i/at ik zeggen wou TEXELSE J COURANT rnielingen luilaknacht akslaper Verboden wapenbezit Voetganger aangereden Ingeval op Stuifweg Diefgta, jchrijven voor indelrondje amilie advertenties EcoMare verspreidt nieuwe poster VAKANTIEKRANT Meevaller voor SBB: Kosten Mokslootprojekt lager dan verwacht Deuk in politieauto Nieuwe barbecues in de Dennen Pinksterdrukte goed verwerkt door Teso dag 4 JUNI 1993 ens de luilaknacht zijn op ver- mende plaatsen vernielingen aan- ht |n de Jonkerstraat was met ts een barrikade gevormd. Een lbak was leeggegooid in de Bern- jlaan. In de Julianastraat zijn e auto's met zwarte lak bespo- Op de Buytengors hebben onbe- den de banden van een Nissan laten lopen en de wieldoppen gehaald. Eén daarvan is later te- [qevonden. (de Vrije School zijn bussen pur en leeggespoten. In De Zes en de Lhuisstraat zijn uitlaten van meer- e aut0's volgespoten met pur. In IKoog zijn schrikhekken op de Ni- L en de Ruyslaan geplaatst. Lnaast zijn in verschillende dorpen Ln gestolen, sinds luilak zijn vuilcontainer Ai 17-jarige Duitse toerist verliet [vrienden voor een sanitaire stop. Jen hij wel erg lang wegbleef, gin- jn zij hem zoeken. Hij bleek op het 1 van een aanbouwtje van een ho lte zijn geklommen en was daar in Lp gevallen. Toen zijn vrienden er t:Eéneens opklommen om hem eraf -Bialen, zakten ze door het dak. De stenaar van het hotel werd wakker X: Ei het kabaal en waarschuwde de i; Sitie. De schade wordt onderling fegeld. kwijt is, doet er verstandig aan een bezoekje te brengen aan gemeente werken. Daar staan nog acht grijze en negen groene containers, vermoe delijk afkomstig uit de Tjakkerstraat, Schilderend, Buytengors en Lieuwstraat. In het centrum van De Koog hebben twee mannen uit Gladbeck (25 en 27 jaar oud) maandagnacht overlast veroorzaakt. Nadat een hoteleigenaar de zich agressief gedragende mannen enkele malen had gemaand wat rusti ger aan te doen, bedreigde één van hen hem met een vuurwapen. Na aanhouding trof de politie in hun auto een gas-alarmpistool, twee wa penstokken, een lange stok en een stiletto aan. Een 36-jarige inwoonster van Den Burg is zondag bij een aanrijding ge wond geraakt. Terwijl de Texelse nabij het Doolhof langs een aantal gepar keerde tractoren met wagens liep, probeerde een automobiliste uit Til burg haar voorbij te gaan. Omdat de tussenruimte te krap bleek, raakte de auto de heup van de Texelse. Zij kwam te vallen en belandde met een voet onder het voorwiel van de auto. In het Gemini-ziekenhuis werd ge constateerd dat haar enkel op drie plaatsen was gebroken. Ide Stuifweg zijn zondagavond B auto's op elkaar gebotst. Een Iksdorper echtpaar kon een plot- Tg de weg oprijdende bestuurder 'enlo, die vanuit een uitrit kwam, meer ontwijken. Na de botsing CjB de Cocksdorpse met buikklach- naar het Gemini-ziekenhuis ver- I. De man uit Venlo liep een ac|Me hersenschudding op. Beide aiEj's raakten behoorlijk beschadigd. inschrijven voor het wandelrond- n Texel op 19 juni is mogelijk tot net 8 juni bij H. van Heerwaar- Lieuwstraat 33 en bij het start al van de avondvierdaagse. De en bij voorinschrijving bedragen f7,50 voor leden. Bij de start deelname f12,50. De start is en 6.30 en 7.00 uur. Start en fi- punt bij het TESO wachtlokaal op Horntje. Men moet tenminste 5 neter per uur wandelen en mag sneller dan l/i km/u lopen. Ook er drie verplichte controleposten, r verdere informatie: B. Roest, tel. (451. Maandag 7 juni start de idvierdaagse om 17.30 uur bij de tine van het LBO over 5, 10 en iSkilometer. Bitten Buiten verantwoordelijkheid van de redactie i, overigens niet alleen in de i Courant de laatste tijd een J om in overlijdensadvertenties, s Sr ook wel in huwelijks- en •orte-advertenties, blijk te geven een welhaast ontroerende naïe- bijvoorbeeld te denken van de ende (gefingeerde) overlijdensad- entie. „Dag lieve opa, bedankt alles. Piet en Marie, Joop en ït en kleinkinderen". De vraag is wat beogen de stellers van zo'n ïrtentie hiermee? Opa leest zelf idvertentie niet meer. En de ge lelde krantenlezer weet niet wie _is, waardoor mensen die de over tone goed hebben gekend maar een tijdje uit het oog zijn verlo- ook geen aandacht aan z'n igaan kunnen schenken, f echter nog een andere en zeker minder belangrijke reden voor advertentiestijl die wat meer fei- fe informatie bevat over de per- m kwestie, de Nederlandse Genealogische n'ging, die naast haar hoofdzetel aarden over een aantal regionale 'ingen beschikt, worden al zo'n ,e honderd jaar door een legertje "Higers allerlei geboorte tijd- en overlijdensadvertenties ameld. Deze advertenties worden amilienaam bewaard en vormen ien bron van informatie voor late- enaraties die op zoek zijn naar afstamming. Maar wat moet je lenealoog over pakweg 50 jaar een overlijdensadvertentie als 9 lieve opa enz", zonder voorna- *am'lienaam, leeftijd, datum, s of namen van nabestaanden? ■Pet 20 n huwelijksadvertentie als ■r9en trouwen Lex en Martha"? H0 s u w'lt dat de nagedachtenis jw°ri ^6t heugelijk feit van een in[eiJk.of 9eboorte nog voortduurt ]llna;at de bloemen zijn verwelkt i 'ent het aanbeveling hier bij '/BUaatSen van een advertentie re- fpg mee te houden. J. A. Does Oosterend Uit een woning aan het Pater Witte- plein in Den Burg zijn een aantal cd's uit een kast ontvreemd. Toegang tot de woning is waarschijnlijk via de achterdeur verkregen. De schade be draagt ongeveer f250,-. Een 21-jarige Duitser is dinsdag door een verkoopster betrapt op winkel diefstal. De man verliet de winkel met een niet betaald shirt onder zijn trui. Van een 40-jarige man uit Wychen is vrijdagnacht een bruine herenfiets gestolen. Het rijwiel stond geparkeerd aan de Tempeliersweg. EcoMare heeft een nieuwe poster en folder gekregen. Deze is op het ei land verspreid bij verschillende winkel-, horeca- en recreatiebedrij- ven. Mochten er bedrijven zijn die een poster willen ophangen, maar er nog geen hebben gekregen, dan kunnen ze even bellen met EcoMare. EcoMare verspreidt deze posters en folders met het doel dat zoveel mo gelijk toeristen op Texel weten wat EcoMare te bieden heeft, waar ze het centrum kunnen vinden en wanneer het open is. Met name het toene mende aanbod van buitenactiviteiten, zoals de natuurprogramma's voor vol wassenen, maar ook het veldwerk voor scholen en andere groepen is nog onbekend. De nieuwe poster is verspreid bij veel bedrijven, maar het is altijd mogelijk dat er iemand is overgeslagen. Bedrij ven die naar EcoMare bellen (17741) krijgen alsnog een poster. Het is wel de bedoeling dat de poster wordt op gehangen op een openbare plaats. Particulieren die een poster willen, kunnen deze voor ƒ1,00 aan de balie van EcoMare krijgen. De nieuwe folder van EcoMare (dit jaar voor het eerst op kringlooppa pier) is in beperkte mate beschikbaar voor logiesverstrekkers. Er zijn folders in het Nederlands, Engels en Duits. Het is niet de beoeling alle gasten een folder mee te geven: ze krijgen deze folder ook bij een bezoek aan EcoMare. Ter informatie kan wel op elke kamer of in elke bungalow een folder in een leesmap worden gestopt. Ook voor een stapeltje fol ders kan worden gebeld naar EcoMa re. Nadere informatie: Nienke Bloksma, EcoMare, tel. 02220-17741. Het zomerseizoen staat weer voor de deur. Op vrijdag 25 juni verschijnt weer het eerste num mer van de Vakantiekrant die tien keer zal uitkomen. Via een uitgebreide agenda worden we kelijks de activiteiten op het eiland weergegeven. Ook de be zigheden van het recreatieteam zullen worden opgenomen in de krant, die gratis wordt verspreid onder Texelaars en toeristen- Aankondigingen van evenemen ten kunnen worden doorgegeven aan Ruud Nooy via telefoon 15034 of schriftelijk worden af gegeven bij de balie van Lange- veld en de Rooij, onder vermelding van „Vakantiekrant". De mededelingen moeten uiterlijk een week vóór de verschijnings datum van de krant in ons bezit zijn. De sluitingsdatum voor het eerste nummer is op donderdag 17 juni. De aanbesteding van de „natuur- bouw" in de Mokslootvallei is voor Staatsbosbeheer een meevaller ge worden. De laagste inschrijver D.C. Lont en Zonen uit Hippolytushoef of freerde f492.000,-. Dat was tonnen Een 26-jarige Texelaar heeft maan dagnacht een flinke deuk in een poli tiewagen gemaakt en een deur van een taxi beschadigd. Het incident vond plaats in de Dorpsstraat van De Koog, waar de - zojuist in een taxi gestapte - man van de politie het verzoek kreeg de vóórste taxi te pak ken, De Texelaar gaf hieraan gevolg. Hij opende het portier echter precies op het moment dat de politieauto voorbij reed. lager dan de begroting die Staats bosbeheer zelf had gemaakt. Ook het bedrag (f858.000,-1 waarmee de hoogste inschrijver kwam, was nog beneden de raming. Het werk is inmiddels aan Lont ge gund. Aan de aanbesteding werd deelgenomen door 14 bedrijven waar onder de Texelse ondernemingen Wil lem Bakker en Texel B.V. en de nauw met Texel gelieerde bedrijven Daalder en De Vries Van de Wel. Deze za ten met hun offertes in de mid denmoot. Het werk gaat de tweede helft van deze maand van start. Staatsbosbeheer heeeft op het bar becueveldje aan de Randweg twee mieuwe barbecues laten plaatsen. Hiermee zijn twee versleten exem plaren vervangen. Boswachter Jan Zijm heeft de barbecues, In samen- „Behoorlijk bedrijvig", zo omschrijft Teso-woordvoerder Jan Bloem de pinksterdrukte bij de veerdienst. Zo wel op vrijdag als op maandag twee de pinksterdag bleef dankzij de inzet werking met de firma Tatenhove, ontworpen naar een Amerikaans idee. De stalen barbecues zijn verdeeld in twee compartimenten, hebben een beweegbaar rooster en staan op een draaipoot, zodat ze goed op de wind zijn te draaien. Staatsbosbeheer heeft het barbecue veldje ingericht om een alternatief te bieden voor het her en der stoken van vuurtjes. Het veldje is omgeven door loofbomen, waardoor het gevaar voor bosbrand relatief klein is. Om het risico verder te beperken is alleen het gebruik van houtskool toe gestaan. van beide dubbeldekkers de wachttijd beperkt tot een half uurtje. Vergele ken met het pinksterweekend vorig jaar (weekend 6, 7 en 8 juli) zette Teso ruim vijf procent meer auto's, caravans en aanhangers over. Veerbo ten Schulpengat en Molengat zetten vanuit Den Helder 9.420 auto's over en 533 caravavens (9,5 procent! meer dan vorig jaar), waarbij de na druk lag op vrijdag, toen vanaf 11.30 uur beide schepen voeren en ze te gen tienen nog een extra reisje moesten maken om de wachtenden over te zetten. Het saldo aan vreem de auto's op het eiland bedroeg za terdag 8 516 stuks. Dit aantal daalde tweede pinksterdag snel, toen Teso 3.605 auto's naar Den Helder ver voerde. Overlast. Vier jeugdige Duitse toe risten die behoorlijk aan Bacchus hadden geofferd, gedroegen zich in De Koog bijzonder vervelend tegen over wandelaars. Ze werden door de politie aangesproken op hun luidruch tige gedrag en hun drankvoorraad werdïn beslag genomen. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa CORNELIS BURGER onze hartelijke dank. Een bijzonder woord van dank aan ds. Knipscheer, dr. Waverijn en de verzorging van het verpleeghuis Texel. H. E. Burger-van Delden kinderen en kleinkinderen Texel, juni 1993 Het is heel moeilijk geweest afscheid te moeten ne men van mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma GUURTUIDA KIKKERT Voor uw hartelijk medeleven, betoond tijdens haar ziekte en na haar overlijden, willen wij u onze wel gemeende dank betuigen. D. den Braven kinderen en kleinkinderen Texel, juni 1993 Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor de be langstelling tijdens de ziekte en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa JUDICUS MARINUS PIETER JAN VERSTEGEN Een bijzonder woord van dank aan dr. Waverijn en dr. Van Hattem, de wijkverpleging en de afdeling Thuiszorg voor de jarenlange hulp, ds. Daane voor de mooie woorden tot ons gesproken en dhr. Maat voor de correcte verzorging van de uitvaart. Uw aanwezigheid, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan. S. H. Verstegen-Lok kinderen en kleinkinderen Texel, 1 juni 1993 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor al uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader GERRIT VLAMING zeggen wij u hartelijk dank. Familie Vlaming-Riemens Texel, mei 1993 Voor uw blijken van medeleven die we mochten ondervinden zowel persoonlijk als schriftelijk bij het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa PHILIPPUS BAS willen wij u hartelijk danken. A. Th. Bas-Roeper Kees Piet en Ellie Alice, Karin en Gerja Voor al uw blijken van belangstelling na het overlijden van moeder zeggen wij u hartelijk dank. Familie Dros Oudeschild - Texel, juni 1993. Jacob Roeper en Jannechien Makelaar willen u laten weten dat zij op vrijdag 18 juni om 14.15 uur gaan trouwen in 't gemeentehuis te Den Burg. De kerkelijke inzegening zal plaatsvinden om 15.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Oosterend. U bent van harte welkom op onze receptie van 18.00 tot 19.30 uur in dorpshuis „De Beijenkorf", Mulderstraat 37, Oosterend. Blazerstraat 3, 1794 AP Oosterend. Kadoptip: Onze ouders Jan en Riet van der Vis zijn maandag 7 juni 25 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd pap en mam! Bianca en Rob Marcella en Robert Liesbeth en Roland Peperstraat 40, 1794 AL Oosterend, Nico Uitgeest en Corina de Vries gaan trouwen op 18 juni 1993 om 15.00 uur in het gemeentehuis te Den Burg. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur op „Flora", Pontweg 141 te De Koog. Ons adres blijft: Kogerstraat 78, 1791 EV Den Burg. Heel erg blij en gelukkig zijn wij met de geboorte Jetske Melanie (Melanie) Cynthia Isabel (Cynthial Harry en Corry Bonne-de Ridder Mariëlle en Lisette 29 mei 1993 Klimpstraat 32, 1795 AL De Cocksdorp-Texel. Telefoon 02220 - 16553 Tijdelijk verblijf: Gemini Wie dit kleine mensje ziet. gelooft zijn eigen ogen niet en zal moeten beamen, wonderen maak je nog altijd samen. Areke Wilhelmina 31 mei 1993 Dochter van Arie en Els van Zuilen-Puyk en zusje van Niels. De Zeshonderd 9, 1792 CH Oudeschild. Voor bezoek graag even bellen. Els en Areke rusten van 13.00 tot 15.30 uur. 7» INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,10 (incl. btw) Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en de vele kaarten die wij hebben gekregen na de geboorte van onze zoon en broertje Mike Joshua Geboren 12 mei 1993 Jos en Martine, Wesley en Lars Bosma Kogerstraat 23, 1791 EN Den Burg. Via deze weg willen wij een ieder bedanken die onze trouwdag tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Rick en Esther Vlaming Elke zaterdag om 20.00 uur bingo in 't Stappeland. Tel. 27000. Ook voor de vegaterische schotel kunt u pnma terecht bij Strandpaviljoen Paal 19. Bad Boys T-shirt, div. printen ƒ39,95. Mantje Sport. Diane Jarrett speelt en zingt niet alleen alle liedjes van uw jeugd, maar ook boogie en jazz. Elke donderdag t/m zondag in The Pianobar van af 21.30 uur. Aangeboden: stoeptegels, ƒ0,25 per stuk. Tel. 12749. Te koop: Teso-aandeel, ƒ3140,- vrij op naam. D. Koopman, tel. 02220- 62194. Café Chantant De Karse- boom vrijdag om 21.00 uur. Zolang er gezongen wordt gaan we door en gezongen wordt er. tot ziens, Frans, Lies, Marja en Noor. Als afsluiting v.d. competitie van senioren Deuce-leden a.s. zaterdag om 20.00 uur in de kantine een borrel en een hapje. Over twee Frank al. weken komt Dames gympen goed pas sende gympen in diverse kleuren Sport. t.a ƒ59,95, Mantje Thalassa Schoonheidssalon voor dames en heren. Juni verzorgingstip zomervoorbe- reidingsbehandeling: reini ging, peeling, wimpers verven vitamine masker. 1 uur ƒ45,-. Deze behandeling is inclusief huiddiagnose en advies. Graag tijdig reserve ren. Tel. 17072. Verloren: Gouden dameshor loge, merk: Priosa. „Eerlijke vinder is goud waard". Tel. 12995. T.k. gevr oude tourcaravan, evt gebreken geen bezw. Tel. 16275 (vr. n. Patrick). Te koop: Ford Granada stati oncar, geen roest, schade vrij, trekhaak etc. Vr.pr. ƒ2450,- Inlichtingen, tel. 16606. Heeft u rommeltjes over voor de zwemclub TX '71? Bel fam Ellen, tel. 14423. Zij ko men ze graag bij u ophalen Te koop: Audi 80 diesel, au- tom, bj. '84, ƒ4500,-. Tel. 12830. Te koop: z.g.a.n. Spartamet. Tel. 14635 na 18.00 uur. Service Center Texel, tel. 11777. Radio - TV - video - satelliet - verkoop - reparatie T.k.a. moderne witte hang/legkast, 167x61x218, i.z.g.st., ƒ500,-. Tel. 22014. Sjaak doet 't op Den nenoord. Te huur aangeb: permanente woonruimte, luxe apparte ment aan 't Horntje. Ge schikt voor dubbele bewoning. Huur ƒ1250,- p. mnd, incl. energie en water. Inl. tel. 19722. Bad Boys T-shirt, div. printen ƒ39,95. Mantje Sport. Diane Jarrett speelt en zingt niet alleen alle liedjes van uw jeugd, maar ook boogie en jazz. Elke donderdag t/m zondag in The Pianobar van af 21.30 uur. Philips in motion. Uw dealer Service Center Texel, tel. 11777. Receptie? Bosch en Zee heeft de ruimte, tel. 17789 Wegens enorm succes ook dit weekend: onbeperkt spare-ribs eten met frites, sla en sausjes, voor maar ƒ25,- p.p. Bij Restaurant Bos en Duin Herenparfum Hans van der Klift no. 1, het exclusieve ge schenk (oplage 50 stuks) voor Vaderdag, kunsthandel Hans van der Klift. Tennisrackets grote collectie o.a. Fischer, Prince, Donnay, Head, Dunlop. Testpakket aanwezig. Mantje Sport. Gevraagd/gezocht: bezor gers/ster voor stadspost op Texel) Een goede bijver dienste welke in de avondu ren te volbrengen is. Wij vragen bezorgers/sters voor de volgende plaatsen: De Cocksdorp, De Waal, De Koog, 't Noorden, Eierland en Den Burg. Bel tijdens kan tooruren voor informatie naar ons kantoor in Alkmaar nummer: 072-154642 Te koop: Mercedes 300 die sel, mooie goede auto, schuifdak, stuurbekrachte- ging. Vr.pr. ƒ6250,—. Inlich tingen, tel. 16606. Decoders voor RTL of Film- net.Service Center Texel, tel. 11777. Gevraagd: jongen of meisje die in de zomermaanden bij de manege wil werken. Ma nege Zoetelief, tel. 17335. Te koop: Fietsdrager voor 2 fietsen, geschikt voor trek haak, prijs ƒ125,-. Tel. 15906 na 19.00 uur. Korte broeken Mantje Sport. Wij zijn verhuisd van Heems- kerckstraat 74, Oudeschild naar Noordwester 24, 1791 HD Den Burg, tel. 13634. P. en C. A. Haker-Nobel. ,,De Banaan" 2 kroppen sla 98 ct; 1 komkommer 98 ct; Yz kilo tomaten 98 ct; 1 Yz ki lo Jona Gold ƒ2,50; 1 Galia meloen 2,95. J. v.d. Vis, Weverstraat 72. Te koop: zeer mooie Lonz- buldog, 20 pk, gloeikop, 1 cil., bj. '40 Tel. 02523-74211. Grundig - made for you Uw dealer Service Center Texel, tel 11777. Als afsluiting v.d competitie van senioren Deuce-leden a.s. zaterdag om 20.00 uur in de kantine een borrel en een hapja 5 juni. Geitenkeuring. Vanaf 10.00 uur in de schuur bii H. Wetenkamp te Oudeschild Komt u ook eens kijken? Te koop: 2 vouwfietsen Tel. 13254. Nu weer aardbeien. L. Huis man, fruitkwekerij De Veen. Tel. 12203. Geknipt, een permanent of gekleurd, u bent zo aan de beurt.... Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Stoffenboet! Elke week iets nieuws. Volgens de nieuw ste rage. Diverse BB-ruitjes. Voor trui of jack Polar Fleece. Zomerjacks uitgevoerd in MPC en Gore-Tex, winddicht, waterdicht, ademend. Mant je Sport. Meisje 18 jaar, VWO zoekt afwisselend werk vanaf nu tot eind juli. Telefoon 13614 na 18.00 uur. Leliekoppers gevraagd. Dijt, Westergeest. Tel. 13461/13674. Gevonden: Cyperse poes, omg. Schorren weg en rood met witte gecastreerde ka ter met beige/bruine vlooi enband in Den Burg. Dierenpension Slufterweg, tel. 11477. Gevraagd: woonruimte voor 1 of 2 pers., evt. tijdelijk in of nabij Den Burg. Tel. 13981 (na 18.00 uur). Schoonmaakhulp gevraagd. Tel. 17216. Woningruil. Aangeboden: 3 kamerwoning in Amsterdam- Zuid, prachtig gelegen, mo numentaal pand, lage huur. Gevraagd: huurwoning op Texel. Tel. 020-6731130 (evt. antwoordapparaat). Dave moet een tijdje plat lig gen in het ziekenhuis. Wie stuurt hem een kaartje? Da ve Vonk, kamer 159 Oost, Gemini, Huisduinerweg 3. 1782 GZ Den Helder. T.h. gevr: droge opslagruim te, 25 m2. Tel. 22155/11301. Service van kust tot kust. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop gevraagd: plaat of CD met liedjes over Texel. Reacties br.anr. 1505 aan bureau Tex. Crt. T.k. crosswagen formule 1. T.k. gevr. tuig voor paard. Tel. 15939 Texel van 1900 tot nu, door Annemarie Zuydweg. voor de intekenaars liggen de ge reserveerde exemplaren klaar bij Nauta boek, tel, 12495. The Buzz deed 't ook op Dennenoord. Nu weer prima nieuwe doré aardappelen. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Gooi de oude maar weg! Te koop nieuwe bromfiets, automaat, zeer aantrekkelij ke prijs. Tel. 11237. T.k. Ford Sierra 2300 D, bj 11-'86, 5-drs, kl wit tel. 18758. Ook voor een nieuwe KTV, video, radio, schotel of satel liet. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop;halterbank Kettler incl. 60 k. gewichten; com puter Commodore 64; hou ten naaibox; klein spinne wiel; rode keuken accessoi res en 200 LP's. Tel. 16916. Koop zonwering bij de man die ze ook repareren kan. Bel Meijert Laan, tel. 18664. Jeu de Boule ballen en ac cessoires. Mantje Sport. Bericht voor al die mensen die we wegens plaatsgebrek moesten teleurstellen, ook dit weekend onbeperkt spare-ribs eten met frites, sla en sausjes voor maar ƒ25,- p.p. Restaurant Bos en Duin. Armstrad aluminium schotel. 10 jaar garantie! Uw dealer Service Center Texel. tel. 11777. Verloren: Gouden dameshor loge, merk: Priosa. „Eerlijke vinder is goud waard". Tel. 12995. Elke zaterdag om 20.00 uur bingo in 't Stappeland. Tel. 27000. Als afsluiting v.d. competitie van senioren Deuce-leden a.s. zaterdag om 20.00 uur in de kantine een borrel en een hapja

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3