Albert Heijn, Waalderstraat 48, Den Burg. Ch GRATIS ^2.19 ^1.99 ie^l.39 ^2.39 2.19 1.69 TEXELSE COURANT De laatste tijd hebben we onze winkel in Den Burg uitgebreid en ingrijpend verbouwd. Dat zal u niet zijn ontgaan. Natuurlijk hebben we ge probeerd om de overlast zo veel mogelijk te be perken. Maar toch hebt u wel een extraatje ver diend. Daarom krijgt u nu als u boodschappen komt doen een gratis pak heerlijke koffie. En dan doen we er nog wat extra voordelige aanbieding en bij ook. Overigens is onze winkel zelf al een beloning voor uw geduld. Want we zijn er weer een stuk moderner, mooier en ook ruimer op geworden. De indeling werd verbeterd en nog meer in overeenstemming gebracht met uw wensen. We kregen twee kassa's erbij om u nog beter van dienst te zijn. En we hebben nu méér keus in allerlei lekkere dingen. Méér keus in verpakte salades en kant en klare maaltijden. Méér keus in kaas. Méér keus in da gelijkse boodschappen. Méér keus in van alles en nog wat. Kortom: u moet gauw weer eens langs komen. Nu Méér dan ooit! 01 Magere vruchten yoghurt, diverse smaken, pak 1 liter Coca Cola of Coca Cola light, fles 1.5 liter 01 Witte puntjes, zak 6 stuks Stegeman leverworst, ring a 500 gram Uit de bedieningsafdeling, Gebraden kipfilet, 100 gram Verpakte verse noten: Kingsize pinda's, gezouten of ongezouten, cup 275 gram 2a? 26? Als u voor 30 gulden of meer boodschappen in onze winkel koopt, krijgt u een pak AH Perla Mild koffie a 250 gram (snelfiltermaling, vacuüm verpakt) cadeau. Is dat lekker voordelig of niet? 15 MAART 1994 Nu de voordeligste koffie van de wereld in de mooiste supermarkt van Texel. Aanbiedingen gelden van woensdag 16 tot en met zaterdag 19 maart a.s. en uitsluitend bij Albert Heijn in Den Burg.

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 9