i Verdwaalde bejaarden houden redders bezig TEXELSE COURANT amilieberichten Advertenties 62600 Redaktie 62620 bil TEXELSE J COURANT Mike Michael Alexander Mögling 7 jaar. Veel te vroeg ben jij gegaan. 11 wilden jou nog zoveel geven, vooral een mooi leven. Jouw lichaam is gegaan jr jij blijft voor ons bestaan, r eeuwig en altijd. iï I houden van je en wij zijn bij jou. Mama, Papa, Bianca en Nadine 25- 4 april 1995 ■brengen Mike zaterdag 8 april om 15.00 Ks ie hem liefhebben en afscheid willen ne- Mijn allerliefste Poepie jou hield ik het meest alles op deze wereld Jder jou kan ik niet ir bij alles wat ik doe ij nooit een seconde mijn gedachten zijn. erk|x: ir. naar de begraafplaats op de Hoge Berg, zgn daar welkom. iou van jou. ixxxxxxxxxxxxxxxxx ontelbaar kusjes Mama Mike bad het beter moeten doen als ik. je had nog alles voor je. on arom jij? Waarom niet ik? s\i iou zoveel van jou. 2< l Papa ko- altijd heb ik gebeden, dat jij iele fam ie zou beschermen, jij hebt ons verraden. 4f .1 .A- .5! .51 O O' h I Lieve Mike was jij niet altijd bij ons, was je ons broertje en zoontje, houden van je en jij blijft ir altijd bij ons. Papa, Wulla, Bianca, Nadine Melanie en Nadien Baarn Blonde Poepie I bent mijn grootste kanjer I iou van je Jouw blonde Poepie Mike hou van je en ik blijf aan je denken. mis je. Bianca Mikje, lieve schat ie el te vroeg heb je ons verlaten, ffjaarom? kunnen het niet begrijpen, j zullen je erg missen. Oma en Opa „Wijde Bliek" Mijn lieve en blije kleinzoon Mike is op 4 april 1995 overleden. Er zijn geen woorden voor dit verlies, maar hij blijft in mijn herinnering. Frank van Broekhoven. Mijn sprankelende kleinkind is dood. Rust zacht lieve Mike Oma Thea Lieve Mike Wij zullen je nooit vergeten. Oom Karl Heinz en Tante Renate Düsseldorf Mijn allerliefste ventje Ik zal altijd aan je denken. Simone M'n neeffie Nog steeds en voor altijd. Liefs Joanneke Lieve Mike Zonder jou zal het nooit meer zijn zoals het was. Wij zullen je nooit vergeten. Piet en Martine Wij wensen Eveline en haar familie veel sterkte om dit grote verdriet te dragen. Mike Ook jij hoorde al bij onze familie. Wij houden van je en zullen je missen. Fam. Georgiou en Sophia Andreikou, Athene Mike Ik zal je missen. Ron M'n liefste vriendje Mike is er niet meer, je briefjes bewaar ik altijd. Cocky Rob en Trudy VRIJDAG 7 APRIL 1995 Zo vol leven en dan.... zo stil Rust zacht lieve Mike Je blijft voor altijd bij ons. Tante Ida en Ome Dick Raymond Tamara Muriël Mike zo vroeg zo snel zo oneerlijk een reden? zo onduidelijk zonder jou zo'n gemis. Guus, Femy, Esther, Eva-Lotta, Eelco Buijs. Lieve Rust zacht. Mike Manu en Birgit André Dina Shirin Mike Je was nog zo klein. Evelien, veel sterkte. Maarten en Marja Koorn-Wijnhoff Lieve Mike Wij zullen je nooit vergeten. Ralf en Wies Lieve Mike Euro Disney hebben we niet afgemaakt- Wat zal ik je vreselijk missen. Je vriendje Peter Lieve Evelien, Piet en verdere familieleden, ook wij zijn vreselijk verdrietig. Jaap, Tine, Caren en Kimberley Iers zijn donderdag meer dan uur in touw geweest om hoogbejaarde Friezen te vin die woensdagavond tijdens vaartocht van Makkum naar Helder het spoor bijster raak- Ze hadden een boei gemist [toerden na een langezoekactie wipperploeg gistermor- op het Malzwin, ten oosten Den Helder van boord ge- d. riese zeventigplussers zouden hun motorkruiser „Moby via de sluizen bij Cornwer- _and het wad op, om op Den fer af te stevenen. Toen een 1 van één van de opvarenden insaagavond nog niets van ze vernomen, sloeg hij alarm. Na- de kustwacht een noodsignaal |ln9< kwam donderdagnacht 1.30 uur een zoekactie op waarbij de Texelse wipper- |9. de Helderse Suzanna, de Hiddes uit Harlingen en twee kokkelschepen waren betrokken. De bemanning van Siegfried Eg- mundis, die de Beursplein 5 tijde lijk vervangt, was wèl paraat, maar rukte niet uit. Grote stukken van de Waddenzee werden afgezocht, maar er werd niets gevonden. Om 4.20 uur meldde jacht via de radio, dat het ten oosten van Den Helder aan de grond zat. Wegens het lage water werd geen reddingsactie onderno men en is de actie tegen het och tendgloren afgeblazen. Toen die gistermorgen werd voortgezet, bleek de kruiser zich met op de aangegeven plaats te bevinden. De Friezen waren kennelijk abuis geweest of afgedreven en dobber den bij de boei Malzwin 13. Verder bleek dat de radio-apparatuur op de „Moby Dick" gebreken ver toonde en de technische en nauti sche kennis van het tweetal bedenkelijk was. De Friezen zijn door de bemanning van De Zalm overzet op de Suzanna, waarna het jacht op sleeptouw werd ge nomen naar Den Helder. Kraanschip De KNRM-redders kwamen woensdagmiddag in actie om as sistentie te verlenen aan een kraanschip van de firma Daalder, dat maandag ten oosten van De Cocksdorp was vastgelopen. Het vaartuig was op weg van Oude- schild naar paal 33 om te worden ingezet bij de werkzaamheden rond de strekdam. Reddingboot Siegfried Egmundis had teveel diepgang om de bemanning van boord te halen. Die klus werd ge klaard door de bemanning van De Zalm. Bij hoog water is het kraan schip woensdag door de sleep boot Kamperduin van Daalder los getrokken. De Beursplein 5 wordt vandaag opgehaald vanuit IJmuiden, waar hij in de nieuwe accommodatie van de KNRM een onderhouds beurt heeft ondergaan. Diep geschokt zijn wij door het tragische overlijden van ons pupillen-lid Mike Wij wensen de familie erg veel sterkte toe. S.V. De Koog Mike op zijn bike. Oranje met veel franje. Helpen in de keuken, Mike was the best. Een ijsje, even zwemmen. Altijd was hij enthousiast. Een goede vriend en bijna niet te temmen. Ivor Rob Mabel Meline René Brigitte Stef Erik Marja Vincent Bianca Angela Robert Frank-Jan Lieve Mike Dank je dët je ons vriendje bent geweest. Iris, Fabian Nel, Jan-Wolter, Joram Tijmen, Elsje, Charèl. Schrik en ongeloof, Mike is er niet meer. Wij leven mee met Evelien, Piet en familie. Cees en Rita Steven en Rietje kinderen en kleinkinderen. We zullen je missen kleine vriend. Mike Michel en Gina Heel verdrietig nemen wij afscheid van Mike Voor ons „de badmeester". Wij wensen Eveline en familie veel sterkte. Direktie en medewerkers Vakantiecentrum De Krim Ongeloof geschokt diep geraakt verslagen verdrietig We moeten Mike missen Evelien, heel veel sterkte. Medewerkers Bestuur Lubertischool Mike mijn beste vriend- vrolijk kind- Wat zullen wij jou missen. Wouter Stefanie Andries Laura Yoni Eveline Toy Peter Heieen Martijn Minoek Steven Wouter Nadja Folmer Kimberley Sarah Hannie Ilona Monique Gerard Martes Pim Mark Ambra groep 3/4 Lubertischool Al heeft hij ons verlaten hij laat ons niet alleen Wat wij in hem bezaten is altijd om ons heen. Vervuld van fijne herinneringen, maar be droefd om zijn heengaan, geven wij kennis dat na een leven vol liefde en hartelijkheid, geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Dirk Johan Witte echtgenoot van J. Witte-van Aaken op de leeftijd van 57 jaar. J. Wtte-van Aaken Palmyre en Theo Marscha, Shannon Mirjam en Rob Peter Texel, 6 april 1995 Sluyscoog 57, 1791 WV Den Burg Dirk is opgebaard in uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren maandag 10 april van 19.30 tot 20.30 uur in bovenge noemd uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 11 april om 10.30 uur in de parochie kerk van de H.Johannes de Doper te Den Burg, waarna de begrafenis op het R.K. kerk hof zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het uitvaartcentrum. Lieve Opa (Dikkik) We zullen je heel veel missen. Je meiden Marscha en Shannon Plotseling is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Dirk Witte Marrie t Monique - Eelco Cees - Thea Silvia - Meiert Martine - Lilian - Sharon Robert - Astrid Martien - Nel Marcel Stefan Wilma Frans - Guus Marco - Paulina Ron - Fiona Den Burg, 6 april 1995 Tot onze diepe droefheid is geheel onver wacht overleden, onze vriend Dirk Witte Wij wensen Jeanette en de kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Peter en Ina Edgar, Esther en Marcel Er is een schakel uit de ketting weggevallen Dirk Jullie hadden nog zoveel plannen. Heel veel sterkte. Anja, Cindy, Esther, Louise, Petra Veel te vroeg is tijdens zijn werkzaamheden plotseling overleden onze fijne collega Dirk Witte Wj zullen hem heel erg missen. Wij wensen Jeanette en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke dagen. Frits Witte Paul Viseé Piet Beers Piet Beu ving Nico Bakker Saar Bakker-Mechielsen Jan Snelleman Met grote verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurman, kennis en vriend Dirk Witte Akke en Wieberen Abma Peter en Hiske en kinderen Ruurd en Anneriet en kinderen Anne en Willem en kinderen Jan en Yolanda en Kevin We wensen Jeanette en de kinderen heel veel sterkte toe. Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Dirk Je zal altijd in onze gedachten zijn. Janet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. We denken aan jullie. Jan en Geertje Monique en Marieke Albert Liesbeth Jolanda IN PLAATS VAN KAARTEN Langs deze weg willen wij allen die aan onze zuster, schoonzuster en tante GRIETJE VAN DEN BRINK de laatste eer hebben bewezen, hartelijk bedanken. In het bijzonder het personeel van de „Gollards" voor de liefdevolle verzorging, dr. Van Dijk en dr. De Grave voor hun bijstand, ds. Wlmink voor de troostvolle woorden tot ons gesproken en uit vaartverzorger Vlaming voor zijn goede bege leiding. De familie Van den Brink Oranjestraat 4 1794 BC Oosterend Voor uw belangstelling tijdens en na het overlijden van onze moeder en oma AAGJE KONING-KRIJNEN willen wij U oprecht bedanken. Familie Koning Familie Moerbeek Oosterend - Texel, april 1995 Op 8 maart geboren Op 7 april uit het ziekenhuis, thuis! Onze Gijs We willen iedereen be danken voor het lieve meeleven, de vele kaarten, telefoontjes, bloemen en cadeau tjes. Teveel om op te noemen. Om nooit te vergeten! Wllem, Froukje Marieke en Eveline van de Kamer Froukje en Gijs kunnen voorlopig nog geen bezoek aan. Graag over een paar weken even bellen als je wilt komen. „Er was eens..." is voor ons: „er is." Het sprookje krijgt betekenis. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Matt 3 april 1995 Hans en Marit Dijker-Commandeur Rick en Lianne Korfbaeck 14 1791 TG Den Burg S 15595 Bezoek graag de eerste 10 dagen.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3