,lk ben steeds op zoek ïaar iets nieuws" Ir 7 (t 0JS11M 'oor Sil Boon blijft de zee favoriet ALARM ALS ELKE SECONDE TELT DE MILJOENSTE IN MADUFJODAM MADURODAM 1.0001 jSgjpgpk SDAG 26 NOVEMBER 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 gewone is bijzonder. Een stuk ton als place-mat. Massaal kok- vangen voor de export vindt-ie ar vreemd. Over creatief omgaan troep. Over De Vriendschap en succes. Steeds op zoek naar iets iws. We hebben het over Sil n, die bovenal van eerlijk houdt. hebben een geweldig seizoen raaid. Van 1 mei tot 20 septem- voeren we met een gemiddelde zo'n zestig mensen per over- En dat vier keer per dag. En iendoor natuurlijk een robben- ït." toon vaart sinds acht jaar met De ndschap van Texel naar Vlieland Wat begon als experiment groeide ot een heel bedrijf. Zijn vriendin ;a van den Brink vaart sinds twee vrijwel niet meer mee. Zij doet idministratie. Hannes van Ange- begeleidt nu de passagiers aan d en zorgt ook voor de inwendi- nens: 's morgens een blad met e; 's middags hetzelfde blad, dan met Juttertjes. Op Vlieland den de toeristen opgevangen Maarten Nijman. Mens en baga- vorden per vrachtauto naar het thuis vervoerd. Een belevenis op Een tocht door het zand, einde- veel zand. Maarten Nijman ct overigens zelfstandig. Zittend beroep loon zelf bemant de stuurhut, re dag weer, zeven dagen per k. ,,lk kom er steeds meer achter ik eigenlijk een zittend beroep Ik denk erover om voor volgend een geschikt iemand te zoeken iraag wil varen en ook bereid is rrhoudswerkzaamheden te ver en. We zouden elkaar dan kun- afwisselen. Eigenlijk ben ik ds op zoek naar iets nieuws. Dat ik altijd gehad. Trouwens, ik ge- dat heel veel mensen zoekende Waarom vinden ze anders zo'n met De Vriendschap zo leuk? ebben het op deze manier nog meegemaakt, 't Is anders hè, irs dan het gewone. Neem nou ïavenfeest dat we een paar we geleden hebben gehouden. We len van tevoren afgesproken dat eigenlijk nergens op moest lijken, oon wat vissen vangen en ter ke opeten. Niks geen plastic bor- maar een stukje gescheurd kar eis place-mat. En een gevonden k om op te zitten. Gewoon ge- jen nemen met wat aanwezig is natuur. Een beetje muziek erbij, htig toch. Als je ziet wat er alle- wordt weggegooid. Daar kan ik nou druk om maken. Creatief laan met troep, afval waar nie- id meer wat aan heeft. Dat doe raag." Kostbare wens wens was een eigen boot. Een bare wens. Om deze te kunnen sen. „We maken natuurlijk heel leuke dingen mee", aldus Sil Boon. „Ik her inner me een „opa en oma". Het was hoog water en er moest een stuk door het water worden gelopen om het strand te bereiken. Oma deed niet moeilijk. Ze deed haar rok om hoog en begaf zich in het water. Opa weigerde echter resoluut zijn pijpen op te rollen. Hij stapte van de boot en stond gelijk tot zijn middel in het water. Hij vermande zich, gaf zijn vrouw een hand terwijl hij nuchter uitriep: „Wat nat is, wordt ook weer droog". Janka vertelt dat ze een keer tijdens het aanleggen nauwlettend en vol bewondering werd gadegeslagen door een jonge tje. Ze stond klaar om het touw om de bolder te gooien. Toen dit gelukt was vroeg het jonge tje haar of zij vroeger soms cowboy was geweest. Sil Boon: „Soms zien we wat in de zee liggen, een mooie plank of zo. Dan stoppen we even of varen een stukje terug. Hannes haalt dan met z'n pikhaak het spul uit de zee. Zo iets vinden de mensen prachtig. Jut ten op zee. De meest gestelde vraag aan boord is overigens: Schipper, hoe diep is de zee hier nu?" De Vriendschap ligt nu in Oudeschild. Er moet het nodige onderhoud wor den gepleegd. De steigers zijn inmid dels ook afgebroken. Sil: „Hebben we gedeeltelijk 's nachts gedaan. Bij volle maan. Prachtig. De zee blijft voor mij favoriet." Hij tuurt met zijn gebruinde kop over zijn erf, ondertussen de hoogbejaarde rieten stoelen, waarop wij zitten, aanprijzend. „Kosten niets en zijn toch veel mooier dan die witte plastic dingen. Weet je wat ik met begrijp? Ze vissen hier massaal op kokkels en die brengen ze allemaal naar Frankrijk. Waarom houden we ze niet gewoon hier? Snap ik niets van." RN. ssssssssss iigmaal wordt op Texel de zo- fete bezoekers van één van onze ea gehuldigd. Meestal betreft dit ïsten. De Haagsche Courant van ivember j.l. bewijst dat de rollen wel eens worden omgedraaid. verwezenlijken werd het idee geboren de boot tijdens het seizoen te exploi teren. Vergunningen werden aange vraagd, steigers gebouwd. De scheepvaartinspectie ging accoord. Er kon worden gevaren. Op Vlieland startte Maarten Nijman met een oude vracht auto. In het eerste seizoen waren er gemiddeld 29 passagiers. Niet onbe vredigend. De vertrektijden waren om acht uur en half tien. De afvaart van acht uur bleek te vroeg gepland. Er waren maar weinig mensen op dit tijdstip aanwezig. Tegenwoordig vindt de eerste overtocht om half tien plaats. In de loop der tijd zijn er meer aanpassingen geweest. De steiger is langer gemaakt, want het kostte soms wel erg veel tijd de mensen aan wal te brengen. Overstappen in een klein bootje, zes mensen tegelijk. Heel avontuurlijk, maar het hield wel erg op. Inmiddels is er toestemming om een haven(tje) te bouwen. Dan kan er langer worden doorgevaren. Janka van den Brink: „Dat zal wel volgend jaar worden eer we er aan beginnen. Het is een hoop werk en het mate riaal moet nog worden verzameld." Sil vult aan: „We hebben via een vriend al een zandzuiger op de kop getikt. Dat ding moet wel helemaal worden gerepareerd, maar ik weet zeker dat het zal lukken." Opa en oma Een tocht met De Vriendschap blijft iets bijzonders voor de meeste men- '"^■^HWWit'n'ttriT.i.r.Tin'- '.v s Dc familie Kragt uil Texel %tapte gisterochtend als mil- joensle bezoeker van dit sei zoen Madurodam binnen. Ter ere van dit feestelijk feit kreeg de familie een bos bloe men, miniatuur huisjes voor I de twee kinderen en taart aan- I geboden. Een leuk en onver- P wacht onthaal Madurodam I had de miljoenste bezoeker ci- genlijk wat eerder verwacht, maar de Golfoorlog en de vvar- t zorgden voor uitstel Ondanks concurrentie van grote pretparken blijft Madu rodam trekken. „Hel is een inust", aldus heer Kragt en zijn zoons Kristian (8» en Jes- per (6) konden dat alleen maar beamen Vooral de treinen en de crossbaan werden gaaf be vonden, terwijl pa onder de in druk was van Deltawerken in een rustig Madurodam De verlenging van het seizoen tot na de kerstvakantie is wel degelijk succesvol te noemen. aldus Jacqueline van der Wop- den van de miniatuurstad.Er 1 zijn altijd wel mensen die In j het zomerseizoen geen kan*, j hebben om Madurodam te be zoeken". En inderdaad: „Wij J zijn van april tot november ge bonden onidat wij op Texel i een hotel runnen. Madurodam biedt ons uitkomst, nu bijna alle andere pretparken in Ne derland de wintersluiting heb ben'aldus heer Kragt Foto Maurice Nclwan Blij zijn wij met de ge boorte van onze dochter en zusje Richelle Datum: 22-11-1991 Gewicht: 3590 gram Lengte: 51 cm. Eduard, Claudia en Stephanie Keijzer Schilpbanck 38, 1791 WJ Den Burg. Telefoon 02220-10065. Trots en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Patrick Sebastiaan Fred en Helga Hollenberg 26 november 1991 Schoudieck 29, 1791 WD Den Burg. Tel. 02220-15756. 5 oktober was voor ons een dag om nooit te ver geten. Door de stroom gelukwensen in welke vorm ook. Het was grandioos. Lieve mensen bedankt. Jannie en Cees Makelaar ,,'t Huus van alle mens" Oosterend Newton maakt niet alleen software maar verkoopt ook computers en software pro gramma's zoals o.a.: Word- perfect, dBase en Lotus. Tel 13271. Zwarte markt in manege Akenburg. Zaterdag 30 november, aanvang 1400 uur. Sinterklaas- en/of Pietenpak- ken. Bel tijdig: 13264 Uw kerstwens dit jaar in een Georgische boom? Gevraagd huurwoning, om geving Den Burg, Oudeschild of De Waal t.b.v. docent O.S.G. De Hogeberg. Tel 12121 of 12958. We waren alle twee broeds, ons ei was alleen 2 maanden eerder gelegd. De Texelse kukel van Sint Donatus komt na 3 maanden verkoop aan de overkant naar Texel. Uw auto een grote onder houdsbeurt? ƒ250,— incl. APK. A.S.C., Maricoweg 3, tel. 15588. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak Tel. 15224. Olieverversen, klaar terwijl u wacht. Voor een 4 cilinder- motor f28,—. A.S.C. servi ce, Maricoweg 3, tel. 15588. Metalenhandel Cobus Spigt, tel. 11297. Handel in oud ijzer, metalen, autowrakken en frituurvetten. Geopend van di. t/m za. van 8.00- 12 30 uur/13.30-17.30 uur. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 15224. Let op de nummers voor op de folder van de juwelier Martin Tromp. Exclusieve trouw- en dans- magic Barbies in deze uit voering alleen bij Tiko, We verstraat 17. Let op: maandag 2 decem ber gaat slager iepe de boer aan het Dorpsplein in De Koog weer openl KTV defekt? Video defekt? Audio defekt? Schotel de fekt? U belt - wij komen! Servce Center Texel, tel. 11777. De Sint weet wat hij doet, hij koopt een echt Texeler dek bed in De Spinboet. Sjaals, mutsen, haarbanden, warme sokken, handschoe nen. Mantje Sport. Laat Georgië niet in de kou, doe wat u al die tijd al wou. Schrijf uw kerstwens op een kaart, een postzegel hoeft niet als u hem a.s. zaterdag middag inlevert bij het TGK, manege Akenburg. Te koop: windschutten, kréb- be, lammerbakken, voerbak ken, ruiven, bietensnijder elect, veewagen en hekjes voor lammerhokken. Tel 12468. Bodywarmers van 198,- 79,— Mantje Mode. Meer dan 30 soorten poppe- maakpakketten bij De Witte Engel, Warmoesstraat 52. De grootste collectie kerststof en -lint vindt u bij Meestersteek, Wilsterstraat 2, Den Burg, tel. 15775. Open: do av. 19.00-21.00 uur en maandag 9.15 tot 12.00 uur en op afspraak. Ze begrijpen tegenwoordig ook Nederlands in Georgië. Uw kerstwens kan dus ge woon in alledaagse taal ach terop een kerstkaart. Adres: Georgie Texel Kontakt, Ato- neli Street 25, Tbilisi, Geor gië, USSR. DOOOOEEEEN. Papier- en plastic-handel Henme Amsing tel. 18800. Schoon en droog plastic zo als tuinmeubelen, folies, kunstmestzakken ad. (Geen huishoudplastic). Oudpapier en karton. Texelse Boerenkaas Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en de Rooy terecht. Texeler. Te koop grote stuk ken mooie katoen, prijs ƒ7,50 per kilo (±10 m2) Laagwaalderweg 12, Oude schild. Gratis advies nodig op tegelgebied? Tegelzetbedrijf Toine, telefoon 15379. Zwarte markt in manege Akenburg. zaterdag 30 no vember, aanvang 14.00 uur. Kunt u rekenen of neemt u kabel? Satelliet installaties vanaf ƒ698,—. Service Cen ter Texel, tel. 11777. Exclusieve donsgevulde U.S.A. sports bodywarmers in 4 verschillende uitvoerin gen M-L-XL, ƒ225,- Tiko, Weverstraat 17. Trouwreportages met gratis bruidssuite in „Herbergh de Smulpot". Alleen bij Pieter de Vries, dé fotograaf, boek op tijd want vol is vol. We verstraat 36, tel. 14280. Sporttassen grote collectie vanaf ƒ20.—. Mantje Sport. Tussen Georgische kunst en kitsch a.s. zaterdag op de zwarte markt manege Aken burg. Koop Georgische spul len voor het goede doel. Onze houdbare produkten zijn mosterd grof en fijn; Borage-, zomer- en najaars- honing, lamsoor, zeekruiden- azijn, appelwijn en Texelse boeren smeerkaas. Nou, zijn het geen leuke ideeën voor een pakket. Sint Donatus. Kijkt u 3 december TV? Een van de Texelse vluchtelin gengezinnen is gedurende 6 maanden gefilmd door de NOS 3 December, 19.00 uur Nederland 3! Te koop: flinke kachels, ideaal voor in de schuur of garage, f 200,— per stuk. Inl of demonstratie, tel. 11466. Gezocht/ te huur gevraagd stalling/sleutelruimte voor auto. omgeving Den Burg, Tel. 13545. 12Va jaar, 25 jaar, 35 jaar, 40 jaar, 45 jaar of wat voor jaar. Er is altijd wel een reden te bedenken om een leuke foto te laten maken bij Pieter de Vries, dè fotograaf, We verstraat 36, tel. 14280 T.k aanhang wagentje; start motor Mitsubishi; startmotor Opel; 3 stroom verdelers; 4 autobanden z.g.a.n.; Renault 5; dieselmotor VW Passat, tel. 11242. Lekker warme truien van Sweaterhouse. Diverse kleu ren en modellen. Mantje Mode Hirschman satelliet installatie met a.b., taalkeu ze, kmderslot, 2 jaar garantie en service f998,—. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop Pas APK-gekeurde 2 CV 4 (eend). Tel. 17242. Nog enkele Harley-Davidson jacks. Ook in zwart en blue- jeans. Nu halve prijs bij Tiko. Weverstraat 17 Rugzakken, diverse model len. Mantje Sport. Grote kerstbomen (v.a 2Va meter) voor december besteld, 10% korting!! Tuin centrum C. P. van der Werve, Bernhardlaan, tel. 12925 Als u niet weet wat u geven moet, loop dan eens binnen bij de Spinboet. Ze hebben daar lekkere warme sloffen van schapewol of een scha- pewollenmuts voor op uw bol. Ook een wolpakket patroon. Vraag het Sinter klaasdoen gewoon! Gezichtsbehandeling. Schoonheidssp. Elisabeth Krugers-Siersma, Paelwerck 37, Den Burg. Tel. 12943 Aan komen lopen; zwarte kat met witte pootjes, witte bef en zwart/witte neus, omg. De Mars, tel. 15454. Het mag best eens gezegd worden. In de loop der jaren heeft Hans van der Klift hon derden schilderijen, aquarel len en prenten van Texel naar het eiland teruggehaald In z'n collectie heeft hij nu weer werk van Souwtje de Wijn en Blok van der Velden Een kerstpakket van Semke Delicatexel is helemaal uw prijs en keus. Tel. 17717 b.g.g. 17794. Nieuw parka's in de maten 152-164-176-188 in vier kleuren vanaf ƒ245,—. Bij Ti ko, Weverstraat 17. Bij Pieter de Vries, dé foto graaf sta je nooit stom op de foto Weverstraat 36, tel. 14280. Je mag ook zitten Diverse sweaters.jogging- pakken en T-shirts. Natuurlijk de enige echte Nu tot 50% korting bij Tiko, Weverstraat 17. Onderwater-archeologie rond Texel. Kleine, interes santé uitgave. Kost maar ƒ5,50 en is te koop in Het Open Boek. Playtime legpuzzels Betty Boop, Garfield, Woody woodpecker, Popeye, lucky Luke, Ducktales, Flmstones, Yogi Bear, Alice in wonder land, in vele uitvoeringen 60-99-100-120 stukjes van af ƒ6,95. Tiko, Weverstraat 17. Te koop aangeboden: super 8 mm geluidscamera, merk: Bell en Howell en geluidspro- jektor samen ƒ500,—. Tel. 14912. Home-computer Commodo re 64 met cartridge (ge bruiksvriendelijk) er cassettedeck, f300,—. Tel 14912 My first Buddy's, kinderveili- ge trein: 2 wagons, locomo tief en in-en-uitschakelstat- lon van 99,50 nu voor ƒ79,50. Tiko, Weverstraat 17. Het is nog vroeg, maar wie dat nodig heeft kan voor kerst- en nieuwjaarskaarten al uitstekend terecht in Het Open Boek (aa. voor een fraaie winterse wenskaart van Den Hoorn). Verschillende originele USA sportjacks. Nu vanaf ƒ125,—. Tiko, Weverstraat 17. Aanbieding: Spijkerbroeken. Nu vanaf ƒ69,— Mantje Mode. Uitgebreide collectie leren portemonnees, portefeuil les, rijbewijsetuis en nog veel meer! Mantje Schoenen. Levi's boxershorts ƒ75,- ƒ49,— Blue Cadillac. Op op. Gympak, lange mouw, zwart, mt. 38-46. Nu ƒ2,50. Mantje Sport. Leren attaché koffers van eenvoudig tot zeer uitge breid. Al vanaf 118,— Mant je Schoenen. Kom ook nog even kijken op de dolle zolder van Boetiek 22. 3 stuks kleding voor ƒ100,-. Happy Jack sweaters met baseballprint (grijs en zwart) maat 104 t/m 164 ƒ59,95 nu voor ƒ39,95! Blue Ca dillac. Levi's sokken nu ƒ10,00 Op op. Blue Cadillac Op op. Badpakken, mt. 38-52. Nu ƒ29,- Mantje Sport. Grote collectie leren tassen voor dames, maar ook voor heren! Mantje Schoenen 't Knabbelhuus- voor een smakelijke Sinterklaassurpri se. Nu ook: zwarte pieten lolly's zonder kleurstof. Handschoenen, mutsen, shawls en wanten zoek je uit bij Zegel Mannenmode, We verstraat 32. Nog ƒ4000,— aan prijzen in de aktiefolder van Juwelier Martin Tromp. Georgië-Texel Kontakt, Ato nelistreet 25, Tbilisi-Georgië, Sovjetunie. Uitknippen - op plakken - verzenden! Stuur een wens naar een me demens. Squash racket div. prijsklas sen v.a. ƒ69,95 Mantje Sport. RTL 4 decoders Service Center Texel, 11777 De grootste collectie origine le U.S.A. Sports Caps van Noordholland vind je bij Tiko. Wie heeft er een rood zijdek seltje van een motorfiets met nr. 250 erop gevonden? Tel. 19450. Personeelsfeest? Medewer kers geef je baas eens een originele groepsfoto ge maakt door Pieter de Vries de fotograaf. Tel. 14280. (Wij werken niet in rijen van 3, maar maken er iets leuks van). Coca-Cola mini tuff auto's, 6 in Blister, slechts ƒ9,95. Ti ko, Weverstraat 17. A.s. Zaterdag op de Zwarte Markt manege Akenburg kunt u voor een piek een kaart beschrijven, wij zorgen dat hij de boom in kan. TGK. Sint geeft graag een maak- pakket van Poppenatelier De Witte Engel Open di. en do.middag van 14.00 tot 17.30 uur. Sintstunt. Handschoenen, sjaal en hoofdband in div. kleuren ƒ35,— Mantje Mode. Kerst een goede tijd, een an der met een geschenkenpak ket te verrassen van Semke Delicatexel, De Koog, tel. 17717 b.g.g. 17794 Aanbieding- Spijkerbroeken. Nu vanaf ƒ69,— Mantje Mode. Uitgebreide collectie leren portemonnees, portefeuil les, rijbewijsetuis en nog veel meer! Mantje Schoenen. Levi's boxershorts ƒ75,- ƒ49,— Blue Cadillac. Op op. Gympak, lange mouw, zwart, mt. 38-46. Nu 2,50. Mantje Sport. Leren attaché koffers van eenvoudig tot zeer uitge breid. Al vanaf 118,—. Mant je Schoenen. Kom ook nog even kijken op de dolle zolder van Boetiek 22. 3 stuks kleding voor ƒ100,-. Levi's sokken nü ƒ10,00 Op op. Blue Cadillac. Op op Badpakken, mt. 38-52. Nu 29,— Mantje Sport. Grote collectie leren tassen voor dames, maar ook voor heren' Mantje Schoenen. Vrijdag 29 en zaterdag 30 nov.: Cursus beren maken, tegen gereduceerde prijs bij Atelier de Witte Engel. Tel 13644. 't Knabbelhuus: voor een smakelijke Sinterklaassurpri se. Nu ook: zwarte pieten lolly's zonder kleurstof. Happy Jack sweaters met baseballprint (grijs en zwart) maat 104 t/m 164 ƒ59,95 nu voor ƒ39,95! Blue Ca dillac. Marcelino Prima kwaliteit pyama's voor groot en klein, mt. 116 - XXL. Zegel Man nenmode, Weverstraat 32. Zuivere zuivel van Sint Do natus. natuurlijk lekker. Elke week andere geluks nummers op de aktiefolder van Juwelier Martin Tromp. Demonstratie kerstversie ring zaterdag 30 november van 13.30 tot 17.00 uur bij Vespertina, Kogerstraat 57, Den Burg. Grote collectie kerst- meuwjaarskaarten, Andrew Brownsword, Debora Jones, Gordon Fraser. Tiko, We verstraat 17 Philips matchline KTV. De beste uit de consumenten test. Vanaf ƒ1898,— Service Center Texel, 11777 Top Kid zwarte skibroeken in kindermaten. Leuk om te krij gen. Zegel Kids-wear. We verstraat 32. Sint weet wat hij doet, hij koopt in de Spinboet Mooie poppen en poppe- maakpakketten bij De Witte Engel. Open di. en do.middag. Winnende nummers in de winkel van Juwelier Martin Tromp. kadobonnen? Schoon heidsspecialiste, Elisabeth Krugers-S. Paelwerck 37, Den Burg Tel. 12943. manchetknopen, dasspel den, vlinderstrikjes, pochets, echte St. Nicolaas-cadeaus Zegel Mannenmode, We verstraat 32 Het drankje van Willem com- bineerd alleen lekker met Texelse boeren slagroom, tenminste dat vinden wij. Sint Donatus. Aanbieding: Spijkerbroeken. Nu vanaf ƒ69,— Mantje Mode Kom ook nog even kijken op de dolle zolder van Boetiek 22. 3 stuks kleding voor ƒ100,-. Op op Badpakken, mt. 38-52. Nu ƒ29,- Mantje Sport Pokerset: beker - piste - dobbel- en pokerstenen. Complete set Stuntprijs ƒ10,00. Tiko, Weverstraat 17. Wereldwinkel Raadhuis ver kooptentoonstelling: kunst nijverheid, speelgoed, mooie wandkleden en prachtige zil veren sieraden uit Peru. Die wenskaart van u kan de boom in. Kom a.s. zaterdag middag naar manege Aken burg, koop voor een piek een kerstkaart en schrijf een Ge- orgisch mens uw vredes wens. Wij zorgen dat hij er komt! TGK. Get Smart. Laatste kinder jacks voor jongens en meis jes, mt. 92 t/m 176. Nu 79,— Zegel Kids-wear, We verstraat 32. Beste Willem wij willen best met jou een parelkukel ma ken, omdat we alletwee gek zijn op creatieve, nieuwe lek kere produkten. Sint Donatus. Tot 20 december kans op een prijs uit de folder van Ju welier Martin Tromp, Te koop: Knap houten bankstel met losse stoffen kussens. ƒ175,—, tel. 18998. De enige echte originele all American Sports kleding. En de grootste keus vindt u bij Tiko, Weverstraat 17. Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaalderweg 12, Oude schild. tel. (02220) 12654 Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat. Paviljoen Paal 9, alle week enden geopend, tel. 19309. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kievit. Jonkerstraat 4, tel. 12525. Husqvarna motor- en elek trische kettingzagen met automatische kettingsme ring; zaagbladlengte 40 cm Vanaf ƒ450,—. Fa. Tatenho- ve. Den Burg, tel. 13809 Verzekeren?? Bremer! Kantoor (02220) 18221 Siem Bremer (02220) 18681 Koos Bremer (02220) 18624 Kees Bremer (02220) 18837 Afvalcontainers voor het af voeren van puin, hout, bouw afval, vuilnis, ad. Fa. Taten- hove. Den Burg, tel (02220) 13809. ANWB erkende rijschool Willemen. Voor al uw rijbe wijzen. Tel. (02230) 35663 Gewoon gezellig een uur tje bowlen met vrienden of bekenden Dat kan in Bow ling De Koogel, tel. 17672. Voor al uw bloembollen naar Pont weg 160 Tel. 17344. Nu steengrillen in De Koog, restaurant 't Pruttelhuus. Apart zaaltje voor groepen, info tel. 17586 bg.g. 17672. Atelier Milliner geopend maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Burg wal 29. Te koop: volop handappels, moesappels en prima Doré aardappelen. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel, 12203. i

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3