Arco de Graaf traint op zonnig Guadeloupe Texelaar onder de tropenzon Texelse sponsor maakt reis mogelijk lEXELSEj? COURANT Schaker Jaap Dros erug in de race oerfietsen over iesneeuwde paden Kerk zet zich in voor kinderen in de knel Marelsdames winnen Voetbalprogramma Tevoko verslaat ook Wham-Wham John van der Zwaag wint menwedstrijd Dressuurwedstrijd Eilandcompetitie volleybal Sjoelbeker weer voor mevrouw Eelman IJsbaan Oosterend toch nog vol water Zaalvoetbaldames blijken het sterkst Plus Klus, Le Berry en Casino uit beker VRIJDAG 26 NOVEMBER 1993 Om zich optimaal op het nieuwe sei- ioen voor te bereiden vertrekt lolstoelatleet Arco de Graaf in de cember naar het Caraïbische eiland Guadeloupe. In de zon houdt hij er een trainingsstage en neemt deel aan een internationale marathon. Opmerkelijk is dat zijn reis- en ver blijfkosten geheel voor rekening ko nen van de familie Schuyl van lotel-pension Tatenhove. )ankzij de sponsoring kon Arco de iraaf ja zeggen op de uitnodiging lat de strijd om het Texelse kam- ioenschap schaken geen sinecure is gek tijdens de afgelopen speelron- i. De achtervolgers van koploper Snus Vittali moesten in een onder lig treffen de tweede plaats zien lilig te stellen. Het duel tussen 9ap Dros en Jaap de Wijk werd ooraf gegaan door onervalste psy- hologische oorlogsvoering. ie Wijk paste zijn tactiek en jeelstijl aan zijn tegenstander aan, eardoor de Pirc-verdediging op het Iord kwam. In deze opening bouwt e zwartspeler een solide verdediging pen laat wit naar hartelust storm [gen. Nauwkeurig spel en goede {goretische kennis zijn echter een reiste voor het succesvol hanteren n de Pirc. Dros kwam op dat ter- n beter uit de verf en kon De Wijk in ook al snel onder druk zetten. 9 duimschroeven werden verder ingedraaid door Dros, en even na tijdcontrole kon hij een toch wel Ïj simpele zege bijschrijven aan zijn Imares. Iros kwam daarmee helemaal terug de race, omdat Rinus Vittali grote feite had met Piet Bakelaar en uit- delijk nog blij mocht zijn met remi- In een Grünfeld-lndische partij buwde Bakelaar een onneembare feting op, terwijl hij zelf wat kleine pigingen op Vittali kon loslaten. De- nam geen risico en nam genoegen iet de puntendeling. Vittali heeft nu 5Jfcg een minieme voorsprong op Jaap «f05- «Jbel Riegman is weer terug uit een lalletje'. Tegen Willem van de Rijke bekte hij zijn tweede opeenvolgende öfge en wel op een heel fraaie ma- :r. Met het aloude en zeer fraaie rjningsgambiet kwam Riegman tot "jn heerlijke aanvalspartij, waarin JOT de Rijke onmogelijk stand kon leden tegen de zware druk waar de zijn stelling belegerd werd. uitslagen: Dros-J. de Wijk 1-0; E. Keyser-G. Zoetelief ft, T Witte-A Zijm 0-1, P. Eelman-C. van 'Jiuten 1-0; R. Riegman-W. van de Rijke 1-0; JVittali-P Bakelaar Va-'/a. ior zondag staat er weer een veld- «rtocht op het programma, leder- n met een crossfiets of Quntainbike kan deelnemen aan Ï:e tocht, die grotendeels door De nnen voert en ook het strand aan- )t. De afstand is circa 30 km. afgelopen winters waren de veld- ocfertochten, georganiseerd door de «else toerfietsclub Taxi 12000, een oot succes. Telkens maakte een lar honderd deelnemers van het steland de oversteek. De ritten Jer onverharde paden door het 'jelse landschap spreken dus tot de ybeelding van veel Noordhoüandse «liefhebbers. Ook ditmaal tellen de R ritten op Texel (de volgende is januari) mee voor een klasse- ;nt. Wie aan minstens vijf veldtoer- chten in de provincie meedoet, W in aanmerking voor een spe- al aandenken. Daarnaast kan men 'tocht een herinnering krijgen, toertochten zijn geen wieler- dstrijden, maar hebben eeri recrea- f karakter. Voor de organisatie valt ter niet te voorkomen dat er altijd 'een groepje fietsers vooruit snelt, echte toerfietsers doen mee om h lekker in te spannen en tegelijk Nde omgeving te genieten. Zondag ooft het wat dat betreft veel °is, gezien het „witte tapijt" ermee Texel is bedekt, stsen in de sneeuw is op zich niet S'lijk", vertelt Toerclub-secretaris ^Zijm desgevraagd. „Je rijdt er zó wheen. Lastiger wordt het als de tergrond is bevroren en ook de $uw hard is. Maar als organisatie we eigenlijk nog het meest op !pn het aanbrengen van de route- ^n. Hopelijk kunnen we de paaltjes ?j9rond in krijgen...." veldtoertocht begint om 10.00 ^inschrijving op veerhaven 't ^tje. NTFU-leden betalen f3,-, an- deelnemers ƒ4,50. Halverwege !,ocht is een stempel-reparatiepost Warme chocomel. van Claude Issorat, de Franse organi sator van de marathon. Issorat, zelf een wereldtopper die vorig jaar goud veroverde op de sprint tijdens de Pa ralympics, wilde de Nederlander graag aan de start. Voor de wedstrijd zijn ook sterke wheelers uit landen als Amerika en Duitsland uitgenodigd. „Het is geen grote marathon, maar het deelnemersveld kan best goed zijn", meent De Graaf. „Voor mij is het belangrijk dat ik daar lekker kan trainen. Het klimaat is ideaal, zo'n 25 graden. Bij die temperatuur kan ik al vast aan snelheidstraining doen. Vol gens de berichten ligt er goed asfalt op de wegen en hebben ze een atle tiekbaan." Keihard Volgens de Texelse topsporter past het uitstapje uitstekend in zijn trai ningsprogramma. „Van de winter wil ik keihard doortrainen, zodat ik ko- In de tweede helft van november wordt door vele protestantse kerken in Nederland een campagne gehou den voor „Kinderen in de knel", doel is financiële steun te verlenen aan projecten voor kinderen in derde we reldlanden, die zich in een uiterst moeilijke maatschappelijke positie bevinden. Op Texel zet de Gerefor meerde kerk van Den Burg zich in voor dit doel. In deze campagne wordt speciaal aandacht gevraagd voor werkende kinderen. Naar schatting verrichten ruim drie miljoen kinderen tussen de zes en veertien jaar dagelijks zwaar werk. „Kinderen in de knel" steunt ook projecten op het gebied van on derwijs, vaktraining en verbetering van gezinsinkomen. Daarnaast staat de instantie achter projecten voor kinderen in mensonwaardige situa ties, zoals straatkinderen, oorlogskin deren en kinderen in de prostitutie. De Gereformeerde kerk van Den Burg heeft besloten zich in te zetten voor werkende kinderen in Guatemala. Kinderarbeid moet een halt worden toegeroepen. Maar dat lukt alleen als de ouders van deze kansarme Latijns- Amerikaanse kinderen voldoende geld verdienen en hun kinderen onderwijs kunnen volgen. In Derde Wereldlan den zoals Guatemala, zetten tal van organisaties zich in voor een betere toekomst voor werkende kinderen. Zij geven de kinderen op de werkplek dagelijks een paar uur les. Oudere kinderen kunnen een vakopleiding volgen, waarmee ze later goed hun brood kunnen verdienen. Ook zetten zij zich in voor de verbetering van de arbeidsomstandigheden. Daarnaast wordt druk uitgeoefend op politici om de wetten na te leven en de situatie van kinderen te verbeteren. De kerk zamelt komende tijd geld in voor dit goede doel door middel van allerlei acties. De eerste heeft betrekking op Sinterklaas. Daarnaast zullen bazars en andere geld-opleverende activitei ten worden gehouden. mend voorjaar al in goede conditie ben en sneller op topniveau kan ko men. De vorm moet er in mei zijn, want dan zijn de kwalificatiewedstrij den voor het wereldkampioenschap in Berlijn." Het WK begint half juli en duurt tot en met 3 augustus. Op Guadeloupe (één van de Boven windse Eilanden) kan De Graaf nog niet gebruik maken van zijn geavan ceerde nieuwe stoel, gesponsord door zijn grote Texelse sponsor, TWO. Als alles goed gaat, kan hij zijn nieu we „racemachine" voor het eerst in januari uitproberen. De steun van Tatenhove is het gevolg van een belofte die hotelier Piet Schuyl enkele jaren geleden deed. „Hij had toen zelf net meegedaan aan de marathon van New York. Het leek hem leuk als ik ook eens aan zo'n grote buitenlandse wedstrijd zou deelnemen", aldus De Graaf. Uniek Twee jaar geleden kreeg hij op dezelf de basis de kans om naar een be langrijke wedstrijd in Japan te gaan, maar dat ketste op het laatste mo ment af wegens ziekte van De Graaf. De afspraak bleef echter gehand haafd. Vanzelfsprekend is De Graaf blij met de sponsoring van Texelse onderne mers. „Ik vind het uniek. In het Ne derlandse wheelerwereldje ken ik niemand die ook zo financieel gesteund wordt. Het is heerlijk, op deze manier ga ik onbezorgd het nieuwe jaar in." De basketballwedstrijd tussen de da mes van Stedebroec en De Mareis heeft alles in zich om net zo'n klas sieker te worden als Ajax-Feyenoord: spanning en een maximale inzet van de spelers. Naar elk treffen wordt dan ook met spanning uitgekeken. De strijd van zaterdagavond was een replica van de laatste in april. Stede broec begon voortvarend met een ge varieerde aanval, waarin vooral de lange center gevaarlijk was. Tot tweederde van de eerste helft had het team de partij volledig in handen. Toen brak Ria van Maldegem de wedstrijd open met een schitterende driepunter. Vanaf dat moment ging het lopen bij De Mareis en werd vooral de center van de tegenstander goed verdedigd. De rust brak aan bij 13-13. In de tweede helft konden beide teams nog vijf minuten het niveau van het eerste bedrijf vasthouden. Daarna werd echter mets goeds meer opgezet. Stedebroec kreeg vijf maal twee vrije worpen, maar wist er niet één te verzilveren. Uiteindelijk scoor de de ploeg slechts één maal en De Mareis twee, waardoor de Texelaars aan het langste eind trokken. Eindstand: 15-17. Scores: Gerda Kuiper 6, Klaasje v/d Velde 4, Irma Schuyl 4; Ria v/d Maldegem 3. De Mareis maakten 16 persoonlijke fouten, Stedebroec 7 Alle wedstrijden van de Texelse pupil- lencompetitie zijn in verband met de weeromstandigheden afgelast. Terwijl de sneeuw op het eiland neerdwarrelt en ijzige wind menig Texelse neus verkilt, leest een drietal eilanders in luchtige kledij de Texelse Cou rant. Kobus van Heerwaarden, Martine Daalder en Keesnan Dogger, die voor hun werk op de Antillen verkeren, kunnen „hun" krant niet missen. Bekende kreten als „Wie is er dóód?" en „d'r staat weer niks in" schal den over het strand van Curacao. Van Heerwaarden loopt stage voor zijn Heao-opleiding bedrijfseconomie. Martine Daalder werkt een half jaar bij een bloemenwinkel en Dogger vertoefde een maand in „de West" als ma rinefotograaf. De heren van Tevoko lijken de smaak van het winnen te pakken te heb ben. Na de 1-3 overwinning van vo rige week tegen Schoorl werd ook de thuiswedstrijd tegen Wham- Wham uit Zwaag afgelopen zaterdag met een 3-1 overwinning afgesloten. Door dit resultaat stijgt Tevoko weer een plaatsje op de ranglijst. De tegenstander van Tevoko heren 1 van zaterdag stond vooraf drie pun ten hoger op de ranglijst. Tevoko was er dus op gebrand drie punten te ha len om op gelijke hoogte te komen. In het begin van de eerste set leek Tevoko er niet aan te pas te komen. Door goed gericht serveren en dege lijk volleybal kwamen de Zwagers al snel op een voorsprong van 1-8, waarna Tevoko een time-out nam. Het keerpunt kwam na een opvallen de beslissing van de scheidsrechters die zich schijnbaar vergissten in een schijnpenetratie van Wham-Wham. Tevoko profiteerde goed van de ver warring die hierna ontstond en kwam terug tot 7-10. Toen kwam Koos Doeven aan de opslag voor Tevoko. Met zijn service rechtuit op de linke rachterplaats van Wham-Wham ont regelde hij hun hele aanvalsspel en scoorde enige directe punten wat leidde tot een overwinning van 15-10 voor Tevoko in de eerste set. De tweede set kende een regelmatig scoreverloop waarbij het uiteindelijk weer Tevoko was dat aan het langste eind trok met 15-12. De derde set startte als de tweede maar nu was het Wham dat een beslissende voor sprong nam. Ook het inwisselen van Frans Peter Lam mocht niet meer ba ten voor Tevoko, deze set ging met 15-9 naar Zwaag. Tevoko moest nu de vierde set winnen om de zo be geerde drie punten te halen. Aanvan kelijk keken de Texelaars echter tegen een achterstand aan. Langzaam kwam Tevoko echter weer dichterbij en een goede servicebeurt van Mar co Tuntelder bracht Tevoko op match point, 14-8. Het duurde echter vier rotaties voordat Tevoko het beslissen de 15e punt kon scoren en daarmee weer drie punten aan het totaal kon toevoegen. De volgende wedstrijd is pas over veertien dagen tegen het eveneens laag geklasseerde DFC in Enkhuizen. Het tweede herenteam van Tevoko gaat na een wat mindere start steeds beter draaien, getuige de twee 3-0 overwinningen tegen respectievelijk LOS 1 en HCSC 4. In manege Akenburg is zondag de eerste menwedstrijd om de Jaap de Graaf-bokaal verreden. Elke men wedstrijd bestaat uit een dressuur- proef met allerlei figuren en een vaardigheidsproef, waarbij een par- coursje tussen kegeltjes door moet worden afgelegd. John van der Zwaag kwam als winnaar uit de strijd. Jury Gerard Kriek vond het peil van de menners beter dan afgelopen jaar. Hij merkte echter op dat bij enkele deelnemers het paard niet correct was ingespannen. Te krap in het tuig beperkt het paard in z'n bewegingen. De dit seizoen aangepaste dressuur- proef vormde voor de meeste deelne mers een uitdaging, sommige nieuwe figuren vereisen echter nog wel wat extra oefening. Vier foutloze combi naties van de vaardigheidsproef mochten in de barrage proberen wie het snelst foutloos rond kon komen. Bauke de Graaf en Frank van Lare stootten er twee balletjes af, waar mee ze zich uitschakelden. John van der Zwaag had slechts 45 seconden nodig om foutloos rond te komen. Aad van Heerwarden was maar drie seconden langzamer. Beide foutloze menners ontvangen bonuspunten voor de speciale barrageprijs, die op de finaledag uitgereikt zal worden. John van der Zwaag werd verdiend eerste met een foutloze kegeltjes- proef en een goede dressuurproef. Bauke de Graaf, voor het eerst deel nemend aan een menwedstrijd, eiste de tweede plaats op, gevolgd door Aad van Heerwaarden op de derde plaats. Joop Noom reed met z'n nieuwe Fries Gosse een prima dres suurproef en eindigde op een ver dienstelijke vierde plaats. Frank van Lare werd mede door een foutloze vaardigheid vijfde. Uitslagen (respectievelijk dressuur, vaardig heid, totaal). 1 John van der Zwaag (140,5; 80. 220.5), 2. Bauke de Graaf (139,5; 80, 219,5), 3. Aad van Heerwaarden (138, 80, 218); 4. Joop Noom (142, 74, 216); 5. Frank van Lare (135; 80; 215) In manege Akenburg is zondag een dressuurwedstrijd. Er wordt gereden in de klassen B, L en M. Juryleden zijn C. Visser en BJ.C. Brinkman. De wedstrijd begint om 9.15 uur en toe schouwers zijn welkom. Als de voorspelde vorsï inzet ken Oosterend binnenkort toch nog genieten ven een fraaie ijspiste. Programma dinsdag 30 november: Veld A mannen: 18.30 u. Sportshop-Meubelhuis Graaf 19.12 u. Graaf Sp.-Teso Sortshop 19.54 u. Tatenhove 1-Paal 9 Pilaar 20.43 u. ABN/AMRO-Pilaar Tatenhove 21.30 u. Kobeko-Vd. Woude Cocky's K. 22.18 u. Cocky's K.-P28/De Krim Kobeko Veld B vrouwen en gemengd: 18.30 u. LenR-Tatenhove Haarstudio 19.12 u. Haarstudio-Question Westerl. 19.54 u. Klif 12-Westerlaken Question 20.43 u. Durper Drup-Eierl. Huis Klif 12 21.30 u. PH Oranjeb.-Slock 2 12 Balcken 22.18 u. 12 Balcken-Fitt PH Oranjeb. Veld C vrouwen: 18.30 u Rival-Wiersma Antiek Texèle 19.12 u. Schiphorst-Texèle Wiersma 19.54 u. Slock (v)-Cohen Schiphorst 20,43 u. Nioz-Smash'68 Slock (v) 21.30 u. 7 Provinciën-Vlier lepe de Boer 22.18 u. Leydekkers-lepe de Boer Vlier Wedstrijdleiding: Magda en Annemiek, tel. 27182. Uitslagen: Sportshop-Fitt 1-2; Texelse Autocentrale- Meubelhuis Texel 1-2; Graaf Spuiterij- Maarcobouw 1-2; RWS-Gr. Slock 2 1-2; ABN/AMRO-Vd. Woude 2-1; Pilaar-Paal 28/De Krim 3-0; NBC-Waayer 3-0; Zandloper- Tatenhove 2 1-2, EcoMare-Super 2-1; Mantje- Vespertma 1-2; Klif 12-Haarstudio 2-1; 12 Balcken-Teso 2-1; Leydekkers-Top Tien 3-0; Ze ven Provinciën-Smash '68 3-0, Nioz-De Vlier 0-3; Cohen-Wiersma 1-2; Timmers B.-Slock (v) 0-3; Bremakker-Visser bouw 0-3. In „De Buureton" heeft het kam pioenschap sjoelen voor 55-plussers plaatsgevonden. In een gezellige Sin terklaassfeer werd met grote inzet gestreden om de ereplaatsen. Deze konden worden behaald in vier pou les, verdeeld naar het aantal behaal de punten. Evenals vorig jaar wist mevrouw Eelman-Westerlaken beslag te leggen op de wisselbeker. De tweede plaats was voor de heer De Kind, terwijl de derde plaats door mevrouw Witte werd ingenomen. Eerste prijzen in de A-poule, de B- poule en de C-poule gingen naar respectievelijk mevrouw De Krijger, mevrouw Haarsma en de heer Huizin- ga. De prijzen werden uitgereikt door Henk Snijders, projectleider van de Stichting Welzijn Ouderen Texel. (Foto Dirk KuiterI Als de vorst doorzet kan ook Ooster end binnenkort de schaatsen onder binden. Donderdagmorgen startte de ijsclub de pompinstallatie die 80.000 kubieke meter water in de ijsbaan aan de Kotterstraat zal pompen. Het bassin was na de regenval onlangs al tot de rand gevuld, maar door een misverstand weer leeggelopen. Een teleurstelling, die achteraf als een meevaller kan uitpakken, denkt ijsc lubbestuurder Wieb van den Berg. „Het ijs van vorige week zou bedol ven zijn onder een dikke laag sneeuw. Wij beginnen met een scho ne baan." Als de vorst zoals voor speld weer inzet, verwacht de optimistische ijsmeester dat de Oosterender ijspiste, de grootste van het eiland, binnen enkele dagen hou- wes is. Mocht de vorst aanhouden zal de Texelse IJsbond in a lied or pen korte- en langebaanwedstrijden en mara thons organiseren, die uiteindelijk de Texelse kampioen zullen opleveren. Van den Berg denkt zelfs al voorzich tig aan de eerste Texelse wintertriath- lon met de onderdelen hardlopen, fietsen en schaatsen. Tijdens een wedstrijd tegen DSS Bierstekers uit Noord Scharwoude hebben de zaalvoetbaldames van Klif/Hordifood een overtuigende over winning behaald. Slechts één wisselspeelster was pre sent bij het Texelse team wegens va kantie en blessures van andere dames. Vandaar dat de start voor zichtig was. Na een kwartier afwach tend voetbal opende Natascha van der Vis de score met een strak schot op het doel. Na een mooie combina tie kon ze even later simpel intikken. De tegenaanvallen van Bierstekers lie pen steeds stuk op de sterke Texelse verdediging, de aanvallen van de Texelse dames waren echter wel goed voor doelpunten. Irene Penha en Janien de Bruijn zorgden voor 4-0. In de tweede helft kwamen de da mes van Klif/Hordifood pas echt op dreef. Door veelvuldig balbezit en goed combinatiespel zag zelfs verde- digster Marjan Nicolay af en toe kans mee naar voren te gaan. Haar subtie le stiftballetje belandde echter op de paal. Alweer Penha en De Bruijn had den meer succes. Van der Vis rondde nog twee maal een aanval af. wat de eindstand op 8-0 bracht. Bekerwedstrijden vormden de hoofd moot van het afgelopen zaalvoetbal programma. Drie hoofdklassers sneuvelden in de derde bekerronde. Plus Klus verloor verdiend van Texel en Casino ging tegen de verhoudin gen het schip in tegen een scherp- counterend De Krim. Het eerste team van Klif had weinig moeite met Jelleboog 2 en De Koog 1 won moeiteloos van De Koog 4. De Koog 4 speelde zonder Arnold Kaercher, waardoor het team aanval lend niets kon uitrichten. Le Berry had weinig in te brengen tegen een geroutineerd Texel 2. Texel was zeer koelbloedig, in tegenstelling tot de te genstander, waar vooral Daniël Sleu tel een aantal opgelegde kansen miste. Piet Monster ontpopte zich als een van de steunpilaren van Texel, al had hij zo nu en dan wel een overtre ding nodig. Beste man bij Texel was Gerrie Plaatsman, die ook nog twee maal scoorde. Oosterend 3 kwam tegen Oosterend 1 na twee uitvallen op een comforta bele voorsprong. In de tweede perio de kwam het vlaggeschip weer op gelijke hoogte. Daarna zag het er lang naar uit dat strafschoppen de beslissing moesten brengen. Twee routiniers van Oosterend 3 konden de spanning echter niet meer verdragen en bemoeiden zich met de leiding. Door hun tijdstraf kon Oosterend 1 vrij gemakkelijk winnen. Mantje, nog steeds zonder Erwin Koning, was kansloos tegen Jelleboog. Het enige bekerduel waarbij geen hoofdklasser was betrokken was de wedstrijd tussen De Koog 2 en De Koog 3. Beide teams hadden eerder in de week nog een competitieduel afgewikkeld en met groot verschil ge wonnen. In de onderlinge strijd was De Koog 2 veel sterker. Vooral Jaap van Kranenburg was met drie doel punten ouderwets op dreef. De competitie in de derde klasse ging gewoon door, met als uitschieter de grote overwinning die Rab 3 boekte op Mantje 3. Ook Timmers Bakkerij won weer. Deze keer van De Krim 4. In de tweede klasse was de wedstrijd tussen Casino 4 en Nioz aardig. Nioz scoort de laatste tijd niet zo veel meer, zonder de gevaarlijke Herman Ridderinkhof. Tegen Casino werd gewonnen met minimaal verschil. Vrijdag speelt Texel een bekerduel te gen d'Olde Smidse uit Schagen, één van de weinige keren dat een over kantsteam op het eiland te bewonde ren is. De Texelse bekerwinnaar was in de eerste ronde succesvol tegen het Helderse J.P. Dupont, dat bove naan staat in de 1e klasse A. Omdat d'Olde Smidse in dezelfde klasse in de middenmoot opereert, lijkt Texel met de steun van een hoop suppor ters niet kansloos om een ronde ver der te komen. De wedstrijd begint om 19.30 uur. Hierdoor zullen de an dere wedstrijden iets later beginnen dan gepland. Uitslagen 1e klasse: Casino 2-De Koog 3 2-9; De Koog 2-Klif 3 9-3; Oosterend 3-Oosterend 2 1-7, 2e klasse: Nioz-Casino 43-2; 3e klasse: Timmers Bakkerij-De Krim 4 5-1, Rab 3-Mantje 3 10-1; Casino 5-Gempo 2-7; Junioren: De Koog-Texel 2 1-7; Bekerwedstrijden: De Koog 2-De Koog 3 9-2; Mantje-Jelleboog 3-7; Jelleboog 2-Klif 1 2-7, Texel 1-Plus Klus 9-1; Le Berry-Texel 2 2-4; De Krim 1-Casino 1 3-2; De Koog 1-De Koog 4 15-0; Oosterend 1-Oosterend 3 4-1; Naar kwartfinales: De Koog 2, Jelleboog. Klif, Texel, Texel 2, De Koog, Oosterend en De Krim.

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 9