Weekend Film VOOR 5 Agenda TEXELSE^? COURANT Recensie Heren Op Zicht nog één keer op Texel Fries orkest gast van fanfare DEK „Soli Deo Gloria" treedt op in Ede Fancy Fair Kooravondje voor herhaling vatbaar Vogelkeramiek van 16 en 17 april 1994 Kerkdiensten zondag 17 april Zangdienst Bonte avond jeugdwerk in Oosterend Radio Texel 1Q6.1 oud Papier p: 3* Alkmaars koor in Texelse kerken Inbreng Lionsve Mrs. DOUBTFIRE VERHUIZING PER MAANDAG 18 APE Teling VRIJDAG 15 APRIL 1994 Misschien leek het er heel even op dat de Heren Op Zicht dit sei zoen op de speellijst van Klif 12 zouden ontbreken. Maar dat kon men het Texels publiek èn de He ren èn Klif 12 uiteraard niet aan doen: het is zo zoetjesaan een Heilige Drie Eenheid geworden... Het ziet er overigens wel naar uit dat dit de laatste keer is dat de He ren Op Zicht een podiumbezoek aan Texel brengen, in ieder geval in de huidige samenstelling. Na dit theaterseizoen gaan ze zoals het zich nu laat aanzien ieder hun eigen weg. In hun derde programma gaan drie heren, door vindzucht gedreven, driestemmig op zoek naar de waarheid omtrent een aan gespoelde zangeres. Of was zij slechts een illusie? Bij het vinden van de zangeres stond de naam van het programma vast, hoewel er nog heel wat moest worden uit gezocht. Wie eeuwen langs de zee Zaterdag 23 april houdt DEK uit Den Hoorn een muzikale uitwisse ling met het korps Hollandia uit Bolsward. De ontmoeting op Texel mondt 's avonds uit in een geza menlijk concert in dorpshuis De Waldhoorn. Kaarten voor dit optre den zijn te bestellen bij Nynke Ar- nout, tel. 15769, en Aad Kiljan, tel. 19664. Men wordt verzocht ■- snel te bellen, want vol is vol. Het concert begint om 20.00 uur. Als de weergoden meewerken, maken de muzikanten aan het eind van de middag ook een rondgang door het dorp. Er zullen dan ongeveer 125 blazers, tamboers en majoret tes door de straat paraderen. leeft, weet dat die neemt en geeft, en wat er aanspoelt is gewoon van jou. Meestal is het niet veel soeps, kapotte ouwe troep, maar dit keer is het een complete vrouw. Eén riep nog: wie zou 't zijn, 't is net Gré Brouwenstem, maar dat had hij niet serieus bedoeld. Toch kwam het in de krant, daar stond dat op het strand een beroemde zangeres was aangespoeld... De Heren Herman Fluitman, Johan Hoogeboom en Evert de Vries hebben behoorlijk wat inspiratie voor dit programma opgedaan op Texel. Een must voor de liefhebber, nu het nog kan. Zondag in Klif 12, Den Hoorn, aanvang 21.00 uur, entree ƒ17,50, vriendenprijs ƒ15,00 (di ner vooraf mogelijk), tel. 19633. Het koor „Soli Deo Gloria" is dit weekend actief in Ede. De Texe laars treden zaterdag op tijdens een koor- en zangavond in de plaatselijke Bethelkerk aan de Too- roplaan, waar ook de Chr. Gem. Zangvereniging „Fiducia" uit Ede te zien en te horen valt. Het Texel se koor onder leiding van Jan Bei- jert verzorgt eerst een solo-optreden, en ook worden sa men met „Fiducia" enkele liederen ten gehore gebracht. De samen zang, die begint om 20.00 uur, wordt begeleid op het orgel. Zon dag verleent „Soli Deo Gloria" me dewerking aan een kerkdienst Op vrijdag 22 april tussen 16.00 en 18.30 uur wordt in het Eierland- se Huis een fancy fair gehouden door 't Durperhonk. Er zijn spelle tjes, oliebollen en een waarzegster voorspelt de toekomst. Van de op brengst wordt software gekocht voor de schoolcomputers. Een gecombineerd optreden van twee koren was zaterdagavond de aanleiding voor velen om een avondje bij de buis in te ruilen voor een bezoek aan de Gerefor meerde kerk van Den Burg. ,,The Messengers", onder leiding van Jaap van der Slikke en het kleine mannenkoor ,,A Capabel" met Jan Beijert als dirigent had den een heel afwisselend pro gramma samengesteld. „The Messengers" openden met een drietal liederen. Dit koor bestaat uit 17 vrouwen en 15 mannen, die met jeugdig enthou siasme en vol inspiratie zingen. De koorklank is helder, vooral bij de vrouwenstemmen. En door de goede uitspraak is de gezongen tekst goed verstaanbaar. De opzet is om te laten horen dat het geloof geen saaie, ouderwetse aangele genheid hoeft te zijn, maar vrijheid en blijheid moet uitstralen. Deze manier van zingen heeft op den duur echter de neiging wat vlak en ongenuanceerd te worden. Onont beerlijk is in dit verband de bege leiding op het electronenklavier; dit gebeurde heel (slag)vaardig door Jan Kruithof. In tegenstelling tot de teksten zijn de electroni- sche klanken onbarmhartig en zonder een spoortje warmte. Maar gospel en electronica horen nu eenmaal bij elkaar... Hierna was ,,A Capabel" aan de beurt. Dit kleinschalige mannen koor bestaat uit tien zangers en een meezingende dirigent. Deze zanggroep, die nog niet zo heel lang bestaat, begint in het scala van de Texelse koren een bijzonde re plaats in te nemen. Zonder in strumentale begeleiding wordt gedemonstreerd wat met de men selijke stem aan expressie en nu ancering kan worden bereikt. Evenwichtig en welluidend kan de koorklank van heel zacht tot flink fors worden opgevoerd. En zelfs in de wat droge akoestiek van de Ge reformeerde kerk is het resultaat fraai. De groep beschikt over diepe bassen en heel hoge, bijna counter-achtige eerste tenoren, Verscheidene lezers vroegen zich af wie de beeldjes van Texelse vo gels, die de zeven afscheid ne mende raadsleden maandagavond als blijk van waardering kregen, heeft gemaakt. De maakster is Deet Kraay uit Den Burg, die haar keramiek volgens de raku- techniek vervaardigt. Haar werk is divers, maar wat vogelbeelden be treft richt zij zich uitsluitend op de soorten die op Texel voorkomen. Haar werk is te koop in galeries op Texel en aan de vaste wal. HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg: 9.30 u. dhr A. Admiraal uit Schagen; Uitzen ding via Radio Texel. De Waal: 9.30 u. dhr. B. Guiljam De Koog: 9.30 u. ds H. Betting Den Hoorn: 11.00 u. dhr. A. Admiraal uit Schagen. 19.30 u. zangdienst m.m.v. gem. zangvereniging De Cocksdorp. Oosterend: 9.30 u. ds. H.K. Fibbe. Oudeschild: 11.00 u. ds. H.R. Betting. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. H.K. Fibbe GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg: 10.00 u. ds. F.J. Daana 19.00 u. ds. F.J. Daa- ne, m.m.v. Tex. Chr. Mannenkoor; uitzending via De Lichtboei. Oosterend: 10.00 dhr. W. Fuickschot uit Zaandam. 19.30 u. dhr. W. Fuickschot. GEREFORMEERDE GEMEENTE in kerkgebouw Schoolstraat te Oosterend 10.00 en 16 00 u. dienst Woensdag 20 april: 19.00 u. ds. F. Harinck GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 1615 uur dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.00 u. ds. W. van Veen uit Amsterdam Kerkbusje Den Hoorn; uitzending via De Lichtboei. BAPTISTENGEMEENTE 10.00 u. ds. J. Visser. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: za. 19 30 u. dameskoor; uitzending via de Lichtboei. Zo. 10.45 u. The Gospeltrain; crèche. De Cocksdorp: zo. 9.30 u. JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Noordwester 3, Den Burg. Za. 16 april: 10.30 u. open huis voor genodigden; 14.00 u. inwij dingsfeest Zo. 17 april: 10.30 u openbare lezing: „De ware religie voorziet in de behoeften v.d. mensenmaat schappij"; 11.20 u. Wachttorenstudie: „Goede en slechte vruchten. Jehova's geschil met de natiën. Opgaven voor vermelding in de lijst „Voor het weekend" moeten dinsdags voor 12.00 uur worden ingeleverd. Artsen Uitsluitend voor spoedgevallen van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 uur: Dokter R. A van de Bent, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, telefoon 16234. Aan vragen visites s.v.p. tussen 9.00 en 10.00 uur. Zater dag en zondag apotheek geopend en spreekuur van 12.00-12.30 uur en van 17.00-17.30 uur, zonder af spraak. Tandartsen Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is er spree kuur op zaterdag en zondag om 18.00 uur precies, Witte Kruislaan 19, Den Burg. Bij ongevallen of bloe dingen is een tandarts bereikbaar via tel. 12323. Gezinsverzorging: Voor dringende hulp in het weekend en buiten de spreekuren: 14152. Spreekuur na het weekend maan dag 8 00-10.00 uur en 14.00-15.00 uur. Nuttige adressen: 'Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend am bulancevervoer bellen 06-11. •Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is da gelijks open van 9.00 tot 17.00 uur. Telefoon: tijdens kantooruren 22188; buiten kantooruren 12222. Bij spoedeisende gevallen: 06-11 Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 22188. Dierenartsen Praktijk: Keesomlaan 11, Den Burg. Alleen in spoedgevallen tel. 12527. Kruisvereniging Texel: voor dringende hulp in het weekend en buiten de spreekuren: 02230-50150. Bel voor spreekuur, jeugdgezondheidszorg en verpleegkun dige thuiszorg: 13241. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij acute proble men met alcohol, drugs of andere verslavingen: tel. 19413 (De Nieuwe Skuul). •Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwem mers in nood: tel. 16270 •Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, tel. 12066. •Kunstgebitreparatie: Tandtechniek Van Kralingen (samenwerkend met het heelkundig centrum; vergoed door het ziekenfonds), tel. 12069 Tandtechniek R. van Oosten (particuliere praktijk), tel 16441. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg. Tel. 12112. Za terdag 11.00-12.30 en 15.00-17.00 uur. Zondag 11.00-12.30 uur en 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd al leen voor spoedeisende gevallen. die alleen in de éénstemmigheid nog niet helemaal met elkaar in evenwicht zijn. Het repertoire van „A Capabel" beweegt zich tussen de „cowboy-stijl" en de traditione le amusementsmuziek. Het zou daarom een overweging waard zijn, om eens te denken aan enige verbreding van het programma. Hierbij kan de Engelse koormuziek uit renaissance en vroegbarok met wereldlijke teksten een welkome aanvulling zijn. Het stemmenma- tenaal is immers ruimschoots voor handen. Opvallend waren het al vaker uit gevoerde „Eine kleine Nachtforel- le", Hello Dolly" met verrassende climax en „The yellow rose of Texas" met gitaarbegeleiding door Jan Beijert en het spontaan mee klappende publiek. Niesaanval Na een lange koffiepauze kwamen beide koren nog met een eigen programmablok. „A Capabel" zong het Russische „Katjoesja", een volksliedje met aan het eind een prachtige niesaanval die veel plezier veroorzaakte en een prach tig gezongen bewerking van „The Linden Tree". In de laatste drie werken voerde de melancholie de boventoon en ook hier was de zanggroep neuriënd en zingend een lust voor het oor. Het enthou siaste applaus was aanleiding voor een toegift. De bekende ro vers werden nog éénmaal uit hun hol gejaagd, waarbij Rob Manse met zijn fraaie stem vakkundig so leerde. Ook „The Messengers" waren na de pauze erg goed op dreef. Leuke muziek was er te beluisteren in het „Allemaal samen". BijBehold the man" was er een solist, die een microfoon nodig had om zich staande te houden en het lied Cornerstoneoogstte zoveel succes, dat het na veel applaus nogmaals moest worden ge zongen. En zo kwam er een eind aan een interessant avondje koorzang, dat voor herhaling vatbaar is. De op brengst van de collecte bij de uit gang gaat naar het project „Kinderen in de knel". Frans Visser In de Ned. Hervormde kerk van Den Hoorn is er zondagavond een zangdienst, aanvang 19.30 uur. Door de kerkrestauratie lag het ge zamenlijk zingen tijdelijk stil, maar nu heeft de organisatie de draad weer opgepakt. De aanwezigen kunnen weer allerlei bekende lie deren meezingen. Aan de dienst wordt medewerking verleend door de Gemengde Zangvereniging De Cocksdorp. Zaterdag is er een bonte avond van het jeugdwerk in Oosterend aanvang 19.30 uur in De Bijen korf". Alle vijf clubs verzorgen een optreden van circa tien minuten. Op het programma staat o.a. een toneelstuk, een modeshow en een lied. ledereen is van harte welkom. Tussen de optredens door is er een pauze waarin loten kunnen wor den gekocht voor de verloting na alle optredens. De loten zijn ƒ1,- per stuk (6 loten voor ƒ5,-). Er zijn leuke prijzen te winnen, zoals taar ten. Na afloop is er disco voor de jeugd tot ±23.00 uur. Radio Texel is te beluisteren via FM 106.1 of kabel 98,5. De uitzendtijden zijn: - maandag tot en met donderdag van 18.00 - 20.00 uur - vrijdag 14.00 - 23.00 uur - zaterdag 8.00 - 23.00 uur - zondag 9.00 - 22.00 uur Programmanieuws Raa .dio een nieuw programma van Piet Raa, vrijdags tussen 19.00-21.00 uur. Reggae on the move is weer te rug op de woensdagavond van 20.00-20.00 uur. Tevens vragen wij presentato ren (trices) voor o.a. het pro gramma Vlaswiek: muziek met een gedichtje. Zondags van 11.00-12.00 uur. Neemt u even contact op met Radio Texel. Tel. 12199 of 14558. Vrijdag 15 april In Cinema Texel draait om 19.00 uur „Free Willy" en om 21.15 uur „Mrs Doubtfire". Vanaf 20.00 uur wordt in Ti me Out (Ouwe ULO) muziek café gehouden. De jeugdclub Jong Leven van Zuid-Eierland verzorgt een to neelavond in kapel „Bethel", aanvang 20.00 uur. Voor de pauze wordt opgevoerd „de Wondersloffen" en na de pau ze (met verloting) „Hotel Hoe pla". Entree f5,- (basisschool leerlingen f2,50). Vanaf 21.00 uur biedt Volksterrenwacht De Jager bij EcoMare gelegenheid om naar de sterren te kijken. Zaterdag 16 april Het Maritiem en Juttersmu- seum in Oudeschild houdt open huis van 9.00 tot 17.00 uur. Voor kinderen is er een schatzoekwedstrijd en om 14.00 uur wordt opgetreden door vier Texelse koren. Van 9.30 tot 15.00 uur wordt aan de Witteweg in Den Hoorn rommeltjesmarkt ge houden. In verband met het gereed ko men van de nieuwbouw houdt hotel-café-restaurant Molenbos in De Cocksdorp de hele dag open huis. Tussen 9.00 en 12.00 uur kunnen in het bedrijvenge- bouw aan de Schilderweg in Oudeschild goederen worden bezorgd voor de Lions-veiling van de volgende week. Bij manege Akenburg wordt een onderlinge wedstrijd van Waddenruiters en Kleppertjes gehouden, aanvang 9.30 uur. Parade om 15.30 uur. Van 13.00 tot 15.30 uur wordt in het Rode Kruisge- bouw aan de Jonkerstraat de reaniematiecurus herhaald. Kosten f 10,- per persoon. In Cinema Texel draait om 14.00 en 19.00 uur „Free Wil ly, om 16.00 uur „Hanekam, de rocker" en om 21.15 uur „Mrs Doubtfire". Vanaf 19.30 uur wordt in De Bijenkorf in Oosterend een bonte avond van het jeugd werk gehouden. Vanaf 21.00 uur biedt volkssterrenwacht De Jager bij EcoMare gelegenheid om (gratis) naar de sterren te kijken. Zondag 17 april Van 8.00 tot 10.30 uur houdt de sportvissersclub een wed strijd bij de Kaap, meetellend voor het kampioenschap van Texel. Van 9.00 tot 17.00 uur houdt EcoMare open huis. Er begin nen twee nieuwe exposities, het publiek mag een kijkje ne men bij het prepareren van vo gels en bezoekers kunnen informatie inwinnen over meegebrachte nostalgische voorwerpen. De jeugdraad van de Gymve reniging Texel houdt de „Dag van de Magie" in de Beatrix- zaal in Den Burg, van 10.00 tot 16.00 uur. Menvereniging Tussen Wad en Duin maakt een „Bloem- bollenrit" (met picknick). Start om 12.00 uur bij Mane ge Akenburg. In de Gereformeerde kerk in Den Burg wordt een Dienst voor Belangstellenden gehou den met ds F.J. Daane als voorganger. Medewerking van het Texels Christelijk Mannen koor; aanvang 19.00 uur. Om 21.00 uur begint in theater-restaurant Klif 12 in Den Hoorn een cabaret voorstelling van Heren op Zicht. Maandag 18 april De Overkoepeling van Vrou wenorganisaties heeft om 13.30 uur vergadering in het zaaltje bij de Doopsgezinde kerk in Den Burg. Om 15.00 uur opent wethou der Nel Eelman in het raadhuis de expositie „Texel geknipt en geschreven" van Aja Cou- tinho. De raadscommissie voor alge meen en organisatorisch be leid heeft om 19.30 uur een openbare vergadering in het raadhuis. Gesproken wordt over gewestelijke zaken, arbeidsovereenkomsten^; dening, het jaaroverzicht de bezwaar- en beroepssc! tencommissie, de discus nota van de VNG over toekomstige positie van gemeenten en het jaarver van de brandweer. In het zaaltje bij de Dooj zinde kerk (Kogerstraat Den Burg) wordt een huisbijeenkomst gehot aanvang 20.00 uur Prof K.A.D. Smelik spreekt zijn boek „Anti-judaisme de kerk". In Cinema Texel draait 21.15 uur „Mrs Doubtfire' Dinsdag 19 april In de voorspeelruimte van muziekschool (Ouwe U begint om 19.15 uur een op baar voorspeeluur met ko; slagwerk en de eerste speelklas. De raadscommissie voort zijnsbeleid heeft in het n huis een opent vergadering, aanvang IS uur. Gesproken wordt over algemeen maatschappi werk, interne aanpassing de Jacob Daalder-school.l inrichting van het buiten rein van de Bruinvis-sch aanvullend crediet voor Vrije School en de realise van een atletiekbaan. In Cinema Texel draait 21.15 uur „The age of nocence". De Historische Vereng Texel houdt in d'Ouwei een bibliotheekavond, al toegankelijk voor le< 20.00 uur. Hoogwater Hoogwater Vr. 15 11 Za. 16 11 Zo. 17 Ma. 18 Di. 19 Wo. 20 Do. 21 Vr. 22 te Oudesd te Oudesd .30 en 23 3 50 en .00 en 12. 18 en 12, 07 en 13. 05 en 15.0 37 en 16.3 .40 en 18.1: Aan het strand is het ongeveerw uur eerder hoog water. De zcnt* 17 april op om 6.38 u. en ga?c« om 20.40 u 19 april laatste k« en 20 april Doodtij. Het Alkmaarse mannenkoor „Orp heus" treedt 24 april op in twee Texelse koren. Om 10.45 uur verle nen de zangers medewerking aan een Eucharistieviering in de RK kerk van Den Burg. Dan worden Byzanthijnse gezangen ten gehore gebracht. Om 14.30 uur is een optreden in de NH kerk van Den Burg. Dan wordt een gezamenlijk concert verzorgd met het Texelse vrou wenkoor. De 700 kavels van de Lion; op vrijdag 22 en zaterdag! zijn vol. De inbreng voorh nement is zaterdag tussen en 12.00 uur bij het Grooth gebouw in Oudeschild. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op. De mensen wordt verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden inge laden. Komende zaterdag wordt oud papier etc. opgehaald in de volgende straten: 6. Duinreep, Zeebries, Vloedlijn, Golfslag, Vaargeul en Schoorwal. De onverbeterlijke Robin Wil liams is Mrs. Doubtfire, in on herkenbare bloemetjesjurk de Schotse huishoudster bij uitstek... Chris Columbus maakte de film en heeft al succes komedies op zijn palmares staan als de Home Alone- films. Van Mrs. Doubtfire heeft hij niet zo maar een ko medie willen maken, maar één met een boodschap, wat betekent dat „Williams in jurk" niet zo maar een tra vestiet kan of mag zijn maar ook nog eens uitermate ge loofwaardig moet zijn. En dat is ie! Hij speelt de acteur en vader die er thuis nogal een puin hoop van heeft,gemaakt. Zijn vrouw (Sally Field) is het zat en geeft hem de bons. Hij is echter zo gek op zijn kroost dat die ene bezoekdag per week die de rechter hem toestaat veel te kort is. Moe der heeft het nogal druk en heeft daarom een huis houdster nodig. Hier ziet hij zijn kans: hij solliciteert. Als acteur moet hij toch wat mans zijn. Met de hulp van zijn broer, die grimeur is bij de film, begint de transformatie: met behulp van de nodige in grediënten - latex masker, 'bo- dystocking' met buikje en borsten en een grote maat bloemtjesjurk - tuint iedereen erin. Wanneer de twee oudste kinderen van het gezin het doorkrijgen spelen ze het spelletje gewoon mee, om Pa te kunnen blijven zien. Een film voor het hele gezin met een fenomenale Robin Willi ams. De film haalt bij lange na niet de inhoud van bijvoor beeld TOOTSIE maar is wel des te grappiger. FREE WILLY Is Mrs. Doubtfire een prettige en grappige film voor de hele familie, FREE WILLY is daaren tegen echt een heerlijke span nende film voor jong en oud. De reusachtige Orca Willy zit gevangen in een veel te krap zee-aquarium en dreigt daar weg te kwijnen. De twaalfjari ge Jesse, een probleemjochie, wees, wegloper en boefje, mag van zijn pleegouders in het aquarium werken. Hij hoort dat de grote baas het slecht voor heeft met de orca, dus moet Jesse zijn ruim 1000 kilo wegende vriendje bevrijden: Free Willy! En het is nog spannend ook! THE AGE OF INNOCENCE Een buitenbeentje binnen het film-oeuvre van Martin Scor- cese, die zich in zijn films voornamelijk richt op de onbe houwen zelfkant: straatboe ven, oplichters, boksers, psychopaten en mafiosi. In The Age of Innocence a dert hij de Belle Epoque New York van de jaren If Met Michelle Pfeiffer, Ds Day-Lewis en Winona Ry toch niet zo maar een pa# men, trekken wij langs pn tige diners, goede gespre* bij de open haard en am beschaafde ontspanning vorige eeuw. Oogstrelt plaatjes van Dure Merr hun interieurs, hun toe; den. Een kostuumdrama verzuipt in schoonheid, dan nog eens ruim twee (CvH) HANEKAM DE ROCKEi een geheel NederlJ gesproken tekenfilm voc kleintjes. Deze film draaül en zo. om 16.00 uur. FREE WILLY, za. en zo.ll uur, vr. za. en zo. 19.001 Mrs.DOUBTFIRE, vr. t/m| 21.15 uur THE AGE OF INNOCENÖ en wo. 21.15 uur. I M. ADVERTENTIE VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN DE BO), Van Oosterend Koetebuurt 2 nad DORPSSTRAAT (het voormalige WV-kt 1796 CC De Koo? Tel. 02220-271' Fax 02220-271: Wij houden geen officiële opening, maar voor klanten, re ties, vrienden, kennissen en belangstellenden die het ki even willen bekijken is de koffie altijd bruin! In plaats van bloemen zouden wij het op prijs stellen neer u een gift stort t.b.v. Het Tesselhuus, 36.25.73.360. kunt ook een kontante gift storten in de bus in ons kam Joke de Boer Nel

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 2