WTexels F amilieberichten Xexelaartjes TEXELSE J COURANT Nieuwe tennisbaan niet bij sporthal Bedankt VRIJDAG 29 OKTOBER 1993 Rondje Texel. De zeventiende Ron de om Texel is volgend jaar op 11 ju ni. De voorbereidingen voor de catamaranrace zijn alweer gestart. De wedstrijdleiding zal wederom in han den zijn van Edwin Lodder. Nu al is bekend dat Studio Sport een kort wedstrijdverslag zal maken. Daar naast wordt een uitgebreide televisie reportage gemaakt. Geleend? Op de haven van Oude- schild is vorige week een boottrailer verdwenen. Deze behoort toe aan een 22-jarige Oosterender. De kans bestaat dat iemand de aanhanger heeft geleend, zonder het te zeggen, maar de man heeft toch aangifte ge daan bij de politie. De waarde van de trailer is f1500,-. Baldadig. Een 22-jarige Oudeschil der werd in de Parkstraat betrapt op het uittrappen van een lantaarnpaal. Hij kreeg een bekeuring. Fiets vernield. In de Gravenstraat is in de nacht van zaterdag op zon dag het achterwiel en de versnel lingskabel van een grijze herenfiets vernield. Het rijwiel is van een 48-jarige Hoornder. De schade be draagt f150,-. Alarm. Een mechanische storing in de geldautomaat heeft dinsdagavond een automatisch alarm bij de Rabo bank geactiveerd De politie ging op onderzoek uit, maar ontdekte geen verdachte zaken. Gyminstuif. In de gymzaal in Ou- deschild wordt zondag van 14.30 tot 16.00 uur een gyminstuif gehouden voor jongens en meisjes van 6-12 jaar. Tennisvereniging Deuce mag van het college geen extra baanpal naast sporthal Ons Genoegen aanleggen. B en w willen deze lokatie reserveren voor eventuele toekomstige uitbrei ding van de sporthal. De gemeente ziet een nieuwe tennisbaan liever aan de overzijde van de Emmalaan, naast de oude velden die kunnen worden opgeknapt. Op de lokatie tussen de oude banen en de ijsbaan waaraan de gemeente de voorkeur geeft, groeien momen teel bomen die dan moeten wijken. Tweede keus van het college is de lo katie tussen sporthal De Ferrever en OSG De Hogeberg. Het collegebesluit staat haaks op het advies van de raadsleden die de voorkeur geeft aan een baan tussen de Emmalaan en de sporthal. „Die lo katie frustreert toekomstige ontwik kelingen in de sporthal en blokkeert de achteringang", stellen b en w. Veel te plotseling moesten wij afscheid nemen ven mijn lieve maatje en onze pappa Gerard Legierse dij is maar 38 jaar geworden. Sandra Legierse Miriam en Estelle !6 oktober 1993 tobbepad 11, 1794 AW Oosterend. Gerard ligt in het Uitvaartcentrum, Bernhard- lan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 29 tktober van 19.30 tot 20.30 uur aldaar. Voor Gerard wordt zaterdagmiddag om 14.00 w in het Uitvaartcentrum een woord van sfscheid gesproken. Vervolgens zal de begra fenis aansluitend om 14.45 uur plaats- noden op de algemene begraafplaats te Gosterend. leve Pap, nu zal je nooit weten hoe erg we je uilen missen. Je meiden. te grote verslagenheid hebben wij afscheid 'oeten nemen van onze lieve zoon, broer, "vager en oom Gerard Legierse Geer, wij zullen jou en je grappen missen. Pa en Ma Legierse Ria en Gerard Merije, Tamara Hans Lonneke, Tim Fred en Alma Rob, Hanneke, Wout Theo en Hetty Marcel en Volanda Sander, Mathijs, Ruben Ga nooit heen zonder te groeten Ga nooit heen zonder een zoen Wie het noodlot zal ontmoeten Kan het morgen niet meer doen. Altijd behulpzaam, altijd een grap maar veel te vroeg van ons weggegaan mijn dierbare schoonzoon en onze fijne zwager en oom Gerard Catrien en Guus Ester en Rob Marleen Charlotte en Wouter Lieve Gerard, wat zullen we je missen. 26 oktober 1993. Diep geschokt zijn we door het onverwachte overlijden van Gerard Legierse We wensen Sandra en de kinderen heel veel sterkte. Oma Schraag Ooms en tantes Neven en nichten Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Gerard Legierse Wij missen in hem een spontaan medewerker en kollega. Wij wensen Sandra, Miriam en Estelle veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Elko en Nel Cees en Annelies Dirk en Frida Gerrit en Ria Gep en Janet Johan en Karin Co en Reina Hans Henk en Anneke Cees Aris en Angelica Jan en Tineke Bart-Jan Benny en Jo Wilco en Cora Thijs en Betty Stefan Floris Slotskolk 6, Oosterend, Texel. Lieve Gerard Je humor en spontaniteit zal bij ons altijd in herinnering blijven. We zullen je heel erg missen. Jan, Hanny en Germain Lieve Gerard We zullen je als vriend en buurman heel erg missen. Rust zacht. Leon en Marjan Afscheid hebben we niet kunnen nemen. Opeens ben je verdwenen. 't Waarom zullen we nooit weten. Gerard we zullen je nooit vergeten. Dennis en Liliane Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van Gerard Legierse Wij wensen Sandra, Miriam, Estelle en verdere familie veel sterkte. Saskia, Pieter, Sylvia, Johan, Annegreet, Roland en Angelique Door het onbegrijpelijk heengaan van onze buurtgenoot Gerard Legierse i wensen wij Sandra en de kinderen heel veel sterkte toe. André en Erica Hans en Riet Jos en Catharina Maarten en Betty Roland Ben en Gré Eduard en Marjan Kees Piet en Thea Henk en Wieb Dirk en Reina Masja Maurice en Majanka Annie, Biem en Elco Bas en Marja John en Hennie Bram en Dorien Sijb en Ineke Tom en Sabine Sietse en Ria Jaap en Annie Oosterend, 26 oktober 1993 Gerard We zullen je missen. Vooral je gevoel voor humor. Jenny, Rob, Wout, Greetje en Willem-Peter Gerard Jouw verlies is groot. De band NTL Verbluft, sprakeloos Geer Ruud Sil Melle, Annemarie Rob, Jenny Piet, Marleen Willem, Marja Marcel, Belinda Richard, Angela Wij zijn verbijsterd door het plotseling overlij den van onze voetbalvriend Gerard Legierse Het zal nooit meer zijn zoals het was. Oosterend 3, Frits, Ewald, Rob, Hans, Bep, Willem Peter, Albert Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze clubgenoot Gerard Legierse Zijn humor en inzet zullen voort blijven leven in onze herinnering. Bestuur en leden S.V. Oosterend Beste Gerard Voor jou misschien je rust. Wij zullen het nooit weten. Maar wat wel zeker is, we zullen je nooit vergeten. Je vrienden. Rob en Linda Frits Henk-Jan en Henny Henk en Guus Willem Pieter en Dilly Hans en Marijke Gerard Met je gulle lach, altijd vol humor. We zullen je nooit vergeten. Joop, Janny, Erwin, Ralph en Berry Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze kaartvriend Gerard Legierse De klaverjassers S.V.O. Wij zijn verslagen door het plotseling overlij den van onze teamgenoot Gerard Legierse Het is ongelooflijk nooit meer samen te voet ballen. Veteranen S.V. Oosterend Tot onze diepe droefheid is geheel onverwacht overleden, onze lieve vriend Gerard Vlaar Wij wensen Astrid en Larissa en verdere familie veel sterkte in deze droeve dagen. Harm en Gré Karin, Freek en Jeremy Monique en Wendy In de kracht van zijn leven, nog vol toekomst plannen, is geheel onverwacht van ons weggenomen, onze goede vriend Gerard Vlaar We zullen je vreselijk missen. En wensen Astrid, Larissa en de familie heel veel sterkte toe. Peter, Hettie en Mandy Woorden schieten tekort, altijd alles samen gedeeld. Lieve ouwe gabber, we houden van je. Astrid en Larissa veel liefs. Piet en Connie Vriendschap. In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze er niet meer zijn. Gerard Je was een te gekke oom. Veel liefs. Jessica en Judith Monique en Allard Jordy en Ivor Ps. 23 „De Heer is mi/n Herder" God heeft tot zich genomen ons trouw lid mevr. G. van Klaveren-van der Vlist Hervormde Vrouwen Groep „Helpt elkander" Oosterend, 25 oktober 1993 ALGEMENE KENNISGEVING Na een korte ziekte is op 24 oktober 1993 overleden te New York (VS) Max Gerard Mulder op de leeftijd van 70 jaar. Geboren te Den Burg (Texel) op 6 juli 1923. Wij zullen hem nooit vergeten. Namens de familie Mulder, Hans Mulder Correspondentie-adres: Beatrixstraat 46, 1432 HE Aalsmeer. Uit het warme zuiden Naar het koude noorden Ben ik op het eiland Texel geboren Vandaag is het een grote dag En iedereen moet het horen: Vandaag is het de mooiste dag Vandaag ben ik geboren. Dinsdag 26 oktober 1993 om 19.40 uur 's avonds. Mijn naam is Daphne Kuijper en ik weeg 3050 gram. Mijn vader en moeder zijn Henry Kuijper en Aide Kuijper-Malagon Ploosterstraat 3, 1795 AJ De Cocksdorp - Texel. We willen iedereen bedanken, die 17 september tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Peter en Mirjam van der Struis Weer thuis uit het ziekenhuis wil ik iedereen bedanken voor de stapels post, attenties en het vele bezoek. Het was te gek. Martin de Ridder Nu ik weer thuis ben, wil ik, ook namens mijn vrouw, iedereen hartelijk bedanken voor het bezoek, de kaarten, bloemen en het fruit in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J. Maat Wilhelminalaan. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,10 (incl. btw) Al in Partycentrum Calluna geweest? Voor een geweldig huwelijksfeest. Tel. 15866. Zaterdag Moorkoppendag 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Ofrein, Weverstraat 12, Den Burg. Tel. 12060. Een schilderij van Kunsthan del Hans van der Klift is voor eeuwig. Overdreven? Zaterdag Moorkoppendag 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Ofrein, Weverstraat 12, Den Burg. Tel. 12060. Help. Man zoekt met spoed woonruimta Wordt ge plaatst als verzekeringsadvi seur op Texel. Tel. vóór 12.00 uur: 02230-68320. Concert DEK samen met het smartlappenkoor op 6 no vember in het dorpshuis DEK. Aanvang 20.00 uur. Bal na. Kaarten voor deze avond Piet Lap, tel. 19555. Let's Qnipp together!! Qnipp Kapsalon. Liefst op af spraak, tel. 12227. Net klaar. Toscaans lams- bontmutsen in div. kleuren v.a. f115,-. Kadootje voor straks? Bontcouture Martin Karlas, Kantoorstraat. Voor dekoratie, 4 zeer mooie en gave houten wagenwie len. 2 kl. en 2 grote, t.aa.b. Tel. 02220 - 12735. Willem Goënga bokaal - 31 okt. Na de Mets snertrit van zaterdagavond is het zondag goed motocrossen. Te koop: Renault 30 TX, bj. '82. Tel. 12746. Stranvinia winterharde groenblijvende struik, op Texel gekweekt 20,-. Ook het adres voor andere sier heesters. Geopend maandag tot 17.00 uur en zaterdags tot 15.00 uur Boomkwekerij 'Texelendje, Rozendijk. Tapijt met een verrassend prijskaartje. Te kombineren met verf, gordijnen, behang etc. Natuurlijk, Arn. Looyer, Spinbaan 1, tel. 13179. Regenkleding en laarzen. Duinker Oudeschild. Florida. Nu voor f725,- op bijna alle vertrekdata in no vember. Autohuur v.a, f190,- per week. Info en boekingen Reisburo Texel. T.k.: zeiljacht Eygthene 24, polyester, 14 pk diesel, 7 zei len, kachel, 5 sl. st., auto, sportief jacht, t.e.a.b. Tel. 11499. T.k; Ford Sierra Laser, 5-deurs, radio-cass, centr. lock, str. bekr., bj. 10-'86, APK 09-'94. Tel. 18758 na 18.00 uur. Gratis: zwart leren hoek bank. Af te halen zat. 30 okt. op 't Kerckeland. Tel. 17652. Te koop: Schotel Amstrad, stereo 99 kan., vr.pr f550,-. Tel. 17066 tussen 18.00- 19.30 uur op vrijdag. Willem Goënga bokaal - 31 okt. Willem is er zondag ook met Jutter. Zaterdag Moorkoppendag 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Ofrein, Weverstraat 12, Den Burg. Tel. 12060. Talk of the Town, 1 jaar. Met wat tussenposen zijn we nu eindelijk 365 dagen open. Zaterdagavond 30 oktober a.s. gaan we dat gigantisch vieren. En we hebben een waanzinnige deurprijs. Slagerij iepe de boer ope ningstijden: ma. t/m vr. 8.30-12.30 en 14.00-17,00 uur. Zaterdags 8.30-13.00 uur. Dinsdags gesloten. Snackbar Binnenburg be- zorgservice. Bel en bestel tussen 17.00 en 20.00 uur. Tel. 22145. Plant nu ook bloembollen. Prima kwaliteit en niet duur. A. J. Poede, Schansweg 1, tel. 13266. Te koop: 4 m3 open haard- hout (gezaagd) en Rump- stadt 2-schaar rondg ploeg woelers. Tel. 17327 T.k.a: Kinderledikantje i.z.g.st. Tel. 22203. Voor een geslaagde party hoort Partycentrum Calluna erbij. Tel. 15866. Relaties zijn belangrijk. Zo belangrijk dat de contacten goed onderhouden moeten worden. Kwaliteit scoort ho ger dan kwantiteit. Een ge schenk van Kunsthandel Hans van der Klift heeft een blijvende attentiewaarde. Willem Goënga bokaal okt. Tandarts aanwezig. 31 Klaverjassen. Dinsdagavond 2 nov. weer gezellig klaver jassen in de „Witte Burcht", aanvang 20.00 uur Te koop. Suzuki GS 550 Ka- tana motor. Tel. 18371. Stoffenboet. Elke week iets nieuws. Een nieuwe serie de- kenstoffen in de nieuwste Berberstyle. Sieme Wuis brengt de aard appelen bij u thuis. Ook on bespoten soorten. Van het land naar de klant. 18885. Blauwe buitendruiven Rem brandt en Boskoop Glory op Texel gekweekt f9,-. Ook het adres voor andere sier heesters. Geopend Maandag tot 17.00 uur en zaterdags tot 15.00 uur. Boomkwekerij 'Texelendje, Rozendijk. De kar met de jongens en Al- bert en Ina zijn weer op Texel. Eelke Kloosterman, haard- hout, v.a. f40,— m3. Tele foon 05177-9592. 5 november, bazar Herv. kerk Den Burg Heeft u nog goede gebruikte spullen voor ons? Bel dan even, tel. 15361 of 14277 Geen bed den en bankstellen. Zaterdag halen wij het bij u op. Af te halen: Offset drukpers. Tel. 18487. Voor een receptie groot of klein, moet u in Partycen trum Calluna zijn, tel. 15866. T.k: 1 paardetrailer, gegalva niseerd. Vraagpnjs f2500,- Tel. 11757 Gevonden: zwarte gecas treerde kater met 4 witte voeten en een zw./w poes in omg. bioscoop Den Burg. Dierenpension Slufterweg. Tel, 11477. Vluchtelingenwerk zoekt voor een asielzoekersgezin een goede wandelwagen. Tel. 13447. T.k. gevr. een composter- ingsvat. Tevens aangeb. 40 pak hooi. Tel. 15374. Winderig Texel groet zonnig Florida. De dokter zei: „Je moet maar eens naar de kapper gaan" Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak. Tel. 12227. Waar kan ik ver kieken op Texel? goed geraden! Pavil joen De Verrekieker, Jacht haven, Oudeschild. T.k Opel Manta GTJ, bj '81. Niels Kooger, tel. 15836. Te koop: Honda MT 5, kl. rood-wit, i.z.g.st., nieuw blok met onderdelen. Tel. 15930. Te koop: modelvliegtuigje. Freedom 20, compl. met veel accessoires met o.a. start paneel, startmotor, oplader, accu's enz. Alles nog sp. nieuw. Tel. 12735. Nieuw: Helly Hansen onder- kleding, Lifa Arctic, Lifa Ath letic, Lifa Active Duinker. Oudeschild. Te koop 3-zits leatherlook- bank, crèmekleurig, prijs n.o.t.k. Tel. 13050 na 19 00 uur Te koop: General Electric vrieskast, inh 160 Itrbr. 70 cm., h. 155 cm. Tel. 13294.

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3