r Pyrenese be en een hotel op Texel Programma Mixtoernooi eilandcompetitie volleybal Zakenlieden Dennis en Cunie Loeser: f' Vittali neemt revanche bij En Passant M.S.T. programma Duo Slikke/Witte aan kop bij klaverjassen Debutant Wouter Lok wint wielerveldrit Brouwer in tijdnood tijdens damspel Strandplevier op dreef in bowlingcompetitie Tennisjeugd op dreef Casino schudt rivaal Texel van zich af Texelse hardlopers volbrengen „Egmond" Winst Mareis-dames m 99VRIJDAG 17 JANUARI 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 5 Met een daverende overwinning op lijstaanvoerder Jaap de Wijk nam Ri- nus Vittali maandagavond in de Wit te Burcht tijdens de wedstrijden voor de interne competitie van schaak club En Passant revanche voor een nederlaag die hij eerder in het sei zoen leed tegen dezelfde tegenstan der. Het was pas de eerste neder laag voor De Wijk, maar de onvoor zichtige wijze waarmee hij zijn stel ling tegen Vittali opbouwde zal iwaarschijnlijk niet zonder gevolg blij ven voor zijn plaats op de ranglijst. 'itelverdediger Jaap Dros won na- Imelijk gemakkelijk van Auke Terpstra [en zal wellicht de eerste plaats in het klassement overnemen. 'ittali bezag met welgevallen de eer- jste zetten die zijn tegenstander op het bord bracht: de zogeheten Stonewall-opstelling uit de Hollandse verdediging. De naam Stonewall wordt verklaard uit de moeilijk neem bare vesting die zwart opbouwt; in deze variant metselt zwart zich als het ware in, waarna hij geduldig wacht tot wit met zijn hoofd tegen de „StonewaH"loopt. Populair is het systeem nooit echt geworden, want het zal duidelijk zijn dat wie zichzelf inmetselt ook weinig bewegingsruim te heeft. Van de geduldige strategie die De Wijk voor ogen had kwam niet veel terecht: een op het eerste gezicht onschuldige zetverwisseling van De Wijk bleek vérgaande conse quenties te hebben: Vittali reageerde alert en won al in de opening een pi on. Met een koelbloedige techniek werd het kostbare materiële voor deeltje vlot verzilverd. Uitslagen: D. Veltkamp-A. Razmjoi 0-1; W. v.d. ,Rijke-E. de Visser 1-0; F. Eijgenraam-M. Witte 1-0; D. Leegwater-K. Bakker 0-1; R. Vittali-J. de Wijk 1-0; A. Terpstra-J. Dros 0-1; J. Commandeur- B. van Atteveldt 0-1; H. Broekema-T. van Lin- gen 1-0; V. Voskuil-D. Hoekman Zï -Zi A. Zijm-P. Cornelisse 1-0; T. Witte-M. Birkenha- ger 1-0; A. Naderi-C. van Houten 1-0; P. Eelman-J. Commandeur 1-0; Afgebroken par tijen: T. van Lingen-G. Zoetelief 0-1; P. Cornelisse-D. Leegwater V2-V2. Afd. basketball: Zaterdag 18 januari: Burgemeester De Koninghal: 19.30 u. De Marels-W.G.W. 6 (D) Sporthal Sportlaan, Den Helder 19.00 u. Adelborsten-De Mareis (H) Na de partijen die op de veertiende competitie-avond zijn gespeeld is het koppel Geri van der Slikke en Jaap Witte er in geslaagd de leiding van het klassement te veroveren. Zij be haalden met 7743 punten de hoog ste score van deze avond en verdrongen hiermee Jelle Wiersma en Johan Vinke, die overigèns ook goed scoorden, van de eerste plaats. Het koppel Fenny Hopman en Ruth de Ruwe, ditmaal met Sonja Witte als succesvol invalster, werd tweede met 7734 punten. Zij veroverden hiermee een plaats bij de eerste tien van het klassement. Ook het koppel Jo Keyser en Tiny Veeken wisten met 7328 punten tot een prima sco re te komen. Zij werden hiermee der de en nemen na deze avond de veertiende plaats op de ranglijst in. Dinsdag 21 januari: Tijdens de zaterdag gehouden veldrit _kwamen in de categorie jeugd negen tenners aan de start. Wouter Lok, 3 die voor het eerst meedeed, ging snel van start en liet het hele veld achter zich. Bij de senioren ging Theo Boom ra zendsnel van start en wist favoriet Jordi Vinke één ronde achter zich te houden. Daarna versnelde Vinke en liep op Boom na alle deelnemers één ronde in. Rien Brouwer en Willem Keijser reden de gehele wedstrijd sa men, zodat er een eindsprint aan te pas kwam voor de derde plaats. Keij ser was in deze sprint de snelste. De volgende wedstrijd is op zaterdag 25 januari. Aanvang: jeugd 14.00 uur; senioren 14.30 uur. Uitslagen: Jeugd: 1. Woyter Lok; 2. Marcel Bakker; 3. 'Yvo Witte; 4. Remco Koopman; 5. Robert Jan Appel; 6. Hans Zijm; 7. Jasper Buis; 8. Adri- 'aan van Rijsselberghe; 9. Fedor van Elk. Senioren: 1. Jordi Vinke; 2. Theo Boom; 3. Willem Keijser; 4. Rien Brouwer; 5. Dirk Vin ke; 6. Jan Buis; 7. Simon Appel; 8. Edwin ^/erstraten; 9. Thijs de Boer; 10. Douwe Dros. Veld A: 18.30 u. 18.30 u. 18.50 u. 19.10 u. 19.30 u. 19.50 u. 20.10 u. 20.30 u. 20.50 u. 21.10 u. 21.30 u. 21.50 u. 22.10 u. 22.30 u. Veld B: 18.30 u. 18.30 u. 18.50 u. 19.10 u. 19.30 u. 19.50 u. 20.10 u. 20.30 u. 20.50 u. 21.10 u. 21.30 u. Veld C 18.30 u. 18.30 u. 18.50 u. 19.10 u. 19.30 u. 19.50 u. 20.10 u. 20.30 u. 20.50 u. Scheidsrechter: 3 Krim/Paal 28/ 3 De Vlier 2 Kobeko/2 Haarstudio/2 Verfbus 3 Krim/Paal 28/3 De Vlier Verliezer 18.30 uur 3 Tatenhove/3 Klif 12 2 Koogerh./2 Haarst./2 Westerl. Winnaar 18.30 u. 2 ABN/2 Sportsh./2 Zegel M. 2 Koogerh./2 Durper Dr./2 Verfb. 2 ABN/2 Haarst./2 Verfbus 2 ABN/2 Durper Dr./2 Westerl. 3 Bremakker 1/3 De Vlier 3 Bremakker 2/3 Zeven Prov. 3 Cocky's Kap./3 Question Scheidsrechter: 2 Gr. Slock/2 Cohen/ 2 Ria's W. Winnaar 18.30 u. 2 RWS/2 Smash/2 Cohen Winnaar 19.10 u. 2 Gr. Slock/2 Rival/2 Meermarkt Winnaar 19.50 uur 3 Graaf sp./3 vrijw. (D) Winnaar 20.30 u. 3 St. Jan (H)/3 SI. De Boer Winnaar 20.30 uur veld C 3 Krim/Paal 28/3 Leydekker 2 Kobeko/2 Durper Dr./2 Zegel M. Winnaar 18.50 uur 3 Tatenhove/3 Question Verliezer 19.30 uur. Winnaar 19.30 uur 3 Bremakker 2/3 Leydekker 3 V.d. Woude/3 Mantje Sp. 3 Bremakker 1/3 Zeven Prov. 2 Kobeko/2 Sportsh./2 Westerl. Winnaar 21.10 uur Winnaar 21.30 uur 3 Cocky's Kap./ 3 Mantje Sport 2 Gr. Slock/2 Ass. Bremer/2 Smash'68 - 3 Foto De Waal (H)/3 Zeilmakerij 2 Gr. SI./2 Ass. Bremer/2 Smash - 2 Auto Eelm./2 Ass. Br./2 Ria's W. - LenR (H)/ NBC (D) - 3 DGM/3 LenR (D) - 2 Paal 9/2 Ria's W./2 Texèle - 3 Teso/3 12 Balcken (D) - 3 Tex. Autoc./3 St. Jan (D) - 2 Paal 9/2 Ria's W./2 Texèle - Winnaar 20.50 uur veld C 3 NBC (H)/3 Slag. De Boer Winnaar 18.30 u. 2 Auto. Eelm./2 Rival/2 Wiersma Winnaar 19.10 u. 2 Paal 9/2 Wiersma A./2 Cohen Winnaar 19.50 u. 3 Listig (H)/3 De Waal (D) 3 DGM (H)/3 Nioz (D) Scheidrechter: 3 EcoMare (H)/3 Visser Bouw 2 RWS/2 Rival/2 Texèle 3 Ecomare (H)/3 Visser B. 2 Auto Eelm./2 Texèle/2 Smash 3 12 Balck. (H)/3 Listig (D) 3 Graaf Spuiterij/3 Zeilmakerij 3 Teso/3 EcoMare (D) 2 RWS/2 Wiersma A./2 Meermarkt 3 12 Balck. (H)/3 Listig (D) Wedstrijdleiding: Leontine en Guus. Inlichtingen Agnes, tel. 13540. Dammers kunnen in twee uur tijd doorgaans met gemak twintig zetten doen. Rien Brouwer van damvereni ging Oosterend/Texel maakte het zich tegen Gerrit Vlaming moeilijk en hield nog maar drie minuten over voor twintig zetten. Hoe hij het klaar speelde om in tijd nood toch sterk te spelen is een raadsel, maar Gerrit Vlaming werd door hem meegesleept in de „Rod- deo" en gevloerd. Veel rustiger speel den Frans Kuiper en Ate Sijtsma. De laatste tovert altijd boeiende patronen op het dambord, maar zoals zo vaak keerde hij met een nul huiswaarts. De aanstormende talenten Adrianus Bruin en Victor Voskuil speelden te gen de gerenommeerde dammers Kees Vinke en Jaap van Heerwaar- den. De jeugd won overtuigend. Ger rit Blom speelde tegen André Brouwer een lok- zet. Brouwer trapte erin. Een „plakker" bracht Gerrit op dam, die voor één schijf werd afge nomen en waaraan André een ge wonnen stelling overhield. Bij het bowlen ging Kees Kooiman van Strandplevier goed van start. Met serie van 7.20 behaalde hij vier punten. I.B.S.-speler Menno Schuyl begon ook prima. Hij gooide twee schitterende games van 221-227. Ondanks goed spelen van de Cham pion Sisters moesten ze het on derspit delven tegen Question. Bij M.N.C. was het Margriet Mets die in goede vorm was. Mede dankzij haar haalde M.N.C. alle punten binnen. Volop spanning bij de jeugd. Dit keer was het Ronald Bleijerveld die hoog gooide. Dit resulteerde in een over winning. Marcel Keijzer van de Gar- ries was in goede vorm en gooide een hoge game. Jeugdspelers van tennisclub Deuce hebben een goede indruk achtergela ten op de indoor-kampioenschappen van het district Noorderkwartier. Het jongensdubbel Erik Plaatsman en Ewout Bakker bereikten, na winst in alle voorwedstrijden, de finale bij de jongens tot en met 12 jaar. Daarin verloren ze nipt met 6-5. Totaal de den vijf Texelse dubbels mee. Matthijs Bakker en Frank Boeijen wonnen bij de jongens tot en met 10 jaar twee poulewedstrijden, maar ver loren van de uiteindelijke winnaars. Bij de jongens tot en met 12 jaar kwamen ook Arnold van Bruggen en Hans Geus in actie. Zij wonnen in hun poule tweemaal en speelden een keer gelijk, maar dat was net te wei nig voor de finaleronde. Een leeftijds categorie hoger vormden Wietse Baars en Menno Siebinga een dub bel. In hun sterke poule wonnen ze eenmaal en speelden een keer gelijk. Het tijdens de competitie onverslaan bare duo Philippine Boswijk en Nien- ke Baars deed mee bij de meisjes tot en met 16 jaar. Eén overwinning en twee gelijke spelen waren niet ge noeg voor de finalepoule. De strijd om de titel in de hoofdklas se zaalvoetbal lijkt zich toe te spit sen op Gamma, dat niet in actie kwam, en Casino dat concurrent Texel met 3-2 versloeg. Texel staat inmiddels vier punten achter op kop loper Casino en drie op Gamma, dat echter nog twee wedstrijden moet inhalen. Jelleboog zakt steeds verder weg en kwam niet verder dan een 2-2 ge lijkspel tegen Klif. Mantje, dat zo goed aan het seizoen begon, moet ook steeds meer terrein prijsgeven en verloor met 4-2 van Oosterend. De Krim tenslotte blijft het goed doen en bezet na de 5-2 overwinning op De Koog een goede plaats in de midden moot. In de reserve-hoofdklasse is er nog maar één favoriet en dat is Klif 2, dat blijft winnen en het kampioen schap al bijna niet meer kan ontgaan. Ditzelfde geldt bijna ook voor de kop loper in de eerste klasse Rab, dat in deze klasse te sterk is voor de overi ge teams. Het enige team dat nog een beetje kan volgen is Texel 3. Het meest opmerkelijke in de lagere klas sen zijn meestal niet de uitslagen, maar het aantal ongerechtigde spe lers dat de afgelopen weken actief was. Het gaat zowel om spelers die moge lijk teveel wedstrijden in een hoger team hebben gevoetbald als om spe lers die niet in een team thuishoren omdat ze lid zijn van een andere ver eniging. Beide soorten overtreders ne men in aantal toe. Het regent momenteel boetes en het aantal wedstrijden dat ongeldig wordt ver klaard is nog nooit zo hoog geweest. Uitslagen Mantje-Oosterend 2-4; Texel-Casino 2-3; Jelleboog-Klif 2-2; De Koog-De Krim 2-5; Oosterend 2-Casino 2 3-0; Klif 3-Klif 2 4-5; Gamma 2-Texel 2 2-3; Oosterend 3-De Koog 2 6-6; Rab-Attent 5-2; Mantje 2-Gamma 3 0-4; Gamma 3-Rab 0-8; Klif 4-Casino 3 4-1; Attent-Albert Heijn 1-5; Mantie 2-De Krim 2 0-7; Texel 3-Oosterend 4 5-1; Klif 5-Oosterend 8 4-3; Texel 4-Jelleboog 2 2-7; Oosterend Tien Texelse atleten namen zondag met succes deel aan de bekende halve marathon van Egmond. Alle maal liepen ze de zware wedstrijd uit. Beste eilandgenoot was Lutz Lohse, die met een fraaie tijd van 1 uur 13 minuten en 9 seconden rond de honderdste plaats finishte; in een deelnemersveld van enkele duizen den lopers een prestatie van for maat. De Texelse delegatie telde drie debu tanten. Triathleet Arjan Barhorst liep zijn eerste halve marathon in 1.41.00, Guido Banda voltooide de 21 km in 1.49.23 en Erna Kuip passeerde de streep in 1.52.29. De halve marathon van Egmond voert voor een groot deel door onverhard terrein. In het parcours is ongeveer 8 km duin en 9 km strand opgenomen. Het druilerige weer verhoogde de moeilijkheids graad. De Texelaars toonden zich na afloop tevreden over het parcours en de uitstekende organisatie. Jan Zijm was over zijn tijd, 1.20.34, niet zo te vreden. Hij had gehoopt binnen de 1.20 te finishen. Theo Franchimon eindigde als derde Texelaar in 1.26.30. Willem Daman finishte in 1.39.28, Tilly Eelman in 1.47.23, Theo Takes in 1.49.52 en Thijs Witte in 1.52.29. Oud-Texelaar John Boo gaard uit Enkhuizen deed wederom van zich spreken. Boogaard, die in de afgelopen weken twee crosses in Noordholland op zijn naam schreef, finishte als 70e in 1.11.18, bijna twee minuten sneller dan vorig jaar, maar nog altijd acht minuten achter de winnaar, de Kenyaan Keino. Het damesteam van basketballclub De Mareis is het nieuwe jaar goed gestart. De Mareis speelde een uit wedstrijd tegen Break Out 3 uit Hip- polytushoef. Dit team stond eind november nog drie plaatsen hoger dan De Mareis. Vooral door een ver dienstelijk spel van Gatske Ykema gingen De Mareis de rust in met een 5-12 voorsprong. In de tweede helft was het spel van Break Out veel be ter dan dat van De Mareis. De Texel se verdediging zat echter goed dicht, waardoor Break Out het overwicht niet in winst kom omzetten. Eindstand: 14-19. Scoren: Gatske Ykema 10 pnt.; Loui se v.d. Sluis 7 punt.; Irma Schuyl 2 pnt. 5-Gempo 3-4; De Koog 4-Gamma 4 6-3; Rab 2-De Koog 5 2-8; Jelleboog 4-Casino 5 1-3; Oosterend 7-Klif 6 4-1; Casino 2-Casino 1 11-0; Casino 4-Casino 3 2-4; Casino 1-De Koog 6-1; Texel 1-0osterend 1 4-6. Vanaf de muur kijkt een ragfijn potloodportret van Paul Citroen de koffiedrinkende hotelgast aan. In de eetzaal hangen gravures uit de vorige eeuw tussen een paar kleurige Chagalls. Verder zee mansvoorstellingen, gegrift in een stuk ivoor. Verzamelen van kunst is een van hun hobby's. Hij is Amerikaan en van oorsprong effectenmakelaar, zij is Nederlandse en was account executive op een reclamebureau. Samen hebben ze een kat, twee Pyrenese berghonden en.... een hotel op Texel. Om er achter te komen wat twee mensen, uit de zakenwereld drijft een hotel in De Koog over te nemen, voerden we een gesprek met Dennis en Cunie Loeser, sinds kort de trotse eigenaars van Hotel Dijkstra aan de Nikadel. Dennis Loeser is een geboren New Yorker. De Amerikaanse leerplicht (duurt korter dan in Nederland en je piag op je zestiende gaan werken, hits de ouders dat schriftelijk jtoestaan. Dennis mocht van zijn moeder één dag van school verzui men als hij die dag een baan zou kunnen vinden. Als dat niet lukte, moest hij terug naar school. Hij vond 5en job op de beurs en volgens af spraak tekende zijn moeder. Hij ver diende 39 dollar per week en klom in de loop van de jaren naar belangrijker losities: „Ik ben nooit iemand tegen gekomen die dit vak op school heeft jeleerd, het meeste moet je van de iraktijk hebben. Daar moet je het ge- 'oel vinden en verder uitbouwen." ten effectenhandelaar moet eigenlijk n de toekomst kunnen zien. Je moet cunnen inschatten wat de economie jaat doen. Daarom is een breed in licht noodzakelijk, vooral op het ge- )ied van de internationale politiek. Toen de verhouding tussen Amerika en Rusland nog gespannen was, wa- en investeringen in de defensie nut tig. Glasnost maakte daar een einde aan. Huis Pennis Loeser: „Ik heb mijn huis in Amsterdam gekocht op de manier van een beurstransactie. Het pand yvas voor mij niet zo aantrekkelijk. Er —hoest veel aan gebeuren en het was op de Herengracht. Ik wist dat 's avonds de hoertjes voorbij liepen tus sen de Utrechtsestraat en de Amstel. Het was daarom wel goedkoop, maar ik wilde niet elke nacht wakker lig gen van de drukte en het rumoer op straat. Dus zei ik nee tegen de make laar en ging weg. Vervolgens liepen we over de Herengracht naar mijn auto. Ik draaide me nog eenmaal om, keek naar het huis en vroeg: „Wat wordt daar voor gebouw neergezet?" „Dat is de Stopera," zei de makelaar, „de nieuwe opera en tegelijk het nieuwe stadhuis." Dus zei ik tegen de makelaar: „Ik koop het huis." Toen de stopera werd geopend gin gen de meisjes daar vanzelfsprekend weg, de Herengracht werd in die sec tie meteen veel meer waard. Als je informatie op die manier kunt aan wenden voor transacties, dan ben je "op dezelfde manier bezig als een ef fectenmakelaar." Voeden met kennis Dat gevoel voor zaken kan niemand leren, maar het moet wel met kennis worden gevoed. Vroeger las Loeser vier tot vijf kranten en tijdschriften per dag en volgde nieuwsprogram ma's. Elk nieuws moet worden geïn terpreteerd voor het speciale vakgebied: „Je moet drie tot vier uur per dag besteden aan lezen, informa tie tanken. Dat is dan vaak nog kale informatie, waarmee je later plotse ling iets blijkt te kunnen doen. Dat lukt niet altijd. Dat is het probleem. Als dat wel het geval was, was ik nu zeer rijk." Slopend Loeser werkte in New York, Califor- nië, Londen en Amsterdam. Toen hij in Europa zaken ging doen werd het noodzakelijk samen te gaan werken met een kleine firma in Los Angeles, gespecialiseerd in een klein onderdeel van de economie: defensie- electronica. Dat bleek toch een na deel te hebben. Banken of pensioen fondsen spreiden hun beleggingsrisico over veel verschillen de maatschappijen, zowel in het binnen- als in het buitenland. Het ge volg was dat Loeser, wilde hij wat verdienen, een enorme hoeveelheid cliënten nodig had. Dat lukte door een groot aantal cliënten in Europa. Loeser: „Het volgende probleem was dat ik in Los Angeles zat. Het tijds verschil was negen uur. Als ik be hoorlijke contacten wilde onderhouden moest ik dus 's nachts om twaalf uur beginnen met werken en dan doorgaan tot de beurs dicht was. Vervolgens iets eten, een uurtje of vijf naar bed en dan weer op nieuw. Om de drie weken moest ik naar Europa vliegen om daar contac ten te onderhouden. Dat was geen leven." Eigen maatschappij Hij deed de maatschappij het voorstel een kantoor in Amsterdam te begin nen, maar dat werd geweigerd en hij stapte over naar een andere firma. Toch wilde hij liever zelfstandig zijn en in '87 richtte hij uiteindelijk een eigen maatschappij op. Effectenma kelaardij is een enorm hard vak en het begon hem psychisch op te vre ten. Het hotelvak was al een oude wens: „Dit is lichamelijk misschien wel tien keer zo zwaar als mijn oude stiel, maar mentaal is het een vera deming. Ik had geen speciale voor keur voor Nederland, laat staan voor Texel, maar ik had dat huis in Am sterdam reeds als belegging gekocht. Voordat ik hier kwam sprak ik al Nederlands. In de periode '59-'60 heb ik zes maanden in Amsterdam gewoond en heb Nederlands leren spreken, eigenlijk in de kroeg. Hoppe bleek een aardige leerschool." Cunie Cunie Loeser deed marketing en re clame in Amsterdam. Ze was secre taresse en later exportmedewerkster bij een im- en exportmaatschappij. Toen men voor de meeste reizen naar landen als Zuidamerika liever mannen op pad stuurde, werd ze secretaresse bij een firma op Schiphol en deed in de avonduren studies marketing. Als marketingassistente verhuisde ze met het bedrijf naar Rotterdam en ver zorgde daar gedurende drie jaar de reclame. Door fusie-perikelen sollici teerde ze bij een fabrikant van lich- tapparatuur, eveneens op de afdeling marketing. Eigenlijk was ze op zoek naar een baan bij een reclamebureau en uitein- '1 O Wk Dennis en Cunie Loeser..Het hotelvak is mentaal een verademing." delijk lukte dat. Ze werd Account Executive, en onderhield als zodanig de contacten tussen klanten en de creatieve- en produktieafdeling van een reclamebureau: „Het was heel leuk, maar toch eigenlijk niet wat ik me er van voorstelde. Veel glamour en glitter, ik voelde me daar toch niet zo thuis. Dennis en ik waren samen al eens een keer naar Ameland met vakantie geweest en daar opperde Dennis het idee een hotel te kopen. Ik zag dat toen helemaal niet zitten." Hotel Dijkstra Op vakantie in Amerika kwam de doorbraak. Ze besloten het hotel op Ameland te kopen. Terug in Neder land bleek het pand, nadat het zes jaar te koop had gestaan, net te zijn verkocht. Ze waren inmiddels gaan samenwonen en plaatsten een adver tentie in De Telegraaf. „Toen belde meneer Dijkstra. We hebben dit hotel voornamelijk gekocht omdat we het leuk vinden met mensen om te gaan. Dan moet je geen hotel in Amster dam beginnen. Daar komen ze 's avonds binnen, droppen hun bagage, gaan nog even naar een theater en vertrekken 's morgens na het ontbijt weer. Voor ons gevoel is zoiets de triestheid ten top. Bovendien hebben we twee grote honden. We wonen ook wat dat betreft op een ideale stek." Bouwplannen Volgend jaar'wordt het hotel vergroot en luxer gemaakt. In verband met de beddenstop moest dat nu al worden geregeld. De bouwvergunningen en tekeningen zijn klaar. Zijn de Loesers voorgoed op Texel neergestreken? Cunie: „Hoewel ik vroeger nooit voor zessen van kantoor kwam, kon ik daarna in ieder geval nog wat andere dingen doen, sport, een studie dwarsfluit, theaterbezoek. Met een hotel heb je totaal geen tijd meer voor jezelf en dat vind ik toch wel een grote investering. We zullen alles moeten afwegen. Dat zullen we deze winter ervaren." Dennis: „Het hotelvak vind ik mooi, ik hou van mensen en vind het leuk om met ze te praten, maar ik sluit ander werk niet uit." Wop Rienks

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 5