fitels Bert Keyser en larc van Heerwaarden Mm BouwCenter xels kampioenschap ploegen: I' Hflte i NS VOOR EEN KIND 'amilieberichten Alleen in oktober: TEXELSE J COURANT Golflessen voor minder validen v Hoge score Dros in simultaan Racketavond Klif-team begint competitie sterk Mareis door Zap ingemaakt Dierenvraagbaak bij Welkoop-zaak Gymuitvoering SVC Word nu donateur unicef iar doe je toch aan mee Texelaartjes Langmoen "Beuken Hamar" geen 109,- maar 89,- per m Groot in keus en kwaliteit Noord -/Dollend KENNISGEVING DINSDAG 3 OKTOBER 1995 als vorig jaar zijn Bert Keyser j,,enl en Marc van Heerwaar- jEierlandl Texels kampioen jsn geworden. Op het land Dieter Stoll aan de Oor- ngweg behaalde Keyser zon de titel in de categorie jaarwentel en Van Heer- den toonde zich de beste hearwentelploeger. Bij de Strijd van de Oude Trekker en menclub Texel kwamen Arie anan, Marcel Bakker en Fulps in als winnaars uit de bus. Ijar geleden was Bert Keyser r,ge deelnemer in zijn catego- ivaardoor hij automatisch 3 kampioen was. Zondag liet m dat die titel verdiend was. a rekende ditmaal af met vijf xienten. Met een duidelijke snvoorsprong legde hij beslag e eerste plaats. Pieter Koper te een prima debuut door jKevser als tweede te eindi- Volgens de jury ploegde Ko- tiste diep, anders had hij nog punten gescoord. Overigens pi Koper in actie met een aarwentelploeg, evenals de nar drie Jan Pieter Smit. De- begen zijn groter en logger, $dens de wedstrijd een han- is. De jury hield daar echter mg mee. ■i en Koper mogen later dit telnemen aan het provinciaal joenschap, dat op Texel svindt. De datum staat nog vast. In de categorie wwentelploegen wordt vertegenwoordigd door kam- Marc van Heerwaarden en rer twee Anton Bakker. iy toonde zich zondag na af- svreden. Men vond dat naar ledigheden redelijk goed jrploegd. De meeste deelne- iadden last van taaie kweek grond, die proppen bij de veroorzaakte. Vooral voor de oude ploegen gaf dat problemen. Voor een aantal deelnemers bleek het ploegen van een schuin stuk te moeilijk. Sommigen hadden het niet goed uitgemeten en hielden een stukje groen over. De over vloedige regen van zondagoch tend was niet van invloed op de conditie van het land. De publieke belangstelling was groot. Langs de Oorsprongweg was het -vooral nadat de zon de regen verdreef- voortdurend druk met auto's, die aan beide zijden van de weg werden geparkeerd. Aandachtstrekker was de paar- denploeg van Piet Bakker (De At las). Met een oude ploeg, voortgetrokken door twee paar den, bewerkte hij op ouderwetse wijze het land. „Zelf doe ik het nooit. Toen ik van de week even oefende, dacht ik, dat wordt niks. Maar het gaat nu wel lekker." Ook de chauffeurs van oude trek kers lieten zien dat ze hun vak ver staan. Twaalf clubleden streden tegen elkaar in twee categorieën (rondgaand en wentel) en hielden een behendigheidswedstrijd. De club had het ploegkampioenschap samen met de Vereniging van Minder-validen, die willen uitzoe ken of zij ondanks hun beperkin gen in staat zijn de golfsport te beoefenen, kunnen een proefles nemen bij De Texelse Golfclub op De Krim. Golf-professional Joost Brieko, die ervaring heeft op ge bied van instructie aan gehandi capten, kan al na één bijeenkomst aangeven wat de mogelijkheden zijn. Gegadigden kunnen zich aan melden via 316805. De eerste 25 belangstellenden krijgen gratis les. De Texelse Golfclub neemt de kosten voor haar rekening. Op z'n dooie akkertje... De paerdenploeg van Piet Bakker deed het nog best. Oudleerlingen georganiseerd. De loonbedrijven Nico Roeper, Smit (De Kaap) en Duinker zorgden na afloop dat het land weer keurig vlak werd gemaakt. (Foto Frana Hopman) Tweescharen: I.Marc van Heerwaarden 232 punten, 2.Anton Bakker 217 pt; 3.Wilco Zijm 202 Vi pt; 4.Arjan Oosterhof. Drie- en vierscharen: I.Bert Keyser 227 pt; 2.Pieter Koper 21556 pt; 3.Jan Pieter Smit 20514 pt; 4.Niels Huisman; 5.Marco Vla ming; 6.Edwin Barendregt. Oude ploegers, rondgaand: I.Arie Koop man 78%; 2 Maarten Koorn 77; 3-Gerard Huisman 73 3/4; 4.Dirk Maas; 5.Jan Uit geest; 6.Ronald Uitgeest, 7.Jaap Verhoe ven; 8.Nico Schipper; 9.Klaas Wilhelm Jimmink. Wentel: 1.Marcel Bakker 76 3/4; 2.Willem Zegers 73; 3.Jan Eelman 65'/2. Behendigheid: 1.Fulps Duinker; 2.Paul Wuis; 3 Arjen Oosterhof. In de Stappelandhal in De Koog is vanaf vrijdag weer iedere week tussen 19.00 en 21.00 uur racke tavond. Theo van Maanen heeft de leiding. Er worden wedstrijden gespeeld in allerlei variaties. Kosten voor tien keer twee uur be dragen /Ï00,-. Aanmelden kan op de avond zelf of via telefoon 16434 of 27000. Texels kampioen schaken Jaap Dros maakte vorige week een sterke indruk tijdens de traditio nele simultaan ter opening van het seizoen. Met dertien tegen standers had Dros zijn handen vol, maar hij gaf blijk van een goe de vorm. Eén van de twee deelnemende vrouwen aan de simultaan werd het eerste slachtoffer. Maar ook de rest van het deelnemersveld kreeg het zwaar te verduren. Zelfs de runner-up van vorig jaar, Rinus Vittali, slaagde er niet in om over eind te blijven. Alleen Jaap de Wijk en Ali Naderi trokken profijt van het feit dat Dros tegen zoveel te genstanders tegelijkertijd moest strijden. Nadat eerder De Wijk al had gewonnen, slaagde Naderi er in om als laatst overgebleven te genstander de simultaangever te bedwingen. Daarmee haalde Dros de zeer hoge score van 85%, het geen voor zijn tegenstanders dit Jaar niet veel goeds belooft. In de huidige vorm lijkt Dros ongenaak baar en zal hij ongetwijfeld op een nieuwe Texelse schaaktitel afste venen. Bij de eerste tekenen van vormver lies zal de concurrentie zonder me dedogen trachten om Dros te onttronen. Deze concurrentie zal naast Rinus Vittali, die vorig jaar zo knap in een aan nek race met Dros gewikkeld was, bestaan uit een groep van vijf zes schakers. Piet Bakelaar lijkt ieder jaar beter te spelen, getuige zijn derde plaats van vorig seizoen. Als hij die lijn kan doortrekken zal hij zeker mee dingen naar de titel. Ook Jaap de Wijk moet niet wor den uitgevlakt. Ofschoon hij ach ter het schaakbord net even minder is dan Dros, kan hij op mentaliteit toch ver reiken. Piet Cornelisse is weer terug in de ge lederen van En Passant en hij zal evenals Auke Terpstra een rol van betekenis kunnen spelen. En wel licht zal de definitieve doorbraak van de jeugdspelers Douwe Hoek man en Jan Willem Bakker zich dit jaar al aandienen. In de afdelings eerste klasse zaal voetbal heeft damesteam Klif een goede start gemaakt. Met zeven punten uit drie wedstrijden staat Klif op de vierde plaats. Het be kerduel tegen Old Stars '77 lever de een duidelijke 5-0 overwinning op. Klif komt dit seizoen door een an dere indeling tegenover nieuwe, onbekende tegenstanders te staan. Een overwinning wordt voortaan beloond met drie in plaats van twee punten. Vorig sei zoen eindigde Klif als vijfde, terwijl er ook nog kans was op degrada tie. Dit jaar moet dus echt gewon nen worden om bovenaan de ranglijst te komen, en dat is de Texelse dames al een paar keer gelukt. Nieuw in het door Dirk Eelman ge trainde en gecoachte team is Lu cia Gijsberts, sinds kort woonachtig op Texel. Zij heeft een aantal jaren zaalvoetbal op hoog niveau gespeeld en is al een aan winst gebleken. Irene Penha is we gens een schouderblessure tijdelijk niet van de partij, maar Lili an Koning hoopt binnenkort een Met 82-48 heeft Zap I de heren van de Mareis ingemaakt. De Texelaars waren geen partij voor de sterke basketballers. Met vijf man werd de strijd aan vaard, maar niets kon voorkomen dat het bij rust al 38-18 was. In de tweede helft begonnen de Texe laars redelijk, maar ze konden die opleving niet vasthouden. Vandaar dat de hoop wordt gevestigd op de wedstrijd die zaterdag tegen Fac moet worden gespeeld. Daar in hebben de Mareis waarschijnlijk meer kansen. Programma zaterdag Sportlaan. 18.00 uur Fac 3-Marels (d) 19.00 uur Fac 3-Marels (h) spectaculaire rentree te maken. Carolien Reij is alleen beschikbaar in noodgevallen. De ploeg bestaat verder uit Anita Witte, Natascha van der Vis, Marjan Nicolay, Marjo van Heerwaarden (keeper), Wilma Tijsseling en Janien de Bruijn. De eerste competitiewedstrijd ver liep moeizaam. Klif kwam na tien minuten met 2-0 achter, maar draaide de rollen in de tweede helft om. De dames konden de 4-2 voorsprong echter niet vasthou den, 4-4. In de tweede wedstrijd ontmoetten de dames weer Old Stars. In deze spannende, soms gemene wedstrijd moesten twee tegenstandsters naar de kant. Klif kon niet van deze „vrouw-meer"- situatie profiteren, maar won wèl: 3-2. Ook het laatste duel, tegen Bierstekers, leverde drie punten op; de Texelse dames versloegen de ploeg uit Noordscharwoude met 6-3. Dierenvrienden kunnen morgen, op Werelddierendag, vragen stel len over hun favoriete huisdier. In de Welkoop-winkel aan de Waal- derstraat in Den Burg zijn een Texelse dierenarts en iemand van de hondenclub aanwezig om de antwoorden te geven. Ook kan men het dier laten keuren. Kinde ren en hun ouders kunnen zo bij voorbeeld te weten komen of hun hond rasecht is of waarom hun cë- via van die grote oren heeft. Men kan terecht van 14.00 tot 16.00 uur. Voor de jeugd liggen attenties klaar; ook is frisdrank en koffie verkrijgbaar. Vrijdag houdt SVC haar jaarlijkse gymuitvoering in het Eierlandsche Huis. De allerkleinsten (groep 1 en 2) zullen de spits afbijten om 19.00 uur. Daarna zullewn de an dere groepen hun kunnen laten zien. Ook de jazzgym verzorgt een stukje van het programma. De toegang is vrij. Programmaboekjes zijn te koop voor ƒ1,-. De avond zal om ongeveer 20.45 afgelopen zijn. Bel 06-300121 KANS VOOR EEN KIND :evele blijken van belangstelling, welke wij Sn ontvangen tijdens ons 60-jarig huwe- sst, zeggen wij langs deze weg onze harte- fenk. bijzonder de Texelse Fanfare voor de sere ens gebracht, ras gewoon geweldig. Familie J. Kramer, Jan Reystraat 6, Den Burg Btfeül ££K ZOOll! Jofl.au. nes p is Qebaieii op fSeptewJbeA 19Q5 istfi lite de. PoA.to tytoowCant 17 1701 cWk Dm "Rug '=(0222) - 31 54 54 Sn Rozemarijn 1995 f van tot en Lisette van en Marvin Sort in 30 JG De Koog •<32 ik graag ,5n te voren Geboren op 28 september 1995 Constantijn Willem (Stijn) Zoon van Pepijn en Sophia Wittop Koning-Bleeker Oosterzoom 30 9321 EK Peize INLEVEREN, maandag vóór 10.00 uur cn woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: 7.50 tot cn met 3 regels. Per regel meer ƒ2,50 (incl. btw) Klaverjassen. Heden avond weer gezellig kaar ten om leuke prijsjes. Aan vang 8 uur in de „Witte Burcht". Kodak Express, 1 uur fo toservice topkwaliteit, veilig en vertrouwd uit eigen kleurenlaboratori- um. Nauta Foto, Park straat 24, Den Burg. Hypotheekrente nu onder de 5%. Maak een af spraak met de VSB Bank. Ook op vrijdagavond. Tel. 12920. V.a. woensdag Kinder boekenweek in het Open Boek. Woensdagmiddag tussen 14.00 en 16.30 uur naar Nauta Foto voor een leuke 13 x 18 cm foto van je fa voriete huisdier! Slechts 4,95! Nauta Foto, Park straat 24. Aanbieding: Micro-soft winterjack, water en winddicht, nu van 159,- voor 99,-, zolang de voor raad strekt. Marten Clas sics, Weverstraat 32. Sony camcorders. Ver koop en Service. Service Center Texel, 311777. Opruiming: Gazelle fiet sen, korting tot 300,-. Rentenaar, 318000. Aktie Big Foot! Buurtwin- kel Ria Trap, Oosterend. Co Co en de midlife crisis. Koos van Zomeren komt spreken in de bib. Dan hoort u het eens van een ander! Woensdag 20.00 u., ƒ7,50 p.p. Bij Kunsthandel Hans van der Klift vind je het ideale geschenk voor de man of vrouw die al alles heeft. Unieke aanbieding: 13- daagse rondreis Java-Bali, vertrek op 10, 17 en 24 november, inkl. vliegreis, hotels, ekskursies, div. maaltijden en Nederlands talige begeleiding voor ƒ1.995,- per persoon. Info en boekingen: Reisburo Texel Holland Interna tional. Oktober-aanbieding: Phi lips scheerapparaat 200,-, nu 185,-. Rentenaar, Oosterend, 318000. Sieme Wuis brengt ook onbespoten aardappels bij u thuis: bel 31 88 85. Hypotheekrente nu onder de 5%. Maak een af spraak met de VSB Bank. Ook op vrijdagavond. Tel. 12920. V.a. woensdag Kinder boekenweek in het Open Boek. Woensdagmiddag tussen 14.00 en 16.30 uur naar Nauta Foto voor een leuke 13 x 18 cm foto van je fa voriete huisdier! Slechts 4,95! Nauta Foto, Park straat 24. Heeft u een neef of nicht die zingt als Gerard Jo ling? Daar kunt u alleen maar achterkomen door uw feestje te geven in Ca fé chantant De Karse- boom. Vanaf 25 pers. is de muziek ons kadootje. Inl. tel. 15557, b.g.g. 12476. Kodak Express, 1 uur fo toservice topkwaliteit, veilig en vertrouwd uit eigen kleurenlaboratori- um. Nauta Foto, Park straat 24, Den Burg. Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de cursus VWO- Engels. Deze twee-jarige cursus wordt éénmalig op Texel gegeven. Start: maandag 2 oktober van 16.15-17.45 uur. Opgave en inlichtingen: Open Leercentrum, Mijke Uit- tenboogaard, 14203 of 10233. Te koop wegens verhui zing: aanhangwagen in zeer goede staat, ƒ999,-. Tevens gevraagd wasma chine voorlader en een ouderwetse potkachel. Tel. 13741, tussen 17.30 en 19.30 uur. Te koop: caravan Adria 700, tandemasser, sik., toilet. 05105 - 51637. Stefan Hoogerheide be dankt vanuit het VU- ziekenhuis iedereen die post gestuurd heeft. Mijn adres is nog steeds: VU- ziekenhuis, afd. 10-mid- den, 1081 HV A'-dam. Grenada, de nieuwe be stemming in de Carribean. Direkt per Martinair, prij zen v.a. 1099,-, inkl. vlucht en akkomodatie Info en boekingen: Reisburo Texel Holland International. T.k. gevr.: rolstoel of iets dergelijks (opvouwbaar). Tel. 17280. Cursus Nederlands; ty pen, tekstverwerken. Duur: 30 weken, start: woensdag 11 oktober. Opgave en inlichtingen: Open Leercentrum, Mijke Uittenboogaard, 14203 of 10233. Mooie bloemkool, ƒ1,95. De Vlier. Willem, vanuit Italië harte lijk gefeliciteerd met je verjaardag en we nemen wel een flesje wijn voor je mee. Henk en Marje. Eerst luisteren dan lezen! Koos van Zomeren leest, signeert, discussieêrt. Woensdag 20.00 u. in de bib. Met koffie en boek verkoop. Knip uit: a.s. maandag 9-10 van 19.00-22.00 uur. Saunabegeleiding in Cal- luna voor dames m.m.v. schoonheidssalon Thalas- sa. Naast 3 saunagangen krijgt u een gezichtsmas ker, voetenbad met essen tiële olieën en we doen een lichaamspealing met zeezout ƒ25,-. Volgende data zijn: f6-10, 23-10 en 6-11. Reserveren op tel. 17364. Aanbieding: fleece sweat shirts in 6 verschillende kleuren, nu 69,95. Marten Classics, Weverstraat 32. Te koop: VW Passat 1.6 CL, '85, km. stand 87250, met trekhaak, schuifkanteldak, nieuwe schokbrekers en banden. Tel. 18725. T.k.: bl. eiken vitrinekast, toiletmeubel, secretaire, stalen buro, relax-fauteuil, fornuis, nw. koelkastje, damesfiets, ledikantje, bouwzaagmachine, gre nen eethoek. Tel. 10777 Canoe Jeans voor dames en heren blijvend laag ge prijsd, 69,95. Marten Classics, Weverstraat 32 Koos van Zomeren: woensdag in de bib. Toe gangskaarten bij uw boek werkers. Grundig-dealer. Service Center Texel, 311777. Eigen haar is goud waard'! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak. Tel. 12227. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, CD, satel liet, camera etc. Service Center Texel, 311777. Cursus Nederlands, ty pen, tekstverwerken. Duur: 30 weken, start: woensdag 11 oktober. Opgave en iplichtingen: Open Leercentrum, Mijke Uittenboogaard, 14203 of 10233. Te koop: HP Deskjet 510, tel. 13087. Boekwerkers in de bib met Koos van Zomeren. Eerst luisteren dan lezen! Woensdag 20.00 u., ƒ7,50 p.p. Gratis af te halen: 2 cy perse poesjes. T. Beerling, tel. 19660. Te koop: HP Deskjet 510, tel. 13087. Puerto Vallarta, de nieu we Mexicaanse bestem ming, deze winter direkt per Martinair. Info en boe kingen: Reisburo Texel Holland International. SCT satelliet-tv. 311777. Pure kwaliteit is te proe ven. Kom a.s. woensdag vanaf 13.30 u. op onze appel-proefmiddag. Kees Keyser, fruitbedrijf Molen buurt (tussen De Waal en Oosterend). Aanbieding: bij O'Jesse sportkleding nu gratis vliegtickets naar Londen. Marten Classics, We verstraat 32. Volop aktieprodukten van af ƒ1,-. De Vlier. T.k.: Ford Escort '83, t.e.a.b. Apk tot sept. '96. Tel. 12008. Texel is ziek. Hans van der Klift is beter. Kunsthandel Hans van der Klift, ook als je niet op de lijst staat. Een pilsje met de piepers ging niet door, toch werd het een gezellige avond Hiervoor iedereen be dankt! Iedere vrijdag avond v.a. 21.00 uur. Tot ziens in Café-chantant De Karseboom. Frans Lies. Scanners. Service Center Texel, 311777. Kalk-aanslag? Bel 13637. Magneet-waterontharders, 2 st. ƒ112,50 in compl. set, 3 maanden op proef. Gratis geïnstalleerd. Te koop: zwart leren jack (ƒ90,-); rollerbank voor ra cefiets (ƒ150,-). Tel 15472. Philips audio/video/ktv. Verkoop en service Servi ce Center Texel, 311777. Wie heeft voor mij: figu ren, poppetjes etc. uit Fer- rero verrassingseieren. Kosten worden betaald. A. Roos, Elba 5, 9151 AB Holwerd. Aanbieding: winter-kin- derjacks in de maten 92-128, nu van 119,95 voor 89,-. Marten Clas sics. Weverstraat 32. Antennes. Service Center Texel. 311777. Isla Margarita, nog steeds de goedkoopste bestem ming in de Carribean, di rekt per Martinair, al vanaf ƒ999,- p.p. inkl. ak komodatie Info Reisburo Texel Holland Interna tional. Kraamkadootje? Niet zo moeilijk. Kinderprentje van Gerda Boersma bij Kunsthandel Hans van der Klift. Koos van Zomeren leest, signeert, discussieert. Kaartverkoop bij de Boek werkers en woensdag 20.00 u. in de Bib. Te koop: HP Deskjet 510, tel. 13087. Kinderfuif! Een echt doe- feest: 1 uur bowlen met lichte ballen en bumper in de goot! Een glas fris, pa tat, kroket, appelmoes en ijs toe, ƒ9,75 p.pi Inf: tel. 17672. Bowling party centrum De Koogel. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen ^geopend. Ja leuk! Een uurtje bow len met computerscora Bowling partycentrum De Koogel. Tel. 17672. Voor een feestje groot of klein moet u in Bowling partycentrum De Koogel zijn! Eventueel met koud buffet, tel. 17672. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Eerst lekker eten, dan ge zellig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling partycentrum De Koogel. Bowlen is leuk! Steengril len is lekker! Dat gaat pri ma samen. Bowling De Koogel en restaurant 't Pruttelhuus maken een feest op maat. Info tel. 17672, b.g.g. 17586. Leuke foto, tekst, tekening of kaart? Wij bedrukken nu alle soorten textiel. Bijv. T-shirts, jeans, swea ters, slabbetjes, en schor ten. Zowel op witte als gekleurde textiel. Zelf meebrengen van textiel is mogelijk. Klaar terwijl u wacht. Full-color of zwart/wit. Ook kunnen wij een puzzel van een fo to maken. Snel naar Nau ta Foto of Pen en Present Langeveld en De Rooy. Uit eten? Dan naar bistro, restaurant 't Pruttelhuus. Iedere dag geopend. Naast onze uitgebreide la carte gerechten ook di verse specialiteiten: steengrill, fondue Aparte ruimte voor groepen. Tel. reserveren: 17586. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Demeter- Ekoproduk- ten. De Vlier Natuurvoe- ding, Hogerstraat, Den Burg. Steengrill! Zelf vlees en garni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sau sen. Restaurant 't Pruttelhuus. Tel. 17586. b.g.g. 17672. De meeste uren zon van Nederland. Alle soorten binnen- en buitenzonwe ring, rolluiken, markiezen en lamellen. Interieurwin kel Graaf, Postweg 215, De Cocksdorp, tel. 16243. Compl. sat .-ontvanger incl. decoder RTL4/5, Veroni ca, SBS6: nu ƒ450,-. Ook div. andere ontv. voor aa. Videocrypt (aa. Discove ry) en D2Mac (o.a. Film- net). Inl. 12671. PROVINCIE ONTGRONDINGENWET Aanvraag en ontwerp-besluit Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken bekend dat van Empelen van Aalderen BV te Heemstede een vergunning heeft aangevraagd ingevolge de Ontgrondingenwet voor het aanleggen van een golfbaan nabij de Cocksdorp Gedeputeerde Staten zijn voornemens de vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, het ontwerp-besluit en bijbehorende stukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren vanaf 6 oktober tot 3 november 1995 ter inzage: - bij de dienst Ruimte en Groen van de provincie Noord-Holland, kamer I 137, Houtplein 33 te Haarlem; - bij de dienst Gemeentewerken, afd. Milieubeheer, kamer 2.05, Groeneplaats I, 1791 CC Den Burg. Voorts liggen de stukken buiten kantooruren ter inzage- - bij de Openbare Bibliotheek, Drijversstraat 7. 1791 VC Den Burg op vrijdagen van 18.00-20.30 uur en op zater dagen van 10.30-12.30 uur. Tegen betaling worden, voor zovef mogelijk, kopieën van de stukken verstrekt. Na afloop van de bovengenoemde termi|n tot het eind van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen het besluit op de aanvraag liggen de stukken ter inzage bi| de dienst Ruimte en Groen. Bedenkingen/bezwaren ledereen kan tot 4 november 1995 schriftelijk bedenkingen/ bezwaren indienen tegen de aanvraag en het ontwerp-besluit bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Postbus 123, 2000 MD Haarlem. De indiener van een bedenking of bezwaar kan bij indiening verzoeken om zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Voor het inbrengen van mondelinge bedenkingen tegen of een verzoek om een gedachtenwisselmg over de ontwerp beschikking kunt u kontakt opnemen met de heer P H M. Huits van de dienst Ruimte en Groen, telefoon 023 514 30 87.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3