Omzetting tentplaatsen in zomerhuizen beperkt Raad: geen fietspad naar paal 9 en 17 Ronald klein Tank Bowlingcompetitie spannend aan kop Schaker Van Heeringen mist unieke kans Winst voor alle Tevoko teams Voetbalprogramma Gemengd toernooi eilandcompetitie volleybal Programma 18 december 1990 DONDERDAG 13 DECEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 11 VERVOLG VAN PAGINA 9 Ervaring rijker De procedure heeft veel tijd en geld gekost. Omdat het opleveren van zijn afstudeerproject uitbleef, moest Ro nald zich voor een nieuw studiejaar in deeltijd laten inschrijven, wat ƒ1300,- collegegeld kostte. Verder is meer dan duizend gulden gaan zitten in de herhaalde reizen naar Texel, fo to's, kaarten, fotokopieën en andere inspanningen en materialen waarmee was gepoogd de tegenstanders te overtuigen. Ronald troost zich met de gedachte dat hij weliswaar een illusie armer, maar veel ervaringen rijker is geworden. Het avontuur heeft hem in elk geval niet afgebracht van zijn voornemen om beeldend kunstenaar te worden. Of hij daarin voldoende broodwinning kan vinden, is twijfel achtig. „Ik zal er iets naast moeten doen. Leraar handvaardigheid worden of iets anders op educatief gebied waarbij ik gebruik kan maken van mijn creatieve vermogens en interes se voor natuur en cultuur. Een baant je op Texel zou me wel wat lijken." Geslaagd De 21e november was een dag vol blijdschap voor Ronald klein Tank. Hij studeerde toen af aan de Hogeschool Holland waarbij de begeleidende do centen een zeldzaam hoge waarde ring toekenden aan zijn project „Spoor van beschaving". Dat het ob ject nooit was uitgevoerd, was de kunstenaar niet te verwijten. Boven dien was die bouw was maar een onderdeel van het projekt als geheel. De studie, het onderzoek, de ontwer pen, het tekenwerk, de maquettes etc. hoorden er ook bij. Zo was het mogelijk geweest het werk aan de uitgangspunten te toetsen. Ook het feit dat Ronald klem Tank alles volko men zelfstandig had aangepakt en uitgevoerd, droeg eraan bij dat hij bij de eindpresentatie voor zijn afstu- deerprojekt een 9 kreeg. In de woensdag-donderdagleague van de bowlingcompetitie is er veel strijd om de bovenste plaatsen. Dit maal nestelde Trap Metselbedrijf zich dankzij een 4-1 overwinning op Ver- seput Verzekeringen op de eerste plaats. De eerste gamewinst ging nog naar Verseput, waar Kees Keijzer 204 en Anneriet Keijzer 187 gooide. Maar in de tweede game ging het Trap-team er even flink tegenaan: Ton Witte 213, Frans Hopman 190 en Dicky Trap 192. Ton Witte wist zijn vorm in de derde (233) en vierde game (206) goed vast te houden. Met een totaal serie van 818 (204 gemiddeld) gooi de hij de hoogste games van de week. De Ex-Spares tegen Kiosk Pad Op- duin gaf eveneens mooie scores te zien. John van Schaik voor Ex-Spares begon goed met 206, maar Lyda Hutjes (121) en Ronald Keijzer (152) bood in de tweede game goed partij. Van Schaik sloot zijn serie echter met 208, 209 en 192 een totaal van 815 punten, zodat de Ex-Spares de partij wonnen. Hotel Tatenhove nestelt zich ook in de bovenste regio nen na de wedstrijd tegen de Cham pion sisters, maar de overige games waren voor Hotel Tatenhove. Ta- bakspec. II kon tegen IBS Oele niet verder komen dan VA punt, hoewel Erna van der Star met 166 en 197 wel goed bowlde. Bij IBS sloot Den nis Beumkes zijn series af met een 244 game. Bar 't Galjoen tegen De Strandplevier werd een spannende wedstrijd. De eerste game ging met vijf punten verschil naar De Strand plevier. Klaas Veldman moest wegens een blessure afhaken. In de vierde en beslissende game gingen de spelers gelijk op, maar de uiteindelijke zege van 3-2 was voor 't Galjoen. In de donderdagleague speelden de Pins tegen Tabakspeciaalzaak Mets. De eerste game was voor Tabakspec. De tweede game zette Winnie Schraag er de vaart in, dankzij haar 209 game ging het punt naar De Pins. In de derde game scoorde Clara Hemelrijk 123 en Janny Mets 147. De Pins konden dit net niet aan, zo dat een 2-2 gelijkspel de uitslag werd. Voor MNC startte Margret Mets goed met een 170 game. Yvon ne Lasthuizen zorgde voor het tegen- punt in de tweede game. In de derde en tevens totaal game trok MNC de winst naar zich toe. In de dinsdaglea gue gooide Ton Witte een baanrecord van 255, hoog genoeg voor een plaatsje in de heren top tien. Piet Kok sloot af met 232, ook niet onaardig. Uitslagen: Dinsdagleague: De Koogel 3-Baanbreker 4-1, De koogel 2-Drogisterij Mets 5-0; Hordifood- Slagerij De Boer 4-1, Donderdagmorgen da mesleague: Question-T.-Fords 3 Vi -De Pins- Tabakspeciaal Mets 2-2; MNC-Klavervier 3-1; Woensdag-donderdagleague Reisburo- Tabakspec. 3 5-0; Lamperije-Hocus Pocus 3-2, Bar 't Galjoen-Strandplevier 3-2; Question- Pruttelhuus 4-1, BBT- Tabakschop 5-0; Hotel De Wael-De Zwaan 4-1; IBS Oele-Tabakspec. 2 B'/j-'/j, Hotel Tatenhove-Champion Sisters 4-1, TZN-De Koogel 1 5-0; Trap Metselbedrijf- Verseput Verzekeringen 4-1. Verdere omzetting van kampeerplaatsen in zomerhuizen kan nog wel, maar het eind komt in zicht. Een ruime meerderheid van de gemeenteraad vindt dat op Texel tenminste 14.000 kampeer plaatsen in stand moeten blijven. De raad verwierp een voorstel van Texels Belang om het huidige aantal kampeerplaatsen te „bevriezen". Deze discussie vormde een onder deel van de behandeling van het nieuwe „recreatiebasisplan", het plan waarin het beleid voor toerisme en recreatie op Texel tot het jaar 2000 is vastgelegd. De raad ging in hoofdlijnen akkoord met het plan, maar plaatste kritische kanttekenin gen bij het bevorderen van dagtoe- risme, de eventuele afsluiting van wegen en de gevolgen van seizoen verbreding voor de druk op natuur, landschap en wegen. De aanleg van fietspaden naar de strandslagen paal 17 en 9 werd afgewezen. Bungalows in plaats van tenten is een belangrijke trend in de kampeer- sector. Voorbeelden op Texel zijn de campings Dennenoord, Gortersmient en Sluftervallei, waar in de afgelopen jaren (en nu nog) tentplaatsen op min of meer grote schaal werden op geofferd voor bungalows. Door deze omzetting worden twee vliegen in één klap geslagen: ingespeeld wordt op het streven naar seizoenverbre ding en tevens brengt men kwaliteits verbetering tot stand. Bijkomend effect, gewenst door het college van b en w, is bovendien dat het aantal gerealiseerde toeristische slaapplaat sen wordt verlaagd. Op een zelfde terrein kunnen campingexploitanten beduidend minder zomerhuizen kwijt dan tenten. Omdat de mogelijkheden tot uitbreiding van de campings be perkt zijn, houdt dit in dat de betref fende kampeerbedrijven slaapplaatsen inleveren. Die slaapplaatsen gaan „in de herverdeling", het aantal bedden dat nog is te verdelen vóór de „magi sche" 47.000-grens wordt bereikt. Spoeling dun Raad en college willen voorkomen dat de omzetting van tenten in bun galows onbeperkt zou kunnen door gaan. De Texelse politiek wil dat een bepaald aantal tentplaatsen wordt gegarandeerd, om ook de grote groep kampeerders in het seizoen op het eiland te kunnen ontvangen. Onenig heid bestond slechts over de hoogte van de ondergrens (het minimum aantal te handhaven kampeerplaat sen). B en w stelden een ondergrens van 12.000 tot 14.000 kampeerplaat sen voor. In een commissievergade ring in november liet Cor Kuip (Texels Belang) verrassend een andere me ning horen. Kuip vond dat het met ingang van heden afgelopen moet zijn met het omzetten van kampeer plaatsen. Als reden voerde hij aan dat de bezetting van de huidige zo merhuizen buiten de zomer niet dave rend is. Als er nog méér zomerhuizen bijkomen, zal de spoeling in voor- en naseizoen alleen maar-dunner wor den, redeneerde Kuip. Ook bij verder doorzetten van de seizoenverbreding voorzag hij geen zodanig drastische verbetering van de rentabiliteit, dat uitbreiding van het aantal zomerhui zen te rechtvaardigen zou zijn. Compromis Commissielid Gerard van der Kooi (PvdA) liet blijken wel wat te voelen voor Kuips standpunt. Ook wat Jaap Vlaming (Groen Links) betrof was de maat vol. In de raadsvergadering van dinsdag handhaafde Kuip zijn stand punt. Van der Kooi echter stevende af op een compromis: het minimum aantal kampeerplaatsen fixeren op 14.000, dus niet 12 tot 14.000 zoals b en w voorstelden. „In de verdeling van de resterende slaapplaatsen heb ben we wisselgeld nodig", aldus Van der Kooi. „Omzetting moet daarom nog mogelijk zijn. Maar een terug gang van de huidige 17.500 bedden naar 12.000 zou ik te gortig vinden." Van der Kooi's voorstel haalde het uiteindelijk ruim, zeker nadat ook wethouder Klaas Barendregt het compromis aanvaardde. Barendregt zei dat Kuips voorstel de souplesse uit het recreatiebasisplan haalt „Con creet betekent het dat bijvoorbeeld de heer Gort zijn omzettingsplan nu niet zou kunnen uitvoeren. Onderne mers zouden niet meer op de mark tontwikkelingen kunnen inspelen." Niet lichtvaardig Kuip deed nog een poging zijn voor stel te redden door te wijzen op de voordelen van en behoefte aan kam peren. „We moeten niet te lichtvaar dig omspringen met de duincampings, daar is grote behoefte aan. En als een tent weg is, heb je weer groen. Als een huisje leeg komt, blijft ie staan." Jaap Vlaming stemde in met de on dergrens van 14 000, maar verbond daaraan de voorwaarde dat de sprei ding van campings in het bosgebied zou worden gegarandeerd. Erna Eelman-van der Kooi (VVD) wil de zich niet vastleggen op een vast minimum, maar had liever een flexi bele ondergrens (12-14.000). „Wat hebben we aan kampeerplaatsen die niet bezet zijn?", aldus mevrouw Eel- man. Toen ze inzag dat haar stand punt geen meerderheid zou krijgen, sloot ze zich aan bij het voorstel-Van der Kooi (14.000). Gelein Jansen (CDA) was het oneens met Kuip. „Er moet nog enige mogelijkheid tot om zetting zijn. Ik vind het prima dat er een ondergrens wordt gesteld." Jan sen steunde het college en later het voorstel-Van der Kooi. Jan van Asselt hekelde Kuips voor- In de interne competitie van schaak club En Passant trof Harm Broekema maandagavond in de Witte Burcht in Nico van Heeringen een goed voor bereide tegenstander. Op het bord verscheen een variant uit het Frans die Van Heeringen thuis uitgebreid had doorgenomen en het was dan ook niet verwonderlijk dat Broekema er niet in slaagde enig voordeel van betekenis te realiseren. De vruchten die middenmoter Van Heeringen te gen de eilandelijke topspeler Broeke ma zou gaan oogsten leken nog zoeter te worden toen Broekema een ernstige fout maakte die hem een toren kostte. Weliswaar kreeg Broekema er enkele pionnen voor terug, maar in feite stond niets een fraaie overwinning voor Van Heeringen in de weg. Maar in de kritieke fase bewees Broekema opnieuw zijn klasse: vanuit het niets toverde hij plotseling een mataanval op het bord die door de verbouwe reerde Van Heeringen pas werd on derkend toen het definitief te laat was. Teleurgesteld gaf hij op, weten de dat hij een unieke kans had laten liggen. De Hoornder schakers deden goede zaken: Abe Zijm won in het mid denspel een stuk van Klaas Bruining, terwijl Kees Kistemaker in een venij nig Siciliaans duel Dimitri Poleacov onderuit haalde. Bovendien won Karei Bakker verrassend van Frans Eijgen- raam, die dit seizoen nog niets bij zonders heeft laten zien. Roel Riegman zal door zijn uitsteken de zege op de als vierde genoteerde Gerard Zoetelief waarschijnlijk een flinke sprong omhoog maken, het geen volkomen terecht is, want Rieg man heeft zich in de afgelopen twee jaar ontwikkeld tot een schaker van formaat. Klaas Bruining won volgens verwach ting zijn afgebroken toreneindspel te gen Paul Eelman, maar wat in de hervatting van het afgebroken duel tussen Auke Terpstra en Jaap Dros gebeurde had niemand voorzien. De stelling van Dros was volstrekt hope loos, zij het dat de winstweg die Terpstra moest bewandelen zeer lang was. Aanvankelijk speelde Terpstra zeer doeltreffend en toen hij zijn cen trumpionnen in beweging zette leek de strijd gestreden. Een klein mo ment van onachtzaamheid moest hij echter zwaar betalen; met een serie krachtzetten greep Dros de laatste strohalm om remise te bewerkstelli gen. Maar de aangeslagen Terpstra rekende niet meer en smeet zijn zet ten op het bord, waarna Dros er zelfs in slaagde de partij, die maar liefst honderdzes zetten in beslag nam, te winnen. Zaterdag speelde het eerste achttal van schaakclub En Passant een span nende thuismatch tegen MSC3 uit Den Helder. Slechts in drie partijen viel een beslissing; de voorlopige stand is 2 - 1 in het voordeel van En Passant. De vijf afgebroken duels rechtvaardigen de Texelse hoop op een kleine overwinning. uitslagen interne competitie: P Cornelisse-A.C.Bakker remise; J. de Wijk- R Vittali 0-1; K.Kistemaker-D.Poleacov 1-0; F Eijgenraam-K Bakker 0-1, F.v.Tatenhove-D Leeg water afgebr., H. Tuinema-Th.Witte 0-1; PEelman-W.Pranger 1-0; K.Bruining-A. Zijm 0-1, N.v.Heeringen-H.Broekema 0-1, R Riegman-G.Zoetelief 1-0; Afgebr partijen: A.Terpstra-J.Dros 0-1; PEelman-K.Bruining 0-1. stel. „Ik verwonder me over het Texels Belang-standpunt. Ze handelen in strijd met hun verkiezingsprogram ma. In een jaar tijd kan het snel ver anderen....", aldus het dissidente Texels Belang-lid. Toen het op stemming aankwam, steunde alleen Texels Belang het voorstel van Kuip. 47.000 Ook de discussie over het maximum van 47.000 bedden werd dinsdag avond opgerakeld. B en w houden onverkort vast aan dit getal als abso luut maximum. Cor Kuip vond dat men zich niet krampachtig moet vasthouden aan de „47.000", zeker nu de plaatsen in de jachthaven ook worden meegeteld. Kuip vond een andere berekening op zijn plaats: „Het lijkt me beter om het aantal beslapen bedden te tellen. Dan blij ven er voldoende bedden over voor de huidige ondernemers op Texel om te kunnen uitbreiden en aan kwali teitsverbetering te doen. Ik vind dat we in elk geval zulke plannen van ho tels en pensions moeten ondersteu nen. Bungalowparken behoeven daarentegen geen uitbreiding, want die raken in voor- en naseizoen toch niet vol", aldus Kuip. Gerard van der Kooi maakte korte metten met Kuips opvattingen. „Kuip wil iedereen te vriend houden. Zo kun je nog wel 5000 slaapplaatsen erbij bedenken. En hoe controleer je of bedden al dan niet worden besla pen? Stel dat de controleur twee per sonen in één bed aantreft, wat doe je dan...." Evenals de andere partijen wees hij overschrijding van de 47.000 van de hand. Het punt werd niet in stemming gebracht, zodat de 47.000 als absoluut maximum wordt gehandhaafd. Fietspaden Waar wel over werd gestemd, waren de eventueel te realiseren toeristische fietspaden. B en w hadden eerder al besloten de wens voor een fietspad naar paal 17 uit het recreatieba sisplan te schrappen. VVD en Texels Belang probeerden de anderen echter op andere gedachten te brengen. Dat lukte niet. Over een fietspad naar paal 9 waren de meningen meer ver deeld. Van der Kooi stelde voor om ook dit fietspad niet aan te leggen, Alle thuisspelende teams van Tevoko sloten afgelopen zaterdag hun wedstrijden met een overwinning af. Hierbij was de 3-1 overwinning van- het tweede herenteam tegen Adel borsten uit Den Helder waarmee ze hun eerste punten behaalden. Het eerste damesteam van Smash '68 leed z'n eerste nederlaag, 0-3 tegen WSOV 2. Tevoko heren 1 speelde tegen PK 72 uit Waarland aanvallend erg matig, maar verdedigend werd veel gehaald. De eerste twee sets werden dan ook vrij eenvoudig gewonnen met twee keer 15-8. In de derde set leek het de verkeerde kant op te gaan. Bij een 2-8 achterstand kwam echter de om mekeer, wat uiteindelijk resulteerde in een nipte 15-13 overwinning, waar mee weer drie punten aan het totaal konden worden toegevoegd. Het tweede herenteam speelde tegen het een plaats hoger staande Adel borsten. Wilden ze van de nul punten afkomen, dan zou het vandaag moe ten gebeuren. De eerste twee sets werden eenvoudig gewonnen, in de derde set kwam de tegenstander echter terug en bracht de stand op 2-1. In een spannende vierde set was het Tevoko dat aan het langste eind trok met 15-13. De eerste drie pun ten waren binnen en de onderste plaats overgedaan aan de tegenstan der. De dames van Tevoko 2 en 3 wonnen hun wedstrijden tegen respectievelijk Noordkop 2 en Zee macht 1 beide overtuigend met 3-1. Het meisjes B-team won de zevende wedstrijd op rij, nu werd HCSC 1 met 3-1 verslagen. Het eerste da mesteam van Smash '68 staat weer met beide benen op de grond na de verpletterende nederlaag tegen WSOV 2 (7-15, 13-15 en 5-15). Smash '68 2 ging echter gewoon door met winnen. Ondanks het ge mis aan een tweede set-upster werd Zeemacht met 3-0 verslagen. Aan de setstanden te zien kwam deze over winning niet zomaar tot stand, maar door hard werken bleef Smash steeds net aan de goede kant van de score. Uitslagen: Dames Tevoko 2-Noordkop 2 3-1; tevoko 3-Zeemacht 1 3-1; Smash'68 1-WSOV 2 0-3; Smash '68 2-Zeemacht 2 3-0; Heren: Tevoko 1-PK '72 1 3-0, Tevoko 2-Adelborsten 3-0; Meisjes: HSCS 1-Tevoko 1-3. omdat er duingebied verloren gaat en automobilisten mogelijk harder gaan rijden als er geen fietsers op de weg rijden. Partijgenoot wethouder Terpstra ondersteunde als enig colle gelid Van der Kooi's voorstel. Naast de verwachte steun van Groen Links, vond ook het CDA dat naast de weg naar paal 9 geen fietspad moet ko men. Gelein Jansen vond als enige CDA'er dat het fietspad er wel moet komen. Met zeven tegen zes stem men (wethouder Krijnen en PvdA- raadslid Zegers-Zijm waren afwezig) werd besloten een fietspad naar paal 9 niet in het recreatiebasisplan op te nemen. Dagbezoek Nieuw aspect van het recreatieba sisplan is dat dagbezoek voortaan wordt bevorderd. In het vorige, uit 1974 daterende plan werd stimuleren van dagbezoek nog krachtig van de hand gewezen. Gelein Jansen vond dat er geen reden is om in dat beleid nu verandering te brengen. „Waarom zouden we? Dagrecreatie verhoogt de druk op Texels wegen, en dat is in strijd met het streven naar terugdrin gen van het toeristisch autoverkeer," Wethouder Barendregt verdedigde de beleidswijziging vurig. „Dagbezoek staat niet haaks op ons beleid. De drempel van het bootkaartje zorgt er voor dat niet veel mensen voor één dag met de auto naar Texel te ko men We verwachten voornamelijk fiets- en bustoerisma Na twee jaar zal het onderzoek naar de ontwikke ling van de mobiliteit op het eiland uitwijzen of eventuele negatieve ef fecten optreden als gevolg van dag bezoek. We moeten daar wel alert op blijven." B en w vinden dagbezoek gunstig omdat er een wervende wer king van uit gaat voor latere, langere vakanties en verwachten dat er geen extra druk op natuurgebieden zal ont staan. Dagtoeristen zullen zich meer richten op bezoek aan attracties, strand en dorpen, aldus het college. Geen afsluiting Gelein Jansen vond ook dat het col lege de mogelijke afsluiting van we gen hard moet afwijzen. Wethouder Barendregt legde uit dat b en w de deur op een kier willen laten. Het college ziet op het moment geen noodzaak tot afsluiting of het instel len van een onderzoek daarnaar. Als uit gedegen onderzoek blijkt dat er goede argumenten zijn voor afslui ting, moet het mogelijk zijn om als nog daartoe te besluiten. Jaap Vlaming zei dat de basisgege vens voor het recreatiebasisplan te oud zijn. De invloed van seizoenver breding sinds 1988 is niet meegewo gen. „Als dat wel was gebeurd, zou het plaatje er wellicht heel anders uitzien", aldus Vlaming. De Groen Links-man zei te vrezen dat deze cij fers, alsmede de constatering van Staatsbosbeheer dat flora en fauna niet teveel onder de recreatiedruk lij den, door b en w „als argument wor den gebruikt om te kijken hoever de druk op de natuur nog is op te rek ken". „We moeten juist blij zijn dat de natuur op Texel nog niet kapot is gemaakt", betoogde Vlaming. Wet houder Barendregt antwoordde dat cijfers per definitie zijn verouderd. „Maar u kunt er van op aan dat we bij de uitwerking van het plan met de dan meest actuele cijfers zullen wer ken", beloofde Barendregt. Op het fietspad naar paal 9 na ging de raad akkoord met het nieuwe re creatiebasisplan, dat verder in bestemmingsplannen (m.n. bestem mingsplan buitengebied, dat later in de komende winter aan de orde komt) zal worden uitgewerkt. Zaterdag 15 december: KNVB afdeling Noord-Holland: Junioren: Oosterend A1-Reigerboys A1 13.30 u. Texel B1-DTS B1 13.30 u. HCSC B2-ZDH B1 12.45 u. Wiron B1-Texel B2 14.00 u. Texel C1-Helder C2 13.30 u. HRC C2-Tex. Boys C1 13.00 u. WGW C2-Oosterend C1 13.15 u. Texel C2-HCSC C2 11.30 u. Pupillen SVC F1-Tex. Boys F1 10.00 u. ZDH F1-Texel F1 10.00 u. Oosterend F1-Texel F2 10.00 u. Tex. Boys F2-De Koog F1 10.00 u. S.V.C. F2 vrij De Koog E1-ZDH E1 11.00 u. Texel E2-Tex. Boys E2 11.00 u. Andere teams zijn vrij Texel D2-Texel Dl 12.00 u. Tex. Boys D1 vrij Zondag 9 december: KNVB SVW-Texel 14.30 u. KNVB Afdeling Noordholland: Tex. Boys-Flevo 14.00 u. Oosterend-KSV 14.00 u. ZDH-Knollendam 14.00 u. De Koog-GSV 14.00 u. Texel 2-Flamingo's 2 14.00 u. Texel 3-Winkel 2 11.30 u. Succes 5-De Koog 2 14.00 u. Oosterend 2-Petten 2 12.00 u. Tex. Boys 2-JVC 4 12.00 u. Hollandia T. 5-Texel 4 14.00 u. JVC 5-Tex. Boys 3 14.00 u. Junioren: Victoria A1-Texel A1 14.30 u. Winkel A1-Tex. Boys A1 14.00 u. Dames: Duinranders-Tex. Boys 14.30 u. Recreatievoetbal; De Koog-Oosterend 10.30 u. ZDH-Texel 10.30 u. Op 18 december wordt gestart met het volleybal mix-toernooi: dit toer nooi duurt drie avonden. De andere speeldata zijn 8 en 15 januari. De eerste en tweede klasse zijn apart gehouden. Het is voor iedereen dus leuk om mee te spelen. De gemeng de klasse doet mee met de tweede klasse. Bij de eerste klasse kwam het oneven uit dus spelen daar teams van vier dames en twee heren. Er is één team van vier heren en twee da mes. De teams zijn door loting aan elkaar gekoppeld. Het is dus zaak goed op te letten bij welk team men speelt. De wedstrijden duren elk 17 yA minuut. Geen time-outs wel wissels. Er mag niet worden ingedraaid. De scheidsrechters worden de eerste avond geleverd door de verliezende partij. Veld A .18.30 u. 18.50 u. 19.10 u. 19.30 u. 19.50 u. 20.10 u. 20.30u. 20.50u. 21.10 u. 21.30 u. 21.50 u. 22.10 u. Veld B: 18.30 u. 18.50 u 19.10 u. 19.30 u. 19.50 u. 20.10 u. 20.30u. 20.50u. 2110 u. 21.30 u. 21.50 u. 22.10 u. Veld C: 3 Ass. Bremer/ 3 Graaf Spuiterij 3 Meermarkt/3 Graaf Spuiterij Winnaar 18.30 u. 2 Music Shop/4 Klif 23 2 Kobeko/4 Haarstudio Winnaar 19.30 u. 2 DGM/2 Question/2 Westerlaken 3 Leydekkers/3 Bremakker 1 Winnaar 20.30 u. 3 Meermarkt/3 Bremakker 1 2 Cocky's kapsalon/4 Zeven Prov. Winnaar 21.30 u. Scheidsrechter 3 Meermarkt/3 Graaf Spuiterij 3 Leydekkers/3 Paal 28 2 Music Shop /4 Westerlaken Winnaar 18.50 u. 2 Cocky's kap./ 4 Durper Drup 2 DGM/2 Klif 23/2 Zeven Prov. Winnaar 19.50 u. 4 Amrobank/2 Sporthop 3 Ass. Bremer/3 Paal 28 Winnaar 20.50 u. 2 V.d. Woude/4 Question 2 Kobeko/4 Sportshop Winnaar 21.50 u. 3 Paal 9/3 Visser Bouw 3 RWS/3 St. Jan dames Winnaar 18.50 u. (veld B) 3 Moerbeek heren/3 DA 3 St. Jan heren/3 NIOZ Winnaar 19.30 3 Gr. Slock/3 Verfbus 3 Versluis/3 NIOZ Winnaar 20 30 u. 3 BCT/3 Visser Bouw 2 Cocky's kap./4 Zegel Modes Winaar 21.50 u. (veld BI Scheidsrechter: RWS/St. Jan dames 3 ASC/3Bestuur 3 Paal 9/3 Rabo IJzer dames Winnaar 18.30 uur (veld C) NBC heren/3 Listig dames 3 Rabo IJzer heren/3 ASC Winnaar 19.50 u. 3 Ecomare heren/3 De Vlier 3 Listig heren/3 De Rival Winnaar 20.50 u. 3 Eelman/3 LenR dames 2 Kobeko/4 Mantje Winnaar 21.50 u. (veld C) 18.30 u. 3 Bremakker 2/3 Smash 3 18.50 u. 3 Euroase dames/3 Bestuur 19.10 u. 3 Bremakker 2/3 12 Balcken (d) 19.30 u. Winnaar 18.50 u. 19.50 u. 3 Versluis/3 NBC dames 20.10 u. 3 BCT/3 Moerbeek dames 20.30u. Winnaar 19.50 u. 20.50u. 3 Autocentrale/3 DA 21.10 u. 3 Teso/3 Smash 4 21.30 u. Winnaar 20.50 u 21.50 u. 2 DGM/2 Zegel M./2 Haarstudio 22.10 u. Winnaar 21.30 u. (veld B| Wedstri]dleiding Agnes en Guus, tel. 13540. Scheidsrechter:Eelman/Smash 3 3 Teso/3 Rival 3 Eelman/3 Smash 3 3 LenR heren/3 Ecomare dames Winnaar 19.10 u. 3 Euroase heren/3 Smash 4 3 RWS/3 Wiersma Antiek Winnaar 20.10 u. Gr. Slock/Wiersma Antiek 3 12 Balcken heren/3 Verfbus Winnaar 21.10 u. 2 Amro/2 Durper Drup/2 Mantje 3 Autocentrale/3 De Vlier

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 11