ipnieuw nederlaag Texel 1 'issen op de afsluitdijk Voetbalclubs willen iplossing conflict Voetbaluitslagen Jordi Vinke rijdt iedereen uit wiel Weinig vangsten voor sportvissers Uitslagen zaalvoetbal Hoge games in de bowlingcompetitie ZDH na voorsprong in slotfase onderuit \|SDAG 27 NOVEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 3 uk afgelopen zondag heeft Texel 1 tn nederlaag geleden. Voor de vijf- g achtereenvolgende keer werd ver ten. Deze keer van De Valken. Men nu precies halverwege de compe te 1990-1991 en uit de elf gspeelde wedstrijden heeft het am van trainer Aad Vaars slechts er punten bijeen gesprokkeld. Texel staat voor een zeer zware opgave, it jaar degraderen er opnieuw drie sms uit de derde klasse naar de arde klasse. Texel 1 lijkt een se- guze kandidaat voor een van deze re plaatsen. Wil men een kans •bben om de dans te ontspringen gn zal men uit de resterende elf edstrijden zeker zestien punten neten halen en dat betekent dan «er dat men slechts zes punten ag verspelen. indag stond Erwin Koning na een ngdurige blessure weer in de basis, j vormde samen met zijn broer glph en Rob van der Stap de drie- ansvoorhoede van Texel. Erwin Ko ng speelde continu met twee man zijn nek maar liet desondanks zien it hij weer op de terugweg is. Con- tioneel zal hij nog wel wat werk oeten verzetten, maar Texel kon ndelijk weer eens iets in aanvallend izicht laten zien. Op het middenvele itbrak Joost Brouwer. Hij werd ver- ngen door Ruud Beerling. In de bterste lijn ontbrak Ingmar Moez iek. Hij werd vervangen door Ri- lard Maas. Joost Brouwer werd, idanks het goede spel van Beerling, i het middenveld gemist. Vooral in tweede helft, toen het Texelse iddenveld overspeeld werd door De liken. Richard Maas deed het ver- instelijk, mede daarbij in acht ge- mnen dat hij één van de gevaar- iste spitsen van De Valken tegen- er zich had. Deze Van der Laar inde Texel maar al te goed. Vorig izoen, toen De Valken op Texel de mpetitiewedstrijd afwerkte, scoorde ize spits maar liefst zes keer. Na in wat aarzelend begin speelde Ri- iard Maas hem feitelijk uit de wed- rijd en V.d. Laar werd na ongeveer rintig minuten in de tweede helft rvangen. Eerste helft xel speelde vooral een goede eer- i helft en verschafte zich toen ook n aantal kansen die men niet in m doelpunt om kon zetten. Met na- en John List liet zich vanaf het dden vaak in de voorhoede zien en rzette daarbij bergen werk. Ook Si- on Brand schoof regelmatig in en weinige meegereisde Texelse sup- irters hadden vertrouwen in een ede afloop. Simon Brand was met ree vrije trappen dicht bij een doel- mt, maar beide keren redde de elman en leverde de poging slechts leden van de sportvisclub die mee illen doen aan de Sinterklaas- tdstrijd van 2 december op de Af- jitdijk, kunnen zich tot en met jensdag 20.00 uur opgeven bij A. t Geest, telefoon 12262 of R Ver gen, telefoon 13986. Op die zon- ig moeten de deelnemers zich om 30 uur verzamelen bij het fanfare- bouwtje aan de Witte Kruislaan. P initiatief van de Texelse Sport- ad hebben de voetbalverenigingen izamenlijk toenadering gezocht tot i gemeente. De clubs dringen aan Peen wijziging van de zogeheten loernooiregeling", zodat een con st als nu is ontstaan inzake SV ixel's „profweek" in de toekomst in worden vermeden. e vertegenwoordiger veldvoetbal in sportraad, Louis Uriot, meent dat it conflict het imago van de Texelse letballerij geen goed heeft gedaan, feschien", aldus Uriot, „hadden de ortraad en de andere verenigingen eerder iets moeten ondernemen, ging SV Texel via de pers in dis- issie met de gemeente, waardoor I voetbal negatief in de publiciteit tam. Daarom is het nodig dat we samen proberen dergelijke zaken brtaan te voorkomen." lerdag was er een vergadering met rtegenwoordigers van alle Texelse etbalverenigingen. Allereerst werd gesproken dat de clubs voortaan is per drie maanden gezamenlijk rleg zullen voeren over allerhande ken. Tijdens het eerstkomende rleg, in februari, zal worden ge- ikt aan een voorstel tot wijziging i de toernooi-regeling. Tevens heb- i de voetbalverenigingen de vage ip dat b en w naar aanleiding tvan alsnog een mogelijkheid zien i de „profweek" in 1991 tpch op gebruikelijke wijze doorgang te la- i vinden. Gisteren is het voorstel, I door alle Texelse voetbalvereni- *)en wordt ondersteund, onder idacht gebracht van wethouder tjnen-Baijs. corners op. Nog eenmaal schoof John List, door Koos Tjepkema de diepte ingestuurd, de bal voorlangs. Ralph Koning kwam net enkele centi meters te kort om de bal in het lege doel te schuiven. Helaas sloeg toen het noodlot toe Een misverstand tus sen Simon Brand en John List op de rand van het strafschopgebied was de oorzaak van een onverdiende ach terstand. Beiden dachten van elkaar dat zij de bal weg zouden werken, maar deze bleef onberoerd liggen en één van de spitsen van De Valken nam de bal dankbaar mee. Bart Heer schap was kansloos: 1-0 voor De Valken. Texel bleef steeds de betere ploeg maar opnieuw waren er problemen. Simon Brand verspeelde in een één tegen één situatie op de rand van het strafschopgebied de bal en een Valkenspeler ging alleen op Bart Heerschap af. Hij passeerde Heer schap en John List kon weinig an ders doen dan tegen van achteren tegen de man aan vallen. De scheids rechter gaf terecht een strafschop. Gelukkig werd de niet al te best in geschoten bal door Bart Heerschap gestopt. Texel zag ondanks dit alles toch nog kans om voor de rust op gelijke hoogte te komen. Een vrije trap van Richard Maas werd door al les en iedereen gemist, behalve door de bij de tweede paal staande Ralph Koning, die de bal simpel in het lege doel schoot: 1-1. Een stand die zeker terecht was, al had Texel in die fase zelfs wat meer verdiend. Tweede helft Na rust was er een heel ander spel- beleid. Texel zakte na een kwartier vers weg en voetbalde de rest van de wedstrijd rond de rand van het eigen strafschopgebied. Beide vleu gelverdedigers van De Valken kwa men veelvuldig via de zijkanten op en bezorgden Texel handenvol werk. Rob van der Stap, die weer een uur uit stekend had voldaan, werd naar de kant gehaald voor Rieuwert Pol. Het veranderde niets aan het spelbeeld. Zaterdag 24 november: KNVB afdeling Noord-Holland: Junioren: Texel A1-DTS A1 1-1 Duinranders A2-Oosterend A1 1-5 Texel B1-Schagen B1 3-3 ZDH B1-ZAP B2 3-0 Texel B2-SVAP B1 14-1 Tex. Boys CTTexel C2 6-1 JVC C2-Tex. Boys C2 7-3. HCSC C2-Texel C1 1-0 Zondag 25 november: KNVB De Valken-Texel 2-1 KNVB Afdeling Noordholland: Tex. Boys-Dirkshorn 3-1 De Koog-ZTS 2-1 Oosterend-Schellinkhout 1-3 ZDH-Apollo 1-2 Texel 2-ZAP 2 5-2 Texel 3-Hollandia T4 3-3 SRC 4-Texel 4 7-1 Oosterend 2-Watervogels 5 3-6 Watervogels 6-Tex.Boys 3 8-2 Tex. Boys 2-Zeemacht 3 10-0 Junioren: Tex.Boys A1-Helder A2 7-0 Dames: Helder-Tex. Boys 0-8 Recreatie: Texel-Tex. Boys 1-0 De Koog-De Cocksdorp 1-2 ZDH-Oosterend 2-4 Texel bleef met de rug tegen de muur voetballen en het wachten was op een doelpunt van De Valken. Dit liet echter tot acht minuten voor tijd op zich wachten. Tot dat moment leek Texel toch op weg naar een gelijkspel want langzamerhand leek ook De Valken wat gas terug te nemen. Me de doordat Bart Heerschap een paar prima reddingen verrichtte. Helaas voor Texel ging het toch nog ver keert. Eén van de betere Texel- spelers, Koos Tjepkema, verslikte zich op het middenveld in een Valken spe ler en deze zond de zojuist ingevallen linker spits de diepte in. Deze dolde Richard Maas en leek gestuit te wor den door de uitstekend uit zijn doel gekomen Bart Heerschap. Helaas be landde de bal via Bart Heerschap en Richard Maas recht voor de voeten van een andere Valken speler, die heel simpel 2-1 aan tekende. Texel stond opnieuw met lege handen. Ge zien de hele wedstrijd had Texel een punt verdient maar een wedstrijd duurt nu eenmaal twee maal drie kwartier en de (dure) fouten werden afgelopen zondag meedogeloos af gestraft. zondag speelt Texel uit te gen Meervogels. Dan kan een begin worden gemaakt met het halen van de benodigde punten, de afgelopen twee wedstrijden tegen zowel Z.A.P. als De Valken hebben aangetoond dat men weer op de goede weg is. De stand: Helder 10-15: EVC 10-15; Meervogels 10-13; Spirit '30 10-12; ZAP 10-11, De Rijp 11-11, De Valken 10-10; SVW '27 8-9, Schagen 10-9, Alc. Vitrix 9-6; Texel 9-3 en West Frisia 9-3. Bij de zaterdag gehouden veldrit was Jordi Vinkei een klasse apart. Op drie renners na dubbelde hij het hele veld. Zijn vader Dirk werd zelfs twee keer gelapt. De enige die hem nog enkele ronden konden volgen was Tijmen de Wit. Jan Zijm, die rustig begon, ging steeds meer naar voren. In een ge vecht met Hans van Osch werd hij uiteindelijk vierde. Evert Koopman reed lang op de derde plaats maar zakte aan het eind aar de vijfde stek. Jordi van Heerwaarden met zijn ATB doet het steeds beter, hij wist Drik Vinke en Willem Keijser achter zich te houden. Bij de jeugd zegevierde Thijs de Boer en werd Jacob Keijser tweede. Uitslag: 1. Jordi Vinke; 2. Tijmen de Wit; 3. Hans van Osch, 4. Jan Zijm; 5. Evert Koopman; 6 Jordi van Heerwaarden; 7 Dirk Vinke; 8. Willem Keijser; 9. Maarten Hoogenbosch. Jeugd. 1. Thijs de Boer en 2 Jacob Keijser. D e volgende wedstrijd is op 8 december, aanvang: 14.30 uur. Voor de tweede wedstrijd van de winterserie kwamen tien vissers naar 't Horntje. Eén jeugdlid en twee senioren vingen helemaal niks. Toch werd totaal 451 centimeter vis bo ven water gehaald (23 vissen). De uitslag was: 1. Paul Verhagen (6 vissen, 96 cm.), 2. Ton Dorst (4 vis sen, 85 cm.), 3. Albert de Zwart (3 vissen, 78 cm.) De volgende wed strijd is de laatste van dit jaar: 9 de cember om 8.30 uur links van De Kaap. De Koog-Casino 7-4; Texel 3-De Krim 1-2; Oosterend 3-Texel 4 7-0; Oosterend 2-De Koog 2-3; Texel 2-Oosterend 1 0-13; ZDH 2-ZDH 3 3-2, De Koog-Klif 6 7-0; Oosterend 6-Jelleboog 4 6-3; Gempo-Jelleboog 3 3-2; Gamma 6-De Muij 4-2; Gamma 4-0osterend 4 0-6; De Koog 3-Casino 4 4-2, Oosterend 3-Rab 3-3; De Krim 2-NIOZ 6-11, Gamma 3-Texel 2 4-3, Gamma 2-Casino 3 1-2; Klif 3-klif 2 4-0; Casino 2-Oosterend 2 4-1; Gamma-Oosterend 4-1; Jelleboog-Casino 6-3, Texel-De Krim 3-2; ZDH-Klif 5-8 De bcwlingcompetitie leverde deze week enige 200-games op. Menig speler heeft de juiste smaak kenne lijk weer te pakken. Ook de nieuwe lingen verbeterden hun scores. In de dinsdagleague zette Ton Witte voor De Koogel 2 een 826 serie neer. Dat betekent 206,5 gemiddeld. De Champion Sisters hadden in Hanneke Veldman een goede speelster. Zij maakte het met scores van 180 en 167 Strandplevier erg lastig. Harry van Splunter sloot weliswaar goed af met 188 en 195, maar kon de winst voor Strandplevier daarmee niet bin nenhalen. Spanning was er in de wedstrijd tussen E-Spares en Trap Metselbedrijf. John van Schaik begon met een 215 in de eerste game. Met minimaal verschil won Trap Metselbe drijf de tweede game, maar kreeg een geweldig offensief in de derde ovr zich heen. Herstel zat er daarna niet meer in. Question maakte korte metten met 't Galjoen. Marcel Bakker probeerde zijn nieuwe bal uit en kwam op 140 gemiddeld. Menno Schuijl zette in de wedstrijd IBS Oele tegen Lamperije een baanrecord neer van 242. Hocus Pocus werd met 1-4 het slachtoffer van De Koogel 1, waar Peter Veldman een baanrecord van 242 gooide. De Koogel heeft zich min de top van het klassement genesteld en maakte zich ep voor de confrontatie tegen Verseput Verzeke ringen. Donderdagmorgen waren de T-fords goed op dreef tegen MNC. Maar één game werd afgestaan. Uitslagen: Champion Sisters-Strandplevier 3-2; Ex- Spares-Trap Metselbedrijf 3-2; Question-Bar 't Galjoen 5-0, IBS Oele-Lamperije 3-2, De Koo gel 1-Hocus Pocus 4-1. Het heeft er alle schijn van dat ZDH weer in een oude gewoonte terug valt. Een goede eerste helft en een goede start na rust maar vervolgens treedt het verval in. Bij een 1-0 voor sprong verdween zondag het veld- overwicht, Apollo stapte in het gat en bepaalde de eindstand op 2-1. Het spel van ZDH zag er in de eerste helft verwachtingsvol uit. Apollo vond het juiste antwoord op de ZDH- speelwijze moeilijk; het duurde lang voordat deze ploeg voor echt gevaar kon zorgen. Voor de Zwaluwen haal de Jan de Wit bijna een snelle vorsprong binnen met een verrassen den boogbal, maar de lat onthield hem van een goal. Na de rust liet Apollo direct even de tanden zien. Sander Stolk behoedde de thuisploeg voor een achterstand. De kans dat die zich vervolgens voor ZDH aandiende, een vrije trap vanaf 35 meter werd door Henk de Ruy- ter feilloos in de linkerhoek geknald: 1-0. Deze voorsprong was voor ZDH het sein om in de verdediging te gaan, het rondspelen van de bal werd gemakshalve vergeten. Voor Apollo begon de wedstrijd pas echt. De inzet werd verdubbeld, een drijf kracht op de bal was het gevolg. De dekking bij ZDH begon gaten te ver tonen, de vermoeidheid sloeg toe bin nen het elftal. Vijftien minuten vóór tijd speelde Apollo zich goed vrij, de weg naar het doel lag open. Zelfs de boomlange Sander Stolk kon geen verweer bieden tegen de inzet: 1-1. Daar bleef het niet bij. Twee minuten voor tijd mocht Apollo een vrije trap nemen, rond het strafschopgebied. Het schot krulde om de opgestelde spelersmuur heen en Sander Stolk was kansloos: 1-2. Heden is overleden onze onvergetelijke lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder Johannetta Sophia Schaap weduwe van Pieter Koopman op de leeftijd van 94 jaar. A. Roeper-Koopman A. Zandee-Koopman C. Zandee J. Koopman J. Koopman-Godek M. van der Star-Koopman J. van der Star T. Troost-Koopman A. Troost N. van Heerwaarden-Koopman A. van Heerwaarden A. Koopman N. Koopman-Pool D. Uitgeest-Koopman K. Uitgeest klein- en achterkleinkinderen Texel, 22 november 1990 Verzorgingshuis Gollards Correspondentie-adres: 1796 MN De Koog Maaikeduinweg 8, De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden op maandag 26 november in het crematori um te Schagen. Na een liefdevolle verpleging in de „Gollards" is rustig en kalm van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Carel Clemens Barhorst weduwnaar van Henderica Halsema op de leeftijd van 93 jaar. H. J. Daalder-Barhorst F. Barhorst V. C. Grünewald-Barhorst R. Grünewald M. M. de Wit-Barhorst C. S. de Wit klein- en achterkleinkinderen Texel, 23 november 1990 Verzorgingstehuis Gollards Correspondentie-adres: Wintergroen 20, 1796 BL De Koog. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 27 no vember van 19.30 tot 20.30 uur in de „Gol lards" en na de crematieplechtigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 28 november om 11.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Op donderdag 22 november is overleden de spil van onze familie Oma Koopman Haar belangstelling ging altijd uit naar ons. Haar kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma HENDRIKA MOSK - DEKKER zeggen wij u hartelijk dank. De kinderen Texel, november 1990 Langs deze weg willen wij u bedanken voor het me deleven en de belangstelling die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma SUZANNE JOHANNA VAN LIERE Namens de familie Daniël Canonne 10 Rue Albert Schweitzer Le Cateau, France Texel, november 1990 Wij zijn heel blij met de geboorte van onze zoon en broertje Pieter Aris Gerda de Vries-Wuis Anne de Vries Carolien 21 november 1990 De Ruyterstraat 64 1792 AK Oudeschild-Texel Tijdelijk adres: Gemini ziekenhuis, Den Helder Op 23 november 1990 om 12.20 uur werden wij de gelukkige'ouders van een klein wonder, ons dochtertje Lillian (Ruurtje Sylvia) Rob en Ilse Stapersma- Koorn Grensweg 388 1791 NP Den Burg, Texel Tel. 02220-15527 Wilt u even bellen voor u langs komt? Heel blij zijn we met de geboorte van onze zoon en ons b(r)oertje Timotheus We noemen hem Timo. Alie, Anton, Daniël en Eduard Terpstra-Vlaming Texel, 25 november 1990 De Rede 7 't Horntje, Texel In ben weer thuis. Mensen bedankt voor al de kaarten, bloemen en planten. E. J. van Sijp-Verhage Texelse jagers, zaterd 8 dec. de Rovershut jaarlijkse kerstwild-inzameling voor de verpleegden in „Irene". Wij rekenen op uw gulle gaven. Belangstellenden welkom. Sportschoenen laatste ma ten, laagste prijzen, f29,—; 59.-; f 89,-. Mantje Sport. 5 December is de tijd, dat men elkaar verblijdt. Doe je dit goed, dan een dinerbon van de „Smulpot" of de „Grill-Boet" Tel. 12756. Sporttassen Nike, O'Neill, Bad Boys, Lotto, Hi-tec, Ru- canor bij Mantje Sport. Nieuwe theoriecursus start vrijdag 30 november d'Ou- we ULO Den Burg. Aanvang 19.30 uur. Inl. Autorijschool Willemen, 02230-35663. Sinterklaasprijsvraag We verstraat al opgelost? Ge woon even doen. Extra formulieren afhalen bij het Koffiecentrum. Onze duurste spijkerbroek ƒ49,95. Rabbit Habit. Nieuwe verhalenbundels: Freek de Jonge „De brilleko ker" (19.90); Jules Deelder „De T van Vondel" (25,-); Frans Pointl „De aanraking" (28.90); Toon Hermans „Wie is jong, wie is oud", korte stukjes en rijmpjes (24.50). Te koop in Het Open Boek. Sinterklaas idee van Sport- shop Texel. Rombo basket bal van 29,95 nu f25.—. Op de KTF-videoband o.a. André Buis, De Waddenrui- ters, Brandweer Texel, Marga Drijver-Zijm, S. Kooiman- Boon, Beppie Idema, Kees Maas, Annie Schraag Draadloze telefoon 15 km. incl. buitenantenne en auto antenne ƒ995,—. Bel voor in fo: 10258 na 18.00 uur. Kado te geven? Denk eens aan een geschenkenpakket van Semke Delicatessen. De Koog tel. 17717 b.g.g. 17794 Weer thuis. Bedankt voor de vele kaarten, bloemen en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. G. Huisman-Schraag Hartelijk dank voor de vele goede wensen, bloemen en fruit die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. A. de Ridder Te koop: 't Landt van Texsel van J. A. van der Vlis Grote Oosthoek encyclopedie met supplementen en jaarboe ken. Elektrische typemachi ne Brother AX-10. Camping Gaz straalkachel. Tel 15246 T.k.a. Zundapp KS 50, i.g.st. met sterwielen en schijfrem. Tel. 14913 na 18.00 uur. De OTMV organiseert zat. 1 dec. busreis naar trek ker/hobbyisten in Friesland. Wie wil, kan mee. Bel 12132. Snel even intekenen op de videoband van KTF. Tennis rackets Rucanor, Donnay, Wilson, SnauwaerL Laatste maten nu ƒ99,—. Mantje Sport. Patentsteektruien nu ƒ39,95. Rabbit Habit. Het is heerlijk om mooie ka- do's te ontvangen of te ge ven. Helaas wordt het meeste geld verspild aan al lerlei troep dat zo de prulle- bak in kan. Hans van der Klift heeft mooie blijvende kunstvoorwerpen v.a. ƒ14,50 Gratis af te halen jonge dwergkonijntjes. Bellen van af woensdag tel. 15349 bgg. 19551. Te koop computer MSX 2 Sony en 2 joysticks en cas settedeck met spelletjes ƒ300,-. Tel. 15422. Kleine kadootjes: Lent Saris „Het leven is een wonder", jubileumpocket Witte Raven, kost maar 1.50. „De lachen de ooievaar", moppenboek je, opbrengst voor de vogelbescherming (3.75); sterrenbeeldenboekjes (3.75); Enkhuizer Almanak ken (5.75). Koop je in Het Open Boek Te koop: spiegelreflex came ra merk Konica TC, 50 mm lens merk Konica, groot hoeklens 35 mm merk Vivi- tar, zoomlens 90-230 mm telefocus merk Vivitar, ver- dubbelaar 100 - 200 m merk Vivitar, automatische flitser merk Toshiba A-25L, fototas. Pr.n.o.t.k. Tel. 15723 na 18.00 uur. Nieuwe namen op de dorps film Den Burg 1953: Henny Caspers, mevr. De Jong- Schaatsenberg, mevr. N. Maat, Jaap Schrama, mevr. Spaans-Dijt, fa. Nauta, Leo Keijser. Opgelet: De Meersportenver- eniging Texel (MST) heeft donderdag 29 nov. om 20.30 uur een ledenvergade ring in De Schakel. Sinterklaas idee van Sport- shop Texel. Halterset 10 kg nu ƒ39,95. Grote gezinsencyclopedie een kleine, tweedelige ency clopedie voor weinig geld: 29.90 Te koop in Het Open Boek. Te koop Chevrolet Malibu, classic stationwagon, 1980, 8 cil., automaat. Nieuwe bnd, accu, uitlaat. APK '91. Te.a.b. Tel. 19699. Te koop eiken bankstel (hoge rug) 250,-. Tel. 14390. Nieuwe romans: Salman Rushdie „Haroen en de zee van verhalen", snel vertaald (22.50); Isabel Allende „Het goud van Tomas Vargas" (29.90); Doeschka Meijsing „De beproeving" (34.90), Milan Kundera „Onsterfelijk heid" (49.90). Te koop in Het Open Boek. MST Leden opgelet! Donder dag 29 nov. om 20.30 uur le denvergadering in De Schakel. Te koop wegens aanschaf andere, kampeerauto ('81), t.e.a.b. Co Koomen, tel. 15729 na 17.00 uur. T.k.a. stapelbed ƒ125,—; wit te porseleinen wastafel; 2 glas in lood schuifdeuren en 3 glas in lood voorzetramen (erker); zeevisboot Shetland 5.70 met nw. 75 pk motor. Tel. 10173. Oppas gevraagd 2 och tenden per week, 7.15 -12.15 uur. 't Horntje, tel. 19335. Te koop Sony MSX 2 home computer. Tel. 14729. Te koop Honda MT5 '87 ƒ1500,-. Tel. 14102. Kanjer, ik mis jou en dat is een stukje van mezelf. Ik wil dat stukje terug, dus blijf je zelf. Jouw stukje, Snuitja Te koop Philips MSX 2 com puter, incl. datarecorder, joystick en spelletjes. Tel. 13366. Wie op Texel zoekt winterop- pas voor huis en dier. Echt paar 65+ (al 35 jr. zomergast) biedt zich aan Min. een maand. Br. o. nr. 1329 aan bur. Tex.Crt. T.k. Derby FDS. Tel. 17373. Wilt u de Sint van de intocht op huisbezoek? Bel dan 18350. Ook pakken verhuur van Overhemden 10 kleuren, vanaf ƒ29,95. Rabbit Habit Decembermaand - geschen- kenmaand. Een fijn geschen kenpakket van Semke Delicatessen De Koog, tel. 17717, b.g.g. 17794. Al wat namen herkend? Er staan nog veel meer men sen op de KTF Videoband: Wim Combé, Wil Jonker, Ne- ly Maat, Jaap Schrama, Frans Zegel, Pieter-Jan Koorn. Let op, leuke aanbieding dit is vast een hint, van Qnipp Kapsalon ter ere van de Sint. Kijk in de krant van a.s. don derdag, dit is wat u niet mis sen mag!' Qnipp Kapsalon, tel. 12227. Pasfoto's direkt klaar. Zwart-wit ƒ8,50; kleur ƒ10,50. Kees de Waal.

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 3