Sport Familieberichten lexelaartjes [else judoko's de prijzen TEXELSE COURANT uiters haalden este winstpunten Sportvissers starten serie uitstekend Eilandcompetitie basketbal ildbeheereenheid idt opruimactie Aanvallend spel leidt tot verlies Oosterend Zaterdagteam De Koog wint verdiend (2-1) Texelaars in finale crosskampioenschap Voetbaluitslagen „Geen dwang bij het opruimen van erven" Nellie en Marius Witte kampioen badminton Aanrijding DAG 16 MAART 1993 lag vond in de sporthal „De perdam" in Amsterdam een judo-toernooi voor verstande- ehandicapten plaats. Het toer- was georganiseerd door de ijdstak van de stichting AGO. het toernooi deden 110 judoka's afkomstig van 10 verschillende ligingen uit Noord-Holland, Zuid- nd en Utrecht. grote belangstelling werd door doka's na een flinke warmmg-up eden om de ere-plaatsen. Tussen irtijen door zorgden een aantal a's van de organiserende vereni- samen met een aantal gehandi- voor enkele geweldige mstraties. Eerst werd onder be- jing van swingende muziek een :aculaire show gegeven met flit- |udo-worpen. In de tweede werd tijdens een ademloze stil- mooi NAGE-NO-KATA uitge- liters in de klasse B dressuur egin) presteerden zondag goed de dressuurwedstrijd in ma- Akenburg. Zij sleepten de te winstpunten weg. Blom haalde twee keer een eer- rijs met haar jonge paard Han- Ook lete Rienks leverde een kende prestatie met een derde in eerste plaats en twee winst- in. Jan Hin reed zijn vijfde ;punt in de klasse L2 bij elkaar ag nu door naar de M1. is een feestavond in de manege vrijdag de clubkampioenen e twee onderlinge wedstrijden 32 gehuldigd. Bij de pony's ging ker naar Inge Siemonsma, re- tampioen werd Harma Eilander. Plaatsman zegevierde bij de en, op de voet gevolgd door van Tatenhove. eppercup is voor de beste ge lde prestatie over minimaal vijf rijden in dressuur of springen, de eerste discipline ging die laar Diana Kuip. Josien Wolf de beste spring-amazone van ib. ringwedstrijd van 21 februari erd afgelast wegens de storm verreden op tweede paasdag ril). Hetzelfde programma gehanteerd, dus deelnemers en igers moeten zich aan die tij ouden. Wijzigingen kunnen wor- oorgegeven aan Petra Keyser, on 17762. en: len: 1. Vera Blom met Hannelou, 125 1 w.p.; Ria Duinker met Ekamore, 123 1 w.p., Felicity de Vries met Sunrise, it 1 w.o.; 2e proef: 1. Vera Blom met iou, 125 pnt 1w.p.; Felicity de Vries mnse, 121 pnt, 1 w.p.; L1-paarden: Dekker met Flair, 123 pnt 1 w.p.; de: 1 Jan Hin met Antoinette, 120 1 w.p; 2e proef: Annemarie van der iet Gold Boy, 120 pnt 1 w.p.; irden: 1. Corrien Duin met Barrivaal, it 1 w.p.; Zl-paarden: 1 Tessa de met Davy, 175 pnt; Z2-paarden: 1. Tes- ~raaff met Davy, 171 pnt; B-pony's, ca- A, B,C: 1 Gea de Ridder met Tosca, 1 w.p.; 2. Kelly Geus met Pepper, it; Categorie D, E: 1. Eva van der Linde itricia, 128 pnt 1 w.p.; 2. Marieke met Jesper, 125+ pnt 1 w.p., 3. le ks met Nijzam, 125 pnt 1 w.p.; Jan- Beurden met Rachel, 122 pnt 1 (ia Kooiman met Astid, 122 pnt 1 Ie proef, categorie A, B. C,: 1. Gea de met Tosca, 117 pnt; Categorie D,E: 1. inks met Nijzam, 126 pnt 1 w.p.; 2. liman met Astid, 124 pnt 1 w.p.; 3. ;e Bakker met Jesper, 120 pnt 1 il-pony's: 1. Josien de Wolf met Loes, t 1 w.p2. Petra Kooiman met Nor- ZC^|21 pnt 1 w.p. L2-pony's: 1. Marcus iet Wibo, 109 pnt. voerd. Het NAGE-NO-KATA is een speciale judovorm met voorgeschre ven bewegingen en worpen. Tijdens de wedstrijden hebben de Texelse judoka's goede prestaties ge leverd. Het motto van het toernooi is „meedoen is belangrijker dan win nen". Dit uitgangspunt werd zeker gehanteerd door Elwm Eygenraam. Elwin vond het judo erg leuk maar er waren nog meer leuke dingen die zijn aandacht vroegen. Desondanks be haalde Elwin een fraaie vijfde plaats. Mark van Vliet komt naar een judo toernooi om te winnen, dat is duide lijk! Vlak voor zijn eerste partij was Mark erg gespannen, maar hij wist al snel door een fraaie kantelbeweging zijn tegenstander in een muurvaste houdgreep te krijgen. Dit leverde hem een overwinning op met een volledi ge score. Deze overwinning legde de basis voor een mooie tweede plaats. In de poule voor de wat lichtere judo ka's waren Ki Afman en Mark Westerlaken ingedeeld bij een aantal sterke tegenstanders. Jammer ge noeg moesten de beide judoka's al direkt in de eerste partij tegen elkaar aantreden. Hierin wist Mark, door ietsje meer geluk dan Ki, te winnen. Gelukkig behaalde Ki Afman in de volgende twee partijen nog wel twee klinkende overwinningen. Het viel vooral op dat Ki door zijn kracht en souplesse, door de tegenstanders moeilijk onder controle was te krijgen. Mark Westerlaken tenslotte behaalde evenals vorig jaar een eerste plaats. Door een goed gevoel voor judo en veel wilskracht behaalde hij de finale. In de finale moest aantreden tegen de sterke Dennis Bekker uit Amstel veen. In een spannende partij kwam Mark al snel terecht in een stevige houdgreep. Gelukkig wist Mark zich te bevrijden door Dennis over zich heen te draaien. Vlak voor het einde van de wedstrijd werkte Mark zijn achterstand weg door een muurvaste houdgreep en behaalde daarmee een schitterende eerste plaats! Na het toernooi werd in de wandelgangen gesproken en gefluisterd over de „be ren van Txel". De lezers van dit arti kel weten mischien niet precies wat met deze term wordt bedoeld maar de vele meegereisde supporters we ten het wel. Sportvissersclub Texel kijkt terug op een zeer goede start van de kampi- oensschapsserie 1993. De eerste wedstrijd in de serie van dertien werd zondag bezocht door veertien sportvissers, die allemaal vis aan de haak sloegen. De wedstrijd bij de Ot- tersaat werd onder zeer goede om standigheden gevist. Eerste werd Nico Tessel met totaal 201 cm (7 vissen). Op de gedeelde tweede plaats eindigden Rein Kuyper en Paul Verhagen met ieder 198 cm. (7 vis sen). Pierre de Kroon ving acht vis sen, maar kwam met 197 cm iets tekort. Totaal gevangen: 1654 cm (63 vissen). De tweede wedstrijd in deze serie is op 28 maart a.s., aanvang 8.00 uur aan de IJsdijk tegenover Nieuw Bui- tenheim. Op zaterdag 20 maart gaan Texelse sportvissers naar een wedstrijd zeevissen bij wijk aan Zee. Degenen die zich hebben opgegeven dienen 6.45 uur uiterlijk op de par keerplaats naast Garage Grisnigt aan de Bernhardlaan te zijn vor vertrek naar de boot 7.05 uur. Programma vrijdag 19 maart: 20.30 u. 2 x junioren 21.00 u. Veenbaas-Tiko 12 Balcken 21.30 u. 12 Balcken-Hema Veenbaas lildbeheereenheid Texel houdt lag een schoonmaakactie in de ie natuur. Wie mee wil helpen |t om 09.00 uur verwacht op irrein van SV De Koog aan de Itlaan. Voor eten en drinken It gezorgd. jaar was de landelijke schoon- van jagers, scholieren en natuurbeschermers een groot succes. Ook op Texel werd toen enthousiast meegeholpen door zo'n vijftig vrijwil ligers om de natuur van zwerfvuil te ontdoen. Er werd zelfs aandacht aan besteed in het NOS journaal en ge meentelijke politici gaven blijk van waardering. In overleg met Staatsbosbeheer zul len dit jaar weer gebieden op het eiland worden uitgezocht om schoon te maken. SBB stelt tevens vuilnis zakken en een jeep ter beschikking. gedeelte van de ..buit" vorig jaai SV Oosterend moest het aanvallende spel tegen koploper Jisp zondag met een nederlaag bekopen. De voor sprong die SVO al in de vijfde mi nuut behaalde, liep uit op een 3-1 verlies. SVO bezorgde de Noordhollanders een zware zondagmiddag. Direct na de aftrap zocht SVO de aanval op. Uit een goede voorzet van Robin Speets was Vincent Kaspers ter plaatse om de bal in het doel te knal- Het zaterdagteam van SV De Koog was in de wedstrijd tegen het laag geklasseerde PSCK de betere ploeg, maar kon de véle kansen niet alle maal benutten. Hierdoor werd het slechts 2-1 voor de Koger voet ballers. Zeker in de eerste helft werd PSCK via de vleugels overlopen, maar pas na een half uur spelen zorgde Dirk Wuis voor 1-0. Een door Wuis zelf in geschoten bal kwam via de binnen kant van de kruising terug het veld in. De goed doorgelopen Wuis kon de bal vervolgens eenvoudig in het lege doel schuiven. Enige minuten daarna werd het na een goede combinatie tussen Henk Messenmaker en Coen Schoonheden 2-0. De door Leon Eel- man diep gestuurde Messenmaker trok de bal naar de eerste paal waar Schoonheden van dichtbij intikte. In de tweede helft werd PSCK iets sterker en het kwam vlak na rust op 2-1, Een afgeslagen corner werd on houdbaar door de beste man van PSCK achter in invallende keeper Hans Eelman ingeschoten. Kort hier na kreeg PSCK nog een kans maar deze werd naast geschoten. Hierna nam De Koog het heft weer in han den en speelde de wedstrijd gerouti neerd uit. De Koog verzuimde de score uit te bouwen. Eenmaal kwam een schot van John Eelman op de lat en werd een inzet van Piet Scholta- nus ternauwernood overgetikt. Zater dag is De Koog vrij en op 27 maart speelt het thuis, de tegenstander heet dan Saenden. len. Geschrokken probeerde Jisp de Oosterenders vast te zetten. Bij het onderscheppen van een kopbal raakte doelman Drijver geblesseerd aan de schouder. Het afstandschot dat kort daarop op het doel werd afgevuurd verraste hem en bracht Jisp op gelij ke hoogte. Drijver liet zich vervangen door Jan Bloem. Na een half uur kwam Jisp op voorsprong. Uit een afgeslagen aanval werd de bal vanuit het middenveld ineens op de slof ge nomen, onhoudbaar in de kruising. Na rust zette SVO alles op de aanval. De kansen bleven niet uit. Een schot van Kees Daalder tikte de doelman van Jisp net naast het doel. Speets schoot nog een paar keer rakelings naast. De mooiste kans was voor Syl van Dijk, die na een rush oog in oog met de Jisp-goalie kwam te staan. Te zacht tikte hij de bal langs de doel man, die het leer nog net naast kon werken. Onder aanvoering van Aart van de Brink knokte SVO vergeefs verder. Zoals zo vaak viel het doel punt echter aan de andere kant. Vijf minuten voor tijd bracht Jisp na een counter over de rechterflank de uit slag op 3-1. In de slotfase kopte Van de Brink nog op de paal. Drie Texelse jeugdatleten waren uit genodigd door de atletiek unie om mee te doen aan de finale cross- wedstrijd in Zaandam. Via voorron des in Warmenhuizen, Alkmaar en Hoogkarspel waren Rob Schraag, Hessel Kampstra en Robbin Ooster hof erin geslaagd zich te plaatsen voor de finale. Rob Schraag mocht de spits afbijten van de Texelaars. In een deelnemers veld van 66 lopers eindigde hij als vierenveertigste in een tijd van 8.05 minuten over 2.000 meter. Hessel Kampstra was de volgende loper. Over een afstand van 1500 meter liep hij een tijd van 5.59 minuten. Hij eindigde als veertigste in een deelne mersveld van 76 lopers. De laatste loper was Robbin Oosterhof. Hij moest 1000 meter en deed dit in een tijd van 3.56 minuten. Hij eindigde hiermee als twintigste in een veld van 63 lopers. Zaterdag 13 maart: De Koog (Z)-PSCK 2-1. Junioren: Succes BTOosterend B1 1-9 Texel B1-N. Niedorp BI 0-10 De Koog CTKaagvogels B1 2-2 Wiron CTOosterend C1 3-1 W. Waard C1-Tex. Boys C2 5-2 Texel C2-W. Meer C2 4-1 BKC C1-Texel Cl 13-0 JVC CTTex Boys C1 3-1 Meisjes pupillen: Tex. Boys-HRC 4-0 Texelse pupillencompetitie: Texel D1-Tex. Boys Dl afgelast Tex. Boys D2-SVC Dl 2-9 De Koog E1-Tex. Boys El 0-4 Texel E2-De Koog E2 5-2 SVC E2-ZDH E1 0-6 Texel E1-SVC E1 3-2 Oosterend E1-Tex Boys E2 13-1 Oosterend F1-ZDH F1 SVC Fl-Tex. Boys F1 Texel F2-SVC F2 De Koog F1-Texel F3 Zondag 14 maart: Texel-ZAP ZDH-DWOW Tex. Boys-Dirkshorn De Koog-Zuidermeer Oosterend-Jisp Texel 2-Blokker 2 Kaagvogels 2-De Koog 2 Tex. Boys 2-ZAP 6 Oosterend 2-WGW 6 ZAP 8-Tex. Boys 3 Junioren: Uitgeest A1-Texel A1 Berdos A1-Tex. Boys Al Recreatievoetbal: Texel-ZDH SVC-Oosterend De Koog-Tex. Boys 1-3 2-3 11-0 1-6 1-0 0-5 0-1 2-0 1-3 2-4 2-1 1-3 0-2 11-2 0-1 2-4 1-4 4-6 0-7 De gemeente zal geen dwangmidde len gebruiken tegenover agrariërs die hun rommelige erf niet (willen) oprui men. „Wij zijn hiertoe niet bevoegd", verklaarde burgemeester Schipper vo- Tijdens de zondag gehouden club kampioenschappen badminton om de Veenstra-bokaal zijn routiniers Nellie Witte en Marius Witte als eerste geëindigd. Nieuwkomer Anne van der Velde toonde zijn kwaliteiten met een uitstekende tweede plaats. In de B- poule bij de heren won Ed Witte. Ondanks de geringe inschrijving was het een gezellig en geslaagd kampi oenschap. De vijfentwintigjarige vere niging houdt zaterdag 20 maart een jubileumavond voor haar leden waar ook de prijsuitreiking zal plaats vinden. Uitslagen Poule A, heren: 1 Marius Witte; 2. Anne van der Velde; 3. Kees Zijm; 4. Ruud de Vries Poule B, heren: 1 Ed Witte; 2. Jaap Jager; 3. Jan Schaart; 4. Henk Martens. Dames: 1. Nellie Witte, 2 Margriet Rey; 3. Anneke Bokma; 4, Janny Lexmond. rige week tijdens de raadsvergade ring. Hij betreurde het dat dit in een eerder krantebericht anders was over gekomen. De brief die via landbouw organisatie WLTO naar de Texelse leden gaat, wordt volgens de burge meester „een vriendelijk verzoek". Wèl kan de gemeente ertoe overgaan om bermen te ontruimen van opslag die daar niet thuishoort. Schipper zei dit in antwoord op een vraag van Gerbrand Poster. Het Texels Belang- raadslid vond dat de uitlatingen van b en w over de rommelige boerener ven „op een ontactischVnoment" waren gedaan, nu de landbouwers te maken krijgen met hinderwet- controles. Een 22-jarige automobiliste uit Keu len reed op de Pontweg tegen de achterkant van de wagen van een 28-jarige Texelaar, die voor het sto plicht bij Akenbuurt stond te wach ten. De vrouw had de stilstaande wagens wel opgemerkt, maar remde niet voldoende. Alleen de bumper van de Texelaar liep schade op. Bedroefd om het afscheid, maar met een ge voel van dankbaarheid dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, is van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader Willem Zeger Stolk weduwnaar van Adriana Stolk-Blom Na een liefdevolle verzorging in „De Gollards", op de gezegende leeftijd van bijna 91 jaar. Bleiswijk, 25-5-1902 Texel, 15-3-1993 Jan en Kitty wim en sonja johanna en jan, frits ylona tjarko Piet en Anneke anjo peter Frans en Marijke sander en petra christiaan Den Burg, verzorgingshuis De Gollards Correspondentie-adres: P.J. Stolk, Hollandseweg 22, 1795 LE De Cocksdorp Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 maart van 19.00-20.00 uur in „De Gollards", en na de begrafenis in het gebouw bij de Her vormde kerk te De Cocksdorp. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 18 maart om 14.00 uur in de Hervorm de kerk te De Cocksdorp, waarna de begra fenis op het kerkhof aldaar zal plaatsvinden. nu voel ik dat er een diepe stilte komt en in die stilte zal ik je opnieuw ontmoeten en telkens weer zal ik je tegenkomen we zeggen veel te gauw het is voorbij alleen je lichaam is ons weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei ik zal nog altijd grapjes met je maken we zullen samen door 't stille landschap gaan nu je mijn handen niet meer, aan kunt raken raak je mijn hart nog duidelijk aan. Voor de vele blijken van medeleven en belangstel ling, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlij den van onze lieve man, vader en opa Remmet Hooijberg zeggen wij u heel hartelijk dank. Het was hartver warmend en gaf ons veel steun. J. C. Hooijberg-Barhorst en kinderen. Texel, maart 1993 12 maart 1993 zijn wij Frank Schuit en Dédé Kikkert getrouwd. Ons adres: Ekster 102, 1628 AG Hoorn. Wat ooievaar, niks ooievaar, gewoon, je weet wel.... Wij zijn erg blij met de geboorte van onze dochter en zusje Joyce Zij is geboren op 16 maart 1993 weegt 3000 gram bloot en is 50 cm groot Carolien v/d Meer en Henk Zijm Ka-yim, Omar en Aisja Herenstraat 10a 1797 AH Den Hoorn Tel. 02220 - 19320 Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Papa en mama van harte gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Jacomien, Ab, Gonnie, Jos, Els, Herman, Suzanne, San- der, Johan, Berna, Maarten, Margreet, Jan Jaap, Peter, Christien en Henrik. Omdat ik persoonlijk niet iedereen kan bedanken, wil ik langs deze onsym pathieke weg een ieder bedanken die mij in het Gemini-ziekenhuis veel steun heeft verleend met bezoek, bloemen, kaar ten enz. Het was enorm. G. Koorn-Veldhuizen Avantgarde. Het nieuwe bij zondere produkt van St. Do- natus natuurlijk. Van woensdag t/m zaterdag kunt u uw stempel halen voor de Amandel- victoriaanse schotel. Bakke rij Timmer Oosterend. Thalassa schoonheidssalon voor dames en heren. Tel. 17072. De „Van Beurden Blues Band" bedankt: Mare Roe per en Jeroen Haak van Texeltronic voor het licht en geluid, het publiek voor hun aanwezigheid applaus, en de organisatie van Texelpop '93 voor hun inzet. „Be ca- refull with the blues, some day it'll make you smile..". Deze week is het in de win kel van uw bakker tijd voor het maïsbroodje (400 gram) normaal ƒ2,25 nu voor ƒ1,80. Iets heel anders zijn de cappucinokoeken 10 stuks van ƒ3,40 voor f 2,75. Bakkerij Timmer Oosterend. De „Van Beurden Blues Band" bedankt: Mare Roe per en Jeroen Haak van Texeltronic voor het licht en geluid, het publiek voor hun aanwezigheid applaus, en de organisatie van Texelpop '93 voor hun inzet. „Be ca- refull with the blues, some day it'll make you smile..". Deze week is het in de win kel van uw bakker tijd voor het maïsbroodje (400 gram) normaal ƒ2,25 nu voor ƒ1,80. Iets heel anders zijn de cappucinokoeken 10 stuks van 3,40 voor ƒ2,75. Bakkerij Timmer Oosterend. Liguster, div. sierheesters, vaste planten Fa. Van der Werve, Bernhardlaan. Tel. 12925. Woonhuis -hypotheek? Bel Siebe Waaijer voor het beste advies: 15207. Verzoeke géén geld of goe deren af te geven aan Merie Verseput-Slik. Het wordt niet doos mij vergoed. M. Verse- put, Boogerd 19, 1791 GW Den Burg. Tel. 12831. T.k. hangbuikvarkentjes t.e.a.b Gratis afhalen: brand hout. Tel. 19497. Cafe-Chantant om 21.00 uur in De Karseboom. Wat een goeie stem heeft die Wil lem en Ria Valk krijgt concur rentie Cora en Hans wat gezellig dat jullie er waren. Allemaal tot ziensl Marja en Lies. Weet u het nog? Jan Waaijer heeft zijn agentschap voor zonwering overgedragen aan Meijert Laan, tel. 18664 Te koop gevr diepvrieskist 200 Itr. Tel 14140, na 18.00 uur. Te koop. wenskaartenkast br. 1.35 m. x h. 1.50 m., ƒ100,- en 3x dressoir v.a. ƒ25,-. Tel. 16388. Jong stel zoekt met spoed: woonruimte te huur of te koop, bijv. een caravan, ap partement of huis i.v.m. ver kregen vast werk op Texel. Tel. 050-773476. Nieuw. Leggings ƒ19,95 in verschillende kleuren ook zwart/wit. Rabbit Habit Gevraagd voor het seizoen, leuk meisje, 15-17 jr. Semke Delicatexel, tel 17717 b.g.g. 17794. Zuivere zuivel, natuurlijk lek ker. St. Donatus. Gevraagd voor het seizoen: leuk meisje, 15-17 jr. Semke Delicatexel, tel 17717 b.g.g. 17794. Te koop. enkele stapelbed den en 70 éénpers. blau we dekens. Tel. 17717, b.g.g. 17794. Het cursusprogramma voor maart en april ligt klaar bij Atelier De Witte Engel. „De Banaan", J. van der Vis. Weverstraat 72. Vrij dag! bloemkool per stuk ƒ2,48, 3 kilo Cox's Orange ƒ3,95; 8 rode Grapefruit ƒ3,95; Weekendmix 250 gram ƒ2,65; Brie 100 gram ƒ1,69. T.k. Oude piano, merk: Neu- gebauer, klank onzuiver. De coratie? Hobby? 38 rode stoelen, ijzer-frame. Tel. 15441. Iedere donderdag mah-jong in het Koffiecentrum. Inlich tingen, tel. 15729. Startende ondernemer zoekt kleine financiële ondersteu ning. Zekerheden aanw. Brief onder nr. 1497 aan bur. Tex. Crt. Woensdag: bananensoes- dag p. stuk f2,25; vier voor ƒ7,50 Banketbakkerij Of- rein, tel. 12060. T.k. gevr. soggen. Tel. 17456. Stoffenboet. Elke week iets nieuws. Met de nieuwste stoffen en Burda-patronen wordt het een mooi voorjaar. Grote occasionshow 18. 19 en 20 maart. Automobiel bedrijf Jan Reij. Badstof shirts in 9 kleuren ƒ25,-. Rabbit Habit. Quiltcursussen bij Atelier De Witte Engel. Uw cursuspro gramma ligt klaar. Niet te veel op rekenen. Openbare verkoping in april. 1 pot glas, eigendom, ont wikkeling P.LM.; 1 deksel; licentie-rechten Cornells Kunsthars. Gezamenlijk te betrekken onder statiegeld - „pacht". 1 volle pot glashel dere direct opeetbare kwark. Alle klaarheid is, dat het niet onduidelijk is dat als u hem koopt, u hem op mag eten. Fa. Kastanjeboom Donatus. Dus natuurlijk lekker. Haarfijn bekeken!! Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak. Tel. 12227. Te koop: Opel Ascona, 1979, APK gekeurd tot eind 1993! T.aa.b. Tel. 13823. Auto -verzekering? Bel Siebe Waaijer voor het beste ad vies: 15207. Zuivere, zuivel, natuurlijk lek ker St. Donatus. Thalassa schoonheidssalon voor dames en heren. Tel 17072. Avantgarde. Het nieuwe bij zondere produkt van St. Do natus natuurlijk. Te koop: enkele stapelbed den en 70 éénpers. blau we dekens. Tel. 17717, b.g.g. 17794. Wie kan rekenen koopt kwa- liteitszónwering. Bel Meijert Laan, tel. 18664. Quilten, beren- of poppen- maken of werken met Asian, 't is bij Atelier De Witte En gel dat dit kan. Onze duurste spijkerbroek ƒ49,95. Rabbit Habit, Ko- gerstraat 2. Elzen, beuken, meidoorn, berken, lijsterbes, haagbeu ken en wilgen voor bv. rand- beplanting. Fa. Van der Werve, Bernhardlaan. Tel. 12925. Nieuwe lente! Nieuwe stof fen! Bij Milliner Mode vindt u het wel. Burgwal 29 Zeewind bestendige cup. Leylandi, div. maten, tuin centrum Fa. Van der Werve, Bernhardlaan. Tel. 12925. Nieuw. Gekleurde spijker broeken ƒ49,95 Rabbit Habit. Fietsen uw voeten het niet meer bij7 Ik wel. Pedicuresa lon Hannie. Nagelstudio „No- ra Gasthuisstraat 4, Den Burg. Tel. 02220 - 10353. Maartaanbieding: Philips keukenmachine van ƒ245,- voor ƒ185,-. Rentenaar, Oosterend. Verhuisd van Emmalaan 28 naar Schoorwal 14, 1791 HN Den Burg. Fam. C. M. Bakker. T.k.a.: rode scooter, merk: Derby met electrostart. Tel. 22052 (na 18.00 uur). Pakketten voor Polen 24 mrt. van 3-5 uur. Inlichtingen tel. 12925. Golden Retrevier-pups met stamboom. Ouders HD-vrij. Inl. 05115-1303. 10 voor Texel Wat voor cijfer krijgen wij voor onze natuur zuivere volle lekkere produk- ten. St. Donatus dus. Echte zijde om te beschilde ren vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29. Tijdelijk hebben wij enige matrassen met een foutje, rubber en binnenvering voor minder dan de halve prijs. Texeler magazijn. Tel. 12654. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bowling De Koogel en Restaurant 't Prut- telhuus. Tel 17672 b.g.g 17586

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3