choolvoetbal morgen jp terrein Texel '94 Overtuigende zege van Texel in Hoorn Gordijnen Trotse pupillen amilieberichten TEXELSE J COURANT sketbal: op naar de play-offs Zaalvoetbalkraker Jelleboog-Texel Paasrit Meedoen met handboogschieten lexelaartjes Woningstichting Texel Burgerhoutstraat 7 DINSDAG 11 APRIL 1995 doeken, luid meelevende s en onderwijzers, juichen- nderen... morgenmiddag is llemaal weer te beleven op Iden van VV Texel '94 in Den Daar wordt vanaf 13.15 uur aarlijkse schoolvoetbaltoer- ifgewerkt, verdeeld over vijf orieën. De kampioenen bij igens en de meisjes nemen sdag 10 mei deel aan het (hollands kampioenschap velden van Kolping Boys in ip (bij Alkmaar). rganisatie beschikt ditmaal over de vroegere velden van ie Boys, die vorig jaar uit de je waren. SV Oosterend was m toen samen met SV Texel stheer. Door de fusie tussen ys en SVT wordt nu voor het bij de nieuwe vereniging 94 gespeeld. Er is slechts kantine (De Kletskeet) be- baar; wèl kunnen de teams lik maken van de kleedka- bij de voormalige Boyskanti- de eilandcompetitie basket- erd van de gebruikelijke twee (rijden slechts één gespeeld, junioren van Hema 2 ten afdansen, zodat de ont- ng tegen Zebra Sportwear loorgmg. De laatste competi- dstrijd vóór de play-offs over weken ging tussen Sport- Texel en Hema 1, beide kam- met personele problemen, idelijk werd er vier tegen vier leid en was het op zich een ontmoeting. De kaarten voor ratsen 1 t/m 4 waren sowie- geschud dus werd er lekker d gespeeld. Hema 1 trok aan ngste eind en won de wed- met 40-31 en bleef daarmee derde plaats staan. j geen wedstrijden i.v.m. i Vrijdag! ne. De prijsuitreiking is om ongeveer 17.30 uur in de kantine. In poule A komen de jongens elftallen in actie op het A-veld van Texel '94. Jozefschool, Thijsse- school, School met de Bijbel 1, CVO en De Bruinvis 2 spelen om het kampioenschap van Texel. De meisjes spelen in zeventallen op het oude hoofdveld van Texelse Boys. De strijd gaat tussen De Bruinvis 1, Thijsseschool, CVO, School met de Bijbel en Jozef school. De kleinere scholen en de reserve teams van de grote scholen voet ballen tegen elkaar in poule C. Voor het eerst komt ook de Vrije School met een team. In poule Ca spelen Jozef 2, Thijsse 2, Jozef 4, Kompasschool 2 en Lubertischool. Poule Cb bestaat uit Kompas 1, Jozef 3, Vrije School, Thijsse 3, Drijverschool en De Bruinvis 1. De wedstrijden zijn op het A- en B- veld van Texel '94. De finale gaat tussen de winnaars van Ca en Cb om 17.15 uur. De overige miniteams meisjes tref fen elkaar in poule D, op het B-veld van Texel '94. Deelnemende teams zijn CVO 2, Jozef 3, Luberti school, Drijverschool en Jozef 2. De gemengde teams komen uit in poule E op de voormalige Boys- velden. Verdeeld over twee poules komen in actie de Strijbosschool, Luberti 2, Durperhonk 1, Daalder- school 2, Drijverschool, School met de Bijbel, Durperhonk 2, Daal- derschool 1, Redmer IJskaschool, Vrije School en Luberti 1. De wedstrijden worden geleid door een groot aantal scheids rechters. De kwartfinales om de Texelse zaalvoetbalbeker kenmerkten zich door veel spanning. De minste moeite om de halve finale te halen hadden Mantje en Oosterend door respectievelijk Klif en De Krim 3 uit te schakelen. De Koog leek tegen Klif 2 ook op een makkelijke volgende ronde af te stevenen, maar gaf vlak voor tijd een 4-2 voorsprong weg. De Koog nam de strafschoppen beter en plaatste zich alsnog voor de halve finale. De kraker echter was de wedstrijd Jelleboog-Texel. Jelleboog bleek over een iets completere ploeg te beschikken dan Texel en kreeg hierdoor ook betere kansen. Twee hiervan werden in de eerste helft benut en zodoende werd er gewis seld met een 2-0 voorsprong voor Jelleboog. Texel kwam in de twee de helft beter in de wedstrijd en dat resulteerde in de verdiende te gentreffer. Het was in die fase vooral te danken aan de keeper van Jelleboog, dat Texel niet meer tot scoren kwam. In de laatste vijf minuten leek de strijd gestreden en leek Jelleboog de voorsprong veilig te stellen. Texel leek zijn kruit te hebben verschoten zodat er zich aan beide zijden geen kansen meer voordeden. In de laatste se conde zette Texel nog een keer aan wat resulteerde in nog een prachtkans maar de bal ging voor Texel jammer genoeg net langs de paal. De halve finales worden gespeeld op vrijdag 21 april om 19.45 uur en 20.35 uur. Er was geen twijfel aan. Dank zij een grote puntenvoor- sprong kon het Fl-pupillen- team van SV Texel '94 zich kampioen noemen. Trots po seerden dus de jongens met hun coach Rurgert Oosterhuis voor onze fotograaf. Staand van links naar rechts Maarten Steenvoort, Bart Riegman, Danny Hopman, Martijn vd Berg. Hurkend: Mark Ooster huis, Jeroen Vlaming en Stef- fan Vlaming. (Foto Harry de Graaf) Menvereniging „Tussen Wad en Duin" houdt op maandag 17 april (tweede Paasdag) de eerste rit van het nieuwe seizoen. De Paasrit start om 12.00 uur bij manege Akenburg. Na afloop is er een ge zamenlijke Paasbroodmaaltijd. Op gave voor vrijdag 14 april, uiterlijk 20.00 uur bij Lies Eelman, tel. 12746. Paardesport. Annemarie van der Linde en Tessa de Graaft hebben tijdens een wedstrijd in Midden- beemster respectievelijk een eer ste en een derde plaats behaald met 151 en 149 punten in de klas sen M 2 en M1. De belangen waren zondag voor beide partijen zeer groot. Always Forward uit Hoorn moest winnen, wilden zij aansluiting houden met de top en kans maken op het peri odekampioenschap. Sinds twee wedstrijden kwam Texel in zijn sterkste opstelling het veld in. Wim van Veen deed weer mee en Erwin Koning was terug van een schorsing van twee wedstrijden. Al vanaf het begin van de wed strijd was het duidelijk dat Texel het beste van het spel had. De spelers vonden elkaar veel beter en gemakkelijker. Al vroeg in de wedstrijd kwam Texel '94 op een voorsprong. Een voorzet van rechts bereikte de volledig vrijstaande Erwin Koning, die ge makkelijk voor de voorsprong De vereniging van handboog schutters „Eilandschutters" stelt belangstellenden in de gelegen heid om tijdens vijf achtereenvol gende wekelijkse lessen kennis te maken met de beginselen van het handboogschieten. Tijdens deze lessen kan gebruik worden ge maakt van materiaal van de vere niging. Per serie kan maximaal aan zes personen les worden gegeven. De lessen worden gegeven in sportzaal „De Ferrever" van 19.30 tot 21.30 uur. De lessen voor de jeugd, van 12 tot 16 jaar, starten op vrijdag en duren t/m vrijdag 12 mei 1995. De lessen voor volwassenen (vanaf 16 jaar) beginnen op dinsdag 18 april en duren tot dinsdag 23 mei 1995. De kosten bedragen f30,- voor vijf lessen. Indien men na de lesperio de besluit lid van de vereniging te worden, zullen de cursuskosten op de contributie in mindering wor den gebracht. Voor informatie, telefoon 13692. zorgde. Hierna bleef Texel '94 de wedstrijd domineren. Het gemak en de overheersing leidde in de Texel-achterhoede tot gemak zucht. De dekking werd minder strak en daardoor kon Always For ward nog een enkele maal gevaar lijk worden. Bart Heerschap voorkwam met kundig keepers werk een tegendoelpunt. Er waren ook kansen voor Texel '94, maar het hobbelige, stuiterende veld liet weinig vloeiend voetbal toe. Inzet In de rust had trainer Paul Verra van Always Forward zijn mannen gewezen op de fouten uit de eer ste helft. Always probeerde dan ook de bakens te verzetten en deed dat met een tomeloze inzet. Dit soort voetbal leidde tot een rommelig begin van de tweede helft. Tot tweemaal toe wisten de middenvelders van Texel '94 Erwin Koning vrij te spelen achter de achterhoede van Always. Helaas werden deze kansen niet in een doelpunt omgezet. Dergelijke aan vallen van Texel werden vaak beantwoord door een snelle te genaanval van Always Forward. Gelukkig voor Texel speelde onder andere Ingmar Moerbeek een zeer solide partij, zodat de sterkste man van de Hoornders, Kees Lies hout, aan banden werd gelegd. Na zo'n twintig minuten mocht Texel een vrije trap nemen aan de rechterkant van het veld. John List belastte zich hiermee en plaatste de bal strak in de voet van de bij de eerste paal opduikende Paul van Exel. Deze draaide op de vier kante meter om zijn as en scoorde met een verrassend schot in de lange hoek (0-2). De inzet van Always Forward werd nog groter, ditmaal lichamelijk. De beste man, de hardste werker, Kees Lieshout, wrong zich door de verdediging van Texel heen erl struikelde. Keeper Bart Heerschap snelde zijn doel uit, probeerde de bal te pakken die onder de speler lag. De goed leidende scheids rechter beoordeelde deze actie alé een foutieve handeling en gaf een penalty. Deze werd onberispelijk ingeschoten, al was Heerschap dichtbij. Na deze 1-2 werd het nog even be nauwd, maar wederom Paul van Exel maakte aan alle onzekerheid een einde door vanaf de rand van het strafschopgebied een poging te wagen. Via de keeper stuiterde de bal naar de tweede paal, waar hij net iets eerder over de lijn was dan de keeper (1-3). Door deze overwinning staan de Texelaars op een derde plaats met nog maar twee punten op SEW. Dit team moet op zondag 23 april in een uitwedstrijd worden bestre den. VIOS-W staat één punt ach ter op SEW. Bovenaan de competitie is het spannend, maar onderaan is het nog veel spannen der. Twee ploegen hebben 13 pun ten en drie ploegen 14. Nog twee wedstrijden te spelen en er gaat er één uit. 'oefö, maar dankbaar dat verder lijden bespaard is gebleven; delen wij u mede toch nog onverwacht van ons is heen- aan onze moeder en oma Cornelia Blom weduwe van Adriaan Bakker Jac. zn. de leeftijd van 77 jaar. J. I. Bierman-Bakker M. P. Bierman C. J. Bakker P. M. Bakker-Halfweeg T. A. Drijver-Bakker J. Drijver kleinkinderen en achterkleinkind il, 9 april 1995 onlant 10, Den Burg respondentie-adres: C. J. Bakker, erstraat 69, 1791 ER Den Burg. e moeder en oma is opgebaard in uit- rtcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den 9- igenheid tot condoleren dinsdag 11 april 16.30 - 17.30 uur in bovengenoemd uit- rtcentrum en na de crematieplechtigheid et crematorium. crematieplechtigheid zal plaatsvinden op insdag 12 april om 13.30 uur in het cre- orium te Schagen, Haringhuizerweg 3. ize Oma Plotseling van ons heengegaan, st zacht lieve Oma. Niels, Egbert Jacco, Diana droefheid geven wij kennis van het 'dijden van onze lieve zuster en tante Cornelia Bakker-Blom H. Eelman-Blom J. Kuijper-Blom en kinderen lel< 9 april 1995 De Heer is mijn herder. Ps. 23 onberijmd De Here heeft tot Zich genomen, in Zijn Heerlijkheid, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Feitje Drijver sinds 1974 weduwe van Jan Slotemaker op de leeftijd van 80 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Den Helder, 7 april 1995 Correspondentie-adres: J. van der Weerd-Slotemaker, Graaf Floris V straat 38, 1785 JX Den Helder Onze moeder en oma is opgebaard in „Uit vaartcentrum Den Helder", IJsselmeerstraat 63a, alwaar u afscheid kunt nemen. Woens dag 12 april om 13.00 uur wordt er een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Lutherse kerk aan de Wezenstraat te Den Helder. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Huisduinen. Na de plechtigheid is er gele genheid de familie te condoleren in restau rant „De Branding", Badhuisstraat 44, Huis duinen. Gelieve deze kennisgeving tevens als uitnodi ging te beschouwen. Dirk Met grote ontsteltenis kreeg ik het bericht dat mijn lieve schoonzoon plotseling van ons heen is gegaan. Je was er voor ons altijd, plus getrouw en zorgzaam. Daarvoor zal ik je eeuwig dankbaar zijn. Dank je wel Dirk. Ma Bijleveld Wist u dat Frans Witte en Guus Witte-Glasbergen al sinds 17 april 1970 getrouwd zijn? Ondanks het verdriet van afgelopen week, wil de familie toch dat deze' dag wordt gevierd op zaterdag 15 april 1995. Iedereen die hen wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 17.00 tot 18.30 uur in de „Schakel", Binnenburg 2 te Den Burg. Marco-Paulina Ron-Fiona Schoonoordsingel 15, 1791 EL Den Burg. Kadotip: Wees in je leven voor ieder een warme zonneschijn, dan zal ook je eigen leven met zonder stralen zijn. Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Alysa Jeanette Roepnaam Alysa Alysa is geboren op 6 april 1995 Zusje van Niels en Areke Arie en Els van Zuilen-Puyk De Zeshonderd 9, 1792 CH Oudeschild - TpxpI S" 02220-10205 Els en Alysa rusten van 12.30 tot 15.00 uur en 's avonds na 22.00 uur Wilt u van tevoren even bellen als u langskomt? Ma rit Stefanie is de naam van onze dochter die op 9 april 1995 is geboren. Jan en Marion Zijm-v.d. Wetering Kogerstraat 112, 1791 EV Den Burg. Hoera! Wij zijn de trotse ouders van onze zoon Kevin 8 april 1995 Kees en Irma Jongedijk Michel en Jolanda De Ruyterstraat 55, 1792 AK Oudeschild. ledereen heel hartelijk bedankt voor alle kaar ten en belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ook namens mijn vrouw. Wim de Vries Hartelijk bedankt voor de kaarten en bloemen die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Hanneke Stapersma Voor de vele blijken van belangstelling en attenties tijdens mijn verblijf in het Gemini- ziekenhuis betuig ik u, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank. P. Beemsterboer INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7.50 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,50 (incl. btw) Haal het voorjaar in de tuin met dubbele violen, 20 st. f8,98 (winterhard) bij Buurtwinkel Ria Trap, Oranjestr. 5, Oosterend. Zaterdag 15 april portret dag bij Nauta Foto, 14924. Haal het voorjaar in de tuin met dubbele violen, 20 st. f8.98 (winterhard) bij Buurtwinkel Ria Trap, Oranjestr. 5, Oosterend. Scheepjeswol Domino wordt in prijs verlaagd en kost vanaf 1 april f3,95, 50 gr. Zoals u weet, wordt dit garen veel ge noemd in bladen als Kin deren, Ouders. Margriet etc. Waar te koop? Wol boetiek ,,'t Skuurtje". Paasshow. Donderdag, vrijdag, zaterdag. Garage Westend, tel. 18396. Kom Pasen vieren bij kinder-speelboerderij „de Mient": Extra activiteiten in het paasweekend: "gratis eieren verven! "zondag 16 april om 13.00 uur: feestelijke opening van het ballen- bad met clown Ollie en een grote ballonwed strijd!' Rommelpot 11, Den Hoorn, tel. 19296. Ook met Pasen maken wij lekkere borrelhapjes en salades. Ruud Boom Ca tering Service, tel. 13791. 3x op de kiek voor 25 piek. Nauta Foto, 14924. Mooie borduurpatronen bij Atelier De Witte Engel. Woensdag in De Vitami nebron: gesn. andijvie, halve kilo f1,25. Donderdag in De Vitami nebron: gesn. prei, halve kilo f0,95. Vrijdag en zaterdag in De Vitaminebron: geschr worteltjes, halve kilo f0,75. Kom Pasen vieren bij kinder-speelboerderij „de Mient"; Extra activiteiten in het paasweekend: "gratis eieren verven! "zondag 16 april om 13.00 uur: feestelijke opening van het ballen- bad met clown Ollie en een grote ballonwed strijd!! Rommelpot 11, Den Hoorn, tel. 19296. Ook met Pasen maken wij lekkere borrelhapjes en salades. Ruud Boom Ca tering Service, tel 13791. Zaterdag ,15 april portret dag bij Nauta Foto, 14924. Verhuisd van Gasthuisstr. 2 naar Beatrixlaan 33b: PM. Roeper. Te koop: Yamaha DT, schakelbrommer, f200,-. Tel. 18870. Nederland 50 jaar vrij: borduur een bevrijdingste gel of -merklap. Atelier De Witte Engel. Iedere vrijdagavond Café Chantant om 21.00 uur in De Karseboom. 'n Hapje, 'n drankje en een smartlapje. Tot ziens, Frans en Lies. Beautysalon Miranda. Ook voor shiatsutherapie, tel. 16219. Wij zijn verhuisd van Weststraat 18 naar Bea trixlaan 37B. Jannie en Kees Vinke. De geur van verse pro- dukten komt je in de Ho- gerstraat tegemoet. De Vlier Natuurvoeding. SCT satelliet-tv Service Center Texel, 11777 f100,- voordeel als u deze maand een reis naar de USA boekt bij De Jong In- tra Vakanties. Geheel ver zorgde rondreizen, fly- drives, camperhuur, stads- arrangementen etc. Reis- buro Texel Holland Inter national, daar boek je je vakantie! Wij zijn verhuisd naar Beatrixlaan 37, 1791 GA: familie A.J. Winter. In ieder mens schuilt een kunstenaar. Teveel men sen denken echter dat ze daadwerkelijk kunstenaar zijn. Bij Kunsthandel Hans van der Klift vindt u werk van bekende Nederlandse kunstenaars. April, de maand bij uit stek voor 't planten van bomen, heesters en vaste planten. Wij hebben nu nog een ruime sortering. Tuincentrum v.d. Werve. Grundig weersatelliet- ontvanger Service Cen ter Texel, 11777. Te huur: Nieuw op Texel. Speel-o-theek mollen. Di verse attractie-spelen. Heeft u een verjaardag, trouwpartij of personeels feest en wilt u die eens op een andere manier vie ren, dan bieden wij u een programma vol speelple- zier. Geschikt voor jong en oud. Bel voor meer in formatie 18012. T.h.: Kamer in Alkmaar voor student, event, met pension. Tel. 072- 155900. Woningruil. Wij willen graag groter wonen in Oudeschild. Aangebo den: Trompstraat 14a, met grote tuin. Niels, Astrid en Yosu, tel. 10009. Wie zou ons vrijdags wil len helpen bij het wisse len van bungalows. Fam. Vlaming, Vuurtorenweg 120, tel. 16267. Boei-badpakjes voor de kleintjes v.a. 3 jr. bij Eline ondermode. Decoders voor RTL4 en RTL5, Discovery. Service Center Texel, 11777. In uw middagpauze is De Vlier geopend Onafhankelijk onderzoek van de Consumenten bond bewijst het. Wij le veren de goedkoopste vliegtickets van Neder land. Zoek met verder, maar boek uw vliegretour bij ons! Reisburo Texel Holland International, tel 12242. Regia sokkenwol bij Ate lier De Witte Engel. Zaterdag 15 april portret dag bij Nauta Foto, 14924 Komkommers vpl met smaak en geur. Dinsdag geoogst, woensdag om half 9 in De Vlier. Nu 2 stuks voor 2,95. Niet met z'n allen in de rij, bij Bos en Duin is nog een plaatsje vrij! Tel. 15541. Kunt u uw hoofd niet meer koel houden, wij uw huis wel Bel Meijert Laan voor kwaliteits-zonwe- ring. Tel. 18664. T.k.a.: centrifuge, gas- kookplaat (butaan), eta- gebed. Tel. 22212 of 19312. Scanners, Service Center Texel, 11777 Heren-zwemkleding van Tweka en Body-art bij Eli ne ondermode. Te koop gevr.. allesdrager (imperial) van een Kadett. Tel. 10009.. Scheepjeswol Domino wordt in prijs verlaagd en kost vanaf 1 april f 3,95, 50 gr. Zoals u weet, wordt dit garen veel ge noemd in bladen als Kin deren, Ouders, Margriet etc. Waar te koop? Wol boetiek ,,'t Skuurtje". Paasshow. Donderdag, vrijdag, zaterdag. Garage Westend, tel. 18396. 3x op de kiek voor 25 piek. Nauta Foto, 14924. De herfstvakantie '95 valt van 21 tot 29 okto ber. U kunt nu reeds uw vakantie voor deze perio de bij ons boeken! Wacht niet tot alle voordelige rei zen volzitten. Reisburo Texel Holland Internatio nal, daar boek je je va kantie! Video-tapes. Nauta Foto. HOGERSTRAAT 7-11 heeft per 15 mei 1995 voor verhuur be schikbaar: te Den Burg voor de categorie: doorstromers Kenmerken: woningtype woonkamer, 2 slaapkamers kale huurprijs ƒ382,69 totale huurprijs ƒ388,19 Basiscriteria.' 1. economische/maatschappelijke binding 2. inkomen: maximaal alleenstaand jonger dan 65 jaar f35.000, alleenstaand ouder dan 65 jaar f29.000,- meerpersoonshuishoudens jonger dan 65 jaar f46.000,- meerpersoonshuishoudens ouder dan 65 jaar f39.000,- Inschrijvingen die niet aan de basiscriteria voldoen, worden niet in behandeling geno men en terzijde gelegd. Specifieke criteria: 1. urgentie 2 leeftijd Inschrijvingen dienen uiterlijk 18 april 1995 op het kantoor van de Woningstichting Texel, postbus 100, 1790 AC Den Burg te zijn ont vangen. Te laat ontvangen èn niet volledig in gevulde inschrijfformulieren worden niet in de toewijzing meegenomen. Bij eventuele toewijzing vindt een inkomenstoets plaats. Woningzoekenden dienen te voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3