rEXELSE COURANT Advertenties 62600 Redaktie 62620 ZOEKT CONTACT F amilieberichten TEXELSE J COURANT Wildtableau voor bewoners St. Jan Najaarsvergadering sv Texel Boot uit de vaart Koude wielerveldrit 10.000 doden in één week. VRAAG INFO DOE IETS Nederlands Comité Burundi DINSDAG 30 NOVEMBER 1993 Bedroefd om haar heengaan, maar intens dankbaar voor hetgeen zij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Martje de Ridder-van Lenten weduwe van G. de Ridder 18 mei 1902 t 29 november 1993 H. de Ridder N. Koopman-de Ridder Ger - Manuela Erika - Petra - Susan Tjerk - Dorith Deborah Kees - Henny Nanda - Eckard Natasja - Remco Margaret - Arie Erwin - Jessica Onze moeder en oma is opgebaard in het uit vaartcentrum „Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 decem ber van 19.30-20.30 uur en na de begrafenis in het uitvaartcentrum. Een korte overdenking zal worden gehouden op zaterdag 4 december om 13.30 uur in het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Correspondentie-adres: Fam. de Ridder, Warmoesstraat 53, 1791 CN Den Burg. Heden is van ons heengegaan onze lieve schoonzuster M. de Ridder-van Lenten op de leeftijd van 91 jaar. T. van Lenten-Zegel V. van Lenten-Boon A. Drent E. van Lenten-Brakhan Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard bleef, delen wij u mee dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Klaas Vlaming Echtgenoot van Ineke van Houten Texel 24-1-'29 Leeuwarden 29-11-'93 Fien de Vries-Vlaming Dieuw en Wim Wildeboer Gon en Maarten Boon Janny en Riekus Katsmar Neven en nichten Correspondentie-adres: mevr. I. Vlaming-van Houten, De Jokse 528, 8918 HM Leeuwarden. ALGEMENE KENNISGEVING /anuit Cooma te Australië bereikte ons het «rdrietige bericht dat op 23 november 1993 ip 66-jarige leeftijd is overleden onze broer, wager en oom Martinus A. M. Schoo echtgenoot van Sieny Rietveld Namens de familie: N.M. Schoo levierstraat 29, 1796 AK De Koog. Heel hartelijk bedankt voor al uw kaarten, bloemen en andere attenties bij ons 65-jarig huwelijk. Jan en Nel Smit Met droefheid geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden onze lieve moeder en oma Jannetje Catharina Eelman weduwe van Dirk Biesboer *14 juni 1905 t 29 november 1993 A. Biesboer D. J. Biesboer J. M. Biesboer-Ofrein Ronald en Agnes K. G. Kleinhorstman-Biesboer M. Kleinhorstman Harry A. Lap-Biesboer J. Lap AJzn. Bernard en Irma Carina en Bernd Arjen Maurits Onze moeder en oma is opgebaard in het uit vaartcentrum „Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Een korte overdenking zal worden gehouden op donderdag 2 december om 14.00 uur in het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum. Correspondentie-adres: D. J. Biesboer, Weverstraat 12, 1791 AD Den Burg. De bewoners van verzorgingste huis St. Jan kunnen tegen kerst uitkijken naar een jachtschotel. Het wildtableau werd ze ge schonken door de Texelse jagers tijdens de winter jachtbijeen- komst in De Stolp in Den Hoorn. Door de sneeuw van vorige week rustte op de jacht korte tijd taboe, maar toen die eenmaal was weggesmolten waren de jagers bereid het geweer ten be hoeve van St. Jan ter hand te nemen. Hans Bakker, directeur van het verzorgingtehuis, toonde zich namens de bewoners inge nomen met het wildtableau. Vol gens Paul Kuip, voorzitter van de Texelse afdeling van de KNJV was dit het minste wat de jagers kunnen doen voor hen die te oud zijn om nog het veld in te gaan. Nadat hoornblazers het wild symbolisch de laatste eer bewe zen kreeg de bijeenkomst binnen een geanimeerd vervolg waarbij werd teruggekeken op een goed jachtseizoen. (Foto Gerard Timmerman) Donderdag houdt sv Texel haar na jaarsvergadering. Vanaf 21.00 uur worden het afgelopen seizoen en de financiële situatie van de vereniging besproken. De vergadering wordt ge houden in de kantine „De Kletskeet". Wegens extreem laag water is de Schulpengat gisteren tussen 13.00 en 15.00 uur uit de vaart geweest. Door een straffe oostenwind was het waterpeil meer dan 1.50 meter lager dan anders waardoor afmeren niet meer mogelijk was. Verwacht wordt dat het Teso-veer ook vandaag weer enige uren uit de vaart raakt. EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Groot is de leegte die Robbin achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven al doen ze nu nog pijn. willen u allen bedanken voor uw deelneming in van kaarten, hartverwarmende brieven, bloe- 1, troostgevende woorden, die wij mochten ont- 9en bij het overlijden van onze lieve zoon ROBBIN rder al die belangstelling, warmte en steun zou «oor ons nog veel moeilijker zijn dan het nu al is. il veel dank daarvoor. Natasja, Hans, Patricia, Jan en Gerda Hoogewoning INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,10 (incl. btw) Nieuw van „Jackpot" Eau de Toilette, soap, body lotion, shampoo, deo roll-on bij Jo- Jo Mode. Skigym! Donderdagavond om 20.15 uur in Sportschool Texel, tel. 15421. Vermist. Dikkie. Gecastr. ro de cyperse kater, verdw. Vuurtorenweg 120, 23-11 - 1993. Draagt penning „DB Heiloo, bel. 334316". Reac ties 072-334316. Voor uw kersttrui: mooie in- breigarens o.a. angora, zilver en goud. Wolboetiek 't Skuurtje. Nieuw. Underwear voor da mes van Björn Börg bij JoJo Mode. Warme wintertruien v.a. 49,-. De Twee Paardjes. Nieuw! Underwear voor he ren voor Björn Börg bij JoJo Mode. Houthakkersoverhemden. Eén voor ƒ49,-, 2 voor ƒ90,- De Twee Paardjes. Wij zijn weer terug van va kantie! RTL 4 decoders RTL 5 ex- tender. Service Center Texel, tel. 11777. Zaterdag 4 december Piet van Doleweerd in manege Akenburg. 13.30-18.00 uur. Thalassa schoonheidssalon voor dames en heren, tel. 17072. Sjaals... JoJo Mode. Het programma van Radio Texel werd in augustus me de mogelijk gemaakt dankzij de steun van: Hotel Tatenho- ven; Vakantieburo Piet de Wit; Badweg Sportief; Instal latiebedrijf Willem Duvekot; Restaurant Rótisserie 't Ker- keplein. Bakkerij 't Gouwe Boltje; loon- en Mechanisa- tiebedrijf Firma Duinker; Re- kra Vakantiewinkel; Restau rant en congrescentrum Bosch en Zee; Strandpavil joen Vliezicht; Hotel- en Ap partementen De Zwaluw; Klavertje 4; Café Restaurant 't Vogelhuis/Oranjerie; Hotel de Boschrand en Discotheek De Metro. Waarvoor onze hartelijke dankl December: sint-of kerstka- dotip. Verzorg uw huid met een vitaminegezichtsbehan deling, reiniging, peeling, epileren en vitaminemasker. De duur van de behandeling is 1 uur, prijs ƒ47,50. Tha lassa: schoonheidssalon voor dames en heren. Graag tele fonisch reserveren. Tel. 17072. Een winkel vol van het krea- tieve vakmanschap, van het oude en hedendaagse kunst ambacht. Kunsthandel Hans van der Klift, de zaak voor sinterklazen met smaak. Wij repareren alle merken ra dio - tv - video - audio - satel liet etc. Service Center Texel, tel. 11777. Te huur of t.k. gevr: caravan- wintervoortent. Tel. 14566 na 18.00 uur. Steekschuim, div. soorten en maten, kransen. Div. soorten kerstmateriaal. Tuin centrum Fa. vd. Werve, Bern hardlaan, tel. 12925. Eén De Koog is genoeg. Wil lem en Erwin! Een Sinterklaasliedje en een Zwarte Pietje, een stoom bootje en een pepernootje. Kom je ook je schoentje zet ten? A.s vrijdagavond om 21.00 uur natuurlijk in Café Chantant De Karseboom. Handschoenen.. JoJoMode. Te koop gevr. construx van Fisher Price. Tel. 13387 Dit jaar maar eens originele kerstkaarten versturen! Handvervaardigde uit de derde wereld, verkrijgbaar op de S.O.S.-tentoonstelling. Lezing over jureren, dressuur en correctheid van aanspan ning in de manege op zater dagmiddag Verhuisd: van Kotterstraat 23, Oosterend naar De Gol- lards, De Zes 12, 1791 EX Den Burg, K. 69, tel. 02220-12520. Verder wil ik iedereen heel hartelijk be danken voor de liefde en hulp die ik mocht ondervin den. Mevr. N. van der Vis. Te koop: Nintendo spelcom puter, incl. spelletjes. Tel. 14222. Koud hoofd? Neem een ech te bontmuts van verant woord bont Bontcouture Martin Karlas. Wij zijn verhuisd: Ruud, Pe tra en Suzanne de Vries, Heemskerckstr. 70, 1792 AC Oudeschild, tel. 02220 - 10282. Voor al uw timmerwerk c.q. verbouwingen. Vraag vrijblij vend prijsopgave. Klus- en timmerbedrijf Piet Laan, tel. 22100. Te koop: Gameboy 1 jr. oud) met 3 spelletjes, ƒ150,-. Tel. 18829. Service van kust tot kust. Service Center Texel. tel. 11777. Onder winterse omstandigheden werd zaterdag in De Dennen de vier de veldrit van het wielerseizoen afge werkt. Bij de jeugd was Dirk Domhof duidelijk de sterkste. Hij versloeg Dennis Laan en Robert Jan Appel. De senioren A-poule kende lange tijd twee koplopers: Jordi Vinke en Wob- be van den Kieboom. Door het uitval len van Vinke kreeg Van den Kieboom de overwinning in de schoot aeworoen. Jan Zijm werd tweede en Loek van Vliet, op een ronde, derde. Paul van Arnhem liet zien het veldrijden nog niet te zijn verleerd. Hij werd vierde, ruim voor Theo Boom. De wedstrijd in de B-poule eindigde in een eindsprint tussen Joost Hoo- genbosch en Robert Huisman. Op de streep had Hoogenbosch een tiental centimeters voorsprong. Uitslagen Jeugd: I-Dirk Domhof; 2.Dennis Laan; 3.Robert Jan Appel Senioren A: 1-Wobbe van den Kieboom, 2.Jan Zijm; 3 Loek van Vliet. Senioren B: 1.Joost Hoogenbosch; 2.Robert Huisman. Bekensteinselaan 35 381/AJ Amersfoort Stropdassen... JoJo Mode. Kerstpaketten. Wij helpen u graag bij het samenstellen van uw kerstpaketten. J. v.d Vis, Weverstraat 72. SCT- satelliet-tv. Tel. 11777. Te koop gevr: 1 paar kunst schaatsen, mt. 38. Tel. 13361 Te koop: kl. t.v., ï.g.st. en twee kanariekooitjes Tel. 15008. Autocross 1994. Coureurs opgelet! Te koop: Ford Tau- nus 1.6. L, combi. De win nende prijs ƒ450,-. Tel. 15006. Boxershorts... JoJo mode. Elke woensdag in Le Berry: Back Gammon-avond, v.a. 21.00 uur. Voor beginners en gevorderden. Nieuw van „Jackpot" Eau de Toilette, soap, body lotion, shampoo, deo roll-on bij Jo Jo Mode. Skigym! Donderdagavond om 20.15 uur in Sportschool Texel, tel. 15421. Vermist. Dikkie. Gecastr. ro de cyperse kater, verdw. Vuurtorenweg 120, 23-11- 1993. Draagt penning „DB Heiloo, bel. 334316". Reac ties 072-334316. Voor uw kersttrui: mooie in- breigarens o.a. angora, zilver en goud. Wolboetiek 't Skuurtje. Nieuw. Underwear voor da mes van Björn Börg bij JoJo Mode. Warme wintertruien v.a. 49,-. De Twee Paardjes. Nieuw! Underwear voor he ren van Björn Börg bij JoJo Mode Houthakkersoverhemden. Eén voor ƒ49,-, 2 voor f 90,-. De Twee Paardjes. Riemen... JoJo mode. Gevraagd/gezocht: bezorgers/sters voor stads post op Texel! Een goede (hoge) bijverdienste welke in de avonduren te volbrengen is. Wij vragen bezorgers/ bezorgsters voor de volgen de plaatsen: De Koog. De Cocksdorp, 't Horntje en De Waal. Bel tijdens kantooru ren (10.00-18.00 uur) naar ons kantoor in Alkmaar num mer: 072-154642. Ook voor een nieuwe ktv, vi deo, stereo, cd of schotel. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop gevraagd: Turtles 2 voor Nintendo-computer. Tel. 13387. Bestel vroegtijdig uw kerst paketten. J. van der Vis, We verstraat 72. Schitterende aardewerkfi guren uit Peru. (De Inca invloeden zijn herkenbaar) kan je kopen op de S.O.S.- tentoonstelling. Eau de Toilette van „Jack pot" bij JoJo mode. Decoders en smartcards voor Filmnet, Movie Chan nel, Discovery Channel etc. uw dealer. Service Center Texel, tel. 11777. Elke donderdag klaverjassen in café De Kuip te De Koog. Ook zonder maat. Aanvang: 20.00 uur. Info: 17418. Tegellijm of voegmateriaal nodig? Ook voor kleine hoe veelheden. Bel Tegelzetbe- drijf Toine, tel. 15379 b.g.g. 06-52712448 Bowlen is leuk' Steengrillen is lekker! Dat gaat prima sa men, bowling De Koogel en restaurant 't Pruttelhuus ma ken een feest op maat. Info, tel. 17672 b.g.g. 17586. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Fimoklei nu te koop bij Nau- ta Boek. Te koop: handperen, appels - James Grieve, aardappels - Doré en Gloria. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Voor een feestje groot of klein moet u in Bowling/Par tycentrum De Koogel zijn! Eventueel met koud buffet. Tel. 17672. Bij elke bestede ƒ10,- een kanslot met kans op een BURGSE BOFFER waardebon v.a. 27 november schoentje zetten. Let op de deelnemende Den Burgse onder nemers aan SINT'S LOOTJESACTIE Scheenbeschermers, kee perhandschoenen, kniebe schermers, enz, enz. Mantje Sport. Opruiming sportschoenen. Mantje Sport. 27 MC aanbiedingen en (restant) bootspullen. Alles tot 5 dec. (15103). Frans Hopman, Oudeschild. Champion sportkleding. Mantje Sport Eerst lekker eten, dan gezel lig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling Par tycentrum De Koogel Kadotip: dinerbon van de Smulpot. Honda bezitters opgelet! Denk aan uw winterservice- beurt. Duinker Oudeschild. -1- Mats werkschoenen Oer sterk en lopen als Ecco's. Mantje Schoenen, Ho- gerstraat 1. Elke vrijdag: klaverjasdrive met leuke prijzen. Talk of the Town, aanvang 20.00 uur. Slobsokken. Sokkenwol, ve le kleuren vindt u bij Wol boetiek 't Skuurtje, Schoon oordsingel 5. Sinterklaasidee: Beach vol leybal tot 5 december van 25,- voor 15,-. Bij Sportshop Texel. Opruiming sportschoenen. Mantje Sport. Sinterklaasidee: schaatsen: noren, kunst, hockey, dub- belijzers, Friese doorlopers. Sportshop Texel. Goud- en zilverdraad voor de kerstdagen. De Spinboet. Fitness/aerobickleding, mooie collectie. Mantje Sport. Kadootje kopen? Naar Milli ner lopen! Burgwal 29. Sinterklaasidee: Ajax voet bal ƒ39,- bij Sportshop Texel. Laatste winterjacks voor he ren... nu ƒ100,- da's geen geld. Zegel, Kids Casuals, Weverstraat 32. Laarzen t/m maat 50 Duin ker Oudeschild. Cocky's Kapsalon alléén maandags gesloten. De eni ge kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Oosterend, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv T-shirts, jeans, sweaters, slabbetjes, en schorten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color >of zwart/ wit. Ook kunnen wij een puzzel van een foto maken Snel naar Combi Brouwer, The Music Store, Nauta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Als de dagen korter worden en het weer donkerder, de bomen hun bladeren verlie zen, dan nemen de zwaarde re gerechten de plaats in van de lichte zomergerechten. Het wildseizoen breekt aan. Restaurant 't Pruttelhuus. U kunt nu ook al reserveren voor de kerstdagen. Een kerstkeuze-menu wordt u dan toegestuurd. Tel. 17586. Elke vrijdag, klaverjasdrive met leuke prijzen. Talk of the Town, aanvang 20.00 uur. Decembermaand - geschen- kenmaand! Een fijn geschen kenpakket van Semke Delicatexel, De Koog. Tel. 17717, b.g.g, 17794. In een stijlvol interieur, als basis van uw persoonlijke smaak, past een kwaliteits schilderij van Kunsthandel Hans van der Klift. Receptie? Kan bij Bosch en Zee, telefoon 17789. Fleece sweaters en jacks, perfecte kwaliteit. Mantje Sport. Atelier De Witte Engel: op koopavonden open. Bodywarmers v.a. 49,- en fleece truien v.a. 99,-. Duin ker Oudeschild. Squash-rackets Wilson, Donnay, Prince, Rucanor, Dunlop, Carlton v.a. ƒ49,95. Mantje Sport. Nieuw; Helly Hansen onder- kleding, Lifa arctic, Lifa ath letic en Lifa activa Duinker Oudeschild. Sinterklaasidee. Fleece sjaals, mutsen en hoofdban den bij Sportshop Texel. Maak pakketjes van Atelier De Witte Engel. 2x plezier bij het verkrijgen en bij het maken. Laatste winterjacks voor he ren... nu ƒ100,- da's geen geld Zegel, Kids Casuals, Weverstraat 32. Slobsokken. Sokkenwol, ve le kleuren vindt u bij Wol boetiek 't Skuurtje, Schoon oordsingel 5. Sinterklaasidee: Umbro voetbalschoenen van 179,-. Nu 139,-. Bij Sportshop Texel. Bezoek de S.O.S.-tentoon stelling van 17/11 t/m 3/12 in het Raadhuis. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en de Rooy terecht. Elke woensdag in Le Berry: Back Gammon-avond, v.a. 21.00 uur. Voor beginners en gevorderden. Professioneel geluid, ver huur, verkoop Stiehl Enter tainment, tel. 11476. Danielle Exclusive (privé ont vangst). Maand, t/m don- derd. van 11.00-21.00 uur; vrijd. van 11.00-17.00 uur. Tel. 02230-21699. Elke donderdag klaverjassen in café De Kuip te De Koog. Ook zonder maat. Aanvang: 20.00 uur. Info: 17418. Elke woensdag in Le Berry: Back Gammon-avond, v.a. 21.00 uur. Voor beginners en gevorderden. November-aanbieding: Bra- bantia pendaalemmer van ƒ40.- voor ƒ32,95. Fa. Ren tenaar, Oosterend, tel 18227. Te koop: kleine auto „Arola", 40 km/uur. Tel. 11233 of 13276. Uit eten? Dan naar bistro, restaurant 't Pruttelhuus. Ie dere dag geopend. Naast on ze uitgebreide la carte gerechten ook diverse spe cialiteiten: steengrill, fondue Aparte ruimte voor groepen. Tel. reserveren: 17586. Tegelzetbedrijf Piet Kooger voor al uw tegelwerk. Tel. 18463. De grootste stoffenkollektie vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29 Cocky's Kapsalon, alléén maandags gesloten. De eni ge kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Steengrill! Zelf vlees en gar ni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sauzen. Restaurant 't Pruttelhuus, tel. 17586. Kinderfuif! Een echt doe- feest. 1 uur bowlen met lich te ballen en bumper in de goot! Een glas fris, patat, kroket, appelmoes en ijs toa ƒ9,75 p.p. Info: 17672. Bow ling Partycentrum De Koo gel. Kinderfuif op zaterdag of zondagmiddag. Bruiloften en partijen. Talk of the Town, tel. 17775. Ja leuk! Een uurtje bowlen, nu met computerscora Bow ling Partycentrum De Koo gel, tel. 17672. De grootste stoffenkollektie vindt u bij Milliner Mode, Burgwal 29. Brei 'n kabeltrui voor 60,-. Gratis patroon voor groot en klein, modellen in de zaak. De Spinboet. Kadotip! Voor: tafelkleden, schorten, boodschappentas sen en nog véél meer: Arti- ma. Gravenstraat. Opruiming sportschoenen. Mantje Sport. Heykra komt weer op Texel, bestel nu uw brandhout. ƒ50,- per stapelmtr aan 2 mtr. stukken. Levering vanaf 10 stapelmtr Tel. 08382- 1918. Fax 08382-2007. De mooiste quilt- en kerst stofjes bij Atelier De Witte Engel. Volendam/Texel. Kadotip! Volendams serviesgoed is goed servies! Geschikt voor de vaatwasmachine, oven vast etc. èn beslist niet duur! Natuurlijk bij: Artima, Gra venstraat. Sint geeft een (poppen)- maakpakket van atelier De Witte Engel, v.a. ƒ3,50. Aanbieding. Kindersweat- shirt jeans nu voor de prijs van één, 89,95. Voor jon gens en meisjes, een leuk Sint Nicolaasprijsje. Zegel. Kids Casuals, Weverstraat 32.

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 3