.00 uur in het cre matorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Op 7 oktober 1990 overleed onverwachts op 77-jarige leeftijd mijn lieve man, onze vader en grootvader Johannes Reinds van Wijland oud-notaris Den Burg: Gré van Wijland-Schijfsma Voorst: Amarens Boone-van Wijland Jan Boone Marleen, Rianne, Jantine, Reind Gouda: Hans van Wijland Vogelenzang 23, 1791 EZ Den Burg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 oktober om 14.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren na de crematie plechtigheid in het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. bewondering voor haar moed en dank baar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder en oma Gerritjen Mannessen-Hassebroek op de leeftijd van 89 jaar. Den Burg: Hanny en Jenny Bolsward: Henny en Renée Oscar Miranda Apeldoorn, 5 oktober 1990 fennhauserstraat 405. j-orrespondentie-adres: ™n Mannessen, Schoorwal 45, '791 HM Den Burg 'e crematieplechtigheid zal plaatshebben "oensdag 10 oktober a.s. om 13.30 uur in II van het crematorium te Dieren. Rustig is ingeslapen onze lieve vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Marinus Knol weduwnaar van J. L. F. Bonke in de ouderdom van 94 jaar. Namens de familie J. Knol Texel, 8 oktober 1990 „De Gollards" Correspondentie-adres: Oude Prinsenweg 1a, 3881 PJ Putten. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 10 oktober om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Gollards". Wie nooit heeft geleden, heeft nimmer geleefd wie nooit zich vergiste, heeft nimmer gestreefd wie nooit heeft geweend, heeft geen vreugd als hij lacht wie nooit heeft getwijfeld, heeft nooit ernstig gedacht. Leen de Veij 1-8-1938 19-9-1990 Gerda Saskia en Paul Marike en Herman Martijn en Diana Texel, 4 oktober 1990 Schilderend 89, 1791 BC Den Burg. De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden. En altijd is het zo geweest, dat de liefde haar eigen diepte niet kent, dan op het uur der scheiding. Kahlil Gibran Leen de Veij Piet - Lyn Annelies - Kees Arie - Joke Hans - Anna en kinderen Na een tragisch ongeval is onze stuurman en collega Leen de Veij uit onze vaarploeg weggenomen. Wij zullen zijn collegialiteit en levenslust missen. Gerda en de kinderen wensen wij veel sterkte toe. Theo Alfred Jan Hessel Henk Henk Dinsdag 23 oktober start in bowling De Koogel de eerste league. Evenals voorgaande jaren worden een aparte dinsdag-, woensdag- en donderdag- league georganiseerd. De dinsdagleague speelt van 20.00 uur tot 22.00 uur. Op de woens dag/donderdag league waarin in to taal 24 teams spelen, wordt in twee groepen gebowld: van 19.30 tot 21.30 uur en van 21.30 tot 23.30 uur. Er worden vier games gegooid met drie spelers per baan. De hele competitie gaat volgens het handicap systeem, zodat iedereen (ook de be ginnende bowler) kans heeft om te winnen. In de beide leagues zijn nog enkele plaatsen vrij. Informatie of op gave bij Peter Veldman, bowling De Koogel, telefoon 17672. Wandelsportvereniging „Het Gouden Boltje" houdt zondag 14 oktober een herfstwandeling over de afstanden 5, 10 en 25 kilometer. De start is tus sen 13.00 en 14.00 uur bij paal 28 aan de Krimweg in De Cocksdorp. Voor leden is deze tocht gratis. Niet leden tot en met 14 jaar betalen f3,-, personen van 15 jaar en ouder beta len f4,-. Zij krijgen dan na afloop een herinnering. Wie mee wil doen, maar geen prijs stelt op de herinnering be taalt f2,-. Aan het einde van de tocht wacht de deelnemers een warm drankje. Men kan dan tevens voorinschrijven voor de najaarstocht die op 4 november wordt gehouden. Deze tocht start bij hotel rebecca in De Waal en gaat over de afstanden 5, 10 en 15 ki lometer. Basketball bgm. De Koninghal, Den Burg 17.00 u. Marels-Zodiac 3 Met grote verslagenheid hebben wij bevestigd gekregen, dat tengevolge van een ongeval is overleden, onze stuurman Leen de Veij Zijn inzet voor en betrokkenheid bij de onder neming maakten hem tot een zeer gerespec teerd medewerker. Raad van Commissarissen direktie en staf N.V. Texels Eigen Stoomboot Onderneming Leen We zullen je kracht en inzet missen. Ons medeleven gaat uit naar Gerda en de familie. Ondernemingsraad N.V. Teso Onvoorstelbaar, een zeer gewaardeerd collega is er opeens niet meer. Leen de Veij We zullen je missen. Personeel N.V. Teso Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het noodlottig ongeval dat Leen de Veij is overkomen. Wij wensen allen die van hem hielden, veel sterkte toe. Direktie en medewerkers Rebotex B.V. Gevoel en gedachten, tot het betrekkelijke zijn Geen restrictie tot menselijke pijn Maar sociaal altijd bewogen Keek je ieder recht in de ogen. Leen de Veij Wij zullen je niet vergeten. Collega's van Gerda en Martijn Ons is een strijdbare vriend ontvallen. Leen de Veij We zullen hem missen. Vervoersbond F.N.V. afdeling N.V. Teso 3I**********:}::}::}: ij:**:}:****:}:***:}::}:***;}:* Wij zijn getrouwd op 4 oktober 1990 Ronald Brouwer en Jolanda Brouwer-Keijzer ledereen hartelijk dank. Speciale dank aan Transportbedrijf A.P.C. Koopman Aan het hokken zijn we al gewend, ook het verloven is ons bekend. Daarom zult u het nu beleven, wij gaan elkaar het ja-woord geven. Jan-Dirk Vermeulen en Trudy Wuis gaan trouwen op vrijdag 19 oktober 1990 om 15.45 uur in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in restaurant Theodorahoeve, Kogerstraat 26, Den Burg. Ons adres: Hogereind 38, 1793 AH De Waal. Aangezien wij voorzien zijn van alle spullen, willen wij graag ons spaarvarken vullen.... Hartelijk dank voor uw inzet, geschenken en uw aanwezigheid tijdens ons 25-jarig jubileum. Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden. Onze dank daarvoor. Piet en Martha Een ieder die aan ons 25-jarig huwelijk heeft gedacht Was een onvoorstelbare pracht. We zitten nu tussen de bloemen, cadeaus en planten En ook wat de post ons bracht, Mensen alllemaal heel heel hartelijk bedankt, ook namens onze kinderen. Ank en Piet van Leeuwen Fak Fak Voor de koorleider. Een lied. Bij snarenspel. Voor TED, toen het eiland hem ging verlaten. We zullen je gaan missen in de straten, kleurrijke fietser, vechtend met de wind, wakkere blik die bonte schapen vindt en van ze houdt. Hun namen kent in het „unanieme" grazen. „Die in de hemel zetelt, lacht". Wij blaten. Het eiland zal, na jou, niet meer hetzelfde zijn. H. Eddy Bar horst en Winda Beijert trouwen vrijdag a.s. 12 oktober om 15.00 uur in het gemeentehuis te Den Burg en om 15.45 uur in de Gereformeerde kerk te Den Burg. U bent van harte wel kom op onze receptie van 17.45 tot 19.00 uur in „De Witte Burcht" te Den Burg. Aangezien ons huis al in gericht is, hebben we liever dat het zoiets is. Schoudieck 17 1791 WD Den Burg Wij willen graag iedereen bedanken die door hun gezelligheid en lieve at tenties onze trouwdag tot een heerlijke dag hebben gemaakt! Charles en Monique Eijkhout-Mantje Hoera, ik ben weer thuis! De 98 kaarten, 5 teke ningen, bloemen, fruit, veel pakken appelsap en vooral de 141 bezoekers hebben mij enorm gesteund in het zie kenhuis. Heel hartelijk bedankt, het was geweldig. Martin Witvliet Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen en fruit die ik mocht ont vangen tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. De bewoners van Star- kenburgh voor hun me deleven tijdens mijn ziekte ontvangen. Fam. A. v.d. Brink Starkenburgh 56, Den Burg 21 september 1990 is onze lieve Nando geboren. Paul en Marijke van Arnhem- Bakker M.H. Trompstr. 31 3 hoog 1056 HW Amsterdam De laatste weken van een wereldprimeur de Rubinia aardappel raakt uitverkocht. Een biologisch dynamische gifvrije aardappel. St. Donatus. T.k. gevr. witte box met ver stelbare bodem en zaagtafel Tel. 14140. Vijf bekroonde jeugdboeken in een band voor maar 15,90 te koop in Het Open Boek. Hou je van gezelligheid en vertier, kom bij ons op biljart club 't Kleute keutje voor je plezier. Inl. Happy Days, tel. 19623. Trainings/Vrijetijdsbroeken sweatstof, poplin en taslan. Mantje Sport. Te koop antieke geloogd gre nen hoekkast ƒ1250,—. Tel. 12864 na 19 00 uur Te huur bungalow van 2e week november '90 tot 1 april '91, ƒ700,— per maand. Tel. 18812. Abraham weet waar St. Do natus zijn Texelse mosterd haalt. Voor echte verslaafden zijn er halve kilo-potten. St. Donatus. Te koop aangeboden: 1 Munsterland 510 caravan, in g.st., bouwjaar 1976-1977, met koelkast, kachel, toilet ruimte en schuifwand. Vr.pr. ƒ2250,—. Te bevr. Camping De Krim, De Cocksdorp, standplaats 723 geel. Na 12 okt. tel 05990-22220. Is je haar ook zo futloos? Wij niet!!! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Extran de sportvoeding van Nutricia. Mantje Sport Te koop aangeb. 2 Fjorden merries, resp. Ster prestatie; Merrie geb. 1978 met nieuw rijzadel. Premie A merrie geb. april 1989 Tel. 17519. Heel ver gevist. Jeugdboek met 160 bladzijden vol ver halen en tekeningen voor maar ƒ10,— koop je in Het Open Boek Regenkleding van Jeantex en K-Way. Mantje Sport Gevr. scholieren vanaf 15 jaar om zaterdags en in de herfstvakantie te helpen met het pluizen van de lelies. Maarten Koorn, tel. 17327. T.k. stacaravan gx>.h., voor een habbekrats. Te bevr. Coogherveld, tel. 17728, fam. Bosman. Ongeb. j. vrouw, 33 (niet lesb.) met wao-uitk. (ben dus overdag óók vrij) wil op mooi Texel gaan wonen, ook om geestelijk tot rust te komen. Ik zoek hier alvast een ser. vaste vriendin voor gezellig heid exi. Schrijf je? Om te be ginnen wil ik graag eerst even met je corresponderen, evt. met foto. Br. o.nr. 1315 aan bur., Tex.Crt. Op zoek naar de beste ziek tekostenverzekering? Bel Ass. Hyp. Siebe Waaijer, tel. 15207. De laatste week nog een unieke kans om Texelse schapenyoghurt van St. Do natus te proberen. Hou je van gezelligheid en vertier, kom bij ons op biljart club 't Kleute keutje voor je plezier. Inl. Happy Days, tel. 19623. Sportshop Texel De Koog ruimt op. Trainingspakken 25-50% korting. De Texelse valappels vallen niet ver van de stam, daar door kunnen we ze oprapen en verwerken tot goudeerlijk puur Texels appelsap van Sint Donatus. Sportshop Texel De Koog ruimt op. Golden Cup regen pakken 25% korting. Ballet- en aerobic pakjes nu ƒ15,—.Mantje Sport. Wij hebben een zoet, warm. vruchtbaar, produktief sei zoen gehad, daardoor heb ben wij nog lamsoor-kool zaad, mosterd en borage honing van Texel te koop. Sint Donatus. Badpakken Mantje Sport. opruiming. Sportshop Texel De Koog ruimt op. Schoenen Nike, Reebok, Puma, Adidas, enz. 25-50% korting. Hou je van gezelligheid en vertier, kom bij ons op biljart club 't Kleute keutje voor je plezier. Inl Happy Days, tel. 19623. Donatientje. wij maken het nog steeds, alleen iets min der zoet. De enige natuurlijke drinkyoghurt van Sint Dona tus. Vraag er naar bij uw winkelier. St. Donatus. Te koop antieke geloogde grenen vitrinekast ƒ1250,—. Tel. 12864 na 19.00 uur. Zwarte, blauwe, rode, gele, paarse en groene rubbermat jes om haarspelden, oorbel len, broches te maken, vindt u bij CoCo Art, Kogerstraat 11, Den Burg. T.k, strijkmachine; tent 4 pers., 1 wk. oud; tv- videokast; dames- en heren- Gazellefiets; kinderfiets 6-8 jr.. Tel. 15471. T.k. zebravinken. Tel. 14339. Kinderboekenweek in Het Open Boek Te koop Chevrolet Malibu, APK tot 5'-91 ƒ1250,-. Vraag naar Richard want dan krijg je ƒ250,— korting. Er zit bijna geen roest op, alleen op de Fiat die er achter staat. Bel snel want op op 13197 na 18.00 uur. Te koop tweedehands paar- dedekken, een rijbroek, laar zen, enz., enz., enz. Kijk in de manege bij Peter. Robin en llona feliciteren hun ouwelui met hun 6-jarig hu welijk. Te koop prima Derbi FDS brommer met verz. Tel. 10160 Fimo-klei en 16 verschillende soorten houten kralen in 39 kleuren vindt u bij CoCo Art, Kogerstraat 11, Den Burg. Zuivere zuivel van Sint Do natus natuurlijk lekker. Te koop bij onze vaste verkoop punten. St. Donatus. Bretonse truien 100% wol of 100% katoen. Mantje Sport.

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 3