Sonaire in de markt /oor Pen-generatoren KOET Texels R (ORT Texels Geknipg^</ F amilieberichten ecensie Texelaartjes TEXELSE 3 COURANT cholieren weekend ezig met theater Perfecte muziek in d'Ouwe Ulo ilïï Gemeente verwijdert openbaar toilet Familieberichten VRIJDAG 26 NOVEMBER 1993 ne dieselgeneratoren die momen- d in de Pen-centrale draaien, wor- n waarschijnlijk verkocht aan een «rgiebedrijf op het eiland Bonaire, s de koop doorgaat zullen de mo ren in 1995, na de sluiting van de briek, worden verscheept naar het ntilliaanse eiland. iker is de transactie volgens mana- p P. Veenis nog allerminst. „Ze ebben belangstelling, maar we zit- nog in de onderhandelingsfase." ilgens Veenis is het bedrijf op Bo- ire niet als enige „in de markt" •or de generatoren. Ondanks dat idere gegadigden meer geld over bben voor de machines, geeft het ri voorlopig de voorkeur aan de itillianen. „De maatschappelijke iist voor het eiland weegt voor ons laarder dan het economische voor- el voor ons." «aire is volgens Veenis een eiland Oen Hoorn houden 29 leerlingen n OSG De Hogeberg zich dit pekend bezig met theater. Zondag- ddag, aanvang 16.00 uur, volgt n uitvoering in dorpshuis De Wald- orn. De toegang is gratis. Het is n geheel Texels project, want de Meren krijgen begeleiding van op t eiland werkzame specialisten. t is de eerste keer dat zo'n thea- weekend op het eiland wordt ge ilden. Wel is op school al eens een le week aandacht besteed aan ins, muziek en toneel (in plaats van i). Ditmaal trekken de deelnemers ndaag, morgen en zondag met el- ar op in en rond Den Hoorn. De igens en meisjes, van 12 tot 15 r, verblijven in kampeerboerderij De alp. Ze worden daar verdeeld in groepen, die zich elk met één ei derdeel bezig houden. Rob Valken- rg begeleidt het maken van decors, men met Anneke Berghuis wordt n toneel en drama gedaan en mu- ;i kschooldocenten Betty Bakker en ju n Kühne brengen de jongeren mu- aijale kneepjes bij. idries Huberts van Jeugd- en Jon- renwerk had gehoopt op minstens ertig aanmeldingen, maar 29 «mt hij „een redelijke score". Het Mal is in elk geval groot genoeg in aanmerking te komen voor bsidie door de gemeente en het ijer Fonds. Een professioneel strijkkwartet te 0 aren optreden op Texel is geen e lenvoudige zaak. Gelukkig is er de nelzijnstichting die ervoor zorgde dar de voorspeelruimte van d'Ouwe Jlo gratis ter beschikking werd jesteld. Verder was er iemand die zen zomerhuisje aanbood voor de j ivernachting. Zo kon de organisa- [j rice van dit evenement, Hans Ca- lée, een echt klassiek concert eahseren zonder een drempel te weven werpen van zeer hoge toe- lengsprijzen. Meer dan zestig ech- ;j e liefhebbers van kamermuziek en varen zondagavond vanuit hun rarme huizen naar het Hobbema- wartet komen luisteren, dat n estaaf uit Marette Haaxman en ilfaecillia van Peursem (viool), Al- lerdina Engelkes Ialtvioolen Jean- iy Seerkens (cello). let programma werd geopend met 'e sonate voor viool en piano in G pus 78 van Johannes Brahms. De mliste Marette Haaxman beschikt Jver een milde toon en heeft zo- v eel techniek in huis dat ze geen verdeven vibrato nodig heeft om cht mooi te kunnen spelen. Zij ist haar instument optimaal klin- en en besteedt alle aandacht aan en perfecte voordracht. Eigenlijk ras haar vioolspel tè fragiel voor f combinatie met de .donker st ruin" klinkende vleugel van de muziekschool. Daar kwam nog bij, 1 31 de pianist Rodrigo Robles de ui led/na een nogal forse aanslag left. Hierdoor ontstond de tragi- r-he situatie, dat twee musici bei- en perfect speelden, maar elkaar tó xh niet echt konden bereiken. De 'steraars konden naar keuze het •i rachtige vioolspel beluisteren of ie terschakelen naar de vloedgolf Jn pianoklanken. En daar bleef el bi/. Of was dit effect misschien 'it de bedoeling van de com- idfj/lisf? i'volgens werd het strijkkwartet 3 in Bes van Mozart gespeeld. J de dominante piano was de sa- 'tnklank van het strijkende viertal *l openbaring. Hiervoor was het «j Mek gekomen. Het zal niet zo 111 ^u/ijls voorkomen dat een strijk- «zrtet geheel uit vrouwen 'staat. Misschien was dit we! de zaak van de onwaarschijnlijke dat (net als Texel zo'n tien jaar gele den) een snelle recreatieve groei doormaakt. De expansie gaat ge paard met de bouw van met name hotels. De airconditioning daarvan vraagt veel energie, waarop het be drijf nu niet is berekend. Dankzij de uitbreiding met drie generatoren kan het energiebedrijf voldoende stroom produceren. „Een goede stroomvoor ziening draagt bij aan de kwaliteit die het eiland kan bieden", aldus Veenis. De beoogde Wartsila dieselgenerato ren hebben ieder een capaciteit van 2,2 megawatt en zijn onderdeel van de jongste uitbreiding van de Pen- centrale, zo'n zes jaargeleden. Veenis kan in dit stadium van de onderhan delingen niet zeggen om welke be dragen het gaat. Overige installatie Ook voor de rest van de installatie in de stroomfabriek wordt een nuttige bestemming gezocht, waarbij Pen met name de ogen op het buitenland richt. Ander doel van de transacties is het ontruimen van het gebouw, waarvoor naar een alternatieve be stemming wordt gezocht. In opdracht van de gemeente onderzoekt een ad viesbureau of huisvesting van een bedrijfsverzamelgebouw in de Pen- centrale levensvatbaar is. Of foto- en filmondernemer Ab Klein Woolthuis de nieuwe eigenaar wordt, bevestigt Veenis nog niet. „Er zijn meerdere kandidaten. In overleg met de ge meente beslissen we hierover. Maar bij de keuze is het maatschappelijk belang voor Texel belangrijker dan het economisch voordeel voor het Pen." Rommelmarkt. In Den Hoorn wordt zaterdag van 9.30 tot 12.00 uur een rommel- en meubelmarkt gehouden bij de schuur van Axel Lap, dat is te genover het sportveld van ZDH. De opbrengst is voor de restauratie van de kerk. Verzekering landbouwers. Welke verzekeringen zijn nodig in het agra risch bedrijf? Die vraag beantwoordt B. Kuiper, sociaal-economisch voor lichter bij de WLTO maandagavond in Hotel Bosch en Zee. Welk risico de boer zelf kan nemen en op welke manier samenwerkingsverbanden zich kunnen verzekeren zijn eveneens on derwerp. De avond begint om 20.00 verfijning tot in details van het sa menspel. Lichtvoetig zoals dat hoort bij Mozart klonk het eerste allegro-vivace met de afwisselend gespeelde thema's voor alle instru menten. Het daarop volgende me nuet klonk sierlijk maar fors en zeer zelfbewust, waarna statig en ernstig het langzame deel (adagio) volgde. De thema's van de eerste violiste werden hier zeer fraai door de celliste geïmiteerd. Dit zoge naamde jachtkwartet werd afgeslo ten met een uitbundig snel deel (allegro assaï) waarin het hele en semble zich kon uitleven op de par tituur van deze geweldige compostitie. Er wordt wel eens ge zegd dat het strijkkwartet de meest complete vorm is van muzi kaal samenspel. De leden van het Hobbemakwartet onderstreepten deze stelling volledig en de reactie van het publiek was dan ook dank baar en recht uit het hart. Na de pauze werd het programma besloten met het pianokwintet in Es, opus 44, van Robert Schu mann. In de verhouding met het strijkkwartet was de vleugel hier wel duidelijk aanwezig maar veel minder dominant dan bij Brahms. Het eerste deel klonk heel feeste lijk, waarbij de uitbundigheid werd afgewisseld door prachtige melodi sche fragmenten waarbij met name de celliste Jeanny Beerkens zich met zeer muzikaal spel onder scheidde. Het tweede deel klonk erg myste rieus, vol dreiging en verborgen on heil, terwijl het daarop volgende Scherzo speels en bewegelijk, vol interessante ritmische wendingen en vondsten zit. Het werd door alle uitvoerenden indrukwekkend en vir tuoos gespeeld. In het laatste deel (allegro motto) konden alle remmen los. Alle bewe gingen leidden tenslotte naar een veelkleurig hoogtepunt, dat werd ingezet met een fuga-achtige slot formule. Het selecte en deskundige publiek beloonde de jeugdige musi ci zeer terecht met een staande ovatie na de uitvoering van deze in drukwekkende compositie van Ro bert Schumann. Wat is het goed, dat door persoon lijk initiatieven van enthousiastelin gen zulke hoogstaande concerten op Texel kunnen worden gegeven! Frans Visser René Eelman en Remco Nagtegaal zijn beiden na een tweejarige oplei ding geslaagd voor het diploma zwe- minstructeur. Nagtegaal werkt in zwempardijs Calluna Park en Eelman bij De Krim. Fietspad. De gemeenteraad neemt in december opnieuw een voorberei- dingsbesluit voor het fietspad naar paal 9. Staatsbosbeheer is inmiddels akkoord gegaan met het tracée, maar het voorbereidingsbesluit, dat maar een jaar geldt, loopt binnenkort af. De mysterieuze knal die op de avond van 19 augustus 1992 op Texel werd gehoord houdt wetenschappers nog steeds in zijn greep. Uit het Utrechts Nieuwsblad. het middagprogramma vertelt de voorzitter Skepsis, prof dr C de Jager, over 'myste rieuze knallen" Het bli|kt te gaan over de da verende klap die op 19 augustus 1992 in het noorden van Nederland te horen was. De Ja ger zat op dat moment op Texel. De professor ontvouwt zijn hypothese het was geen ge heim Amerikaans vliegtuig of instortende gas bel, maar een komeet die boven Ierland op 75 kilometer hoogte uit elkaar klapte e Bannan. die onder de naam Joman- Het openbaar toilet dat momenteel staat bij het ABN/Amro kantoor in De Koog, zal binnenkort door de ge meente worden verwijderd. Het is de bedoeling het toilet te verplaatsen naar een plek bij de voormalige brandweerkazerne. Om dat planologisch mogelijk te ma ken zal een artikel 19 procedure wor den gevoerd. Er kan dus bezwaar tegen worden gemaakt. Blijven be zwaren uit, dan kan het toilet er voor het komende seizoen staan. Wethou der Terpstra in de dinsdag gehouden bijeenkomst van b en w en dorps commissie: „We zullen het nog één keer proberen. Als het niet lukt, hou den we ermee op". Een voorproefje van nieuw gekrakeel over de plek van het toilet was direct te horen. Enkele aanwezigen vonden een openbaar toilet helemaal niet nodig en meen den dat mensen met hoge nood best terecht kunnen in een der horecage legenheden. Anderen lieten blijken daar heel anders over te denken. Circus. Het Duitse circus Aramannt komt in augustus tien dagen naar De Koog. De gemeente heeft hiervoor toestemming gegeven. „Neem Heer mijn beide handen" Zij liggen voor altijd stil „de handen" die voor zo velen hebben gewerkt Hendrika van der Poll op de leeftijd van bijna 87 jaar. W. Vegter-van der Poll KI. Dijker S. Zijm J. Zijm-van der Poll neven en nichten Texel, 24 november 1993. Verzorgingshuis „Sint Jan". Beatrixlaan 45, Den Burg. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 27 november om 14.00 uur in „St. Jan", waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. Gelegenheid tot afscheid nemen voor de rouwdienst in „St. Jan". Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het uitvaartcentrum, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Correspondentie-adres: S. Zijm, Barendszstraat 47, 1792 AD Oudeschild. Elk uur is kostbaar. Wacht niet op een tijd, die je beter uit komt. Want je bent niet zeker, dat je die krijgen zal. Dag Tante Hennie Gré, Koos Ivon, Karin Oudeschild Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en over grootvader FRANS WITTE betuigen wij u onze oprechte dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk en in de vorm van bloemen tot uiting gebracht was voor ons een grote troost en zal ons lang in herinnering blij ven. Ook de vier jaar liefdevolle verzorging in de „Gollards" heeft onze grootste dankbaarheid. De kinderen Witte Texel, november 1993. De baby is geboren, iedereen heeft schik. Maar ik het allermeest want... de oudste dat blijf ik! Jan Wij zijn blij met de ge boorte van onze dochter en mijn zusje Vera Vera is geboren op 23 november 1993 om 01.58 uur. Gewicht: 4000 gram. Rita, Bert en Jan Eppink Postweg 207, 1795 JN De Cocksdorp - Texel. Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Ik leef, en stel geen vragen daarover Maar eens zal ik weten, dat aan mijn bestaan liefde is voorafgegaan. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje. Stefan Hij is geboren op 22 november 1993 om 17.44 uur. Hij is 45 cm lang en weegt 2300 gram. Jan, Jannie en Michael Dupon Steenenplaats 8, 1791 EA Den Burg. Telefoon 02220 - 15398. Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur. Laat ons even weten wanneer u beschuit met muisjes komt eten. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon Pascal Geboren op 22 november 1993. Rob en Petra Witte-Zuidewind Loodssingel 30, 1792 BH Oudeschild. Telefoon 15501. Woensdag 23 november belandde ik door de gladheid in de sloot, ledereen die heeft geholpen mij uit mijn benarde positie te bevrij den zeg ik hierbij hartelijk dank. P. H. Buis Den Hoorn Ben weer thuis uit het VU-ziekenhuis. Ik bedank alle mensen voor de kaarten, bloemen en andere wensen. Vooral de buurtjes van boven.' ik was ontroerd, dat mag u geloven, ledereen bedankt! Corry Kopenga „Strender Thuus" INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,10 (incl. btw) Sint en Piet bij u thuis. Bel dan Petra van der Knaap, tel 14813. De opbrengst is voor „Kinderen in de knel". Kosten ƒ25,- per half uur. Warmte Service Texel onder houd en service gastoestel- len. Tel. 10082. Puppycursus. Puppy-plus cursus en behendigheidstrai- ning. Inl. Stella Dekker, tel. 11411. Mijnheer Bakker: Geen ge brek zeker. Te koop: grenen hoogslaper met uitdraai buro en kastjes. Tel. 15999. Wij zijn verhuisd van Wilhel- minalaan 54 naar Korfbaeck 35, 1791 TE Den Burg: Nico, Thea, Cyrina en Marco Zoe telief. Fimoklei nu te koop bij Nau ta Boek. Te koop. piano. Tel. 10022 na 18.00 uur. Bodywarmers v.a. 49,- en fleece truien v.a. 99,-. Duin- ker Oudeschild. Wegens reservering geslo ten op zaterdag 27 novem ber. 't Wapen van Texel. Te koop: z.g.a.n. naaimachi ne Brother computer se wing, ƒ500,- beneden de nieuw prijs en Brother brei machine, ƒ500,-. Tel. 18428. Wie is „hij die komt"? Je zus, de beloofde Messias! De winter door met verse kruidenthee van Body Steps, Weverstraat 1, Den Burg. Te huur: App. in De Koog tot eind maart. Tel. 17774 Hulp gevraagd voor een och tend per week. Tel. 14994 T.k: aardappelen en uien. .Oedelem", Hollewal 32. C. Vermuè. Kadotip! Voor: tafelkleden, schorten, boodschappentas sen en nog véél meer: Arti- ma. Gravenstraat. Een onyx-schaakspel of een uil voor de verzameling. Mansolein Mineralen, We verstraat 48. Goud- en zilverdraad voor de kerstdagen. De Spinboet. T.k; Ford Sierra, 5-deurs, 1.6 GL, c.v., 1987, APK 11-94, vraagprijs f7000,-. Tel. 02205-3446. Verloren in Oosterend: ket ting met ronde hanger met 2 harten en steentje. C. de Wolf, Mulderstraat 14, tel. 18420. „Winter" van Koos van Zo meren. Maar ook Theun de Winter, Leon de Winter en Jeanette Winterson, U treft ze allemaal in Het Open Boek. Geschenken of geschenkjes vanaf drie kwartjes, voor ge zondheid of verzameling. Mansolein Mineralen, We verstraat 48. Wegens reservering geslo ten op zaterdag 27 novem ber. 't Wapen van Texel. Oud Hollands snoep, hoest- bonbons en verschillende dropsoorten van natuurlijke grondstoffen bij Body Steps, Weverstraat 1, Den Burg. Volendam/Texel. Kadotip Volendams serviesgoed is goed servies! Geschikt voor de vaatwasmachine, oven vast etc. èn beslist niet duur! Natuurlijk bij: Artima, Gra venstraat. 5 dec. en geen zin om te ko ken? Bel dan Snackbar Bin nenburg. En bestel een heerlijke salade. 4 persoons al vanaf 30,-. Minimaal 1 dag van te voren bestellen. Voor meer informatie of bestelling tel. 22145. Bel en bestel Laarzen t/m maat 50. Duin ker Oudeschild. Kadotip' Brood-, fruit-, prulle en naaimanden van Terschei linger Zeemans handwerk! Artima, Gravenstraat. Te koop: 1 meisjesfiets ,,opoe" model, V/z jr. oud, vr. leeftijd 9 jaar; 1 meisjes- fiets 6 jr. leuk prijsje. Tel 12708. Te koop Renault 18 GTL, station, 1983, APK 11-'94 Nieuwe banden, prijs n.ot.k Tel. 12708. Brei 'n kabeltrui voor 60,- Gratis patroon voor groot en klein, modellen in de zaak De Spinboet. Gracja, onze arabier is weer thuis. Wie wil hem in de win termaanden 2 3 keer p. week in conditie houden? Tel. 17295. Paviljoen De Verrekieker, Jachthaven 20, Oudeschild. Iedere zaterdag en zondag geopend. Te koop: tweelingkinderwa gen, blauw, incl. dekbedje en hoesjes. Tel. 16553. Onze kledinglijn is uniek! Waterdichte parka's, ade mende regenpakken, wax- jassen, regencape's en mantels, handschoenen, mutsen en truien enz. Duin- ker Oudeschild. Zeg, heb je 't al geboord? ..Wat? alle jongens en meis jesjacks van Get Smart zijn nu afgeprijsd naar 89,95, daar moet je snel bij wezen! Zegel, Kids Casuals, We verstraat 32. MAB Club Texel zondag 28 november „Intertoys Sinter klaasrit". Inschrijving 13.30 uur, start 14 00 uur bij VTB, Maricoweg. Sint en pieten nodig? Bel. 15522. Aanbieding. Fleece-sweats in diverse kleuren en maten nu van 149,- voor 79,95 Ze gel. Kids Casuals, We verstraat 32. Friet van zwarte Piet, beter is er niet. Door de bel en bestel, zwarte Piet gebracht, en zelfs minder dan 30 minu ten gewacht Alleen in Den Burg tussen vijf en acht. Mi nimale bestelling ƒ7,50. Ver goeding ƒ2,50. Snackbar Binnenburg, bel en bestelbe zorgservice. Tel. 22145. Laatste winterjacks voor he ren... nu ƒ100,- da's geen geld. Zegel, Kids Casuals, Weverstraat 32. Jagers-attentie. De na-jacht bijeenkomst op 27 novem ber in kampeerboerderij „De Stolp" ondanks de weers omstandigheden gewoon door. Zie advertentie elders in dit blad. a' Capabel zingt zondag 28 november, 15.00 uur in Art Gallery Het Posthuys, Brink 16, De Koog. Aanbieding. Kindersweat- shirt jeans nu voor de prijs van één, 89,95. Voor jon gens en meisjes, een leuk Sint Nicolaas prijsje. Zegel, Kids Casuals, Weverstraat 32. Kado-idee: een kadobon van Anuska's schoonheidsalon. Bel Anuska v.d. Berg, tel. 13507. Wij helpen u graag bij het sa menstellen van een fijn ge schenkenpakket. Semke Delicatexel, De Koog. Tel 17717 b.g.g. 17794. Prachtige ecru schapenwol voor kabeltruien. Voor groot en klein, gratis patroon. De Spinboet. Milliner Mode nu ook op za terdag open. Wij werken permanent aan hoofdthema's!! Qnipp Kap salon, liefst op afspraak, tel. 12227. Je mag weer genieten van mooie dingen. Daarom vind je bij Kunsthandel Hans van der Klift mooie schilderijen met een vleugje nostalgie. Koude voeten? Handge maakte Texlam-pantoffels van eigen atelier Een goed decemberidee. Bontcouture Martin Karlas. Nu de winter invalt kan het stalletje met meer aan de weg. Nu verkoop van on bespoten wortelen en uien aan huis op vrijdagmiddag. M. J, Kuip, „De Boegert", Westerweg 28. Kadotip! De échte Noorse Trollen vindt u vanzelfspre kend en uitsluitend bij de skandinavische speciaal zaak: Artima, Gravenstraat. Te koop voor propaangas; een gashaard, 4-pits gasstel en gasgeiser. Totaal ƒ125,- Tel. 18836. Tinnen replica's van Kelti sche sieraden bij Mansolein Mineralen, Weverstraat 48. Vermist: poes. Schildpad getekend Omg. Beatrix laan/Molenstr. Tel. 13468. Wegens reservering geslo ten op zaterdag 27 novem ber. 't Wapen van Texel. Honda bezitters opgelet! Denk aan uw winterservice beurt. Duinker Oudeschild. Te koop: kleuren tv. groot beeld, ƒ100,-. Tel. 14134 Hoestpoeder speciaal voor paard en pony bij Body Steps, Weverstraat 1, Den Burg. U kunt iedereen verrassen met een fijn geschenkpak ket van Semke Delicatexel, De Koog. Tel. 17717 b.g.g. 17794. Heb je zijn haar gezien?? Dat zie ik ook wel zitten! Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak, tel. 12227. T.k. bromfiets Vespa- Piaggio. Bijna niet op gere den, pr.n.o.t.k. Tel. 12516. Twieentachtig koeie loeie of ze Jowie Roeper sien. Kuu- kelehaantje Kippekont in Het Open Boek. Nieuw: Helly Hansen onder- kleding, Lifa arctic, Lifa ath letic en Lifa active Duinker Oudeschild. Helpt u mee mijn blauwe poezie-album van rond 1960 te vinden. Dim Oude Weer- nink. Tel 072-621082. Het valt met mee om telkens een gepast geschenk te vin den. Kunsthandel Hans van der Klift heeft hiervoor een kunstzinnige en betaalbare oplossing. Te koop: Tascam 388 (8 spo ren studio met mengpaneel) Alessis midiverb II (Digitaal effectprocessor) Fostex (Di gital delay). Eventueel te koop met ongeveer 700 or kestbanden, alles met toebe horen. Informatie, tel. 13203 txg.g. 15555. Te koop- GS2 computer, 286 AT met Ega-kleurenscherm. Tel. 15999. Zeg, heb je 't al gehoord? .Wat? Alle jongens en meis jesjacks van Get Smart zijn nu afgeprijsd naar 89,95, daar moet je snel bij wezen! Zegel, Kids Casuals, We verstraat 32. MAB Club Texel zondag 28 november „Intertoys Sinter- klaasritInschrijving 13.30 uur; start 14.00 uur bij VTB, Maricoweg. Sint en pieten nodig? Bel 15522. Aanbieding. Fleece-sweats in diverse kleuren en maten nu van 149, voor 79,95. Ze gel, Kids Casuals, We verstraat 32. Friet van zwarte Piet, beter is er niet. Door de bel en bestel, zwarte Piet gebracht, en zelfs minder dan 30 minu ten gewacht Alleen in Den Burg tussen vijf en acht. Mi nimale bestelling ƒ7,50. Ver goeding ƒ2,50 Snackbar Binnenburg, bel en bestelbe- zorgservice. Tel. 22145. Heykra komt weer op Texel, bestel nu uw brandhout. ƒ50,- per stapelmtr. aan 2 mtr. stukken. Levering vanaf 10 stapelmtr. Tel. 08382- 1918. Fax 08382-2007. Laatste winterjacks voor he ren... nu ƒ100,- da's geen geld Zegel, Kids Casuals. Weverstraat 32. Jagers-attentie. De na-jacht bijeenkomst op 27 novem ber in kampeerboerderij „De Stolp" ondanks de weers omstandigheden gewoon door. Zie advertentie elders in dit blad. 5 dec. en geen zin om te ko ken? Bel dan Snackbar Bin nenburg. En bestel een heerlijke salade. 4 persoons al vanaf 30,-. Minimaal 1 dag van te voren bestellen. Voor meer informatie of bestelling tel. 22145. Bel en bestel. a' Capabel zingt zondag 28 november, 15.00 uur in Art Gallery Het Posthuys, Brink 16, De Koog. Aanbieding Kmdersweat- shirt jeans nu voor de prijs van één, 89,95. Voor jon gens en meisjes, een leuk Sint Nicolaasprijsje. Zegel, Kids Casuals, Weverstraat 32. De Friezeman? De Fiezeman! Deer stievere je tóóne van! (Kuukelehaantje kippekont. In Het Open Boek). Eerst lekker eten, dan gezel lig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling Par tycentrum De Koogel. De grootste stoffenkollektie vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29. Cocky's Kapsalon, alléén maandags gesloten De eni ge kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Steengrill! Zelf vlees en gar ni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sauzen Restaurant 't Pruttelhuus, tel. 17586. Kinderfuif! Een echt doe- feest. 1 uur bowlen met lich te ballen en bumper in de goot! Een glas fris, patat, kroket, appelmoes en ijs toe. ƒ9,75 p.p. Info: 17672. Bow ling Partycentrum De Koo gel. Kinderfuif op zaterdag of zondagmiddag. Bruiloften en partijen. Talk of the Town, tel. 17775. Ja leuk! Een uurtje bowlen, nu met computerscora Bow ling Partycentrum De Koo gel, tel. 17672. Cocky's Kapsalon alléén maandags gesloten. De eni ge kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Oosterend, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv. T-shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht Full-color of zwart/ wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken. Snel naar Combi Brouwer, The Music Store, Nauta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Als de dagen korter worden en het weer donkerder, de bomen hun bladeren verlie zen, dan nemen de zwaarde re gerechten de plaats in van de lichte zomergerechten. Het wildseizoen breekt aan. Restaurant 't Pruttelhuus. U kunt nu ook al reserveren voor de kerstdagen. Een kerstkeuze-menu wordt u dan toegestuurd Tel 17586. Elke vrijdag: klaverjasdrive met leuke prijzen. Talk of the Town, aanvang 20.00 uur. Receptie? Bosch en Zee heeft de ruimte, telefoon 17789. Het Vliegveldrestaurant is het gehele jaar geopend. Te vens zijn wij geopend voor vergaderingen en partijen. Tel. 11230. Het is nu tijd voor onder houd van uw grasmaaier. Tevens verhuur van houtver- snipperaars en houtklovers. Garage Dros, tel. 11233. Rijbewijs halen in één week. Dagopleidingen motor. Dag opleidingen theorie. Lesprijs auto ƒ40,- per 60 min. Rij school Westerhuis, tel. 02230-12328. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28. Wij zijn alle dagen geopend, behalve dinsdags. Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Sweaters. Diverse kleuren f29,-. De Twee Paardjes, kleding.

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3