.HUT IK ZEMEN HO at krom is moet cht worden [(bestrating Trompstraat gint volgende week ineel in Den Hoorn gen apparatuur lelheidscontrole or politie? Oogstdienst Kwaliteitszorg onderwerp van ondernemersavond Gamma neemt kop in zaalvoetbal over Van Lare winnaar eerste menwedstrijd r c-s> NDERDAG 14 NOVEMBER 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 BRIEVEN VAN LEZERS - BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE hute-wijzer, een artikel over na- en milieu op Texel. De aanpas- van de Redoute moet 1,4 jen kosten? Mag het ietsje min- zijn... Waarom de weg niet ge-. Ki rechtdoor getrokken? Het lertje Ceres heeft geen enkele arische waarde. Toen het er nog was zwommen daar de Oude- ilders die nu, om met Lubbers' irden te spreken, tot de iets ere jongeren gerekend moeten den. Ik bedoel maar. Ecologisch ikt die paar honderd m2 ook al n lor uit. Immers, de kronkelweg komen te vervallen en dat geeft weer een fraaie berm die slechts e keer per jaar hoeft te worden laaid Dus vóór het broedzeizoen in het najaar. Vooral in het voor- In september werd de berm aan Mieland, (Puzzelwegl, ook zo idig gemaaid. Jonge eikeboomp jes werden in de schemering finaal aan gort gemaaid Een es- of slee- dooorn werd de maaier toch noodlot tig. Maaiboom en tractor werden hardhandig tot stilstand gebracht, hem boompje was schijnbaar te groot om met maaiboom naar de eeuwige sleedoornvelden te worden gehoplen. Maar ach, ik dwaal af, dat krijg je als je te oplettend in de nabi je natuur rondkijkt., Het pittoreske karakter van de Re doute naar de knoppen? Hoe zit dat dan met de Leemkuil! In wat we voor het gemak maar even Hogeberg- gebied noemen wordt de agrarische sector van alles en nog wat opge legd. Omdat het gebied zonodig een landschappelijke functie moet vervul len. Dat moet dan maar geofferd worden om het verkeer op de Redou te te ontlasten. Ik heb altijd gedacht dat Groen Links het milieu in haar hart gesloten had. De plannen en het realiseren van een industrieterrein bij Oudeschild zijn zo'n veertien jaar oud. De bedrijvigheid die dit met zich mee moet brengen, houdt wel in dat er meer en meer vrachtverkeer plaatsvindt. De vrachtauto's moeten dan maar zo'n 3 km omrijden, En dat twee keer natuurlijk, dus telkens 6 km. méér uitstoot van uitlaatgassen, Groen Links? Er wordt duidelijk met twee maten gemeten. Waarom niet wat constructiever gedacht. I.p.v. duur aan te leggen asfalt of beton- plaveisel kan ook worden volstaan met de door Groen Links genoemde grastegels. Als je daar een weg mee verbreed, blijft je een toch groene berm houden zonder tot aan de as sen in de prut zakken. Persoonlijk vind ik die 1,4 miljoen voor ongeveer 1100 meter weg ook veel geld. Met bovengenoemde grastegels kunnen de kosten voor aanpassing misschien wel worden gehalveerd. Toch minder belasting voor de burger? Dat zal wel een ijdele hoop zijn. De diverse over heden zijn net zo lekker bezig om aan alle activiteiten de woorden mi lieu en ecosysteem toe te voegen en er vervolgens een peperduur prijs kaartje aan te hangen. Nog even en we gaan echt geloven dat het goed voor je is om lekker veel voor „het milieu" te betalen. Goed, terug naar de fel omstreden Redoute. Verkeer sintensiteit van 250? Waar komt dat getal vandaan? Is er een jaar rond gemeten of is het een steekproef in een stille tijd geweest? Want het maakt nogal verschil wanneer je een tellerkabel over de weg legt. De Re doute is overigens voor het grootste gedeelte al verbreed. Waarom is men daar destijds mee gestopt? Of was het in een vroeg stadium al de be doeling dat het verkeer vanaf Oude schild de Schansweg op moest en dan alsnog via de Leemkuil naar de Pontweg gedirigeerd moest worden? Als het werkelijk zo is, zijn de voor stellen van Groen Links eigenlijk hele maal niet zo revolutionair. Nee, de tegenstanders van de verbreding van de Redoute moesten zelf eens in de winter elke dag een keer deze route volgen. Dan bijvoorkeur 's ochtends vroeg of 's avonds laat, het liefst met sneeuw, ijzel of mist. zou het ook „pittoresk" aanvoelen om met je fiets, brommer of auto in de plomp te liggen? Tegenstanders zullen onge twijfeld omdraaien als een blad aan de boom (moet niet moeilijk zijn voor politici), en dus warme tegenstanders van een verbrede en rechtgetrokken Redoute worden. Roy M. Helleman Oudeschild |e loop van de volgende week be ien in de Trompstraat te Oude- j|d de herbestratingswerkzaam- len. Tot 12 december zal men be- zijn met het gedeelte tussen de dssingel en de splitsing met de iVittstraat. lurende die tijd zal dit straatge- Ite voor het verkeer zijn gesloten. eelvereniging De Vriendenkring in i Hoorn brengt op 23 november 20.00 uur in dorpshuis De Wald- rn het stuk „Wat doet mijn vrouw >en 2 en 5". De regie is in han- van Bert Bruin. Kaarten kunnen den besteld bij Anneke Hillebrand, foon 19202. >l heeft zelf geen snelheids- trole-apparatuur. Als de politie meting wil houden, wordt een )ep gedaan op de verkeersgroep de Rijkspolitie Alkmaar. Omdat jevolking van Texel via de ver- -sveiligheidsenquete heeft ge- gd dat er veel te hard wordt iden op het eiland, wil wethou- Barendregt bij het ministerie van (eer en Waterstaat eigen appara- voor de Texelse politie aan- jen. uitslag van de verkeersveiligheid- quete die in 1988 is gehouden rd dinsdagavond gepresenteerd in gemeenteraad. Aangezien er al dig wat tijd overheen is gegaan, i sommige knelpunten inmiddels gelost. cele raadsleden deden suggesties )r verkeersremmende maatregelen, ip Vlaming van Groen Links was )r met blij mee. „We gebruiken ge- enschapsgeld om het asociale ggedrag van enkelingen te verbe en. Dat is eigenlijk te gek. Inten- f controleren en de overtreders effen, dat is een beter idee." Wet- jder Barendregt was het met hem is. „We willen meer nadruk leggen gedragsbeïnvloeding." Hij vond leen goed idee van PvdA-er Ge- |J van der Kooi om eens bij andere Tieenten, die opvallend minder ver- ïrsongevallen hebben gescoord dan Jere jaren, te polsen wat voor atregelen die hebben genomen Dan volgt een pauze van een maand. Tussen 6 en 20 januari zal het reste rende deel onder handen worden ge nomen. Het is een vrij omvangrijk werk want er wordt niet alleen op nieuw plaveisel aangebracht maar de straat wordt ook van een fundering voorzien om verzakkingen te voorkomen. In het Zeemanskerkje van Oudeschild wordt zondag een broodmaaltijd ge houden, aanvang 19.00 uur. Op deze wijze wil de Ned. Hervormde ge meente invulling geven aan de jaar lijkse oogstdienst. De kerkeraad hoopt op een grote belangstelling. Voorganger is de heer M.D. Kuiper. De ochtenddienst komt zondag in Oudeschild te vervallen. „Kwaliteitszorg in midden- en klein bedrijf". Dat is het onderwerp van een informatieavond die door het Texels Verbond van Ondernemers op donderdag 21 november wordt ge houden in het Havenrestaurant van 't Horntje. Dat gebeurt in samenwerking met het Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf, het Kon. Ned. Onderne mers Verbond, het Nederlands Christelijk Ondernemers Verbond en de Stichting Kwaliteit en Logistiek. Twee deskundigen zullen over het on derwerp het woord voeren, aange vuld met audiovisuele presentatie en praktijktests. Het TVO wilde deze avond op Texel houden, omdat men anders naar de centrale informatiebijeenkomst in Alk maar zou moeten. Verwacht werd dat velen dat bezwaarlijk zouden vin den, mede omdat dan ook nog f75,- per persoon inschrijfgeld betaald zou moeten worden. De avond op Texel is gratis en niet alleen bedoeld voor TVO-leden maar ook voor andere on dernemers. De voorlichting begint om 20.30 uur en sluit aan op een huishoudelijke vergadering van het TVO die alleen voor leden is bedoeld en om 20.00 uur begint. Door de 5-2 overwinning op koplo per Casino, heeft Gamma de eerste plaats in de hoofdklasse van het Texelse zaalvoetbal overgenomen. Texel had de koppositie van Casino over kunnen nemen maar kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Jelleboog. Mantje klom door een 6-5 overwin ning op De Koog ook naar de kop van de ranglijst. Dat het een span nende competitie is mag blijken uit de stand: maar liefst vier ploegen hebben tien punten. Het zijn Gamma (6-10), Casino (7-10), Texel (7-10) en Mantje (7-10). De Krim blijft het goed doen en won met 5-4 van Ooste rend, waardoor het team met zes punten de vijfde plaats deelt met Oosterend en Jelleboog. In de reser ve hoofdklasse verstevigde Klif 2 zijn koppositie door met 6-2 te winnen van Oosterend 2. De naaste belagers van Klif 2, Texel 2 (dat met 3-2 De Koog 2 versloeg). De Koog 2 en Oosterend 2 staan al op vier punten achterstand. De komende week staat in het teken van de derde ronde van bekerwedstrijden. Voor de beker van standaardteams, komt bekerhouder Gamma uit tegen Texel terwijl Klif de strijd aanbindt tegen Mantje. Selectie Het is vrijwel zeker dat Texel dit jaar niet met een seniorenselectie deel neemt aan het Gouden Hoeftoernooi in Alkmaar. Dit komt omdat tegelijk met dit evenement het Gamma- toernooi wordt gehouden. Daar de meeste Gamma spelers in de selectie spelen en er bovendien nog een se lectie van Texelse zaalvoetballers aan het Gamma toernooi meedoet, heeft het voor de Rayoncommissie Texel weinig zin nog met een selectie aan het toernooi in Alkmaar mee te doen. Bovendien heeft de toernooileiding in Alkmaar al door laten schemeren dat een .derde keus" selectie niet op prijs wordt gesteld. Het niet verschij nen op het toernooi in Alkmaar houdt tevens in, dat de Rayoncom missie Texel met alle waarschijnlijk heid volgend jaar, na dertien seizoenen te hebben deelgenomen, niet meer op een uitnodiging hoeft te rekenen. De Rayoncommissie Texel is overigens niet van plan om het pro bleem op de spits te drijven en zal berusten in de beslissing van de selectie-spelers. Uitslagen Hoofdklasse: Gamma-Casino 5-2; Oosterend- De Krim 4-5; Mantje-De Koog 6-5; Texel- Jelleboog 1-1; R.H.: Texel 2-De Koog 2 3-2, Klif 2-Oosterend 2 6-2, Jelleboog 2-Casino 2 1-4; Klif 3-Oosterend 3 1-3; Ie klasse: Rab- Gamma 3 6-2; Klif 4-Casino 3 4-2; 2e klasse: ZDH-Jelleboog 3 1-4; Texel 4-De Koog 3 3-5; 3e klasse: Nioz-Jelleboog 4 4-1; Oosterend 7-De Koog 5 0-11; Rab 2-Casino 5 3-5; Oosterend 6-Klif 6 3-2; Dames: Casino I-Casino 2 4-7; Junioren: Texel 1-De Koog 20-2; Casino 1-Texel 3 10-2; Casino 2-Texel 8-3. Zondag is in manege Akenburg de eerste wedstrijd om de Jaap de Graaf-bokaal verreden. Frank van La- re werd winnaar. Na vijf wedstrijden volgt op 12 april 1992 de finale. De menwedstrijd bestaat uit twee onderdelen: een dressuurproef met allerlei figuren en een vaardig- heidsproef waarbij een parcoursje tussen kegeltjes wordt doorgereden. Volgens jurylid Jan Kiljan was het duidelijk te merken dat het de eerste wedstrijd was. In de dressuurproef werden de figuren vaak niet correct uitgevoerd en ook de overgangen tussen stap en draf verliepen niet vloeiend. Bij de toch wel moeilijke vaardigheidsproef schortte er nog wel eens iets aan de stuurmanskunst van de menners, wat menig strafpunt opleverde. Frank van Lare, foutloos in de vaardigheidsproef werd eerste. Willy Zijm en Piet Beers behaalden beiden hetzelfde puntentotaal. Door een zwaarder tellende dressuurproef werd Willy Zijm tweede en Piet Beers derde. Uitslagen (respectievelijk, dressuurproef. vaar digheid en totaal) 1. Frank van Lare (122, 80, 202); 2. Willy Zijm (122, 78, 200); 3. Piet Beers (120, 80, 200); 4. Joop Noom (119, 78, 197); 5. Jan Hin (118, 78, 196) Enige kennisgeving voor Texel Verdrietig maar dankbaar voor wat ze voor ons is geweest, geven wij U kennis dat heden is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Dros weduwe van S. H. Wuis op de leeftijd van 96 jaar. N. v. d. Vliet-Wuis D. Wuis I. Wuis-de Wit klein- en achterkleinkinderen Texel, 14 november 1991 Verpleeghuis Texel. Correspondentie-adres: Burgerhoutstraat 14, 1791 ED Den Burg. Gelegenheid tot condoleren maandag 18 no vember van 16.30 tot 17.30 uur en dinsdag 19 november na de begrafenis in de zaal bij de Doopsgezinde kerk te Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 19 november om 14.00 uur in de Doops- 9ezinde kerk te Den Burg, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. „Kumen wet noch undser ojsgebenkte schoh" - het door ons verbeide uur komt nog - (Hirsch Glik) Rita Hendriek Heijboer Jan Vlaming Voor uw blijken van medeleven en belangstelling tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man NICO MANTEL zeg ik u heel hartelijk dank. R. Th. Mantel-van Renswoude Texel, november 1991. Ryan van Heerwaarde en Yvonne Veeger gapn trouwen op vrijdag 22 november 1991 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Den Burg op Texel. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 14.00 uur in de Joannes de Doperkerk te Den Burg. Receptie van 19.30 tot 21.00 uur in restaurant Loodsmanswelvaren, Herenstraat 12 te Den Hoorn. Schilderweg 210, 1792 CK Oudeschild. 1966 1991 Op zaterdag 30 november vieren wij met onze ouders Marten en Trees Visser dat zij op 1 december a.s 25 jaar getrouwd zijn. Wilt u hen feliciteren dan bent u van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 18.00 uur in theater restaurant „Klif 12" te Den Hoorn. Alice en Leon Robert Udo Schilderweg 222, 1792 CK Oudeschild. 1941 1991 Donderdag 28 november zijn onze ouders en groot ouders Wilhelmus Le Noble en Bregtje Wijngaarden 50 jaar getrouwd. Wij vieren dit feestelijk gebeuren met onze ouders in „Theodorahoeve". U kunt ze feliciteren van 16.00 tot 17.30 uur. Piet - Barbara, Martin, André, Bart. Netty - Cees, Erwin, John en Rina, Marco en Janneke, Cees Cornelis. Klaas - Tineke, Ivo, Remco. Uw aanwezigheid is ons al als een cadeau. Lijnbaan 27, 1791 GJ Den Burg. Op 12 november 1991 is onze zoon Daniël (Daniël Cornelis) geboren. Tineke en Louis Bakker Bernhardlaan 11, 1791 XA Den Burg. Graag voor bezoek eerst even bellen: 14438. Op zaterdag 16 november a.s gaan wij trouwen in Colombo, Sri Lanka. Marianne Heerschap en Patrick Brokken Hierbij zeggen wij ieder een hartelijk dank, die 26 oktober voor ons tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Wim en Marjan Keyzer Ruyslaan 19, De Koog. Hierbij willen wij ieder die in welke vorm dan ook be langstelling heeft betoond bij de viering van ons 40-jarig huwelijk heel har telijk danken. Cor en Anny Bakker Zaterdag in Question de be kende band Midnight Ex press met muziek uit de jaren 60, 70 en 80 Toegang gratis. Boxer basketballjacks, stoer jack met grote print op ach terzijde: aanbieding van 298,— nu voor 198,—! One size! Stap 'ns binnen bij Blue Cadillac! Zondagmiddag 17 november huldiging motorcrosskam pioenen, seizoen 1991 vanaf 14.00 uur. MAB-club Texel. Te koop zwarte dakpannen, gebr. 63 stuks, f35,—. Tel. 14813. Jonge vrouw zoekt woon ruimte in Den Burg. Eta- ge/kleinhuis, bellen tussen 20.00 t/m 22.00 uur. Tel. 15008. Wie heeft zaterdag het ver keerde jasje meegenomen bij de middag van het Rode Kruis. Tel. 14353. Hoi. Marco Flier, gefelici teerd met je 18e verjaardag en je krantja Afz. Henk en lenska Als 't aan haar ligt....Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak. Tel. 12227. Pieter de Vries, dé fotograaf zet je ontspannen op de fo to. Tel: 14280. De grootste collectie kerststof en -lint vindt u bij Meestersteek, Wilsterstraat 2, Den Burg, tel. 15775. Open: do. av. 19.00-21.00 uur en maandag 9.15 tot 12.00 uur en op afspraak. T. k. Ford Fiesta, APK 8-'92. Vr. pr. ƒ1250,— Tel. 13960. T.k. VW Golf, diesel, zeer goed onderhouden. 74.000 km, bj. '87, APK 9-'92. Inl. 16606. Te koop: biljart, bandmaat 180x90, compleet met di verse keu's, ballen, tellers etc. Fleischmann loc's, wa gons, rails, wissels, seinen etc. Tevens veel scenery. Tel. 12152. T.k.a. wit gasfornuis, ƒ80,— Tel. 15063. Elisabeth Krugers-Siersma veel succes met je schoon heidssalon. Een goeie kapper ziet veel door haar vingers!' Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak Tel. 12227 Bistro „De Taveerne" De Koog, tel. 17585. Nieuwe menukaart met div. wild- specialiteiten. Geopend van af 16.30 uur Maandags gesloten. King Louie, pullovers, strak- gesneden model, in deco-rib, stip en div. and. uitvoerin gen. Nu ook als polo of col sweater met ritsje! King Louie pullovers vanaf ƒ59.95! Blue Cadillac! Rabbit Habit ook grote ma ten spijkerbroeken t/m 50 inch!! 10 lessen Callanetics vanaf vrijdag 25 okt. van 9.30 tot 10.30 uur in „De Wald hoorn" te Den Hoorn. Een uur les met verantwoorde oefeningen voor de buik-, borst-, been- en bilspieren, gegeven door M. Bergsma fysiotherapeute. Inl. 19708 Te koop: Kiev TTL 6x6 ca mera, nieuw, f575,—; elec- tronisch orgel Farfisa 5250, z.g.a.n. ƒ750,—. Tel. 16388. Here, bij U is de bron van het leven. Gezocht: lief baasje voor dwergkonijntje. Tel. 14492, Oudeschild. Ouderwets eten in Het Proefkonijn. 20 nov. boeren kool met worst, prijs ƒ12,50. Reserveer tijdig, tel. 12121 Te koop gevraagd, keuken blok, douche-cabine. Tel. 18227. Te koop mooie 3-zits bank model „Chesterfield", met stoffenbekleding. Tel. 13291. 10 lessen Callanetics vanaf vrijdag 25 okt. van 9.30 tot 10.30 uur in „De Wald hoorn" te Den Hoorn. Een uur les met verantwoorde oefeningen voor de buik-, borst-, been- en bilspieren, gegeven door M. Bergsma fysiotherapeute. Inl. 19708. Rijbewijshalen in één week 3 uur vooropleiding. Incl. koffie en lunch ƒ1455,— Rij school Westerhuis, Tel. 02230-12328. Tevens dag opleiding motor. Demonstratie kerstkaarten maken: zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur bij Vespertina, Kogerstraat 57, Den Burg. Wie wil op m'n zoontje van 172 jr. passen? Op vrijdag morgen tot de kerstvakantia Inl M Bergsma, tel 19708. Voor een groot, klein, dik, dun, wit, blauw, rood, groen, geel, bruin, paars en grijs al bum ga je naar Pieter de Vries, dé fotograaf. Te koop: antieke kast, appel hout, combinatie staande kast, secretaire Tel. 12152. Imitatie plafondbalken 6 stuks 4 m voor de halve prijs. Te koop: massief eiken TV- stereo meubel, h160xbr100 xd45, ƒ350,—; spinnewiel 80,—. Elementen voor zelf bouw open haard. Tel. 16710. Pakketten voor Polen, 21 nov. van 3-5 uur. Inlichtingen tel. 12925. Kogerstraat 76a T.k. gevr een aanhanger. Tel. 13567. Geef kinderen ook echt. Een handgekleurde ets van Ger- da Boersma is een sieraad voor iedere kinderkamer en gaat generaties lang mee. Kunsthandel Hans van der Klift waar alles echt is. Eetbare vruchten dragende bomen. Er zijn er meer dan u denkt. Tuincentrum, C. P. v.d. Werve, Bernhardlaan. tel 12925. Te koop t.e.a.b 2 Teso- aandelen (nom. ƒ25,— Tel. 02208-98263. Met de feestdagen voor de deur de nieuwste feestelijke stoffen zoals gewatteerde lamé, zwarte fluweel of zwarte lak en natuurlijk kerststof en kerstlint. Stoffenboet. Donovan jeans, de perfecte Antifit-spijkerbroek met knoopsluiting. ook in strak, en halfwijd model. Antifit- model „Silver" verkrijgbaar in div. wassingen o.a. anti que, aged, black, stonewas- hed, blueblack, eet. v.a. ƒ119,95. Donovan vind je bij Blue Cadillac! Maandag 8 uur Leerhuis. Lernen over Abraham. Big John jeans, stevige spij kerbroek in recht, strak en halfwijd model, in div. was singen vanaf ƒ119,95, over hemden v.a. ƒ89,95! Blue Cadillac! Te koop: 3 houten fauteuils met biezen zitting, ƒ100,—. Tel. 13028. Donovan jeans, de perfecte Antifit-spijkerbroek met knoopsluiting, ook in strak, en halfwijd model. Antifit- model „silver" verkrijgbaar in div. wassingen o.a. anti que. aged, black, stonewas- hed, blueblack, eet. v.a. ƒ119,95. Donovan vind je bij Blue Cadillac! Maandag 8 uur Leerhuis. Lernen over Abraham. Big John jeans, stevige spij kerbroek in recht, strak en halfwijd model, in div. was singen vanaf ƒ119,95, over hemden v.a. ƒ89,95!. Blue Cadillac! Bistro „De Taveerne" De Koog, tel 17585. Nieuwe menukaart met div. wild- specialiteiten. Geopend van af 16.30 uur. Maandags gesloten. King Louie, pullovers, strak- gesneden model, in deco-rib, stip en div. and. uitvoerin gen. Nu ook als polo of col sweater met ritsje! King Louie pullovers vanaf ƒ59.95! Blue Cadillac! Zaterdag in Question de be kende band Midnight Ex press met muziek uit de jaren 60, 70 en 80. Toegang gratis. Boxer basketballjacks, stoer jack met grote print op ach terzijde: aanbieding van 298,— nu voor 198,— One size! Stap 'ns binnen bij Blue Cadillac? Het mooiste kado wat je kunt geven is een portret van jezelf. Probeer het maar eens uit en Pieter de Vries, dé fotrograaf maakt ze. Tel 14280. Rabbit Habit spijkerover hemden lichtblauw/zwart 29,95. Wie heeft les 2 van de Teleac cursus Russisch opgenomen op video? Tel. 02220-17561. Tegen adv. kosten af te ha len 30 houten schuiframen van 84 cm x 1.50 cm. Tel. 16207 Rabbit Habit patentsteek- truien ƒ29,95. Diverse kleuren. Te koop splinternieuwe BMX-crossfiets. Leeftijd 6-10 jr., ƒ150,-. Tel. 13248. Verhuisd: mevrouw G. Otten-van Santen van Pro- paanweg 23, 1041 AG Am sterdam naar Wlhelminalaan 51, 1791 AM Den Burg-Texel. „Zuiver Texels fruit voor een stralende huid", 't is bar, zoveel Elstar. En zie..de In- grid Marie. Hele nette...Goud- reinette. En voor in de box.... die overheerlijke Cox. Wel voor u, en niet voor de poes, onze heerlijke appels voor de moes. En natuurlijk even pro beren... onze verukkelijke handperen. De lekkerste Jo nagold haal je bij Kees op de Gouwe Bolt. Mmmm...tot ziens bij Kees Keijser, Molen buurt 3. Verkoop uitsluitend 's middags. Dinsdag de ge hele dag gesloten. Satellietschotels, 100 kana len, tuner en afstandsbedie ning, /850,—. Frans Hopman, Oudeschild. Alleen zaterdag, tel. 13517. Mensen die van je houden geef je een portret van jezelf. Pieter de Vries, dé fotograaf maakt ze. Tel: 14280. Te koop: Nitendo pistool en 2 spellen, i.zg.st., ƒ250,-. Spel Zelda II, ƒ100,- Tel. 17786 (17.00-20.00 uur). Gewoon gezellig een uur tje bowlen met vrienden of bekenden. Dat kan in Bow ling De Koogel, tel. 17672. Nu steengrillen in De Koog, restaurant 't Pruttelhuus. Apart zaaltje voor groepen, info tel. 17586 b.g.g. 17672. Atelier Milliner geopend maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Burg wal 29. Te koop: volop handappels, moesappels en prima Doré aardappelen. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel 12203. Te huur gevraagd. Heeft u woonruimte vrij, bied ze dan aan! Woningburo Vaillant, Vaillantlaan 89, Den Haag. Tel 070-3896871 070- 3887342*070-3887376* bereikbaar v.a. 29-8-'91. Honda: o.a. bromfietsen, b.b.- motoren, gazonmaaiers, stroomgeneratoren, water pompen, stationaire moto ren, 2-wielige trekkers en tuinfrezen. Nieuw, gebruikt en verhuur. Watersportcen trum Duinker. Heems- kerekstraat 17, Oudeschild, tel. 13831. Leren vliegen? Proefles bij Tessel Air! Tel. 11436. Voor al uw bloembollen naar Pontweg 160. Tel. 17344. Te huur aangeboden. Voor kamers en etages/ woningen in Den Haag en provincie Zuid-Holland kunt u terecht bij het Woningburo Vaillant gevestigd aan de Vaillantlaan 89 te Den Haag. Tel. 070- 3896871 070-3887342* 070-3887376' bereik baar v.a. 29-8-'91. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10.00 uur. Advertenties voor TC3 donderdag vóór 10.00 VTB voor verhuizingen. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Voor het onderhoud van uw gazonmaaier belt u Garage Dros, tel. 11233. Cocky's Kapsalon in De Koog is de enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. We zijn vanaf nu weer maan dags gesloten. Elke donderdag klaverjassen in café De Kuip in De Koog. Ook zonder maat. Aanvang 20.00 uur. Tel. 17418.

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3