<jvolleybalteam Avero nt trainen op Texel FRMUEBERKHTiN Eddy Pool winnen loten wedstrijd sdag" en sterke is bij Tex. Boys Motortreffen MAB-club Race tegen de klok voor bedrijfsteams Beach volleybal Gymlessen SVC Badminton start nieuwe seizoen Wielerwedstrijd Collecte tegen kanker bij kinderen Surfer Jeroen de Geus wint Texel-Vlieland Fietsclub volbracht Luik-Bastenaken-Luik SHH OGBEBBBH Tijdig begrip kan veel ellende voorkomen Reageer: "Ik zou mijn kind graag willen zien..." Te jong K IDAG 22 AUGUSTUS 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 jde damesteam van topvol- b Avero Olympus uit Sneek 30 augustus tot 1 septem- exel voor een trainingsweek- ens zullen enkele raties worden gegeven. komt uit in de eerste divi- training en coaching is in nan oud-Texelaar Arjen Verse- nerhuisde drie jaar geleden ■renveen. Na twee seizoenen van de derde divisie heren- maakte hij de overstap naar imes. is de „kweekvijver" voor het imesteam, dat na het beha- Je achtste achtereenvolgende vier basisspeelsters zag ver- ede team van technisch di- kleine boten wedstrijd van idanks de zeer harde wind es tot zeven) een succes De harde wind heeft er wel voor gezorgd dat niet aan de start verschenen, trijdcomité stelde eerst de een klein uur uit, maar om !f klonk toch het startschot. ste manche vloog de cata- n Gerard van Uunen jr. en- in over de kop, hierdoor liep 14 een achterstand op. Dirk Pool waren met hun Dart 18 lime wedstrijdervaring niet en. Gerrit Moens en Marjan i zeilden op hun Prindle 16 in het duo Pool met een ichterstand. Corry Kuip en ouwing kregen op de Hobie me weer wat te pakken en de achtervolging op het ms/Schneider. Dit team wist it 18 seconden voorsprong te halen. Jennneke Jong- anatieke wedstrijdlady die Tioed opgeeft, zette alles op i Hobie 14 competitie. Ge in moest het met zijn Prind- lelijk ontgelden en Jongman Ir ede manche gingen de één en twee weer fanatiek Bij het duo Kuip/Houwing oorval en door deze onder- onden zij de achterstand inlopen. Jan en Arnold jen meer vaart in hun Dart iden het team Moens/ achtervolgen. Het gelegen- John de Kuyper en Kees m na een keer te zijn om- met de Prindle 18 weer g in de race en finishte als tze de Haan moest met zijn de fanatieke Jongman voor n en finishte als laatste, nde wedstrijd van CKZ (het npioenschap) wordt gehou- iterdag 31 augustus en zon- atember. De deelname aan oenschap staat open voor i van de drie Texelse cata- ïnigingen. De briefing is bei- lom 10.00 uur. Eddy Pool, Dart 18, 1,50 pnt.; 2. ns/Marjan Schneider, Prindle 16, 4 len Arnold Boon, Dart 18, 7 pnt.; i Jongman, Hobie 14, 10 pnt., 5. Willem Houwing, Hobie 16, 12 hn de Kuyper/Kees Dros, Prindle 18, Gerard van Uunen jr., Hobie 14, 14 lede Haan, Hobie 14, 15 pnt; 9. nen, Prindle 15, 18 pnt. steniging Texelse Boys houdt Ie inmiddels traditionele 9". waarmee het nieuwe :°en van start gaat. Op de Iden aan de Haffelderweg in 3 komen alle leden in actie, de dames die een toernooi in spelen. De B-junioren treden eerder al in het strijdperk, avond, aanvang 19.00 uur, I het op tegen een gerenom- !egenstander: het damesteam 'Ogels uit Egmond aan de tteam speelt op interregio nal an zal laten zien dat da del erg aantrekkelijk kan zijn. e is zowel zaterdag als zon- is. temma van zondag wordt door de D- en C-junioren, '■00 uur, gevolgd door een luniorenteam om 11.15 uur. uur treedt seniorenteam lan tegen het recreatieteam 'Chtend-competitie). Boys 2 'ef 12.30 uur de krachten nieuwe zaterdagteam van °°g. Om 13.30 uur begint met voetbalspelletjes voor k waarbij ook kinderen die ■n lid zijn terecht kunnen. 'Vanaf 13.30 uur spelen de 1 onderlinge partijtjes. De wordt afgesloten door Texel- l dat om 14.30 uur aan- 9en 2DH, een duel om de Het programma is onder ud. recteur Hans van Wijnen en manager Klaas Pranger is een mixture van oud-internationales, eerste team speelsters en jongeren uit de eigen top-jeugdopleiding. Avero 2 begint het trainingsweekend met een survi val nachttocht, opgezet door Jitze Beintema in samenwerking met Cam ping De Krim en Nico Ooijevaar van het Eierlandse huis. Zaterdag wordt op het strand en in de duinen bij paal 28 getraind. Het paviljoen van Piet Zijm dient daarbij als standplaats, 's Avonds tussen 18.30 en 19.30 uur wordt een demonstratietraining met Tevoko gehouden in Sporthal Ons Genoegen, gevolgd door een oefen wedstrijd tegen Heren 1 van Tevoko. Het weekend wordt zondag besloten met een tweede oefenwedstrijd te gen de Texelaars, om 13.30 uur in de sporthal. Bij deze wedstrijden en de monstratietrainingen is publiek welkom. De MAB-club houdt zondag a.s. voor de tweede maal een motortreffen. Van 13.30 tot 14.30 uur wordt ver zameld bij het clubgebouw naast het vliegveld (bereikbaar vanaf de Hoofdweg). Vanaf 14.30 uur wordt in twee groepen (oude en meer re cente motoren) een rondrit over het eiland gemaakt. De rondritten eindigen weer bij het clubgebouw, waar na afloop uiteraard de nodige ervaringen kunnen worden uitgewisseld. Crossmotorliefhebbers kunnen hun hart op de baan ophalen. Rijders die een andere uitdaging zoe ken kunnen terecht op het trailpar- cours. Voor motorliefhebbers die met hun gezin willen motorrijden, is infor matie verkrijgbaar over rijden op een motor met zijspan. De MAB-club hoopt dat dit tweede treffen een stimulans is om weer een echte motorclub van de grond te krij gen. Geïnteresseerden kunnen zich nu als MAB-lid aanmelden. Informa tie: tel. 02220-14738. Teams van tenminste drie perso neelsleden van een Texels bedrijf kunnen zaterdag 14 september deel nemen aan het kampioenschap tij drijden. Speciaal voor deze ploegen heeft het Wielercomité Texel een be- drijfsbokaal beschikbaar gesteld. De strijd om de bedrijfsbokaal maakt deel uit van het open Noordhollands kampioenschap tijdrijden voor re creanten. De bedrijfsbokaal is dit jaar nieuw. De drie gereden tijden worden bij elkaar opgeteld: de aldus onstane totaaltijd geldt als bedrijfstijd. Het is ook mogelijk om met meer dan drie personeelsleden mee te rijden; in dat geval worden de drie snelste tijden berekend. Gastrenners zijn niet toe gestaan. Gehoopt wordt op een zo groot mogelijke deelname: het geeft niet als het niveau van de renners sterk uiteen loopt. Alle gereden tijden worden tevens opgenomen in het individuele klasse ment. Het is dus niet zo, dat als een renner voor een bedrijf uitkomt, hij niet meer in het individuele klasse ment voorkomt. De eerste start is om 13.00 uur, de afstand bedraagt 40 kilometer. In schrijven kan tot 7 september door overmaking van /T2,50 op Rabo- rekening 3625.06310 t.n.v. Wielerco mité Texel, o.v.v. naam, adres, geboor tedatum en indien voor een bedrijf wordt gereden de bedrijfsnaam. Eventuele nadere informatie: Dirk Vinke, tel. 13814, of Martin Visser, tel. 14712. Op het strand bij paal 12 wordt zon dag een Open Beach Volleybaltoer nooi gehouden. Beach Volley is strandvolleybal tussen teams van twee personen. Het mulle zand vormt een handicap, waardoor deze tak van sport bijzonder zwaar is. Het toernooi begint om 13.30 uur. In schrijven kan tot 13.00 uur bij de toernooileiding in het paviljoen. De in schrijfkosten bedragen f2,50 per persoon. De animo voor de gymnastiekgroep meisjes voortgezet onderwijs, die op maandagavonden oefent in het Eier landse huis te De Cocksdorp, loopt terug. SVC vindt het jammer dat de ze groep dreigt te verdwijnen en pro beert meisjes te interesseren voor de gym. De leiding is in handen van Jo- landa van der Bend. Belangstellenden vanaf ongeveer twaalf jaar uit de pol der en De Cocksdorp worden ver zocht eens een maandag mee te gymmen. De les begint om 18.15 uur. Maandagavond 26 augustus start de Badmintonclub Texel weer met haar trainingsavonden in sporthal Ons Ge noegen. Er kan een aantal nieuwe leden wor den geplaatst. Deze kunnen zich maandag aan de zaal opgeven of te lefonisch bij Margriet Reij, tel. 12345. De uitslagen van de dinsdag gehou den wedstrijden op de wielerbaan zijn als volgt: A-jeugd: 1 Thijs de Boer; 2. Daniël Wichers; 3. Roel Bakker; 4. Jan Werner Prins; 5, Robert Huis man, 6. Tijmen de Wijn; 7. Ivo Witte; 8. Pieter Duin. B-jeugd: 1. Jacob Keijser; 2, Remco Koopman; 3. Wie- be de Boer. Senioren: A-poule 1 Paul van Arnhem, 2 Theo Boon; 3. Jordi Vinke, 4 Dirk Vinke. B-poule: 1 Rien Brouwer; 2. Kees Koopman; 3. Jan Buis; 4. Bart-Jan Boon; 5. Bernd Lich De komende collecte voor het Konin gin Wilhelmina fonds heeft als the ma: Jeugd en Kankerbestrijding. De collecte vindt plaats in de week van 27 augustus. Als kanker zich bij kinderen voordoet, is dat extra moeilijk: voor het kind. voor de ouders en voor de omgeving. Gelukkig kunnen tegenwoordig twee van de drie kinderen worden gene zen. Daarna zijn echter nog niet alle problemen opgelost. Uit onderzoek is namelijk gebleken dat ex-patiënten la ter in moeilijkheden kunnen komen, doordat ze als kind de ziekte hebben gehad. Kanker bij kinderen is niet al leen een medisch probleem. Ook de nazorg van ex-patiënten eist aan dacht. Daarom koos de Nedrlandse Kankerbestrijding voor dit jaar het motto: „Kanker gehad en dan..." In de Socutera-uitzendingen op televisie zegt Dr. K. Hahlen, hoofd oncologie in het Wilhelmina kinderziekenhuis Rotterdam: „Af en toe heb je het ge voel dat de ex-patiënt een drang heeft zich te verontschuldigen omdat hij in leven is gebleven. We streven ernaar om de ex-patiënt een volwaar dig lid van de maatschappij te laten zijn. Bij controles blijkt het helemaal niet zo gemakkelijk is. Daarom wordt het belangrijk om ook ex-patiënten te begeleiden en hen beter voor te be reiden op die maatschappij, zodat ze daarin zo normaal moglijk kunnen functioneren." Voor deze en nog vele andere activi teiten van het Koningin Wilhelmina Jeroen de Geus uit Meppel heeft zondag de surfwedstrijd Texel- Vlieland v.v. gewonnen. Deze wed strijd zou al op 4 augustus worden gevaren, maar kon toen door gebrek aan wind niet doorgaan. Zondag stond er echter een beste bries. Er hadden zich 22 surfers ingeschre ven, met Tineke Zuidema als enige vrouw. Onder begeleiding van de speedboot van Erwin Daalder en de boot van de Kustzeilvereniging Westerslag werd richting Vlieland ge varen. Dankzij de west- tot noord westenwind, (kracht zes) werd het een zeer snelle race. De deelnemers konden met „halve wind" naar Vlie land varen. Halverwege de tocht Vijf leden van toerclub Taxi 12000 fietsten zondag de wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik. Tijdens de 190 km lange tocht bedwongen zij twaalf hellingen van uiteenlopende moeilijk heidsgraad. Tot de zwaarste beklim mingen behoorden de La Redoute, die op sommige stukken een stij gingspercentage van 18 procent heeft, de uit de Waalse Pijl bekende Cote de Haute-Levée (een lange be klimming met een hellingshoek tot 13 procent) en de eveneens zeer steile Chambraille. Gedurende de tocht groeide het respect voor de presta ties van de profwielrenners, die de wedstrijd met een gemiddelde snel heid van ongeveer 38 km/u volbren gen. De vijf Texelaars bleven op de top van elke klim op elkaar wachten, zodat de tocht gezamenlijk werd vol tooid. Aanvoerder van de groep was Han Wilmink, die „L-B-L" reeds vele malen reed. Het kersverse toerclub-lid Guido Banda doorstond zijn vuurdoop prima, evenals Ronald Kuiper wel al Parijs-Texel reed, maar op dit geacci denteerde terrein nog geen ervaring had. Jan Zijm en Ton Domhof zorg den voör geroutineerde inbreng. Het vijftal, dat verbleef op een camping in Spa, legde de tocht in ruim tien uur af. Mogelijk neemt de toerclub la ter dit seizoen nog deel aan een tocht in Nederland. Op dinsdag- en donderdagavond, start 19.00 uur in de Warmoesstraat, worden op Texel trainingstochten gehouden. Fonds is veel geld nodig, in 1991 zo'n 70 miljoen gulden. Een flink deel van dat bedrag hoopt het K.W.F. bin nen te krijgen uit de jaarlijkse collec te. Dit jaar zetten meer dan 100.000 vrijwilligers zich in voor de kanker bestrijding in Nederland. Op 27 augustus brengt de post de folder met het zakje voor de inzameling. In de dagen erna komen de collectanten de bijdragen ophalen. Zij zijn in het bezit van een machtigingskaart, waar men naar kan vragen voordat de bij drage in de collectebus glijdt. Landelijk V.P.C. Antwoordnr. 9089 3500 ZA Utrecht Tel. (030) 33.15.49 Stort op giro 50500 NEDERLANDSE STICHTING VOOR LEPRABESTRIJDING Wibautstraal 135, 1097 DN AMSTERDAM, tel. 020 -93 89 73. Lepra tal ons zeker ccn lory rijn! Er zweeft een trieste melodie op vleugelen van de wind en in de woorden van die zong hoor ik jouw stem het is of jij ons zeggen wil vindt troost in de herinnering. Bedroefd delen wij u mede dat na een kort ver blijf in het ziekenhuis is overleden onze broer, zwager, vriend en oom Meijert van Heerwaarden weduwnaar van Petronella de Vogt op de leeftijd van 68 jaar. Grootebroek: A. Nan-van Heerwaarden Australië J. Witte-van Heerwaarden A. Witte Texel D. Jaspers-van Heerwaarden C. Jaspers Blokker L. Maarsen-van Heerwaarden W. Maarsen Alkmaar S. van Heerwaarden A. van Heerwaarden-Hulskamp Texel M. van Lierop-van Heerwaarden E. van Lierop Australië W. van Heerwaarden Texel P. Rolvink Texel J. W. Sjoerdsma neven en nichten Texel, 21 augustus 1991 Boogerd 28. Correspondentie-adres: Ploosterstraat 22, 1795 AJ De Cocksdorp. Meijert is opgebaard in het uitvaartcentrum Bernhardlaan 147 te Den Burg, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op zaterdag 24 augustus om 9.30 uur. De H. Eucharistieviering ten afscheid zal wor den gehouden op zaterdag 24 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johan nes de Doper te Den Burg, waarna de begrafe nis op het RK-Kerkhof zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. gooide echter de lage waterstand roet in het eten; door de harde wind stond er minder water op het wad dan gebruikelijk. Hierdoor moest een deel van de surfers een stuk over het wad lopen, terwijl degene met een korte skeg dit niet hoefden. Ook de gevolgde koers was bepalend voor de beschikbare waterdiepte. Ook de volgboten bleven niet van dit leed bespaard, zodat de afspraak met dhr. Kuiper van Vlieland, die de eerste surfers eventueel zou finishen brood nodig bleek. Na broodjes en drinken en bezichtiging van het dorp Oost- Vlieland werd om 14.15 uur opnieuw gestart. Wederom kon de zeer snelle speedboot van Erwin Daalder de overtocht niet zo snel maken, of de eerste drie surfers waren binnen een haft uur weer op Texel, waarbij zij snelheden bereikten van 40 tot 50 km per uur. Op zowel de heen- als terugreis viel geen van de surfers uit, gezien de omstandigheden (uitschie ters tot windkracht zeven) geen ge ringe prestatie. Uitslagen: Wisselbeker en 1e prijs: Jeroen de Geus (Meppel); 2. André van den Berg (Texel); 3. Eddy Bakker (Texel). De volgende wedstrijd is op 1 september bij Paal 17 waarbij na afloop de Texelse selectie van de „Texelrace" bekend wordt gemaakt. De politie hield dinsdagmiddag op de Beatrixlaan een jeugdige bromfietser aan die zonder helm reed. De jongen bleek pas 14 jaar te zijn. Zijn brom mer bleek niet verzekerd en voldeed niet aan de technische eisen. De poli tie nam de brommer uit het verkeer, maar maakte, gezien de jeugdige leeftijd van de bromfietser, geen pro ces verbaal op. Dankbaar en blij geven wij kennis van de ge boorte van onze zoon Nijs Dit is de naam, waarmee hij staat ingeschreven in het geboorteregister. Zijn roepnaam is Niels. 19 augustus 1991 Arie en Els van Zuilen-Puyk De Zeshonderd 9, 1792 CH Oudeschild. Telefoon 02220-10205. Els en Niels rusten van 13.00 tot 15.30 uur en na 22.00 uur. Jij bent voor haar aan de beurt!! Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak, tel. 12227. Zat. 21 sept. Bandpromotie terrein zwembad „Molen- Koog". Bands opgeven voor do. 5 sept. bij Alex Bijma, Gasthuisstraat 5, 1791 GK Den Burg. Tel. 12196. Donderdag 29 augustus vee markt in Den Hoorn. Opgave vee, tel. 19252. Feestconcert K.T.F. op 6 en 7 september gratis toe gangskaarten (max. 2 p p) af te halen vanaf 28 augustus bij Zegel Mannenmode. We waren gestopt met ad verteren!! Bij hoge uitzonde ring moesten we de krant nog een keertje halen. Zon dag 25 aug. van 21 00 tot 22.00 uur Beerekuil's laatste happy hour. Op 6 en 7 september feest- concerten, rondgang, recep tie, tentoonstelling in een nieuw gebouw. K.T.F. 100 jaar! Els stopt ermee! klanten worden verzocht vóór 31 augustus langs te komen voor afhandeling van het één en ander. Weverstraat 48, tel. 15705. Zie TC3 van za terdag. Matchline KTV vanaf ƒ1898.—. Service Center Texel, tel. 11777. BMW 320, 6 cilinder, bj. '81, diverse extra's, i.g.st. Inl., tel. 16606. Gevraagd: hulp in de huis houding voor 1 of 2 ochten den per week. N. Vonk, tel. 18630. Herenhemden, leuke des sins. Nu met 30% korting. Mantje Mode. Caravan te koop, i.g.st., 3 4 personen. Prijs n.o.t.k. Tele foon 16701. Leggings in de nieuwste na jaarskleuren vanaf ƒ29,95. Mantje Mode. Uw Philips-dealer. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop Opel Kadett, i.z.g.st. met weinig km, 5-deurs. Vr. pr. ƒ3750,-. Tel. 15091. Te koop Fiat Panda 45, APK- juni'92. Tel. 10197. Sweaterhouse truien, gran dioze collectie. Mantje Mode. Te koop gevraagd: bot, tel. 17852. De laatste katoenen zomer- broeken, div, kleuren en mo dellen nu ƒ35,— Mantje mode. Pruimen te koop bij Kees Keijser, Molenbuurt 3. Ver koop vanaf 13.30 uur. Hartelijk dank voor uw bezoek, de bloemen en de vele kaarten met goe de wensen, ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Veel dank. R. de Geest-Bos Buren van de War moesstraat. Vele jaren heb ben we samen met David, Ruben, Lucas, Melchior, Vic tor en Vincent tussen jullie gewoond. We hebben mooie herinneringen hieraan en be danken jullie voor je vriend schap. Ben en Aneta Tijssen Hé Jaap, schuift dit geintje nog wat? Ineka Radio Decibel 101 FM stereo. Welk meisje in De Koog (vanaf 15 jaar) wil af en toe op onze 2 kindjes van 9 mnd en 3/2 jaar passen, als wij eens weg moeten? Vnl. avonds, evt. eens overdag. Tel: 17058. 7 september 1991 K.T.F. 100 jaar. Zat. 21 sept Bandpromotie terrein zwembad „Molen Koog". Bands opgeven voor do. 5 sept. bij Alex Bijma, Gasthuisstraat 5, 1791 GK Den Burg. Tel. 12196, Donderdag 29 augustus vee markt in Den Hoorn. Opgave vee, tel. 19252. Aanbieding: Akai video re corder ƒ698.—. Service Center Texel, tel. 11777. Te huur opslagruimte voor landbouwwerktuigen. Tel. 14941. Nieuwe collectie truien van Sweaterhouse is binnen. Kom snel kijken. Mantje mode. Welke ervaren oppas wil 3 ochtenden voor baby en peuter zorgen? Tel. 17852. Niet van het land, naar de klant. Niet van ons huis, bij u thuis. U moet er wel wat voor doen- om de echte Texelse rassen speciaal ont wikkelt voor Sint Donatus op uw bord te krijgen. De enige biologisch dynamische natuurlijk lekkere piepers van Sint Donatus. Nu alleen nog- volop los verkrijgbaar op de boerderij. Oh, ja! Straks weer verpakt bij uw vaste win-' keiier. Zat. 21 sept. Bandpromotie terrein zwembad „Molen- Koog". Bands opgeven voor do. 5 sept. bij Alex Bijma, Gasthuisstraat 5, 1791 GK Den Burg. Tel. 12196. Donderdag 29 augustus vee markt in Den Hoorn. Opgave vee, tel. 19252. Feestconcert K.T.F. op 6 en 7 september: gratis toe gangskaarten (max. 2 p.p) af te halen vanaf 28 augustus bij Zegel Mannenmode. We waren gestopt met ad verteren! Bij hoge uitzonde ring moesten we de krant nog een keertje halen, zon dag 25 aug. van 21.00 tot 22.00 uur Beerekuil's laatste happy hour. Op 6 en 7 september feest- concerten, rondgang, recep tie, tentoonstelling in een nieuw gebouw. K.T.F. 100 jaar! T.k.a. een vis/speedboot merk: With Vitar met 50 pk Johnson b.b. motor, snel heids/dieptemeter en ski trappetje voor ƒ9500,—. Tel. 10023 vanaf 19.00 uur. 7 september 1991 K.T.F. 100 jaar! T.k. BMW 316, bj. '80 met APK, op LPG, Prijs ƒ3500,- Tel. 15648. Te koop Honda MB5, ver snellingsbrommer, i.z.g.st., blauw/wit, veel accessoires Prijs slechts f750,—. Tel 13810. Opel Kadett stationcar (VAN) diesel, bj. '84, 3-deurs. Inl. 16606. Natuurlijk lekker ;an Sint Donatus op Texel! Satelliet schotel defect? Service Center Texei, tel. 11777. Gratis jonge konijnen. Wen dy Slik, tel. 12900. Te Koop i.g.stz. 2 3 per- soons Adria-caravan met koelkast en kachel. 2500,-. Tel. 14415. Zuivel, brood en aardappels worden verkocht op onze vaste verkooppunten en op de boerderij op dinsdagmid dag, donderdag en zaterdag. Sint Donatus. Te koop Free Time vouwwa gen met 2 dubbele bedden en grote voortent. Bj. 1982. Tel 14896 T.k. gevr. vrijstaand(e) woonhuis, boerderij of bun galow met verhuurmogelijk- heden, op ruime kavel. Reacties. Brieven onder nummer 1385 aan bureau Tex. Crt. Ondernemersopleiding doe- het-zelf ond. assortiment, skennin en management. Inl. F. R. Visman, tel. 18824. Al onze zuivel is zuur, ten minste de kwark, de yog hurt, de natuurgarde, het Donatientje en de karne melk. Uiteraard gebeurt dit expres, anders zouden ze niet zo verrassend lekker zuur zijn. Zuivelprodukten van Sint Donatus. Wie het kopje gebruikt, koopt een schotel bij Tho mas. Service Center Texel, tel. 11777. Opel Kadett C, APK 8-'92. Vr. pr ƒ1500,-. Inl. 10459. Spijkerbroeken, div. model len: Pepé, Tripper, Garcia, Trader nu f 59,— Mantje Mode. Te koop Flymo grasmaaier, 85 cm. breed, tel. 11233. Bij Els (tweedehands) stopt ermee. Ligt er nog kleding van u? Kom even langs (voor 31 aug.) Zie de TC3 van za terdag. Te koop gevraagd bolderwa gen op luchtbanden, tel 17058. Uw haar droog en stug door zee en zon, kom voor infor matie naar Qnipp Kapsalon Waalderstraat 25a, Den Burg, tel. 12227. Nieuwe theoriecursus start weer op 6-9-'91 in d'Ouwe ULO in Den Burg. Aanvang 19.30 uur. Inl. ANWB- erkende rijschool Willemen, tel. 02230-35663. Te koop jonge raskippen Pa trijs Leghorn. Tjepkema, Ger- ritsland. Verse boerenboter, niet uit de grond maar smelt wel in de mond. Van Sint Donatus. Gezocht: ezel, Bregkoog. Te koop meisjes sportfiets; 2 draagbare stereo cassete- rec., (batterij/lichtnet); hang lamp (oud-hollands model), tel. 13681 Texelse mosterd (scherp en zacht van smaak),, zomerho- ning (creme en vloeibaar), borage, wilgenroosje, lam soor, mosterdhoning zijn maar een paar produkten die bij Sint Donatus kunt vinden. Na twee jaar werken en leren (diploma behaald) presente ren wij ons als Meubelstof feerder^ „De Singel", Schilderweg 214 (oude melkfabriek), tel. 15576. Irma Braam, Paula Bruining en Rosa de Wolf. Wie is er zondag 18 aug. in Zuid Eierland met z'n brom mer gevallen (door het losse grind). Graag contact opne men, tel. 11292.

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3