SPort 1 vee damestoppers in jaarlijks damfestijn Musica Texel kan meer diepte gebruiken 1 'WUijA ^..r,£j I I i !f ja -v 77 F amilieberichten TEXELSE J COURANT voko volleybal on naar werken ir dammer Sijtsma Klif-dames presteren goed in Workum Eilandcompetitie volleybal Triathlon-afdeling houdt run-bike-run Geen verschuivingen in klaverjastop Basketball Lichtbundels trekken aandacht Mensen -E Retrieverdag Bedrijvig^?/!/ KORT Texels Voetbalprogramma Hema krijgt een koffieshop Bedrijvigheid Omgang met klanten centraal in seminar Palen maken plaats voor parkeervakken Texelaartjes VRIJDAG 11 MAART 1994 arlijkse damsimultaan in iuis De Bijenkorf te Ooster- ordt gehouden op vrijdag art. Wie om 20.00 uur de gszet verricht is nog een sing, maar wèl is bekend wie de Texelaars de strijd aanbinden. Het zijn Neder- kampioene Karen van Lith aanstormende talent Marij- olai. Drdt voor Karen van Lith de keer dat zij op Texel komt. ■stor Jacob Visman wist Ie eerste keer over te halen idsdien heeft ze haar hart asterend verpand, th debuteerde als 16-jarige 2 op het Nederlands dam- jenschap voor dames met :rde plaats. Vanaf '86 eiste lijks de eerste plaats voor 3. Op mondiaal niveau debu- Karen van Lith in het Poolse mierz met een achtste In 1987 eindigde ze in tijdens de wereldkampioen- len voor dames als derde, lerde haar als eerste Neder- speelster de groot- rstitel op. Ook op mgebied heeft ze een klin- reputatie. Jeugdclub -jarige Marijke Nicolai uit ■n werd door haar vader al irige leeftijd meegenomen ag 12 maart in sporthal enoegen. Zaaldienst dames 2 ij. Tevoko 2-HCSC (H2I j. Tevoko 1-DFC 1 (PK) Tevoko 4-Zeemacht 2 (H) j. Tevoko 1-VCW 1 (D2) Tevoko 2-Boemel (D2) j. Tevoko 3-Quelderd. (H3) j, Tevoko 1-Vodi 1 (JA) i. Tevoko 3-HCSC 3 (D2) i. Smash'68-WSOV 2 ID2) ijtsma boekte deze week iïr het succes, waar hij al o dichtbij was. Zijn aan- ide speelstijl, met name in rste deel van de partijen, damliefhebber watertan- ans Bos werd er nu het iffer van. ovele malen nadat Sijtsma ichtige opening op het bord komt de kentering. De n zijn vaak zó rijk aan mo- den, dat Sijtsma in de vele en verdwaalt. Tot dusver le- lat maximaal een remise op. laatste partij troffen Ate en Frans Bos elkaar, speelde een partij uit één De verbouwereerde Bos lijdzaam ondergaan hoe hij am maar zeker werd opge- d. Als Sijtsma zo blijft spe- wordt het voor de a-dammers oppassen ge- trijd om het kampioenschap Piet Bakelaar en Vistor I elkaar. In een fraaie en inde partij met wederzijds i op voordeel deelden zij de Hierdoor blijft Bakelaar >p van de ranglijst. Met en- irliespunten meer volgt Vos- de tweede plaats. In de om de derde plaats heeft Vlaming momenteel de papieren. Hij maakt een eizoen door. Rinus Vittali zal ilen bij moeten zetten om ig van de derde stek te ver- Frans Kuiper kwam goed 'gen Wim Timmer. Deze had week in een fraaie partij van de Wetering aan de ze gebonden. Wetering kreeg het moeilijk Adriaan Bruin, maar toen psluiting verbroken werd, ze over en weer kansen op 'e winst. Dat het toch nog werd, mag haast een won ten. 'ondscompetitie wordt aan- 'e zaterdag in Oosterend de wedstrijd gespeeld tegen Genoegen Edam/Volendam. club voert ongeslagen de •t aan. Damclub Ooste- !*el volgt op twee punten 'ft dus nog kans op de titel. Ne uitslagen waren: 7 Voskuil 1-1; F. Bos-C. Vinke «elaar-w. Timmer 2-0; F. Kuiper- dVlaming-A. Sijtsma 2-0; r 0-2; G. Vlaming-J. de Marijke Nicolai is een damtalent uit Friesland. naar de plaatselijke damclub. On der zijn leiding bloeide ze op en op 12-jarige leeftijd maakte ze de overstap naar de senioren. Nicolai is lid van damclub Dokkum, die in de tweede klasse A speelt van de nationale KNDB competitie. De vereniging staat bovenaan en kan dus promotie naar de eerste klas se bijna niet mislopen. Marijke Nicolai werd op haar zestiende voor de eerste keer Fries damkampioen, een titel die ze sindsdien prolongeerde. Haar de buut op het Nederlands dames kampioenschap was met een tiende plaats in 1991 niet dende rend. Afgelopen jaar werd zij ech ter derde. Gratis De Oosterender damsimultaan wordt traditiegetrouw weer geleid door scheidsrechter Th. Nobbe uit Amsterdam. Aan deelname zijn geen kosten verbonden, maar be langstellenden worden wel ver zocht zich vooraf aan te melden bij Jos de Wolf, telefoon 18420. Het dames-zaalvoetbalteam Klif heeft op een sterk bezet toernooi in Workum (Fr.) evenals vorig jaar de tweede prijs in de wacht weten te slepen. Na vier wedstrijden van twintig minuten eindigde het Texelse team gelijk met de Wor- kumse gastvrouwen, maar door een beter doelsaldo eindigde Klif als tweede. De Friese kampioen Toss eiste voor de derde achter eenvolgende keer de eindzege voor zich op. Gezien de korte duur van de wedstrijden koos coach Dirk Eel- man voor voetbal in hoog tempo, met snelle wisselingen van spelers en posities. Al in de eerste wed strijd tegen Workum bleek dit suc cesvol. Irene Penha scoorde fraai, maar ook Workum maakte een treffer: 1-1. Tegen Toss behaalden de Texelse dames, die in de Hel- derse competitie uitkomen, even eens een verdienstelijk gelijkspel. Janien de Bruijn zette Klif op voor sprong, maar na een spannend kwartiertje trokken de sterk spe lende Friezinnen de stand weer in evenwicht. Tegen Haskerland had Klif een overwicht, maar alweer werd het een 1-1 gelijkspel. In het laatste duel, tegen Nij Engwier, lukte het wèl. Door onduidelijke beslissingen van de scheidsrech ter kreeg de wedstrijd een grim mig karakter (Irene Penha werd finaal omver gelopen en viel ge blesseerd uit), maar de Texelse overwinning was duidelijk: 4-0. Programma dinsdag 15 maart: Veld A mannen: 18.30 u. Handicap '94-Teso RWS 19.12 u. RWS Tex. Autoc. Handic. 19.54 u. Fitt-Graaf Sp. Slock 2 20.43 u. Maarcob.-Slock 2 Graaf Sp. 21.30 u. V.d. Woude-Paal 9P28/Krim 22.18 u. P28/Krim-PH Oranje. Paal 9 Veld B vrouwen en gemengd: 18.30 u. Timmers B.-Cohen Bremakk 19.12 u. Bremakk-Rival Timmers B. 19.54 u. EcoMare-Tatenh. 2 LenR 20.43 u. Waayer-LenR Tatenh. 2 21.30 u. NBC-Super Waayer 22.18 u. Kobeko-Cocky's V.d. Woude Veld C vrouwen: 18.30 u. Durper Dr.-Westerl. Eierl. 19.12 u. Eierl. H.-Mantje Durper Dr. 19.54 u. Haarst.-lepe de B. Mantje 20.43 u. Vissers B.-7 Prov. Leydek. 21.30 u. Leydekk-Texèle Visser B. 22.18 u. Top Tien-Ass. Bremer Texèle Wedstrijdleiding Magda en Anne- miek, tel. 27182. De Triathlonafdeling Texel houdt zaterdag 26 maart een run-bike- run door het Hogeberg-gebied. Gezien de populariteit van indivi duele duursporten wordt een gro te deelname verwacht. Start en finish zijn aan de wielerbaan, voor veteranen om 14.30 uur. De jeugd start een kwartier eerder. De he ren beginnen met vijf kilometer hardlopen, dan 36 kilometer fiet sen en weer vijf kilometer lopen. Voor de dames geldt dezelfde loopafstand, alleen fietsen zij 27 kilometer. De jeugd loopt één kilo meter, fietst tien kilometer en sluit de run-bike-run af met een kilome ter hardlopen. Het inschrijfgeld voor veteranen bedraagt f 5,-, deelname voor de jeugd is gratis. Opgave vóór 19 maart bij Simon Appel (14470) of Gert Pansier (13668). Zes koppels hebben op de 22e avond van de klaverjasclub Den Burg boven de 7000 punten heb ben gescoord. Dat had geen plaatsverschuivingen in de top 10 tot gevolg. Als eerste deze avond eindigden Wil Maas en George Eelman met 7259 punten, wat ze twee winst plaatsen op leverde Vier plaatsen winst scoorden Wil Kamminga en Bertus Witte met 7117 punten. Roel de Zwart en Carlo Bos blijven met 7082 punten op de derde plaats van het klassement staan. Peter van Heerwarden en Wil Derksen staan 7066 punten op de vijfde plaats. Theo Witte en Corry van der Slikke komen met één plaatsw winst met hun 7035 pun ten op de tiende plaats terecht. Totaalklassement na 88 partijen: 1. R. de Ruwe-F Hopman 151305; 2. Echtp. F. Veeger 147492; 3. C. Bos-R. de Zwart 146900; 4. E J. Geus-P. de Porto 144969; 5. P. van Heerwaarden-W. Derk sen 144501; 6. C. Koomen-Gu Smit 143749; 7. R. Caspers-K van Heerwaar den 142337; 8. C. Vinke-H. Bakker 142037; 9. J. Wiersma-J. Vinke 141945; 10. Th. Witte-C. v.d. Slikke 141158; Uitslagen: Pilaar-Meubelhuis 0-3; Handicap-Graaf Spuiterij 1-2; Slock 2-Tex. Autocentrale 1-2; Fitt-Teso 1-2; Sportshop-RWS 2-1; LenR-Tatenhove 2 2-1, Zandloper-Klif 2-1; Timmers B-Smash'68 3-0; Wiersma A Slock 3-0, Kobeko-Paal 9 2-1; DGM-12 Balcken 0-3; Nioz-Vissers Bouw 1-2; Vlier-Ass. Bremer 2-1; 7 Provinciën- Zeilmakerij 2-1; Question-Vespertina 1-2; Klif 12-Westerlaken 0-3, Eierlandsche Huis-lepe de Boer 2-1. Programma van De Mareis voor zaterdag 12 maart in sporthal Sportlaan te Den Helder: 18.00 u. Rebound 2-Marels (dl 19.00 uur Mareis (h)-ZAP 2. Op heel het eiland keken men sen woensdag- en gisteravond verwonderd naar de sterrenhe mel. Ronddraaiende lichtstralen boven De Koog trokken de aan dacht. Ufo's? Vallende sterren Of werd hier de geboorte van een profeet aangekondigd? Sommigen dachten het ant woord te wetenEen lasers how bovenop de Bad weg." Diverse eilandbewoners stapten in de auto om het onbekende verschijnsel van nabij te bekij ken. Zij belandden tenslotte in de Dorpsstraat, waar twee lichtkanonnenvoor café De Jutter de bron van alle opwin ding bleken te vormen. Gebruik gemaakt werd van twee schijn werpers, waarvan de sterkste, de HMI Sky Tracer, goed was voor 4.000 Watt. De lampen produceren een in diverse stra len gespreide lichtbundel, die 180 graden rond draait. Ze vormden de trekpleister voor een audio- en lichtpresentatie in het café, verzorgd door het be drijf Pieko uit Emmen. Via een vertegenwoordiger van geluid- firma Bose was exploitant Ger Bongers de Drentenaren op het spoor gekomen en had hen uit genodigd. Behalve veel nieuws gierigen die langs kwamen rijden, was het ook in het café druk met belangstellende onder nemers. Golden en Flatcoated retreievers en kortharige labradors worden zondag 27 maart om 11.00 uur met hun baasjes verwacht bij paal 9. Daar wordt de Texelse Retrie- verbijeenkomst gehouden. Ook niet-Texelse honden zijn welkom. Initiatiefnemer Peter Agter hoopt op zo'n vijftig honden. „Vorig jaar waren het er 35. Maar het kunnen er meer zijn." Hij wil graag dat be langstellenden hem bellen. „Vaak kent iedereen nog wel anderen met zo'n type hond en via via kun nen we een nóg grotere groep bij een krijgen." Het is niet zijn bedoeling om een club op te rich ten en aan de bijeenkomst zijn ook geen kosten verbonden. „Gewoon de honden met elkaar laten spelen en daarna gezellig gezamenlijk wat drinken op het terras van paal 9." Belangstellende hondenbezitters kunnen hem bellen via 17087. Gewijzigd programma zaterdag 12 maart: VVZ- De Koog (Z) De Koog (Z)-Uitgeest vervalt 14.00 u. Zondag 13 maart: Texel 2-LSVV 11.45 u. De wedstrijd is vervroegd i.v.m. de thuiswedstrijd Texel 1 om 14.00 Naast de Hema in de Weverstraat wordt een koffieshop gebouwd. De gemeente heeft geen bezwaar tegen deze uitbreiding. In navolging van diverse Hema- vestigingen aan de overkant wordt ook op Texel aangrenzend aan de winkel een horecagedeelte ge bouwd. Dit mag van de gemeente omdat de hoofdactiviteit detail handel betreft. Een zelfde constructie gold indertijd voor de koffieshops bij de bakkerijen van Timmer en Ofrein. Er zijn in het verleden wel vaker verzoeken ingediend om een koffie- of broodjeszaak te mogen beginnen in een pand met een de tailhandelsbestemming, maar dat vond de gemeente niet goed, om dat het horecagedeelte daarbij de belangrijkste activiteit zou wor den, waardoor een bestemmings wijziging nodig was. Daardoor zouden café's kunnen verrijzen buiten de cirkel die daarvoor door de gemeente is vastgesteld. De enige beperkingen die de He ma worden opgelegd zijn: de kof fieshop mag alleen toegankelijk zijn via de winkel, er mag geen al cohol worden geschonken en de openingstijden moeten gelijk zijn met die van de winkel. Een tevreden klant loopt niet zo maar naar de concurrent. Maak van je klant dus een relatie. Met dat doel nodigen Accountants kantoor NBC Texel en de VSB bank het Texelse bedrijfsleven uit voor een avondvullende bijeen komst waarin de benadering van de klant centraal staat. Het semi nar wordt gehouden op donder dag 14 april in Hotel Opduin. „Kwaliteit binnen de onderneming is een bittere noodzaak", vinden accountant Wim Eelman en VSB- directeur Bob Loos. „Naast het traditionele vakgebied van een be drijf vergt de presentatie naar bui ten een professionele aanpak. Want de concurrentie slaapt niet. Zeker nu de dienstverlenende sec tor in navolging van de producen ten, moeilijke tijden tegemoet gaat. Om overeind te blijven moet de onderneming zorgvuldig om gaan met de relaties. De binding tussen klant en verkoper moet méér zijn dan alleen maar stuiver tje wisselen. Service, openheid en een persoonlijke benadering hel pen de klant in een tevreden rela tie veranderen. En dat is goed voor Texel, dat het voor zestig procent van de toeristen moet hebben." Levendig Doordat zowel NBC als de VSB bank sponsoren, kunnen de kosten voor de deelnemers be perkt blijven. Voor een optimaal resultaat is marketing- en mana- gementsdeskundige J. Bron inge huurd. Aan de hand van levendige en herkenbare praktijkvoorbeelden gaat de bedrijfsadviseur in op de betekenis van klantgerichtheid en welke systemen en structuren daarvoor nodig zijn. Hij bespreekt zaken als professioneel relatiebe heer, omgaan met klachten, good will en vertrouwen kweken, telefoongedrag en stelt de vraag: is de klant koning? Bron zal de toe hoorders actief betrekken bij de vraagstukken. Het seminar is zowel voor onder nemers als voor hun medewerkers 1 Bos-J. van Heerwaarden 0-2: "a"F. Kuiper 0-2: W. Timmer-H. etenng 2-0, P. Bakelaar-V. voskuil ,ruin"H. van de Wetering 1-1; W. f Kuiper 1-1: G. Vlammg-C. Vinke "llsma-F, Bos 2-0 Kamermuziek-ensemble „Musica Texla" verzorgde zondag een con cert in de RK kerk van Den Burg. Een bevredigend aantal toehoor ders kon een afwisselend en aan trekkelijk programma beluisteren, dat nét 45 minuten duurde. Na een driedelige ouverture van J. Chr. Bach in een bewerking van G. Rikhof leidde dirigent Jouri de Vente zijn ensemble in een tweetal werken van Elgar, die een impres sie geven van de nacht en de dag. Elgars muziek is meditatief en moet genuanceerd worden gespeeld. De sfeer en de ruimtelij ke werking van de RK kerk in Den Burg zijn bij uitstek geschikt voor mystieke klanken. Het zou heel nuttig zijn, wanneer het orkest wat vaker in deze ruimte repe teert. Door de milde nagalm van deze kerk zou men dan de snelle loopjes lichter en losser leren neer zetten, hetgeen de overzichtelijk heid van de muziek ten goede komt. De muzikanten zaten op de verho ging vóór het altaar, waardoor de uitvoerenden goed zichtbaar wa ren. Door de aanwezigheid van een „onkerkelijke" vloerbedekking is er via de bodem weinig résonan- ce, maar dit euvel wordt ruim schoots goed gemaakt door de hoogte van de kerk. Wat zou het mooi zijn, wanneer het liturgisch centrum bedekt zou zijn met een mooie houten vloer. In elk geval is de kerk fantastisch geschikt voor concerten en de gastvrijheid van het kerkbestuur is inmiddels alom bekend en gewaardeerd. In het „allegro con brio" uit de symfonie in g nr. 25 van W.A. Mo zart werd meegespeeld door een gedreven trompettist, die nog wat onwennig deed maar wel kans zag om zijn instrument goed te laten mengen met de totaalklank. Van E. Hansen klonk een korte drie delige suite die de sfeer en de on gerepte natuur in het Noorse land schap schilderde. Dit werk werd mooi gespeeld, vooral het laatste deel met een danskarakter klonk uitstekend. Na de bekende klan ken van Delibes, waarbij het the ma afwisselend door de strijkers en de blazers werd ingekleurd, konk „The death of Ase" van Grieg, terwijl het programma ver der nog een pavane bevatte op een oud Frans volkslied gevolgd door een gaillarde. Dan waren er modernere samenklanken in het „Movimento Ostinato" van J. An- De leden van Musica Texla nemen het applaus van het publiek in ontvangst. IFoto March Hei/nenl driessen. Deze muziek stelt hoge eisen aan het ensemble en men slaagde erin om tot een zeer aan vaardbaar resultaat te komen. Een moeilijk punt blijft het stemmings- verschil tussen de violen en de dwarsfluiten. Het concert werd besloten met de „March from Car men" van George Bizet in een be werking van Ch. Woodhouse. Uiteraard werden deze overbeken de klanken met allure gespeeld en de toehoorders herinnerden zich de spotliedjes die vroeger op dit programma werden gezongen. Het gulle applaus was een terech te aanleiding om een deel van dit werk als toegift te herhalen. Meer diepte „Musica Texla" is een groep en thousiaste muzikanten, die elkaar gevonden hebben in de vreugde van het samen muziek maken. Zij worden bij elkaar gehouden en vakkundig geleid door Joerï de Vente, die aan het eind van het concert met een fraai boeket werd gehuldigd. Het zou fijn zijn als in dit ensemble wat meer diepte komt door het meespelen van alt violen, nog een cello en een con trabas. Frans Visser Als de sirene gaat?Elke eerste maandag van de maand loeit de sirene op het raadhuis. Maar wat moeten we doen als de sirene nu eens op dinsdag gaat? Moeten we dan met z'n allen naar het ge meentehuis rennen? Wie ant woord wil op deze vragen over het gemeentelijk rampenplan, kan te recht op de afdeling algemene za ken van de gemeente. Daar ligt de brochure „Als de sirene gaat" voor iedereen klaar. Dagboottocht Zonnebloem. De Zonnebloem houdt woensdag 13 april de jaarlijkse dagboottocht. Omdat ditmaal met een groter schip wordt gevaren, zijn nog en kele plaatsen beschikbaar. De kosten voor deze dag bedragen f32,50 per persoon, inclusief een warme maaltijd, ledereen boven de 55 jpar kan zich tot uiterlijk 25 maart opgeven bij: Corrie Witte (tel. 12340) of Karin Witte (15784). Afrika. Texel geeft geen bijdrage voor de eerste vrije verkiezingen in Zuid Afrika. Een verzoek hiertoe was ingediend door gemeente Cu- lemborg. Het college vindt het ge ven van een dergelijke bijdrage geen taak van de gemeente. Geslaagd. Vijf leden van hon densportvereniging Door Oefening Succes (DOS) en hun huisdieren hebben met succes de cursus „verkeerszekere hond" afgelegd. De opleiding stond onder auspi ciën van de Nederlandse Bond voor Gebruikershonden. De toegankelijk. „Ze investeren er een vrije avond in, dus men moet er optimaal rendement van hebben." De avond begint om 18.30 uur. Na ontvangst en introductie start de training. De afsluiting is om 21.30 uur, gevolgd door een informele borrel. De kosten bedragen f65,- per persoon. Inschrijving vóór 8 april. Voor zover bekend krijgen al le ondernemers een uitnodiging toegestuurd. Oud-Texelaar Koos Terpstra (38), tegenwoordig toneelschrijver en regisseur in Amsterdam, krijgt voor zijn eerste grote zaalproduk- tie de Perspektiefprijs 1994. De prijs (ƒ7.500,-) is negen jaar geleden in het leven geroepen voor jong „scheppend theater- en muziektalent". Terpstra wordt ge zien als een van de meest talent volle jonge toneelregisseurs en vestigde in korte tijd zijn naam met de verschillende produkties waaronder cabaretvoorstellingen van Lebbis en Jansen (bekend van Klif 12) en de door hem geschre ven stukken „Grimm en Zweet". De Perspektiefprijs krijgt hij voor de regie van „Een vijand van het volk". De uitreiking is op 20 maart om 15.00 uur in het cultureel centrum in Amstelveen. Een tv-interview met hem wordt donderdag 17 maart om 16.39 uur in het pro gramma van Tineke de Groot uit gezonden. geslaagden zijn: Dirk Hoogen- bosch (Mechelse herder), Kees Keijser (Mechelse herder), Nico Waerts (Tevurense herder), Jan Schouwstra (bouvier) en Cor Eel man (golden retriever). Bolder. Raadsleden hebben her haaldelijk vragen gesteld over eventuele uitbreiding van sociale werkplaats De Bolder. Er zijn diver se mogelijkheden, zoals renovatie van het bestaande pand, uitbrei ding of afstoting. Dinsdag zal in de commissie voor welzijnbeleid wor den voorgesteld een onderzoek in te stellen naar alle opties. De palen die langs de Nesweg in Oosterend waren gezet om het parkeren van vrachtwagens in de onoverzichtelijke bocht te belem meren, zijn weggehaald. Binnen kort worden op die plaats parkeervakken gemaakt met een rand van betonbanden, om te voorkomen dat alsnog grote vehi kels op die plaats worden neergezet. Dolgelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon en broertje Remco 9 maart 1994 Jan, Ariena en Maikel Bruin Heemskerckstraat 38 1792 AC Oudeschild Nadat ik in het zieken huis was opgenomen en daarna nog in het gezin van Jaap en Joke Vlaming ben ge weest voor verder her stel, ben ik nu weer thuis. In die tijd ben ik erg verwend door veel bezoek, kaarten, lek kers, telefoongesprek ken, groeten, veel liefs en medeleven. U en jullie heel hartelijk bedankt. Groeten van Mien Vlaming-Drost Hartelijk dank voor uw belangstelling tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. S. Lap, Naalrand 16, Den Hoorn Hartelijk dank voor uw belangstelling tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Thea Boon-Waldus ALS ELKE SECONDE TELT INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17 00 uur. KOSTEN: ƒ7.05 lot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,35 (incl. btw) Laatste kans! Alleen za terdag nog uitverkoop bij Benetton, Weverstr. 3. Stoffenboet! Elke week iets nieuws. Trico's in de nieuwe zomerkleuren ecru en indigo blauw, leuke be drukte kindertrico. Gast huisstraat 14. Mepal serviezen. Ook voorraaddozen, div. de cors. Jimmink kampeer- centrum. Te huur: grote kamer, gestof. gebr luxe badk. keuken +tuin, f625,- incl. Tel. 15123. Sony ktv met ingebouwde video, Service Center Texel, 11777. Rijnreizen boekt u bij reis- buro Texel Holland Inter national, tel. 12242. Wie wil zaterdag 19 maart met me meerijden naar Winschoten, tel. 13165. Iedereen gelukkig op het happy hour op Texelpop; 18 en 19 maart in de Bgm. De Koninghal, van 19.00 tot 20.00 uur. Wij zien haar vaak bij de kapper!! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227.

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 3