F amilieberichten TEXELSE J COURANT lexelaartjes VRIJDAG 3 NOVEMBER 1995 rt iel, 27 oktober 1995 glwerck 27, 1791 WB Den Burg. tegenheid tot condoleren vrijdag 3 novem- fvan 19.30-20.30 uur en na de begrafenis uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147, f\ Burg. rouwdienst zal worden gehouden op za- rdag 4 november om 14.00 uur in de Her- rmde kerk te Den Burg, waarna we Fulps iar zijn rustplaats op de Algemene begraaf- jts te Den Burg zullen begeleiden. die geen rouwkaart hebben ontvangen, ren die deze aankondiging als zodanig be- louwen. Fulco jtwij samen hadden, daar zijn geen woor- voor. •t maakten we veel plannen, het was het emaal. ir nu ben je er niet meer, leef je in mijn ge- chten. mijn hart neem ik je overal mee naar toe. weet dat ik heel veel van je hou. zal je verschrikkelijk missen. Als de lichten van de mensen uitgaan en het lawaai van de wereld stilvalt dan komen de sterren en hoor je weer de stilte. jlkomen onverwacht heeft onze zo intens ^nde zoon, broer en vriend zijn aardse be gan moeten verwisselen voor het eeuwige. pa klaar om uit te vliegen, is hij van ons ^gevlogen om door de wind te worden gegevoerd. onze Fulps Cornelis slechts 21 jaar uit ons midden, maar voor altijd in ons Fup en Maaike Zegel Inge en Kees Jan Petra Commijs g lieverd. Liefs, Petra g lieve Ful zei nog: „nu ga ik voor het eèrst met het gtuig boven de wolken, plaats van onder de wolken door met de naar het platform." ben je voor eeuwig op reis. kal ben je er dan niet meer, je blijft in onze Jachten. Inge en Kees Jan een bloem, zo is het leven, begin is teer en klein, een die bloeit uitbundig, ander geurt heel fijn. mmige bloemen blijven lang, er anderen blijven even. :ag niet bij welke groep je hoort; is 't geheim van het leven. Lieve Fulco hebt voor altijd een plaats in ons hart. Gerie en Jan Commijs Petra, Ariette en Mark Oma Poel Oma Commijs Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één: afstand doen en scheiden en niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. (M. Vasalis) Fulco veel verdriet moeten we veel te vroeg ïheid van je nemen. Oma Zegel Jon en Nely Marian en Max Guus en Tonny Wim en Annelies Frouwke Melle Hanneke en Gerrie Lida en Philip-Jan Fulco zullen je missen en nooit vergeten. Je neven en nichten, Miriam, Meria, Justus, Barry en Mariët, Sanny, Guus, Tessa, Bob, Ferry, Kees, Marissa, Kees, Léon, Annemieke, Henk, Ben, Melle en Rina, Marit, Katrijn, Willemijn. Heel bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve Fulco Wij wensen Maaike en Fup, Inge en Kees en Petra heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Opa Wiersma Tante Maaike Sip Ben - Jan Theo - Sylvia Simon - Wendy Stan - Stef Verbijsterd en verslagen hebben wij kennis moeten nemen van het zo plotseling overlij den van onze lieve vriend Fulco Voor altijd in ons hart. We wensen Fup, Maaike, Inge en Petra en verdere familie ontzettend veel sterkte bij het verwerken van dit verschrikkelijke verlies. Ome Cees Tante Liesbeth Nicol en Yvonne, sergio Liselotte en Hans, jeroen, steffan en sascha Carin en Iwan, joris Monique en Marcel Lieve Fulco fantastische vriend, rust zacht. Nicol, Yvonne en Sergio Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling pverlijden van onze zeer gewaardeerde collega Fulco Zegel Verdrietig, maar dankbaar voor het feit dat wij Fulco hebben mogen leren kennen, leeft hij in onze gedachten voort. Wij wensen zijn ouders, zus en vriendin veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Continental Netherlands Oil Company B.V. Kotter en Logger platforms Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotseling overlijden van onze collega Fulco Zegel Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en zijn vriendin. Wij wensen hen in deze moeilijke periode veel moed en sterkte toe. Directie en medewerkers van Dietsmann Technologies Vaarwel lieve Fulco We zullen je missen. Wij wensen Fup, Maaike, Inge en Petra veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Japie en Susanne Erik en Anna-Simone Duncan en Chantal Martin Sijp Fulco In onze gedachten leef je voort. Wij wensen Fup en Maaike en familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Henk en Carla Henk en Caecilia Sjoerd en Brigiete Lydia en Jelle Aart en Conny Hillie en Jan Fulco Jouw leven was een groot feest. Volop genieten, maar veel te vroeg hield dit op. Toen stond de wereld even stil, waarom nou jij?? We zullen je missen. Fup, Maaike, Inge, Kees en Petra, heel veel sterkte! Wim, Henny en Werner Fulco Ik zal je nooit vergeten en ik wens Petra, Fup, Maaike, Inge en verdere familie veel sterkte toe. Hedy Lieve Fulco Bedankt voor de fijne tijd die we samen heb ben gehad. Ik zal je nooit vergeten. Jolanda Zo jong, zo vrolijk, zo sportief, ledereen had je werkelijk lief. Rust zacht lieve Fulco Fup, Maaike, Inge, Kees Jan en Petra veel sterkte toegewenst. Dave en Dunja Fulco nooit meer je stem nooit meer je lach nooit meer je warmte nooit meer je behulpzaamheid nooit meer... Fulleps, een vriendschap zonder afscheid, nooit meer je gezelligheid. Wij verliezen in jou een geweldige maat. Wij wensen Fup, Maaike, Inge en Petra heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Wij zullen je vreselijk missen. Je maatjes, Pascal en Annemieke Rob Marcel en Anousjka Erik Marcel en Esther Frank John Richard Edgar Stado Barry altij$. vrolijk altijd vriendelijk altijd behulpzaam Nooit meer... Fulco Zo onwerkelijk. Diep geschokt door het zo plotseling overlijden van onze fijne vriend en collega. We zullen de altijd opgewekte Fulco, waar wij zoveel mee hebben gelachen en fan tastisch mee hebben samengewerkt, nooit kunnen vergeten. We wensen Fup, Maaike, Inge, Petra en ver dere familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit ongelooflijke verlies. John Nicolien Jeroen Mark Nanning Ome Cees Cees Tante Liesbeth Robbie Iwan Frank Hans Ome Cees Jos Anton Sander Alie Johan Nathalie Liselotte Tante Corry Marcel Kamyar Nicol en alle pellers/pelsters Firma Schermer en medewerkers. Je was altijd bij ons, je blijft altijd bij ons. Fulco We zullen je missen. Wij wensen de familie Zegel en Petra heel veel sterkte. Bernhard, Linda, Roy en Shedy Diep geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwach te overlijden van Fulco Wij zullen zijn vriendschap en collegialiteit missen. Wij wensen de familie Zegel en Petra heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Peerke, Jan, llonka, John, Henk, Dilly, Saskia, Wim, Peter, Patrick, Jan, Rommy, Laura, Ewoud, Edith, Martin, Monique, Elmar, Bea en Sieb. De J'elleboog Verdrietig en geschokt zijn wij door het overlijden van Fulco We zullen zijn spontaniteit en gezelligheid missen. We wensen, Petra, z'n ouders, zus en ver dere familie veel sterkte. Vrienden en bekenden, Parkstraat 36 Opgewekt en vrolijk ben je steeds door het leven gegaan. Je had dit graag met ons nog langer gedaan. Tijd om afscheid te nemen was er niet. Jouw blijheid blijft een steun voor ons verdriet. Fulco Waarom zo vroeg... Wij wensen de familie Zegel en Petra heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Je voetbalvrienden van Texel 3 Met verslagenheid en verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een enthousiaste speler van ons team Fulco Wij zullen zijn inzet en humor missen. Zaalvoetbal J'elleboog Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze sportvriend Fulco Zegel Wij wensen de familie en Petra veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Texel '94 Uit ons leven, maar niet uit ons hart. Fulco Bedankt voor je vriendschap. Tante Aal en Jan Jannig en Ben en medewerkers v/h „Koffiecentrum" Geheel onverwacht ontvingen wij het droevi ge bericht van het overlijden van Fulco Je klasgenoten van de opleiding P. en G. Diep geschokt zijn wij na het overlijden van Fulco Wij wensen de familie veel sterkte toe. Buren Paelwerck en Schoudieck Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlij den van onze vroegere buurjongen Fulco We wensen Fup, Maaike en Inge heel veel sterkte toe. André, Henny Bennie en Linda Met verslagenheid hebben wij kennisgeno men dat van ons is weggenomen onze buur jongen Fulco Zegel Wij wensen Fup, Maaike, Inge en familie heel veel sterkte toe. Ron, Femmy, Danny, Suzanne en Martin Splinter Schoudieck Hé Buur We zullen je missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Mare en Simone Frans, Jacqueline en Mariska Fulco Nooit meer samen sterke verhalen uit onze kindertijd ophalen. Joop Diep bedroefd om zijn heengaan, maar ook dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij kennis dat, thuis in zijn vertrouwde omgeving rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Christianus Bugel drager van de Ere-medaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 68 jaar. Alkmaar: A. Bugel-Rijk Alkmaar: Ineke en René Sandra, Ronald Hoofddorp: Dia en Erwin 1827 CN Alkmaar, 2 november 1995 Cataloniëstraat 1 Gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men, zondag 5 november van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Duin, Van Maerlantstraat 4 te Alkmaar. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 6 november om 15.00 uur in het Crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Wij zijn zeer getroffen door het overlijden van ons lid Joop van Asperen Haar enthousiasme blijft in onze herinnering. Koersbalclub Oosterend INLEVEREN: vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7,65 tot en met 3 regels. Per regel meer f2,55 (incl. btw). Stichting Kringloop Texel, Schilderend 214 is open op vr. en za. van 9 tot 12 en 14 tot 17 u. Heeft u nog spullen? Bel 314706. Wolboetiek ,,'t Skuurtje" is van 7 nov. t/m 23 nov. wegens vakantie geslo ten. Zaterdag 11 november: Zwarte Markt manege Akenbuurt, tel. 314490/ 318958/313861, opgave kramen. Agu regen- en windkle- ding. Nu halve prijs. Wol boetiek ,,'t Skuurtje". Het slotweekend van Question vindt plaats in de discotheek. Vrijdag en zaterdag, vergunning tot 04.00 uur. Nachtbar gesloten. Nomotta. Scheepjes, Ne- veda. Deze merken heeft Wolboetiek ,,'t Skuurtje" in huis. Zondag 5 november 14.00 u. première in Cine ma Texel: De man op krukken, toegang HO,-, kinderen ƒ5,-. Uw jas niet waterdicht' Wij hebben er spullen voor. Mantje Sport. Wie heeft mijn vlag en bord meegenomen? Ik wil ze graag weer terug heb ben. Martin Karlas, Kan toorstraat 2. Schors als afdekmateriaal in de tuin per zak ƒ7,50. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Ledenkaarten IJsclub Den Burg kunt u nu afha len in „Het Open Boek". Brabantia-artikelen, Ren tenaar, Oosterend, tel. 318000. Let's Qnipp together!! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 312227. Aangeb. in Den Burg. gem. kamer voor een half jr Reacties: br.o.nr. 1629 aan bur. Tex. Crt. Pioneer stereo Service Center Texel, 311777. T.k. gevr.: Teso-aandeel. Reacties br.o.nr. 1628 aan bur. Tex. Crt. Leuk! Zelf uw kerstkaar ten maken, kom kijken bij Bloemenhal Vespertina. Tops van Simmerstyle, Quick Silver, Gapstar en No Excess Natuurlijk bij Boetiek 22. Creadoe-hobbybeurs ver plaatst naar 6 novem ber/44,50. Zwarte Markt verplaatst naar 11 novem ber, ƒ37,50. Nog plaatsen beschikbaar. Texeltours, tel. 31555. Alleen bij vol doende deelname Kwaliteit vers taalbaar. De Vlier. be- Verloren. bril in etui met klittenbandsluiting. J. Zwan, tel. 13567. Kersen-fruitbeleg nu 2,98, De Vlier. Te koop- Fiat Uno diesel, bj. '90, f 2000,-. Tel. 326400. Met spoed perm, woon ruimte gezocht voor 1 tot 2 jaar Achterstallig on- derh. geen bezwaar. Tel. 327171. Scanners. Service Center Texel. 311777 Panty's en maillots in vele kleuren, natuurlijk bij Boe tiek 22. Cup. Leylandii, zeewind- bestendige conifeer, al v.a. ƒ3,50. Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan. Moes-goudreinetten, ƒ10,- p. kist; Roodkokende stoofperen v.a. ƒ1,- p. kilo. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen. tel. 312203. T.k.a. Volvo 240, Ipg, i.z.g.st. met. grijs, bj. '86, pr. f3 950,- Tel. 314350. Hondefluiten, riemen enz Mantje Sport. Te koop gevr pianokruk of bankje. Tel 315656. Kleurenfoto's reeds vanaf 39 ct. Nauta Foto, Parkstraat 24, Den Burg. Te koop: ant. Franse jacht- kast 2 Smyrna tapijten, 2,75 x 1,85, 1,95 x 1,25, handgekn., tel. 0222 - 317791 T.k.: Maxi-Cosy zonne dak, z.g.a.n ƒ100,-. Tevens t.k.: bankstel, zwart leer. 2 3-zits, m losse kus sens, modern, -ƒ1.450,- Tel 322155. T.k 1500 verbeterde Hollandse dakpannen. Tel 315941. Wij hebben geen klachten dat de klant lang moet wachten" Qnipp Kapsa lon. Liefst op afspraak. Tel. 312227. Waarom alleenblijven als het samen kan? Christe lijk Rel. Bur „Samen op Weg" wil u helpen bij het zoeken naar een partner. Regionaal. Bel voor info: Enkhuizen: 0228319147, Harderwijk: 0341430586 Te huur voor scholier: eta ge in Alkmaar tot juli '96. Irene Maas, tel. 072-5125423, na 19.00 uur.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3