liels Jimmink onttroont neesterschutter Drijver Fietsende wethouder ook 's nachts goed te zien TEXELSE^ COURANT ohn List behoedt voor nederlaag oetbaluitslagen Prijskalveren Voetbalprogramma Weer zit MAB mee tijdens cross Programma zaalvoetbal Recreatiegedeelte Bornrif vernieuwd Zwaluwen te sterk voor Watervogels Werklust De Koog met zege beloond Wat ik zeggen wou... Reactie Oosterend pakt zege in slotfase Aanmelden voor kampioenschap bridgen DINSDAG 10 OKTOBER 1995 isteischutter Ed Drijver is van lioon gestoten. Tijdens de lit kampioenschappen klei- schieten zaterdag op het land hoeve Nieuw Breda eiste jimmink van Bargen de titel ysnde 25 schoten miste Jim- er slechts twee. Tweede Marcel Tielemans en derde 0van Heerwaarden. Ed Drij- schoot 21 keer raak, goed ten vierde plaats. gr was zaterdag niet de enige etter die de loop verkeerd je. Windvlaagjes en regen jen de deelnemers uit hun Bvicht hebben gebracht. Voor eren was de spanning de Iste handicap. Op de vingers iken door kritische collega- ztters hielden de zenuwen hen je concentratie. Tïtelverdedi- Drijver wijt zijn „matige" pres- ergens anders aan. „Ik voelde orgens al dat ik niet lekker in vel zat." leiduiven die met een snelheid tachtig kilometer per uur wer- gelanceerd door Jan Post den door de wind soms on- achte capriolen en waren eenvoudige prooi. Bij het op- nertje, de afgaande duiven die naast de schutters worden jeworpen, stonden de deelne- op een wat ongebruikelijke een handicap waardoor ze dan normaal misten. Een nog onwilliger prooi vormde de rabbit, een oranje schijf die haaks op de baan van het schot met een gang van 50 kilometer per uur vlak over de grond scheerde. Extra moeilijk werd het doordat de schijf op en neer hobbelde. In één vloei end beweging moesten de jagers met de andere patroon in hun dub belloops een tweede kleiduif naar beneden halen. Het vereiste feillo ze schutterskunst, waar niet iedereen prat op kon gaan. Bij de dwarse duiven die de jager van links naar rechts voorbij scheerden of andersom, komt het vooral aan op de timing van het schot. Een moeilijk onderdeel, waarbij velen door de mand.vielen. Ze schatten de snelheid van de kleiduif te laag in en schoten er achter of raakten de schotel slechts met een paar korreltjes ha gel. Zo niet Niels Jimmink, die het hoofd koel hield en met 23 punten voor Texelse begrippen een zéér hoge score behaalde. Marcel Tiele mans miste éénmaal meer en werd goede tweede. Sander van Heerwaarden werd met 21 punten derde. Titelverdediger Ed Drijver uit Den Hoorn verkeerde bij de Texelse kampioenschappen kleiduifschieten zaterdag niet in topvorm. (Foto Gorord Timmerman) ;n vlakke wedstrijd heeft het ie elftal van Texel'94 met 1-1 gespeeld in de uitwed- tegen LSVV uit Noord- iiwoude. Lange tijd zag het er uit dat de wedstrijd in een luuntloos gelijkspel zou eindi- maar in de laatste vijf minu- iristen beide teams te scoren. 94 leek een moeilijke middag ïoet te gaan. Wegens vakan- blessures waren Brand, Van Erwin Koning, Ris, Moerbeek fppel niet beschikbaar. Trainer Neut had alle moeite elf is bij elkaar te krijgen, waar- k nog het een en ander in de Hing moest worden gegoo- Zo werd begonnen met Koning als laatste man en oorhoede met Martijn Beer- Wim van Veen en Maarten eerste helft verliep zonder tepunten. De enige kans die gecreëerd was voor Texel, ia een goed lopende combi- tussen Gerko van Putten en van Veen, Maarten Koorn al door kon gaan. Zijn schot door de keeper gekeerd. Het reken van Koning en Van Exel voorhoede deed zich gelden, ras onvoldoende stootkracht i Texelse aanvallers. Ook de k sterkere en langere tegen- Iers stonden menige aanval in keg. Gelukkig bakte LSVV er niet veel van, waardoor de lerhoede van Texel'94 geen problemen ondervond, tweede helft was het LSVV een wat sterkere indruk maak- nder dat dit direct resulteerde nsen. Het was zelfs Texel'94 de beste kans van de wedstrijd 9 toen de keeper een schot John List los liet en Wim van de terugspringende bal on- tkig aast schoot. Een kwar- "lag 7 oktober: IB2-Schagen B3 3-3 C1-Texel C1 8-0. CC2-0osterend C1 1-4 il Dl-HCSC D2 7-0 lies: l-SRC 2-0 else pupillencompetitie: 94 F1-SVO F1 3-0 F1-SVC F1 6-4 loog F1-Texel F2 7-1 JF3-Texel F4 0-7 1 El-Texel E1 0-4 E1-Texel E2 1-3 IE4-SV0 E2 0-13 l'94-De Koog E2 0-21 E1-SVC E1 0-7 oog Dl-Texel D3 13-1 D4-SV0 Dl 3-1 'Ol-svc D1 1-8 ijg 8 oktober: V-Texel 1-1 Wetten 2-1 «vogels-ZDH 2-5 no 2-Texel 2 1-6 3-W.Waard 3 1-4 4-Winkel 5 11-3 Jtorn 3-SVO 2 1 -6 M-Texel Al 3-5 Is: W-HRC 1-6 "anten: l-SVT tovs-SVO 2 ZDH 0-7 1-1 afgelast tier voor tijd werd Maarten Koorn gewisseld voor Jacob van Heer waarden. LSVV drong steeds meer aan en de Texelaars moesten alle zeilen bijzetten om de nul te houden. In de 85e minuut sloeg het noodlot toch nog toe. Een mo ment van onachtzaamheid in de verdediging leidde ertoe dat de rechterspits van LSVV vrij voor keeper Bart Heerschap verscheen en de bal in de korte hoek depo neerde: 1-0 en verslagenheid bij Texel'94. Martijn Beerling werd gewisseld voor John Daalder, Ralph Koning schoof op naar vo ren en Texel probeerde alles om de gelijkmaker te produceren. In de allerlaatste minuut werd Wim van Veen net buiten het strafschopge bied in de rug gelopen en kreeg Texel'94 een vrije schop. Tijdens het opstellen van het muurtje stak de scheidsrechter zijn band op ten teken dat er een indirecte vrije schap moest worden genomen. Echter, bij het nemen had hij de hand weer omlaag, dus een direc te vrije schop. John List had dit goed in de gaten en joeg de bal onhoudbaar in de rechterhoek, 1-1. LSVV stortte zich op de scheidsrechter en vooral de kee per uitte zijn woede op een zoda nige manier dat hij met een rode kaart kon vertrekken. Direct na de aftrap floot de scheidsrechter voor het eind, waardoor Texel'94 toch een belangrijk punt overhield aan deze matige wedstrijd. Volgende week thufs tegen Spirit. Texelse kalveren hebben hoge ogen gegooid op de provinciale keuring in Purmerend. In de ru briek jongere kalveren ging de eer ste prijs naar Jannie 206 van de firma S. Plaatsman en Zn. in De Waal. Het kalf is een nakomeling van de stier Danver. In dezelfde groep eindigde Rem 27 van P.C. Blom uit Den Hoorn als derde. Zaterdag 14 oktober: Texel B1-W.Waard B1 13.30 u. De Koog B1-Succes B1 13.30 u. Con Zelo B2-Texel B2 14.00 u. SVO C1-Texel C3 13.30 u. BKC D1 -Texel D1 12.00 u. Texel D2-Helder D2 10.30 u. Meisjes: Winkel-Texel 12.30 u. Texelse pupillencompetitie: Texel'94 F3-De Koog F110.00 u. SVO F1-Texel'94 10.00 u. SVC F1 -Texel'94 10.00 u. Texel'94-ZDH 10.00 u. Texel'94 E1 -De Koog El 11.00 u. Texel'94 E2-SVO E1 11.00u. De Koog E2-ZDH E1 11.00u. SVO E2-Texel'94 E3 11.00u. SVC E1-Texel'94 E4 11.00 u. Texel'94 D3-ZDH Dl 12.00 u. SVO Dl-De Koog D1 12.00 u. SVC D1-Texel'94 D4 12.00 u. Zondag 15 oktober: Texel-Spirit 14.00 u. ZDH-Sint Boys 14.00 u. HOSV-De Koog 14.00 u. Knollendam-SVO 14.00 u. Texel 2-W.Waard 2 12.00 u. Call.oog 3-Texel 3 11.00 u. SVO 2-BKCS 12.00 u. Texel A1-JVC A1 12.00 u. Recreanten: SVO 2-De Koog 10.30 u. ZDH-SVO 1 10.30 u. vrij-Tex Boys 10.30 u. SVT-SVC 10.30 u. Op het zonovergoten crosscircuit aan de Hoofdweg is de laatste club-cross van het seizoen verre den. De ,.Eco-bouw" die de MAB de afgelopen winter pleegde door het uitgraven van twee plassen zorgde ervoor dat er van water overlast geen sprake meer was. De strijd was in bijna alle klassen fel. Bij de 125cc junioren wist Ben Rentenaar zich wederom van een derde plaats te verzekeren, een seizoen terug was hem dat niet gelukt. Nieuwkomer in dit gezel schap was Bonne Klein Woolthuis. De 80cc grote wielen werd ge wonnen door Joost van Heer- waarden. Hij profiteerde hierbij wel enigszins van het uitvallen van Rob Schraag. Ook Joost is hard aan een 125cc toe. Hij past niet goed meer op zijn motor. Bij de 125cc senioren won regiorij der Eric Pater met veel machtsver toon. Het Texelse trio Sander Witte, Otto Goënga en Egbert van der Werff wist zich in al dit geweld goed staande te houden. Dit lever de Witte een keurige derde plaats op, gevolgd door Goënga. Van der Werff verloor door een val in de eerste manche wat punten en leg de beslag op de vijfde plaats. Grote spanning was er bij de 80cc kleine wielen - zo aan het eind van het seizoen zijn de coureurs zeer aan elkaar gewaagd. Joost de Winter won de eerste manche met verve, de tweede manche leek hij door twee valpartijen te verknoei en. Zijn inhaalrace was echter zo snel dat hij ook de tweede man che voor de neus van Thijs Bakker wegkaapte. Nico Bakker trad voor de eerste keer dit seizoen weer aan bij de 250cc senioren en reed direct naar een overwinning. De tweede manche was Johan Vergouwen hem te snel af. De liefhebbers werden voor het eerst versterkt door Michel Stoer. Deze oud-coureur uit de 125cc klasse van de jaren tachtig pro beerde het nu eens op een 250cc in de „oude mannen klasse". De overwinnning ging wederom naar Menno ten Wolde. Deze snelle man heeft alleen nog enige con currentie van Henri van Maldegem sinds Hans Adams alleen nog crosst met de op zijn kuit getatoe- erde motor... Woensdag 11 oktober 1995: 18.30 u. Klif-Texel 2 19.15 u. Casino 3-De Koog 6 20.05 u. Casino 2-De Koog 3 20.55 u. Rab 2-Oosterend 21.45 u. Mantje 3-Casino Zaaldienst: Texel Donderdag 12 oktober 1995: 18.30 u. Texel 3-Texel 4 19.20 u. De Koog 6-Texel 5 20.10 u. Nioz-Rab 2 21.00 u. De Krim 5-Mantje 3 21.50 u. De Krim 6-Klif 5 Zaaldienst: Casino Vrijdag 13 oktober 1995: 17.00 u. Texel 1-Oosterend 1 17.45 u. ASC-Oosterend 2 18.30 u. Krim6/Tex5-Texel 3 19.20 u. Texel 2-Rab 20.10 u. Klif 4-Koog 5 21.00 u. Nioz-Krim 1 21.50 u. Mantje 2-Koog 6 Zaaldienst: De Krim De „liefhebber" was ook deze cross met tien inschrijvers de meest populaire klasse. Sponsor Maarten Hogenbosch van de Ca- tharinahoeve moest met een her senschudding worden afgevoerd. Uitslagen MAB 8 oktober: 60/80cc automaat 1. Rick Dijker 30-30; 2. Pascal Veenstra 27-27. 80cc kleine wielen: 1. Joost de Winter 30-30; 2. Thijs Bakker 27-27, 3 Arjan van Maldegem 23-25. 80cc grote wielen: 1. Joost van Heerwaarden 27-30; 2. Rob Schraag 30-— 125cc junioren: Ri chard van Baaren 27-30; 2. Jack Vledder 30-27; 3. Ben Rentenaar 25-25. 250cc senioren; 1. Marco Schilder 27-30, 2. Ni co Bakker 30-25; 3 Johan Vergouwen 25-27. Liefhebbers: 1. Menno van Malde gem 30-30; 2. Henry van Maldegem 27-25; 3. Ed Stoop. 125 cc senioren: 1. Eric Pater 30-30; 2. Simon Hoenson 27-27; 3. Sander Witte 23-23. De eigenaars van Nieuw Bornrif in De Koog willen een nieuwe re creatieruimte bij hun bedrijf ma ken. De gemeente staat daar niet afwijzend tegenover. De ondernemers willen oude opstallen bij hun manegebedrijf slopen en één nieuwe ruimte neer zetten. Volgens de huidige be stemming kan dat niet. In het nieuwe ontwerp bestem mingsplan buitengebied wordt pas gesproken van dagrecreatie en manege. Omdat de verbouwing daarbij past willen b en w mee werken aan een artikel 19 pro cedure. ZDH blijft in de winning mood. Op volledige oorlogssterkte versloe gen de zwaluwen het Helderse Watervogels in eigen huis met 2-5. Met name de rentree van middenvelder Robert Jalving maakte indruk. Jalving, die drie weken niet in de basis had gestaan, bracht rust in het spel en was heer en meester op het middenveld. Het voortva rende spel van de Hoornders ver raste de thuisploegvolledig. Al na vijf minuten bracht vleugelspeler Ronald Biesboer de bal in de zestien meter. De bal schoot door naar rechts, waar Erik Wuis vanaf de flank Jelte van der Kooi in stel ling bracht. De aanvaller stond zondag op scherp en zette ZDH met een kopbal op 0-1. Het ant woord van Watervogels kwam snel. Waar de ZDH-achterhoede geen vat kreeg op een voorzet van rechts, schopte de vijandige spits wel raak: 1-1. In de zeventiende minuut rukte Watervogels weer op, maar doel man Frans Stolk greep in en open de op spits Bousma. De spits snelde naar voren, passte niet zo als verwacht op maatje Van der SV De Koog heeft zondag een te rechte, maar zwaarbevochten overwinning behaald op Nieuwe Niedord. Het elftal van trainer Hans van der Park begon in een andere samenstelling dan de vori ge wedstrijd tegen Oudesluis. Dit kwam door afwezigheid van Hans van Exel en de geblesseerde Wil Wassenaar. Toch startte De Koog voortvarend door al na zeven minuten te sco ren. Het was de benjamin van het elftal, Pieter List, die met rechts een aanval schitterend afrondde met een harde volley. Tot een half uur in de eerste helft ging het spel gelijk op, maar kort voor rust wist John Eelman na een vrije trap van Barry Betsema, via een scrimma ge voor het doel, de bal in het net te krijgen. De tweede helft gaf een ander beeld. Nieuwe Niedprp kwam be ter in het spel en wist een paar maal gevaarlijk te worden. Keeper Jan Plaatsman stond even zo vaak goed opgesteld en wist een tegen treffer te voorkomen. De Koog kwam er steeds moeilij ker uit, maar Nieuwe Niedorp kon niet echt gevaarlijk worden. Dit was ook te danken aan de goed spelende Koger verdediging onder leiding van libero Nico Schot. De moegestreden Gerard de Jonge en Dennis Eelman werden in de twee de helft vervangen door respectie velijk Hans van der Park zelf en Mart Offermans. Beiden vielen goed in. Van der Park gaf zelfs de assistentie waardoor de gedreven spelende Martijn de Vey, vijftien minuten voor tijd, kon scoren. De Koog kwam verder niet meer in de problemen en speelde de westrijd routinematig uit. Kooi, maar haalde zelf uit met links om de stand op 1-2 te bren gen. De opkomende Bouwsma en Van der Kooi verschaften de ver trekkende Jalving even later de ruimte om vanaf 20 meter vernie tigend aan te leggen voor de derde ZDH-treffer. Nog was het niet ge noeg voor de Texelaars. Jelte van de Kooi brak door, maar werd door de doelman bij z'n benen gepakt. Zelfverzekerd nam hij de straf schop en stuurde daarmee de vij and met een 4-1 achterstand de kleedkamer in. Na rust tapte Watervogels uit een ander vaatje. De thuisploeg profi teerde van de ruimte op het mid denveld, nadat Jalving zijn plek had moeten afstaan. De druk op ZDH leidde tot een corner, die voor de voeten van de spits be landde. Met een harde schuiver passeerde hij Stolk: 2-4. Even zag het ernaar uit dat Watervogels door zou stoten, maar de ploeg was weinig trefzeker. De angst voor nog meer tegengoals maakte bij ZDH plaats voor zelfvertrou wen. Het was Van der Kooi die met zijn derde treffer het moreel van Watervogels brak. Itm-irn \-2tt Iru n Ifurtcn vrr<nl»».rfrk ijil> »j vj-\ ijr tr-,L»-l» Toch jammer dat de Texelse Cou rant geen ruimte geeft aan Texelse schrijvers (in spé). Hoe anders was m'n verhaal geweest als ik het zelf had mogen schrijven. Wat overigens geen enkele op- of aan merking inhoudt aan Harry's adres. Hij pikte slecfits op wat hij interessant vond voor hem en zijn lezers. Het is de algemene tendens van het artikel die me tegenstaat. Voor mij zijn datum en financiën inhe rent aan de bijzonderheid van onze reis, hier gaan twee totaal ver schillende culturen de wereld door. Het is een investering in m'n schrijven, voor mij de enige manier om eindelijk uit de WAO te komen. Ik ben m'n Nieuw-Zeelandse vrienden dankbaar dat ze mijn uit nodiging aangenomen hebben en zo bereid zijn zich in het onzekere te storten. Zonder hen zou ik deze reis niet kunnen maken. Na de hartverwarmende manier waarop ik door de Maori's geaccepteerd en geholpen ben en na alles wat ik van ze heb geleerd toen ik in Nieuw-Zeeland was, kan ik het niet eens meer opbrengen om in Nederland opnieuw te beginnen met een huis en een hypotheek, inboedel en schulden, alhoewel het normaler en naar Nederlandse begrippen vooral verstandiger zou zijn. Er is ook geen sprake van een on derstreping of een hoogtepunt, noch van een proces waar ik mee afreken. M'n nieuwe leven is al lang begonnen en ik ga er prettig mee verder. En wat de toeristen bij Bert Keizer allemaal meenden te moeten zeg gen, zegt meer over de starheid van vele Nederlanders dan over mijn gedrag. Dit moest ik even kwijt. Guus Kombrink. SV Oosterend heeft in de thuis wedstrijd tegen Petten een keuri ge 2-1 overwinning behaald. Na een aantrekkelijke eerste helft was de stand nog gelijk (1-1). In de tweede helft, die veel minder leuk was. had tegenstander Pet ten vaker balbezit. Toch was het Oosterend dat aan het langste eind trok. Vincent Kaspers scoor de tien minuten voor tijd de win nende treffer. Doordat hij over een bijna voltalli ge selectie beschikte, kon trainer Bep Vonk tactische wisselingen in het elftal aanbrengen. Mede daar door startte Oosterend verrassend sterk. Tegenstander Petten werd direct vanaf het beginsignaal on der druk gezet. Het was daarom niet verwonderlijk dat Oosterend al na vijf minuten op voorsprong kwam. Middenvelder Dennis Vonk omzeilde de buitenspelval en liet met een hard schot de keeper van Petten kansloos. Petten leek na dit doelpunt wakker geschud. Het ging onmiddelijk op zoek naar de gelijkmaker. Omdat ook Ooster end de aanval niet schuwde, ont spon zich een spannende wedstrijd met kansen voor beide doelen. Zo was nogmaals Dennis Vonk dicht bij een doelpunt. Zijn keiharde afstandsschot ging ech ter via de lat en het hoofd van de keeper over het doel. Petten kwam voor rust nog op ge lijke hoogte na een onachtzaam heid in de Oosterender defensie. Terwijl de hele achterhoede bleef staan wegens vermeend bui tenspel, liet de schiedsrechter te recht doorspelen, waarna het voor de spits van Petten een koud kunstje was om van dichtbij kee per Marco Drijver te passeren. In de tweede helft viel er duidelijk minder te genieten en speelde de strijd zich voornamelijk op het middenveld af. De winnende tref fer van Vincent Kaspers, die slim profiteerde van een foutje van de defensie van Petten, viel dan ook op het moment dat beide partijen zich al leken te hebben verzoend met een gelijk spel. Zondag speelt Oosterend uit tegen koploper Knollendam. In Hotel Opduin wordt op 21 en 22 oktober het Open Texels Brid- gekampioenschap voor paren ge houden. Aanmelden hiervoor kan nog tot vrijdag bij H. Elzinga, tele foon 313271. De wedstrijden, die worden geor ganiseerd door bridgeclub Groot Slem, beginnen zaterdag om 11.00 uur. Er wordt gespeeld in drie pou les van 24 spellen. Meesterpunten volgens schaal. Als er voldoende deelnemers zijn is de hoofdprijs 7500,-. Verder zijn er diverse prijzen in natura. Wie vooraf meer informatie wil hebben kan ook bellen naar H. Elzinga. Daan Schilling is ook bij nacht een opvallende wethouder als hij zich per fiets over het eiland beweegt. Zaterdagmiddag werd geconsta teerd dat de verlichting van zijn rijwiel aan de eisen voldoet. De wethouder van verkeerszaken had zich demonstratief aan de test onderworpen als startsein voor een verlichtingscontrole, die was georganiseerd door de afdeling Texel van Veilig Verkeer Nederland in samenwerking met gemeente, politie, de Eerste Nederlandse Fietsbond en de plaatselijke rij wielhandelaren. Zo'n tachtig fiet sers meldden zich. Vooral jongeren maakten van de gelegen heid gebruik om te laten vaststel len of de verlichting in orde was en of aan de voorschriften wat be treft reflectie was voldaan. Zono dig werd tot reparatie overgegaan, in eerste instantie door de rijwiel handelaars Rob Kooiman en Kees Ran, later op de middag door an dere handelaars. Bij schemer of duisternis op een onverlichte fiets rijden is levensge vaarlijk. Jaarlijks vallen veel slachtoffers als zulke fietsers door automobilisten te laat worden op gemerkt. Een risicogroep vormen de jeugdigen die in de ochtend- of avondschemering naar school of naar huis fietsen. Ook via de ouders wil men er bij hen op aan dringen om nooit zonder licht te rijden en eventuele defecten te verhelpen. Mankementen doen zich nogal eens voor: het lampje van voor- of achterlicht brandt door, een draad breekt of het „massa"-contact tussen dynamo en rijwiel wordt onderbroken door roestvorming. Allen die hun fiets zaterdag lieten IWKEfrerauGHOT IN NEDERLAND controleren kregen een wedstrijd kaart waarmee leuke prijzen zijn te winnen alsmede een sticker en eventueel een ENFB-folder met al lerlei nuttige tips over fietsver lichting. Kaart Voorzitter Jan Driehuis van de Texelse afdeling van Veilig Verkeer overhandigde aan wethouder Daan Schilling een verkeersveilig- heidskaart van Nederland, waarop met kleurverschillen is aangege ven hoe groot de verkeersrisico's zijn in de verschillende delen van het land. Texel hoort helaas niet tot de veiligste gebieden. F"er dui zend inwoners zijn hier jaarlijks ge middeld acht slachtoffers (doden of gewonden) te betreuren. Er is dus nog werk aan de winkel voor Veilig Verkeer en de instanties die maatregelen kunnen nemen in het belang van de verkeersveiligheid. De controle van zaterdag was het begin van een actie die tot eind november duurt, ledereen kan in die periode bij een van de deelne mende handelaren gratis zijn fiets laten testen en zonodig repare ren. De handelaren garanderen die reparatie tot eind januari, wat wil zeggen dat het gratis wordt overgedaan als het defect zich opnieuw voordoet. De deelnemende bedrijven zijn Fiets Inn, Tweewielercentrum Kik kert, Bruining Nikadel, Bruining Brink, vd Linde, Westerlaken, Kooi man, Ran Tweewielers en Zegel. Bij deze actie blijft het niet. Het is bedoeling binnenkort ook f iet scontroles uit te voeren op de scholen. Wathouder Schilling met zijn zojuist goedgekeurde fiets kijkt neer de lendkaart die door Veilig Verkeer-voorzitter Jen Driehuls wordt getoond. Texel kan nog een stuk veiliger. iFoto Harry da Graaf)

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 9