)RT TEXELS Aantrekkelijke wedstrijden eilandcompetitie basketbal Dressuurwedstrijd ZDH niet opgewassen tegen Sint Boys Grote nederlaag tafeltennissers Buren wint viswedstrijd Echtpaar Veeger stevig aan kop Squashtoernooi Gamma neemt leiding weer van Texel over Fraaie outfit voor De Koog Cl Verlies voor dames van Texelse Boys Weinig geslaagden hondenexamen VZH Goede tijden voor Texelse jeugdlopers Volleybalprogramma Basketballprogramma Puntendeling voor De Koog Texel verliest eervol van S.V. De Rijp Mareis (d) nu tweede Eilandcompetitie volleybal Reuvers en Beers tonen stuurmanskunst Unicef weer in de bibliotheek Uitslag kleurwedstrijd Hoge bowlingscore voor team Dekker g9 VRIJDAG 20 NOVEMBER 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 13 Vrijdag zijn in de Burgemeester De Koninghal drie wedstrijden gespeeld voor de eilandcompetitie basketbal. Ondanks de sterk verschillende uit slagen waren de wedstrijden voor de volle tribune het aankijken meer dan waard. De eerste wedstrijd ging tussen de teams van Hema en Sportshop. Hoe wel de eerste score voor Sportshop was liep Hema in de eerste helft uit naar een voorsprong van 15-5. De tweede helft ging gelijk op. Sport shop slaagde er niet in het verschil te verkleinen. Eindstand: 26-14 voor Hema. De tweede wedstrijd ging tus sen de koploper Kooiman Fotoservice en het team van Tiko. Zowel het oudere team van Kooiman als het fris spelende Tiko wisten de basket veel vuldig te vinden. Het sterkere re- bounden van Kooiman Fotoservice was bepalend voor de winst van dit team, 43-31. De laatste wedstrijd van de avond ging tussen de 12 Balcken en Vespertina. In de eerste helft kwam alleen Vespertina tot scoren, 8-0. In de tweede helft werd het bord door beide teams vaker geraakt, alleen de Zondag wordt in manege Akenburg door ponyclub ,,De Kleppertjes" en landelijke rijvereniging „De Wadden- ruiters" een dressuurwedstrijd verreden. Om 9.15 uur wordt begonnen met de kleine pony's in de klasse B-dressuur. De dag wordt om ongeveer 16.00 uur afgesloten door de klasse Z- paarden. De dames W. Bakker-Speur en Schilder-Koomen en de heer A. P. Barendregt zullen de verschillende combinaties jureren. Publiek is wel kom, de toegang is gratis. ZDH kwam in Den Hoorn tegen Sint Boys zondag onverwacht als verlie zer uit de strijd. Ondanks een veldo- verwicht van de Hoornders in de eerste helft, kregen de zwaluwen drie tegengoals aan hun broek. Op de ranglijst is ZDH inmiddels voorbij gestreefd door Texelse Boys, dat Vesdo verschalkte. Na drie nederlagen op rij verwachtten de Hoornders tegen Sint Boys, dat vorig seizoen door ZDH tweemaal werd verslagen, het puntentotaal weer te kunnen opschroeven. Vooral in de openingsfase leek niets een succes in de weg te staan. ZDH sprong echter slordig om met de kan sen. Een doelgericht afstandsschot van verdediger Richard de Leeuw ketste tot overmaat van ramp via een medespeler van de doellijn. Toen het ZDH-offensief was verstomd, vonden de Noordhollanders het geluk aan hun zijde. De scheidsrechter bestrafte een vermeende handsbal van de thuisploeg met een penalty, ondanks felle protesten van ZDH. Met 0-1 achter voerde ZDH het tempo op, maar op de gure najaarsdag ontbeer- het de ploeg de benodigde in spiratie. Na rust hadden de Hoornders geen antwoord in huis. De opbouw van de aanval kwam niet goed uit de verf en in de duels kwamen de zwaluwen te kort. De druk van de bezoekers werd kort na rust bekroond met een uit gespeelde kans, die trefzeker achter doelman Sander Stolk verdween. Een ongelukkige actie van verdediger Jan Wit mondde tien minuten voor tijd uit in de derde tegengoal. ZDH heeft inmiddels alle kaarten gezet op de confrontatie met Vesdo die zondag op het programma staat. tafeltennissers van Tetak hebben zaterdag een grote nederlaag geleden tegen de nummer twee van de rang lijst, Dinnierats 17 uit Hoorn. Zowel Barbara Houterman als Cees van Houten kwamen niet tot winst. Al leen Marin Janssen wist één partij in zijn voordeel te beslissen. Tetak staat nog wel aan kop van de ranglijst, maar slechts met één punt voorsprong. Theo Buren heeft de eerste wedstrijd in de winterserie van de sportvisclub gewonnen door één vis van 29 cm te vangen. Zijn naaste belager was Pier- re de Kroon, die een vis van 23 cm ving. Op 13 december is de volgende wed strijd om 8.30 uur bij de Teermolen. Zondag 29 november is een Sinter klaaswedstrijd aan de Afsluitdijk. Deelnemers kunnen zich tot 26 no vember opgeven bij J. Hopman, tele foon 17297 of P. Verhagen, telefoon '3986. De vissers gaan erheen met de boot van 8.05 uur. scores bleven helaas beperkt. De winst was met 15-5 voor Vespertina. Stand per 13 november: (resp. gespeeld, punten, doelpunten voor, doelpunten tegen) 1. Kooiman Fotoservice 5, 10, 219, 128; 2. Vespertina 6, 8, 128, 130; 3, Hema 6, 8, 157, 203; 4. Veenbaas Bouw 4, 6, 177, 92; 5. Pilaar 5, 6, 198, 110; 6. Tiko 5, 2, 124, 152; 7. Sportshop 6, 2, .79, 154; 8. 12 Balc ken 5, 0, 61, 174, Programma 20 november 20.30 u. Pilaar-Veenbaas Vespertina 21.00 u. Kooiman-Vesp. Veenbaas 21.30 u. 12 Balken-Tiko Kooiman Gerda en Freek Veeger hebben op de zevende avond van de klaverjas- club „Den Burg" weer gewonnen met een hoge score (7518 punten). Tot nu toe hebben zij een gemiddel de score van 6900 punten en staan daardoor bovenaan in het klas sement. Als tweede eindigden Henk van Loo en Theo Witte met ook weer een mooie score van 7403 punten. Zij gaan daarmee naar de vierde plaats. Bertus en Gerda Ofrein werden derde met 7136 punten en zijn daardoor een paar plaatsen gestegen. Met 7085 punten werden Arend Dijker en Nel Koomen vierde. Zij staan nu ook in de top tien. Gerda en Janny Kie- wiet werden vijfde met 6832 punten. Zij gingen hierdoor van de 29e naar de 20e plaats. Totaalstand na 28 partijen: 1. Echtpaar Veeger 48.394; 2. W. Derksen-P. van Heerwaarden 47.081; 3. F. Halsema-E. Eelman 46.261; 4. H. van Loo-Th. Witte 45.670; 5. Echtpaar Ofrein 45.453; 7. J. Wiersma-J. Vinke 45.299; 7. C. Zijm-N. van der Veen 45.176; 8. K. van Heerwaarden-R. Caspers 44.535; 9. A. Dijker-N. Koomen 44.437; 10. T. de Brave-B. de Ridder 44.137. In sportcentrum 't Stappeland wordt van zondag tot en met dinsdag het eerste Texelse squashtoernooi gehou den. Heren, dames, teams en bedrij ven zijn welkom om deel te nemen. Zondag wordt vanaf 10.00 uur gespeeld, maandag en dinsdag begin nen de wedstrijden 's avonds om 18.30 uur. Het toernooi wordt gesponsord door Saxon Sports. In schrijving kost ^15,- per persoon en kan via 't Stappeland, tel. 27000. Bedrijven kunnen met maximaal drie personen inschrijven. Tevens kan men zich aanmelden voor een koud buffet op de slotavond a ƒ15,- p.p. SPORT In de hoofdklasse van het Texelse zaalvoetbal heeft Gamma dankzij een 4-2 overwinning op Texel de lei ding weer overgenomen van dat zelfde Texel. Ook- nummer 3 (Jelle- boog) van de ranglijst verloor. Tegen Gieles/Betsema werd het een 6-4 nederlaag. De Koog ontworstelde zich aardig aan de onderste plaats door met 2-1 van Klif te winnen en nestelt zich voorlopig in de mid denmoot. Spannend blijft het ook in de eerste klasse. Beide koplopers, Texel 2 en Oosterend 2, die overigens beide niet in actie kwamen, hadden gezelschap kunnen krijgen van Klif 2. Maar dit team verloor met 5-4 van Jelleboog 2 en blijft daardoor op de derde plaats staan. Ook het derde team van Klif wist het niet tot een zege te brengen en verloor met 3-2 van Oosterend 3. In de tweede klasse blijft Jelleboog 3 ongeslagen. On danks de vele strafminuten van het jeugdige Jelleboog team wist men ook dit keer de volle winst te beha len. De Koog 5 blijft na deze week Het elftal Cl van sv De Koog loopt er weer fraai en fris bij. Dat is te danken aan Apparte mentencomplex Juliana dat geld beschikbaar stelde: drie jaar lang f400,- en daarna vrijwel zeker verlenging. Juliana-exploitant Pie- ter Thijssen vertelde zaterdag bij de officiële overhandiging dat hij op het idee was gebracht door jeugdvoorzitter Jan List. De spe lers zijn blij met hun blauw-witte kleding. Coach Ekke Sipsma: „Het is belangrijk dat de jongens mooi in het pak zitten. Dat geeft uitstraling en dat is goed voor de vereniging". De dames van Texelse Boys hebben met 4-2 kansloos verloren van hhun Alkmaarse tegenstandsters. Ze speelden op een zeer slecht veld, dat voor aanvang van de wedstrijd met enkele kruiwagens zand proviso risch werd gerepareerd. De Texelse dames waren na vorige week in de winning mood. Deze stemming sloeg echter al gauw om. Al na 17 minuten spelen keken de dames tegen een 0-2 achterstand aan. De Alkmaarse voetbalsters hiel- Slechts drie van de zes deelnemers aan het Verkeers Zekerheidsexamen voor honden zijn zaterdag geslaagd. Dit examen bestaat uit twee onder delen: gehoorzaamheids- en gedrag soefeningen en een sociaal gedeelte. Keurmeester A. Tokkie uit Almere was naar Texel gekomen om het exa men af te nemen. Op het terrein van de hondenclub aan de Rozendijk wer den de G.G. oefeningen afgewerkt. Hiermee zijn maximaal 50 punten te behalen. Wie minimaal 35 scoort, mag door naar het B-gedeelte. Dat lukte slechts drie combinaties. Voor het sociale gedeelte moest een route worden gelopen door het cen trum van Den Burg. Dit ging de over gebleven drie kandidaten goed af. De geslaagden zijn: H. Jansen met Barry (44 pt.), H. Oosterhaven met Caesar (38 pt.) en A. Goes met Wodan (47 pt.). den zich beter in de regen. Gerda Koopman brak door en werd onderuit gehaald door de keepster. Dit leverde een strafschop op voor de Texelaars. Monique Smit verzilverde deze en bracht zo de stand op 1-2. Een hard schot van Koopman leverde zelfs gelijkspel op, maar dat duurde niet lang. Vlak voor rust werd het 2-3. De jacht op de gelijkmaker strandde na de rust op het doornatte veld. De Alkmaarse dames wisten zelfs nog uit te lopen tot 2-4. Zeven jeugdige lopers waren zater dag actief bij de eerste cross wedstrijd in Warmenhuizen. Op een parcours dat spekglad was van de regen en koeienvlaaien waren de tij den heel goed te noemen. Johan v/d Star en Rob Schraag beten samen de spits af over een afstand van 1500 meter. Rob Schraag werd achtste in een groep van 39 lopers. Zijn tijd was 6.04 minuten. Johan v/d Star liep een goede wedstrijd en had daar 6.42 minuten voor nodig. Hessel Kampstra, Erik en Robert Bakker lie pen 1250 meter. Kampstra eindigde als negende in een tijd van 5.35 mi nuten. Erik Bakker eindigde als 25e in een tijd van 6.02 minuten. Robert Bakker was de snelste van deze drie en eindigde als zevende in een tijd van 5.29 minuten. Met enige meisje in de groep was Lia Visser. Zij deed 5.28 minuten over de 1000 meter. De laatste die startte was Robbin Oosterhof, ook op de 1000 meter. Hij werd in een groep van 18 lopers, in een tijd van 4.48 minuten. Deze wedstrijd was de eerste uit een cy clus van drie met een finale in Den Helder. de ongeslagen koploper in de derde klasse. Dit keer was het Gempo dat z'n meerdere moest erkennen in De Koog. Casino 3 blijft redelijk volgen, maar moest tegen Nioz toch een puntje inleveren. Bij de dames gaat de strijd gelijk op en wonnen zowel De Krim als Klif hun wedstrijd. Zaterdag 21 november 1992 Trefpunt 12.00 u. Juvoc 1-Tevoko 1 (hl) Zaterdag 21 november 1992 Ons Genoegen (Zaaldienst Dames 3) Veld 1: 13.30 u. Tevoko 2-HCSC 2 (H2) 15.00 u. Tevoko 1-SVN 1 (J-C) Veld 2: 13.30 u. Tevoko 1-De Boemel (D1) 15.00 u. Tevoko 2-V.V.W.'meer 1 (D1) Veld 3: 13.30 Smash'68 1-Tevoko 3 (D2) 15.00 Tevoko 3-Quelderduyn/Sh 5 (H3) Zaterdag 21 november 1992 Sportlaan Den Helder 18.00 u. Mareis (d)-Break Out 2 19.00 u. FAC 4-Marels (h) Door de afwezigheid van Hans Pol derman en Erik Kossen was trainer Adrie Lieuwma van SV De Koog ge noodzaakt keeper Jan Plaatsman op te stellen als veldspeler en mocht Jos Kaptein het doel verdedigen. Ondanks het slechte weer was de wedstrijd zeker het bekijken waard. Beide ploegen waren er duidelijk op gebrand om twee punten te halen en zodoende aansluiting te houden bij de kopgroep. Het was een gelijkop- gaande en sportieve wedstrijd die hoofdzakelijk op het middenveld werd afgespeeld. Pas in de tweede helft kwamen de eerste échte kansen voor De Koog. Een schot van Barry Betse- ma werd met moeite uit het doel getikt. In de laatste vijf minuten schoot Ber nard Ipenburg de bal langs de keeper het doel in, maar omdat Jan Plaats man deze nog aantikte, werd hij af gekeurd wegens buitenspel. Ook DESS kreeg vlak voor tijd nog een goede kans, maar door attent en goed uitkomen, wist keeper Kaptein dot te voorkomen. Na afloop leken beide ploegen toch tevreden te zijn met de puntendeling. Hoewel winst er voor Texel niet in zat, complimenteerde coach Roomei- jer zijn jongens na afloop van de wedstrijd tegen De Rijp voor de gro te inzet en werklust. Het elftal miste zondag j.l. de vier routiniers Simon Brand (voetblessure), Wim van Veen (liesblessure), Paul van Exel (schor sing) en John List (vakantie). De stootkracht was tegen hèt fysiek sterkere De Rijp te gering. Texel ging hoopvol van start. Na een fraaie pass van Henk Knol knalde Er- win Koning reeds na twee minuten spelen keihard in: 0-1. Meteen daarop ging een voorzet van de technisch goed spelende Knol vlak voor het doel langs. Het veld werd steeds moeilijker te bespelen door de neer- plenzende regen. Glij- en slippartijen waren niet van de lucht. Langzamer hand kreeg De Rijp meer grip op de wedstrijd. Na 25 minuten kopte één van hun voorwaartsen via een corner in: 1-1. De Rijp zette het doel van Texel onder druk, maar de Texelaars schuwden het duel niet. Op slag van rust was de betrouwbaar keepende Bart Heerschap kansloos op een van richting veranderend afstandsschot: 2-1. Zo'n vijf minuten na de rust be paalde De Rijp de stand op 3-1. Een afstandsschot ketste via de binnen kant van de paal het veld weer in. Eén en ander was de scheidsrechter ontgaan. Op advies van de grens rechter werd het doelpunt goedge keurd. Vijftien minuten voor afloop kwam Texel nog terug tot 2-3. Na een fraai genomen directe vrije schop van wederom Erwin Koning belandde de bal in het doel. Daarna creëerde Texel nog wel enige kansen, doch de overtuiging ontbrak om de aanvallen af te ronden. Ook aan de zijde van De Rijp werden tal van kansen om zeep gebracht. Eén minuut voor af loop stelde De Rijp de overwinning veilig: 4-2. Het damesbasketbalteam van De Ma reis is opgeklommen naar de gedeel de tweede plaats van de competitie. Dat gebeurde dankzij een belangrijke winst tegen de nummer zeven, Pot tenwinkel. In de Burg. de Koninghal waren de Texelse dames superieur. Na twee verloren wedstrijden waren De Mareis erop gebrand weer eens te winnen. Beide teams kwamen met een kleine ploeg opdraven: Potten winkel had alleen veldspelers, terwijl De Mareis slechts één wissel had. Na een rommelig begin namen De Ma reis het heft in handen. Met werve lende, afwisselende aanvallen werd de tegenstander helemaal ingepakt en de rust werd met een 34-8 voor sprong bereikt. In de tweede helft ging het al niet anders. De ene na de andere Texelse aanval werd verzil verd. Pas in de slotfase kon Potten winkel de achterstand een dragelijker aanzien geven, toen de thuisclub ga- Programma dinsdag 24 november: Veld A: mannen: 18.30 u. Paal 28-Cocky's Tevoko '70 19.12 u. Graaf Sp.-Tevoko Paal28/Krim 19.54 u. Meltec-Teso Graaf Sp. 20.43 u. Kogerend-Maarcob. Meltec 21.30 u. Gr. Slock 2-Pilaar RWS 22.18 u. RWS-12 Balcken Gr. Slock 2 Veld B: mannen en vrouwen: 18.30 u. Garantm.-RaboIJzer NBC 19.12 u. NBC-Foto de Waal Garantm. 19.54 u. Question-Mantje Westerlaken 20.43 u. Westerlaken-7 Prov. Question 21.30 u. Eierl.Huis-Leydekkers 7 Prov. 22.18 u. De Vlier-Haarstudio Leydek. Veld C: vrouwen: 18.30 u. Ass.Bremer-Smash 3 Nioz 19.12 u. Nioz-Ass.Bremer Smash 3 19.54 u. Texèle-Ria's Wink. Gr. Slock 20.43 u. Gr. Slock-Meerm. Ria's Wink 21.30 u. Klif 12-Sportsh. Meermarkt 22.18 u. Durper D.-Verspertina Klif 12 Wedstrijdleiding: let en Willem, tel. 15191. Belangstellen voor een scheidsrechters- cursus kunnen zich opgeven bij de wedstrijdleiding. Uitslagen Dinsdag 17 november: Mannen: Meltec/Waaier-Maarcobouw 0-3; DGM-Kogerend 3-0; Paal 9-Tex. Autocentrale 3-0; Grote Slock 1-Teso 0-3; RWS-Grote Slock 2 1-2; Bremakker-Graaf Spuiterij 3-0; Vrou wen en gemengd: Eierlandse Huis-7 Provin ciën 3-0; Mantje-Vespertina 1-2; Durper Drup-Sportshop 1-2; Klif 12-Haarstudio 2-1; Super-LenR 1-2; NBC-SI. de Boer Cocksdorp 3-0. Vrouwen: Timmers Bakkerij-Cohen 0-3; Vissers Bouwbedrijf-Smash 2 1-2; Zeilmakerij- Meermarkt 2-1; Beautique Texèle-de Rival 3-0; Nioz-Smash 3 3-0; Ass. Bremer-Slagerij lepe de Boer 2-1. In manege Akenburg is de eerste menwedstrijd om de Jaap de Graaf- bokaal verreden. Elke wedstrijd bestaat uit een dressuurproef met allerlei figuren en een vaardig- heidsproef waarbij een parcoursje tussen kegeltjes door, binnen een bepaalde tijd moet worden afgelegd. Jurylid Jan Kiljan zag duidelijke voor uitgang ten opzichte van vorig jaar bij alle vijftien deelnemers en gaf ieder een persoonlijk advies voor het men nen van zijn paard. Irma Reuvers en Piet Beers behaal den hetzelfde puntentotaal. Door een zwaarder tellende dressuurproef kon Beers de taart in ontvangst nemen. Piet Beers, de winnaar van vorig jaar rijdt nu met een ander paard, waar mee hij dus een geslaagd debuut maakte. Irma Reuvers was blij verrast met haar goede klassering. John van der Zwaag, de nummer twee van vo rig jaar, werd derde op de voet ge volgd door de nummers 4 en 5, Aad van Heerwaarden en Arno Gieles. Uitslagen (respectievelijk dressuur, vaardigheid en to taal): 1. Piet Beers 135, 75, 210; 2. Irma Reu vers 130, 80, 210; 3. John van der Zwaag 129, 75, 204; 4. Aad van Heerwaarden 123, 80. 203; 5. Arno Gieles 122, 80, 202. In de bibliotheek is weer de jaarlijkse verkoping van kerstkaarten ten bate van Unicef. Tijdens de normale ope ningsuren kan iedereen tot de kerst terecht bij de vrijwilligsters, die ook informatie hebben over dit goede doel. Wie telefonisch meer wil weten over Unicef kan terecht bij Nel Pijl man, 14067. De kleurwedstrijd die kleindie- rensportvereniging uitschreef ter gele genheid van het 50-jarig bestaan leverde de volgende prijswinnaars op. Groep 1. Floortje van 't Hout (Jozefschool), Ellie Duinker (School md Bijbel), Jorina Hooij- schuur (Strijbosschool). Groep 2. Rob Legierse (Jozefschool), Gina Ju- nier (Strijbos), Pauline Maas (School md Bijbel). Groep 3. Merel vd Linde (Durperhonk), Joost Broekman (Strijbosschool), Marianne Duinker (School md Bijbel). Groep 4. Karin Bos (School md Bijbel), Dennis Koster (Durperhonk), Aart v. Rijs (School md Bijbel), Marije Duinker (School md Bijbel), Ma ren Kuijper (Bruinvis). ten liet vallen in de verdediging. De wedstrijd was toen echter allang beslist, eindstand 72-23. Morgen spelen De Mareis in Den Helder te gen VAC. Bowlingteam Dekker speelde tijdens de competitie onder grote spanning. Marco v/d Vis gooide zeer hoog en dat resulteerde in een 3-2 overwin ning op de danig aangeslagen leden van hotel De Weal. Speler Theo Zuidewind van de Baan brekers had een goede week en wist een game van 216 te produceren. De bowlers konden echter niet op tegen het geweld van IBS/Oele/Schoo met een sterk gooidende Menno Schuijl. Bij Bar 't Galjoen speelde Geert Bos scha een sterke solopartij. Hij gooide een serie van 668. Maar zijn team moest toch met slechts twee punten tevreden zijn. Bij de dames was Question goed op dreef. Door een mooie score van Neeltje Hoogerheide wist dit team al le punten binnen te halen. Tabak Mets was te sterk voor de Pins, die hun draai niet goed konden vinden. Bij de jeugd waren het Barry en Mer lin Huisman die alle punten van hun tegenstanders konden afsnoepen. Uitslagen Sommeltjes-Champion Sisters 1-4; Bar 't Galjoen-Verseput Verzekeringen 2-3; Timmers Tearoom-Hotel Tatenhove 3-2; Baanbrekers- IBS/Oele/Schoo 0-5; Pyama-Hotel Strandple- vier 4-1; LBL-Tabakshop 3-2; Hotel De Weal- Bedrijven Service Dekker 2-3; Last Minnet-AII Stars 0-5; TZN-Stunt Team 5-0; Drogisterij Mets-Albert Heijn 3-2; Boys Girls-Hocus Po- cus 1-4; Paal 12-Team Four 3-2; MMCM-T- Fords 0-4; Tabak Mets-Pins 4-0; Question- Klavervier 4-0; Deurdouwers-Kiosk Pad Op- duin 0-4; Casarde-Drogisterij Mets 1-3; Strandplevier-Martmo's 4-0. MEDEDELINGEN VAN B EN W De rubriek „Van het raadhuis" bevat informatie en mededelingen van de gemeente Texel. Lezers die vinden dat aan een bepaald onderwerp aan dacht moet worden geschonken, kunnen contact opnemen met de af deling algemene zaken in het ge meentehuis. Nadere inlichtingen: toestel 247. Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen periode aan de vol gende personen of instanties bouw vergunning verleend: Texelse Wolonderneming, voor het plaatsen van een loods, Laagwaalderweg 12 te Oude- schild; Sociale Werkplaats De Bolder, voor het gedeeltelijk veranderen van een werkplaats. Wezenland 1 te Den Burg; E. Koning, voor het plaatsen van een garage/berging. De Wittstraat 10 te Oudeschild; W. Huskamp, voor het gedeeltelijk vergroten van een zomer huis, Bosrandweg 227 te De Koog; J. van Heerwaarden, voor het plaatsen van een aard- appelbewaarloods, Vuurtorenweg 61 te De Cocksdorp; P. J. Halsema, voor het plaatsen van twee dakkapellen, Watermunt 9 te De Koog; H. J. Wijsman, voor het gedeeltelijk ver anderen/vergroten van een woonhuis. Post weg 183 te De Cocksdorp; C. M. van Swinderen-Schraag, voor het veranderen/ver groten van een zomerhuis, Slufterweg 118 te De Cocksdorp; P. Zijm, voor het vernieuwen van een woonhuis, Krimweg 44 te De Cocks dorp; W. Behrendt, voor het vergroten van een zomerhuis, Californiëweg 157 te De Koog; C. van der Star, voor het plaatsen van een tochtjbortaal, Trompstraat 38 te Oude schild; P. van der Star, voor het plaatsen van terrasschermen, Heemskerckstraat 15 te Ou deschild; C. J. Jaspers, voor het plaatsen van een berging, Sluyscoog 78 te Den Burg; P. Drijver, voor het gedeeltelijk veranderen/ver groten van een woonhuis, Kotterstraat 6 te Oosterend; F. Langeveld, voor het gedeeltelijk veranderen van een voorgevel, Dorpsstraat 8 te De Koog; P. Aarts, voor het plaatsen van een carport, Duykerdam 11 te Den Burg; M. J. Mosk, voor het plaatsen van een garage/ber ging, Gasthuisstraat 72 te Den Burg; KNMI, voor het plaatsen van een windmeetpaal, De Hors; G. Festen, voor het plaatsen van een luifel, Duykerdam 9 te Den Burg. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze beschikkingen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen een be zwaarschrift indienen. Nadere infor matie hierover is te verkrijgen bij de gemeentesecretarie, afdeling R.O.V., kamer 0.12. Groep 5. Maarten Broekman (Strijbos), Linda Knol (Jozef), Rinus vd Star (Bruinvis). Groep 6. Esther Koorn (IJska-school), Esther Boom (Bruinvis), Pim (Ijska). Groep 7. Sarah Westerlaken (IJska-school), Ninya Smit (CVO), Evelien (IJska). Groep 8. Lissette Prins (School md Bijbel), Yo- landa Ellen (CVO), Maren Siebert (Ijska). Tombola De prijzen van de tombola zijn nog niet allemaal afgehaald. Het gaat om de loten 8, 458, 512, 580, 680, 558, 151, 836 en 742. De prijzen kunnen worden afgehaald bij J. Koo- ger, Robbepad 15, Oosterend, tele foon 18379. Kotex brengt dank aan allen die prijzen of financiën beschik baar hebben gesteld en de jubileum tentoonstelling mede daardoor tot een succes hebben gemaakt. Raadhuiskelder. De expositieruimte van het raadhuis zal een bescheiden opknapbeurt krijgen. De meerderheid van de raadscommissie welzijn ging tijdens een dinsdagavond gehouden vergadering akkoord met het voorstel van b en w.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 13