Scheuren in de Parkstraat Boulevard RWANDA MIJNEN FAMILIEBERICHTEN SARAJEVO J. HENRY DUNANT III Nu tijdelijk; het Air System F-400 of F-800. znZ^ZZ <6° WE KUNNEN NIET ZONDER, GEEN MINUUT Het Nederlandse Rode Kruis Grandioze Sint en Kerst aktie Bij elke bestede 10 gulden een GRATIS SCHEURLOT van f 10,00, f 5,00 en f 2,50 direct kontant Héél véél kansen dus. NauiA 'Sföoe/o TEXELSE COURANT Geld nodig? Maar liefst W prijzen PARKSTRAAT-BOULEVARD Een straat vol speciaalzaken in Winkelcentrum Den Burg Last van de rook van een ander?® AUTO-IONISER t.w.v>T149,- UUO^&PRESENT. NAUTA KADOBON o o FEE ST-MAAND Voe V° ö9 Voor ons vernieuwde visrestaurant zoeken wij een kok en een kelner/serveerster yw amma- DINSDAG 22 NOVEMBER 1994 Sinterklaas??? Up to date horloge voor dames en heren en vele andere ac cessoires, leuk als ge schenk, vindt u bij Cecil, Weverstr. 1C. Grote maten spijkerbroe ken ƒ49,95, werkspijker- broeken ƒ49,95, stretch spijkerbroeken (ook grote maten) ƒ49,95. Rabbit Habit. Sinterklaas??? Sweaters voor dames en heren in div. kleuren al voor ƒ59,95. Leuk als kado. Cecil, Weverstr. 1C. Gewatteerde overhemden ƒ39,95 Rabbit Habit. Nonchalant, sportief of juist stijlvol gekleed??? Dit alles kan bij Cecil! ƒ50,- 1 stempel, 5 stempels 1 keer zonnen! Cecil, Weverstr. 1 C. Nooit gedacht dat je op Texel kunst van een der gelijk niveau kan kopen! Een veel gehoorde opmer king bij Kunsthandel Hans van der Klift. Doyenné de Comice, vol gens velen de lekkerste peer in Nederland. Te koop bij Kees Keyser, fruitbe- drijf Molenbuurt. Aardappels bestellen: Sie- me Wuis bellen. Van het land naar de klant. Tel. 18885. Ook onbespoten soorten. T.k.: dw.geitjes; dw.komj- nen; cavia's; kr.kippen; legkippen. Gevr.: eenden, parelhoenders, kalkoe nen. Tel. 19497. 't Is ijskoud, goed eetbaar, eigenlijk verrukkelijk, Boerderij-ijs v^n St. Dona- tus, te proeven aan de boerderij-proeverij. Di- middag, da en za. geopend. CD-spelers voor horeca. Stiehl Entertainment, 11476. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 15224. Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboek handel Langeveld en de Rooy terecht. Kraanwerk en korfmaaien. Vrijblijvende offerte. Gebr. Boersen, telefoon 18954 of 18238. Verhuur van complete drive-in shows met geluid, lichtshow en rook. Stiehl Entertainment, 11476. Gratis ijs? Gratis auto- wassen? Dat kan bij Texa co Star Market, Postweg voor min. 10 tankbeurten van 25 liter. Feest, bruiloft, bal na. Quick-step, wals, rock. disco en house. All-round zanger Kees Klaassen. Avondvullend repertoire, tel. 19767 Gas bestellen, Hielke bel len, tel. 27027 Bel Jos Kager Financieringen Tel. 12833 Simpel, eenvoudig en doordacht advies en binnen 1 dag geregeld. Geen onderpand nodig, dus voor de f inancie ring van Uw inboedel of auto gewoon even langskomen of een afspraak maken. 1400 Aktie van zaterdag 19 november t/m 3 december en in de kersttijd. Bij alle Parkstraat speciaalzaken (behalve bij Blokker) Keurslager Dros, Juwelier Bakker, Opticien Bakker/fam Winnubst Eetcafé Parkstraat, Langeveld de Rooy, Meubelhuis Texel DA Drogisterij Mets, Combi Brouwer, Rijwielhandel Zegel, Nauta Foto Nauta Boek, Herenmode Moerbeek, Damesmode Moerbeek, Soks. De Super Iuchtrefni9er Ook makkelijk mee te nemen naar uw vakantieadres! Het Air System F-400 Het Mountain Breeze Air System F-400 is een unieke supcrstille lucht- zuiveraar tot 6x6 meter voor huiskamer, kantoor of in de praktijkruimte Het apparaat is voorzien van een dnetaps ventilator, een electrostatisch super filter voor tabaksrook en huisstof. Het koolstoffilter vermindert ongewenste kookluchtjcs, de geur tfan huisdieren en muffe lucht. De ingebouwde negatieve ionen generator ioniseert de lucht op 1 meter met 500 000 negatieve ionen. Met de essentiële olieverdamper kunt u des gewenst uw kamer vullen met de zuivere geur van eucalyptus of sinaas appel. Winkelprijs 299,- en is voorzien van 2 jaar geen gezeur garantie. bij aanschaf van Boek- en kantoorboekhandel Langeveld en de Rooy Parkstraat 10, Den Burg Telefoon 02220 - 62610 Fax 02220 - 14111 Mats werkschoenen Oersterk en lopen als Ec- co's. Mantje Schoenen. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 15224. Bose geluidsinstallaties Stiehl Entertainment. Verkoop en verhuur, 11476 Niet voor niets Texels populairste kadobon! Een leuk kado-idee en relatiegeschenk. drie perlecte speciaalzaken Donderdagavond klaver jassen in café de Kuip in De Koog. Aanvang 20.00 uur. Ook zonder vaste maat welkom. Info: tel. 17418. Presentatie, vergadering, feest. Stiehl Entertain ment verhuurt geluid, licht en beeld, 11476. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 15224. Tegelzetbedrijf Piet Koo- ger voor al uw tegelwerk. Tel. 18463. Bij inschrijving TE KOOP (voor 8 december) Vrijstaande woning Kogerstraat 53, met schuur en 3 garage's. 550 mJ onder en bijgelegen grond. Gunning voorbehouden. Bezichtiging op af spraak, tel. 12960. oT? c -cA ö9 A he Fa. RENTENAAR Peperstraat 44 Oosterend 18227 f//'S Tel 19310 Fax 19409 Uw gastheer, Jan C Stolk die zelfstandig kan werken; die bereid is, naast zijn of haar vak, ook mee te denlcen over andere voorkomende zaken in een café-restaurant. wij bieden: bij gebleken geschiktheid een jaarkontrakt een goed salaris een prettige werkkring in een klein team Heb je interesse voor deze vakature, bel voor een afspraak met Wilma, tel. 19310. Een Afghaanse jongen vertelt: "Ik was met een paar vriendjes aan liet spelen toen ik iets op de grond zag liggen dat op speelgoed leek. Ik pakte het op en het explodeerde. Mijn benen waren zwaar verwond, en overal had ik pijn. Er liggen meer dan 100 miljoen mijnen verspreid over 62 landen in de wereld. En maandelijks sterven 800 onschuldige mensen als gevolg van mijnexplosies. Daarom voert het Rode Kruis al geruime tijd actie tegen het gebruik van landmijnen. Het is misschien moeilijk voor te stellen datu uw familie en vrienden bent kwijt geraakt. Dat de post niet meer wordt bezorgd en de telefoon het niet meer doet. Toch is dat in conflicten en oorlo gen voor veel mensen de harde realiteit. Rode Kmis-familieberichten vormen dan vaak de enige verbinding tussen dierbaren. Een internationaal tracing-netiverk zorgt ervoor dat de berichten hun bestemming bereiken. Iedere dag leveren hulp verleners van het Rode Kruis strijd tegen het men selijke drama in Rwanda en in de vluchtelingen kampen in de omringende landen. Uit de giften en reacties blijkt dat het Nederlandse publiek mee leeft met één van de meest omvangrijke hulpopera ties in de geschiedenis. Het Nederlandse Rode Kruis startte in december 1992 een hulpproject om Sarajevo te voorzien van gasge neratoren, kachels, kooktoestellen en branders voor de centrale bak kerij. Ook afgelopen winter werd op grote schaal hulp geboden. Zonder dit project zouden 176 gemeenschappelijke keukens niet kunnen draai en, ziekenhui zen zonder energie zitten, was de brood- produktie 40 ton per dag minder, zou den tehuizen en openbare instellingen zonder warm te zitten en veel mensen zonder water. Honderdduizenden mensen speelden dit jaar mee in de Geluksloterij van Ron Brandsteder en wie geen prijs won, won toch. Want met het geld dat het Rode Kruis kreeg van de Geluksloterij gaan vanaf1996 ieder jaar duizenden zieke en gehandicapte mensen op vakantie op een nieuwe Henry Dunant, het vakantieschip van het Rode Kruis. Ounce nut WW- noétk- Us 2^ -UöfcdM oW Ik heb bijzonder veel waardering voor hel werk van het Nederlandse Rode Kruis. Ik word lui en betaal jaarlijks een door mijzelf te bepalen bedrag I Ik betaal nog geen geld, maar wacht op de I acceptgiro die mij wordt toegezonden. Voorletters: M/V Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Handtekening: U kunt deze bon In een enveloppe (zonder postzegel) sturen naar: Het Nederlandse Rode Kruis t Antwoordnummer 10553 2500 WB Den Haag Het gemiddelde contributiebedrag is f 25,

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 6