P— FAMILIEBERICHTEN eelgroep Oosterend elt stuk van Kishon rortdag voor mdwerkers Spanning stijgt bij klaverjasclub DAG 12 MAART 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 dedelingen van b en w iwvergunningen meester en wethouders van hebben aan de volgende perso- n instellingen bouwvergunning van der Bent, voor het gedeelte- anderen/vergroten van een jk, Kikkertstraat 12, De Cocks- C. Moeijes, voor het gedeeltelijk deren van een zomerhuis, Park ,|ust 133, De Koog; VOF Jelle- ioor het gedeeltelijk veranderen ■en snackbar, Kantoorstraat 3, 3urg; Drijver Bouw BV, voor het sen van drie premie A-woningen, aeck, Den Burg; Dros Magazij- JV, voor het veranderen van een >l, Stenenplaats 6 en We- ra'at 1 tot 3, Den Burg; SOMT, idres M. van Maldegem, voor het eltelijk vergroten van een mane- Igroep Oosterend werkt op het llik aan het blijspel „Getrouwd t" van de Israëlische schrijver im Kishon. Het stuk wordt za- 13 april opgevoerd. De regie is Ihden van Nettie Molenaar. litiatief van Dirk Westerlaken en van der Duim wordt op zater- 3 maart een sportdag gehou- ioor werknemers van mersbedrijven Tatenhove, Texel emeente Texel, Westerlaken en Bries en van der Wiel. «trijdperk wordt gevormd in Jjrthal Ons Genoegen. Gestreden irdt om „de gouden schop", een Melpnjs, daar het een jaarlijks te- jkerend evenement moet worden, halve een zeskamp kunnen de ëlnemers zich aan elkaar meten in fthovel-race, schaken, volleybal, inis, dammen en vele andere tak- n van sport. Het begint om 14.00 ir en duurt ongeveer tot 22.00 uur. ge, Akenbuurt 18, Den Burg; PEN Energiebedrijf Noordholland, voor het plaatsen van vier windturbines met twee transformatorstations en bijko mende werken, IJsdijk nabij het in- laatmeer, Oudeschild. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze beschikkingen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen een be zwaarschrift indienen. Nadere infor matie hierover is te verkrijgen bij de gemeentesecretarie, afdeling ROV, ka mer 205. Aan kop van het klassement van kla verjasclub Den Burg is het na de partijen van donderdagavond nóg spannender geworden. De dames Corrie Zijm en Nel v/d Veen moesten hun leidende positie afstaan aan Freek en Gerda Veeger die nu de eerste plaats bezetten. Hun voorsprong op het achtervolgen de koppel is echter uitermate klein, zodat met nog zes speelavonden voor de boeg een spannende ontkno ping van deze competitie kan worden verwacht. De hoogste score op deze avond was voor Frans Wtte en Richard Klein- veld, die met 7412 punten weer pri ma voor de dag kwamen. Met vier plaatsen winst staan ze nu op de elf de plaats in het klassement. Wil Kamminga en Bert Witte werden met 7240 punten tweede en de dames Annie Vermuë en Marie Timmerman met 7232 punten derde. Johan Vinke en Jelle Wersma werden vierde met 7164 punten, waarmee dit koppel weer terug is in de top van het klas sement. Met 6929 punten werden Henk Bakker en Cees Vinke vijfde. s Totaalstand na 92 partijen: 1. Echtpaar F. Veeger 146927; 2. G. Festen/G. Smit 146893; 3. C. Zijm/N. Wd Veen 146383; 4 J. Wiersma/J. Vinke 146298; 5. G. v/d Slik- ke/J. Witte 145783; 6. Echtpaar J. Spaans 144439; 7. B. de Bloois/B. de Bloois 143846; 8. E. Eelman/F. Flalsema 143571; 9 A. Bak- ker/D. Winters 143412; 10. F. Flopman/R. de Ruwe 143369. Trots en blij geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Daphne Manon Robert en Ada van de Werken-de Jong 11 maart 1991 Robbepad 9 1794 AW Oosterend Tel. 02220-18404. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op 7 inaart plotseling is overleden mijn lieve man, onze aller, allerliefste vader, onze onvergetelij ke zoon, schoonzoon, zwager en oom Wil Huizinga J>p de leeftijd van 41 jaar, Marian Marc-Hessel Vincent Ivo Vader en moeder Huizinga Moeder Zijm lexel, 7 maart 1991 Vaargeul 25, p791 HB Den Burg 3e crematieplechtigheid heeft inmiddels jlaatsgevonden in het crematorium te ichagen. .iever geen bezoek aan huis. [Tot ons grote verdriet is plotseling overleden onze onvergetelijke zwager en oom Wil Huizinga (Hij laat een grote leegte achter. Adri en Pauline Henk en Liesbeth Annemieke, Evelien, en Marjolein Ellen en Svenja Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman Wil Huizinga We zullen je vreselijk missen. Fam. Boersen Fam. Van Putten Fam. De Groote Fam. Van der Vis Olivier, Selma en Jannie de Koning Yvonne Kuip en Jan Post Verbijsterd zijn wij door het overlijden van onze buurtgenoot Wil Huizinga Wij wensen Marian en de kinderen veel sterkte toe. Gusta en Wim Niels en Jeroen Lieve vriend Wil, jDoor de tranen van dit uur, Isluipt de glimlach der herinnering. jDit zijn woorden die jouw beschrijven, Izo zal je in ons hart bij ons blijven. Moeder Dam Piet, Hanna, Piet jr. Dam We kunnen de juiste woorden niet vinden. |Wij hebben onze beste vriend verloren. Wil Huizinga Ben en Lia Nieboer Ester en Stefan John Altijd in onze herinnering. „Een goede vriend" Wil Huizinga Tammo, Anneke en Maya Druk bezig met de fusie L.B.O./R.S.G., waar hij zo in geloofde terwille van zijn Texelse leerlingen, is geheel onverwacht overleden onze adjunct-directeur Wil Huizinga In ons midden zullen wij zijn persoonlijkheid, zijn enorme inzet en humor missen. Onze gedachten bij dit gemis gaan uit naar zijn familieleden, vooral naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen de kracht toe dit verlies ge zamenlijk te dragen. Bestuur L.B.O.-Texel Verbijsterd en verslagen hebben wij kennis moeten nemen van het zeer plotseling overlijden van onze adjunct-directeur, ge waardeerde collega, vriend en leraar Wil Huizinga Wij wensen Marian, de kinderen, vader en moeder Huizinga en moeder Zijm veel moed en sterkte, dit verlies te kunnen dragen. Den Burg, 7 maart 1991. Personeel en leerlingen van L.B.O.-Texel, Den Burg Diep geschokt vernamen wij het veel te vroeg overlijden van onze vriend Wil Huizinga Wij wensen de nabestaanden heel veel sterkte toe. Klas V4C „Ik mag meneer Huizinga heel graag, want ik vind hem net een soort vader" We zijn diep bedroefd over het plotselinge overlijden van onze geliefde naaste collega Wil Huizinga Zijn enthousiaste bijdrage aan de fijne sfeer in het brugklasgebouw en zijn liefde voor de leerlingen zullen we nooit vergeten. We wensen Marian, de kinderen en de ouders alle kracht toe dit grote verlies te dragen. Pieternell Elsie Jannes Jaap Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer W. Huizinga adjunct-directeur L.B.O. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Namens de ouders Oudervereniging L.B.O. Verslagen namen we kennis van het onverwachte overlijden van onze collega Wil Huizinga Hij was een fijn mens en een inspirerende col lega. Zijn enthousiasme en werklust om vorm te geven aan de fusie L.B.O./R.S.G. zullen we erg missen. Schoolleiding en medewerkers R.S.G. Texel Wij zijn verbijsterd door het plotseling overlij den van onze collega Wil Huizinga Hij had hart voor het onderwijs. We zullen hem missen. Namens het O.T.O. Overlegorgaan Texels Onderwijs Elias Hordijk (voorzitter) Albert Hoven (secretaris) Te plotseling en zeer onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze energieke secreta ris, vriend en gewaardeerd lid van onze vereniging Wil Huizinga Wij zijn geschokt en verbijsterd te moeten beseffen, dat Wil in dit voor ons zo belang rijke jaar niet meer in ons midden zal zijn. Den Burg, 7 maart 1991 Bestuur en leden van het Koninklijk Texels Fanfarecorps Tot onze grote ontsteltenis is geheel onverwacht van ons heengegaan Wil Huizinga Zijn betrokkenheid bij S.V. Texel hebben wij al tijd zeer gewaardeerd. Wij wensen Marian, de kinderen en vader en moeder Huizinga veel kracht toe om dit plot selinge verlies te dragen. Bestuur en leden S.V. Texel Met grote droefheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze sportvriend Wil Huizinga Zijn groot enthousiasme voor de S.V. Texel jeugd zal ons altijd bij blijven. Onze gevoelens en medeleven gaan uit naar Marian en de kinderen. Jeugdcommissie S.V. Texel en leiders Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van hpt plotseling overlijden van de heer Wil Huizinga Vele jaren heeft hij met veel enthousiasme ons geïnspireerd in het voetballen. We verliezen in hem een begeleider, die door ons allemaal bewonderd werd. Helaas moeten we zonder hem verder. Wij wensen zijn vrouw, Marc-Hessel, Vin cent, Ivo en zijn vader en moeder de kracht toe om dit grote verlies te dragen. Trainer, begeleiders en spelers van S.V. Texel Al Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte, liefderijk verzorgd in het „Verpleeghuis Texel", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader en opa Bernard Beuving weduwnaar van Christina Jpcoba Mosk op de leeftijd van 78 jaar. Piet Beuving Coby Beuving-Meester Willy Jansen-Beuving Toon Jansen Benno Beuving Marja Beuving-v. d. Meer Texel, 7 maart 1991 „Verpleeghuis Texel" Correspondentie-adres: Bernhardlaan 148, 1791 XJ Den Burg De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de NH begraafplaats te Oosterend. Vrij onverwacht is van ons heengegaan onze lieve opa Beuving Karin en Henk Jolanda en Jef Mare Christa en Sieme-Jan Ben en Ina Benno Christina. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven on dervonden na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader HENDRIK VELDMAN zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De Koog, maart 1991 Op 9 maart 1991 is bij ons komen wonen Feiko van der Laan geboren 5 april 1986 Johan, Liliane, Maya, Joost Hoogerheide Boogerd 18 1791 GX Den Burg-Texel Telefoon 02220-14897 Dankbaar en blij laten wij u weten, dat wij een zoon hebben gekregen. Wij noemen hem Wesley 7 maart 1991 Eddy en Winda Barhorst-Beijert Schoudieck 17 1791 WD Den Burg-Texel Telefoon 12699 Moeder en kind verblijven tijdelijk in het Gemini zie kenhuis. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van on ze zoon Kevin Hij werd op 8 maart 1991 geboren. Frank en Miranda Nagel-Rijk Moeder en zoon rusten van 12.00 tot 15.00 uur. Californiëweg 1a, De Koog. Een ieder, die aan mij ge dacht heeft in het zieken huis en bij mijn thuis komst, hartelijk dank. mevr. Knol-de Ridder Gezocht: „Texelse geslach ten, deel I en II. Tel. 02990-29760, na 17.00 uur. Woonruimte gezocht voor twee personen. Tel. 10042, na 18 00 uur. Frans Pietersen. Wat Johan kan, kon jij al veel eerder. Grote klasse. Zomerpantalons in diverse kleuren en verschillende ma ten vanaf f 89,-. Zegel Man nenmode. Werkster gezocht voor de vrijdagochtend. Fam. Pieter sen, tel. 15557. Te koop: Ford Fiesta Bravo. Bj. eind sept. '81, i.g.st., APK tot eind juni. Vr.prijs f3300,-. Tel. 14512, na 17.00 uur. Te koop: eiken wandmeubel. 142 br., 190 h„ 0,50 diep. Tel. 13905, na 18.00 uur. Te koop: stoel (leer) en tafel. Tel 18368. Te koop: gebruikte vloerbe dekking, kleur beige. Tel. 16472. Nog te koop: kaartjes Nederland-Malta, 1e ring. Snel, want op op. Tel. 13443. Te koop: ca. 50 balen voor- droogkuil Tel. 12237. Gevraagd: part-time hulp voor winkel en tearoom Echte bakker Timmer. Tel. 12420. Wilt u de tuinen ontruimen i.v.m. ploegen? J. Eelman. Zomerpantalons in diverse kleuren en verschillende ma ten vanaf f89,-. Zegel Man nenmode Gevraagd part-time hulp voor winkel en tearoom. Echte bakker Timmer, tel. 12420. Onder dak. Uw haar verdient de beste verzorging. Daarom werken wij met Calmare. Qnipp Kap salon. Liefst op a'spraak, tel. 12227. Wie kent de eigenaar van de bruine hond die dinsdag 5 maart om ong. 17.45 uur aan het fietsenrek bij AH zat vastgebonden en mijn auto, een blauwe Ford Escort, heeft beschadigd. Informatie kunt u kwijt bij tel. 12675. Prima aardappelen (Irene) te koop. Fa. Timmerman en Zn. De Rede 23a, Den Hoorn. Gevraagd: hulp in de huis houding, ca. 20 uur per week. Tel. 17794, bgg. 17717. Verhuisd naar Bernhardlaan 29. Pieter-Jan en Annie Schagen. Te koop: computer Atari en sportfiets, 10 versn. Tel. 12869. Te koop: mooie commode. Tel. 18257. Cursus jachthondenoplei ding. Ook dit jaar vindt weer een opleiding jachthonden op Texel plaats. Geïnteres seerden kunnen zich vóór 31 maart a.s. melden bij Hetty Seepma, tel 17886. T.k. prachtige antieke staan de kapstok met ovale spiegel waaraan bevestigd paraplu houder, hoedenrek (van ko per) en kammenbakje. Tel. 19263. Te huur: 45.000 kilo melk quotum. Per 1 april. Brieven met bod onder nummer 1362 aan bur Tex. CrL Zomerpantalons in diverse kleuren en verschillende ma ten. Vanaf f89,-. Zegel Man nenmode. Op korte termijn woonruimte gevraagd voor één persoon. Tel. 19399. Te koop: Melkbussen, hooi- schudder, bietenvorken, aardappelvorken, bieten snijder, melkontromer, scha- penkribben, schapenkuilen, schrikdraadpalen, houten pa len. Tel. 12586. Semke Delicatessen zoekt enthousiaste medewerk- (st)ers (15-17 jaar) voor het seizoen. De Koog, tel. 17717, bgg. 17794. Onder dak. Gezocht: warme maalt, en inwoning voor twee werken de jonge dames (18 jr). Vanaf mad juni t/m aug. Omg. Den Burg/De Koog. Niet op com merciële basis. Inl. 02290-43179, na 18.00 uur. Schapenmelkzeep een heer lijk Tessels produkt, te koop in alle dorpen f3,95. Partyservice. Graag verzor gen wij uw bruiloften, feesten en familiediners. Vraagt uw gastheer Jan C. Stolk. Informatie tel. 12235. Desgewenst wordt u alles thuisbezorgd. Restaurant „De Raadskelder". Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en De Rooy terecht. Kadodiner. Geef uw vrien den een origineel smakelijk kado, voor een bedrag naar keuze Restaurant „De Raadskelder", tel 12235. Texeler. Te koop grote stuk ken mooie katoen, prijs f7,50 per kilo (±10 m2). Laagwaalderweg 12, Oude schild. Voor al uw bloembollen naar Pontweg 160. Tel. 17344. Kunstgebitreparaties klaar terwijl u wacht. (02220) 16441. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10 uur. Advertenties TC3 don derdag vóór 10.00 uur. VTB voor verhuizingen. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Voor het onderhoud van uw gazonmaaier belt u Garage Dros, tel. 11233. Elke donderdag gezellige kla verjassen in Cafe De Kuip, tijdelijk m't Klokkie, Dorps straat 31. Aanvang 20.00 uur, tel 17021. Ook zonder maat. Texelse Jutters door Aad Schol, gebonden uitgave met foto's, f 25,—. U kunt nu al bestellen bij Nauta Boek, tel. 12495. Uw auto een grote onder houdsbeurt? f250,— incl. APK. A.S.C., Maricoweg 3, tel. 15588. Dagschotelarrangement. Een speciale kmpkaart voor regelmatige Raadskelder- eters (tot 18.00 uur). Een tien-dagschotel-abonnement kost slechts f97,50 en is een heel jaar geldig. Tel. 12235. Olieverversen, klaar terwijl u wacht. Voor een 4 cilinder motor f28,—. A.S.C. servi ce, Maricoweg 3, tel. 15588. Metalenhandel Cobus Spigt, Postweg 5, Eierland. Tel. 11297. Handel in oud ijzer, metalen, autowrakken en fri tuurvetten. Henk en Carla. Nu weer volop hand- en moesappels. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Cocky's Kapsalon in De Koog is de enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575.

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3