iet geeft wat meer )U aan het leven f nden-stichting steunt Maartenhuis r r inoir Kleicursus Geslaagden Open School Welke Indië-ganger kende K. Kortekaas? Vrijwilligers nodig voor diner-bezorging Sietje Kruyt spreekt tijdens vredesweek Beginnercursus voor ouderen ,,'t Amateurtje" speelt „Geluk brengt scherven" Huisvrouwen-gym in „De Ferrever" IDAG 19 SEPTEMBER 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 medewerkers van het Maar- het gezinsvervangend tehuis Ruyslaan in De Koog, een der de riem te steken, is de g „Vrienden van het Maarten- pgericht. Dankzij financiële an de „Vrienden" kan vol- initiatiefnemers extra speel- noor activiteiten in het ilijf ontstaan. rende krachten achter de stiching zijn mevrouw C. Fa- 3elft (een van de ouders), rv G. van Rijsselberghe uit g en let Ezerman uit De urp. „In de eerste plaats om leiders en hun gezinnen te la ken dat ze goed werk verrich- rele steun dus", aldus let i. Het intiatief heeft ook nog ere reden, let Ezerman: „Het ihuis is wel een gesubsidieer- illmg, maar ze kunnen daar i extraatje gebruiken. Contri- iilingopbrengsten of andere kunnen worden gebruikt ikoop van een autobusje, zo- lewoners er wat vaker op uit trekken." Nieuwbouw artenhuis is een sociaal- itische instelling waarin 18 in wikkeling gestoorde volwas- jn gehuisvest. Op dit mo ordt druk gewerkt aan de idige nieuwbouw, waardoor mers medio januari hun intrek eheel gemoderniseerd ge- unnen nemen. In een woon- neenschap leven de gehandi- ;amen met de begeleiders en innen, geheel volgens een iltuur. Wonen, muziek maken, pelen en er op uittrekken ge- ijd gemeenschappelijk. Voor pvang van de gehandicapten het Maartenhuis over een kplaats en een weefatelier, Ier zijn taak heeft. Verder is iologisch-dynamische boerde- van de opbrengst (melk, kaas iten) voor eigen gebruik is. aners worden daarmee ver- RVOLG VAN PAGINA 1 j de drukste uitgaansroute, en de discotheken Question boog. Hele nacht open ran der Kooi (PvdA) wees er- let waaggebouw om twee achts op slot gaat. „Als we ileem serieus willen aanpak- leten we zorgen dat de toilet- iele nacht toegankelijk zijn", an der Kooi. Jaap Vlaming Links) deed een voorstel inza- irichting. Hij pleitte voor een noir aan de ene zijde en toi- aok voor dames- aan de ande- Ook Erna Eelman (VVD) i'oor om het huidig openbaar t te breiden met een aantal Zij trok het nut van een uri- len het urineren op straat in „Wie met de moeite neemt r het toilet te gaan in de dis- t ook niet naar het toilet bui disco." Ook sommige anderen dat dit een mentaliteits- is, die niet honderd procent rden opgelost door het plaat- leen openbare plas- iheid. Toiletjuffrouwen Ier Peter Bakker van de Onder vereniging Den Burg was één jenen die er zo over dacht, spaalde groep bezoekers plast Ie muur tegenover het café. Ik et deze groep nergens gebruik akt." Bakker vond dat er meer ig moet zijn in het aanbod van ie toiletten. „Niet wéér op de plaats, maar wel graag in het n, bijvoorbeeld naast de 'gang van het postkantoor, hggebouwtje verdient een uit- maar tegelijk zou moeten i uitgekeken naar een alterna- mt de waag is eigenlijk een ch bouwwerk. En niet alleen op mannen, want in de win nen vaak vrouwen en o vragen of ze mogen plas- 'aarnaast stelde Bakker dat us moet worden gemaakt voor '0 zelfreinigende toiletten, die loitatie vereenvoudigen en bet principe „de gebruiker be- wordt gehanteerd. Volgens beeft de ondernemersvereni- 111 bijdrage in de kosten niet oei van de hand gewezen. zei Bakker, „dit is een vere biet leden. Eerlijker is het om ®n aan nning via bijvoorbeeld 'stenbelasting." Bakker wist wel een oplossing exploitatie: „Ik heb al drie gesproken, die graag toilet- willen zijn." trouwd gemaakt met de normale le vensprocessen en leven volgens een vast dagelijks patroon. Voor iemand die met zo begaafd is, geeft dit vaste ritme een bepaald houvast. Dolblij Maartenhuis medewerker Nico Enge laar is dolblij met de „vrienden stichting". „Naast de rijksbijdrage kunnen we wel een extraatje gebrui ken. Het bestaan van onze 18 gasten krijgt op deze manier wat meer sjeu." Toch vindt Engelaar de financiële steun van ondergeschikt belang. „Het betekent voor ons als begeleiders méér, als mensen belangstelling voor ons werk tonen en hun waardering laten blijken." Open dag De piepjonge stichting is van plan binnenkort een open dag te houden om de betrokkenheid van zowel Texe laars als overkanters bij het Maarten huis te vergroten. „De dagopvang wil geen eiland op een eiland zijn", al- dusmevrouw Ezerman. Het begelei dersteam in het tehuis bestaat uit vier gezinnen en vier alleenstaanden. Ze werken er hoofdzakelijk uit ideolo gische overwegingen en dragen zelfs bij in de kosten van het dagverblijf. „Een deel van het inkomen investe ren we in de nieuwbouw." Als coör dinator is Engelaar dagelijks bij de bouwwerkzaamheden betrokken. „Hoewel we de noodgebouwen, waarin we nu al 20 jaar zijn gehuis vest, snel kunnen verlaten, neemt het totale nieuwbouwproject nog vijf jaar in beslag." In de toekomst hoopt hij op toestemming van het rijk het aantal verblijfplaatsen met vijf uit te breiden. Wie donateur wordt van de stichting „Vrienden van het Maartenhuis", ontvang ieder jaar een bericht over de ontwikkelingen in het Maarten huis. Er moet dan wel minimaal een bedrag van Z15,- worden gestort op girorekening 6318922 t.n.v. „Stich ting Vrienden van het Maartenhuis" te De Cocksdorp. De cursus „Werken met klei" van Nesrin During begint weer op woens dag 25 september. De cursus behan delt verschillende technieken van handvormen, glazuur bereiden en het bouwen van en stoken met een een voudige houtoven. De cursus omvat tien lessen, op woensdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur en vindt plaats in O.S.G. „De Hoge Berg" (R.S.G.- gebouw) in Den Burg. Kosten incl. materiaal: f110,—. Voor inlichtingen en opgave: Nesrin Du ring, tel. 18879. De volgende cursisten van de Open School Texel slaagden voor het basi sexamen tekstverwerking: Toos van Heerwaarden-Veeger, Corrie Maas, Jannie de Koning-Varewijck, Gerda Rüngs-Wuis, Hilly Hut-Benning, Ludy Moens-lnden, Netty Zijm-Witte, Janny Zutphen en Trix Roest- Swaerts. Het certificaat „Nederlands als vreemde taal" werd behaald door Horst Dreyer (hoogste niveau), Doris Dreyer en Karla Botelho (beiden midden-niveau). Wie herinnert zich de naam Koos Kortekaas? Dat vraagt mevrouw RM.R van Leersum-Kortekaas uit Lis- se. Haar broer Koos vervulde tijdens de oorlog zijn dienstplicht in Neder lands Indië en was toen gelegerd met een van Texel afkomstige jongen. Kortekaas is na de oorlog in dat zelf de verre land gestorven. Mevrouw Van Leersum kan zich de naam van zijn Texelse dienstkameraad niet meer herinneren, maar zou die graag te weten willen komen. Wie denkt meer te weten, wordt verzocht haar te bel len, tel. 02521-14167, of schrijven: Tripstraat 7, Lisse. De warme maaltijdenvoorziening Texel, zoekt iemand die maaltijden rond wil brengen op de route Den Burg/Oudeschild gedurende één week per maand. Dit rondbrengen is vrijwil ligerswerk. Wel wordt een kilometer vergoeding gegeven. De organisatie zoekt ook nog enkele mensen die reserve-rijder willen zijn. Zij worden pas opgeroepen bij afwezigheid van de vrijwilligers die thans de maaltij den rondbrengen. Aanmelden kan de Stichting Welzijn Ouderen Texel, tel. 12696. Sietje Kruyt (links) deelt wenskaarten uit op Oudejaarsdag 1990 in Bagdad (Foto eigendom s. Kruyt) De bekende vredesactiviste Sietje Kruyt spreekt donderdagavond in „De Schakel" over het thema „vrou wen en oorlog". Zij is uitgenodigd door de interkerkelijke werkgroep „Conciliair proces", die tijdens de vredesweek (van 22 t/m 29 septem ber) nog veel meer activiteiten heeft ontplooid. De inleiding van Sietje Kruyt begint om 20.00 uur. Na af loop kan over dit onderwerp van ge dachten worden gewisseld. Andere punten die gedurende de week aan de orde komen zijn gerechtigheid, vrede enheelheid van de schepping. Sietje Kruyt (63) is één van de meest vooraanstaande vredesactivisten van ons land. De Haarlemse deinsde er in het verleden niet voor terug om hek ken bij militaire vliegvelden door te knippen en in de Golfoorlog sloeg zij haar tentje op midden in het zwaar belegerde Bagdad. Zij is een gelovige vrouw, die naast haar inspanningen voor een vredige wereld vrijwilligers werk verricht in het plaatselijke ver pleeghuis. In 1981 werd ze voor het eerst „burgerlijk ongehoorzaam" Zelf zegt ze daarover: „Ik had de conclu sie getrokken dat je niet kunt blijven bidden voor vrede en betalen voor oorlog." Vervolgens weigerde ze om defensiebelasting te betalen uit pro test tegen de plaatsing van kruisra ketten in Nederland. Over haar verblijf in Bagdad vertelt ze: „Ik was niet zo naïef dat ik hoopte de oorlog te kunnen stoppen. Maar ik heb wel de hoop dat via al die ontmoetingen met mensen die geen oorlog meer willen, iets nieuws en beters zal groeien." Dinsdagavond houdt een vertegen woordiger van een etnische minder heid een inleiding over „vijandsdenken". Na afloop kan rond dit thema van gedachten worden ge wisseld. Aanvang: 20.00 uur in de „Witte Burcht". Zondagmiddag wordt om 15.00 uur verzameld op de Groeneplaats, waar M. vd. Kooi een toespraak houdt. Om 15.15 uur start een vredeswande- ling naar de begraafplaats van de Ge- orgiërs. De te lopen route hangt af van het weer. Op de begraafplaats wordt een moment stilte gehouden en is gelegenheid tot het leggen van bloemen. Het is de bedoeling om ongeveer 16.45 uur terug te zijn in de Neder lands Hervormde kerk in Den Burg, waar verschillende stands kunnen worden bekeken. Ook mensen die de vredesmars niet hebben gelopen, zijn van harte welkom. Om 17.30 uur is er een broodmaaltijd in de kerk (brood zelf meebrengen). De week wordt besloten met een vredesdienst door predikant Han Wilmink. Be langstellenden zijn de gehele week van harte welkom. De Engelse les voor ouderen begint op maandag 7 oktober in „De Buu- reton". Dit seizoen gaat weer een be- ginnersgroep van start. De lestijden van deze groep is van 14.45-15.45 uur. Kosten ƒ40,- voor twintig les sen. De lessen worden gegeven door Koos Ampt. Aanmelden bij Henk Snij ders, projectleider Stichting Welzijn Ouderen Texel (tel. 12696). Toneelvereniging 't Amateurtje uit De Waal heeft het stuk „Geluk brengt scherven" van Hans van Wijngaarden in studie genomen. De uitvoering, on der regie van Jan Eelman, vindt plaats op zaterdag 26 november in dorpshuis De Wielewaal. Traditiegetrouw begint na sluiting van het zwembad weer een uur conditie-gymnastiek voor huisvrou wen in ,,De Ferrever". Vijfentwintig lessen lang wordt er weer gesport in het kleine zaaltje om de mens weer fit en in conditie te krijgen of te houden. Een half uur grondgymnastiek onder leiding van Nico Stoter en daarna nog een half uur bewegen op muziek onder leiding van Yvonne Bruining. Het eerste half uur is vooral gericht op het warm worden (warming up) en kracht. Het laatste half uur is vooral gericht op het uithoudingsver mogen afgewisseld door lenigheid soefening. Deelnemers hoeven niet bang te zijn dat zij door de twee en thousiaste turntrainers de toestellen worden opgestuurd want deze zijn in „De Ferrever" niet eens aanwezig. De kosten bedragen ƒ4,— per keer. Voor trouwe bezoekers is er ook een voordelige korting door de mogelijk heid om vooraf in één keer f 75,— te betalen. De kosten zijn dan per week gemiddeld f3,—. De lessen zijn iede re woensdagmorgen (met uitzonde ring van de vakanties) van 9.00 tot 10.00 uur. Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa SIMON TRAP zijn wij u zeer dankbaar. D. Trap-Griffioen Kinderen en kleinkinderen. Texel, september 1991. We willen een ieder hartelijk bedanken voor het medeleven betoond na het overlijden van KARINA Het is hartverwarmend te weten dat er zoveel mensen in Nederland zijn die aan ons denken. Kees, Lija en Jens Licht. Hartelijk dank voor uw felicitaties, attenties en kado's ter gelegenheid van ons 40-jarig huwe lijksfeest. Het werd een onvergetelijke dag door uw grote belangstelling. Leo van der Geest Duw van der Geest-Schraag September 1991 Boogerd 31, Den Burg. Op 17 september 1991 is geboren Erik-Michiel Broertje van Suzan en Marieke Margo en Erik Wieringa Verlorenkost 4 1794 BA Oosterend. Margo en Michiel rusten van 13.30-15.30 uur. Bezoek graag de eerste 14 dagen. Sinds 3 weken verm. rode gecastreerde kater met vlooienband, omg. Waal en Burg. Wie heeft hem gezien? Hij heet Teun. Tel. 17353. Marcelino mooie kwaliteit kinderpyama's met verschil lende prints, vanaf maat 116 tot en met 176 Zegel Kids Wear, Weverstraat 32. Wij zijn gespecialiseerd in laagbloeiende bolgewassen o.a. botanische en dubbele vroege tulpen. A. van Strien, Heemskerckstraat 23, tel. 13659 b.g.g. 12904. Bijeenkomst voor motorcros sers. Belangrijk bericht. Vrij dag a.s. 20.00 uur in het clubhuis. Wij rekenen op jul lie komst MAB-club Texel, tel. 18844 of 13911. Te koop Honda MB 50, met veel acc. en i.z.g.st. Tel. 13333 na 18.00 uur. Wil de groep of vereniging die een kledingrek geleend heeft van Martin Karlas dit weer even terugbrengen? Op 7 oktober zijn onze lieve ouders Cees Makelaar en Jannie Vlaming 25 jaar getrouwd. Dit willen wij vieren op 5 oktober. U bent van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 17.30 uur in „De Bijenkorf" te Oosterend. Vijfentwintig jaar hebben ze gespaard, en van alles en nog wat vergaard. Er past nu niets meer bij, maar met een S3 zijn we wel heel blij. Corna Jannechien Jacob Cathalijn T.k. BMW 320, bj. '81, pri ma auto, Alpina velgen, ste reo, kleur blauw. Inl. 16606. Glider. Stoere sweatshirts met ronde hals en knoopslui- ting. Zegel Mannenmode, Weverstraat 32. Kotex houdt zaterdag 21 september zijn jongedieren keuring van konijnen, hoen ders en duiven in het clubge bouw in De Mars. Van 11.00 tot 16.00 uur is iedereen welkoml Busters, sportief baseball- jack in rood, zwart of zilver, mt. M-L-XL ƒ198,-. Blue Ca dillac. Kom toch eens uit die sleur, en geef je haar eens een an dere kleur Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Te huur bungalow met wasmachine, telefoon en cv in de periode van november t/m april. Tel. 18394. Voor patchwork/quiltstof en materialen, lint, kerststof en kerstlint. Meestersteek, Wilsterstraat 2, Den Burg. Tel 15775. open do. av. 19 00-21.00 uur en ma. op de markt. Rs. De nieuwe kerststof komt al binnenl Een schilderij van Jaarsma met 750,— korting, antiek grenen tafel van ƒ1750,— voor ƒ1250,—, paar antieke ovale spiegels van ƒ700,— voor ƒ395,— enz. enz. Hans van der Klift heeft dus ruimte en geld nodig. Ford Fiësta 1.1 onderdelen bijna nieuw radiator, water pomp, uitlaat, trekhaak. Tel. 15035. Te koop: 20 gave kuubs- kisten ƒ100,—; 1 rollenzeef 100x250; 1 rollenzeef 120x100; Kawasaki Z650; Yamaha XS 650 Tel. 12132. Happy Jack! Sportieve afge wassen overhemden voor de kids! In diverse kleuren, mt. 140-176 ƒ59,95. Blue Ca dillac! Welkom op „Elba". Vrijd 18.00 u. tot zond. 16.00 u Vrijd 20.00 u. „Loofhutten feest en Israél", zat. 10.00 u. koffie „Loofhuttenfeest en de volken"; zond. 10.00 u. „Loofhuttenfeest en de kerk". Verder allerlei activi teiten om 't Kamphuis, Zuid Haffel 29. Inschrijving zwemles. Zwembad Eierlandsche Huis geopend vanaf heden. Tel. 10350. Spijkeroverhemden zwart, wit en blauw ƒ29,95. Rabbit Habit. Garcia jeans! Halfwijd model in lengtes 34 en 36, in diver se kleuren o.a. steenrood en beige. Oók in Antifit-model v.a. ƒ79,95. Blue Cadillac. Te koop snorfiets!! Vespa Citta, zwart-wit met vele ex tra's en i.z.g.st. met verzeke ring. Tel. 13333 na 18.00 uur. Te koop aardgashaard, merk: Dru, vraagprijs ƒ750 Tel. 13746. Top Five. Top jacks in de kin dermaten vanaf maat 92. Di verse met uitritsbare mouwen en capuchon. Zegel Kids Wear, Weverstraat 32 Te koop marathonwagen op luchtbanden. W. Goënga, tel. 19252. Kroniek van Den Hoorn. Na tuurlijk ook gewoon te koop in Het Open Boek. Stretch spijkerbroeken ƒ49,95 Rabbit Habit. Te koop gevraagd in Den Burg of directe omgeving een bungalow met ten minste 2 slaapkamers. Tijdstip van overname n.o.t.k. Brieven onder nummer 1392 aan bureau Tex. Crt. Wie heeft er een sierring ge vonden van mijn Renault 11. C. Vinke, tel. 12478 Earthquake. Prachtige visco se hemden in verschillende uitstekende kleuren Zegel Mannenmode, Weverstraat 32. Jonge Tayberry- en aardbei- planten. Tevens div. soorten heide, herfstasters, chrysan ten en sierkool. Tuincentrum C. P. van der Werve, tel. 12925. Veehouders opgelet! Bimix- of kunstmestsilo's als bouw- pakketje voor een meen- neempnjsje (op op). Handig overal te plaatsen Cebeco Mechanisatie. Tel. 02220-12752. T.k.a. 3 1-pers. bedden; 1 ketting-eg; 1 handnaaima chine „Succes"; 1 Tho- netstoel; 1 electr. radiator kachel; 1 lange schuifladder (hout); 1 divan; 1 armstoel met rietenzitting; 2 stret chers; 1 hooivork. Tel. 18979 (na 18.00 uur). Verlours sweaters ƒ29,95 Rabbit Habit. De stoffenboet elke week iets nieuws, zoals ruiten voor bijvoorbeeld overhemden, rok of broek. Te huur aangeboden een ga ragebox aan de Thijsselaan, Tel. 11232. CKZ leden, zaterdag oprui- menstrandaccommodatie. Aanvang 9.30 uur. In De Koog of omgeving rui me woonruimte te huur ge vraagd voor 1 persoon. Tel 11757. T.k. VW Golf C diesel, b.j. '87, 68.000 km, in nieuw staat. Inl. 16606. Heeft u interesse in een patchwork/quiltcursus? Wij beginnen binnenkort. Voor informatie: A. Wilkens, tel. 02220-15775. Locker jacks for boys 'n girls in bauw/rood en rood/blauw, stoere print op achterpand Mt. 158-176 ƒ169,95 Blue Cadillac. T.k. Opel Kadett met nieuwe APK, i.g.st, geen roest, prijs ƒ1500,-. Inl. 16606 Leggings, 10 kleuren ƒ19,95. Rabbit Habit. Te koop een Pioneer stereo toren 2x45 Watt. tel. 18371. CKZ leden bootbezitters. Haal vóór zaterdag uw cata maran van het strand. Te koop Nissan Bluebird sta tioncar, diesel, nov '87 Tel. 10218/15786. Gezocht een lift naar Am sterdam of Heerhugowaard voor maandagochtend boot 7.00 uur. Tel. 15419 Reine Victoria pruimen en Benoni handappels te koop bij Kees Keijser, Fruitbedrijf Molenbuurt. Verkoop vanaf 13.30 uur. Wie heeft mijn smalle gou den zegelring gevonden op of rond het voetbalveld. Tel. 13340. Amaryllisbollen in zes kleu ren. A. van Strien, Heems kerckstraat 23, tel. 13659 b.g.g. 12904. Barhorst Meubelhandel sta- lenkasten, archiefkasten, bu- ro's, burostoelen, blank eiken stoelen, zwarte eethoek, grenen hoekbank, stoffen 2-zits bankjes, leder-look bankstellen, grenen ledikan ten 90x200 en 140x200 Maricoweg 2a, tel. 12381/13055. Klein poesje komen aanlo pen op 't Kerckeland te De Koog. 10 weken oud) Tel. 17699. T-shirts in najaarskleuren, 2 voor ƒ10,—. Rabbit Habit. Zaterdag 21 september na- tuurfeest CVO-school met spelletjes, rommeltjesver koop, gebakken vis. Aanvang 11.00 uur. ledereen welkom Inschrijving zwemles. Zwembad Eierlandsche Huis geopend vanaf heden. Tel 10350. Spijkeroverhemden zwart, wit en blauw ƒ29,95. Rabbit Habit. T-shirts in najaarskleuren, 2 voor ƒ10,—. Rabbit Habit. Zaterdag 21 september na- tuurfeest CVO-school met spelletjes, rommeltjesver koop, gebakken vis. Aanvang 11 00 uur. Iedereen welkom. Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaalderweg 12, Oude- schild, tel. (02220) 12654. Nieuwe Texelfilm verkrijg baar bij Pieter de Vries, dé fotograaf. Weverstraat 36, tel. 14280. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat. Paviljoen Paal 9, elke dag ge opend, tel. 19309. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel. 12525. Rijschool Anders lest met Ford Escort en een Suzuki 400 GS motor. Bij aanmel den theorieboekjes cadeau. Telefoon (02230) 33655 Te huur aangeboden. Voor kamers en etages/ woningen in Den Haag en provincie Zuid-Holland kunt u terecht bij het Woningburo Vaillant gevestigd aan de Vaillantlaan 89 te Den Haag. Tel. 070- 3896871 070-3887342* 070-3887376* bereik baar v.a. 29-8-'91. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10 00 uur. Advertenties voor TC3 donderdag vóór 10.00 Exclusieve bontontwerpen. Bontcouture Martin Karlas, Burgwal 29, tel. 14911 Een uitstekend restaurant aan zee met uitzicht op Vlie land. Het paviljoen met zon neterras, waar U zich thuis voelt.Strandrestaurant Vliezicht. Duur?zo'n plavuizen- vloer? Vraag om een prijsop gave bij Tegelzetbedrijf Toine, tel 15379. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28 alle dagen geopend. Newton Software, 13271. Tandtechniek v. Kralingen; Kunstgebitreparaties Zie kenfonds en particulier. Af spraken na telefonisch overleg. De Waal, tel. 12069 Te koop echte Texelse geite kaas. Buurtwinkel Ria Trap, Oranjestraat 5, Oosterend. Op het mooiste stukje strand van Texel, gelegen aan de Texelroute bij Paal 33, kunt U op ons zonneterras genieten van rust en gezelligheid. Strandrestaurant Paviljoen Vliezicht. Te koop prima nieuwe aard appelen Doré. Fa. Terpstra, PH-polder, De Rede 13. Newton software, 13271. Visman's warenhuis heeft alles (bijna).

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3