Voensdags goedkoop I GekniPg</ wemmen in Calluna Texelaartjes TEXELSE J 500,- voor ssselhuus Gespreksgroep voor direct betrokkenen bij demente ouderen COURANT Wie is de afzender? P. van Leeuwen wil woning niet slopen Bert de Ridder en Jessieka Bos «goedkoop wil zwemmen kan op «nsdagen terecht in zwemparadijs jluna" in De Koog. Dan geldt een «f van slechts f5,- voor een ge- jik van drie uur. Houders van aan stenkaart Calluna identiteitskaart coupons betalen f3,50. Het nor- je tarief is f15,-. regeling is bedoeld om vooral de «laars van dienst te zijn, waarmee wordt gegeven aan het ver- ik van de gemeenteraad om de ei- jbewoners onder gunstige sdities te laten zwemmen. Omdat systeem om Texelaars van toe- 80 te onderscheiden erg omslach- mogen ook toeristen er voor tarief in. Erg schadelijk voor de jloitatie is dat niet omdat het aan- toeristen op Texel in deze tijd van jaar een dieptepunt bereikt, regeling gaat woensdag a.s. in en dt tot de kerstvakantie. Het luna-bestuur beschouwt het als experiment. Wat er na de kerst- meuwjaarsperiode gaat gebeuren, stuurslid Ben Rab van de Stichting tlvakantie Gehandicapten hield sdagmiddag een lezing met video- toning over het „Tesselhuus" de Federatie van Doopsgezinde iterkringen. Hij ging daarbij in op geschiedenis van dit vakantiehuis u ir zwaar gehandicapten en de u ite bedragen die zijn gemoeid met exploitatie ervan. belangstelling van de zijde van sandicapten is overweldigend. In seizoen is het huis voortdurend geboekt. Aan het slot van zijn le- g kreeg Rab f1500,- uit handen mevrouw J. Craanen-Hemelrijk. het vers dat zij daarbij voordroeg ïk dat het geld kwam uit de op- ingst van verkoping en spelletjes Doopsgezinde vrouwen on- gs hebben georganiseerd. Dergelij- bijdragen zijn zeer welkom, want is niet eenvoudig om de financiën het vakantiehuis steeds weer nd" te krijgen. Er kan geen aan- eak worden gemaakt op exploita- fibsidies. De dames hadden ook tip. Ongetwijfeld is ieder ervan rtuigd dat een instelling als het selhuus in stand moet blijven. Het daarom niet moeilijk zijn om on- de Texelaars donateurs te wer- wat een belangrijke vaste bron inkomsten zou betekenen. hangt af van de ervaringen. Be drijfsleider Bert Bergsma: „Van talloze Texelaars hebben we de afgelopen ja ren te horen gekregen dat zij best va ker naar Calluna zouden willen, als het goedkoper was. We rekenen dus op een flinke toeloop". Calluna is op de goedkope woensdagen open van 14.00 tot 22.00 uur. Direct na de jaarwisseling gaat een gespreksgroep voor familieleden en direct betrokkenen bij dementerende ouderen van start. De eerste van de acht wekelijkse bijeenkomsten is op 11 januari. De gespreksgroep heeft tot doel par- ners en familieleden te ondersteunen. Daar hoort in de eerste plaats bij voorlichting over de vormen, ver schijnselen en verloop van de aan doening dementie. Tevens wordt aandacht besteed aan benade ringsmethodieken, de verzorging, wel ke professionele en vrijwilligersorganisaties hulp kunnen bieden, etc. Veel ruimte is er voor het tieve verhalen over het Texelse par- Wenn Sie auf dem zentralen Parkplatz in De Koog/Texel parken, ohne die Gebilhr zu zahlen, so werden Sie zwangs- laufig - wie woanders auch - mit einem „Knöllchen" (59 Gul den) an ihr Versaumnis erin- nert, Jedoch hat sich der Rat der Insel noch eine Variante einfal- len lassen. Pkw mit deutscher Zulassung werden zusatzlich noch mit einer „Parkkralle" ge- hindert, den Platz zu verlassen, ohne das „Knöllchen" bezahlt zu haben. Verstandlich. Schockiert sind Sie aber als Deutscher, wenn Sie dann zu satzlich zu den 59 noch einmal 100 Gulden zahlen mussen; d. h. für dasselbe Vergehen v/erden - je nach nationaler Zulassung des Pkw - von vorn- herein unterschiedliche Straf- gebühren erhoben. Meiner Meinung nach ist das ein Bei- spiel einer offensichtlichen Diskriminierung. Ich habe den Eindruck, daö nicht wenige Niederlünder auf- grund einer vermeintlich mo- ralisch besserer Gesinnung sich diskriminierend gegen- uber Deutschen verhalten. Dieter Dauckloh, Essen In diverse Duitse kranten verschenen de afgelopen tijd stukken met nega- uitwisselen van ervaringen, wat door de deelnemers als zeer steunend wordt ervaren. De organisatie is in handen van de Kruisvereniging, het RIAGG en de stichting Samen-Eén- Gollards. Belangstellenden kunnen zich opgeven of voor méér informatie bellen naar wijkverpleegkundige Hen- nie Hilgers, tel. 13241 (van 13.00-14.00 uur) of maatschappelijk werker Liesbeth Rijk, tel. 14041 (van 9.00 tot 12.00 uur). Een andere mo gelijkheid is contact opnemen met de huisarts. In de praktijk blijkt vaak dat één of meerdere familieleden de zorg voor de dementerende oudere op zich ne men. Een grote belasting die veel energie en geduld vergt. Feitelijk is sprake van een rouwproces: men moet afscheid nemen van de per soon, die door het ziekteproces veel al drastisch verandert, maar nog niet overleden is. Het omgaan met de menterende ouderen is erg ingewik keld, vooral in het beginstadium ontstaan veel misverstanden en irrita ties. Men geneert zich soms ook voor de gedragsstoornissen van de patiënt(e). Om deze en andere pro blemen beter aan te kunnen, is de Texelse gespreksgroep in het leven geroepen. De bijeenkomsten zijn in het Kruisverenigingsgebouw aan de Wittekruislaan in Den Burg. keerbeleid. Vooral de aanpak van Duitse overtreders met wielklem en forse boete zet kwaad bloed. Bij gaand ingezonden stuk, geknipt uit een recent exemplaar van de West- deutsche Allgemeine Zeitung, is daar een voorbeeld van. De behandeling van Duitse foutparkeerders is ook de Koger middenstand een doorn in het oog. Dat bleek afgelopen zomer al en ook onlangs zorgde dit onderwerp voor afkeurende geluiden tijdens de jaarvergadering van ondernemersvere niging De Koog Badplaast. Diverse ondernemers spraken van discrimina tie. Voorzitter Harry Wuis, die tijdens de zomer al een vergeefse poging on dernam om de gemeente op andere gedachten te brengen, zei dat het bestuur de boodschap zal overbren gen tijdens de evaluatie van de wielklem-maatregel, later dit najaar. (20 cent per minuut) Informatie over astma, bronchitis en longemfyseem werkdagen van 10 tot 17 uur Wij ontvingen gisteren per post een brief waarin verslag wordt gedaan van belevenissen van een groep NSB-ers die na de oorlog op Texel in een werkkamp zaten. Zolang we de afzender niet weten, kunnen we er niets mee doen. De schrijver wordt derhalve verzocht contact met ons op te nemen. - redactie T.C. Agrariër P. van Leeuwen van De Re de mag van de gemeente pas een tweede dienstwoning op het erf bouwen als hij eerst een bestaand inpandig woonappartement sloopt. Dat wil Van Leeuwen niet want hij wil dit appartement aan woningzoe kenden verhuren en kan de op brengst best gebruiken. Zowel de families Ven Leeuwen sr als junior wonen op de boerderij. Mede omdat zich recentelijk gezinsuitbrei ding bij junior heeft voorgedaan, wil deze een groter huis elders op het erf. Volgens de regels is slechts één bedrijfswoning op een erf geoorloofd, maar als het noodzakelijk is kan de gemeente vrijstelling geven voor een tweede huis. In dat geval is ook goedkeuring van de provincie nodig. B en W willen meewerken, maar dan moet het oude appartement waarin Van Leeuwen jr nu woont, verdwij nen. Dit appartement is meer dan dertig jaar geleden illegaal tot stand gekomen, maar is nadien gedoogd en van een huisnummer voorzien. Nu er nog een dienstwoning komt moet het appartement weg omdat daar anders zou worden gewoond door mensen die niets met het agrarische bedrijf hebben te maken. Dat is strijdig met het uitgangspunt dat wonen in het buitengebied door mensen die daar aan niet beroepsmatig zijn gebonden, zoveel mogelijk moet worden tegen gegaan. Overigens zijn drie dienstwo ningen planologisch ook onhaalbaar. Van Leeuwen wil de betreffende deal niet ondertekenen en dat betekent dus dat hij geen vergunning krijgt. Hij wil het bestaande appartement hou den en het verhuren aan woningzoe kenden, waarbij hij denkt aan mensen van het NIOZ die op Texel tijdelijk wetenschappelijk werk doen. De behoefte van die kant is zeer groot. Op dat laatste wees woens dagavond ook Jan Koolhof van het CDA, die in de commissievergadering een lans brak voor Van Leeuwen. VRIJDAG 19 NOVEMBER 1993 Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lij den bespaard is gebleven, nemen wij af scheid van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Antje Bloem-Heerding weduwe van Jan Bloem Az. sedert 21 juni 1942 26 juni 1907 West-Terschelling: Leeuwarden: Doorn: Zeist: Zeist: Apeldoorn: 18 november 1993 A. J. Bloem J. Bloem-Spanjer Jan Andries en Ingrid W. M. Bloem Joke en Bert, Sabrine en Rémon Jan T. Sybesma-Bloem T. A. Sybesma De Gollards" DeZes 12, 1791 EX Den Burg Texel De begrafenis zal plaatshebben op maandag 22 november om 13.30 uur te Den Hoorn - fexel. Hieraan voorafgaande zal een korte ouwdienst worden gehouden vanaf 12.30 uur 1,1 -De Gollards". Gelegenheid tot condoleren in „De Gollards" op zaterdag 20 november van 19.00 tot 20.30 uur. Correspondentie-adres: A. J. Bloem, Europalaan 42, 8881 EL Terschelling West. bedroefd zijn wij door het overlijden van onze °ud-medewerker de heer Klaas Vermeulen ■°l eerbied zullen wij hem in gedachten ^uden. Assurantiekantoor Ab de Wijn k*el, 16 november 1993 Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het heengaan van onze lieve TINY betuigen wij u onze oprechte dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk en in de vorm van bloemen tot uiting gebracht was voor ons een grote troost en zal ons lang in herinnering blijven. Ook de liefdevolle verpleging in het verpleeghuis Texel heeft onze grootste dankbaarheid. Jan Kroonen Sr. Jan Kroonen Jr. Marjolein Zwagerman Den Burg, november 1993 Houd toch moed. mijn kind. Je kómt hier doorheen Maar wees niet eigenwijs, voer je strijd niet alleen. Hij klopt aan jouw deur, heb je dat niet gehoord Doe Hem open. mijn kind en vertrouw op Zijn woord Je hebt toch van Jezus het bidden geleerd. Vind je 't zelf dan geen tijd dat je dit eens probeert Leg je hand in Zijn hand en je kómt er doorheen. Kom, ontspan je maar kind want je bent niet alleen. Deze getuigenis vonden we bij onze moeder en oma GEERTRUIDA VAN KLAVEREN - VAN DER VLIST thuis, wat ons opnieuw weer troostte, maar ook uw medeleven en warme belangstelling, in welke vorm dan ook, heeft ons heel goed gedaan. Onze hartelij ke dank hiervoor. Familie van Klaveren. Wij gaan trouwen! Op vrijdag 26 november 1993 houden wij vanaf 15.30 uur open huis. In plaats van kaarten, willen wij u langs deze weg van harte uitnodigen. Ons adres: Kogerstraat 58 1791 ET Den Burg Kadotip: E Lieve mensen, Allen die meegewerkt hebben om ons feest te doen slagen, onze hartelijke dank. Wim en Bep Commandeur Het was hartverwarmend dat er zoveel mensen aan mij gedacht hebben tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. De aandacht, kaarten, bloemen, fruit en taarten. Het was om stil van te worden. Bedankt! Thomas M. Stiehl Hoofdweg 55, 1795 JB De Cocksdorp INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,10 (incl. btw) Te koop: houtkachel „sa loon", hxbxd: 103x60x45 ca. 5 m3 hout. Grote capaci teit, vaste prijs f2750,-. Tel. 15522. W. G. v.d. Hulst „Herinnerin gen..." en al zijn kinderboe ken in Het Olijfblad, Weverstraat 60. Sinterklaasidee: Beach vol leybal tot 5 december van 25,- voor 15,-. Bij Sportshop Texel. Te koop: Opel Kadett, bouw jaar 1980. Goed onderhou den. Tel. 16498. A.s. zondag eerste men wedstrijd Jaap de Graaf- bokaal in de manege. Trui van Sweaterhouse in zwart en bottle van 99,95 voor 69,-. Mantje mode, Ho- gerstraat 5, Den Burg. Sinterklaas-idee: Umbro voetbalschoenen van 179,- nu 139,-. Bij Sportshop Texel. Sinterklaas geeft een boek kado! Texel, geknipt ge schreven door Aya Coutinho, ƒ19,75. Nauta Boek. Te huur: Sint- en/of pieten- pakken. Bel tijdig 13264. Zaterdag: Moorkoppendag, 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Of rein, tel. 12060. Wij hebben voor u ingekocht een prachtige Beaujolais van het beroemde huis André Chalandon. Slijterij a ld Witte Kruislaan, de speciaalzaak naast uw autodeur. Amaryllis op pot met knop, dus gegarandeerd bloem, f5,50. Tuincentrum v.d. Werve. Bernhardlaan, tel. 12925. Verhuisd: Mw. Siersma- Otten van Jan Dirkszoord 30 naar De Gollards, kamer 90. tel. 12053 Alle winterjacks nu 30% korting. Texel Creatief. Life-line winterblousen bij Body Steps, Weverstraat, Den Burg. Te koop: C-pony, 4-j. vos ruin, Welsh. Tel. na vrijd. 16478. „Soms is het te laat", maar u bent u nog op tijd voor kaar ten voor de uitvoering van de Vriendenkring op zaterdag 27 november in De Wald hoorn. Bel voor kaarten, 19606. Elke vrijdag: klaverjasdrive met leuke prijzen. Talk of the Town, aanvang 20.00 uur. Uit eten? Dan naar bistro, restaurant 't Pruttelhuus. Iedere dag geopend. Naast onze uitgebreide la carte gerechten ook diverse spe cialiteiten: steengrill, fondue Aparte ruimte voor groepen. Tel. reserveren: 17586. De grootste stoffenkollektie vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29. Tegellijm of voegmateriaal nodig? Ook voor kleine hoe veelheden. Bel Tegelzetbe- drijf Toine, tel. 15379 b.g.g. 06-52712448. Bowlen is leuk! Steengrillen is lekker! Dat gaat prima sa men, bowling De Koogel en restaurant 't Pruttelhuus ma ken een feest op maat. Info, tel. 17672 b.g.g. 17586. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Te koop: handperen, appels - James Grieve, aardappels - Doré en Gloria. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Voor een feestje groot of klein moet u in Bowling/Par tycentrum De Koogel zijn! Eventueel met koud buffet. Tel. 17672. Grote collectie ruwe en be werkte edelstenen en mine ralen bij Mansolein mineralen, Weverstraat 48 Warmte Service Texel onder houd gasapparaten Tel 10082, A. Schoo. How do you do D.J.? Still going strong? Groeten van Texel - Tommy. Dringend woonruimte ge zocht, evt tijdelijk Tel. overd 69485 (Yvonne). Kadogids met ontvangen? Nauta CD. Vermist sinds maandag 15-11: Cyperse kater, 6 maanden oud, zwart met rood/bruine banen over zijn lijf, witte bef en buik en wit aan zijn poten. Zwart/grijze vlooienband. Naam. flippie. Omgeving: Brink/Parnassia- straat, De Koog. Gaarne be richt, dood of levend. Fam Van der Vis, Brink 12, De Koog. Tel. 17545 Kadogids niet ontvangen? Nauta CD. Verhuisd van Botterstraat 29 naar De Gollards, kamer 13: dhr. Joh. Daalder. De Groen Links Texel Milieu- prijs.... is niet te winnen, die kan je alleen verdienen! En daar kan je trots op zijn! 23 nov. 20.00 uur in d' Ouwe Ulo. Sinterklaas-idee: Ajax voet bal, ƒ39,- bij Sportshop Texel. Ad Blok van der Velden werd op 12 april 1913 te Dordrecht geboren en is op 23 mei 1980 te Varese (Italië) over leden. Hij woonde vanaf au gustus 1940 op Texel om zich op het laatst in Italië te vestigen. Blok van der Vel den is de Texelse landschaps schilder bij uitstek en Kunst handel Hans van der Klift heeft regelmatig werk van hem in zijn collectie. Edelsteen eieren, bollen en pyramides bij Mansolein Mi neralen, Weverstraat 48. Alle winterjacks nu 30% korting. Texel Creatief. Sinterklaas geeft een boek kado! Texelse verhalen door Willem Kikkert, ƒ24,90. Nauta Boek. Polar-fleece broeken. Licht gewicht en lekker warm. div. kleuren, 49,95. Mantje Mo de, Hogerstraat 5, Den Burg. Feugels om de zuud? Tijd voor Kuukelehaantje kip- pekontl Een ideetje voor St. Nico- laas? Wat denkt u van een dinerbon van „De Verliefde Kreeft", tel. 22155. Sinterklaas-idee: Fleece- sjaals, mutsen, hoofdbanden bij Sportshop Texel. Er is niets beters dan natuur lijk materiaal verantwoord bont- Bontcouture Martin Karlas, Kantoorstraat, Den Burg. Motorenrevisie, A S Engi neering. Tel. 02230-30263, 's avonds 02220 10369. Dagelijkse dienst Stiehl Entertainment, drive- in-shows. Tel. 11476. Vanaf vandaag hebben we voor ieder kind een mooie... Tot ziens in de winkel van Bakkerij Timmer, Oosterend Kadotip: dinerbon van De Smulpot. Kuukelehaantje kippekont! Voor 12,50 te koop in Het Open Boek. Wegens vakantie gesloten t/m 4 dec. Henso b.v. H. Bak ker, O'schild. Gebr. bw. mat Chocoladeletters in puur, melk en wit, al of niet met versgebrande hazelnoten. Besteld of gehaald voor 28 nov. 10% korting. Bakkerij Timmer. Oosterend. Nieuwe collectie. Nu met 10% tot 25% korting op de mooiste winterjassen, trui en, etc., dus kom naar „Boe tiek Allerlei" in De Koog. Elke zaterdag geopend van 10 00 tot 17.00 uur (naast Cocky's Kapsalon). Roomboteramandelletters en -staven, gevulde speculaas, pepermoppen, roomborst plaat, taaipoppen en natuur lijk speculaas op z'n Tessels. Bakkerij Timmer, Oosterend. Bezoek de S.O.S.-tentoon- stelling van 17/11 t/m 3/12 in het Raadhuis. Kom op dinsdag 23 nov, naar „d'Ouwe Ulo".... (kan je meepraten over de stellin gen van Groen links en... weet je ook gelijk wie de mi- lieuprijs heeft gewonnen! Stoere warme woontruien v.a. 69,-. Mantje Mode, Ho gerstraat 5, Den Burg. Sinterklaas geeft een boek kado! tuinieren met Saartje en Tommie en koken met Saartje en Tommie per stuk ƒ14,90. Nauta Boek. Stoffenboet. December geschenk-ideeën. Polar- fleece voor truien. Wol ir Berberstijl voor bijv. mouw loos vest. Div. teddy voor be ren en nog veel meer ideeën. Te koop aang.: tv- audiomeubel, zwart en d. ei ken eethoek. Tel. 17524. A' Capabel. Er is ƒ600, overgemaakt aan het Rode Kruis. Hartelijk bedankt. Eerst lekker eten, dan gezel lig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling Par tycentrum De Koogel. De grootste stoffenkollektie vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29. Cocky's Kapsalon, alléén maandags gesloten. De eni ge kapsalon zonder afspraak Tel. 17575. Steengrill! Zelf vlees en gar ni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sauzen Restaurant 't Pruttelhuus, tel. 17586. Kinderfuif! Een echt doe- feest. 1 uur bowlen met lich te ballen en bumper in de goot! Een glas fris, patat, kroket, appelmoes en ijs toe. ƒ9,75 p.p. Info: 17672. Bow ling Partycentrum De Koo gel. Kinderfuif op zaterdag of zondagmiddag. Bruiloften en partijen. Talk of the Town, tel. 17775. Ja leuk! Een uurtje bowlen, nu met computerscore. Bow ling Partycentrum De Koo gel, tel. 17672. Dir VVV zoekt eenvoudig huisje o.ijd. voor de winter. Tel. 14741, Van Linge Zaterdag Moorkoppendag, 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Of rem, tel. 12060. Wij hebben voor u ingekocht een prachtige Beaujolais van het beroemde huis André Chalandon. Slijterij a/d Witte Kruislaan, de speciaalzaak naast uw autodeur De Vriendenkring speelt za terdag 27 nov. „soms is het te laat" in De Waldhoorn, aanvang 20.00 uur. Kaarten reserveren bij Annemarie Bakker, tel. 19606. Nieuwe kollektie behang, uit voorraad leverbaar met bij passende randen en stoffen, grote collectie behang- boeken, alles te combineren met tapijt, verf, gordijnstof fen etc. Kom eens langs. Arn. Looyer, Spinbaan 1, Den Burg, tel. 13179. T.k.a.: G2-computer, incl. harddisk en 2 diskdrives. Tel. 14644 na 17.00 uur. Te koop gevr: bromfiets. Tel. 19652 (na 18.00 uur). Laten we het kort houden!! Qnipp Kapsalon, liefst op af spraak. Tel. 12227. Voor exclusieve cadeau's naar Body steps. We verstraat, Den Burg. Te huur tot 28 maart '94: compl. inger. 2 pers-app. in centrum Den Burg ƒ700,- per mnd. (incl.) Tel. 14057. Vanaf vandaag hebben we voor ieder kind een mooie... Tot ziens in de winkel van Bakkerij Timmer, Oosterend Kadotip: dinerbon van De Smulpot. Kuukelehaantje kippekont! Voor 12,50 te koop in Het Open Boek. Wegens vakantie gesloten t/m 4 dec. Henso b.v. H. Bak ker, O'schild. Gebr. bw. mat. Chocoladeletters in puur, melk en wit, al of niet met versgebrande hazelnoten. Besteld of gehaald voor 28 nov. 10% korting. Bakkerij Timmer, Oosterend. Nieuwe collectie. Nu met 10% tot 25% korting op de mooiste winterjassen, trui en, etc., dus kom naar „Boe tiek Allerlei" in De Koog. Elke zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur (naast Cocky's Kapsalon). Roomboteramandelletters en -staven, gevulde speculaas, pepermoppen, roomborst plaat, taaipoppen en natuur lijk speculaas op z'n Tessels. Bakkerij Timmer, Oosterend. Complete natuurlijke lich- aamsverzorgende produkten bij Body Steps, Weverstraat, Den Burg. Div. modellen dameskol- berts v.a. 149,95. Mantje Mode, Hogerstraat 5, Den Burg. Edelsteen colliers van 22,50 tot ƒ600,-. Berg kristal, Amethyst, Granaat, Lapislazuli enz Mansolein Mineralen, Weverstraat 48 Kadogids niet ontvangen? Nauta CD. Stel zelf uw Sint Nicolaas cadeau's samen bij Body Steps, Weverstraat, Den Burg. Nieuw: Schuttevaer-week- blad. Verkrijgbaar bij Duinker - Oudeschild. T.k.a: Motorfiets Suzuki GT 500, bj. '73, tje.a.b. Tel. 17212. Dit jaar maar eens een echt origineel sinterklaas- of Kerstcadeau! (Kunt u kopen op de tentoonstelling van de S.O.S.-winkels in het Raadhuis). Biedt zich aan: hulp in de huishouding. Tel. 10226. Te koop gevr. voor echtpaar: stacaravan met vaste plaats. Wie kan ons helpen? Bno.nr. 1528 aan bur. Tex. Crt. Sinterklaas geeft een boek kado! Tussen Scylla en Cha- rybdis door Rob van Ginkel, de geschiedenis van het Texels vissersvolk van 1813 tot 1932, ƒ37,50. Nauta Boek. Alkmaar Aangeb.: kamer voor studente per 1-12. Tel. 072-616698. Zaterdag: Moorkoppendag. 4 halen 3 betalen. Banket bakkerij Of rein, tel. 12060. Wj hebben voor u ingekocht een prachtige Beaujolais van het beroemde huis André Chalandon. Slijterij a/d Witte Kruislaan, de speciaalzaak naast uw autodeur. Helly - Hansen warmte on- derkleding enz. Duinker - Oudeschild. Te koop: computer incl. prin ter, 2 tv's a.b., drl. tel., tel. beantwoorder, deurvideo. Tel. 10258 (na 18.00 uur). Zilveren ringen en zilveren oorbellen met of zonder edelstenen. Mansolein mine ralen, Weverstraat 48. Sinterklaas geeft een boek kado! Ambachtelijke visse rij, een compleet overzicht van de Nederlandse visserij in schitterende tekeningen, ƒ39,95 Nauta Boek. Te koop: tv-schotel, merk: Technisat 2002, 85 cm. doorsnee en eiken eettafel. Tel 17768 (na 17.00 uur). Luxe Bürstner caravan met z.g.a. nieuwe Gotschal voor tent, bouwjaar 1991, 560 MTR Tel. 030-931775. Eelke Kloosterman haard- hout. Prijzen v.a. ƒ45,- per m3 Tel. 05177-9592. Sinterklaas-idee: basketbal tot 5 december van 29,95 voor ƒ25,- bij Sportshop Texel. Te koop. Royale linnenklast 2Vi meter, wit, 3 deurs met spiegel. Tegen aannemelijk bod. Tel. 15170. Kadogids niet ontvangen? Nauta CD. Gevonden: V4 jaar oud cy pers katertje bij 't Horntja Dierenpension Slufterweg, tel. 11477 T.k Opel Manta 2.0 S, pa- relm. wit, APK tot 10-'94, bj. '79; Opel Kadett GSI, wit, APK tot 11-'94, bj. 1985. Tel. 11692. Bestel tijdig uw wild of ge vogelte, exotisch wild e.d. voor de Kerst, uitsluitend op bestelling bij De Kippeboet, Weverstraat 39, Den Burg. Te koop: Suzuki off the road, Dr 500 S, dec. 1984. vraag prijs ƒ2500,-. te bevragen, tel. 15610. 100% katoenen colletjes in div. kleuren v.a. ƒ25,-. Mantje mode, Hogerstraat 5, Den Burg. Te koop: Ford Taunus, loop of sloop, ƒ400,-. Tel. 15595. Wij zitten graag met de han den in het haar!!! Qnipp Kap salon, liefst op afspraak, tel. 12227. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv T-shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/ wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar Combi Brouwer, The Music Store, Nauta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Als de dagen korter worden en het weer donkerder, de bomen hun bladeren verlie zen, dan nemen de zwaarde re gerechten de plaats in van de lichte zomergerechten. Het wildseizoen breekt aan. Restaurant 't Pruttelhuus. U kunt nu ook al reserveren voor de kerstdagen. Een kerstkeuze-menu wordt u dan toegestuurd. Tel. 17586. Elke vrijdag: klaverjasdrive met leuke prijzen. Talk of the Town, aanvang 20.00 uur.

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3